Reklama

Amerykańska księga tajemnic godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Amerykańska księga tajemnic będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2018-07-21

09:00 Amerykańska księga tajemnic - Fort Knox, sez. 1, odc. 3 Logo H2
Fort Knox stał się synonimem jednego z najcenniejszych surowców w historii: złota. W tym odcinku poznajemy sekretne treści, polityczne kontrowersje i nadzwyczajne zabezpieczenia ukryte za bramą najsłynniejszego skarbca na świecie.
15:00 Amerykańska księga tajemnic - Fort Knox, sez. 1, odc. 3 Logo H2
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Amerykańska księga tajemnic. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Amerykańska księga tajemnic w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 170 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Amerykańska księga tajemnic.

Poprzednie emisje Amerykańska księga tajemnic

Emisja Amerykańska księga tajemnic miała miejsce:

2018-07-14, 15:00 Amerykańska księga tajemnic - Masoni, sez. 1, odc. 2 Logo H2
To najbardziej zamknięta organizacja w Ameryce. Jej członkami są najpotężniejsi ludzie w USA – i na świecie. Poznajmy historię, rytuały i możliwości najbardziej znanego tajnego stowarzyszenia na ziemi.
Reklama
2018-07-14, 09:00 Amerykańska księga tajemnic - Masoni, sez. 1, odc. 2 Logo H2
2018-07-07, 15:00 Amerykańska księga tajemnic - Biały Dom, sez. 1, odc. 1 Logo H2
Tajne protokoły, nadzwyczajne środki bezpieczeństwa i mało znana historia najbardziej publicznej z prywatnych rezydencji na świecie. Bardziej strzeżone od samego Białego Domu są jego sekrety – które ujawniamy dopiero teraz.
2018-07-07, 09:00 Amerykańska księga tajemnic - Biały Dom, sez. 1, odc. 1 Logo H2
2018-07-06, 03:25 Amerykańska księga tajemnic, sez. 3, odc. 10 Premiera Logo Nowa TV
W tym odcinku eksperci omawiają zagrożenia, które mogą doprowadzić do zagłady ludzkości. Dokumentaliści dociekają, co robią władze, by nie dopuścić do spełnienia się któregoś z apokaliptycznych scenariuszy. Zastanawiają się także, dlaczego plany, które opracowano na wypadek wybuchu pandemii czy wojny atomowej, są tajne. Tim Ralston mówi o impulsie elektromagnetycznym, który może zniszczyć elektronikę i linie przesyłowe, powodując chaos na całym świecie. Dziennikarz Ronald Kessler koncentruje się na zagrożeniach związanych z wojną prowadzoną w cyberprzestrzeni. Bill Kristol, były współpracownik wiceprezydenta Dana Quayle'a, mówi o tajnych bunkrach, które przygotowane są na wypadek katastrofy.
2018-07-05, 01:35 Amerykańska księga tajemnic, sez. 3, odc. 9 Premiera Logo Nowa TV
Odcinek poświęcony Secret Service - elitarnej służbie, której misją jest ochrona najważniejszej osoby w USA. Autorzy programu zastanawiają się, czy seria skandali związanych z działalnością agencji nie świadczy o poważnym problemie wewnątrz tej instytucji. Przed kamerami wypowiada się m.in. była dyrektor Secret Service Julia Pierson. Mówi ona o historii agencji, jej obecnych zadaniach oraz wyzwaniach związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa prezydentowi. Były agent specjalny Dan Bongino ujawnia, jak wygląda proces selekcji kandydatów do służby. Z kolei dziennikarz Marc Ambinder koncentruje się na seksskandalu w Kolumbii, który zaważył na reputacji Secret Service.
2018-07-04, 01:40 Amerykańska księga tajemnic, sez. 3, odc. 8 Premiera Logo Nowa TV
W tym odcinku fakty i teorie na temat sekretnych podziemnych budowli, bunkrów i tuneli w USA. Nick Redfern mówi o tajnej fortecy, która na wypadek wojny czy innego zagrożenia ma stanowić schronienie dla najważniejszych osób w państwie i wysokich rangą urzędników. Były współpracownik CIA John Lear uważa, że kluczowe amerykańskie obiekty wojskowe są połączone siatką podziemnych kolei. Prokurator federalna Laura Duffy opowiada o niedawno odkrytym tunelu pod granicą amerykańsko-meksykańską, służącym do szmuglowania narkotyków. Terry Kirkpatrick uważa, że terroryści mogą nawiązać współpracę z kartelami i wykorzystać ich sekretne przejścia, by zaatakować USA.
2018-07-03, 01:35 Amerykańska księga tajemnic, sez. 3, odc. 7 Premiera Logo Nowa TV
Twórcy serii szukają odpowiedzi na pytanie, jaki wpływ na Amerykę mają jej najbogatsi mieszkańcy. Redaktorka "Forbesa" Luisa Kroll zwraca uwagę, że wokół miliarderów tworzą się ekskluzywne społeczności, wyizolowane od reszty obywateli. Robert Reich, były sekretarz pracy, ujawnia, jak mocno bogacze wpływają na politykę USA. Podkreśla, że odbywa się to bez wiedzy opinii publicznej. Z kolei Mark Dice opowiada o Grupie Bilderberg - nieformalnym stowarzyszeniu osób z ogromną władzą i pieniędzmi, dbających o to, by ich działalność pozostawała tajemnicą dla zwykłych śmiertelników.
2018-07-02, 02:20 Amerykańska księga tajemnic, sez. 3, odc. 6 Premiera Logo Nowa TV
Tematem odcinka są więzienia, w których przetrzymywani są szczególnie groźni przestępcy. Szczegóły funkcjonowania tych obiektów są objęte tajemnicą. W programie o amerykańskim systemie penitencjarnym wypowiada się m.in. Bob Hood, który pracował w specjalnym zakładzie karnym o zaostrzonym rygorze, zwanym Supermaxem. Ujawnia on, jak wygląda życie osadzonych oraz które więzienie jest uważane za najlepiej strzeżone w USA. David Fathi opowiada o szczegółach skandalu, którego bohaterami byli skorumpowani sędziowie działający w interesie prywatnego zakładu poprawczego. Były strażnik Daniel Vasquez wyjaśnia, na czym polegają interesy właścicieli komercyjnych więzień.
2018-07-01, 02:50 Amerykańska księga tajemnic, sez. 3, odc. 5 Logo Nowa TV
Autorzy serii stawiają pytania o amerykańskie tajne służby wojskowe i przeprowadzane przez nich operacje. Dociekają, jakie właściwie są cele sekretnych misji i komu dokładnie podlegają realizujący je żołnierze. Mark Zaid, prawnik specjalizujący się w bezpieczeństwie narodowym, ujawnia tajemnice prestiżowej jednostki specjalnej Delta Force. Były prokurator generalny John Ashcroft omawia pojęcie konfliktu asymetrycznego i pokazuje, w jaki sposób rozumie je rząd USA. Politolog Peter Singer opisuje wojnę o Internet oraz przedstawia działanie broni cyfrowej, czyli robaków komputerowych, na przykładzie Stuxneta.
2018-06-30, 01:25 Amerykańska księga tajemnic, sez. 3, odc. 4 Logo Nowa TV
W tym odcinku dowiemy się więcej na temat jednego z najcenniejszych metali na świecie, którego cena ma wpływ na światowe gospodarki i finanse państw. Autorzy ujawniają m.in., ile złota faktycznie jest w posiadaniu USA i gdzie jest ono przechowywane. Szukają też odpowiedzi na pytanie, czy amerykański rząd zawyża ilość swoich rezerw dla celów politycznych i finansowych. Robert Reich, były sekretarz pracy, omawia parytet złota i możliwości manipulacji rynkami towarowymi. Ekonomista Peter Schiff wyjaśnia, jak złoto mogłoby zastąpić karty kredytowe. Z kolei Matthew Hart ujawnia, że kruszec, które Stany Zjednoczone przechowują dla innych państw, mógł zniknąć ze skarbców.
2018-06-29, 01:45 Amerykańska księga tajemnic, sez. 3, odc. 3 Logo Nowa TV
Autorzy serii przedstawiają fakty na temat zagrożenia zamachami w USA. Służby szacują, że w Stanach Zjednoczonych mogą przebywać nawet dziesiątki tysięcy osób zaangażowanych w działalność terrorystyczną. W programie występuje m.in. zastępca szefa policji w Los Angeles Michael Downing, który opowiada o metodach, jakimi radykalne grupy rekrutują członków w więzieniach. Sean Murphy, były policjant z Massachusetts, przypomina poszukiwania sprawców zamachu bombowego podczas maratonu w Bostonie w 2013 roku. Dziennikarka Laura Sullivan przestrzega, że współcześni terroryści żyją obok nas.
2018-06-28, 01:35 Amerykańska księga tajemnic, sez. 3, odc. 2 Logo Nowa TV
W tym odcinku dokumentaliści ujawniają metody, jakimi rządowe agencje oraz wielkie koncerny posługują się, aby zdobywać i gromadzić informacje o Amerykanach. Obywatele USA niemal na każdym kroku są obserwowani i nagrywani. Byli urzędnicy państwowi Thomas Drake i Jesselyn Radack mówią o tym jak, jak Agencja Bezpieczeństwa Narodowego po zamachach z 11 września 2011 roku zaczęła szpiegować korespondencję Amerykanów. Dziennikarz Cullen Hoback wyjaśnia, jak rząd USA gromadzi dane nt. obywateli, współdziałając z potentatami z branży internetowej. Z kolei były haker komputerowy Sammy Kamkar ostrzega, że ludzie mogą być obserwowani za pomocą sprzętu elektronicznego znajdującego się w ich domach.
Reklama
2018-06-27, 01:45 Amerykańska księga tajemnic, sez. 3, odc. 1 Logo Nowa TV
Autorzy serii prezentują fenomen Kościoła scjentologicznego - organizacji uznawanej za groźną sektę, skupiającej bogatych i wpływowych członków na całym świecie. Poznamy jej historię, doktrynę oraz sposób funkcjonowania. W programie wypowiadają się byli członkowie Kościoła scjentologicznego, m.in. Jenna Miscavige Hill, bratanica obecnego lidera scjentologów Davida Miscavige'a. Dokumentaliści dociekają, czym właściwie jest ta organizacja i czy bliżej jej do religii, czy może świetnie prosperującego biznesu.
2018-06-26, 01:30 Amerykańska księga tajemnic, sez. 2, odc. 12 Logo Nowa TV
Tym razem autorzy programu przyglądają się organizacji, która pilnie strzeże swoich sekretów - klubowi motocyklowemu Hells Angels. Jego członkowie mają zakaz publicznego wypowiadania się na temat klubu. Pozostałe osoby, które są w posiadaniu bliższych informacji o Aniołach Piekła, obawiają się o nich mówić. Dokumentaliści zdołali jednak dotrzeć do ludzi, którzy dużo wiedzą na temat działalności klubu motocyklowego, który w rzeczywistości jest międzynarodową organizacją przestępczą. W odcinku wypowiadają się m.in. agent specjalny Jay Dobyns oraz objęty programem ochrony świadków Charles Falco, który poznał tajemnice Hells Angels jako członek klubu.
2018-06-24, 02:40 Amerykańska księga tajemnic, sez. 2, odc. 11 Logo Nowa TV
Autorzy programu prezentują największe zagadki związane z drogocennymi przedmiotami i pieniędzmi, które zaginęły w Ameryce w różnych momentach jej dziejów. Łowcy przygód podróżują po USA w poszukiwaniu skrytek ze złotem konfederatów, srebrnymi monetami czy zabytkową bronią. Próbują odczytać zaszyfrowane mapy i znaleźć inne wskazówki, które mogłyby doprowadzić ich do niezliczonych bogactw. Dokumentaliści zastanawiają się, czy pewne działania władz nie mają na celu blokowania poszukiwaczy. Wracają też do jedynej nierozwiązanej sprawy uprowadzenia samolotu w 1971 roku. Po otrzymaniu 200 tys. dolarów okupu porywacz wyskoczył ze spadochronem. Służby nigdy go nie odnalazły.
2018-06-23, 01:25 Amerykańska księga tajemnic, sez. 2, odc. 10 Logo Nowa TV
Twórcy programu analizują teorie spiskowe, jakie powstały wokół najbardziej wstrząsających morderstw w historii USA - zamachów na amerykańskich prezydentów. Według ekspertów wszyscy zabójcy przywódców Stanów Zjednoczonych byli niezrównoważeni psychicznie. Nie brakuje jednak dowodów, że nie działali oni samotnie. Dokumentaliści zastanawiają się m.in. nad tym, jakie tajemnice zawierały brakujące strony dziennika Johna Wilkesa Bootha - zabójcy Abrahama Lincolna, oraz kto finansował mordercę Williama McKinleya, Leona Czolgosza. Analizują również historię Lee Harveya Oswalda, który zabił Johna Kennedy'ego.
2018-06-22, 01:55 Amerykańska księga tajemnic, sez. 2, odc. 9 Logo Nowa TV
W Ameryce bardzo popularne są powieści, filmy czy zabawki wyobrażające wielką stopę - mityczne człekokształtne zwierzę, przypominające yeti. Autorzy programu wskazują na ogromne zyski, jakie przynosi biznes rozrywkowy i turystyczny związany z legendą o tym potworze. Dowiemy się również, dlaczego niektórzy uważają, że amerykańskim władzom zależy na tym, by utrzymać istnienie wielkiej stopy w sekrecie. Wyznawców teorii spiskowych w ich podejrzeniach utwierdzają niedawne odkrycia nieznanych wcześniej hominidów i przełomowe badania technologii genetycznej. Filmowcy dołączają też do nocnych poszukiwań wielkiej stopy prowadzonych przez Steve'a Kullsa.
2018-06-21, 01:45 Amerykańska księga tajemnic, sez. 2, odc. 8 Logo Nowa TV
Wojna z narkotykami to najdłuższa, najkosztowniejsza i najbardziej krwawa kampania w historii Ameryki, która mimo to pozostaje największym konsumentem narkotyków. Twórcy prezentują różne jej oblicza - od walki z ulicznymi handlarzami po krwawą batalię na granicach, gdzie działają przemytnicy.
2018-06-20, 01:45 Amerykańska księga tajemnic, sez. 2, odc. 7 Logo Nowa TV
Autorzy programu przypominają największe afery z udziałem prezydentów USA. Zastanawiają się, co Richard Nixon naprawdę próbował zatuszować, gdy wybuchła afera Watergate. Próbują też ustalić, jak wiele wiedział Ronald Reagan na temat sprawy Iran-Contras. Dokumentaliści pytają również, dlaczego Sandy Berger - doradca ds. Bezpieczeństwa w gabinecie Billa Clintona - usuwał dokumenty z państwowego archiwum. Dociekają także, czy administracja Baracka Obamy utajniła pewne informacje na temat ataku na amerykański konsulat w Bengazi w Libii. W programie byli prezydenccy doradcy, historycy i dziennikarze ujawniają metody polityków na zachowanie niewygodnych faktów w tajemnicy przed opinią publiczną.
2018-06-19, 01:40 Amerykańska księga tajemnic, sez. 2, odc. 6 Logo Nowa TV
Według rządowych statystyk w Stanach Zjednoczonych działa około 5 tysięcy sekt, których członkami są setki tysięcy Amerykanów. W programie dowiemy się, jak funkcjonują takie grupy i dlaczego są tak niebezpieczne. Dokumentaliści ukazują mechanizmy psychologiczne działające wewnątrz sekt oraz metody, jakimi charyzmatyczni liderzy pozyskują nowych członków i kontrolują ich życie. Dowiemy się, dlaczego zwykli ludzie dają się złapać w pułapkę tych groźnych organizacji i nie są w stanie ich opuścić. Twórcy programu zastanawiają się też, jakie cele przyświecają sektom. Często pod pozorem religii kryje się chęć zysku i osiągnięcia politycznych wpływów przez przywódców tych grup.
2018-06-18, 02:45 Amerykańska księga tajemnic, sez. 2, odc. 5 Logo Nowa TV
Tym razem autorzy programu zabierają widzów do sekretnego świata zorganizowanej przestępczości. Szukają odpowiedzi na pytanie, jak to możliwe, że w latach 20. w Chicago gangsterzy zabili setki osób, a żaden z nich, nawet najbardziej brutalny ze wszystkich Al Capone, nigdy nie został skazany za morderstwo. Zastanowią się, dlaczego dyrektor FBI J. Edgar Hoover tak niechętnie walczył z mafią w latach 30. i 40. Zaprezentują także, jakimi formami nielegalnej działalności zajmuje się dzisiejsza mafia.

Emisje archiwalne Amerykańska księga tajemnic

Emisja Amerykańska księga tajemnic miała miejsce:

2018-06-17, 01:55 Amerykańska księga tajemnic, sez. 2, odc. 4 Logo Nowa TV
2018-06-16, 01:35 Amerykańska księga tajemnic, sez. 2, odc. 3 Logo Nowa TV
2018-06-15, 01:40 Amerykańska księga tajemnic, sez. 2, odc. 2 Logo Nowa TV
2018-06-14, 01:40 Amerykańska księga tajemnic, sez. 2, odc. 1 Logo Nowa TV
2018-06-13, 01:45 Amerykańska księga tajemnic, sez. 2, odc. 10 Logo Nowa TV
2018-06-12, 01:35 Amerykańska księga tajemnic, sez. 1, odc. 9 Logo Nowa TV
Reklama
2018-06-10, 02:25 Amerykańska księga tajemnic, sez. 1, odc. 8 Logo Nowa TV
2018-06-09, 01:25 Amerykańska księga tajemnic, sez. 1, odc. 7 Logo Nowa TV
2018-06-08, 01:35 Amerykańska księga tajemnic, sez. 1, odc. 6 Logo Nowa TV
2018-06-07, 01:40 Amerykańska księga tajemnic, sez. 1, odc. 5 Logo Nowa TV
2018-06-06, 01:45 Amerykańska księga tajemnic, sez. 1, odc. 4 Logo Nowa TV
2018-06-05, 01:35 Amerykańska księga tajemnic, sez. 1, odc. 3 Logo Nowa TV
2018-06-04, 02:55 Amerykańska księga tajemnic, sez. 1, odc. 2 Logo Nowa TV
2018-06-03, 02:35 Amerykańska księga tajemnic, sez. 1, odc. 1 Logo Nowa TV
2018-06-02, 01:05 Amerykańska księga tajemnic, sez. 3, odc. 10 Logo Nowa TV
2018-06-01, 01:50 Amerykańska księga tajemnic, sez. 3, odc. 9 Logo Nowa TV
2018-05-31, 01:35 Amerykańska księga tajemnic, sez. 3, odc. 8 Logo Nowa TV
2018-05-30, 01:50 Amerykańska księga tajemnic, sez. 3, odc. 7 Logo Nowa TV
2018-05-29, 01:45 Amerykańska księga tajemnic, sez. 3, odc. 6 Logo Nowa TV
2018-05-28, 01:50 Amerykańska księga tajemnic, sez. 3, odc. 5 Logo Nowa TV
2018-05-27, 01:10 Amerykańska księga tajemnic, sez. 3, odc. 4 Logo Nowa TV
2018-05-26, 05:10 Amerykańska księga tajemnic - Zaginione skarby, sez. 2, odc. 11 Logo H2
2018-05-26, 01:25 Amerykańska księga tajemnic, sez. 3, odc. 3 Logo Nowa TV
2018-05-25, 05:10 Amerykańska księga tajemnic - Hell's Angels, sez. 2, odc. 12 Logo H2
2018-05-25, 04:20 Amerykańska księga tajemnic - Afery w Białym Domu, sez. 2, odc. 7 Logo H2
2018-05-25, 01:35 Amerykańska księga tajemnic, sez. 3, odc. 2 Logo Nowa TV

Emisja w stacjach

Amerykańska księga tajemnic można obejrzeć w:

Emisje w: H2, Nowa TV

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info