Łowcy smoków godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Łowcy smoków

W najbliższym czasie nie ma żadnych emisji pozycji programowych: Łowcy smoków

Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Łowcy smoków. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Łowcy smoków w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 160 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie.

Poprzednie emisje Łowcy smoków

Emisja Łowcy smoków miała miejsce:

2017-09-30

20:25 Łowcy smoków - Powrót Rogera, odc. 4 Logo TVP ABC
W gospodzie Angeliny pojawia się jegomość, który twierdzi, że jest jej byłym mężem i ojcem Zazy. Podczas polowania Gwizdo i Lian Chu dowiadują się przypadkiem, kim jest gość ich gospodyni.

2017-09-29

20:25 Łowcy smoków - Rozpaczliwie szukam Zorii, odc. 3 Logo TVP ABC
Córka Angeliny, Zoria, nie potwierdziła przybycia na urodziny siostry Zazy. W gospodzie pojawia się podróżny, który ma przy sobie rzeczy Zorii. Wygląda na to, że przytrafiło się jej coś złego.

2017-09-28

20:25 Łowcy smoków - Smocze życie, odc. 2 Logo TVP ABC
Akcja serialu fantasy przenosi nas do baśniowego świata z magicznymi stworami. Cechą tej krainy są porozrzucane, lewitujące w powietrzu wyspy. Fabuła opowiada o losach trójki śmiałków. Są to przyjaciele Lian - Chu, Gwizdo i ich zwierzaczek Hector.

2017-09-27

20:25 Łowcy smoków - Twoje imię będzie "Smok", odc. 1 Logo TVP ABC
Serial o trójce śmiałków. To przyjaciele: Lian - Chu i Gwizdo i ich zwierzaczek Hector. Gwizdo i Lian - Chu wybierają się na polowanie. Ich plany krzyżuje zagnieżdżenie się na dachu gospody Angeliny, gdzie łowcy mieszkają, samicy astrodaktyla z młodymi.

2017-09-26

20:25 Łowcy smoków - Rodzinna fortuna, odc. 26 Logo TVP ABC
Małżeństwo bardzo zamożnych sklepikarzy poszukuje swojego syna. Gwizdo chętnie pozwoli się usynowić, bowiem fortuna wymaga spadkobiercy. Okazuje się jednak, że życie nie znosi takich prostych rozwiązań.

2017-09-25

20:20 Łowcy smoków - Witaj książę z bajki, odc. 25 Logo TVP ABC
Łowcom: Gwizdo i Lian Chu przybywa groźna konkurencja - książę, który nie pobiera żadnych opłat za zabijanie smoków. Czy rzeczywiście książę, a przede wszystkim jego sługa, robią to zupełnie bezinteresownie?

2017-09-24

20:25 Łowcy smoków - Bez zezwolenia, odc. 24 Logo TVP ABC
Okazuje się, że chcąc czerpać dochody z polowania na smoki, trzeba mieć licencję łowcy. Przyjaciele nie mają takowej. Czas to nadrobić.

2017-09-23

20:25 Łowcy smoków - Nie ma jak miłość, odc. 23 Logo TVP ABC
Zakochując się w jednej z klientek gospody Angeliny, Gwizdo pakuje wszystkich w niezłe tarapaty.

2017-09-22

20:25 Łowcy smoków - O dwóch takich, co stracili głowę, odc. 22 Logo TVP ABC
Żeby unicestwić smoka, nie wystarczy skrócić go o głowę, trzeba jeszcze mieć ku temu poważny powód. Przekonują się o tym Łowcy, dekorując gospodę kolejnym myśliwskim trofeum.

2017-09-21

20:25 Łowcy smoków - Krople żołądkowe, odc. 21 Logo TVP ABC
Mieszkańcy pewnej wyspy mają dużo pieniędzy. Co więcej, żyją spokojnie, nie dręczy ich żaden smok. Łowcy postanawiają dostarczyć im "brakujący element krajobrazu", za usunięcie którego mają zamiar zainkasować niezłą sumkę.

2017-09-20

20:25 Łowcy smoków - Dziecinne igraszki, odc. 20 Logo TVP ABC
Zaza podejmuje się dostarczać obiady do kopalni złota na wyspę, która okazuje się groźnym smokiem. Lian Chu i Gwizdo spieszą z pomocą.

2017-09-19

20:25 Łowcy smoków - Farma cioci Berty, odc. 19 Logo TVP ABC
Sierocińcem, w którym wychowali się Łowcy, zawładnął jeden z byłych wychowanków, zmuszając wszystkich do ciężkiej pracy w kopalni. Na szczęście, powracający z kolejnej wyprawy Gwizdo i Lian Chu postanawiają odwiedzić ciocię Bertę.

Emisja w stacjach

Łowcy smoków można obejrzeć w:

Emisje w: TVP ABC

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Obsada (osoby)

Lista zwiera odnośniki do stron osób związanych z produkcją (aktorzy, reżyser):

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info