Reklama

Afera fryzjera godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Afera fryzjera

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Afera fryzjera będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2018-07-16

09:15 Afera fryzjera, sez. 5, odc. 7/12 Logo TVN Style
Maciej Maniewski pomógł już wielu podupadającym salonom fryzjerskim, ale i tak ma ręce pełne roboty. W Polsce wciąż nie brakuje zakładów, dla których pomoc jednego z najlepszych polskich stylistów fryzur jest ostatnią deską ratunku. Brak wyszkolonych fachowców, przestarzały sprzęt fryzjerski, niekompetentni właściciele, wystrój sprzed dwudziestu lat, fatalna obsługa – to tylko część problemów z jakimi będzie musiał zmierzyć się Maciej Maniewski. Na szczęście ten specjalista potrafi postawić na nogi nawet najbardziej zapuszczony i zdezelowany zakład fryzjerski. Prowadzący „Aferę fryzjera” nie owija w bawełnę i ceni profesjonalizm. Czasem jest bardzo surowy, często musi być po prostu dobrym psychologiem. Problemy każdego salonu są niepowtarzalne i każdy z nich potrzebuje innej recepty na sukces. Tylko poznając niezwykłe historie ich właścicieli oraz pracowników, Maciej może znaleźć dla nich właściwe lekarstwo.
/ Polska / program rozrywkowy

2018-07-17

09:20 Afera fryzjera, sez. 5, odc. 8/12 Logo TVN Style
Polska program rozrywkowy

2018-07-18

09:15 Afera fryzjera, sez. 5, odc. 9/12 Logo TVN Style
Polska program rozrywkowy
Reklama

2018-07-19

09:10 Afera fryzjera, sez. 5, odc. 10/12 Logo TVN Style
Polska program rozrywkowy

2018-07-20

09:05 Afera fryzjera, sez. 5, odc. 11/12 Logo TVN Style
Polska program rozrywkowy

2018-07-22

09:45 Afera fryzjera, sez. 5, odc. 4/12 Logo TVN Style
Maciej Maniewski pomógł już wielu podupadającym salonom fryzjerskim, ale i tak ma ręce pełne roboty. W Polsce wciąż nie brakuje zakładów, dla których pomoc jednego z najlepszych polskich stylistów fryzur jest ostatnią deską ratunku. Brak wyszkolonych fachowców, przestarzały sprzęt fryzjerski, niekompetentni właściciele, wystrój sprzed dwudziestu lat, fatalna obsługa – to tylko część problemów z jakimi będzie musiał zmierzyć się Maciej Maniewski. Na szczęście ten specjalista potrafi postawić na nogi nawet najbardziej zapuszczony i zdezelowany zakład fryzjerski. Prowadzący „Aferę fryzjera” nie owija w bawełnę i ceni profesjonalizm. Czasem jest bardzo surowy, często musi być po prostu dobrym psychologiem. Problemy każdego salonu są niepowtarzalne i każdy z nich potrzebuje innej recepty na sukces. Tylko poznając niezwykłe historie ich właścicieli oraz pracowników, Maciej może znaleźć dla nich właściwe lekarstwo. Są salony fryzjerskie, które aż proszą się o remont. Są takie, którym trzeba pomóc szkoleniem personelu. Są też takie, w których szef jest w rozsypce. Albo takie, które za moment ogłoszą bankructwo. Maciek Maniewski trafia do jednego takiego, w którym dzieje się to wszystko na raz. Szef Michał zapomniał już o czasach świetności i porzucił swój skromny zakład, by czesać aktorów teatralnych. Maciek musi przypomnieć mu czemu fryzjerstwo to piękny zawód. A zrobi to za pomocą przysłowiowego kopa w d.....
/ Polska / program rozrywkowy

2018-07-23

09:15 Afera fryzjera, sez. 5, odc. 12 Logo TVN Style
Polska program rozrywkowy

2018-07-24

09:20 Afera fryzjera, odc. 1/10 Logo TVN Style
Trwała ondulacja rodem z brazylijskiej telenoweli z lat 80.? Kok przypominający bardziej kokon z filmu science fiction? Brudne nożyczki i suszarka do włosów z poprzedniej epoki? Oto koszmar wielu klientów zakładów fryzjerskich. Podupadające salony fryzjerskie będzie ratował Maciej Wróblewski – jeden z najlepszych polskich stylistów fryzur i właściciel świetnie prosperującego salonu w Warszawie. Będą to zarówno skromne salony z małych miejscowości, jak i miejsca z dużych miast, które nie przynoszą dochodu. Maciej przyjeżdża do zakładu fryzjerskiego na trzy dni obserwacji, po czym zaczyna wprowadzać zmiany. Przez chwilę staje się szefem. Obserwuje pracowników, testuje ich umiejętności, sprawdza higienę pracy i narzędzia fryzjerskie. Rozmawia z niezadowolonymi klientami. A potem przystępuje do działania. Salon zostaje oddany w ręce ekipy remontowej, a Maciej wraz z załogą salonu wyruszają w podróż, by poznać kulisy prawdziwej sztuki fryzjerstwa. Będą pomagać i uczyć się podczas przygotowań do pokazów mody, sesji zdjęciowych, programów telewizyjnych. Tam czekają na naszych bohaterów ekstremalne zadania: praca pod presją czasu, układanie precyzyjnych fryzur w trudnych, stresujących warunkach, czesanie w plenerze, obsługa klienta w momencie, kiedy nie ma prądu. Jak zmieni się ich sytuacja po programie? Jak zareagują mieszkańcy małych miejscowości na ekstrawaganckie pomysły fryzjera z Warszawy? Czy będą w stanie opanować nowoczesne techniki strzyżenia? Centrum Piaseczna. To właśnie tu od blisko ćwierć wieku działa zakład fryzjerski „Jola”. Doskonała lokalizacja to główny atut salonu, niestety niewykorzystany. U „Joli” brakuje nowych klientów, a obsługa tych, którzy są, pozostawia wiele do życzenia. Właścicielka regularnie wyręcza w pracy swoich podwładnych, co odbija się na jej zdrowiu. Mąż i współwłaściciel salonu, pan Waldemar, to niezwykle barwna postać. Pomimo, że nie jest fryzjerem, zawsze ma najwięcej do powiedzenia lub …wykrzyczenia. Szefowa prosi o pomoc, bo sama nie potrafi zaprowadzić porządku w swoim salonie. Jedna z pracownic dodaje, że Maciej jest dla nich ostatnią deską ratunku! No i jak tu nie zareagować? Maciej Wróblewski wie, jak pomóc salonowi pani Joli.
/ Polska / program rozrywkowy

2018-07-25

09:15 Afera fryzjera, odc. 2/10 Logo TVN Style
Trwała ondulacja rodem z brazylijskiej telenoweli z lat 80.? Kok przypominający bardziej kokon z filmu science fiction? Brudne nożyczki i suszarka do włosów z poprzedniej epoki? Oto koszmar wielu klientów zakładów fryzjerskich. Podupadające salony fryzjerskie będzie ratował Maciej Wróblewski – jeden z najlepszych polskich stylistów fryzur i właściciel świetnie prosperującego salonu w Warszawie. Będą to zarówno skromne salony z małych miejscowości, jak i miejsca z dużych miast, które nie przynoszą dochodu. Maciej przyjeżdża do zakładu fryzjerskiego na trzy dni obserwacji, po czym zaczyna wprowadzać zmiany. Przez chwilę staje się szefem. Obserwuje pracowników, testuje ich umiejętności, sprawdza higienę pracy i narzędzia fryzjerskie. Rozmawia z niezadowolonymi klientami. A potem przystępuje do działania. Salon zostaje oddany w ręce ekipy remontowej, a Maciej wraz z załogą salonu wyruszają w podróż, by poznać kulisy prawdziwej sztuki fryzjerstwa. Będą pomagać i uczyć się podczas przygotowań do pokazów mody, sesji zdjęciowych, programów telewizyjnych. Tam czekają na naszych bohaterów ekstremalne zadania: praca pod presją czasu, układanie precyzyjnych fryzur w trudnych, stresujących warunkach, czesanie w plenerze, obsługa klienta w momencie, kiedy nie ma prądu. Jak zmieni się ich sytuacja po programie? Jak zareagują mieszkańcy małych miejscowości na ekstrawaganckie pomysły fryzjera z Warszawy? Czy będą w stanie opanować nowoczesne techniki strzyżenia? W centrum handlowym na warszawskim Mokotowie swoje miejsce znalazł salon o bardzo oryginalnej nazwie „Fryzjer Damski-Męski”. Jego właścicielka, pani Jagoda, niepodzielnie rządzi i dzieli. W tym salonie wrze jak w ulu! Dwie fryzjerki toczą nieustające boje z szefową. W salonie panuje bałagan i brud. Największą kością niezgody jest sprzątanie, nikt się nie poczuwa, każdy ma mnóstwo uwag i żali. Czy Maciejowi Wróblewskiemu uda się pogodzić zwaśnione strony?
/ Polska / program rozrywkowy

2018-07-26

09:10 Afera fryzjera, odc. 3/10 Logo TVN Style
Do warszawskiego Tarchomina zawitał Egipt. W salonie "Nefri", nazwanym na cześć starożytnej królowej, życie jednak mlekiem i miodem nie płynie. Jego właścicielka, Edyta, chciałaby niepodzielnie rządzić, jednak zamiast pokornych poddanych, trafili się jej … niepokorni pracownicy. Kłócą się o sprzątanie, nie słuchają poleceń szefowej, palą papierosy przed wejściem do salonu - istna samowolka! Czy Maciejowi Wróblewskiemu uda się przemienić subtelną Edytę w stanowczą szefową, a grupkę pracujących u niej fryzjerów w zgrany zespół? To będzie nie lada wyzwanie!
/ Polska / program rozrywkowy

2018-07-27

09:00 Afera fryzjera, odc. 4/10 Logo TVN Style
„Fabryka Piękna” miała być spełnieniem marzeń właścicielki, a stała się jej największym koszmarem. W kolejnym odcinku Afery fryzjera poznacie salon, który został otwarty zaledwie półtora roku temu, a już stoi na krawędzi bankructwa. Monika, właścicielka, powoli wpada w spiralę zadłużenia. Dla niej udział w "Aferze Fryzjera" jest ostatnią deską ratunku i nadzieją, że rodzinne oszczędności zainwestowane w "Fabrykę Piękna" nie przepadną na zawsze. Czy Maciej Wróblewski podoła temu niezwykle trudnemu zadaniu? Zapraszamy!
/ Polska / program rozrywkowy

2018-07-28

15:00 Afera fryzjera, sez. 6, odc. 2/12 Logo TVN Style
Aż trudno uwierzyć, że po pięciu edycjach „Afery Fryzjera" wciąż istnieją salony, które wymagają naprawczej wizyty Maćka Maniewskiego. Nadal w Polsce znaleźć można miejsca, w których usługi fryzjerskie wykonywane są w brudzie, przez osoby niekompetentne i w standardzie sprzed 20-stu lat. To prowadzi właścicieli do nieuchronnej utraty klientów, a potem bankructwa. Na ich wołanie o pomoc odpowie nasz prowadzący, który od początku serii ma jedną misję - wynieść nadwiślańskie fryzjerstwo na światowy poziom. W szóstej serii „Afery Fryzjera" Maciek Maniewski da się poznać nie tylko jako ekspert i instruktor, ale też jako człowiek, który potrafi zrozumieć problem, pochylić się nad nim i dać wsparcie. Niejednokrotnie będzie to pomoc duchowa, a nie tylko merytoryczna. Zadania specjalne będą stały na bardzo wysokim poziomie, a metamorfozy salonów będą jeszcze bardziej spektakularne. Wielkimi krokami nadchodzi szósty już sezon eksperckiego programu o fryzjerstwie, którego gwiazdą i nieocenionym prowadzącym jest Maciek Maniewski. Poprzednie sezony zawiesiły poprzeczkę bardzo wysoko, więc w nadchodzącej serii "Afery Fryzjera" stawiamy po pierwsze na emocje: na śmiech, złość i wzruszenia. A po drugie na edukację, bo Maciek Maniewski ma misję i zamierza wypełniać ją w każdym zakątku Polski. Będzie zarówno we Wrocławiu, Częstochowie, jak i w Chrzanowie, bo tam w zakładach fryzjerskich dzieją się złe rzeczy. Raz będzie to spór między personelem, który uniemożliwia pracę, raz tragiczny wręcz poziom fryzjerstwa, innym razem zerowa komunikacja z klientem, bo cały personel to nowo przybyli emigranci. Każdy odcinek to zderzenie dwóch światów - profesjonalnego świata pokazów i stylizacji Maniewskiego skonfrontowanego z salonami stojącymi na krawędzi upadku albo przynajmniej z takimi, w których coś nie gra i właśnie Maniewski będzie musiał to odkryć, a potem naprawić. Jeśli ktokolwiek sądzi, że w temacie polskiego fryzjerstwa padło już ostatnie słowo powinien koniecznie obejrzeć nowy sezon "Afery fryzjera". Będzie się działo! W oławskim salonie fryzjerskim „Wellness” najwyraźniej wisi coś powietrzu. Kilka chwil po przekroczeniu progu zakładu przez prowadzącego, pojawiają się łzy bezradności właścicielki. Monika tylko teoretycznie jest szefową trzy-osobowego personelu. W rzeczywistości brakuje jej pewności siebie i konsekwencji. Monika nie ma wpływu na swoje pracownice. Te ciągle się kłócą, podbierają sobie klientów, a nawet są zazdrosne o to kogo bardziej lubi szefowa. Największą zagadką salonu jest Anastazja, która oprócz strzyżenia w salonie, prywatnie przyjmuje klientów u siebie w domu. Maciej Maniewski spróbuje rozrzedzić tę gęstą, spiętą atmosferę. Oprócz tego prowadzący sprawdzi umiejętności fryzjerskie dziewczyn. Wkrótce okaże się, że pierwsze problemy pojawiają się już na poziomie konsultacji z klientem. W rozmowach brakuje konkretów…. Szefowa nie potrafi wygrać ze stresem. Na pierwszy plan wysuwają się prywatne zawirowania życiowe. Jednak Maciek tak szybko się nie poddaje. Przeprowadza w salonie szkolenie i daje dziewczynom kilka cennych wskazówek. Jednak czy fryzjerki wezmą sobie te rady do serca?
/ Polska / program rozrywkowy

2018-07-29

10:00 Afera fryzjera, sez. 5, odc. 5/12 Logo TVN Style
Maciej Maniewski pomógł już wielu podupadającym salonom fryzjerskim, ale i tak ma ręce pełne roboty. W Polsce wciąż nie brakuje zakładów, dla których pomoc jednego z najlepszych polskich stylistów fryzur jest ostatnią deską ratunku. Brak wyszkolonych fachowców, przestarzały sprzęt fryzjerski, niekompetentni właściciele, wystrój sprzed dwudziestu lat, fatalna obsługa – to tylko część problemów z jakimi będzie musiał zmierzyć się Maciej Maniewski. Na szczęście ten specjalista potrafi postawić na nogi nawet najbardziej zapuszczony i zdezelowany zakład fryzjerski. Prowadzący „Aferę fryzjera” nie owija w bawełnę i ceni profesjonalizm. Czasem jest bardzo surowy, często musi być po prostu dobrym psychologiem. Problemy każdego salonu są niepowtarzalne i każdy z nich potrzebuje innej recepty na sukces. Tylko poznając niezwykłe historie ich właścicieli oraz pracowników, Maciej może znaleźć dla nich właściwe lekarstwo. W piątym odcinku Afery Fryzjera Maciej Maniewski udaje się do jednego z najbardziej egzotycznych salonów fryzjerskich ever. Do salonu znajdującego się na terenie ... szpitala. Jednak nie tylko to jest tam egzotyczne. Młoda szefowa z fryzjerstwem jest na bakier. Jej pracownica jest obrażona, bo marzyła o tym by sama być szefową. A młodziutka praktykantka... no cóż przed nią jeszcze długa droga, by móc powiedzieć, że coś potrafi. Czy Maciek postawi dobrą diagnozę i czy znajdzie receptę na problemy?
/ Polska / program rozrywkowy
10:45 Afera fryzjera, sez. 6, odc. 2/12 Logo TVN Style
Polska program rozrywkowy

2018-07-30

09:15 Afera fryzjera, odc. 5/10 Logo TVN Style
Na warszawskim Mokotowie, wśród starych bloków, ukryła się prawdziwa perełka architektury i „designu” z czasów PRL. Wszystko jest tu wyjątkowe: od niezwykle oryginalnej nazwy „Salon Fryzjerski”, przez witrynę, na której pyszni się reklama wycięta z samoprzylepnej folii, po pstrokate tapety. Prawdziwe Eldorado dla zmysłów! Wystrój zamiast przyciągać, odstrasza. Nie zagląda tu ani młody klient, ani... fryzjer. Przed Maćkiem Wróblewskim stoi nie lada wyzwanie: odnaleźć się w świecie tapirów i trwałych ondulacji oraz tchnąć młodego ducha w podstarzały salon. Czy uda mu się wprowadzić go w XXI wiek?
/ Polska / program rozrywkowy
Reklama
22:55 Afera fryzjera, sez. 6, odc. 2/12 Logo TVN Style
Polska program rozrywkowy

2018-07-31

09:15 Afera fryzjera, odc. 6/10 Logo TVN Style
Na Starych Bielanach w bloku pod numerem 56 działa salon fryzjerski „STUDIO56”. Jednak ta liczba szczęścia właścicielce nie przyniosła. Pani Bożena jest szefową, a jakby nią nie była, bo pracownicy panoszą się po salonie jak we własnym królestwie. Boje o sprzątanie są tu na porządku dziennym. Leniwi i pewni siebie pracownicy nie przejmują się brakiem klientów. Właścicielce opadają ręce. Dlatego postanowiła wezwać na pomoc Maćka Wróblewskiego, który musi tu wprowadzić żołnierską dyscyplinę. Czy misja zakończy się powodzeniem?
/ Polska / program rozrywkowy

2018-08-01

09:15 Afera fryzjera, odc. 7/10 Logo TVN Style
W jednym z bloków na warszawskim Grochowie mieści się niespełna 17-metrowy salon fryzjerski „Renia”. Choć jest niewielki, trudno go nie zauważyć – jego jaskrawe kolory aż krzyczą, podobnie jak energiczna właścicielka Eugenia oraz uparte fryzjerki. Niestety, ich pewność siebie nie przekłada się na jakość pracy. Czy Maciejowi Wróblewskiemu uda się poskromić salonowe złośnice? Oglądajcie kolejny odcinek „Afery fryzjera”. Zapraszamy!
/ Polska / program rozrywkowy

2018-08-02

09:20 Afera fryzjera, odc. 8/10 Logo TVN Style
Stara, przedwojenna kamienica na warszawskiej Pradze. To tu Pani Halina i jej córka prowadzą salon fryzjerski. Dla Pani Haliny ten salon to miłość życia. Dla jej córki – przykry obowiązek. Praca w salonie stała się przyczyną narastających konfliktów pomiędzy matką a córką, a stare powiedzenie, że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu sprawdza się tu w stu procentach. Czy Maciejowi Wróblewskiemu uda się zmienić to miejsce w prawdziwie rodzinny biznes? To się okaże!
/ Polska / program rozrywkowy
12:55 Afera fryzjera, sez. 6, odc. 2/12 Logo TVN Style
Polska program rozrywkowy

2018-08-03

09:20 Afera fryzjera, odc. 9/10 Logo TVN Style
Pod dumnym szyldem „Atelier Robert Romanowski” skrył się osiedlowy zakład fryzjerski. Tu wszystko – od wystroju, przez klientelę, po fryzjerkę Anię - na myśl przywodzi poprzedni ustrój. W salonie, rodem z filmów Barei, próbuje odnaleźć się właściciel Robert, który ma aspiracje stworzenia atelier z prawdziwego zdarzenia. Jak na razie zderzył się z brutalną rzeczywistością. Choć zapewnia, że usilnie walczy ze zmianą wizerunku miejsca, przez 4 lata działalności zmienił… jedynie szyld. Czy Maciejowi Wróblewskiemu uda się wyrwać załogę z letargu i stworzyć miejsce zaspokajające potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów? Zobaczymy!
/ Polska / program rozrywkowy

2018-08-04

15:00 Afera fryzjera, sez. 6, odc. 3/12 Logo TVN Style
Aż trudno uwierzyć, że po pięciu edycjach „Afery Fryzjera" wciąż istnieją salony, które wymagają naprawczej wizyty Maćka Maniewskiego. Nadal w Polsce znaleźć można miejsca, w których usługi fryzjerskie wykonywane są w brudzie, przez osoby niekompetentne i w standardzie sprzed 20-stu lat. To prowadzi właścicieli do nieuchronnej utraty klientów, a potem bankructwa. Na ich wołanie o pomoc odpowie nasz prowadzący, który od początku serii ma jedną misję - wynieść nadwiślańskie fryzjerstwo na światowy poziom. W szóstej serii „Afery Fryzjera" Maciek Maniewski da się poznać nie tylko jako ekspert i instruktor, ale też jako człowiek, który potrafi zrozumieć problem, pochylić się nad nim i dać wsparcie. Niejednokrotnie będzie to pomoc duchowa, a nie tylko merytoryczna. Zadania specjalne będą stały na bardzo wysokim poziomie, a metamorfozy salonów będą jeszcze bardziej spektakularne. Wielkimi krokami nadchodzi szósty już sezon eksperckiego programu o fryzjerstwie, którego gwiazdą i nieocenionym prowadzącym jest Maciek Maniewski. Poprzednie sezony zawiesiły poprzeczkę bardzo wysoko, więc w nadchodzącej serii "Afery Fryzjera" stawiamy po pierwsze na emocje: na śmiech, złość i wzruszenia. A po drugie na edukację, bo Maciek Maniewski ma misję i zamierza wypełniać ją w każdym zakątku Polski. Będzie zarówno we Wrocławiu, Częstochowie, jak i w Chrzanowie, bo tam w zakładach fryzjerskich dzieją się złe rzeczy. Raz będzie to spór między personelem, który uniemożliwia pracę, raz tragiczny wręcz poziom fryzjerstwa, innym razem zerowa komunikacja z klientem, bo cały personel to nowo przybyli emigranci. Każdy odcinek to zderzenie dwóch światów - profesjonalnego świata pokazów i stylizacji Maniewskiego skonfrontowanego z salonami stojącymi na krawędzi upadku albo przynajmniej z takimi, w których coś nie gra i właśnie Maniewski będzie musiał to odkryć, a potem naprawić. Jeśli ktokolwiek sądzi, że w temacie polskiego fryzjerstwa padło już ostatnie słowo powinien koniecznie obejrzeć nowy sezon "Afery fryzjera". Będzie się działo! We wrocławskim salonie fryzjerskim nic się nie zgadza. Nazwa salonu, stan czystości... Nawet wiedza fryzjerska właściciela pozostawia wiele do życzenia. W dodatku Maciek Maniewski znajduje tu wiele ciekawych eksponatów, a raczej „fryzjerskich zabytków". We „Fryzjerze wrocławskim" prowadzący odkopie długo już niewidziane szydełka. Do czego one mogą służyć profesjonalnemu fryzjerowi? W salonie oprócz klientów, zdecydowanie brakuje dyscypliny. Fryzjerki niedostatecznie dbają o czystość miejsca swojej pracy. A szef oprócz tego, że nie potrafi rozdzielać obowiązków, ma ogromny problem z samym prowadzeniem biznesu. Mężczyzna nigdy wcześniej nie miał do czynienia z branżą fryzjerską. Ale to jeszcze nie wszystko. Maciek będzie bardzo zaskoczony kiedy zapyta się właściciela o cennik usług w jego zakładzie... Kolejnym problemem jest bariera językowa personelu. Cała ekipa pochodzi ze wschodu. Fryzjerki mimo tego, że komunikują się w języku polskim, nie znają polskich zwrotów fryzjerskich. Maciej Maniewski zorganizuje dla nich szkolenie w formie wykładu, na które zaprosi tłumaczkę języka ukraińskiego. Jak „Fryzjer wrocławski" poradzi sobie na kursie Maniewskiego?
/ Polska / program rozrywkowy

2018-08-05

10:00 Afera fryzjera, sez. 5, odc. 6/12 Logo TVN Style
Polska program rozrywkowy
10:45 Afera fryzjera, sez. 6, odc. 3/12 Logo TVN Style
Polska program rozrywkowy

2018-08-06

09:10 Afera fryzjera, odc. 10 Logo TVN Style
„Fado” oznacza los, przeznaczenie. Jednak salon „FADO” spotkał marny los. Remont głównej ulicy, przy której się znajduje, skutecznie odstrasza klientów. Wśród wielu z nich panuje przekonanie, że salon już od dawna jest zamknięty. Załoga jednak się nie poddaje i wzywa na pomoc Macieja Wróblewskiego, który szybko zauważa, że problem leży zupełnie gdzie indziej. Obsługa klienta pozostawia tu wiele do życzenia, a z każdego kąta wyziera… kurz i brud. Jak fryzjerki zareagują na gorzkie słowa prawdy? Sprawdźcie w najbliższym odcinku „Afery fryzjera”.
/ Polska / program rozrywkowy
22:55 Afera fryzjera, sez. 6, odc. 3/12 Logo TVN Style
Polska program rozrywkowy

2018-08-07

09:20 Afera fryzjera, sez. 2, odc. 1/12 Logo TVN Style
Prowadzący „Aferę fryzjera” ma piętnastoletnie doświadczenie jako stylista fryzur. Od lat pracuje z najbardziej znanymi ludźmi ze świata show-biznesu i stylizuje włosy modelek na najważniejszych pokazach mody. Na co dzień prowadzi własny salon fryzjerski, w którym każdego klienta traktuje jak gwiazdę. Nikt tak jak on nie zna kulisów tego zawodu. W nowym sezonie programu Maciej Wróblewski wyruszy na pomoc podupadającym zakładom fryzjerskim, które bez jego pomocy nie dotrwają nawet do końca miesiąca. Na miejscu sprawdzi umiejętności całego personelu, zajrzy w każdy kąt, przejrzy rachunki i używany sprzęt. Czekają na niego nie lada niespodzianki: fryzjerzy bez żadnego wykształcenia i doświadczenia w zawodzie, zardzewiałe nożyczki oraz akcesoria sprzed dwudziestu lat. To tylko wierzchołek góry lodowej. Maciej dokładnie przyjrzy się pracy każdego salonu i postara się znaleźć receptę na jego problemy. Na właścicieli i pracowników salonów czekają także zaskakujące zlecenia i praca w nietypowych warunkach. Stylista fryzur zabierze ich za kulisy pokazów mody i profesjonalnych sesji fotograficznych. Jak poradzą sobie z tymi wyzwaniami? Czy skorzystają z wiedzy i doświadczenia Macieja Wróblewskiego i uratują swój fryzjerski biznes przed upadkiem? Pani Ania przez kilkadziesiąt lat prowadziła w Łodzi „zakład fryzjerski” i bardzo kochała swój zawód. Właścicielka postanowiła zmienić miejsce zamieszkania i powierzyła salon opiece zaufanej, jak się wtedy wydawało, pracownicy. Niestety, płonne okazały się nadzieje pokładane w nowej zarządzającej. W wyniku niefortunnych decyzji, niedbalstwa i niskiej jakości obsługi, salon stanął na krawędzi bankructwa. Odeszli nawet najwierniejsi klienci! Dawna szefowa zdecydowała się wziąć sprawy we własne ręce, znów chwycić za nożyczki i przywrócić salon do dawnej świetności. Zadanie wydaje się wyjątkowo trudne jednak z pomocą znanego i cenionego stylisty fryzur – Macieja Wróblewskiego, nie ma rzeczy niemożliwych! Zanim rozpoczną się zmiany na lepsze, Ania i jej pracownice usłyszą bolesną prawdę na temat ich poczynań w miejscu pracy! Lista rzeczy, które trzeba zmienić wydaje się nie mieć końca! Nie tylko lokówka, ale i podejście do klienta wydaje się żywcem wzięte z poprzedniej epoki! Włos się zjeży Maćkowi na głowie od złych pomysłów, na które wpada pani Ania! Co zaobserwowały kamery na zapleczu salonu? Co tak bardzo wzburzy gospodarza programu, że z jego ust posypie się grad krytyki i kilka niecenzuralnych słów? Czy salon „Anna” odzyska klientów? Czy fryzjerka starej daty, która kiedyś zadziwiała swoimi umiejętnościami, otworzy się na nowe trendy oraz nowe standardy obsługi klienta?
/ Polska / program rozrywkowy

2018-08-08

09:20 Afera fryzjera, sez. 2, odc. 2/12 Logo TVN Style
Prowadzący „Aferę fryzjera” ma piętnastoletnie doświadczenie jako stylista fryzur. Od lat pracuje z najbardziej znanymi ludźmi ze świata show-biznesu i stylizuje włosy modelek na najważniejszych pokazach mody. Na co dzień prowadzi własny salon fryzjerski, w którym każdego klienta traktuje jak gwiazdę. Nikt tak jak on nie zna kulisów tego zawodu. W nowym sezonie programu Maciej Wróblewski wyruszy na pomoc podupadającym zakładom fryzjerskim, które bez jego pomocy nie dotrwają nawet do końca miesiąca. Na miejscu sprawdzi umiejętności całego personelu, zajrzy w każdy kąt, przejrzy rachunki i używany sprzęt. Czekają na niego nie lada niespodzianki: fryzjerzy bez żadnego wykształcenia i doświadczenia w zawodzie, zardzewiałe nożyczki oraz akcesoria sprzed dwudziestu lat. To tylko wierzchołek góry lodowej. Maciej dokładnie przyjrzy się pracy każdego salonu i postara się znaleźć receptę na jego problemy. Na właścicieli i pracowników salonów czekają także zaskakujące zlecenia i praca w nietypowych warunkach. Stylista fryzur zabierze ich za kulisy pokazów mody i profesjonalnych sesji fotograficznych. Jak poradzą sobie z tymi wyzwaniami? Czy skorzystają z wiedzy i doświadczenia Macieja Wróblewskiego i uratują swój fryzjerski biznes przed upadkiem? Włos się jeży na głowie! Marlena to doświadczona i zdolna fryzjerka, która porzuciła dobrze zapowiadającą się karierę w stolicy, na rzecz pracy w mniejszym mieście. Otworzyła salon fryzjerski o obiecującej pozytywną zmianę nazwie „Metamorfoza”. Niestety nazwa ma z realiami mało wspólnego, gdyż do zakładu wkradła się rutyna. Najwyższy czas obudzić we właścicielce uśpione ambicje i pokazać jej, że odwaga popłaca - również w fryzjerstwie! Czy jednak salon „Metamorfoza” będzie skłonny do zmian? Na ratunek zakładowi fryzjerskiemu wyrusza Maciej Wróblewski - wizjoner, artysta i stylista fryzur, który talent potrafił zamienić w dobrze prosperujący biznes. Żeby wyleczyć chorobę, trzeba najpierw poznać jej przyczynę. Dlatego też Maciej podda salon „Metamorfoza” wnikliwej obserwacji i wyciągnie bardzo krytyczne wnioski. Od praktyk stosowanych w salonie, aż włos się zjeży na głowie! Jednym z najpoważniejszych problemów zakładu są współpracownicy Marleny, a zwłaszcza ich podejście do wykonywanych obowiązków. Uczennice, Natalia i Sylwia, nie wykazują bowiem jakichkolwiek chęci. Konstruktywną krytykę Macieja, kilkunastoletnie dziewczyny traktują jak atak. Na każdy zarzut zawsze znajdą doskonałą wymówkę! I jak tu przeprowadzać metamorfozę? Maciej zabierze Marlenę i jej najlepszą pracownicę, Izę, do Warszawy. To tutaj na dziewczyny czekać będzie nie lada wyzwanie! Praca z aktorką przed wejściem na scenę. W warszawskim Teatrze Capitol będą musiały zadbać o jej wizerunek w spektaklu. Nagrodą będzie podziwianie swojego fryzjerskiego dzieła w blasku reflektorów. Jak wypadnie ich praca?
/ Polska / program rozrywkowy

2018-08-09

09:25 Afera fryzjera, sez. 2, odc. 3/12 Logo TVN Style
Prowadzący „Aferę fryzjera” ma piętnastoletnie doświadczenie jako stylista fryzur. Od lat pracuje z najbardziej znanymi ludźmi ze świata show-biznesu i stylizuje włosy modelek na najważniejszych pokazach mody. Na co dzień prowadzi własny salon fryzjerski, w którym każdego klienta traktuje jak gwiazdę. Nikt tak jak on nie zna kulisów tego zawodu. W nowym sezonie programu Maciej Wróblewski wyruszy na pomoc podupadającym zakładom fryzjerskim, które bez jego pomocy nie dotrwają nawet do końca miesiąca. Na miejscu sprawdzi umiejętności całego personelu, zajrzy w każdy kąt, przejrzy rachunki i używany sprzęt. Czekają na niego nie lada niespodzianki: fryzjerzy bez żadnego wykształcenia i doświadczenia w zawodzie, zardzewiałe nożyczki oraz akcesoria sprzed dwudziestu lat. To tylko wierzchołek góry lodowej. Maciej dokładnie przyjrzy się pracy każdego salonu i postara się znaleźć receptę na jego problemy. Na właścicieli i pracowników salonów czekają także zaskakujące zlecenia i praca w nietypowych warunkach. Stylista fryzur zabierze ich za kulisy pokazów mody i profesjonalnych sesji fotograficznych. Jak poradzą sobie z tymi wyzwaniami? Czy skorzystają z wiedzy i doświadczenia Macieja Wróblewskiego i uratują swój fryzjerski biznes przed upadkiem? Mieszczący się na warszawskiej Pradze zakład fryzjerski „Venus”, to miejsce z ogromnymi, rodzinnymi tradycjami. Istnieje od 1938! Po ojcu salon przejęła obecna właścicielka, pani Wanda, która … nie radzi sobie ani z biznesem, ani z najnowszymi trendami. Kiedyś właścicielka była doskonałym mistrzem fryzjerstwa, zdobywczynią licznych dyplomów, odznaczono ja także … medalem Ministra Edukacji. Obecne braki wiedzy pani Wanda wciąż tłumaczy problemami ze zdrowiem. Z roku na rok klientów ubywa, a firma z tradycjami chyli się ku upadkowi… Temu salonowi zdecydowanie przyda się pomoc kogoś, kto chłodnym okiem spojrzy na pracę Wandy i jej pracownic. Na ratunek „Venus” przybywa Maciej Wróblewski. Po dokładnej obserwacji zdiagnozuje niedociągnięcia i rażące błędy. Na pierwszy plan wyjdzie podejście personelu do odwiedzających salon klientów. Zamiast doradzać i sugerować, pracownice spełniają zachcianki klientek, często nietrafione. Jak wiadomo, Polacy doskonale znają się na polityce, medycynie, sporcie, ale czy na fryzjerstwie również? Kasia, Marlena i Kamila nie dość, że serwują klientom zmiany na gorsze, to jeszcze popełniają błąd za błędem. A gdzie w tym czasie jest szefowa…? Dlaczego ich nie kontroluje? Zobaczcie koniecznie czy Maciejowi uda się utrzymać nerwy na wodzy? Czy padną niecenzuralne słowa? Czy dawna mistrzyni fryzjerstwa przyzna się do błędów i zechce zmienić dotychczasowe przyzwyczajenia? Przed Wandą i jej współpracownicami postawione zostanie bardzo trudne zadanie! Czy dawna pani pedagog sama zda egzamin praktyczny z fryzjerstwa? Odpowiedzi na wszystkie pytania poznacie już w najbliższym odcinku „Afery Fryzjera”, zapraszamy!
/ Polska / program rozrywkowy
12:55 Afera fryzjera, sez. 6, odc. 3/12 Logo TVN Style
Polska program rozrywkowy
Reklama

2018-08-10

09:25 Afera fryzjera, sez. 2, odc. 4/12 Logo TVN Style
Prowadzący „Aferę fryzjera” ma piętnastoletnie doświadczenie jako stylista fryzur. Od lat pracuje z najbardziej znanymi ludźmi ze świata show-biznesu i stylizuje włosy modelek na najważniejszych pokazach mody. Na co dzień prowadzi własny salon fryzjerski, w którym każdego klienta traktuje jak gwiazdę. Nikt tak jak on nie zna kulisów tego zawodu. W nowym sezonie programu Maciej Wróblewski wyruszy na pomoc podupadającym zakładom fryzjerskim, które bez jego pomocy nie dotrwają nawet do końca miesiąca. Na miejscu sprawdzi umiejętności całego personelu, zajrzy w każdy kąt, przejrzy rachunki i używany sprzęt. Czekają na niego nie lada niespodzianki: fryzjerzy bez żadnego wykształcenia i doświadczenia w zawodzie, zardzewiałe nożyczki oraz akcesoria sprzed dwudziestu lat. To tylko wierzchołek góry lodowej. Maciej dokładnie przyjrzy się pracy każdego salonu i postara się znaleźć receptę na jego problemy. Na właścicieli i pracowników salonów czekają także zaskakujące zlecenia i praca w nietypowych warunkach. Stylista fryzur zabierze ich za kulisy pokazów mody i profesjonalnych sesji fotograficznych. Jak poradzą sobie z tymi wyzwaniami? Czy skorzystają z wiedzy i doświadczenia Macieja Wróblewskiego i uratują swój fryzjerski biznes przed upadkiem? Salon bez nazwy, schowany na zapleczu sklepu odzieżowego. Właścicielki poznały się 30 lat temu, w PRL-owskiej spółdzielni fryzjerów. I w tej epoce się zatrzymały... A przynajmniej zatrzymał się ich salon i umiejętności oraz sposób obsługi. Wszystkie klientki, niczym klony, opuszczają go z identycznymi fryzurami. Jednak właścicielki tego nie dostrzegają, a w ich salonie króluje gazetka, kawka i papierosek. To miejsce nie ma szans na rozwój. Potrzebna jest obiektywna opinia i ktoś, kto przekona panie do zmian. Ktoś taki, jak Maciej Wróblewski. Znany stylista fryzur śpieszy na ratunek! Po wstępnych rozmowach okazuje się, że na wszystkie zarzuty panie mają wytłumaczenie. A po wizycie Maćka spodziewały się po prostu szkolenia, którego dawno nie miały… Co na to gospodarz programu „Afera Fryzjera”? Nie pozostaje mu nic innego, jak zakasać rękawy i stoczyć prawdziwą walkę z wieloletnimi przyzwyczajeniami i mocnym oporem przed zmianami. W oparach absurdu, wśród ciągłych pokrętnych tłumaczeń, Maciej sam zaczyna się gubić… Pierwszy sukces, czyli przekonanie właścicielek, że dziś już nie robi się balejażu przedpotopową metodą z czepkiem i szydełkiem… staje się porażką, gdy kobiety zaczynają się potwornie kłócić eksperymentując z nowymi metodami. Istny galimatias! Czy niereformowalne bohaterki kolejnego odcinka uda się w końcu zreformować? Czy w kilka dni Maciej nadrobi kilkadziesiąt lat braku postępu w sztuce fryzjerskiej w tym salonie? Przekonajcie się oglądając nowy odcinek programu „Afera Fryzjera”!
/ Polska / program rozrywkowy

2018-08-11

15:00 Afera fryzjera, sez. 6, odc. 4/12 Logo TVN Style
Aż trudno uwierzyć, że po pięciu edycjach „Afery Fryzjera" wciąż istnieją salony, które wymagają naprawczej wizyty Maćka Maniewskiego. Nadal w Polsce znaleźć można miejsca, w których usługi fryzjerskie wykonywane są w brudzie, przez osoby niekompetentne i w standardzie sprzed 20-stu lat. To prowadzi właścicieli do nieuchronnej utraty klientów, a potem bankructwa. Na ich wołanie o pomoc odpowie nasz prowadzący, który od początku serii ma jedną misję - wynieść nadwiślańskie fryzjerstwo na światowy poziom. W szóstej serii „Afery Fryzjera" Maciek Maniewski da się poznać nie tylko jako ekspert i instruktor, ale też jako człowiek, który potrafi zrozumieć problem, pochylić się nad nim i dać wsparcie. Niejednokrotnie będzie to pomoc duchowa, a nie tylko merytoryczna. Zadania specjalne będą stały na bardzo wysokim poziomie, a metamorfozy salonów będą jeszcze bardziej spektakularne. Wielkimi krokami nadchodzi szósty już sezon eksperckiego programu o fryzjerstwie, którego gwiazdą i nieocenionym prowadzącym jest Maciek Maniewski. Poprzednie sezony zawiesiły poprzeczkę bardzo wysoko, więc w nadchodzącej serii "Afery Fryzjera" stawiamy po pierwsze na emocje: na śmiech, złość i wzruszenia. A po drugie na edukację, bo Maciek Maniewski ma misję i zamierza wypełniać ją w każdym zakątku Polski. Będzie zarówno we Wrocławiu, Częstochowie, jak i w Chrzanowie, bo tam w zakładach fryzjerskich dzieją się złe rzeczy. Raz będzie to spór między personelem, który uniemożliwia pracę, raz tragiczny wręcz poziom fryzjerstwa, innym razem zerowa komunikacja z klientem, bo cały personel to nowo przybyli emigranci. Każdy odcinek to zderzenie dwóch światów - profesjonalnego świata pokazów i stylizacji Maniewskiego skonfrontowanego z salonami stojącymi na krawędzi upadku albo przynajmniej z takimi, w których coś nie gra i właśnie Maniewski będzie musiał to odkryć, a potem naprawić. Jeśli ktokolwiek sądzi, że w temacie polskiego fryzjerstwa padło już ostatnie słowo powinien koniecznie obejrzeć nowy sezon "Afery fryzjera". Będzie się działo! W Częstochowie Maciek długo będzie się głowił, po co został zaproszony do jednego z tutejszych salonów. Na pierwszy rzut oka wszystko wydaje się być dopracowane. Zakład prowadzi doświadczona fryzjerka z 30-letnim stażem, która kocha to, co lubi. Ewa pasję do fryzjerstwa odziedziczyła po ukochanym dziadku. Do wnętrza salonu także nie można się przyczepić, panuje w nim idealny porządek. Podobno salon nie narzeka także na całkowity brak klientów. A więc w czym jest problem? Właścicielka Ewa przyznaje, że zależy jej głównie na promocji swojego salonu. Zakład od 12 lat jest w tym samym miejscu, a wielu ludzi nadal nie wie o jego istnieniu. Maciek jednak szybko odkrywa, że problem jest nie w marketingu salonu, a w jego personelu. Na placu boju pojawia się Mirella, pewna swoich umiejętności fryzjerka, która za nic ma porady Maćka. Każde słowo prowadzącego odbiera jako atak, który podważa jej kompetencje. Temu wszystkiemu przygląda się Ewa. Czy uda się jej uspokoić swoją pracownicę?
/ Polska / program rozrywkowy

2018-08-12

10:00 Afera fryzjera, sez. 5, odc. 7/12 Logo TVN Style
Polska program rozrywkowy
10:45 Afera fryzjera, sez. 6, odc. 4/12 Logo TVN Style
Polska program rozrywkowy

2018-08-13

09:20 Afera fryzjera, sez. 2, odc. 5/12 Logo TVN Style
Prowadzący „Aferę fryzjera” ma piętnastoletnie doświadczenie jako stylista fryzur. Od lat pracuje z najbardziej znanymi ludźmi ze świata show-biznesu i stylizuje włosy modelek na najważniejszych pokazach mody. Na co dzień prowadzi własny salon fryzjerski, w którym każdego klienta traktuje jak gwiazdę. Nikt tak jak on nie zna kulisów tego zawodu. W nowym sezonie programu Maciej Wróblewski wyruszy na pomoc podupadającym zakładom fryzjerskim, które bez jego pomocy nie dotrwają nawet do końca miesiąca. Na miejscu sprawdzi umiejętności całego personelu, zajrzy w każdy kąt, przejrzy rachunki i używany sprzęt. Czekają na niego nie lada niespodzianki: fryzjerzy bez żadnego wykształcenia i doświadczenia w zawodzie, zardzewiałe nożyczki oraz akcesoria sprzed dwudziestu lat. To tylko wierzchołek góry lodowej. Maciej dokładnie przyjrzy się pracy każdego salonu i postara się znaleźć receptę na jego problemy. Na właścicieli i pracowników salonów czekają także zaskakujące zlecenia i praca w nietypowych warunkach. Stylista fryzur zabierze ich za kulisy pokazów mody i profesjonalnych sesji fotograficznych. Jak poradzą sobie z tymi wyzwaniami? Czy skorzystają z wiedzy i doświadczenia Macieja Wróblewskiego i uratują swój fryzjerski biznes przed upadkiem? Gdy w salonie fryzjerskim brakuje wykwalifikowanego personelu, szanse na powodzenie biznesu są raczej nikłe. Tak też jest w przypadku zakładu w Wyszkowie, którego właścicielką jest Ania. Jej współpracownica, Iwona, kształciła się w zawodzie ponad 10 lat temu i od tego czasu nie praktykowała. Rzucona rok temu na głęboką wodę, bez dodatkowych szkoleńi ćwiczeń, nie zachwyca umiejętnościami! A to tylko wierzchołek góry lodowej… Im głębiej Maciej wchodzi w tajniki funkcjonowania salonu, tym bardziej włos mu się jeży na głowie. A jego zdziwienie osiąga apogeum, gdy dowiaduje się, że koloryzacja to dla bohaterek odcinka nadal czarna magia. Zamierzony efekt rzadko im wychodzi… To chyba cud, że salon przy takich brakach umiejętności zawodowych przetrwał 12 lat. Gdy dochodzi jeszcze komunikacyjny chaos i kopanie dołków pod sobą, nie ma szans na wyjście z kryzysu… Ale Maciej się nie poddaje. Organizuje dla pań szkolenie i daje z siebie jak najwięcej! Jak zakończą się próby ratowania salonu? Czy bohaterki sprostają zadaniu specjalnemu, które odbędzie się podczas pokazu mody?
/ Polska / program rozrywkowy
22:55 Afera fryzjera, sez. 6, odc. 4/12 Logo TVN Style
Polska program rozrywkowy

2018-08-14

09:25 Afera fryzjera, sez. 2, odc. 6/12 Logo TVN Style
Prowadzący „Aferę fryzjera” ma piętnastoletnie doświadczenie jako stylista fryzur. Od lat pracuje z najbardziej znanymi ludźmi ze świata show-biznesu i stylizuje włosy modelek na najważniejszych pokazach mody. Na co dzień prowadzi własny salon fryzjerski, w którym każdego klienta traktuje jak gwiazdę. Nikt tak jak on nie zna kulisów tego zawodu. W nowym sezonie programu Maciej Wróblewski wyruszy na pomoc podupadającym zakładom fryzjerskim, które bez jego pomocy nie dotrwają nawet do końca miesiąca. Na miejscu sprawdzi umiejętności całego personelu, zajrzy w każdy kąt, przejrzy rachunki i używany sprzęt. Czekają na niego nie lada niespodzianki: fryzjerzy bez żadnego wykształcenia i doświadczenia w zawodzie, zardzewiałe nożyczki oraz akcesoria sprzed dwudziestu lat. To tylko wierzchołek góry lodowej. Maciej dokładnie przyjrzy się pracy każdego salonu i postara się znaleźć receptę na jego problemy. Na właścicieli i pracowników salonów czekają także zaskakujące zlecenia i praca w nietypowych warunkach. Stylista fryzur zabierze ich za kulisy pokazów mody i profesjonalnych sesji fotograficznych. Jak poradzą sobie z tymi wyzwaniami? Czy skorzystają z wiedzy i doświadczenia Macieja Wróblewskiego i uratują swój fryzjerski biznes przed upadkiem? W niewielkim mieście Węgrów jest wielka konkurencja w branży fryzjerskiej. Każdy z 20 salonów musi się ostro starać o klienta, gdyż ten niezadowolony może bez mrugnięcia okiem wybierać z pozostałych kilkunastu. Zakład, który odwiedzi Maciej Wróblewski, jest spełnieniem marzeń jego właścicielki, Ewy. Jednak tonie on w morzu konkurencji i na zainteresowanie mieszkańców Węgrowa średnio może liczyć. A co ma do zaoferowania? A to, co w Węgrowie cieszy się ogromną popularnością. Tradycyjny, nieśmiertelny… tapir! Maciek na sam dźwięk tego słowa dostaje gęsiej skórki, więc można tylko sobie wyobrazić jak wzdryga się na widok uprawiania przez Ewę i jej pracownicę tego procederu. Od 10 lat panie nic nie zmieniają, nie wprowadzają żadnej nowości. Co tu dużo mówić, idą po linii najmniejszego oporu. Jak radzą sobie z krytyką? Uwag Maćka nie przyjmują do wiadomości. Owszem, grzecznie wysłuchują, po czym robią swoje. Widocznie tak im wygodnie… Czy bierny opór i ignorancja zostaną przez Maćka złamane? Czy z salonu w Węgrowie zniknie technika tapirowania? Czy uda się panie namówić do pracy innymi metodami? A co zrobią bohaterki programu, gdy w zadaniu specjalnym będą musiały uczesać dziecko? Czy jemu też zafundują tapir…?
/ Polska / program rozrywkowy

2018-08-15

09:15 Afera fryzjera, sez. 2, odc. 7/12 Logo TVN Style
Prowadzący „Aferę fryzjera” ma piętnastoletnie doświadczenie jako stylista fryzur. Od lat pracuje z najbardziej znanymi ludźmi ze świata show-biznesu i stylizuje włosy modelek na najważniejszych pokazach mody. Na co dzień prowadzi własny salon fryzjerski, w którym każdego klienta traktuje jak gwiazdę. Nikt tak jak on nie zna kulisów tego zawodu. W nowym sezonie programu Maciej Wróblewski wyruszy na pomoc podupadającym zakładom fryzjerskim, które bez jego pomocy nie dotrwają nawet do końca miesiąca. Na miejscu sprawdzi umiejętności całego personelu, zajrzy w każdy kąt, przejrzy rachunki i używany sprzęt. Czekają na niego nie lada niespodzianki: fryzjerzy bez żadnego wykształcenia i doświadczenia w zawodzie, zardzewiałe nożyczki oraz akcesoria sprzed dwudziestu lat. To tylko wierzchołek góry lodowej. Maciej dokładnie przyjrzy się pracy każdego salonu i postara się znaleźć receptę na jego problemy. Na właścicieli i pracowników salonów czekają także zaskakujące zlecenia i praca w nietypowych warunkach. Stylista fryzur zabierze ich za kulisy pokazów mody i profesjonalnych sesji fotograficznych. Jak poradzą sobie z tymi wyzwaniami? Czy skorzystają z wiedzy i doświadczenia Macieja Wróblewskiego i uratują swój fryzjerski biznes przed upadkiem? Brak podstawowych umiejętności fryzjerskich i rok przerwy w działalności na rynku, to tylko część problemów, z którymi będzie musiał się zmierzyć Maciej Wróblewski w salonie Marii. Salon, do którego przybył Maciej ma 46-letnią tradycję. Teoretycznie powinny iść za tym doświadczenie, wiedza i warsztat. Niestety w praktyce jest zupełnie inaczej. Maria strzyże starymi metodami. Syn, który pomaga jej od 2 lat - nowymi. Nie ma to jednak większego znaczenia, ponieważ to, co ich łączy, to brak podstawowych umiejętności. Nie potrafią prawidłowo strzyc, cieniować grzywki. Nie wiedzą nawet, jak podciąć końcówki. Maciej jest zaskoczony i trudno mu uwierzyć, że ten salon w ogóle istnieje. Niestety brak kwalifikacji fryzjerów, to poważny, ale nie jedyny problem tego miejsca. Kolejnym jest brak jakiejkolwiek reklamy, oznakowania. Maria przyjmuje swoich klientów na zapleczu innego, męskiego salonu. Właściciele lubią się i żyją ze sobą w zgodzie, ale klienci Marii mają utrudnioną możliwość dotarcia do niej. Dodatkowo salon Marii był przez ponad rok zamknięty, ponieważ kobieta miała wypadek na rowerze i złamała bark. Stali klienci odeszli, dlatego po powrocie do pracy, Maria i jej syn walczą o powrót starych bywalców i zdobycie nowych. Przed Maciejem nie lada wyzwanie! Jeżeli zakład fryzjerski ma mieć szansę na przetrwanie i zacząć normalnie funkcjonować, to należy zacząć od przeprowadzenia szkolenia od podstaw. Czy Maciej obudzi w obojgu chęć do nauki? Przekonajcie się oglądając najnowszy odcinek „Afery Fryzjera”!
/ Polska / program rozrywkowy

2018-08-16

09:20 Afera fryzjera, sez. 2, odc. 8/12 Logo TVN Style
Prowadzący „Aferę fryzjera” ma piętnastoletnie doświadczenie jako stylista fryzur. Od lat pracuje z najbardziej znanymi ludźmi ze świata show-biznesu i stylizuje włosy modelek na najważniejszych pokazach mody. Na co dzień prowadzi własny salon fryzjerski, w którym każdego klienta traktuje jak gwiazdę. Nikt tak jak on nie zna kulisów tego zawodu. W nowym sezonie programu Maciej Wróblewski wyruszy na pomoc podupadającym zakładom fryzjerskim, które bez jego pomocy nie dotrwają nawet do końca miesiąca. Na miejscu sprawdzi umiejętności całego personelu, zajrzy w każdy kąt, przejrzy rachunki i używany sprzęt. Czekają na niego nie lada niespodzianki: fryzjerzy bez żadnego wykształcenia i doświadczenia w zawodzie, zardzewiałe nożyczki oraz akcesoria sprzed dwudziestu lat. To tylko wierzchołek góry lodowej. Maciej dokładnie przyjrzy się pracy każdego salonu i postara się znaleźć receptę na jego problemy. Na właścicieli i pracowników salonów czekają także zaskakujące zlecenia i praca w nietypowych warunkach. Stylista fryzur zabierze ich za kulisy pokazów mody i profesjonalnych sesji fotograficznych. Jak poradzą sobie z tymi wyzwaniami? Czy skorzystają z wiedzy i doświadczenia Macieja Wróblewskiego i uratują swój fryzjerski biznes przed upadkiem? Salon damsko-męski, w którym brakuje klientek, to kolejne wyzwanie Macieja Wróblewskiego. Tym razem gospodarz „Afery fryzjera“ zawita do Puław. Będzie ratować tam miejsce, które pilnie potrzebuje jego opinii i rad. Ogromnym problemem salonu “U Emilki“ jest brak kobiet, wśród klientów. Z usług salonu korzystają głównie mężczyźni, którzy - jak wiadomo - zostawiają mniej pieniędzy. Właścicielka salonu uważa, że nie potrafi dobrze strzyć kobiet. Czy rzeczywiście tak jest? Podczas obserwacji, Maciej zdaje sobie sprawę, że to poważny, ale niejedyny problem tego miejsca. Okazuje się, że cały personel, na czele z właścicielką, ma poważne braki w fachu fryzjerskim. Pracownice nie wiedzą, jaka jest różnica między sombre, a ombre. Nie potrafią prawidłowo strzyc klientów i mają problem z podstawowym farbowaniem włosów. Panów strzygą właściwie tylko maszynką. Szefowa "U Emilki" nie ma odpowiednich umiejętności menadżerskich i nie potrafi wyegzekwować od personelu obowiązków. Jak będzie diagnoza Maćka? Czy uda mu się przeszkolić fryzjerki i czy Panie wezmą sobie do serca rady mistrza? Czy do salonu zaczną wreszcie przychodzić kobiety? Zobaczcie w kolejnym odcinku „Afery Fryzjera”!
/ Polska / program rozrywkowy
12:55 Afera fryzjera, sez. 6, odc. 4/12 Logo TVN Style
Polska program rozrywkowy

2018-08-17

09:15 Afera fryzjera, sez. 2, odc. 9/12 Logo TVN Style
Prowadzący „Aferę fryzjera” ma piętnastoletnie doświadczenie jako stylista fryzur. Od lat pracuje z najbardziej znanymi ludźmi ze świata show-biznesu i stylizuje włosy modelek na najważniejszych pokazach mody. Na co dzień prowadzi własny salon fryzjerski, w którym każdego klienta traktuje jak gwiazdę. Nikt tak jak on nie zna kulisów tego zawodu. W nowym sezonie programu Maciej Wróblewski wyruszy na pomoc podupadającym zakładom fryzjerskim, które bez jego pomocy nie dotrwają nawet do końca miesiąca. Na miejscu sprawdzi umiejętności całego personelu, zajrzy w każdy kąt, przejrzy rachunki i używany sprzęt. Czekają na niego nie lada niespodzianki: fryzjerzy bez żadnego wykształcenia i doświadczenia w zawodzie, zardzewiałe nożyczki oraz akcesoria sprzed dwudziestu lat. To tylko wierzchołek góry lodowej. Maciej dokładnie przyjrzy się pracy każdego salonu i postara się znaleźć receptę na jego problemy. Na właścicieli i pracowników salonów czekają także zaskakujące zlecenia i praca w nietypowych warunkach. Stylista fryzur zabierze ich za kulisy pokazów mody i profesjonalnych sesji fotograficznych. Jak poradzą sobie z tymi wyzwaniami? Czy skorzystają z wiedzy i doświadczenia Macieja Wróblewskiego i uratują swój fryzjerski biznes przed upadkiem? Salon fryzjerski w budynku, w którym był kiedyś magiel. W tym odcinku Maciek trafia na prawdziwie wybuchową mieszankę. Do salonu został zaproszony przez menadżerkę, która zdecydowała się zgłosić salon w tajemnicy przed mamą i jej współpracowniczką. Wierzy, że są dobrymi fryzjerkami, ale stoją w miejscu, nie rozwijają się i takie spotkanie ze stylistą fryzur może być dla nich szansą na pokazanie się i szkolenie. Okazuje się, że jest w tym sporo racji. Panie mimo dobrych kwalifikacji mają problem z pewnością siebie i całkowicie podporządkowują się klientowi nawet wtedy, kiedy wiedzą, że nie ma on racji i lepiej byłoby znaleźć inne rozwiązanie. Do tego przez ciągły pośpiech i zmęczenie do ich fryzur wciąż wkradają się błędy. Tak też będzie i teraz, w czasie wizyty Maćka wróci do salonu klientka z reklamacją - źle wykonane farbowanie nie utrzymało się nawet 3 dni i zafarbowało jej ubranie. Czy fryzjerki zdawały sobie sprawę, że tak się stanie? Jak wybrną z tej trudnej sytuacji? Co Maciek powie na popełniane przez nie błędy? Komu puszczą nerwy? Czy córka właścicielki nie pożałuje swojej decyzji o zgłoszeniu salonu do programu?
/ Polska / program rozrywkowy

2018-08-18

15:00 Afera fryzjera, sez. 6, odc. 5/12 Logo TVN Style
Aż trudno uwierzyć, że po pięciu edycjach „Afery Fryzjera" wciąż istnieją salony, które wymagają naprawczej wizyty Maćka Maniewskiego. Nadal w Polsce znaleźć można miejsca, w których usługi fryzjerskie wykonywane są w brudzie, przez osoby niekompetentne i w standardzie sprzed 20-stu lat. To prowadzi właścicieli do nieuchronnej utraty klientów, a potem bankructwa. Na ich wołanie o pomoc odpowie nasz prowadzący, który od początku serii ma jedną misję - wynieść nadwiślańskie fryzjerstwo na światowy poziom. W szóstej serii „Afery Fryzjera" Maciek Maniewski da się poznać nie tylko jako ekspert i instruktor, ale też jako człowiek, który potrafi zrozumieć problem, pochylić się nad nim i dać wsparcie. Niejednokrotnie będzie to pomoc duchowa, a nie tylko merytoryczna. Zadania specjalne będą stały na bardzo wysokim poziomie, a metamorfozy salonów będą jeszcze bardziej spektakularne. Wielkimi krokami nadchodzi szósty już sezon eksperckiego programu o fryzjerstwie, którego gwiazdą i nieocenionym prowadzącym jest Maciek Maniewski. Poprzednie sezony zawiesiły poprzeczkę bardzo wysoko, więc w nadchodzącej serii "Afery Fryzjera" stawiamy po pierwsze na emocje: na śmiech, złość i wzruszenia. A po drugie na edukację, bo Maciek Maniewski ma misję i zamierza wypełniać ją w każdym zakątku Polski. Będzie zarówno we Wrocławiu, Częstochowie, jak i w Chrzanowie, bo tam w zakładach fryzjerskich dzieją się złe rzeczy. Raz będzie to spór między personelem, który uniemożliwia pracę, raz tragiczny wręcz poziom fryzjerstwa, innym razem zerowa komunikacja z klientem, bo cały personel to nowo przybyli emigranci. Każdy odcinek to zderzenie dwóch światów - profesjonalnego świata pokazów i stylizacji Maniewskiego skonfrontowanego z salonami stojącymi na krawędzi upadku albo przynajmniej z takimi, w których coś nie gra i właśnie Maniewski będzie musiał to odkryć, a potem naprawić. Jeśli ktokolwiek sądzi, że w temacie polskiego fryzjerstwa padło już ostatnie słowo powinien koniecznie obejrzeć nowy sezon "Afery fryzjera". Będzie się działo! Właścicielka salonu fryzjerskiego w Olkuszu z trudnością godzi życie zawodowe z rodzinnym. Maciek mocno się zdziwi, kiedy usłyszy, że do południa Ewelina zajmuje się dwójką małych dzieci, a poźniej przyjmuje klientów w swoim salonie. Chwilę później okaże się również, że kobiecie kompletnie brakuje wiary w siebie i determinacji. Prowadzący zauważa kilka istotnych rzeczy. W salonie brakuje podstawowych, fryzjerskich kosmetyków. Klienci nie mogą tu także kupić profesjonalnych produktów. Jednak najważniejszym problemem okazuje się cennik usług. Ewelina zdecydowanie nie docenia swojej pracy. Ceny w jej salonie są wyraźnie zaniżone. Maciek da jej do zrozumienia, że w ten sposób nie utrzyma swojego salonu.
/ Polska / program rozrywkowy

2018-08-19

10:00 Afera fryzjera, sez. 5, odc. 8/12 Logo TVN Style
Polska program rozrywkowy
10:45 Afera fryzjera, sez. 6, odc. 5/12 Logo TVN Style
Polska program rozrywkowy

2018-08-20

09:20 Afera fryzjera, sez. 2, odc. 10/12 Logo TVN Style
Prowadzący „Aferę fryzjera” ma piętnastoletnie doświadczenie jako stylista fryzur. Od lat pracuje z najbardziej znanymi ludźmi ze świata show-biznesu i stylizuje włosy modelek na najważniejszych pokazach mody. Na co dzień prowadzi własny salon fryzjerski, w którym każdego klienta traktuje jak gwiazdę. Nikt tak jak on nie zna kulisów tego zawodu. W nowym sezonie programu Maciej Wróblewski wyruszy na pomoc podupadającym zakładom fryzjerskim, które bez jego pomocy nie dotrwają nawet do końca miesiąca. Na miejscu sprawdzi umiejętności całego personelu, zajrzy w każdy kąt, przejrzy rachunki i używany sprzęt. Czekają na niego nie lada niespodzianki: fryzjerzy bez żadnego wykształcenia i doświadczenia w zawodzie, zardzewiałe nożyczki oraz akcesoria sprzed dwudziestu lat. To tylko wierzchołek góry lodowej. Maciej dokładnie przyjrzy się pracy każdego salonu i postara się znaleźć receptę na jego problemy. Na właścicieli i pracowników salonów czekają także zaskakujące zlecenia i praca w nietypowych warunkach. Stylista fryzur zabierze ich za kulisy pokazów mody i profesjonalnych sesji fotograficznych. Jak poradzą sobie z tymi wyzwaniami? Czy skorzystają z wiedzy i doświadczenia Macieja Wróblewskiego i uratują swój fryzjerski biznes przed upadkiem? Właścicielka salonu, która najchętniej wszystko robiłaby sama i nie potrafi oddelegować obowiązków na pracowników, to kolejne wyzwanie Maćka Wróblewskiego. Ania, to idealny przykład Zosi Samosi. W salonie, który mieści się w jednej z lubelskich kamienic, sama wykonuje większość obowiązków, a klienci przychodzą właściwie tylko do niej. Najpierw obsługuje klienta, później odprowadza do drzwi, a po jego wyjściu, sprząta i przygotowuje stanowisko pod następną osobę. Teoretycznie nie byłoby w tym nic dziwnego, ponieważ jest fryzjerką z wieloletnim doświadczeniem i ma grono zaufanych klientów, gdyby nie fakt, że zatrudnia 2 fryzjerów: Karolinę i Michała. Pracownicy powinni przyciągnąć do salonu nowych klientów i odciążyć Anię. Niestety jest inaczej. Nikt nawet się do nich nie zapisuje. Zresztą ta sytuacja nie wydaje się być problemem dla młodych adeptów, którzy specjalnie nie garnią się do pracy. Zamiast wyjść z inicjatywą lub odciążyć swoją szefową, wolą stać z boku i przyglądać się, jak pracuje Ania. Maciek zauważa, że po pierwsze Karolina z Michałem nie pracują tak, jak powinni, a po drugie, taka sytuacja, jest związana z postawą Ani, która nie wymaga od swoich pracowników podstawowych rzeczy. Umiejętności młodych pozostawiają wiele do życzenia, więc powinni skorzystać z wiedzy i doświadczenia swojej szefowej i jak najwięcej się od niej uczyć. Nie mogą zatrzymać się na okazjonalnym umyciu głowy klienta. Wizyta Maćka będzie też okazją do nauczenia Ani upięcia, którego, mimo dużego doświadczenia i praktyki, nie potrafi robić. Czy klienci zaczną zapisywać się do Ani i Michała? Czy Maciek obudzi w dwójce młodych fryzjerów ducha walki o swoje miejsce w salonie? Czy Ania da szansę na rozwój i naukę swoim pracownikom? Jak to wszystko się skończy?
/ Polska / program rozrywkowy
22:55 Afera fryzjera, sez. 6, odc. 5/12 Logo TVN Style
Polska program rozrywkowy

2018-08-21

09:10 Afera fryzjera, sez. 2, odc. 11/12 Logo TVN Style
Prowadzący „Aferę fryzjera” ma piętnastoletnie doświadczenie jako stylista fryzur. Od lat pracuje z najbardziej znanymi ludźmi ze świata show-biznesu i stylizuje włosy modelek na najważniejszych pokazach mody. Na co dzień prowadzi własny salon fryzjerski, w którym każdego klienta traktuje jak gwiazdę. Nikt tak jak on nie zna kulisów tego zawodu. W nowym sezonie programu Maciej Wróblewski wyruszy na pomoc podupadającym zakładom fryzjerskim, które bez jego pomocy nie dotrwają nawet do końca miesiąca. Na miejscu sprawdzi umiejętności całego personelu, zajrzy w każdy kąt, przejrzy rachunki i używany sprzęt. Czekają na niego nie lada niespodzianki: fryzjerzy bez żadnego wykształcenia i doświadczenia w zawodzie, zardzewiałe nożyczki oraz akcesoria sprzed dwudziestu lat. To tylko wierzchołek góry lodowej. Maciej dokładnie przyjrzy się pracy każdego salonu i postara się znaleźć receptę na jego problemy. Na właścicieli i pracowników salonów czekają także zaskakujące zlecenia i praca w nietypowych warunkach. Stylista fryzur zabierze ich za kulisy pokazów mody i profesjonalnych sesji fotograficznych. Jak poradzą sobie z tymi wyzwaniami? Czy skorzystają z wiedzy i doświadczenia Macieja Wróblewskiego i uratują swój fryzjerski biznes przed upadkiem? Maciej Wróblewski odwiedzi salon w Garwolinie, w którym pracuje aż trzech niezależnych fryzjerów. Każdy dba o siebie i swojego klienta, ale nikt nie myśli o firmie. W salonie pracują: właścicielka Renata, oraz Agnieszka i Piotr, którzy podnajmują u Renaty stanowiska. Każdy fryzjer zajmuje się swoim klientem, ale nikt nie poczuwa się do obowiązku sprzątania po sobie. Obsługa też pozostawia wiele do życzenia. To, co łączy wszystkich fryzjerów, to papierosowy nałóg. W wolnej chwili chętnie palą na zapleczu. Niestety dym papierosowy czuć później w całym salonie. Maciek musi przyjrzeć się ich pracy i szybko orientuje się, z jakimi problemami musi się zmierzyć. W tym salonie, nie tylko przyjmowanie klientów pozostawia wiele do życzenia. Okazuje się, że brakuje również odpowiednich umiejętności fryzjerskich. Wszyscy mają problem z farbowaniem. Dodatkowo fryzjerzy nie pomagają sobie nawzajem. Każdy myśli tylko o sobie. Kiedy Maciek namawia ich do konkretnych działań, to i tak, efekt ich pracy jest w zasadzie niezauważalny. Na krytykę Maćka, najmniej odporna i jednocześnie niechętna do wyciągnięcia wniosków, jest Agnieszka. Jedno ze starć kończy się odejściem od klienta w trakcie pracy, przed wykonaniem strzyżenia! Czy fryzjerzy zrozumieją swoje błędy i posłuchają rad Maćka? Czy zaczną współpracować i uczyć się od siebie? Zapraszamy!
/ Polska / program rozrywkowy

2018-08-22

09:15 Afera fryzjera, sez. 2, odc. 12 Logo TVN Style
Prowadzący „Aferę fryzjera” ma piętnastoletnie doświadczenie jako stylista fryzur. Od lat pracuje z najbardziej znanymi ludźmi ze świata show-biznesu i stylizuje włosy modelek na najważniejszych pokazach mody. Na co dzień prowadzi własny salon fryzjerski, w którym każdego klienta traktuje jak gwiazdę. Nikt tak jak on nie zna kulisów tego zawodu. W nowym sezonie programu Maciej Wróblewski wyruszy na pomoc podupadającym zakładom fryzjerskim, które bez jego pomocy nie dotrwają nawet do końca miesiąca. Na miejscu sprawdzi umiejętności całego personelu, zajrzy w każdy kąt, przejrzy rachunki i używany sprzęt. Czekają na niego nie lada niespodzianki: fryzjerzy bez żadnego wykształcenia i doświadczenia w zawodzie, zardzewiałe nożyczki oraz akcesoria sprzed dwudziestu lat. To tylko wierzchołek góry lodowej. Maciej dokładnie przyjrzy się pracy każdego salonu i postara się znaleźć receptę na jego problemy. Na właścicieli i pracowników salonów czekają także zaskakujące zlecenia i praca w nietypowych warunkach. Stylista fryzur zabierze ich za kulisy pokazów mody i profesjonalnych sesji fotograficznych. Jak poradzą sobie z tymi wyzwaniami? Czy skorzystają z wiedzy i doświadczenia Macieja Wróblewskiego i uratują swój fryzjerski biznes przed upadkiem? Maciek po nazwie salonu „Studio Design” spodziewa się miejsca, które należy do tych aspirujących i wyróżniających się w mieście. Szczególnie, że takie mniemanie mają o sobie i swojej pracy, dwie pracujące w salonie fryzjerki. Niestety już pierwsze chwile w Studio Design pokazują ich błędy w sztuce fryzjerskiej. Wiele do życzenia pozostawia także podejście obu pań do klientów. Zwłaszcza jedna z fryzjerek jest zimna, niemiła i nie nawiązuje odpowiedniego kontaktu z osobami przybywającymi do salonu. Jej zachowanie i postawa mogę jedynie odstraszyć potencjalnych i obecnych klientów… Niestety, czym dalej w las, tym gorzej. Paniom nie tylko brakuje fachu i odpowiedniej postawy. Wyjątkowo ciężko znoszą krytykę. Zachowują się tak, jakby nie była im potrzebna żadna pomoc. Zamiast nauczyć się czegoś nowego i spokojnie przyjąć wszystkie uwagi Maćka, zachowują się lekceważąco. Wielką lekcją pokory i sprawdzianem ich umiejętności fryzjerskich okaże się wykonanie zadań, przydzielonych przez Maćka. Jedna z pań przez 1,5 godziny będzie się zmagać z męskim cięciem, a druga z cięciem stałej klientki. Niestety obie fryzury będą fatalne i inne, od tych, które obiecały klientom. Czy Maciej będzie w stanie przebić się przez pozę, jaką przyjęły obie panie? Czy pomoże salonowi?
/ Polska / program rozrywkowy

2018-08-23

09:25 Afera fryzjera, sez. 3, odc. 1/12 Logo TVN Style
Gdzie można znaleźć jeszcze klimat PRL w Polsce? Okazuje się, że w zakładach fryzjerskich! Poroże na ścianach, boazeria, przestarzały sprzęt i naburmuszone fryzjerki czekające godzinami na klienta. Maciej Wróblewski, jeden z najlepszych stylistów fryzur w naszym kraju, po raz kolejny wyruszy na ratunek podupadającym firmom fryzjerskim. Maciek Wróblewski jest mistrzem w swoim fachu. Od 15-tu lat zajmuje się szeroko pojętą stylizacją fryzur. Strzyżenie, modelowanie, farbowanie to dla niego coś więcej niż rzemiosło i praca, to jego wielka pasja. Od 2-ch lat Maciek dzieli się swoim olbrzymim doświadczeniem z salonami, które nie funkcjonują tak jak należy. Tym razem Maciek weźmie pod swoje skrzydła salon „Metamorfoza”, który znajduje się na warszawskim Zaciszu. Wioletta, właścicielka salonu, została fryzjerką, ponieważ chciała zmieniać wizerunek ludzi. Kobieta zatrudnia 4 osoby: fryzjerkę, uczennicę, manicurzystę oraz pomoc fryzjerską. W salonie panuje rodzinna atmosfera. Kłopot w tym, że nie do końca wiadomo, kto jest głową tej rodziny. Zanim w salonie rozpoczną się zmiany na lepsze, Wioletta i jej pracownice usłyszą bolesną prawdę na temat ich poczynań w miejscu pracy. Lista rzeczy, które trzeba zmienić zdaje się nie mieć końca. Wszechobecny bałagan, relacja właścicielki z pracownicami, to tylko niektóre z problemów salonu. Czy dzięki pomocy Maćka salon „Metamorfoza” odzyska swą dawną świetność oraz pozyska nowych klientów?
/ Polska / program rozrywkowy
12:55 Afera fryzjera, sez. 6, odc. 5/12 Logo TVN Style
Polska program rozrywkowy

2018-08-24

09:25 Afera fryzjera, sez. 3, odc. 2/12 Logo TVN Style
Gdzie można znaleźć jeszcze klimat PRL w Polsce? Okazuje się, że w zakładach fryzjerskich! Poroże na ścianach, boazeria, przestarzały sprzęt i naburmuszone fryzjerki czekające godzinami na klienta. Maciej Wróblewski, jeden z najlepszych stylistów fryzur w naszym kraju, po raz kolejny wyruszy na ratunek podupadającym firmom fryzjerskim. W łódzkiej dzielnicy Bałuty znajduje się salon fryzjerki o kuriozalnej nazwie „Misz masz“. Właścicielką jest Magda. W prowadzeniu interesu pomaga jej siostra Marlena, która przy okazji robi w salonie masaże oraz prowadzi kącik bezpłatnych porad prawnych. Tuż obok salonu znajduje się salonik prasowy, w którym, o dziwo - nie ma w sprzedaży gazet. Żadna z właścicielek " Misz masz" nie jest z zawodu fryzjerką. Nie dziwi fakt, że sprzęt fryzjerski pamięta czasy PRL’u, a ścięte włosy można... znaleźć wszędzie. Maciek Wróblewski widział już w swoim życiu wiele, ale takie poplątanie z pomieszaniem zaszokowało nawet jego. Nazwa: "Misz masz" wydaje się być idealna i adekwatna do tego, co dzieje się w salonie! Czy naszemu prowadzącemu uda się wprowadzić ład i porządek w salonie Magdy?
/ Polska / program rozrywkowy

2018-08-25

15:00 Afera fryzjera, sez. 6, odc. 6/12 Logo TVN Style
Aż trudno uwierzyć, że po pięciu edycjach „Afery Fryzjera" wciąż istnieją salony, które wymagają naprawczej wizyty Maćka Maniewskiego. Nadal w Polsce znaleźć można miejsca, w których usługi fryzjerskie wykonywane są w brudzie, przez osoby niekompetentne i w standardzie sprzed 20-stu lat. To prowadzi właścicieli do nieuchronnej utraty klientów, a potem bankructwa. Na ich wołanie o pomoc odpowie nasz prowadzący, który od początku serii ma jedną misję - wynieść nadwiślańskie fryzjerstwo na światowy poziom. W szóstej serii „Afery Fryzjera" Maciek Maniewski da się poznać nie tylko jako ekspert i instruktor, ale też jako człowiek, który potrafi zrozumieć problem, pochylić się nad nim i dać wsparcie. Niejednokrotnie będzie to pomoc duchowa, a nie tylko merytoryczna. Zadania specjalne będą stały na bardzo wysokim poziomie, a metamorfozy salonów będą jeszcze bardziej spektakularne. Wielkimi krokami nadchodzi szósty już sezon eksperckiego programu o fryzjerstwie, którego gwiazdą i nieocenionym prowadzącym jest Maciek Maniewski. Poprzednie sezony zawiesiły poprzeczkę bardzo wysoko, więc w nadchodzącej serii "Afery Fryzjera" stawiamy po pierwsze na emocje: na śmiech, złość i wzruszenia. A po drugie na edukację, bo Maciek Maniewski ma misję i zamierza wypełniać ją w każdym zakątku Polski. Będzie zarówno we Wrocławiu, Częstochowie, jak i w Chrzanowie, bo tam w zakładach fryzjerskich dzieją się złe rzeczy. Raz będzie to spór między personelem, który uniemożliwia pracę, raz tragiczny wręcz poziom fryzjerstwa, innym razem zerowa komunikacja z klientem, bo cały personel to nowo przybyli emigranci. Każdy odcinek to zderzenie dwóch światów - profesjonalnego świata pokazów i stylizacji Maniewskiego skonfrontowanego z salonami stojącymi na krawędzi upadku albo przynajmniej z takimi, w których coś nie gra i właśnie Maniewski będzie musiał to odkryć, a potem naprawić. Jeśli ktokolwiek sądzi, że w temacie polskiego fryzjerstwa padło już ostatnie słowo powinien koniecznie obejrzeć nowy sezon "Afery fryzjera". Będzie się działo! W zakładzie fryzjerskim w Bielsku-Białej Maciej Maniewski poczuje się... jak w szpitalu. Na pozór w tym salonie wszystko gra. Panuje tu idealny porządek i jest bardzo sterylnie. Jednak czystość to nie wszystko. Tutaj jest po prostu nieprzyjemnie. Na początku ekipa również sprawi dobre wrażenie. Wkrótce okaże się, że dziewczyny robią dobrą minę do złej gry. Od czterech lat biznes prowadzony jest przez Małgosię, która niestety nie jest w stanie być non stop w salonie. Wiele obowiązków spoczywa na jej współpracownicy. Po chwili kobieta powie Maćkowi, że ta praca ją przerasta. Prowadzący podejmie ważne kroki, zdecyduje się skonfrontować ze sobą dziewczyny.
/ Polska / program rozrywkowy

2018-08-26

10:00 Afera fryzjera, sez. 5, odc. 9/12 Logo TVN Style
Polska program rozrywkowy
10:45 Afera fryzjera, sez. 6, odc. 6/12 Logo TVN Style
Polska program rozrywkowy

2018-08-27

09:15 Afera fryzjera, sez. 3, odc. 3/12 Logo TVN Style
Gdzie można znaleźć jeszcze klimat PRL w Polsce? Okazuje się, że w zakładach fryzjerskich! Poroże na ścianach, boazeria, przestarzały sprzęt i naburmuszone fryzjerki czekające godzinami na klienta. Maciej Wróblewski, jeden z najlepszych stylistów fryzur w naszym kraju, po raz kolejny wyruszy na ratunek podupadającym firmom fryzjerskim. Na warszawskim Mokotowie znajduje się salon Marie, który od 11 lat prowadzi pani Małgosia. To kobieta, która żadnej pracy się nie boi. W swoim życiu imała się przeróżnych zajęć. Aktualnie spełnia się, jako manicurzystka oraz szefowa salonu fryzjersko-kosmetycznego. Prestiżowa lokalizacja salonu powinna gwarantować sukces. Tymczasem jest zupełnie inaczej. Wprawdzie fryzjerki mają swoje stałe klientki, ale nie dość, że nie jest ich zbyt dużo, to w dodatku są to raczej osoby starsze. Pani Małgosi zależy na pozyskaniu nowych, młodszych klientów. Zatrudnione w salonie fryzjerki uważają, że to staromodny wystrój lokalu odstrasza młodych ludzi, ale czy tak jest rzeczywiście? Maciek udowodni, że za kłopoty salonu odpowiada raczej brak podstawowych umiejętności fryzjerskich. Nasz prowadzący lubi jednak wyzwania, dlatego podjął się ciężkiego zadania wyprowadzenie salonu pani Małgosi na prostą. Czy dzięki jego pomocy salon Marie odzyska dawną świetność?
/ Polska / program rozrywkowy
22:55 Afera fryzjera, sez. 6, odc. 6/12 Logo TVN Style
Polska program rozrywkowy

2018-08-28

09:10 Afera fryzjera, sez. 3, odc. 4/12 Logo TVN Style
Gdzie można znaleźć jeszcze klimat PRL w Polsce? Okazuje się, że w zakładach fryzjerskich! Poroże na ścianach, boazeria, przestarzały sprzęt i naburmuszone fryzjerki czekające godzinami na klienta. Maciej Wróblewski, jeden z najlepszych stylistów fryzur w naszym kraju, po raz kolejny wyruszy na ratunek podupadającym firmom fryzjerskim. W jednej z dzielnic Gdańska znajduje się salon Lea, który czasy świetności ma już dawno za sobą. Lena, właścicielka salonu, od zawsze marzyła o miejscu, w którym będzie upiększać kobiety. Szefowa zatrudnia dwie fryzjerki, z których jest bardzo zadowolona. Przy pierwszej wizycie w salonie Maciek był mile zaskoczony wystrojem. Niestety pierwsze wrażenie okazało się mylne. Brudne fotele, szampony na podłodze, wszechobecny chaos i bałagan to tylko niektóre z problemów salonu. Ponadto okazało się, że fryzjerkom brakuje podstawowych umiejętności organizacyjnych i fryzjerskich, co bardzo źle wpływa na funkcjonowanie firmy. Dodatkowo szefowa kompletnie nie kontroluje tego, co dzieje się w „Lei”. Czy dzięki pomocy Maćka salon zacznie w końcu funkcjonować jak należy i przynosić właścicielce zyski?
/ Polska / program rozrywkowy

2018-08-29

09:15 Afera fryzjera, sez. 3, odc. 5/12 Logo TVN Style
Gdzie można znaleźć jeszcze klimat PRL w Polsce? Okazuje się, że w zakładach fryzjerskich! Poroże na ścianach, boazeria, przestarzały sprzęt i naburmuszone fryzjerki czekające godzinami na klienta. Maciej Wróblewski, jeden z najlepszych stylistów fryzur w naszym kraju, po raz kolejny wyruszy na ratunek podupadającym firmom fryzjerskim. Na obrzeżach Łodzi mieści się salon o intrygująco brzmiącej nazwie „Wyspa urody“. Szefowa salonu, Kamila, rządzi twardą ręką. Jest bezkompromisowa i jak na zodiakalnego lwa przystało - bardzo uparta. Otwierając „Wyspę urody” kobieta marzyła o stworzeniu miejsca wyjątkowego, innego niż te znajdujące się w okolicy. Niestety nie do końca jej się to udało, dlatego Kamila poprosiła o pomoc Maćka Wróblewskiego. Po głębszym przyjrzeniu się sytuacji w salonie Maciek zauważył kilka podstawowych problemów: źle zagospodarowana przestrzeń, wszechobecny bałagan, brudne akcesoria i narzędzia fryzjerskie oraz niewidoczny szyld. Ciężko nie wspomnieć tu również o trudnym charakterze Kamili, która wie wszystko lepiej niż inni. Czy właścicielka zrozumie swoje błędy i posłucha rad Maćka? Czy salon „Wyspa urody” ma szansę odnieść sukces i nie świecić dłużej pustkami?
/ Polska / program rozrywkowy

2018-08-30

09:25 Afera fryzjera, sez. 3, odc. 6/12 Logo TVN Style
Gdzie można znaleźć jeszcze klimat PRL w Polsce? Okazuje się, że w zakładach fryzjerskich! Poroże na ścianach, boazeria, przestarzały sprzęt i naburmuszone fryzjerki czekające godzinami na klienta. Maciej Wróblewski, jeden z najlepszych stylistów fryzur w naszym kraju, po raz kolejny wyruszy na ratunek podupadającym firmom fryzjerskim. W jednej z gdańskich dzielnic mieści się salon „Ana”, którego właścicielka jest manicurzystką. Anna otworzyła salon z dwiema koleżankami, ale po pewnym czasie została sama na polu bitwy. Chciała stworzyć miejsce, w którym można zrobić kilka rzeczy jednocześnie: ufarbować włosy, pomalować paznokcie, wyregulować brwi. Największym problemem „Any” jest bardzo duża konkurencja. W jednym bloku mieszczą się aż ... 4 salony fryzjerskie! Przy pierwszej wizycie Maćka wychodzi na jaw, że pracownice ciężko przyjmują słowa krytyki. Boją się obnażenia ich wad i niedociągnięć, dlatego niechętnie współpracują z naszym ekspertem. Na domiar złego okazuje się, szefowa w żaden sposób nie kontroluje pracy swoich fryzjerek. Czy Maćkowi uda się przebić przez mur niechęci i stworzyć salon, który będzie na tyle wyjątkowy, by przyciągnąć klientów?
/ Polska / program rozrywkowy
12:55 Afera fryzjera, sez. 6, odc. 6/12 Logo TVN Style
Polska program rozrywkowy

2018-08-31

09:20 Afera fryzjera, sez. 3, odc. 7/12 Logo TVN Style
Gdzie można znaleźć jeszcze klimat PRL w Polsce? Okazuje się, że w zakładach fryzjerskich! Poroże na ścianach, boazeria, przestarzały sprzęt i naburmuszone fryzjerki czekające godzinami na klienta. Maciej Wróblewski, jeden z najlepszych stylistów fryzur w naszym kraju, po raz kolejny wyruszy na ratunek podupadającym firmom fryzjerskim. W jednym z największych i najdłuższych poznańskich bloków mieści się salon „Twój styl“. Jego właścicielka, Alicja, prowadzi go od 15 lat. Salon jest dla Alicji jak drugi dom, ponieważ spędza w nim większość swojego życia. Ala zatrudnia dwie fryzjerki, z których jest generalnie bardzo zadowolona. Jedyny problem jest taki, że dziewczyny nie są w stanie pracować na jednej zmianie, ponieważ się nie dogadują. Pierwsza wizyta Maćka w salonie ukazuje obraz nędzy i rozpaczy: stare, zużyte akcesoria, brudne pędzle do farbowania oraz chomikowanie starych niepotrzebnych rzeczy, które się tylko kurzą i zajmują miejsce. Pierwszy sprawdzian umiejętności fryzjerskich pomyślnie przeszła jedynie właścicielka salonu. Wprawdzie z koloryzacją sobie nie poradziła, ale strzyżeniem zaskoczyła samego Maćka. Czy dzięki pomocy naszego prowadzącego salon „Twój styl” odzyska starą świetność?
/ Polska / program rozrywkowy
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Afera fryzjera. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Afera fryzjera w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 170 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Afera fryzjera.

Emisja w stacjach

Afera fryzjera można obejrzeć w:

Emisje w: TVN Style

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info