Reklama

77 słoni - Indie godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja 77 słoni - Indie będzie miała miejsce:

2018-03-21

02:40 77 słoni - Indie: Jaipur, odc. 3 Logo Nowa TV
Kamery odwiedzą Radżastan w trakcie święta Holi. To uroczystość polegająca na posypywaniu i malowaniu się kolorowymi proszkami i farbami. Widzowie dowiedzą się, jakie były początki święta oraz jaką symbolikę niosą ze sobą jego radosne obchody. Oprócz tego ekipa filmowa odwiedzi najważniejsze zabytki "różowego" miasta: Hawa Mahal, Pałac Miejski, Amber Fort, Pałac na Wodzie oraz Świątynię Słońca. Poza tym twórcy programu podejrzą pracę tamtejszych rzemieślników - w tym celu zajrzą do warsztatu tkackiego i kamieniarskiego oraz porozmawiają z producentami turbanów.
Czas trwania: 27min. / Polska / 2015 / serial dokumentalny

2018-03-22

02:35 77 słoni - Indie: Kolkata, odc. 4 Logo Nowa TV
Twórcy programu odwiedzą m.in. dom Matki Teresy z Kalkuty, świątynię krwawej bogini Kali, Victoria Memorial, czyli budynek wybudowany ku czci Królowej Wiktorii, największy w Indiach dworzec kolejowy, niezwykle ruchliwy most Howrah Bridge i Dom Pisarzy. W Kalkucie można też znaleźć dzielnicę księgarń; na terenie miasta działa ok. 30 tys. sklepów z książkami. Oprócz tego kamery odwiedzą halę targową z mięsem i rybami oraz targ kurczaków. Ponadto w trakcie przejażdżki rikszą prowadzący opowie o tym tradycyjnym sposobie transportu.
Czas trwania: 26min. / Polska / 2015 / serial dokumentalny

2018-03-23

02:50 77 słoni - Indie: Kolkata, odc. 5 Logo Nowa TV
Czas trwania: 26min. / Polska / 2015 / serial dokumentalny
Reklama

2018-03-24

02:50 77 słoni - Indie: Sundarbany, odc. 6 Logo Nowa TV
W regionie Sundarbany znaleźć można największy na świecie las namorzynowy. Twórcy programu wyruszą tam z Kalkuty i przy okazji pokażą, jak skomplikowaną trasę trzeba przebyć, żeby dostać się do tego odległego regionu usytuowanego w delcie trzech rzek: Gangesu, Brahmaputry i Meghny. Na miejscu prowadzący odwiedzi położony na terenie 100 metrów kwadratowych rezerwat tygrysów bengalskich. Podczas rejsu wynajętą łodzią ekipa filmowa odkryje, że miejscowe pływy powodują mieszanie się wody słodkiej i słonej.
Czas trwania: 26min. / Polska / 2015 / serial dokumentalny

2018-03-25

01:30 77 słoni - Indie: Agra, odc. 7 Logo FOKUS TV
W tym odcinku widzowie poznają indyjskie zwyczaje i dowiedzą się, jakie przekąski można kupić na tamtejszych ulicach. Oprócz tego zajrzą do mogolskiego kompleksu pałacowego Fathepur Sikri, miejsca znanego za sprawą swojej niezwykłej historii i architektury. Na koniec najbardziej rozpoznawalna budowla w Indiach, jeden z siedmiu cudów świata, czyli Taj Mahal - największy na świecie pomnik powstały ku chwale miłości.
Czas trwania: 25min. / Polska / 2015 / serial dokumentalny

2018-03-26

01:15 77 słoni - Indie: Varanasi, odc. 8 Logo FOKUS TV
Twórcy programu poświęcą aż dwa odcinki Varanasi - mistycznemu miastu położonemu nad świętą rzeką Ganges. Miejscowość jest znana ze stosów pogrzebowych na nabrzeżu Gangesu. Gopal Malik wyjaśnia, na czym polega obrzęd palenia ciał oraz w jaki sposób przygotowuje się zwłoki. Z przycumowanej do nabrzeża łodzi ekipa filmowa obserwuje tzw. pudżę, czyli wykonywany od setek lat rytuał hinduskich mnichów. Z pokładu widać również ghaty, a wiec schody prowadzące prosto do rzeki. To tam codziennie rano odbywają się obrzędowe ablucje. Tym razem w rytuale biorą udział również autorzy cyklu. Kamery odwiedzą też najbardziej znane zabytki, m.in. świątynię Siwy, nepalską świątynię wybudowaną przez Króla Nepalu. W najbliższej okolicy miasta znajduje się również Park Jeleni. Właśnie tam pięciu uczniów Buddy wysłuchało jego pierwszego kazania. Na członków ekipy programu również czekają wyjątkowe atrakcje: operatorka kamery przymierzy sari, tamtejszy tradycyjny strój żeński, a w hotelowej kuchni Robert przygotuje lokalną potrawę.
Czas trwania: 26min. / Polska / 2015 / serial dokumentalny
02:25 77 słoni - Indie: Varanasi, odc. 8 Logo Nowa TV
Czas trwania: 26min. / Polska / 2015 / serial dokumentalny

2018-03-27

02:50 77 słoni - Indie: Varanasi, odc. 9 Logo Nowa TV
Czas trwania: 25min. / Polska / 2015 / serial dokumentalny

2018-03-28

03:00 77 słoni - Indie: Kochi, odc. 10 Logo Nowa TV
Kochin leży na południu Indii, w stanie Kerala. Twórcy programu poznają historię miasta, uczestniczą w połowie ryb, podczas którego korzysta się ze słynnych chińskich sieci. W trakcie spektaklu zorganizowanego przez Khatakali opowiadają o dziejach i znaczeniu tego teatru. Ekipa filmowa poddaje się charakterystycznemu makijażowi, którego wykonanie zajmuje 2 godziny. W tym portowym mieście znajdują się też magazyny przypraw. Kamera podgląda obsługę sortowni podczas pracy; odwiedza również targ bananów, gdzie znaleźć można dziesiątki gatunków tego owocu. Na terenie Kerali znajdują się tysiące hektarów plantacji bananowca. Z kolei starówka w Kochin to miejsce pełne antykwariatów i antyków. Oprócz tego w odcinku pojawią się zabytki, w tym Pałac Holenderski, najstarsza synagoga żydowska w Indiach oraz pierwszy w kraju chrześcijański kościół, gdzie pochowany był Vasco da Gamma, nim jego zwłoki trafiły do Portugalii.
Czas trwania: 26min. / Polska / 2015 / serial dokumentalny

2018-03-29

03:20 77 słoni - Indie: Backwaters, odc. 11 Logo Nowa TV
W mieście Allapay ekipa filmowa wchodzi na pokład łodzi boadhouse i rusza w podróż po kanałach i rozlewiskach Kerali. Twórcy programu opowiedzą o powstaniu tego regionu i codzienności ludzi żyjących na skrawkach ziemi, które można znaleźć między wodami. Na brzegu udaje się kupić owoce morza: langustynki i kraby, a także odwiedzić miejscową bimbrownię, gdzie na bazie soku palmowego powstaje jedyny w swoim rodzaju alkohol. Podczas rejsu po Kerali kamery obserwują tamtejszą egzotyczną przyrodę, a Robert razem z kucharzem okrętowym przygotowuje miejscowe specjały.
Czas trwania: 27min. / Polska / 2015 / serial dokumentalny

2018-03-30

02:45 77 słoni - Indie: Goa, odc. 12 Logo Nowa TV
Choć to najmniejszy stan Indii, Goa jest dobrze znane zachodnim turystom. W latach 60. i 70. hippisi upodobali sobie tamtejsze plaże liczące 125 km długości. Kamery odwiedzą plaże Palolem, Calangute, Baga i Anjuna, gdzie w środy odbywa się słynny targ. Panaji, stolica Goa, jest co roku gospodarzem największego w Indiach festiwalu filmowego. Twórcy programu opowiedzą o wpływie kolonii portugalskiej na architekturę miasta oraz o jedynych w państwie legalnych kasynach działających na parostatkach na rzece Mandovi. Niedaleko stolicy znajduje się Old Goa, nazywane Watykanem Wschodu. Tam kamery odwiedzą siedem kościołów chrześcijańskich wybudowanych przez Portugalczyków na początku XVI wieku. Ekipa filmowa pojedzie nad jeden z największych w Azji wodospadów, położony o 65 km od Panaji Dudschagar. W odcinku będzie mowa o m.in. plantacjach przyprawach, latarni morskiej w Fort Aguada oraz zabytkowym zbiorniku wody pitnej. Podróżnicy będą też towarzyszyć indyjskim słoniom podczas kąpieli w rzece. Tym razem Robert przygotuje tradycyjną goańską potrawę: wieprzowinę vindalou.
Czas trwania: 26min. / Polska / 2015 / serial dokumentalny

2018-03-31

03:20 77 słoni - Indie: Goa, odc. 13 Logo Nowa TV
Czas trwania: 25min. / Polska / 2015 / serial dokumentalny

2018-04-01

01:35 77 słoni - Indie: Varanasi, odc. 9 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 25min. / Polska / 2015 / serial dokumentalny
03:00 77 słoni - Indie: Hampi, odc. 14 Logo Nowa TV
Tym razem kamery odwiedzą położony na 26 km kwadratowych w stanie Karnataka kompleks świątyń wpisany do Księgi Unesco. Twórcy programu opowiedzą o historii regionu, zaprezentują również tamtejsze zabytki: Świątynię Ganeshy, łaźnie królewskie i stajnie dla słoni. Ekipa filmowa przeprawi się na drugi brzeg rzeki sizalowymi łubiankami zwanymi korakal. Średnica tych łódek wynosi zaledwie 1,5 metra. W trakcie rytualnego Święta Wozu będzie można oglądać gigantyczne wozy ciągnięte linami przez dziesiątki ludzi. W najbliższej okolicy Hampi, u podnóża świątyni słońca odbędzie się również obrzęd składania ofiary w postaci zarzynanych kóz i baranów. Jest to rytuał poświęcony bogini Kali.
Czas trwania: 27min. / Polska / 2015 / serial dokumentalny

2018-04-02

02:40 77 słoni - Indie: Mumbai, odc. 15 Logo Nowa TV
W Mumbaju żyje aż 25 mln ludzi. W tamtejszych slumsach powstawały zdjęcia do filmu "Slumdog, milioner z ulicy". Kamery odwiedzą mieszczące się w dzielnicy biedy ghaty pralnicze, do których trafiają brudne ubrania z całego miasta. Twórcy programu zaprezentują również Bramę Indii, pochodzące z IX wieku jaskinie mnichów buddyjskich Kancheri oraz znany za sprawą zamachów terrorystycznych z 2008 roku Hotel Taj Mahal. W dzielnicy Colaba ekipa filmowa odwiedzi kultową restaurację Leopold Cafe, a niedzielne popołudnie podróżnicy spędzą na stadionie OvanMaidan. To tam przychodzą setki Hindusów, aby pograć w krykieta. Oprócz tego widzowie zobaczą potwornie brudną plażę miejską, orszak weselny, uliczne bary i restauracje oraz Armię Zbawienia - popularny wśród zachodnich turystów punkt noclegowy.
Czas trwania: 27min. / Polska / 2015 / serial dokumentalny
Reklama

2018-04-03

02:50 77 słoni - Indie: Mumbai, odc. 16 Logo Nowa TV
Czas trwania: 26min. / Polska / 2015 / serial dokumentalny

2018-04-04

02:35 77 słoni - Indie: Indyjskie pociągi, odc. 17 Logo Nowa TV
W programie będzie mowa m.in. o jackfruicie - największym owocu świata, tuk-tukach, czyli moto-rikszach, oraz betele, jednej z najpopularniejszych używek. Oprócz tego w odcinku pojawią się porady dla podróżników, zwłaszcza tych, którzy w trakcie wojaży zgubili swój paszport.
Czas trwania: 26min. / Polska / 2015 / serial dokumentalny

2018-04-05

02:35 77 słoni - Indie: Delhi, odc. 1 Logo Nowa TV
W stolicy Indii ekipa odwiedzi dzielnicę "plecakowców", czyli turystów z zachodu. Twórcy programu porozmawiają też z Amidem Goelem, prawdziwym specjalistą od mieszania przypraw. Oprócz tego kamery zajrzą do najważniejszych zabytków miasta: Czerwonego Fortu, Świątyni Lotosu, Świątyni Siwy, parlamentu i pałacu prezydenckiego. Podczas wizyty pod Bramą Indii Robert odda się w ręce tzw. czyścicieli uszu. Widzowie przekonają się też, jak wygląda życie w dzielnicy tybetańskiej, czyli tamtejszym getcie.
Czas trwania: 28min. / Polska / 2015 / serial dokumentalny

2018-04-06

02:30 77 słoni - Indie: Jaipur, odc. 2 Logo Nowa TV
Czas trwania: 25min. / Polska / 2015 / serial dokumentalny

2018-04-07

02:20 77 słoni - Indie: Jaipur, odc. 3 Logo Nowa TV
Czas trwania: 27min. / Polska / 2015 / serial dokumentalny

2018-04-08

01:15 77 słoni - Indie: Kochi, odc. 10 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 27min. / Polska / 2015 / serial dokumentalny

2018-04-09

01:05 77 słoni - Indie: Backwaters, odc. 11 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 27min. / Polska / 2015 / serial dokumentalny

2018-04-10

02:15 77 słoni - Indie: Kolkata, odc. 4 Logo Nowa TV
Czas trwania: 26min. / Polska / 2015 / serial dokumentalny

2018-04-11

02:50 77 słoni - Indie: Kolkata, odc. 5 Logo Nowa TV
Czas trwania: 26min. / Polska / 2015 / serial dokumentalny

2018-04-12

02:45 77 słoni - Indie: Sundarbany, odc. 6 Logo Nowa TV
Czas trwania: 26min. / Polska / 2015 / serial dokumentalny

2018-04-13

03:15 77 słoni - Indie: Agra, odc. 7 Logo Nowa TV
Czas trwania: 25min. / Polska / 2015 / serial dokumentalny

2018-04-14

02:25 77 słoni - Indie: Varanasi, odc. 8 Logo Nowa TV
Czas trwania: 26min. / Polska / 2015 / serial dokumentalny

2018-04-17

02:40 77 słoni - Indie: Varanasi, odc. 9 Logo Nowa TV
Czas trwania: 25min. / Polska / 2015 / serial dokumentalny

2018-04-18

02:45 77 słoni - Indie: Kochi, odc. 10 Logo Nowa TV
Czas trwania: 26min. / Polska / 2015 / serial dokumentalny

2018-04-19

02:45 77 słoni - Indie: Backwaters, odc. 11 Logo Nowa TV
Czas trwania: 27min. / Polska / 2015 / serial dokumentalny
Reklama

2018-04-20

02:55 77 słoni - Indie: Goa, odc. 12 Logo Nowa TV
Czas trwania: 26min. / Polska / 2015 / serial dokumentalny

2018-04-21

02:40 77 słoni - Indie: Palolem, odc. 13 Logo Nowa TV
Twórcy prezentują prawdziwe oblicze Indii - ogromnego azjatyckiego kraju pełnego kontrastów. Widzowie będą świadkami niezapomnianych przejażdżek na słoniach, rytualnych obmyć w Gangesie czy akcji wyciągania sieci z rybakami z Kochin. Z bliska zobaczą, jak wykonuje się makijaż ciała w teatrze kathakali w Kerali oraz niezbyt przyjemny zabieg czyszczenia uszu pod Bramą Indii. Na Goa twórcy odwiedzą legalne kasyna na parostatkach, a na plaży ugotują tradycyjną wieprzowinę vindaloo. Pokażą bez koloryzowania codzienne życie mieszkańców Indii - kraju, który z jednej strony zaskakuje egzotyką, barwami, aromatami i pięknem przyrody, z drugiej zaś ogromną biedą i brudem. Oprawę muzyczną stworzył Perm Joshua, a komentarze czyta Tomasz Knapik.
Czas trwania: 25min. / Polska / 2015 / serial dokumentalny

2018-04-24

02:50 77 słoni - Indie: Hampi, odc. 14 Logo Nowa TV
Czas trwania: 27min. / Polska / 2015 / serial dokumentalny

2018-04-25

02:55 77 słoni - Indie: Mumbai, odc. 15 Logo Nowa TV
Czas trwania: 27min. / Polska / 2015 / serial dokumentalny

2018-04-26

02:50 77 słoni - Indie: Mumbai, odc. 16 Logo Nowa TV
Czas trwania: 26min. / Polska / 2015 / serial dokumentalny

2018-04-27

03:10 77 słoni - Indie: Indyjskie pociągi, odc. 17 Logo Nowa TV
Czas trwania: 26min. / Polska / 2015 / serial dokumentalny

2018-04-28

02:35 77 słoni - Indie: Delhi, odc. 1 Logo Nowa TV
Czas trwania: 28min. / Polska / 2015 / serial dokumentalny

2018-05-01

02:45 77 słoni - Indie: Jaipur, odc. 2 Logo Nowa TV
Czas trwania: 25min. / Polska / 2015 / serial dokumentalny
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla 77 słoni - Indie. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku 77 słoni - Indie w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 160 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie.

Poprzednie emisje 77 słoni - Indie

Emisja 77 słoni - Indie miała miejsce:

2018-03-20, 02:50 77 słoni - Indie: Jaipur, odc. 2 Logo Nowa TV
2018-03-19, 02:35 77 słoni - Indie: Delhi, odc. 1 Logo Nowa TV
2018-03-19, 01:10 77 słoni - Indie: Sundarbany, odc. 6 Logo FOKUS TV
2018-03-18, 02:20 77 słoni - Indie: Indyjskie pociągi, odc. 17 Logo Nowa TV
2018-03-18, 01:30 77 słoni - Indie: Kalkuta, odc. 5 Logo FOKUS TV
2018-03-17, 02:25 77 słoni - Indie: Mumbai, odc. 16 Logo Nowa TV
2018-03-16, 02:50 77 słoni - Indie: Mumbai, odc. 15 Logo Nowa TV
2018-03-15, 02:30 77 słoni - Indie: Hampi, odc. 14 Logo Nowa TV
2018-03-14, 02:55 77 słoni - Indie: Palolem, odc. 13 Logo Nowa TV
2018-03-13, 02:50 77 słoni - Indie: Goa, odc. 12 Logo Nowa TV
2018-03-12, 02:50 77 słoni - Indie: Backwaters, odc. 11 Logo Nowa TV
2018-03-12, 01:35 77 słoni - Indie: Kalkuta, odc. 4 Logo FOKUS TV
2018-03-11, 02:30 77 słoni - Indie: Kochi, odc. 10 Logo Nowa TV
2018-03-11, 01:40 77 słoni - Indie: Jaipur, odc. 3 Logo FOKUS TV
2018-03-10, 02:50 77 słoni - Indie: Varanasi, odc. 9 Logo Nowa TV
2018-03-09, 03:05 77 słoni - Indie: Varanasi, odc. 8 Logo Nowa TV
2018-03-08, 02:50 77 słoni - Indie: Agra, odc. 7 Logo Nowa TV
2018-03-07, 02:45 77 słoni - Indie: Sundarbany, odc. 6 Logo Nowa TV
2018-03-06, 02:50 77 słoni - Indie: Kolkata, odc. 5 Logo Nowa TV
2018-03-05, 02:30 77 słoni - Indie: Kolkata, odc. 4 Logo Nowa TV
2018-03-05, 01:15 77 słoni - Indie: Jaipur, odc. 4 Logo FOKUS TV
2018-03-04, 02:35 77 słoni - Indie: Jaipur, odc. 3 Logo Nowa TV
2018-03-03, 02:30 77 słoni - Indie: Jaipur, odc. 2 Logo Nowa TV
2018-03-02, 03:45 77 słoni - Indie: Delhi, odc. 1 Logo Nowa TV
2018-02-20, 03:00 77 słoni - Indie: Indyjskie pociągi, odc. 17 Logo Nowa TV
2018-02-19, 03:50 77 słoni - Indie: Mumbai, odc. 16 Logo Nowa TV
2018-02-19, 03:15 77 słoni - Indie: Mumbai, odc. 15 Logo Nowa TV
2018-02-18, 03:40 77 słoni - Indie: Hampi, odc. 14 Logo Nowa TV
2018-02-18, 03:05 77 słoni - Indie: Palolem, odc. 13 Logo Nowa TV

Emisja w stacjach

77 słoni - Indie można obejrzeć w:

Emisje w: FOKUS TV, Nowa TV

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info