Reklama

Alex Rider: Misja Stormbreaker godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Alex Rider: Misja Stormbreaker

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Alex Rider: Misja Stormbreaker będzie miała miejsce:

2018-05-27

09:40 Alex Rider: Misja Stormbreaker Logo TV6
Nastoletni Alex Rider (Alex Pettyfer), osierocony przez rodziców, pozostaje pod opieką swojego wuja, Iana (Ewan McGregor), który nie szczędzi starań i nakładów na wszechstronną edukację chłopca – od języków obcych po sztuki walki i strzelanie. Ian często podróżuje służbowo, a prowadzeniem jego domu i wychowaniem Aleksa, zajmuje się na co dzień Amerykanka, Jack (Alicia Silverstone). Kiedy pewnego dnia Ian ginie, Alex dowiaduje się, kim naprawdę był jego wuj i dostaje nietypową propozycję od dwojga agentów wywiadu (Bill Nighy i Sophie Okonedo). Wkrótce, wyposażony w arsenał niezwykłych gadżetów przez speca MI6, Smithersa (Stephen Fry), weźmie udział w tajnej misji, której celem jest udaremnienie niebezpiecznych planów podejrzanego miliardera, Dariusa Sayle’a (Mickey Rourke) .   Dla małoletnich od lat 12 Udogodnienia: audiodeskrypcja
/ Niemcy, USA, Wielka Brytania, / 2006
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Alex Rider: Misja Stormbreaker. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Alex Rider: Misja Stormbreaker w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 160 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie.

Emisje archiwalne Alex Rider: Misja Stormbreaker

Emisja Alex Rider: Misja Stormbreaker miała miejsce:

2018-01-21, 15:00 Alex Rider: Misja Stormbreaker Logo TV4
2017-10-29, 08:50 Alex Rider: Misja Stormbreaker Logo TV4

Emisja w stacjach

Alex Rider: Misja Stormbreaker można obejrzeć w:

Emisje w: TV4, TV6

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Obsada (osoby)

Lista zwiera odnośniki do stron osób związanych z produkcją (aktorzy, reżyser):

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info