Reklama

Łowcy staroci godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Łowcy staroci

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Łowcy staroci będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2018-07-22

09:00 Łowcy staroci, odc. 15 Logo Discovery Historia
W kornwalijskim zamku, Drew odnajduje plażowe wiaderka i zabawkowe ciężarówki. Gdy jego przyjaciel Stuart sprzedaje kolekcję samochodowych pamiątek, Drew ma prawo pierwszeństwa.
13:00 Łowcy staroci - Seria 5, odc. 8 Logo CBS Reality
Drew szuka ukrytych skarbów czterystuletniej szkoły w hrabstwie Cambridge. W Hertfordshire wspólnicy odwiedzają jedną z najstarszych papierni w kraju.
Czas trwania: 60min.
14:00 Łowcy staroci - Seria 5, odc. 9 Logo CBS Reality
W średniowiecznym zamczysku w Cumbrii Drew pobiera lekcje błaznowania - a także próbuje kupić coś, bez czego żaden kierowca nie może się ponoć obejść.
Czas trwania: 60min.
Reklama
15:00 Łowcy staroci - Seria 5, odc. 10 Logo CBS Reality
W pewnym walijskim zamku Drew rozwiązuje zagadkę sprzed stuleci. Okazuje się jednak, że odnalezienie ukrytego skarbu jest trudniejsze, niż się wydawało.
Czas trwania: 60min.

2018-07-23

04:24 Łowcy staroci: Stary garaż Logo Discovery Historia
W kornwalijskiej posiadłości do gustu przypada Drew kolekcja klasycznych samochodów, a Newark znajduje zbiór emaliowanych tabliczek pochodzących z sektora petrochemicznego.
06:25 Łowcy staroci, odc. 4 Premiera Logo Discovery Channel
Drew Pritchard odwiedza nowe centrum sprzedaży antyków w Shropshire. Mając do wyboru niemal 50 sprzedających, szybko znajduje sporo dość niezwykłych przedmiotów.
07:15 Łowcy staroci: Rodzina Logo Discovery Historia
Drew ostro się targuje w Somerset. W Dumfriesshire, odwiedza posiadłość, która od wielu pokoleń należy do tej samej rodziny. Znajduje się tam wiele fascynująych antyków.
17:00 Łowcy staroci: Targ antyków w Cotswolds Premiera Logo Discovery Historia
Drew wreszcie otwiera własny sklep z antykami w swoim rodzinnym miasteczku Conwy. By znaleźć wspaniałe skarby, odwiedza w Cotswalds największy angielski targ antyków.

2018-07-24

03:00 Łowcy staroci, odc. 3 Logo Discovery Historia
Drew Pritchard odwiedza starą rezydencję w Walii. Na strychu odkrywa piękne, zapomniane skarby. Z kolei w antykwariacie w Norfolku natrafia na ciekawe dzieła sztuki ulicznej.
06:25 Łowcy staroci, odc. 5 Premiera Logo Discovery Channel
Drew i Tee wyruszają do Oswestry, do zakładu specjalizującego się w upcyklingu staroci. Później odwiedzają jeden z najsłynniejszych zabytkowych budynków w Walii.
07:15 Łowcy staroci: Targ antyków w Cotswolds Logo Discovery Historia
17:00 Łowcy staroci: Powrót do podstaw Premiera Logo Discovery Historia
Drew otwiera nowy sklep, więc potrzebuje jeszcze więcej towaru. W Malvern znajduje duńską sofę z lat 60. XX wieku a w Welshpool, komplet gobelinów.

2018-07-25

03:00 Łowcy staroci, odc. 4 Logo Discovery Historia
Drew Pritchard urzeczywistnia marzenie z dzieciństwa i siada za sterami lokomotywy parowej z lat 40. Potem odwiedza wiejską rezydencję, pełną skarbów liczących po kilkaset lat.
06:25 Łowcy staroci, odc. 6 Premiera Logo Discovery Channel
Drew Pritchard przeszukuje sklepy z antykami w północnym Londynie, a później razem z Tee odwiedza muzeum poświęcone szpitalowi z czasów II wojny światowej w Suffolk.
07:15 Łowcy staroci: Powrót do podstaw Logo Discovery Historia
Reklama
17:00 Łowcy staroci: Czynnik X Premiera Logo Discovery Historia
Drew poszukuje wyjątkowych przedmiotów, które zainteresują jego klientów. W Derbyshire nabywa ramę do obrazu z czasów Regencji, a w Harrogate, parę duńskich ratanowych krzeseł.

2018-07-26

03:00 Łowcy staroci, odc. 5 Logo Discovery Historia
Drew Pritchard odwiedza zamek Woodland w Somerset i od razu zakochuje się w starych zabawkach. W Lincolnshire odwiedza składowisko pełne wyjątkowo tanich staroci.
06:25 Łowcy staroci, odc. 7 Premiera Logo Discovery Channel
Tym razem Drew wyrusza do Malvern Hills, gdzie dokonuje jednego z najbardziej niezwykłych odkryć. Potem, w słynnym zakładzie kamieniarskim w Liverpoolu, trafia na ciekawe rzeźby.
07:15 Łowcy staroci: Czynnik X Logo Discovery Historia
17:00 Łowcy staroci: Gdy szansa puka do drzwi Premiera Logo Discovery Historia
Drew poszukuje niezwykłych przedmiotów. Ogród zoologiczny w Chester daje mu rzadką szansę przeszukania swoich „dzikich" skarbów. W Leicestershire znajduje królewską relikwię.

2018-07-27

03:00 Łowcy staroci, odc. 6 Logo Discovery Historia
W Penzance w Kornwalii Drew Pritchard musi stoczyć walkę ze sprzedawcą, który nie chce rozstawać się ze swoimi przedmiotami. W Norfolku łowca staroci zabiera nas do muzeum magii.
06:25 Łowcy staroci, odc. 8 Premiera Logo Discovery Channel
Drew, mistrz w ratowaniu staroci, przeszukuje fort z czasów napoleońskich w Essex. Drew i Tee zachwycają się średniowieczną katedrą w Lichfield i oglądają zabytkowe przedmioty.
07:20 Łowcy staroci: Gdy szansa puka do drzwi Logo Discovery Historia
17:00 Łowcy staroci: Podejmowanie ryzyka Premiera Logo Discovery Historia
Biznes rozwija się, więc Drew potrzebuje dwa razy tyle towaru na sprzedaż! W Suffolk odkrywa ekscentryczny dom z szopą pełną skarbów z całego świata.

2018-07-28

03:00 Łowcy staroci, odc. 7 Logo Discovery Historia
Drew Pritchard ma nadzieję, że podczas wizyty w muzeum maszyn o napędzie parowym w Norfolku, uda mu się znaleźć kilka niechcianych skarbów. W Hereford ogląda ekskluzywną kolekcję.
13:00 Łowcy staroci - Seria 2, odc. 1 Logo CBS Reality
Drew ma nowego współpracownija, Tee. Razem z nim odwiedza kilku dealerów różnych rzeczy z odzysku, oraz jedną z największych posiadłości ziemskich w Szkocji.
Czas trwania: 60min.
14:00 Łowcy staroci - Seria 2, odc. 2 Logo CBS Reality
Kilka organizacji charytatywnych zaprasza Drew do współpracy. Będzie musiał wziąć pod uwagę profil działalności klientów, ale i to, że sam musi zarobić. Razem z Gavinem Drew wybiera się na przejażdżkę samochodzikami w wesołym miasteczku - a potem zwiedza muzeum wesołych miasteczek w Devon.
Czas trwania: 60min.
15:00 Łowcy staroci - Seria 2, odc. 3 Logo CBS Reality
Drew i Tee ruszają w drogę. Odwiedzają dilera antyków, w którego kolekcji znajduje się niezwykła lampa. Możliwe, że dzięki niej cała wyprawa będzie się opłacać.
Czas trwania: 60min.
18:00 Łowcy staroci: Poszerzanie horyzontów Logo Discovery Historia
Drew odwiedza sklep z antykami w Kent, specjalizujący się w europejskich starociach. Ponadto, w walijskim muzeum frontu wewnętrznego, lata 40. XX wieku są wiecznie żywe.

2018-07-29

04:40 Łowcy staroci: Wiejskie życie Logo Discovery Historia
Drew odwiedza w Londynie niedawno otwarty sklep z antykami prowadzony przez młode małżeństwo. Ponadto, w "żywym" muzeum w Surrey czekają go wyjątkowo trudne negocjacje.
Reklama
09:00 Łowcy staroci: Jakość mówi sama za siebie Logo Discovery Historia
Drew poszukuje przedmiotów dobrej jakości u sprzedawcy antyków w Turnbridge. Natomiast w Dumfries, odnajduje ukryty skarb w kolekcji mebli.
13:00 Łowcy staroci - Seria 2, odc. 4 Logo CBS Reality
"Shiver Me Timbers" w Long Rock nieopodal Penzance, to prawdziwa jaskinia skarbów i oryginalnych antyków. Drew i Tee spodziewają się wiele po tamtejszej kolekcji traktorów.
Czas trwania: 60min.
14:00 Łowcy staroci - Seria 2, odc. 5 Logo CBS Reality
Drew i Tee lecą do Norwegii, skąd wybierają się w trasę o długości półtora tysiąca kilometrów! Drew dokonuje pierwszego "norweskiego" zakupu w starym tartaku, przekształconym obecnie w galerię sztuki.
Czas trwania: 60min.
15:00 Łowcy staroci - Seria 2, odc. 6 Logo CBS Reality
Drugi etap norweskiej wyprawy. Drew i Tee odkrywają prawdziwe skarby w starych budynkach gospodarczych.
Czas trwania: 60min.

2018-07-30

04:24 Łowcy staroci: Kornwalia w czasie wojny Logo Discovery Historia
Badając na londyńskiej Fleet Street historię i technikę drukarstwa, Drew trafia na prawdziwą perełkę. Natomiast w Devon ma okazję oddania się swojej pasji architektonicznej.
06:25 Łowcy staroci, odc. 9 Premiera Logo Discovery Channel
W Portsmouth Drew odwiedza zakład malarza szyldów i znajduje wyjątkowo ciekawy przedmiot. Z kolei w Southend-on-Sea trafia do warsztatu, w którym odnawia się stare modele Porsche.
07:15 Łowcy staroci: Podejmowanie ryzyka Logo Discovery Historia
17:00 Łowcy staroci: Idąc z duchem czasu Premiera Logo Discovery Historia
Gdy inne sklepy z antykami zmieniają branżę, Drew korzysta z szansy by wykupić ich asortyment. W zamykanym domu towarowym w Essex trafia na rzadkie biurko z lat 30. XX wieku.

2018-07-31

03:00 Łowcy staroci, odc. 8 Logo Discovery Historia
Łowca staroci Drew Pritchard przeszukuje jedno z największych miejsc w swojej karierze - ogromną fabrykę włókienniczą z czasów wiktoriańskich w Bradford.
06:25 Łowcy staroci, odc. 10 Premiera Logo Discovery Channel
Drew trafia do nieba, a konkretnie do pełnego dziwnych antyków pubu w Winchester. Potem dokonuje kontrowersyjnego zakupu w Hampshire i znajduje ciekawy sklep z antykami w Suffolk.
07:15 Łowcy staroci: Idąc z duchem czasu Logo Discovery Historia
17:00 Łowcy staroci: Belgia Premiera Logo Discovery Historia
Drew wyrusza do Belgii na poszukiwania skarbów! Odwiedza pchli targ w Tongeren i poznaje znanego handlarza antyków, który mieszka w ogromnym zamku.

2018-08-01

03:00 Łowcy staroci, odc. 9 Logo Discovery Historia
Łowca staroci Drew Pritchard odwiedza zamek Bamburgh, który góruje nad morskim wybrzeżem w Northumberland. Czy zachwycą go bogate, zamkowe zbiory?
07:15 Łowcy staroci: Belgia Logo Discovery Historia
17:00 Łowcy staroci: Holandia Premiera Logo Discovery Historia
Współczesny łowca skarbów Drew Pritchard podróżuje po Wielkiej Brytanii w poszukiwaniu jedynych w swoim rodzaju przedmiotów. Im więcej ich znajdzie, tym jest szczęśliwszy.

2018-08-02

03:00 Łowcy staroci, odc. 10 Logo Discovery Historia
W hrabstwie Kent łowca staroci Drew Pritchard odwiedza historyczną plantację chmielu. W plątaninie pajęczyn natrafia na ciekawe znaleziska.
07:15 Łowcy staroci: Holandia Logo Discovery Historia
17:00 Łowcy staroci, odc. 9 Premiera Logo Discovery Historia

2018-08-03

03:00 Łowcy staroci, odc. 1 Logo Discovery Historia
Jeden z najsłynniejszych dilerów antyków Drew Pritchard podróżuje po Wielkiej Brytanii w poszukiwaniu pięknych, choć czasami dziwacznych przedmiotów.
07:20 Łowcy staroci, odc. 9 Logo Discovery Historia
17:00 Łowcy staroci, odc. 10 Premiera Logo Discovery Historia

2018-08-04

03:00 Łowcy staroci, odc. 2 Logo Discovery Historia
Łowca staroci Drew Pritchard to jeden z najsłynniejszych brytyjskich handlarzy antyków. Podróżuje po całych Wyspach w poszukiwaniu pięknych, choć czasami dziwacznych rzeczy.
11:00 Łowcy staroci, odc. 1 Premiera Logo Discovery Channel
Łowca staroci Drew Pritchard odwiedza wielką prywatną szkołę, w której piwnica jest pełna starych mebli. Następnie jedzie do Glastonbury w poszukiwaniu nowego towaru.
13:00 Łowcy staroci - Seria 2, odc. 7 Logo CBS Reality
W pięknej walijskiej rezydencji, przerobionej na dom weselny, Drew odnajduje wiele wspaniałych przedmiotów - ale negocjacje w sprawie ich zakupu łatwe nie będą....
Czas trwania: 60min.
14:00 Łowcy staroci - Seria 2, odc. 8 Logo CBS Reality
Budynki gospodarcze wokół pewnego pałacu są pełne różnych rzeczy... Drew zakochuje się w wiktoriańskiej szafce - ale jej cena jest zbyt wygórowana.
Czas trwania: 60min.
15:00 Łowcy staroci - Seria 2, odc. 9 Logo CBS Reality
W czasie wyprawy na południe Anglii, Drew i Tee zyskują wstęp do ogromnych magazynów Glemham Hall.
Czas trwania: 60min.
18:00 Łowcy staroci: Balbithan Logo Discovery Historia
Drew udaje się do Szkocji by uczestniczyć w wyprzedaży przedmiotów z prywatnych domów, natomiast w Sheffield trafia do fabryki sztućców.

2018-08-05

04:40 Łowcy staroci: Preston Court Logo Discovery Historia
W posiadłości w stylu elżbietańskim, Drew targuje się z agentem, w walijskim muzeum zachwyca go silnik odrzutowy, a dzięki przyjacielowi odnajduje w Sheffield współczesny skarb.
09:00 Łowcy staroci: Francja Logo Discovery Historia
Drew i Tee udają się na pierwszą wyprawę do Francji. Odwiedzą między innymi XVI-wieczne posiadłości nad Loarą. W Montsoreau i Viarme odwiedzą natomiast targi staroci.
13:00 Łowcy staroci - Seria 2, odc. 10 Logo CBS Reality
W jednej z najpiękniejszych rezydencji Anglii Drew znajduje trzy piękne antyki - ale ich właściciel jest twardym negocjatorem.
Czas trwania: 60min.

2018-08-06

04:24 Łowcy staroci: W stylu retro Logo Discovery Historia
W Tyne and Wear, Drew próbuje sprostać oczekiwaniom klienta lubiącego styl lat 50. XX wieku. Natomiast podczas wizyty w byłym klasztorze w oko wpada mu pewne rzadkie lustro.
07:15 Łowcy staroci, odc. 10 Logo Discovery Historia
17:00 Łowcy staroci, odc. 11 Premiera Logo Discovery Historia

2018-08-07

03:00 Łowcy staroci, odc. 3 Logo Discovery Historia
Drew Pritchard jedzie do sklepu z antykami w Edynburgu na poszukiwania nowych przedmiotów. Podczas wizyty w liczącym 750 lat domu odkrywa rzecz, która napawa go strachem.
07:15 Łowcy staroci, odc. 11 Logo Discovery Historia
17:00 Łowcy staroci, odc. 12 Premiera Logo Discovery Historia
22:00 Łowcy staroci: Jakość mówi sama za siebie Logo Discovery Historia

2018-08-08

03:00 Łowcy staroci, odc. 4 Logo Discovery Historia
Drew Pritchard i jego pomocnik Tee dostają pozwolenie na wejście do niedawno zamkniętego domu towarowego. To niezwykła okazja zrobienia naprawdę wielkich zakupów!
07:15 Łowcy staroci, odc. 12 Logo Discovery Historia
17:00 Łowcy staroci, odc. 13 Premiera Logo Discovery Historia

2018-08-09

03:00 Łowcy staroci, odc. 5 Logo Discovery Historia
Podczas pierwszych w swojej karierze zakupów w Irlandii Północnej Drew Pritchard łamie wszystkie zawodowe zasady. Upija się na umór i zakochuje w starej japońskiej piękności.
07:15 Łowcy staroci, odc. 13 Logo Discovery Historia
17:00 Łowcy staroci, odc. 14 Premiera Logo Discovery Historia

2018-08-10

03:00 Łowcy staroci, odc. 6 Logo Discovery Historia
Drew Pritchard odwiedza rezydencję w Barnstaple, gdzie próbuje oczarować lady Arran. Potem w Bournemouth natrafia na ciekawą kolekcję neonów.
07:20 Łowcy staroci, odc. 14 Logo Discovery Historia
17:00 Łowcy staroci, odc. 15 Premiera Logo Discovery Historia

2018-08-11

03:00 Łowcy staroci, odc. 7 Logo Discovery Historia
Handlarze staroci toczą zaciekłą bitwę na zamku w Essex. W antykwariacie w Berkshire natrafiają na cenne skarby związane z anatomią. Drew okazyjnie kupuje motoryzacyjne pamiątki.
11:00 Łowcy staroci, odc. 2 Premiera Logo Discovery Channel
Drew Pritchard jedzie do wiejskiej rezydencji, która po brzegi wypełniona jest antykami. Po drodze spotyka eleganckiego sprzedawcę, którego sklep jest równie wyszukany i stylowy.
18:00 Łowcy staroci: Negatywne strony Logo Discovery Historia
Drew odwiedza w Manchesterze modnego dilera, targuje się z managerem wiatraka w Kent i dyskutuje o artefaktach w opactwie Somerset. Po 10 latach zmienia też lokalizację sklepu.

2018-08-12

04:40 Łowcy staroci: Zoo w Edynburgu Logo Discovery Historia
W edynburskim zoo Drew ogląda rzadkie przedmioty związane ze zwierzętami, w historycznej szkockiej przędzalni poluje na meble przemysłowe, a w Bristolu spotyka przyjaciół.
09:00 Łowcy staroci: Nietypowe przedmioty Logo Discovery Historia
Drew poszukuje niecodziennych przedmiotów w pubie w Devizes. Za to w Leigh-On-Sea odkrywa rzadkie obiekty odratowane z placów budowy.

2018-08-13

04:24 Łowcy staroci: Stary garaż Logo Discovery Historia
07:15 Łowcy staroci, odc. 15 Logo Discovery Historia
17:00 Łowcy staroci, odc. 1 Logo Discovery Historia

2018-08-14

03:00 Łowcy staroci, odc. 8 Logo Discovery Historia
Drew Pritchard i jego pomocnik Tee jadą na zakupy do Niemiec. Targują się z hrabiami i baronami, którzy czasami są tak samo ekscentryczni jak antyki, które sprzedają.
07:15 Łowcy staroci, odc. 1 Logo Discovery Historia
17:00 Łowcy staroci, odc. 2 Logo Discovery Historia
22:00 Łowcy staroci: Francja Logo Discovery Historia

2018-08-15

03:00 Łowcy staroci, odc. 9 Logo Discovery Historia
Handlarz staroci Drew Pritchard jest w rezydencji w Wirral, w której jednocześnie mieści się sklep z antykami. Oferta jest bardzo bogata, ale czy Pritchardowi starczy pieniędzy?
07:15 Łowcy staroci, odc. 2 Logo Discovery Historia
17:00 Łowcy staroci, odc. 3 Logo Discovery Historia

2018-08-16

03:00 Łowcy staroci, odc. 10 Logo Discovery Historia
Drew w wiktoriańskiej budowli w Devon dokonuje zakupu, którym wprawia w osłupienie swoją żonę. Wysokie ceny w ekskluzywnym salonie z antykami w Londynie grożą wybuchem afery.
07:15 Łowcy staroci, odc. 3 Logo Discovery Historia
17:00 Łowcy staroci, odc. 4 Logo Discovery Historia

2018-08-17

03:00 Łowcy staroci, odc. 1 Logo Discovery Historia
Drew Pritchard, mistrz w ratowaniu staroci, wyrusza do szkockiego zamku i siada za kierownicą historycznego samochodu wartego milion funtów.
07:20 Łowcy staroci, odc. 4 Logo Discovery Historia
17:00 Łowcy staroci, odc. 5 Logo Discovery Historia

2018-08-18

03:00 Łowcy staroci, odc. 2 Logo Discovery Historia
Drew Pritchard przeszukuje dawną Naval Royal Hospital School w hrabstwie Suffolk. Próbuje wynegocjować korzystne warunki transakcji, co przy okazji jest dla niego dobrą lekcją.
11:00 Łowcy staroci, odc. 3 Premiera Logo Discovery Channel
18:00 Łowcy staroci: Kolej parowa w Dartmouth Logo Discovery Historia
Drew zagląda do wiktoriańskiego teatru w Aberdeen i zwiedza dalekie, szkockie miasteczko Rothes. Natomiast Tee świetnie radzi sobie negocjując na stacji kolei parowej w Devon.

2018-08-19

04:40 Łowcy staroci: Wiejskie życie Logo Discovery Historia
09:00 Łowcy staroci: Odpowiednia cena Logo Discovery Historia
W Margate, Drew dobija targu w magazynie ze starociami prowadzonym przez jego zaufanych ludzi. W posiadłości w stylu georgiańskim natrafia natomiast na coś naprawdę wyjątkowego.

2018-08-20

04:24 Łowcy staroci: Kornwalia w czasie wojny Logo Discovery Historia
07:15 Łowcy staroci, odc. 5 Logo Discovery Historia
17:00 Łowcy staroci, odc. 6 Logo Discovery Historia

2018-08-21

03:00 Łowcy staroci, odc. 3 Logo Discovery Historia
Drew Pritchard, mistrz w ratowaniu staroci, w czasie wizyty w Henley naprawdę ma w czym wybierać. Ciekawe okazje trafiają się także w Marlborough.
07:15 Łowcy staroci, odc. 6 Logo Discovery Historia
17:00 Łowcy staroci, odc. 7 Logo Discovery Historia
22:00 Łowcy staroci: Nietypowe przedmioty Logo Discovery Historia

2018-08-22

03:00 Łowcy staroci, odc. 4 Logo Discovery Historia
07:15 Łowcy staroci, odc. 7 Logo Discovery Historia
17:00 Łowcy staroci, odc. 8 Logo Discovery Historia

2018-08-23

03:00 Łowcy staroci, odc. 5 Logo Discovery Historia
07:15 Łowcy staroci, odc. 8 Logo Discovery Historia
17:00 Łowcy staroci, odc. 9 Logo Discovery Historia

2018-08-24

03:00 Łowcy staroci, odc. 6 Logo Discovery Historia
07:20 Łowcy staroci, odc. 9 Logo Discovery Historia
17:00 Łowcy staroci, odc. 10 Logo Discovery Historia

2018-08-25

03:00 Łowcy staroci, odc. 7 Logo Discovery Historia
11:00 Łowcy staroci, odc. 4 Premiera Logo Discovery Channel
18:00 Łowcy staroci: Fawley Hill Logo Discovery Historia
Drew znajduje w Londynie wiktoriańską lampę olejną i wyjątkowy amerykański znak. Poznaje też arystokratę z Oxfordshire, który w swojej prywatnej kolekcji posiada parowóz.

2018-08-26

04:40 Łowcy staroci, odc. 1 Logo Discovery Historia
Drew znajduje w Lancashire intrygującą czarną ceramikę, a w zoo we Wschodniej Anglii trafia na egzotyczny przedmiot. Ponadto, Drew bardzo ostro targuje się ze starym przeciwnikiem.
09:00 Łowcy staroci: Nowy biznes Logo Discovery Historia
Drew poznaje nowe pokolenie sprzedawców antyków. W Macclesfield spotyka matkę i syna, a w Leeds młodego sprzedawcę, który ma oko na współczesne przedmioty.

2018-08-27

04:24 Łowcy staroci, odc. 2 Logo Discovery Historia
Drew uczestniczy w aukcji domu w Norfolk, natomiast w Glasgow znajduje u krawca unikatowy tartan. W Liverpoolu dokonuje najdziwniejszego w swojej karierze zakupu.
07:15 Łowcy staroci, odc. 10 Logo Discovery Historia
17:00 Łowcy staroci, odc. 1 Logo Discovery Historia

2018-08-28

03:00 Łowcy staroci, odc. 8 Logo Discovery Historia
07:15 Łowcy staroci, odc. 1 Logo Discovery Historia
17:00 Łowcy staroci, odc. 2 Logo Discovery Historia
22:00 Łowcy staroci: Odpowiednia cena Logo Discovery Historia

2018-08-29

03:00 Łowcy staroci, odc. 9 Logo Discovery Historia
07:15 Łowcy staroci, odc. 2 Logo Discovery Historia
17:00 Łowcy staroci, odc. 3 Logo Discovery Historia

2018-08-30

03:00 Łowcy staroci, odc. 10 Logo Discovery Historia
07:15 Łowcy staroci, odc. 3 Logo Discovery Historia
17:00 Łowcy staroci, odc. 4 Logo Discovery Historia

2018-08-31

03:00 Łowcy staroci: Shilstone Logo Discovery Historia
Drew daje się ponieść emocjom podczas aukcji w Devon i wraca do domu z najgorszym krzesłem jakie kiedykolwiek kupił. Poza tym, w szkockiej fabryce koronek negocjuje kupno zlewu!
07:20 Łowcy staroci, odc. 4 Logo Discovery Historia
17:00 Łowcy staroci, odc. 5 Logo Discovery Historia

2018-09-01

03:00 Łowcy staroci: Pepper Arden Logo Discovery Historia
Drew ma zaszczyt wystąpić w zachwycającej, XVIII-wiecznej posiadłości na skaraju wrzosowisk w Yorkshire. Ponadto, pod katedrą w Liverpoolu będzie on szukać religijnych artefaktów.
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Łowcy staroci. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Łowcy staroci w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 170 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Łowcy staroci.

Emisja w stacjach

Łowcy staroci można obejrzeć w:

Emisje w: CBS Reality, Discovery Channel, Discovery Historia

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info