Reklama

Alaska w budowie godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Alaska w budowie

W najbliższym czasie nie ma żadnych emisji pozycji programowych: Alaska w budowie

Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Alaska w budowie. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Alaska w budowie w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 170 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Alaska w budowie.

Poprzednie emisje Alaska w budowie

Emisja Alaska w budowie miała miejsce:

2018-07-13, 14:50 Alaska w budowie, odc. 8/12: Dziwne klimaty Logo Travel Channel
Na budowie Richa zostało już tylko dwóch pracowników, co znacznie utrudnia dotrzymywanie terminów. Kłopoty ze ścianami u Toma grożą zawaleniem budynku, natomiast na budowie Creiga problemy stwarzają błędy obliczeniowe i napięte stosunki z Jimem. Alaska to jeden z najbardziej bezlitosnych dla człowieka rejonów świata, a odważni bohaterowie naszego programu ryzykują wszystko, by budować hotele i górskie chaty w samym sercu dzikiej przyrody Alaski. Bez dróg czy centrów budowlanych w promieniu wielu kilometrów od placu budowy, Tom, Rich i Creig muszą działać z dala od utartych szlaków, wykazując się nie lada kreatywnością w konstrukcji położonej na odludziu chaty myśliwskiej, niedźwiedziego pensjonatu i hotelu na wyspie. Ubierzcie się ciepło i podziwiajcie nieustraszonych budowniczych, stawiających czoła niesprzyjającej pogodzie, niebezpiecznej ziemi i atakom niedźwiedzi!
2018-07-12, 14:50 Alaska w budowie, odc. 7/12: Nie róbcie tego w domu Logo Travel Channel
Niebezpieczeństwa samotnej pracy w ekstremalnych warunkach Alaski to nie żart, może się tu jednak sprawdzić kilka starych, dobrych sztuczek. Alaska to jeden z najbardziej bezlitosnych dla człowieka rejonów świata, a odważni bohaterowie naszego programu ryzykują wszystko, by budować hotele i górskie chaty w samym sercu dzikiej przyrody Alaski. Bez dróg czy centrów budowlanych w promieniu wielu kilometrów od placu budowy, Tom, Rich i Creig muszą działać z dala od utartych szlaków, wykazując się nie lada kreatywnością w konstrukcji położonej na odludziu chaty myśliwskiej, niedźwiedziego pensjonatu i hotelu na wyspie. Ubierzcie się ciepło i podziwiajcie nieustraszonych budowniczych, stawiających czoła niesprzyjającej pogodzie, niebezpiecznej ziemi i atakom niedźwiedzi!
2018-07-11, 14:50 Alaska w budowie, odc. 6/12: Dzień Niepodległości Logo Travel Channel
Rich i jego ekipa prowadzą wyścig z czasem, by wyprzedzić helikopterową dostawę. Czy nowy pracownik na budowie Toma to przyjaciel czy wróg? Alaska to jeden z najbardziej bezlitosnych dla człowieka rejonów świata, a odważni bohaterowie naszego programu ryzykują wszystko, by budować hotele i górskie chaty w samym sercu dzikiej przyrody Alaski. Bez dróg czy centrów budowlanych w promieniu wielu kilometrów od placu budowy, Tom, Rich i Creig muszą działać z dala od utartych szlaków, wykazując się nie lada kreatywnością w konstrukcji położonej na odludziu chaty myśliwskiej, niedźwiedziego pensjonatu i hotelu na wyspie. Ubierzcie się ciepło i podziwiajcie nieustraszonych budowniczych, stawiających czoła niesprzyjającej pogodzie, niebezpiecznej ziemi i atakom niedźwiedzi!
Reklama
2018-07-10, 14:50 Alaska w budowie, odc. 5/12: Plan B Logo Travel Channel
Ekipy borykają się z emocjami po ataku niedźwiedzia, awarii betoniarki i wyjątkowej przesyłce prosto z nieba. Alaska to jeden z najbardziej bezlitosnych dla człowieka rejonów świata, a odważni bohaterowie naszego programu ryzykują wszystko, by budować hotele i górskie chaty w samym sercu dzikiej przyrody Alaski. Bez dróg czy centrów budowlanych w promieniu wielu kilometrów od placu budowy, Tom, Rich i Creig muszą działać z dala od utartych szlaków, wykazując się nie lada kreatywnością w konstrukcji położonej na odludziu chaty myśliwskiej, niedźwiedziego pensjonatu i hotelu na wyspie. Ubierzcie się ciepło i podziwiajcie nieustraszonych budowniczych, stawiających czoła niesprzyjającej pogodzie, niebezpiecznej ziemi i atakom niedźwiedzi!
2018-07-09, 14:50 Alaska w budowie, odc. 4/12: Atak niedźwiedzia Logo Travel Channel
Obóz Creiga próbuje otrząsnąć się po ataku niedźwiedzia, silny wiatr powoduje zamęt i opóźnienia na budowie Toma, a Rich nurkuje, by ocalić swój port. Alaska to jeden z najbardziej bezlitosnych dla człowieka rejonów świata, a odważni bohaterowie naszego programu ryzykują wszystko, by budować hotele i górskie chaty w samym sercu dzikiej przyrody Alaski. Bez dróg czy centrów budowlanych w promieniu wielu kilometrów od placu budowy, Tom, Rich i Creig muszą działać z dala od utartych szlaków, wykazując się nie lada kreatywnością w konstrukcji położonej na odludziu chaty myśliwskiej, niedźwiedziego pensjonatu i hotelu na wyspie. Ubierzcie się ciepło i podziwiajcie nieustraszonych budowniczych, stawiających czoła niesprzyjającej pogodzie, niebezpiecznej ziemi i atakom niedźwiedzi!
2018-07-06, 14:50 Alaska w budowie, odc. 3/12: Skały na budowie Logo Travel Channel
Wyspiarska konstrukcja Richa znajduje się dosłownie pomiędzy skałą a twardym terenem, Tom pobiera lekcję prowadzenia dziennika budowy, a Creig odczuwa minusy budowania na odludziu przy użyciu tandetnych materiałów. Alaska to jeden z najbardziej bezlitosnych dla człowieka rejonów świata, a odważni bohaterowie naszego programu ryzykują wszystko, by budować hotele i górskie chaty w samym sercu dzikiej przyrody Alaski. Bez dróg czy centrów budowlanych w promieniu wielu kilometrów od placu budowy, Tom, Rich i Creig muszą działać z dala od utartych szlaków, wykazując się nie lada kreatywnością w konstrukcji położonej na odludziu chaty myśliwskiej, niedźwiedziego pensjonatu i hotelu na wyspie. Ubierzcie się ciepło i podziwiajcie nieustraszonych budowniczych, stawiających czoła niesprzyjającej pogodzie, niebezpiecznej ziemi i atakom niedźwiedzi!
2018-07-05, 14:50 Alaska w budowie, odc. 2/12: Martwa bestia Logo Travel Channel
Problemy z silnikiem wstrzymują budowę Toma, spawarka zmaga się z naporem wiatru na deptaku w wyspiarskim kurorice Richa, a Creig zaczyna ogrzewać niedźwiedzi hotel. Alaska to jeden z najbardziej bezlitosnych dla człowieka rejonów świata, a odważni bohaterowie naszego programu ryzykują wszystko, by budować hotele i górskie chaty w samym sercu dzikiej przyrody Alaski. Bez dróg czy centrów budowlanych w promieniu wielu kilometrów od placu budowy, Tom, Rich i Creig muszą działać z dala od utartych szlaków, wykazując się nie lada kreatywnością w konstrukcji położonej na odludziu chaty myśliwskiej, niedźwiedziego pensjonatu i hotelu na wyspie. Ubierzcie się ciepło i podziwiajcie nieustraszonych budowniczych, stawiających czoła niesprzyjającej pogodzie, niebezpiecznej ziemi i atakom niedźwiedzi!
2018-07-04, 14:50 Alaska w budowie, odc. 1/12: Wróciliśmy! Logo Travel Channel
Ekstremalne budownictwo powraca na Alaskę. Trzech mężczyzn ryzykuje wszystko, by skonstruować domek myśliwski, położoną na odludziu chatę niedźwiedzią oraz kurort na wyspie. Alaska to jeden z najbardziej bezlitosnych dla człowieka rejonów świata, a odważni bohaterowie naszego programu ryzykują wszystko, by budować hotele i górskie chaty w samym sercu dzikiej przyrody Alaski. Bez dróg czy centrów budowlanych w promieniu wielu kilometrów od placu budowy, Tom, Rich i Creig muszą działać z dala od utartych szlaków, wykazując się nie lada kreatywnością w konstrukcji położonej na odludziu chaty myśliwskiej, niedźwiedziego pensjonatu i hotelu na wyspie. Ubierzcie się ciepło i podziwiajcie nieustraszonych budowniczych, stawiających czoła niesprzyjającej pogodzie, niebezpiecznej ziemi i atakom niedźwiedzi!
2018-07-03, 14:50 Alaska w budowie, odc. 8 Logo Travel Channel
Alaska to jeden z najbardziej bezlitosnych dla człowieka rejonów świata, a odważni bohaterowie naszego programu ryzykują wszystko, by budować hotele i górskie chaty w samym sercu dzikiej przyrody Alaski. Bez dróg czy centrów budowlanych w promieniu wielu kilometrów od placu budowy, Tom, Rich i Creig muszą działać z dala od utartych szlaków, wykazując się nie lada kreatywnością w konstrukcji położonej na odludziu chaty myśliwskiej, niedźwiedziego pensjonatu i hotelu na wyspie. Ubierzcie się ciepło i podziwiajcie nieustraszonych budowniczych, stawiających czoła niesprzyjającej pogodzie, niebezpiecznej ziemi i atakom niedźwiedzi! Tata Nick'a wraca aby pomóc przy ostatnich poprawkach przed wielkim finałem. Mama oraz ojczym przybywają i z zachwytem w oczas podziwiają efekt końcowy. Ekipa Brannon'a zajmie się budową blatu kuchennego.
2018-07-02, 14:50 Alaska w budowie, odc. 7/8 Logo Travel Channel
Alaska to jeden z najbardziej bezlitosnych dla człowieka rejonów świata, a odważni bohaterowie naszego programu ryzykują wszystko, by budować hotele i górskie chaty w samym sercu dzikiej przyrody Alaski. Bez dróg czy centrów budowlanych w promieniu wielu kilometrów od placu budowy, Tom, Rich i Creig muszą działać z dala od utartych szlaków, wykazując się nie lada kreatywnością w konstrukcji położonej na odludziu chaty myśliwskiej, niedźwiedziego pensjonatu i hotelu na wyspie. Ubierzcie się ciepło i podziwiajcie nieustraszonych budowniczych, stawiających czoła niesprzyjającej pogodzie, niebezpiecznej ziemi i atakom niedźwiedzi! Wszyscy budowniczy są na ostatniej prostej przed metą! Próbują na czas skończyć swoją pracę i być w gotowości do wielkiegp finału.
2018-06-29, 14:50 Alaska w budowie, odc. 6/8 Logo Travel Channel
Alaska to jeden z najbardziej bezlitosnych dla człowieka rejonów świata, a odważni bohaterowie naszego programu ryzykują wszystko, by budować hotele i górskie chaty w samym sercu dzikiej przyrody Alaski. Bez dróg czy centrów budowlanych w promieniu wielu kilometrów od placu budowy, Tom, Rich i Creig muszą działać z dala od utartych szlaków, wykazując się nie lada kreatywnością w konstrukcji położonej na odludziu chaty myśliwskiej, niedźwiedziego pensjonatu i hotelu na wyspie. Ubierzcie się ciepło i podziwiajcie nieustraszonych budowniczych, stawiających czoła niesprzyjającej pogodzie, niebezpiecznej ziemi i atakom niedźwiedzi! Nick spierzy się aby zakończyć prace remontowe przed kolejną wizytą swojej mamy. Niedźwiedzie nadal stanowią zagrożenie, Nick upewnia się że elektryczny płot działa bez zarzutów.
2018-06-28, 14:50 Alaska w budowie, odc. 5/8 Logo Travel Channel
Alaska to jeden z najbardziej bezlitosnych dla człowieka rejonów świata, a odważni bohaterowie naszego programu ryzykują wszystko, by budować hotele i górskie chaty w samym sercu dzikiej przyrody Alaski. Bez dróg czy centrów budowlanych w promieniu wielu kilometrów od placu budowy, Tom, Rich i Creig muszą działać z dala od utartych szlaków, wykazując się nie lada kreatywnością w konstrukcji położonej na odludziu chaty myśliwskiej, niedźwiedziego pensjonatu i hotelu na wyspie. Ubierzcie się ciepło i podziwiajcie nieustraszonych budowniczych, stawiających czoła niesprzyjającej pogodzie, niebezpiecznej ziemi i atakom niedźwiedzi! Deszcz i duże ilości nagromadzonego błota zaczynają opóźniać budowę domku Brannon'a, ale pomimo negatywnego nastawienia, ekipa będzie w stanie zamontować okna. Nick zajnuje się przearanżowaniem dachu.
2018-06-27, 14:50 Alaska w budowie, odc. 4/8 Logo Travel Channel
Alaska to jeden z najbardziej bezlitosnych dla człowieka rejonów świata, a odważni bohaterowie naszego programu ryzykują wszystko, by budować hotele i górskie chaty w samym sercu dzikiej przyrody Alaski. Bez dróg czy centrów budowlanych w promieniu wielu kilometrów od placu budowy, Tom, Rich i Creig muszą działać z dala od utartych szlaków, wykazując się nie lada kreatywnością w konstrukcji położonej na odludziu chaty myśliwskiej, niedźwiedziego pensjonatu i hotelu na wyspie. Ubierzcie się ciepło i podziwiajcie nieustraszonych budowniczych, stawiających czoła niesprzyjającej pogodzie, niebezpiecznej ziemi i atakom niedźwiedzi! Nick szybko się pzrekonuje, jaki niebezpieczne może być życie na Alasce podczas poszukiwania bali do budowy jego wędkarskiej chatki.
2018-06-26, 14:50 Alaska w budowie, odc. 3/8 Logo Travel Channel
Alaska to jeden z najbardziej bezlitosnych dla człowieka rejonów świata, a odważni bohaterowie naszego programu ryzykują wszystko, by budować hotele i górskie chaty w samym sercu dzikiej przyrody Alaski. Bez dróg czy centrów budowlanych w promieniu wielu kilometrów od placu budowy, Tom, Rich i Creig muszą działać z dala od utartych szlaków, wykazując się nie lada kreatywnością w konstrukcji położonej na odludziu chaty myśliwskiej, niedźwiedziego pensjonatu i hotelu na wyspie. Ubierzcie się ciepło i podziwiajcie nieustraszonych budowniczych, stawiających czoła niesprzyjającej pogodzie, niebezpiecznej ziemi i atakom niedźwiedzi! Jere, Ben i Tim nadali ostateczny szlif na swój największy projekt, jakiego się podjęli: budowę barki pływającej o długości 112 stóp. Walczą z przeciwnościami losu. Nick otrzymuje pomocod rodziny i przyjaciół, ale grupa stara się zainstalować 27 bali potrzebnych do zbudowania jego wymarzonej chatki rybackiej. W końcu rozwiązują problem używając pewnej Alzanistycznej pomysłowości. Wreszcie chatka Brannona zaczyna nabierać kształtu
2018-06-25, 14:50 Alaska w budowie, odc. 2/8 Logo Travel Channel
Alaska to jeden z najbardziej bezlitosnych dla człowieka rejonów świata, a odważni bohaterowie naszego programu ryzykują wszystko, by budować hotele i górskie chaty w samym sercu dzikiej przyrody Alaski. Bez dróg czy centrów budowlanych w promieniu wielu kilometrów od placu budowy, Tom, Rich i Creig muszą działać z dala od utartych szlaków, wykazując się nie lada kreatywnością w konstrukcji położonej na odludziu chaty myśliwskiej, niedźwiedziego pensjonatu i hotelu na wyspie. Ubierzcie się ciepło i podziwiajcie nieustraszonych budowniczych, stawiających czoła niesprzyjającej pogodzie, niebezpiecznej ziemi i atakom niedźwiedzi! Nick Blanco na Alasce, walcząc o przypływy próbując odzyskać słupy na budowę fundamentów i zdaje sobie sprawę, że nie ma odpowiedniego sprzętu do kopania dziur. Jere i Ben nadal budują solidną aluminiową belkę, zaspawaną pojedynczo. Z czasem bohaterowie przekonują się, że coś idzie nie tak, zimne temperatury zaczynają powodować problemy.
Reklama
2018-06-22, 14:50 Alaska w budowie, odc. 1/8 Logo Travel Channel
Alaska to jeden z najbardziej bezlitosnych dla człowieka rejonów świata, a odważni bohaterowie naszego programu ryzykują wszystko, by budować hotele i górskie chaty w samym sercu dzikiej przyrody Alaski. Bez dróg czy centrów budowlanych w promieniu wielu kilometrów od placu budowy, Tom, Rich i Creig muszą działać z dala od utartych szlaków, wykazując się nie lada kreatywnością w konstrukcji położonej na odludziu chaty myśliwskiej, niedźwiedziego pensjonatu i hotelu na wyspie. Ubierzcie się ciepło i podziwiajcie nieustraszonych budowniczych, stawiających czoła niesprzyjającej pogodzie, niebezpiecznej ziemi i atakom niedźwiedzi! Nowe pokolenie budowniczych zajmuje się siedliskami Alaski, budując chaty. Pierwszy raz budowniczy Nick stoi w obliczu trudnych sytuacji, gdy nie może używać drzew jako budulca. Zespół Brannona rozwija unikatowy system fundamentowy, który można wykorzystać na wieczną zmarzlinę, ale musi walczyć z naturą na każdym kroku.
2018-06-21, 14:50 Alaska w budowie, odc. 13: W buszu Alaski Logo Travel Channel
Dla budowniczych nadszedł czas wytężonej pracy, bo zbliża się zmiana pogody i pływów. Alaska to jeden z najbardziej bezlitosnych dla człowieka rejonów świata, a odważni bohaterowie naszego programu ryzykują wszystko, by budować hotele i górskie chaty w samym sercu dzikiej przyrody Alaski. Bez dróg czy centrów budowlanych w promieniu wielu kilometrów od placu budowy, Tom, Rich i Creig muszą działać z dala od utartych szlaków, wykazując się nie lada kreatywnością w konstrukcji położonej na odludziu chaty myśliwskiej, niedźwiedziego pensjonatu i hotelu na wyspie. Ubierzcie się ciepło i podziwiajcie nieustraszonych budowniczych, stawiających czoła niesprzyjającej pogodzie, niebezpiecznej ziemi i atakom niedźwiedzi!
2018-06-20, 14:50 Alaska w budowie, odc. 12/13: Zagubieni wśród bali Logo Travel Channel
Dwie ekipy budowlane ustawiają belki kalenicowe, zajmują się ostatnimi zmianami w projekcie i ponoszą klęskę, gdy znikają najważniejsze bale. Alaska to jeden z najbardziej bezlitosnych dla człowieka rejonów świata, a odważni bohaterowie naszego programu ryzykują wszystko, by budować hotele i górskie chaty w samym sercu dzikiej przyrody Alaski. Bez dróg czy centrów budowlanych w promieniu wielu kilometrów od placu budowy, Tom, Rich i Creig muszą działać z dala od utartych szlaków, wykazując się nie lada kreatywnością w konstrukcji położonej na odludziu chaty myśliwskiej, niedźwiedziego pensjonatu i hotelu na wyspie. Ubierzcie się ciepło i podziwiajcie nieustraszonych budowniczych, stawiających czoła niesprzyjającej pogodzie, niebezpiecznej ziemi i atakom niedźwiedzi!
2018-06-19, 14:50 Alaska w budowie, odc. 11/13: Wielkie podnoszenie Logo Travel Channel
Jedna z ekip przygotowuje się do stawiania krokwi i kładzenia dachu, podczas gdy druga nie jest w stanie bez pomocy zamontować ekstremalnie ciężkiej belki konstrukcyjnej. Inna ekipa transportuje bale i układa ogromną podłogę w pensjonacie. Alaska to jeden z najbardziej bezlitosnych dla człowieka rejonów świata, a odważni bohaterowie naszego programu ryzykują wszystko, by budować hotele i górskie chaty w samym sercu dzikiej przyrody Alaski. Bez dróg czy centrów budowlanych w promieniu wielu kilometrów od placu budowy, Tom, Rich i Creig muszą działać z dala od utartych szlaków, wykazując się nie lada kreatywnością w konstrukcji położonej na odludziu chaty myśliwskiej, niedźwiedziego pensjonatu i hotelu na wyspie. Ubierzcie się ciepło i podziwiajcie nieustraszonych budowniczych, stawiających czoła niesprzyjającej pogodzie, niebezpiecznej ziemi i atakom niedźwiedzi!

Emisje archiwalne Alaska w budowie

Emisja Alaska w budowie miała miejsce:

2018-06-18, 14:50 Alaska w budowie, odc. 10/13: Przenośny dom na Alasce Logo Travel Channel
2018-06-15, 14:50 Alaska w budowie, odc. 9/13: Cel poza zasięgiem Logo Travel Channel
2018-06-14, 14:50 Alaska w budowie, odc. 8/13: Cody i pomysł na wagę złota Logo Travel Channel
2018-06-13, 14:50 Alaska w budowie, odc. 7/13: Sklejka nie chce leżeć Logo Travel Channel
2018-06-12, 14:50 Alaska w budowie, odc. 6/13: Sterty i łomoty Logo Travel Channel
2018-06-11, 14:50 Alaska w budowie, odc. 5/13: Po pierwsze: lokalizacja Logo Travel Channel
2018-06-08, 14:50 Alaska w budowie, odc. 4/13: Witaj, Hoonah Logo Travel Channel
2018-06-07, 14:50 Alaska w budowie, odc. 3/13: Usterki i niedobory Logo Travel Channel
2018-06-06, 14:50 Alaska w budowie, odc. 1/13: Rodzinne dziedzictwo Logo Travel Channel
2018-06-05, 14:50 Alaska w budowie, odc. 12: Czas kryzysu Logo Travel Channel
2018-06-04, 14:50 Alaska w budowie, odc. 11/12: Aż polecą iskry Logo Travel Channel
Reklama
2018-05-30, 14:50 Alaska w budowie, odc. 10/12: Nie poddawaj się Logo Travel Channel
2018-05-29, 14:50 Alaska w budowie, odc. 9/12: Siła mięśni Logo Travel Channel
2018-05-28, 14:50 Alaska w budowie, odc. 8/12: Dziwne klimaty Logo Travel Channel
2018-05-25, 14:50 Alaska w budowie, odc. 7/12: Nie róbcie tego w domu Logo Travel Channel
2018-05-24, 14:50 Alaska w budowie, odc. 6/12: Dzień Niepodległości Logo Travel Channel
2018-05-23, 14:50 Alaska w budowie, odc. 5/12: Plan B Logo Travel Channel
2018-05-22, 14:50 Alaska w budowie, odc. 4/12: Atak niedźwiedzia Logo Travel Channel
2018-05-21, 14:50 Alaska w budowie, odc. 3/12: Skały na budowie Logo Travel Channel
2018-05-18, 14:50 Alaska w budowie, odc. 2/12: Martwa bestia Logo Travel Channel
2018-05-17, 14:50 Alaska w budowie, odc. 1/12: Wróciliśmy! Logo Travel Channel
2018-05-16, 14:50 Alaska w budowie, odc. 7/8 Logo Travel Channel
2018-05-15, 14:50 Alaska w budowie, odc. 6/8 Logo Travel Channel
2018-05-14, 14:50 Alaska w budowie, odc. 5/8 Logo Travel Channel
2018-05-11, 14:50 Alaska w budowie, odc. 4/8 Logo Travel Channel
2018-05-10, 14:50 Alaska w budowie, odc. 3/8 Logo Travel Channel
2018-05-09, 14:50 Alaska w budowie, odc. 2/8 Logo Travel Channel
2018-05-08, 14:50 Alaska w budowie, odc. 1/8 Logo Travel Channel
2018-05-07, 14:50 Alaska w budowie, odc. 13: W buszu Alaski Logo Travel Channel
2018-04-30, 14:50 Alaska w budowie, odc. 12/13: Zagubieni wśród bali Logo Travel Channel
2018-04-27, 14:50 Alaska w budowie, odc. 11/13: Wielkie podnoszenie Logo Travel Channel

Emisja w stacjach

Alaska w budowie można obejrzeć w:

Emisje w: Travel Channel

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info