Reklama

112 - na każde wezwanie godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja 112 - na każde wezwanie będzie miała miejsce:

2018-03-22

05:40 112 - na każde wezwanie - odc. 16 Logo Kino TV
Odkryta podczas prac budowlanych bomba grozi wybuchem. W jej pobliżu znalazł się jeden z pracowników. W niebezpieczeństwie jest również Judith. Obydwoje udaje się jednak uratować dzięki umiejętnościom Petera. Czy będzie to karta przetargowa – gdy szykują się dla niego poważne konsekwencje za eksces z badaniami? Kadir kieruje pod adresem Floriana zarzuty. Tylko dzięki interwencji kolegów kłótnia nie kończy się bójką. Na ile słuszne są oskarżenia Kadira, który dostrzega problem spowodowany polepszeniem relacji pomiędzy Martinem i Florianem?
Czas trwania: 24min. / Niemcy / 2008 / Akcja, Dramat, Romantyczny

2018-03-23

06:35 112 - na każde wezwanie - odc. 17 Logo Kino TV
Steffi wraz z Martinem wybierają się na skałkę wspinaczkową. Okazuje się jednak, że infrastruktura jest w kiepskim stanie. W efekcie dochodzi do wypadku jednej z uczestniczek. Wspinaczkowa wyprawa bliskich przyjaciół z pracy nie umyka uwadze innych – w szczególności Florianowi. Kadir nie przestaje mieć żalu do Martina i Floriana, zarzucając pierwszemu faworyzowanie syna. Znajomość Heiko i Jenny jest nie tylko burzliwa, ale pełna zabawnych sytuacji.
Czas trwania: 24min. / Niemcy / 2008 / Akcja, Dramat, Romantyczny

2018-03-26

06:10 112 - na każde wezwanie - odc. 18 Logo Kino TV
Sześcioletni Max nie spodziewał się, że jego przyjęcie urodzinowe poprzedzi wizyta straży pożarnej. Wszystko przez niefrasobliwość mamy, która próbuje zapanować nad płonącym olejem. Heiko zaskakuje znajomych z pracy, przedstawiając im swojego kuzyna. Okazuje się, że Rene jest gejem. Jenny łączy fakt niechęci do swojej osoby ze strony Heiko oraz jego znajomość z Rene, podejrzewając Heiko o homoseksualizm. Natomiast Rita musi się zmierzyć z niespodziewanymi utrudnieniami technicznymi.
Czas trwania: 23min. / Niemcy / 2008 / Akcja, Dramat, Romantyczny
Reklama

2018-03-27

06:20 112 - na każde wezwanie - odc. 19 Logo Kino TV
Kochankowie wybierają sobie na miejsce randki stary skład broni. Miejsce spotkania to prawdziwy… niewypał. Podobnie jak ci zakochani, również Martin i Steffi, próbują rozpaczliwie ukryć swój związek. Martin ucieka się do kłamstwa, aby przekonać Floriana, że nic nie łączy go ze Steffi. Prawdy nie da się jednak ukrywać w nieskończoność – do świadomości Steffi dociera również poczucie odpowiedzialności za własne postępowanie. Narasta konflikt pomiędzy Florianem i Kadirem. Nie są oni w stanie powstrzymać swojej niechęci do siebie nawet w czasie wykonywania obowiązków służbowych.
Czas trwania: 24min. / Niemcy / 2008 / Akcja, Dramat, Romantyczny

2018-03-28

07:35 112 - na każde wezwanie - odc. 20 Logo Kino TV
Nieszczelność instalacji powoduje wyciek chloru na basenie. Sytuacja jest groźna. Bohaterką akcji ratunkowej zostaje Anna, która ocala życie starszej osoby. Ta dramatyczna lekcja sprawia, że kobieta podejmuje doniosłe postanowienie. Martin ma świadomość, że na szali stawia lepsze relacje z synem i związek ze Steffi. Czy ktoś jest mu w stanie udzielić właściwych rad? Chociaż Rita nie może czuć się winna zaistniałej sytuacji, w której zawiódł komputer, to jednak spotyka się z niezrozumieniem. Judith otrzymuje wyniki badań DNA – wie już, kto z członków ekipy jest chory na nowotwór.
Czas trwania: 23min. / Niemcy / 2008 / Akcja, Dramat, Romantyczny

2018-03-29

06:30 112 - na każde wezwanie - odc. 21 Logo Kino TV
Operator suwnicy szuka pomysłu, jak mógłby przeprosić swoją sympatię za ostatnią kłótnię. Wymyśla niecodzienny sposób. Jednak swoją deklarację nieomal przypłaca życiem. Związek Steffi i Martina pozostaje w zawieszeniu. Zwłaszcza Steffi musi ułożyć sobie sprawy na nowo. Otrzymuje jednak dobrą radę i słowa wsparcia – będzie to dla niej sporym zaskoczeniem. Judith musi przekazać bolesną prawdę Kristin. Ta nie chce przyjąć żadnej pomocy. Jej niewzruszona postawa wydaje się jednak pozorna.
Czas trwania: 24min. / Niemcy / 2008 / Akcja, Dramat, Romantyczny

2018-03-30

05:50 112 - na każde wezwanie - odc. 22 Logo Kino TV
Zdradzony mężczyzna grozi kochankowi żony oraz przybyłym na miejsce członkom ekipy ratunkowej. Florian jest gotowy zastosować zdecydowane metody, aby opanować sytuację. Jednak staje się to powodem kolejnej kłótni z Kadirem. Kristin nie pozwala sobie pomóc, obojętna jest jej troska Judith. Steffi ciężko znosi rozstanie z Martinem. Z trudem przychodzi jej wykonywanie obowiązków zawodowych. Czy musi wydarzyć się katastrofa, żeby trzeźwo spojrzała na swoją sytuację?
Czas trwania: 23min. / Niemcy / 2008 / Akcja, Dramat, Romantyczny

2018-04-03

05:40 112 - na każde wezwanie - odc. 23 Logo Kino TV
Niebezpieczny wąż wydostaje się na wolność. Mężczyzna, podejmujący próbę schwytania jadowitego zwierzęcia, zostaje ukąszony. Szybkie przybycie na miejsce i akcja udzielenia pomocy zranionemu, ratuje mu życie. Zawdzięcza je on zwłaszcza nowemu członkowi zespołu – Tomowi, który pełni obowiązki lekarza. Rozmowa Martina i Kristin o swoich problemach zbliża ich do siebie. Również w znajomości Heiko i Jenny zostaje przełamana kolejna bariera.
Czas trwania: 24min. / Niemcy / 2008 / Akcja, Dramat, Romantyczny

2018-04-04

05:35 112 - na każde wezwanie - odc. 24 Logo Kino TV
W wyniku wypadku w tartaku jeden z pracowników zostaje unieruchomiony. Na domiar złego, może dojść do eksplozji pyłu. Tymczasem Jenny niespodziewanie chce zakończyć znajomość z Heiko – jest rozczarowana ostatnim zachowaniem kolegi i sama nie do końca wie, czego oczekiwać po ich znajomości. Steffi bierze na siebie odpowiedzialność za coraz częstsze konflikty pomiędzy Kadirem i Florianem. Mimo tego Kristin wyciąga konsekwencje w stosunku do Kadira.
Czas trwania: 23min. / Niemcy / 2008 / Akcja, Dramat, Romantyczny

2018-04-05

06:25 112 - na każde wezwanie - odc. 25 Logo Kino TV
Pracownik firmy kurierskiej ulega wypadkowi i grozi mu wykrwawienie. A jedyny uczestnik zdarzenia nie potrafi przypomnieć sobie, gdzie dokładnie wypadek miał miejsce. Ekipa ratunkowa ma niewiele czasu na znalezienie śmiertelnie rannego. Tymczasem Steffi coraz trudniej porozumieć się z Martinem. Kolejna wspólna akcja Steffi i Floriana zbliża ich do siebie. Choroba Kristin angażuje Toma, który zdaje sobie sprawę z tego, co grozi jego przełożonej.
Czas trwania: 24min. / Niemcy / 2008 / Akcja, Dramat, Romantyczny

2018-04-06

05:45 112 - na każde wezwanie - odc. 26 Logo Kino TV
Przyjęcie rutynowego wezwania ukazuje narastającą nieżyczliwość Kristin w stosunku do Rity. Na szczęście dla wzywających pomocy chłopców ratownicy przybywają na miejsce. Akcja ratunkowa pokazuje, że Kristin powinna zweryfikować swoją postawę wobec załogi. Pomimo nieżyczliwości przełożonej, Rita znajduje wiele zrozumienia wśród współpracowników, którzy stają w obronie koleżanki. Tymczasem Dimitri obawia się, że padnie ofiarą rozgrywek pomiędzy Kadirem i Florianem.
Czas trwania: 24min. / Niemcy / 2008 / Akcja, Dramat, Romantyczny

2018-04-09

06:15 112 - na każde wezwanie - odc. 27 Logo Kino TV
Brat mechanika samochodowego sięga po butelkę z płynem, aby się napić. W błąd wprowadza go etykieta opakowania – okazuje się, że wypił płyn chłodniczy. Po raz kolejny Tom wykazuje się opanowaniem. Dzięki nieprzeciętnym umiejętnościom ratuje życie mężczyźnie. Tymczasem film z Florianem trafia w ręce lokalnej prasy. W związku z tym Kristin chce wysłać Floriana na urlop, czemu stanowczo sprzeciwia się Martin. Jenny i Nicole organizują nietypową i odważną akcję, dzięki której chcą uzbierać pieniądze na nowy komputer dla Rity.
Czas trwania: 23min. / Niemcy / 2008 / Akcja, Dramat, Romantyczny

2018-04-10

06:15 112 - na każde wezwanie - odc. 28 Logo Kino TV
Wracający z koncertu zespół ma wypadek samochodowy. Zwyczajne wezwanie zamienia się w walkę o życie uwięzionego kolegi kierowcy, który zaczyna się dusić. Tym razem przydają się umiejętności Kadira, który wkracza ze sprzętem hydraulicznym. Martin nie chce pogodzić się z oskarżeniami kierowanymi pod adresem Floriana. Nie znajduje wsparcia u Steffi. Z kolei ją szokuje fakt, że Martin chciał wykorzystać ich znajomość do ratowania synowi skóry.
Czas trwania: 23min. / Niemcy / 2008 / Akcja, Dramat, Romantyczny

2018-04-11

07:55 112 - na każde wezwanie - odc. 29 Logo Kino TV
Remont stychu, którego podjęli się ojciec z synem, kończy się dla pierwszego z nich poważnym urazem dłoni. Aby przetransportować mężczyznę do szpitala, konieczne będzie naruszenie konstrukcji domu, a to z kolei może zagrozić bezpieczeństwu ratowników. Tymczasem rozpoczyna się wewnętrzne dochodzenie w sprawie Floriana. Obawia się on utraty pracy oraz poważniejszych konsekwencji. Dużo zależy od zeznań Steffi. Jednak przesłuchujący nie dają wiary jej zeznaniom, uznając je za nieobiektywne. Kristin wyznacza następcę Martina – jest nim jego najlepszy kumpel.
Czas trwania: 24min. / Niemcy / 2008 / Akcja, Dramat, Romantyczny

2018-04-12

06:15 112 - na każde wezwanie - odc. 30 Logo Kino TV
W budynku dochodzi do poważnej awarii instalacji wodnej. Przybyłe na miejsce służby odkrywają, że jest to próba wołania o pomoc młodej kobiety więzionej w domu przez bezwzględnego handlarza ludźmi. Tym samym podczas jednej akcji udaje się uratować kobietę, aresztować porywacza i naprawić awarię. Heiko wciąż szuka sposobu, jak zdobyć względy u Jenny. Martin przeżywa najgorszy czas. Do rozstania ze Steffi musi dołożyć porażkę zawodową.
Czas trwania: 24min. / Niemcy / 2008 / Akcja, Dramat, Romantyczny
Reklama

2018-04-13

05:45 112 - na każde wezwanie - odc. 31 Logo Kino TV
Martin zostaje przydzielony do patrolu. Już pierwszego dnia musi skonfrontować się z niebezpiecznymi gangsterami. Pomimo problemów z dostosowaniem się do nowej roli, dostrzega szansę na udowodnienie, że jego doświadczenie jest wiele warte. Tom staje się obiektem westchnień Nicole. Dziewczyna skrycie adoruje kolegę. Chciałaby zwrócić na siebie jego uwagę, ale na rozmowę nie ma wystarczającej śmiałości. Dopiero jej zasłabnięcie powoduje interwencję Toma. Los przełamuje za Nicole pierwsze lody.
Czas trwania: 24min. / Niemcy / 2008 / Akcja, Dramat, Romantyczny

2018-04-16

06:25 112 - na każde wezwanie - odc. 32 Logo Kino TV
Do wypadku zostaje wezwany śmigłowiec. Peter musi przetransportować poważnie rannego kierowcę. Jednak podczas lotu dochodzi do awarii silnika w helikopterze. A cała sytuacja paraliżuje Petera, co jest zaskoczeniem dla Judith. Kristin czeka poważna operacja. Zaczyna ona doceniać, że może znaleźć wsparcie u Martina. Projekt kalendarza jest już gotowy – pozostaje jedynie kwestia okładki. Podczas burzy mózgów Steffi i Florian dowiadują się, jak są postrzegani przez kolegów z pracy.
Czas trwania: 24min. / Niemcy / 2008 / Akcja, Dramat, Romantyczny

2018-04-17

05:55 112 - na każde wezwanie - odc. 33 Logo Kino TV
Akcja ratunkowo-gaśnicza, w której uczestniczy Peter, przywołuje jego traumę sprzed lat. Dwoje dzieci wywołało pożar w leśnej chatce, a ogień uniemożliwił im ucieczkę. Peter walczy z przykrymi wspomnieniami. W całej sytuacji zaczyna orientować się Judith i proponuje koledze, aby poszukał wsparcia profesjonalnego psychologa. Tymczasem Tom spotyka Nicole w krępującej dla niej sytuacji. W obecności kolegi dziewczyna czuje się skrępowana własną niedoskonałością.
Czas trwania: 24min. / Niemcy / 2008 / Akcja, Dramat, Romantyczny

2018-04-18

06:10 112 - na każde wezwanie - odc. 34 Logo Kino TV
Florian nie potrafi dłużej ukrywać swoich uczuć do Steffi. Równie nieoczekiwanie zachowuje się Steffi, gdy obydwoje znajdą się sam na sam. Martin dostrzega ich uczucie; udziela synowi rad, w końcu Steffi to jego eks. Anna rozpoczyna wolontariat na stacji. Szybko jednak przekonuje się, że to niełatwe zadanie. Zaczyna rozumieć, że należy dostosować zamiary do sił.
Czas trwania: 24min. / Niemcy / 2008 / Akcja, Dramat, Romantyczny

2018-04-19

05:55 112 - na każde wezwanie - odc. 35 Logo Kino TV
Foxy to ukochany pies Kiry. Podczas leśnego spaceru zapodziewa się gdzieś i młodziutka dziewczyna nie może go znaleźć. Nieostrożność Kiry doprowadza do osunięcia się ziemi. Zasypanej nastolatce udaje się wezwać pomoc – niestety, nie potrafi ona wskazać, gdzie się znajduje. A sytuacja staje się coraz bardziej dramatyczna. Tymczasem Florian sporo obiecuje sobie po pocałunku Steffi. Jednak jego sympatia ma pewne postanowienia, którym chce pozostać wierna. Plany zakupu komputera dla Rity wiszą na włosku.
Czas trwania: 24min. / Niemcy / 2008 / Akcja, Dramat, Romantyczny

2018-04-20

05:40 112 - na każde wezwanie - odc. 36 Logo Kino TV
Rita dzięki nowemu komputerowi ma wreszcie komfortowe warunki pracy. Jednak przy kolejnym wezwaniu większą rolę odegra jej intuicja oraz wyostrzony zmysł słuchu. Odkąd Doreen zmieniła miejsce pracy, z niecierpliwością czeka na odwiedziny siostry, ale okazuje się, że wizyta musi być odwołana. Bardzo odczuwa brak znajomych po przeprowadzce. Heiko postanawia dokonać pewnych korekt w swojej postawie względem Jenny – jest przekonany, że musi postarać się bardziej niż dotychczas.
Czas trwania: 24min. / Niemcy / 2008 / Akcja, Dramat, Romantyczny

2018-04-23

07:25 112 - na każde wezwanie - odc. 37 Logo Kino TV
Na zakończenie roku szkolnego grupa uczniów organizuje kawał. Ofiarą jest nie kto inny, tylko nauczyciel. Dowcip przestaje być zabawny, kiedy budynek szkoły pustoszeje, a ofiara uczniowskich żartów zostaje sama. Kevin ma opieszały stosunek do pracy. Wobec postawy kolegi, Anna czuje się bezsilna. Na szczęście zachowanie Kevina nie umyka uwadze Dimitra. Życie towarzyskie Doreen w nowym miejscu pracy jest dalekie od jej oczekiwań. Ze swoimi problemami musi sobie radzić sama.
Czas trwania: 24min. / Niemcy / 2008 / Akcja, Dramat, Romantyczny

2018-04-24

07:40 112 - na każde wezwanie - odc. 38 Logo Kino TV
Impreza, alkohol oraz inne używki sprawiają, że dwaj koledzy nie dostrzegają, że młoda dziewczyna jest poważnie ranna. Nieświadomi niebezpieczeństwa, przymuszają ją do pozostania na zabawie. Szybko jednak zapominają o koleżance, która ma coraz mniej czasu na ratunek. Tymczasem Florian nie do końca rozumie postawę Steffi, która po niespodziewanym pocałunku staje się bardziej powściągliwa. Również ona przeżywa rozterki, ponieważ Florian zachowuje się zupełnie inaczej niż jego ojciec.
Czas trwania: 24min. / Niemcy / 2008 / Akcja, Dramat, Romantyczny

2018-04-25

06:05 112 - na każde wezwanie - odc. 39 Logo Kino TV
Heiko przygotowuje dom do spotkania z Jenny. Szykuje romantyczną kolację. Ma to być dla nich pierwszy wspólny, niezapomniany wieczór. Nieoczekiwane wypadki dosłownie przyćmią charakter domowej randki. Tymczasem Ingo musi stawić czoła kłopotom finansowym – ujawnia je pierwsze sprawozdanie, od kiedy został szefem. Nie spodziewa się, że w rozwiązaniu problemów pomoże mu, wracająca z pobytu w szpitalu, Kristin. Ona sama również skorzysta z porad Toma.
Czas trwania: 23min. / Niemcy / 2008 / Akcja, Dramat, Romantyczny

2018-04-26

06:15 112 - na każde wezwanie - odc. 40 Logo Kino TV
Marc jest poszukiwany przez policję. Przedawkował i stracił przytomność. Jednak dzięki pomocy ratowników, odzyskuje przytomność i zaczyna zdawać sobie sprawę, że może trafić w ręce organów ścigania. Grożąc nożem Steffi, żąda zatrzymania karetki i wypuszczenia go na ulicę. Świadkiem sytuacji jest Martin. Chcąc uratować Steffi, musi postawić wszystko na jedną kartę. Po pewnej nocy Heiko i Jenny stają się obiektem kpin. Czy Ingo pomoże im w krępującej sytuacji?
Czas trwania: 23min. / Niemcy / 2008 / Akcja, Dramat, Romantyczny

2018-04-27

06:45 112 - na każde wezwanie - odc. 41 Logo Kino TV
Podczas prac wysokościowych na fasadzie budynku dochodzi do awarii. Pęka jedna z lin podtrzymujących pomost. Pracownik podejmuje rozpaczliwe próby ratowania życia. Pomimo ogromnego ryzyka, Florian nie pozostawia mężczyzny w obliczu nieuchronnej katastrofy. Tymczasem uczucie pomiędzy Steffi i Martinem na powrót odżywa. Steffi ulega namiętności i wszystko wskazuje na to, że wróci do swojego byłego partnera. Co na to Florian? Zalecenia Toma wywołują zmiany w zachowaniu Kristin – dostrzegają to współpracownicy, którzy do tej pory znali ją z innej strony.
Czas trwania: 23min. / Niemcy / 2008 / Akcja, Dramat, Romantyczny

2018-04-30

06:00 112 - na każde wezwanie - odc. 42 Logo Kino TV
Organizacja przyjęcia z okazji rocznicy powstania stowarzyszenia „Lekarzy dla Południowej Ameryki” przebiegają bez zarzutu. Jednak zawodzi sprzęt elektroniczny, w wyniku czego dochodzi do porażenia prądem jednego z prelegentów. Szczęśliwie na imprezie znajdują się Tom i Kristin. Steffi nie jest zachwycona pomysłem Martina, który chce poinformować Floriana o tym, że ponownie są parą. Również Martin nie zna wszystkich szczegółów relacji pomiędzy Steffi i jego synem. Informacja z pewnością popsułaby świeżo odbudowane więzi ojca z Florianem.
Czas trwania: 23min. / Niemcy / 2008 / Akcja, Dramat, Romantyczny
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla 112 - na każde wezwanie. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku 112 - na każde wezwanie w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 160 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie.

Poprzednie emisje 112 - na każde wezwanie

Emisja 112 - na każde wezwanie miała miejsce:

2018-03-21, 06:10 112 - na każde wezwanie - odc. 15 Logo Kino TV
Ambulans, którym transportowany jest poważnie ranny mężczyzna, ulega wypadkowi. Sytuacja pogarsza się, kiedy pacjentowi przestaje bić serce. W aucie obecni są Dimitri, Kadir i Florian. Usiłują otworzyć zablokowane drzwi pojazdu. Prowadzona akcja ratunkowa ujawnia nastawienie kolegów do znajomości pomiędzy Martinem i Seffi. Widać również zmianę w relacjach pomiędzy Florianem i ojcem. Steffi ma co raz mniej wątpliwości, że syn wie o jego związku. Peter przyznaje się do podmiany próbek krwi – przed Judith. Rozpoczynają się poszukiwania poważnie chorej osoby wśród członków zespołu.
2018-03-20, 06:15 112 - na każde wezwanie - odc. 14 Logo Kino TV
W wyniku małżeńskich niesnasek Aksel – mąż Franki – wpada do… komina. Całkowicie odcięty od świata, będzie oczekiwał na ratunek, pozbawiony możliwości zaalarmowania kogokolwiek. Wyniki badań krwi Petera wskazują, że ma raka. Informacja komplikuje jego dotychczasowe poczynania – przecież podmienił próbki krwi. Kto zatem z członków ekipy jest chory? Czy będzie potrafił przyznać się do krętactw i wyjaśnić swoje zachowanie?
2018-03-19, 06:35 112 - na każde wezwanie - odc. 13 Logo Kino TV
Stevie i Hendrik to domorośli pirotechnicy. Udają się w odosobnione miejsce, by wypróbować swoje petardy. Nie wszystko jednak przebiega zgodnie z planem – Stevie doznaje poważniejszych obrażeń. Hendrik stara się wezwać pomoc, ale sam w obawie przed konsekwencjami chce się ukryć. Okazuje się, że również jego obrażenia są poważne. Czy strach na tyle sparaliżuje młodzieńca, aby zaryzykował swoje życie? Relacje pomiędzy Heiko i Jenny wymagają nowego otwarcia – ktoś powinien wykonać pierwszy krok. W związku Martina i Steffi jest więcej znaków zapytania niż dotychczas.
Reklama
2018-03-16, 06:50 112 - na każde wezwanie - odc. 12 Logo Kino TV
Martin stara się walczyć o dobre więzi z synem. Okoliczności sprawiają, że nadarza się ku temu stosowna okazja. Po burzliwej rozmowie spawy się jednak komplikują. Florian potrzebuje czasu na przemyślenie swojego stosunku do ojca. Poza problemami osobistymi musi się również uporać z relacjami pomiędzy Heiko i Jenny. Obawia się, że ich nie najlepsze koleżeńskie stosunki nie wpływają pozytywnie na jakość pracy – co jest konieczne, zwłaszcza jeśli od tego zależy życie innych.
2018-03-15, 06:25 112 - na każde wezwanie - odc. 11 Logo Kino TV
Beate i Daniel spędzają dzień na basenie. Przez niepozorny drobiazg sielanka zamienia się w koszmar. Beate próbuje odzyskać wessany przez otwór w dnie basenu pierścionek zaręczynowy. Niefortunnie zablokowana zostaje również jej ręka. Życie młodej kobiety zostaje ocalone w ostatniej chwili. Tymczasem Peter pomyślnie przechodzi testy, które pozwolą mu przedłużyć licencję lotniczą. Radość nie trwa jednak długo – konieczne okazują się dodatkowe badania, które mogą ujawnić prawdę o zdrowiu pilota.
2018-03-14, 06:20 112 - na każde wezwanie - odc. 10 Logo Kino TV
Dwoje zakochanych nastolatków – Jens i Meike uciekają z domu. Aby doświadczyć nieskrępowanej przez nikogo wolności, chłopak zabiera samochód ojca. Gdyby nie Florian i Heiko, ich romantyczna podróż skończyłaby się tragicznie. Tymczasem Heiko chce wycofać się z fałszywych rewelacji, które przekazał Jenny – ma ku temu swoje powody, a także oczekuje określonej reakcji Jenny. Związek między nimi nie należy do najłatwiejszych. Sytuacja Petera komplikuje się na tyle, że grozi mu utrata licencji pilota.
2018-03-13, 06:30 112 - na każde wezwanie - odc. 9 Logo Kino TV
Ekipa ratownicza zostaje wezwana, aby zapobiec próbie samobójczej. Na dachu biurowca stoi mężczyzna, który został zwolniony z pracy i po pewnym czasie skacze. Członkowie ekipy ratunkowej wpadają w osłupienie, kiedy okazuje się, że całe zdarzenie było sfingowane, a ich zaangażowanie wykorzystano w do innych celów. Pomimo dobrej konspiracji, Steffi i Martinowi coraz trudniej ukryć ich romans. Zachowanie Petera wzbudza podejrzenia Judith, kiedy nie przybywa on na umówione spotkanie.
2018-03-12, 07:05 112 - na każde wezwanie - odc. 8 Logo Kino TV
Steffi stara się pomóc rozgorączkowanemu mężczyźnie. Jednak nie może zrozumieć powodu jego nagłej wizyty na stacji. Dość szybko okazuje się, że chodzi o pomoc jego ciężarnej żonie. Zbieg okoliczności sprawi, że Florian będzie miał okazję uczestniczyć w akcji porodowej w dniu swoich urodzin. Jednak jego święto nie będzie zbyt radosne. Florian wolałby spędzić urodziny z matką niż z Martinem. Kiedy Jenny próbuje dowiedzieć się czegoś więcej o Heiko, nie może przypuszczać, że będzie to miało wpływ na jego zachowanie wobec niej.
2018-03-09, 06:30 112 - na każde wezwanie - odc. 7 Logo Kino TV
Od kilku dni media informują o porywaczu, który uprowadził dziecko. Doreen i Florian zatrzymują do kontroli kolejny samochód. Początkowe wątpliwości błyskawicznie zostają rozwiane. Partnerzy postanawiają śledzić auto. Docierają do opuszczonego magazynu, w którym odnajdują poszukiwane dziecko. Jednak wkrótce sami znajdują się w niebezpieczeństwie. W obliczu silnej presji Florian zdobywa się na odważną decyzję.
2018-03-08, 06:30 112 - na każde wezwanie - odc. 6 Logo Kino TV
Wyjątkowe okoliczności sprawiają, że młody człowiek zostaje obezwładniony przygniatającym go ciężkim meblem. Pomimo prób, Judith i Steffi nie udaje się uwolnić chłopaka. Niezbędny okazuje się ciężki sprzęt. Panika nastolatka nie ułatwia zadania. Tymczasem Martin nie umie jednoznacznie określić swoich uczuć. Florian domyśla się, że ojciec ponownie nonszalancko angażuje się w jakiś związek. Wracają problemy zdrowotne Petera. Czy uda mu się je ukryć w obliczu zbliżających się badań okresowych?
2018-03-07, 06:45 112 - na każde wezwanie - odc. 5 Logo Kino TV
Peter Wells stara się ukryć swoje problemy zdrowotne. Każde wezwanie, w którym bierze udział, może zakończyć się niepowodzeniem. Jednak pomimo dolegliwości udaje mu się w spektakularny sposób uratować czyjeś życie. Nie wiadomo jak potoczą się jego losy w zespole. Być może ktoś będzie musiał go zastąpić. Uwodzicielski sposób bycia Martina skupia uwagę Steffi oraz Floriana. Praca z ojcem w tej samej jednostce, oprócz zalet, ma również wiele wad.
2018-03-06, 06:55 112 - na każde wezwanie - odc. 4 Logo Kino TV
W hotelowej windzie zostają uwięzione dwie osoby. Okazuje się, że łączy je nie tylko praca. Aby nie wywoływać afery, starają się kontrolować sytuację – do czasu kiedy jedna z nich dostaje zawału. Wezwani na pomoc Steffi i Florian w niedługim czasie również zaczynają znajdować się w niebezpieczeństwie. Na szczęście, jak po każdej pomyślnie zakończonej akcji, życie toczy się dalej. Steffi odkrywa kilka faktów z życia Floriana. Czy będą one miały wpływ na relacje z Martinem?
2018-03-05, 06:45 112 - na każde wezwanie - odc. 3 Logo Kino TV
W jednym z domów trwa kłótnia małżeńska. Mąż furiat próbuje uciszyć żonę, strzelając do niej z broni. Na miejscu pojawiają się służby. Florian i Steffi chcą uratować ofiarę. Wiele ryzykują, ponieważ uzbrojony szaleniec stara się udaremnić każdą próbę ocalenia rannej kobiety. Zaangażowanie Floriana w spacyfikowanie oszalałego mężczyzny przysparza mu wiele sympatii w oczach niektórych osób, jednak nie wszyscy są przekonani o jego profesjonalizmie.

Emisje archiwalne 112 - na każde wezwanie

Emisja 112 - na każde wezwanie miała miejsce:

2017-11-29, 09:40 112 - na każde wezwanie - odc. 80 Logo Kino TV
2017-11-29, 09:05 112 - na każde wezwanie - odc. 79 Logo Kino TV
2017-11-29, 08:25 112 - na każde wezwanie - odc. 78 Logo Kino TV
2017-11-29, 07:25 112 - na każde wezwanie - odc. 77 Logo Kino TV
2017-11-28, 09:30 112 - na każde wezwanie - odc. 76 Logo Kino TV
2017-11-28, 08:55 112 - na każde wezwanie - odc. 75 Logo Kino TV
2017-11-28, 08:15 112 - na każde wezwanie - odc. 74 Logo Kino TV
2017-11-28, 07:15 112 - na każde wezwanie - odc. 73 Logo Kino TV
2017-11-27, 10:25 112 - na każde wezwanie - odc. 72 Logo Kino TV
2017-11-27, 09:50 112 - na każde wezwanie - odc. 71 Logo Kino TV

Emisja w stacjach

112 - na każde wezwanie można obejrzeć w:

Emisje w: Kino TV

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Obsada (osoby)

Lista zwiera odnośniki do stron osób związanych z produkcją (aktorzy, reżyser):

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info