Łowcy okazji godziny emisji w telewizji, obsada, gdzie i kiedy obejrzeć

Najbliższe emisje

Emisja Łowcy okazji będzie miała miejsce:

2017-09-19

15:00 Trwa...  Łowcy okazji: Prosto z Hollywoodu Logo DTX
W Hollywood Allenowi i Tomowi udaje się kupić przedziwny rewolwer oraz plakat z filmu "Wściekły byk" z 1980 roku z autografem. Czy to kolejna aukcja zakończona sukcesem?
15:30 Łowcy okazji: Mechaniczny byk Logo DTX
Na aukcji w Anaheim w Kalifornii Tony i Allen kupują mechanicznego byka z lat 70. oraz banjo z lat 40. Czy uda im się sprzedać te niecodzienne przedmioty z zyskiem?
23:00 Łowcy okazji: Zaskakujący wózek boczny Logo DTX
Ton i Allen mają nadzieję, że stary wojskowy motocykl i replika armaty zakupione podczas aukcji w Arlington w Wirginii przyniosą spore zyski. Czy te starocie znajdą amatora?
23:30 Łowcy okazji: Podrobiona strzelba Logo DTX
Mimo ostrej konkurencji podczas aukcji w Pasadenie, Allen i Ton zostają właścicielami dwóch wielkich kontenerów. Czy ogromnych rozmiarów strzelba przyciągnie uwagę kolekcjonera?

2017-09-20

06:50 Łowcy okazji: Whisky Al Capone Logo DTX
Podczas aukcji na pustyni Ron natrafia na whisky z lat 20., która prawdopodobnie była szmuglowana przez samego Ala Capone.
15:00 Łowcy okazji: Aukcja w mieście grzechu Logo DTX
Na wielkiej aukcji w Las Vegas Tony i Allen kupują samochodzik z wesołego miasteczka z lat 50. i wyrzutnię miotającą ziemniakami. Jaką wartość mają tak przedziwne przedmioty?
15:30 Łowcy okazji: Viva Las Vegas Logo DTX
Łowcy okazji biorą udział w wielkiej wyprzedaży w Las Vegas. Natrafiają na przedziwny miecz antyczny i skrzynkę z akcesoriami iluzjonisty z lat 70.
23:00 Łowcy okazji: Ukryte cztery koła Logo DTX
Podczas aukcji w Covina w Kalifornii, Ton i Allen odkrywają podrasowany samochód Chevrolet Malibu z 1969 r. Czy uda im się zarobić na sprzedaży tego auta?
23:30 Łowcy okazji: Gangi Nowego Jorku Logo DTX
Podczas aukcji w Brooklynie, Ton i Allen muszą pokonać właścicieli lokalnego sklepu z używanymi rzeczami. W ich ręce trafi armata wodna i stary automat do gier.

2017-09-21

06:50 Łowcy okazji: Broń z Kalifornii Logo DTX
Na aukcji w Kalifornii Ton i Allen odkrywają automat do gier z lat 40., śrutówkę Winchester z 1901 roku i antyczny łuk, który od razu postanawiają sprawdzić.
15:00 Łowcy okazji: Ukryte w magazynach Logo DTX
W zakamarkach magazynu w Los Angeles Allen i Tony znajdują maszynę do tatuażu z lat 60., piłę mechaniczną i wyciętego z drewna cedrowego niedźwiedzia.
15:30 Łowcy okazji: Dla rannych ptaszków Logo DTX
Na aukcji w Stanton w Kalifornii łowcom okazji udaje się kupić starą, mechaniczną grę z wesołego miasteczka, która wymaga renowacji oraz zawodową arenę do walki wręcz.
23:00 Łowcy okazji: Wynik w Jersey Logo DTX
Podczas aukcji w New Jersey, Ton i Allen natrafiają na maszynę do wyrzucania rzutek oraz stary powóz. Ile te rzeczy mogą być warte i czy łatwo znajdą nabywców?
23:30 Łowcy okazji: Kręgle Logo DTX
Na aukcji w Kalifornii Ton i Allen znajdują krótki bagnet i automat do ustawiania kręgli. Czy te przedmioty znajdą nabywcę i przyniosą łowcom okazji zyski?

2017-09-23

11:00 Łowcy okazji: Na hawajskich wyspach Logo DTX
Na aukcji w Luizjanie Ton i Allen znajdują stary fotel fryzjerski, dwie wyścigowe kosiarki do trawy i skrzynkę wudu. Czy łatwo będzie znaleźć kupców na te przedmioty?
11:30 Łowcy okazji: Podbój Waszyngtonu Logo DTX
Na aukcji w Waszyngtonie Ton i Allen walczą z konkurencją o rewolwer z czasów wojny secesyjnej i kolekcję złotych monet z Republiki Afryki Południowej. Ile warte są te przedmioty?

2017-09-24

11:00 Łowcy okazji: Zaskakujący wózek boczny Logo DTX
Ton i Allen mają nadzieję, że stary wojskowy motocykl i replika armaty zakupione podczas aukcji w Arlington w Wirginii przyniosą spore zyski. Czy te starocie znajdą amatora?
11:30 Łowcy okazji: Podrobiona strzelba Logo DTX
Mimo ostrej konkurencji podczas aukcji w Pasadenie, Allen i Ton zostają właścicielami dwóch wielkich kontenerów. Czy ogromnych rozmiarów strzelba przyciągnie uwagę kolekcjonera?

2017-09-25

06:50 Łowcy okazji: Aukcyjna taktyka Logo DTX
Tę aukcję Ton i Allen muszą rozegrać taktycznie. Na oku mają sprzęt wędkarski i silnik do łodzi motorowej oraz zestaw instrumentów. Czy zastosowana strategia zagwarantuje sukces?
15:00 Łowcy okazji: Laserowy paintball Logo DTX
Na aukcji w San Diego Tony i Allen znajdują zestaw do laserowego paintballu, z którego na poligonie korzystała amerykańska armia.
15:30 Łowcy okazji: Zawodowcy z San Diego Logo DTX
Na aukcji w San Diego Tony i Allen zmierzą się z samymi profesjonalistami. Czy uda im się kupić rzadką maszynę baseballową z lat 50. i narzędzia do ratowania rannych w wypadkach?
23:00 Łowcy okazji: Brawura Allena Logo DTX
Na aukcji w Panorama City Ton i Allen muszą stawić czoła dobrze znanemu przeciwnikowi. Licytują starą szwedzką strzelbę i wędkę do piłek golfowych. Ile warte są te dwie rzeczy?
23:30 Łowcy okazji: Pewny strzał Logo DTX
Podczas aukcji w Riverside Ton postanawia postawić wszystko na jedną szalę. Czy zastosowanie nieuczciwych praktyk przyniesie mu sukces?

2017-09-26

06:50 Łowcy okazji: Porażka za porażką Logo DTX
Łowcy okazji dochodzą do siebie po nieudanej aukcji. Czy w kontenerze wygranym na innej aukcji znajdą coś ciekawego? Czy będzie pełen bezwartościowych rupieci?
15:00 Łowcy okazji: Noc truposzy Logo DTX
Na aukcji w Oxnard w Kalifornii, Allen i Ton natrafiają na zestaw narzędzi grabarza, sprzęt nurkowy i klatkę na rekiny. Czy uda im się sprzedać te przedmioty z zyskiem?
15:30 Łowcy okazji: Wysokie loty Tona Logo DTX
Na aukcji w hrabstwie Ventura uwagę Allena zwraca stara walizka i kilka ciekawych mebli biurowych. Czy tym razem ryzykowna gra zakończy się sukcesem?
23:00 Łowcy okazji: Ale ziąb, kotku Logo DTX
Podczas aukcji w Denver Ton i Allen zostają właścicielami dwóch kontenerów, w których znajdują karabinek do biathlonu i starą maszynę do konserwacji lodu.
23:30 Łowcy okazji: Ton z Littleton Logo DTX
Na aukcji w Littleton w Kolorado Allen i Ton natrafiają na amatorską rakietę kosmiczną i zestaw maszyn górniczych do poszukiwań złota. Czy uda im się sprzedać te urządzenia?

2017-09-27

06:50 Łowcy okazji: Ograni przez konkurencję Logo DTX
Allen i Ton jadą na aukcję w Fort Lauderdale, ale miejscowi biznesmeni nie są zadowoleni z konkurencji. Licytacja nabiera tempa. Czy tym razem łowcy okazji nie zostaną ograni?
15:00 Łowcy okazji: Przetasowanie na aukcji Logo DTX
Podczas aukcji w Burbank w Kalifornii, Ton i Allen natrafiają na stary stół do gry w shuffleboard i samochód wyścigowy. Ile warte są te dwa znaleziska w obecnym stanie?
15:30 Łowcy okazji: Dzika Alaska Logo DTX
Na aukcji na Alasce Ton i Allen stawiają czoła ostrej konkurencji. Czy wodno-lądowy pojazd terenowy, drewniany kajak i młotek perkusyjny okażą się przedmiotami o sporej wartości?
23:00 Łowcy okazji: Gorący towar Tona Logo DTX
Allen spóźnia się na aukcję i Ton musi sobie sam poradzić z niezwykle obrotną kobietą. W ręce łowców okazji trafi miotacz ognia i ręcznie rzeźbiony łuk z zestawem strzał.
23:30 Łowcy okazji: Trudny dzień Allena Logo DTX
W rodzinnej miejscowości Tona, w Antelope Valley w Kalifornii, łowcy okazji stawiają czoła ostrej konkurencji. Tanio kupują dwa kontenery, ale czy znajdą w nich coś ciekawego?

2017-09-28

06:50 Łowcy okazji: Aukcja w Miami Logo DTX
Na aukcji w Miami szczęście uśmiecha się do Tonego i Allena. Udaje się im wylicytować rakietę Delta Relay i poduszkowca. Czy łatwo znajdą kupca na tak przedziwne przedmioty?
15:00 Łowcy okazji: Żywa gotówka Logo DTX
Podczas aukcji kontenerów transportowych w Anchorage, licytator ostro poczyna sobie z Tonem i Allenem. Czy zawartość skrzyń wynagrodzi wszelkie trudy i poniżenia?
15:30 Łowcy okazji: Pociąg pełen forsy Logo DTX
Podczas aukcji na Alasce, Ton i Allen natrafiają na japoński pistolet sprzed I wojny światowej oraz kolejowy wagon techniczny. Czy tym razem uda im się zarobić?
23:00 Łowcy okazji: Zaskoczenie w rytmie hula Logo DTX
Na aukcji w Honolulu Ton, Allen i ich nowa, zadziorna asystentka natrafiają na kilka nowoczesnych gadżetów i stare sanie. Czy te przedmioty uda się sprzedać z zyskiem?
23:30 Łowcy okazji: Hawajskie przyjaźnie Logo DTX
Na Hawajach łowców okazji czekają ostre starcia z lokalnymi mieszkańcami. Uwagę Tona i Allena przyciąga stary skuter i stary zestaw przyrządów do tatuażu z Polinezji.

2017-09-29

06:50 Łowcy okazji: Wielki szlem w Chicago Logo DTX
W magazynie w Chicago Ton i Allen znajdują skuter śnieżny Yamaha z 1984 roku, rękawicę baseballową z lat 20. z autografem i wartościową zabawkę robota Robby'ego z lat 50.
15:00 Łowcy okazji: W poszukiwaniu gotówki Logo DTX
Podczas aukcji w Glendale w Kalifornii, przeciwnikiem Tona i Allena jest słynny łowca okazji Mad Dog. Udaje im się zdobyć perkusję, ale czy instrument znajdzie nowego właściciela?
15:30 Łowcy okazji: Wielka łatwa kasa Logo DTX
Podczas aukcji w Nowym Orleanie, Ton i Allen muszą działać wyjątkowo szybko. Udaje im się wylicytować łódź napędzaną śmigłem i parę pistoletów używanych do pojedynku.

2017-09-30

11:00 Łowcy okazji: Ukryte cztery koła Logo DTX
Podczas aukcji w Covina w Kalifornii, Ton i Allen odkrywają podrasowany samochód Chevrolet Malibu z 1969 r. Czy uda im się zarobić na sprzedaży tego auta?
11:30 Łowcy okazji: Gangi Nowego Jorku Logo DTX
Podczas aukcji w Brooklynie, Ton i Allen muszą pokonać właścicieli lokalnego sklepu z używanymi rzeczami. W ich ręce trafi armata wodna i stary automat do gier.

2017-10-01

11:00 Łowcy okazji: Wynik w Jersey Logo DTX
Podczas aukcji w New Jersey, Ton i Allen natrafiają na maszynę do wyrzucania rzutek oraz stary powóz. Ile te rzeczy mogą być warte i czy łatwo znajdą nabywców?
11:30 Łowcy okazji: Kręgle Logo DTX
Na aukcji w Kalifornii Ton i Allen znajdują krótki bagnet i automat do ustawiania kręgli. Czy te przedmioty znajdą nabywcę i przyniosą łowcom okazji zyski?

2017-10-02

06:50 Łowcy okazji: Licytacja w Chicago Logo DTX
Podczas wizyty w Chicago Ton i Allen przeszukują kilka magazynów. Natrafiają na trumnę. Ciekawe, czy będzie pusta w środku? A jaki los spotka kolekcję toksycznych granatów?
15:00 Łowcy okazji: Na hawajskich wyspach Logo DTX
Na aukcji w Luizjanie Ton i Allen znajdują stary fotel fryzjerski, dwie wyścigowe kosiarki do trawy i skrzynkę wudu. Czy łatwo będzie znaleźć kupców na te przedmioty?
15:30 Łowcy okazji: Podbój Waszyngtonu Logo DTX
Na aukcji w Waszyngtonie Ton i Allen walczą z konkurencją o rewolwer z czasów wojny secesyjnej i kolekcję złotych monet z Republiki Afryki Południowej. Ile warte są te przedmioty?
23:00 Łowcy okazji: Dochodowe maszyny-potwory Logo DTX
Na aukcji kontenerów w Los Angeles Ton, Allen i Carolyn kupują wielki, zdalnie sterowany samochód. Czy uda im się znaleźć kolekcjonera, który skusi się na zakup takiej terenówki?
23:30 Łowcy okazji: Złoto i rękawiczki Logo DTX
Podczas aukcji w Hermosa Beach w Kalifornii Ton, Allen i Carolyn wygrywają los na loterii. Znajdują kolekcję sztabek złota i replikę średniowiecznej katapulty.

2017-10-03

06:50 Łowcy okazji: Aukcja w Ontario Logo DTX
Podczas aukcji w Ontario Ton i Allen zmierzą się z najlepszymi w tym fachu. Kupią model samolotu RC Viper FanJet i aparat fotograficzny z lat 20. Czy tym razem uda im się zarobić?
15:00 Łowcy okazji: Zaskakujący wózek boczny Logo DTX
Ton i Allen mają nadzieję, że stary wojskowy motocykl i replika armaty zakupione podczas aukcji w Arlington w Wirginii przyniosą spore zyski. Czy te starocie znajdą amatora?
15:30 Łowcy okazji: Podrobiona strzelba Logo DTX
Mimo ostrej konkurencji podczas aukcji w Pasadenie, Allen i Ton zostają właścicielami dwóch wielkich kontenerów. Czy ogromnych rozmiarów strzelba przyciągnie uwagę kolekcjonera?
23:00 Łowcy okazji: Skarby z lombardu Logo DTX
Ton i Allen otwierają lombard w Los Angeles i przyjmują do pracy nowego pracownika. Czy ich ambitne przedsięwzięcie zakończy się finansowym sukcesem?
23:30 Łowcy okazji: Wygraj, przegraj albo walcz Logo DTX
Nowy lombard wciąż przynosi straty. Ton i Allen jadą na aukcję z zamiarem kupna kilku ciekawych rzeczy. Czy rzadki egzemplarz komiksu przyniesie wreszcie konkretne pieniądze?

2017-10-04

06:50 Łowcy okazji: Uwaga, wybuch! Logo DTX
Podczas aukcji w Ontario łowcy okazji muszą stawić czoła sprytnym i przebiegłym profesjonalistom. Udaje im się kupić model samolotu RC Viper Fan Jet i aparat fotograficzny.
15:00 Łowcy okazji: Ukryte cztery koła Logo DTX
Podczas aukcji w Covina w Kalifornii, Ton i Allen odkrywają podrasowany samochód Chevrolet Malibu z 1969 r. Czy uda im się zarobić na sprzedaży tego auta?
15:30 Łowcy okazji: Gangi Nowego Jorku Logo DTX
Podczas aukcji w Brooklynie, Ton i Allen muszą pokonać właścicieli lokalnego sklepu z używanymi rzeczami. W ich ręce trafi armata wodna i stary automat do gier.
23:00 Łowcy okazji: Wojna w Hollywood Logo DTX
Ton i Allen jadą do Hollywood z nadzieją zdobycia ciekawych rzeczy do swojego sklepu. Czy bezwzględni rywale udaremnią im zakup upatrzonych przedmiotów?
23:30 Łowcy okazji: Nie drażnij się ze mną! Logo DTX
Ton i Allen przegrywają licytację z parą pięknych kobiet. Nie do końca przemyślana decyzja skutkuje finansową stratą. Czy pewien stary przedmiot przyniesie upragniony zysk?

2017-10-05

06:50 Łowcy okazji: Zwierzęce instynkty Logo DTX
Podczas wizyty w hrabstwie Orange Allen i Ton natrafiają na śrutówkę Winchester z 1897 roku i kilka wypchanych zwierzaków. Czy na tych rzeczach da się zarobić?
15:00 Łowcy okazji: Wynik w Jersey Logo DTX
Podczas aukcji w New Jersey, Ton i Allen natrafiają na maszynę do wyrzucania rzutek oraz stary powóz. Ile te rzeczy mogą być warte i czy łatwo znajdą nabywców?
15:30 Łowcy okazji: Kręgle Logo DTX
Na aukcji w Kalifornii Ton i Allen znajdują krótki bagnet i automat do ustawiania kręgli. Czy te przedmioty znajdą nabywcę i przyniosą łowcom okazji zyski?
23:00 Łowcy okazji: Na szerokie wody Logo DTX
Ton i Allen szukają skarbów na aukcji na wyspie Catalina. Czy niewielka liczba kontenerów i brak czasu sprawią, że ta wyprawa łowców okazji zakończy się fiaskiem?
23:30 Łowcy okazji: Nieoczekiwana zmiana miejsc Logo DTX
Allen musi zostać w szpitalu, więc Ton zabiera na aukcję Big Sis. Jak ten nowy tandem poradzi sobie w stresujących sytuacjach? Czy nowa współpracownica sobie poradzi?

2017-10-06

06:50 Łowcy okazji: Aukcja w Bostonie Logo DTX
Podczas wizyty w jednym z najstarszych domów aukcyjnych w USA Tonemu i Allenowi udaje się kupić harpun wielorybniczy i bardzo starą amerykańską flagę.
15:00 Łowcy okazji: Brawura Allena Logo DTX
Na aukcji w Panorama City Ton i Allen muszą stawić czoła dobrze znanemu przeciwnikowi. Licytują starą szwedzką strzelbę i wędkę do piłek golfowych. Ile warte są te dwie rzeczy?
15:30 Łowcy okazji: Pewny strzał Logo DTX
Podczas aukcji w Riverside Ton postanawia postawić wszystko na jedną szalę. Czy zastosowanie nieuczciwych praktyk przyniesie mu sukces?

2017-10-07

11:00 Łowcy okazji: Brawura Allena Logo DTX
Na aukcji w Panorama City Ton i Allen muszą stawić czoła dobrze znanemu przeciwnikowi. Licytują starą szwedzką strzelbę i wędkę do piłek golfowych. Ile warte są te dwie rzeczy?
11:30 Łowcy okazji: Pewny strzał Logo DTX
Podczas aukcji w Riverside Ton postanawia postawić wszystko na jedną szalę. Czy zastosowanie nieuczciwych praktyk przyniesie mu sukces?

2017-10-08

11:00 Łowcy okazji: Ale ziąb, kotku Logo DTX
Podczas aukcji w Denver Ton i Allen zostają właścicielami dwóch kontenerów, w których znajdują karabinek do biathlonu i starą maszynę do konserwacji lodu.
11:30 Łowcy okazji: Ton z Littleton Logo DTX
Na aukcji w Littleton w Kolorado Allen i Ton natrafiają na amatorską rakietę kosmiczną i zestaw maszyn górniczych do poszukiwań złota. Czy uda im się sprzedać te urządzenia?

2017-10-09

06:50 Łowcy okazji: Czołgowy interes Logo DTX
Podczas aukcji w Bostonie Ton i Allen dzielnie walczą o czołgową lufę z czasów II wojny światowej i stare, czołgowe gąsienice. Ciekawe, jaką cenę osiągną takie rzeczy?
15:00 Łowcy okazji: Ale ziąb, kotku Logo DTX
Podczas aukcji w Denver Ton i Allen zostają właścicielami dwóch kontenerów, w których znajdują karabinek do biathlonu i starą maszynę do konserwacji lodu.
15:30 Łowcy okazji: Ton z Littleton Logo DTX
Na aukcji w Littleton w Kolorado Allen i Ton natrafiają na amatorską rakietę kosmiczną i zestaw maszyn górniczych do poszukiwań złota. Czy uda im się sprzedać te urządzenia?
23:00 Łowcy okazji: Aukcyjne sztuczki Logo DTX
W Chinatown grupa miejscowych łobuzów próbuje zniweczyć zuchwałe plany Tona i Allena. Czy rzeczywiście warto walczyć o chińskie skarby?
23:30 Łowcy okazji: Walka o bat Logo DTX
Na jednej z aukcji Ton i Allen spotykają przyjaciółkę sprzed lat i ich byłą współpracownicę. Czy po latach mogą jej zaufać? Czy tym razem aukcja zakończy się przepychanką?

2017-10-10

06:50 Łowcy okazji: W Teksasie Logo DTX
Ton i Allen są na jednej z największych aukcji w Północnym Teksasie. Pod młotek ma trafić zawartość ponad 800 kontenerów. Czy znajdzie się w nich coś wartościowego?
15:00 Łowcy okazji: Gorący towar Tona Logo DTX
Allen spóźnia się na aukcję i Ton musi sobie sam poradzić z niezwykle obrotną kobietą. W ręce łowców okazji trafi miotacz ognia i ręcznie rzeźbiony łuk z zestawem strzał.
15:30 Łowcy okazji: Trudny dzień Allena Logo DTX
W rodzinnej miejscowości Tona, w Antelope Valley w Kalifornii, łowcy okazji stawiają czoła ostrej konkurencji. Tanio kupują dwa kontenery, ale czy znajdą w nich coś ciekawego?
23:00 Łowcy okazji: Złośliwa konkurencja Logo DTX
Dziś łowcy okazji, Ton i Allen, muszą stawić czoła dwóm wyjątkowo ambitnym paniom. Walka toczy się o starą zbroję i karabin Gatlinga.
23:30 Łowcy okazji: Filadelfia pełna kasy Logo DTX
W Filadelfii Ton i Allen muszą stawić czoła byłemu piłkarzowi NFL Vince'owi Papale. Dzielnie walczą o muszkiet z czasów kolonialnych i starą maszynę do podawania piłek.

2017-10-11

06:50 Łowcy okazji: Ekscentrycy z Dallas Logo DTX
Podczas aukcji w Dallas Ton i Allen natrafiają na silnik odrzutowy pocisku samosterującego dalekiego zasięgu oraz ręcznie robione siodło.
15:00 Łowcy okazji: Zaskoczenie w rytmie hula Logo DTX
Na aukcji w Honolulu Ton, Allen i ich nowa, zadziorna asystentka natrafiają na kilka nowoczesnych gadżetów i stare sanie. Czy te przedmioty uda się sprzedać z zyskiem?
15:30 Łowcy okazji: Hawajskie przyjaźnie Logo DTX
Na Hawajach łowców okazji czekają ostre starcia z lokalnymi mieszkańcami. Uwagę Tona i Allena przyciąga stary skuter i stary zestaw przyrządów do tatuażu z Polinezji.
23:00 Łowcy okazji: Carolyn topless Logo DTX
Ton i Allen stają do walki o samochód Corvette Stingray z 1968 roku. Przeciwnikiem mężczyzn jest ich były pracownik. Ponadto, Allen testuje starą broń wojowników ninja.
23:30 Łowcy okazji: Starsza siostra Logo DTX
Allen i Ton jadą do Hollywood, aby zdobyć ciekawe przedmioty do ich lombardu. Big Sis bierze udział w swojej pierwszej aukcji. Allen zostaje postrzelony z karabinka.

2017-10-12

06:50 Łowcy okazji: Wielkie koparki Logo DTX
Ton i Allen zabierają się za handel ciężkim sprzętem i kupują koparkę Bobcat 743 Frontloader z 1981 roku. Czy uda się sprzedać ją z zyskiem?
15:00 Łowcy okazji: Dochodowe maszyny-potwory Logo DTX
Na aukcji kontenerów w Los Angeles Ton, Allen i Carolyn kupują wielki, zdalnie sterowany samochód. Czy uda im się znaleźć kolekcjonera, który skusi się na zakup takiej terenówki?
15:30 Łowcy okazji: Złoto i rękawiczki Logo DTX
Podczas aukcji w Hermosa Beach w Kalifornii Ton, Allen i Carolyn wygrywają los na loterii. Znajdują kolekcję sztabek złota i replikę średniowiecznej katapulty.
23:00 Łowcy okazji: Pokonani faceci Logo DTX
Prowadzenie lombardu to trudne zadanie dla Tona i Allena. Ton nie wytrzymuje napięcia i wyjeżdża z miasta. Co w takiej sytuacji zrobi Allen?
23:30 Łowcy okazji: Strach przed rozstaniem Logo DTX
Allen i Tom nadal próbują rozwijać swoje nowe przedsięwzięcie - lombard w Los Angeles. Czy zdobyte na aukcjach przedmioty przyciągną nowych klientów i przyniosą wymarzone zyski?

2017-10-13

06:50 Łowcy okazji: Marzenia o deskorolce Logo DTX
Podczas aukcji na Long Island Allen i Ton muszą zmierzyć się z twardymi rywalami. Mają oko na deskorolkę z lat 70. i kamizelkę kuloodporną. Czy uda im się wygrać tę licytację?
15:00 Łowcy okazji: Skarby z lombardu Logo DTX
Ton i Allen otwierają lombard w Los Angeles i przyjmują do pracy nowego pracownika. Czy ich ambitne przedsięwzięcie zakończy się finansowym sukcesem?
15:30 Łowcy okazji: Wygraj, przegraj albo walcz Logo DTX
Nowy lombard wciąż przynosi straty. Ton i Allen jadą na aukcję z zamiarem kupna kilku ciekawych rzeczy. Czy rzadki egzemplarz komiksu przyniesie wreszcie konkretne pieniądze?

2017-10-14

11:00 Łowcy okazji: Gorący towar Tona Logo DTX
Allen spóźnia się na aukcję i Ton musi sobie sam poradzić z niezwykle obrotną kobietą. W ręce łowców okazji trafi miotacz ognia i ręcznie rzeźbiony łuk z zestawem strzał.
11:30 Łowcy okazji: Trudny dzień Allena Logo DTX
W rodzinnej miejscowości Tona, w Antelope Valley w Kalifornii, łowcy okazji stawiają czoła ostrej konkurencji. Tanio kupują dwa kontenery, ale czy znajdą w nich coś ciekawego?

2017-10-15

11:00 Łowcy okazji: Zaskoczenie w rytmie hula Logo DTX
Na aukcji w Honolulu Ton, Allen i ich nowa, zadziorna asystentka natrafiają na kilka nowoczesnych gadżetów i stare sanie. Czy te przedmioty uda się sprzedać z zyskiem?
11:30 Łowcy okazji: Hawajskie przyjaźnie Logo DTX
Na Hawajach łowców okazji czekają ostre starcia z lokalnymi mieszkańcami. Uwagę Tona i Allena przyciąga stary skuter i stary zestaw przyrządów do tatuażu z Polinezji.

2017-10-16

06:50 Łowcy okazji: Prosto z Hollywoodu Logo DTX
W Hollywood Allenowi i Tomowi udaje się kupić przedziwny rewolwer oraz plakat z filmu "Wściekły byk" z 1980 roku z autografem. Czy to kolejna aukcja zakończona sukcesem?
15:00 Łowcy okazji: Wojna w Hollywood Logo DTX
Ton i Allen jadą do Hollywood z nadzieją zdobycia ciekawych rzeczy do swojego sklepu. Czy bezwzględni rywale udaremnią im zakup upatrzonych przedmiotów?
15:30 Łowcy okazji: Nie drażnij się ze mną! Logo DTX
Ton i Allen przegrywają licytację z parą pięknych kobiet. Nie do końca przemyślana decyzja skutkuje finansową stratą. Czy pewien stary przedmiot przyniesie upragniony zysk?
23:00 Łowcy okazji: Allen przeciwko Tonowi Logo DTX
Allen i Ton przyjeżdżają na aukcję osobno, ale obecność wspólnego wroga zmusza ich do zjednoczenia sił. Czy odkrycie gokartów pogodzi skłóconych wspólników?
23:30 Łowcy okazji: Z nadzieją na zysk Logo DTX
Allen i Tom jadą na aukcję, podczas gdy reszta pracowników lombardu organizuje firmową imprezę. Niestety, zarówno aukcja jak i impreza kończą się fiaskiem.

2017-10-17

06:50 Łowcy okazji: Mechaniczny byk Logo DTX
Na aukcji w Anaheim w Kalifornii Tony i Allen kupują mechanicznego byka z lat 70. oraz banjo z lat 40. Czy uda im się sprzedać te niecodzienne przedmioty z zyskiem?
15:00 Łowcy okazji: Na szerokie wody Logo DTX
Ton i Allen szukają skarbów na aukcji na wyspie Catalina. Czy niewielka liczba kontenerów i brak czasu sprawią, że ta wyprawa łowców okazji zakończy się fiaskiem?
15:30 Łowcy okazji: Nieoczekiwana zmiana miejsc Logo DTX
Allen musi zostać w szpitalu, więc Ton zabiera na aukcję Big Sis. Jak ten nowy tandem poradzi sobie w stresujących sytuacjach? Czy nowa współpracownica sobie poradzi?
23:00 Łowcy okazji: Bez spadochronu Logo DTX
Sprawy przybierają zły obrót, kiedy nagle pojawia się właściciel sklepu. Ton próbuje prowadzić z nim negocjacje, a Allen w tym samym czasie testuje eksperymentalny spadochron.
23:30 Łowcy okazji: Ton w Santa Barbara Logo DTX
Allen i Ton walczą z właścicielem sklepu, który powstrzymuje ich przed nowymi zakupami w Santa Barbara. Potem natrafiają na starą, drewnianą łódź.

2017-10-18

06:50 Łowcy okazji: Aukcja w mieście grzechu Logo DTX
Na wielkiej aukcji w Las Vegas Tony i Allen kupują samochodzik z wesołego miasteczka z lat 50. i wyrzutnię miotającą ziemniakami. Jaką wartość mają tak przedziwne przedmioty?
15:00 Łowcy okazji: Aukcyjne sztuczki Logo DTX
W Chinatown grupa miejscowych łobuzów próbuje zniweczyć zuchwałe plany Tona i Allena. Czy rzeczywiście warto walczyć o chińskie skarby?
15:30 Łowcy okazji: Walka o bat Logo DTX
Na jednej z aukcji Ton i Allen spotykają przyjaciółkę sprzed lat i ich byłą współpracownicę. Czy po latach mogą jej zaufać? Czy tym razem aukcja zakończy się przepychanką?
23:00 Łowcy okazji: Gra w piłkarzyki Logo DTX
Allen i Ton próbują zgromadzić fundusze, aby jak najszybciej naprawić zepsutą ciężarówkę. Tym razem udaje się im zdobyć grę w piłkarzyki i ogromne zapasy ciastek Twinkie.
23:30 Łowcy okazji: Zadurzony Allen Logo DTX
Allen i Ton rywalizują ze swoim zaciętym, byłym pracownikiem. Czy uda się im zdobyć zestaw ogromnych opon do ciężarówki i skrzynię pełną tajemniczych przedmiotów?

2017-10-19

06:50 Łowcy okazji: Viva Las Vegas Logo DTX
Łowcy okazji biorą udział w wielkiej wyprzedaży w Las Vegas. Natrafiają na przedziwny miecz antyczny i skrzynkę z akcesoriami iluzjonisty z lat 70.
15:00 Łowcy okazji: Złośliwa konkurencja Logo DTX
Dziś łowcy okazji, Ton i Allen, muszą stawić czoła dwóm wyjątkowo ambitnym paniom. Walka toczy się o starą zbroję i karabin Gatlinga.
15:30 Łowcy okazji: Filadelfia pełna kasy Logo DTX
W Filadelfii Ton i Allen muszą stawić czoła byłemu piłkarzowi NFL Vince'owi Papale. Dzielnie walczą o muszkiet z czasów kolonialnych i starą maszynę do podawania piłek.
23:00 Łowcy okazji: W sieci Logo DTX
Przed Tonem i Allenem najtrudniejsze wyzwanie. Stawią czoło swoim dawnym wrogom. Tym razem w ich ręce trafią motocykl crossowy i dwie wyrzutnie siatki.
23:30 Łowcy okazji: Gwiazda koszykówki Logo DTX
Ton i Big Sis zmieniają wystrój lombardu, żeby przyciągnąć klientów. Allen odkopuje stare piłki do koszykówki i staje w szranki z gwiazdą NBA.

2017-10-20

06:50 Łowcy okazji: Ukryte w magazynach Logo DTX
W zakamarkach magazynu w Los Angeles Allen i Tony znajdują maszynę do tatuażu z lat 60., piłę mechaniczną i wyciętego z drewna cedrowego niedźwiedzia.
15:00 Łowcy okazji: Carolyn topless Logo DTX
Ton i Allen stają do walki o samochód Corvette Stingray z 1968 roku. Przeciwnikiem mężczyzn jest ich były pracownik. Ponadto, Allen testuje starą broń wojowników ninja.
15:30 Łowcy okazji: Starsza siostra Logo DTX
Allen i Ton jadą do Hollywood, aby zdobyć ciekawe przedmioty do ich lombardu. Big Sis bierze udział w swojej pierwszej aukcji. Allen zostaje postrzelony z karabinka.

2017-10-21

11:00 Łowcy okazji: Dochodowe maszyny-potwory Logo DTX
Na aukcji kontenerów w Los Angeles Ton, Allen i Carolyn kupują wielki, zdalnie sterowany samochód. Czy uda im się znaleźć kolekcjonera, który skusi się na zakup takiej terenówki?
11:30 Łowcy okazji: Złoto i rękawiczki Logo DTX
Podczas aukcji w Hermosa Beach w Kalifornii Ton, Allen i Carolyn wygrywają los na loterii. Znajdują kolekcję sztabek złota i replikę średniowiecznej katapulty.

2017-10-22

11:00 Łowcy okazji: Skarby z lombardu Logo DTX
Ton i Allen otwierają lombard w Los Angeles i przyjmują do pracy nowego pracownika. Czy ich ambitne przedsięwzięcie zakończy się finansowym sukcesem?
11:30 Łowcy okazji: Wygraj, przegraj albo walcz Logo DTX
Nowy lombard wciąż przynosi straty. Ton i Allen jadą na aukcję z zamiarem kupna kilku ciekawych rzeczy. Czy rzadki egzemplarz komiksu przyniesie wreszcie konkretne pieniądze?

2017-10-23

06:50 Łowcy okazji: Dla rannych ptaszków Logo DTX
Na aukcji w Stanton w Kalifornii łowcom okazji udaje się kupić starą, mechaniczną grę z wesołego miasteczka, która wymaga renowacji oraz zawodową arenę do walki wręcz.
15:00 Łowcy okazji: Pokonani faceci Logo DTX
Prowadzenie lombardu to trudne zadanie dla Tona i Allena. Ton nie wytrzymuje napięcia i wyjeżdża z miasta. Co w takiej sytuacji zrobi Allen?
15:30 Łowcy okazji: Strach przed rozstaniem Logo DTX
Allen i Tom nadal próbują rozwijać swoje nowe przedsięwzięcie - lombard w Los Angeles. Czy zdobyte na aukcjach przedmioty przyciągną nowych klientów i przyniosą wymarzone zyski?
23:00 Łowcy okazji: Skarby z Nashville Logo DTX
W Nashville Ton i Allen stają oko w oko z ekipą ostro pogrywających motocyklistów, znajdują karabin przeciwpancerny kalibru 37 mm i siodło specjalnie na rodeo.
23:30 Łowcy okazji: Dezercja Big Sis Logo DTX
Big Sis ma dla Łowców złą wiadomość. Na aukcji panowie walczą z Carolyn o skarby z wesołego miasteczka i trafiają na prawdziwy indiański tomahawk.

2017-10-24

06:50 Łowcy okazji: Miniaturowa broń Logo DTX
Na aukcji w Kalifornii Allen i Tony kupują kolekcję zdalnie sterowanych samochodów oraz starą miniaturową broń palną. Czy uda im się sprzedać te przedmioty z zyskiem?
15:00 Łowcy okazji: Allen przeciwko Tonowi Logo DTX
Allen i Ton przyjeżdżają na aukcję osobno, ale obecność wspólnego wroga zmusza ich do zjednoczenia sił. Czy odkrycie gokartów pogodzi skłóconych wspólników?
15:30 Łowcy okazji: Z nadzieją na zysk Logo DTX
Allen i Tom jadą na aukcję, podczas gdy reszta pracowników lombardu organizuje firmową imprezę. Niestety, zarówno aukcja jak i impreza kończą się fiaskiem.
23:00 Łowcy okazji: O mały włos Logo DTX
Ton i Allen ponownie spotkają się ze swoim najbardziej zagorzałym przeciwnikiem CJ'em, ale los będzie dla nich łaskawy: zostaną w grze i znajdą licznik Geigera.
23:30 Łowcy okazji: Co z tym interesem? Logo DTX
Ton i Allen muszą podjąć trudną decyzję. Na aukcji w miejscowości Covina zmierzą się z Carolyn, po czym zdecydują o dalszych losach lombardu.

2017-10-25

06:50 Łowcy okazji: Na piaskach pustyni Logo DTX
Na aukcji w Palm Springs Tony i Allen kupują mały pojazd terenowy z lat 70. i oryginalny stół bilardowy. Czy znajdą kupców na te dziwne przedmioty?
15:00 Łowcy okazji: Bez spadochronu Logo DTX
Sprawy przybierają zły obrót, kiedy nagle pojawia się właściciel sklepu. Ton próbuje prowadzić z nim negocjacje, a Allen w tym samym czasie testuje eksperymentalny spadochron.
15:30 Łowcy okazji: Ton w Santa Barbara Logo DTX
Allen i Ton walczą z właścicielem sklepu, który powstrzymuje ich przed nowymi zakupami w Santa Barbara. Potem natrafiają na starą, drewnianą łódź.
23:00 Łowcy okazji: Dziki Zachód Logo DTX
Dziś łowcy okazji szukają skarbów w jednym z miasteczek na Dzikim Zachodzie. Ton znajduje brytyjski rewolwer "Pepperbox" z lat 80. XIX wieku. Czy ta broń jeszcze strzela?
23:30 Łowcy okazji: Niezły wynik Logo DTX
Podczas aukcji w Los Angeles Ton i Allen licytują niemiecki pistolet z lat 70. i rzadki model kasy sklepowej wykonanej z miedzi.

2017-10-26

06:50 Łowcy okazji: Laserowy paintball Logo DTX
Na aukcji w San Diego Tony i Allen znajdują zestaw do laserowego paintballu, z którego na poligonie korzystała amerykańska armia.
15:00 Łowcy okazji: Gra w piłkarzyki Logo DTX
Allen i Ton próbują zgromadzić fundusze, aby jak najszybciej naprawić zepsutą ciężarówkę. Tym razem udaje się im zdobyć grę w piłkarzyki i ogromne zapasy ciastek Twinkie.
15:30 Łowcy okazji: Zadurzony Allen Logo DTX
Allen i Ton rywalizują ze swoim zaciętym, byłym pracownikiem. Czy uda się im zdobyć zestaw ogromnych opon do ciężarówki i skrzynię pełną tajemniczych przedmiotów?
23:00 Łowcy okazji: Kolt dla Tona Logo DTX
Ton i Allen zainteresują się dziś automatem z czasów Wielkiego Kryzysu, minimotocyklem zbudowanym na zamówienie i rewolwerem koltem "Peacemaker" z lat 80. XIX wieku.
23:30 Łowcy okazji: Gitara i rower Logo DTX
W ręce Tona i Allena trafi dziś elektryczna gitara Fender Stratocaster z lat 70. i rzadki model roweru marki Schwinn z 1936 roku.

2017-10-27

06:50 Łowcy okazji: Zawodowcy z San Diego Logo DTX
Na aukcji w San Diego Tony i Allen zmierzą się z samymi profesjonalistami. Czy uda im się kupić rzadką maszynę baseballową z lat 50. i narzędzia do ratowania rannych w wypadkach?
15:00 Łowcy okazji: W sieci Logo DTX
Przed Tonem i Allenem najtrudniejsze wyzwanie. Stawią czoło swoim dawnym wrogom. Tym razem w ich ręce trafią motocykl crossowy i dwie wyrzutnie siatki.
15:30 Łowcy okazji: Gwiazda koszykówki Logo DTX
Ton i Big Sis zmieniają wystrój lombardu, żeby przyciągnąć klientów. Allen odkopuje stare piłki do koszykówki i staje w szranki z gwiazdą NBA.

2017-10-28

11:00 Łowcy okazji: Wojna w Hollywood Logo DTX
Ton i Allen jadą do Hollywood z nadzieją zdobycia ciekawych rzeczy do swojego sklepu. Czy bezwzględni rywale udaremnią im zakup upatrzonych przedmiotów?
11:30 Łowcy okazji: Nie drażnij się ze mną! Logo DTX
Ton i Allen przegrywają licytację z parą pięknych kobiet. Nie do końca przemyślana decyzja skutkuje finansową stratą. Czy pewien stary przedmiot przyniesie upragniony zysk?

2017-10-29

11:00 Łowcy okazji: Na szerokie wody Logo DTX
Ton i Allen szukają skarbów na aukcji na wyspie Catalina. Czy niewielka liczba kontenerów i brak czasu sprawią, że ta wyprawa łowców okazji zakończy się fiaskiem?
11:30 Łowcy okazji: Nieoczekiwana zmiana miejsc Logo DTX
Allen musi zostać w szpitalu, więc Ton zabiera na aukcję Big Sis. Jak ten nowy tandem poradzi sobie w stresujących sytuacjach? Czy nowa współpracownica sobie poradzi?

2017-10-30

06:50 Łowcy okazji: Noc truposzy Logo DTX
Na aukcji w Oxnard w Kalifornii, Allen i Ton natrafiają na zestaw narzędzi grabarza, sprzęt nurkowy i klatkę na rekiny. Czy uda im się sprzedać te przedmioty z zyskiem?
15:00 Łowcy okazji: Skarby z Nashville Logo DTX
W Nashville Ton i Allen stają oko w oko z ekipą ostro pogrywających motocyklistów, znajdują karabin przeciwpancerny kalibru 37 mm i siodło specjalnie na rodeo.
15:30 Łowcy okazji: Dezercja Big Sis Logo DTX
Big Sis ma dla Łowców złą wiadomość. Na aukcji panowie walczą z Carolyn o skarby z wesołego miasteczka i trafiają na prawdziwy indiański tomahawk.
23:00 Łowcy okazji: Oryginał czy podróbka? Logo DTX
Podczas jednej z aukcji Ton i Allen spotykają starego rywala. Udaje im się wylicytować starą ciężarówkę GMC. Czy pierwszy automat do Coli jest rzeczywiście oryginalny?
23:30 Łowcy okazji: Historyczna broń rażenia Logo DTX
W Hollywood Ton i Allen natrafiają na stuletnie masońskie miecze, samurajskie noże z czasów II wojny światowej i wykrywacz kłamstw z czasów Nixona.

2017-10-31

06:50 Łowcy okazji: Wysokie loty Tona Logo DTX
Na aukcji w hrabstwie Ventura uwagę Allena zwraca stara walizka i kilka ciekawych mebli biurowych. Czy tym razem ryzykowna gra zakończy się sukcesem?
15:00 Łowcy okazji: O mały włos Logo DTX
Ton i Allen ponownie spotkają się ze swoim najbardziej zagorzałym przeciwnikiem CJ'em, ale los będzie dla nich łaskawy: zostaną w grze i znajdą licznik Geigera.
15:30 Łowcy okazji: Co z tym interesem? Logo DTX
Ton i Allen muszą podjąć trudną decyzję. Na aukcji w miejscowości Covina zmierzą się z Carolyn, po czym zdecydują o dalszych losach lombardu.
23:00 Łowcy okazji: Whisky Al Capone Logo DTX
Podczas aukcji na pustyni Ron natrafia na whisky z lat 20., która prawdopodobnie była szmuglowana przez samego Ala Capone.
23:30 Łowcy okazji: Broń z Kalifornii Logo DTX
Na aukcji w Kalifornii Ton i Allen odkrywają automat do gier z lat 40., śrutówkę Winchester z 1901 roku i antyczny łuk, który od razu postanawiają sprawdzić.
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji pozycji Łowcy okazji. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Łowcy okazji w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 160 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie.

Emisja w stacjach

Pozycję można obejrzeć w:

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info