112 - na każde wezwanie godziny emisji w telewizji, obsada, gdzie i kiedy obejrzeć

Najbliższe emisje

Emisja 112 - na każde wezwanie będzie miała miejsce:

2017-09-25

17:55 112 - na każde wezwanie - odc. 1 Logo Kino TV
Prowadzone przez Lindę auto ulega wypadkowi. W efekcie samochód zatrzymuje się w niebezpiecznym miejscu – na stromej skarpie. Niedługo po zdarzeniu przejeżdża tą samą drogą Florian. Natychmiast zawiadamia posiłki. Akcja ratownicza musi być przeprowadzona z najwyższą starannością – niewielki błąd może skończyć się dramatycznie. Wszystkie okoliczności wypadku zmuszają Floriana, aby zmierzył się nie tylko z nieprzychylnymi okolicznościami zdarzenia, ale również z nieprzyjemnymi wspomnieniami.
Czas trwania: 23min. / Niemcy / 2008 / Akcja, Dramat, Romantyczny

2017-09-26

18:00 112 - na każde wezwanie - odc. 2 Logo Kino TV
W domu Melanii dochodzi do awarii urządzeń kuchennych i kobiecie grozi niebezpieczeństwo. Na miejsce przybywa ekipa ratownicza i wydaje się, że sytuacja jest opanowana. Jednak w czasie akcji ratunkowej Bender zostaje ciężko ranny. Rutynowa interwencja nieomal kończy się tragicznie. Czy Florian, któremu zarzuca się niewystarczające opanowanie sytuacji, wyciągnie wnioski z tego zdarzenia?
Czas trwania: 23min. / Niemcy / 2008 / Akcja, Dramat, Romantyczny

2017-09-27

17:20 112 - na każde wezwanie - odc. 3 Logo Kino TV
W jednym z domów trwa kłótnia małżeńska. Mąż furiat próbuje uciszyć żonę, strzelając do niej z broni. Na miejscu pojawiają się służby. Florian i Steffi chcą uratować ofiarę. Wiele ryzykują, ponieważ uzbrojony szaleniec stara się udaremnić każdą próbę ocalenia rannej kobiety. Zaangażowanie Floriana w spacyfikowanie oszalałego mężczyzny przysparza mu wiele sympatii w oczach niektórych osób, jednak nie wszyscy są przekonani o jego profesjonalizmie.
Czas trwania: 23min. / Niemcy / 2008 / Akcja, Dramat, Romantyczny

2017-09-28

17:00 112 - na każde wezwanie - odc. 4 Logo Kino TV
W hotelowej windzie zostają uwięzione dwie osoby. Okazuje się, że łączy je nie tylko praca. Aby nie wywoływać afery, starają się kontrolować sytuację – do czasu kiedy jedna z nich dostaje zawału. Wezwani na pomoc Steffi i Florian w niedługim czasie również zaczynają znajdować się w niebezpieczeństwie. Na szczęście, jak po każdej pomyślnie zakończonej akcji, życie toczy się dalej. Steffi odkrywa kilka faktów z życia Floriana. Czy będą one miały wpływ na relacje z Martinem?
Czas trwania: 23min. / Niemcy / 2008 / Akcja, Dramat, Romantyczny

2017-09-29

17:10 112 - na każde wezwanie - odc. 5 Logo Kino TV
Peter Wells stara się ukryć swoje problemy zdrowotne. Każde wezwanie, w którym bierze udział, może zakończyć się niepowodzeniem. Jednak pomimo dolegliwości udaje mu się w spektakularny sposób uratować czyjeś życie. Nie wiadomo jak potoczą się jego losy w zespole. Być może ktoś będzie musiał go zastąpić. Uwodzicielski sposób bycia Martina skupia uwagę Steffi oraz Floriana. Praca z ojcem w tej samej jednostce, oprócz zalet, ma również wiele wad.
Czas trwania: 24min. / Niemcy / 2008 / Akcja, Dramat, Romantyczny
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji oraz obsady pozycji 112 - na każde wezwanie. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku 112 - na każde wezwanie w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 160 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie.

Emisja w stacjach

Pozycję można obejrzeć w:

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Obsada (osoby)

Lista zwiera odnośniki do stron osób związanych z produkcją (aktorzy, reżyser):

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info