Reklama

Autostrada przez piekło godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Autostrada przez piekło

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Autostrada przez piekło będzie miała miejsce:

2018-03-24

17:55 Autostrada przez piekło: Cut In Half, sez. 2, odc. 11 Logo FOKUS TV
Adam i Jamie stają przed kolejnym trudnym zadaniem. Aby nie dopuścić do rozsypania się ładunku uszkodzonej ciężarówki na autostradzie, muszą wykazać się dużymi umiejętnościami i pomysłowością. Nowa konkurencja Davisa dobrze sobie radzi. Jamie uświadamia sobie, że będzie miał o połowę mniej pracy. Oznacza to, że zleceń z trasy Coquihalla nie wystarczy na utrzymanie wszystkich nowoczesnych samochodów holowniczych, należących do firmy.
Czas trwania: 45min. / Kanada / 2013 / serial dokumentalny

2018-03-25

17:55 Autostrada przez piekło: Beer O' Clock, sez. 2, odc. 12 Logo FOKUS TV
Producent programu Mark Miller dołącza do bohaterów serii, by przy piwie posłuchać najciekawszych opowieści o drugim sezonie na trasie Coquihalla. Jamie, Adam, Scott wraz z resztą załogi wspominają najtrudniejsze chwile i ujawniają kulisy najcięższych akcji tej zimy. Dowiemy się również, w jaki sposób zmieniło się ich życie, gdy stali się bohaterami programu telewizyjnego. Davis i jego pracownicy mówią też o problemach i wyzwaniach, z jakimi musieli się zmierzyć. Zastanawiają się też, czy następnej zimy wytrzymają presję konkurencji.
Czas trwania: 45min. / Kanada / 2013 / serial dokumentalny

2018-03-26

02:55 Autostrada przez piekło, odc.4 Logo Polsat Doku
Ekipa ratunkowa Jamiego Davisa zajmuje się usuwaniem wraków z jednej z najbardziej niebezpiecznych autostrad na świecie, którą codziennie przemieszczają się tysiące olbrzymich ciężarówek. Strome stoki górskie, lód, wiatry arktyczne, niekończące się lasy. W takich zdradzieckich warunkach dochodzi do wielu wypadków. Zadaniem Jamiego i jego ludzi jest utrzymanie przejezdności trasy.   Dla małoletnich od lat 12
/ Kanada / 2012
Reklama

2018-03-27

12:55 Autostrada przez piekło, odc. 1 - Atak mrozu Logo National Geographic
Zachodnia Kanada zmaga się z pierwszym w tym roku poważnym atakiem zimy. John, który niedawno dołączył do ekipy Davisa, staje przed trudnym wyzwaniem. Musi uratować pług śnieżny, który utknął w skutej lodem rzece. Wraz z rozwojem firmy, która obsługuje coraz większe terytorium, konieczne są zmiany w strukturze Heavy Rescue. W tym sezonie ma pełnić nową rolę. Podczas pierwszej akcji wystawione na próbę są nie tylko jego umiejętności jako kierowcy, lecz także zdolności przywódcze.
Czas trwania: 60min. / Kanada / 2015 / serial dokumentalny
13:55 Autostrada przez piekło, odc. 2 - Zakręt śmierci Logo National Geographic
W Kolumbii Brytyjskiej nowa ekipa pomocy drogowej zmaga się z wyciągnięciem przyczepy, która wypadła z drogi na niebezpiecznym zakręcie. Przekonamy się, ile potrafią osoby, które zatrudnił niedawno Davis. Podczas dużej akcji w Albercie Colin popełnia błąd. Jego zadanie musi przejąć brat Jamiego, mimo że brakuje mu doświadczenia w obsłudze ciężkiego samochodu pomocy drogowej. Pasierb szefa, Brandon, dorasta do pełnienia nowej roli w firmie.
Czas trwania: 60min. / Kanada / 2015 / serial dokumentalny

2018-03-28

12:55 Autostrada przez piekło, odc. 3 - Pożar na drodze Logo National Geographic
Na trasie w Albercie dochodzi do tragicznego w skutkach zderzenia ciężarówki przewożącej drewno z cysterną z paliwem. Wybucha potężny pożar, a wezwany na miejsce Colin staje przed najtrudniejszym zadaniem w swojej karierze. Tymczasem w Kolumbii Brytyjskiej kierowcy zmagają się z burzami śnieżnymi. Dla Ala Quiringa oznacza to wiele pracy. Warunki atmosferyczne nie sprzyjają również Johnowi, który musi uporać się z rozbitym traktorem.
Czas trwania: 60min. / Kanada / 2015 / serial dokumentalny
13:55 Autostrada przez piekło, odc. 4 - Święta w piekle Logo National Geographic
Zostały dwa dni do Bożego Narodzenia. Wzmożony przedświąteczny ruch na kanadyjskich trasach oznacza więcej pracy dla kierowców pomocy drogowej. Ciężarówka spada z mostu, a tuż nad krawędzią zatrzymuje się przyczepa i trzy kampery. Pojazdy w każdej chwili mogą osunąć się do rzeki. John, nowy pracownik Jamiego w Kolumbii Brytyjskiej, musi zadbać o to, by trasa pozostawała przejezdna. Staje przed prawdziwym sprawdzianem swoich umiejętności podczas skomplikowanej akcji ratowniczej. Zimową nocą Al Quiring i George Boyd walczą o to, aby utrzymać autostradę Coquihalla otwartą na święta.
Czas trwania: 60min. / Kanada / 2015 / serial dokumentalny

2018-03-29

12:55 Autostrada przez piekło, odc. 5 - Odblokowanie drogi Logo National Geographic
Al Quiring ma za zadanie usunąć z drogi rozbitą przyczepę. Nie może sobie pozwolić na zwolnienie tempa, gdyż musi zdążyć przed porannym szczytem na autostradzie TransCanada. Jamie Davis również walczy z czasem, próbując wyciągnąć ciężarówkę, która wpadła do rowu. Okazuje się, że wiezie ona ważny transport leków. Z kolei Jordie z Mission Towing zastaje ciężarówkę, która może w każdej chwili może się przełamać na pół. Tymczasem w Albercie Colin odczuwa trudy pracy w pojedynkę.
Czas trwania: 60min. / Kanada / 2015 / serial dokumentalny
13:55 Autostrada przez piekło, odc. 6 - Burza lodowa Logo National Geographic
Marznący deszcz pokrywa trasę Coquihalla grubą warstwą lodu, paraliżując ruch i niemal uniemożliwiając działanie Jamiemu i jego pracownikom. Mimo strasznych warunków na drodze Ken Monkhouse wyrusza, aby wykonać zlecenie na odległym, pokrytym lodem wzgórzu. Nie wie, że czeka go najgorszy dzień jego życia. Dobry przyjaciel Davisa zostaje wezwany do akcji, kiedy wskutek kolizji dwóch ciężarówek zostaje zablokowana autostrada TransCanada i krajowa linia kolejowa.
Czas trwania: 60min. / Kanada / 2015 / serial dokumentalny

2018-03-31

18:00 Autostrada przez piekło: Closure Is Not An Option, sez. 2, odc. 13 Logo FOKUS TV
Prężnie działająca konkurencja odebrała Jamiemu większość pracy. Jedyne zlecenie, które po kilku tygodniach zastoju otrzymuje Davis, okazuje się kiepskim interesem, gdyż nie ma kto zapłacić za jego wykonanie. W tej sytuacji szef musi postanowić, czy zamykać biznes, czy przenieść się i obsługiwać inną część trasy. Decyduje się na drugie rozwiązanie. Załoga pakuje się i wyrusza na północ w nadziei, że na tamtejszych drogach będzie więcej pracy.
Czas trwania: 45min. / Kanada / 2013 / serial dokumentalny

2018-04-01

17:55 Autostrada przez piekło, sez. 3, odc. 1 Logo FOKUS TV
Firma pomocy drogowej Jamiego Davisa rozrasta się - część kierowców nadal patroluje trasę nr 5 w Kolumbii Brytyjskiej, część będzie pracowała na północy. Wraz z początkiem zimy Adam zabiera połowę floty do Alberty. Tamtejszymi drogami jeżdżą ciężarówki zapewniające dostawy do pól naftowych. Na niebezpiecznych trasach w trudnych warunkach pogodowych często dochodzi do wypadków. Jamie musi sam zadbać o to, by niesławna autostrada Coquihalla pozostawała przejezdna.
Czas trwania: 45min. / Kanada / 2014 / serial dokumentalny

2018-04-02

03:10 Autostrada przez piekło, odc.5 Logo Polsat Doku
Kanada / 2012

2018-04-03

12:55 Autostrada przez piekło, odc. 7 - Prawo ciążenia Logo National Geographic
Al i Gord z Quiring Towing zostają wezwani do wyładowanej ciężarówki, która zatrzymała się tuż nad przepaścią. Przekonamy się, czy pracownikom pomocy drogowej uda się przezwyciężyć siłę ciążenia i nie dopuścić do katastrofy. Colin wyrusza na pomoc nowemu klientowi. Przeżywa trudne chwile na bocznej drodze w Albercie. Jamie testuje nowego kierowcę, którego sytuacja zdaje się przerastać. John i Brandon starają się ocalić ranną sowę, która utknęła na autostradzie.
Czas trwania: 60min. / Kanada / 2015 / serial dokumentalny
13:55 Autostrada przez piekło, odc. 8 - Przeznaczenie Logo National Geographic
Aby uporać się z holowaniem wyjątkowo dużego wraka, ekipy Jamiego Davisa i jego brata Jasona łączą siły. Tymczasem Brandon, pasierb Jamiego, staje w obliczu sytuacji, która każe mu się zastanowić, czy chce wiązać przyszłość z tą branżą. W Albercie pracownicy pomocy drogowej usiłują wyprostować ciężarówkę, która złożyła się jak scyzoryk. Najnowszy członek ekipy Jamiego Davisa ryzykuje życiem, stawiając czoło tirowi pędzącemu po oblodzonej drodze.
Czas trwania: 60min. / Kanada / 2015 / serial dokumentalny

2018-04-04

12:55 Autostrada przez piekło, odc. 9 - W każdej chwili Logo National Geographic
Wskutek wypadku zostaje zablokowana najbardziej ruchliwa autostrada w Kolumbii Brytyjskiej. Aby sprawnie usunąć skutki kolizji i szybko otworzyć trasę, konieczna jest współpraca dwóch ekip - Jamiego Davisa i Ala Quiringa. Na Coquihalla Highway pomoc drogowa potrzebna jest przy wyciągnięciu ciężarówki z naczepą, która wypadła z drogi i balansuje w niezwykłej pozycji. Pracownicy Mission Towing również nie mają chwili spokoju. Podczas trudnej akcji otrzymują kolejne pilne wezwanie.
Czas trwania: 60min. / Kanada / 2015 / serial dokumentalny
Reklama
13:55 Autostrada przez piekło, odc. 10 - Nieruchome przedmioty Logo National Geographic
Jamie ma wyciągnąć ciężarówkę, która wypadła z drogi. Z pozoru banalne zadanie okazuje się dużo trudniejsze, niż zakładał Davis. Tymczasem Randy Jacknife staje przed największym i najcięższym wyzwaniem w swojej karierze. Zmaga się z przewróconym tirem, który jest dodatkowo przygnieciony ładunkiem stali. Matia, osiemnastoletnia bratanica Jamiego, pożycza bez wiedzy stryja jego cenny pojazd, aby przeżyć przygodę i sprawdzić się w off-roadzie.
Czas trwania: 60min. / Kanada / 2015 / serial dokumentalny

2018-04-05

12:55 Autostrada przez piekło, odc. 11 - Kłębek nerwów Logo National Geographic
Al Quiring i jego pracownik Gord zmuszeni są podjąć ryzyko, wykonując największe zlecenie w tym sezonie. Muszą szybko uporać się z usuwaniem skutków wypadku, aby autostrada nie pozostawała zamknięta zbyt długo. W Albercie załoga Jamiego zmaga się z zamiecią, usiłując dotrzeć do miejsca, w którym doszło do ogromnego karambolu. Tymczasem w Kolumbii ekipa zostaje wezwana na brzeg rzek. Potrzebna jest pomoc w rozwiązaniu pewnej podwodnej zagadki, która może być powiązana ze zbrodnią.
Czas trwania: 60min. / Kanada / 2015 / serial dokumentalny
13:55 Autostrada przez piekło, odc. 12 - Spojrzeć wstecz Logo National Geographic
Odcinek specjalny. Jamie Davis staje w obliczu trudnej decyzji. Zastanawiając się, jak postąpić, spogląda wstecz. Wspomina cztery ostatnie zimy, wracając do najtrudniejszych wyzwań i akcji, które przyniosły mu najwięcej satysfakcji. Kierowcy pomocy drogowej wyjaśniają, co pociąga ich w tej niebezpiecznej pracy. Bohaterowie poprzednich sezonów, którzy odeszli z firmy Davisa, opowiadają o tym, co zmieniło się w ich życiu. Widzowie zobaczą również kulisy powstawania serii.
Czas trwania: 60min. / Kanada / 2015 / serial dokumentalny

2018-04-07

17:55 Autostrada przez piekło, sez. 3, odc. 2 Logo FOKUS TV
Jamie Davis uświadamia sobie, że nie jest w stanie pracować sam, i zatrudnia nowego kierowcę. Szybko jednak przychodzi mu żałować swojej decyzji. Nowy pracownik rozbija legendarny niebieski samochód Bruce'a. Pasierb Jamiego, Brandon, musi się wykazać, aby dołączyć do ekipy w Albercie. Niedoświadczony Colin przekonuje się, jak ostry potrafi być jego nowy szef, Adam, gdy stosunkowo łatwe zadanie nie zostaje wykonane szybko i sprawnie.
Czas trwania: 45min. / Kanada / 2014 / serial dokumentalny

2018-04-08

17:55 Autostrada przez piekło, sez. 3, odc. 3 Logo FOKUS TV
Brandonowi cudem udaje się uniknąć groźnego wypadku. Uświadamia mu to, jak ważne jest zachowanie ostrożności na drodze. Jamie Davis zostaje wezwany na pomoc kobiecie, która jest uwięziona w przewróconej ciężarówce. Sytuację dodatkowo utrudnia to, że samochód spadł do lodowatej rzeki. Tymczasem na północy, w Albercie, mimo ekstremalnie niskich temperatur emocje są gorące. Nowa ekipa zostaje poddana pierwszemu poważnemu sprawdzianowi.
Czas trwania: 45min. / Kanada / 2014 / serial dokumentalny

2018-04-09

03:00 Autostrada przez piekło, odc.6 Logo Polsat Doku
Kanada / 2012
12:55 Autostrada przez piekło, odc. 13 - Na rozstaju dróg Logo National Geographic
Finałowy odcinek sezonu. Jamie po raz pierwszy od miesięcy siada za kierownicą samochodu pomocy drogowej. Przekonamy się, jak długi czas za biurkiem wpłynął na Davisa i czy uda mu się uniknąć katastrofy na autostradzie. Gdy zimowe wiatry zaczynają cichnąć, Jordiego z Mission Towing spotyka niespodziewana tragedia. Jamie zwraca się do swojej konkurencji po radę przy podjęciu decyzji, która będzie miała wpływ na przyszłość jego firmy.
Czas trwania: 60min. / Kanada / 2015 / serial dokumentalny
13:55 Autostrada przez piekło, odc. 1 - W obliczu śmierci Logo National Geographic
Gwałtowne opady śniegu znacznie pogarszają warunki na drodze. Sam z firmy Nyack Towing próbuje wyciągnąć terenówkę młodego kierowcy, która wypadła z drogi i uderzyła w drzewo.
Czas trwania: 60min. / USA / 2012 / serial dokumentalny

2018-04-10

12:55 Autostrada przez piekło, odc. 2 - Zimny dzień w piekle Logo National Geographic
Wraz z gwałtownym załamaniem pogody zwiększa się liczba wypadków na drodze w Nevadzie. Uszkodzone pojazdy odholowują m.in. samotna matka Becky, która prowadzi firmę "Dependable Tow" oraz były motocyklista, Will z przedsiębiorstwa "Running Bear Towing".
Czas trwania: 60min. / USA / 2012 / serial dokumentalny
13:55 Autostrada przez piekło, odc. 3 - Bohaterowie autostrady Logo National Geographic
Eddie Farrow utknął w gigantycznym korku na autostradzie. W pewnej chwili otrzymuje telefon od ciężarnej żony, która zaczęła rodzić, a nie ma jak dotrzeć do szpitala.
Czas trwania: 60min. / USA / 2012 / serial dokumentalny

2018-04-11

12:55 Autostrada przez piekło, odc. 4 - Koszmary z przeszłości Logo National Geographic
Rywalizacja pomiędzy właścicielami dwóch pomocy drogowych, Samem Jacksonem i Eddie'em Farrowsem, zaostrza się. Becky Normans zostaje wysłana na miejsce śmiertelnego wypadku motocyklisty. Zdarzenie to przywołuje jej bolesne wspomnienia z przeszłości.
Czas trwania: 60min. / USA / 2012 / serial dokumentalny
13:55 Autostrada przez piekło, odc. 5 - Strefa śmierci Logo National Geographic
Śnieżyca dociera nad dolinę Donner. Edgar Stratton otrzymuje informacje, że samochód wypadł z drogi na zamarznięte jezioro. Musi spieszyć się, by uratować uwięzionego w środku kierowcę. Na miejscu okazuje się, że pojazd jest już do połowy zanurzony w wodzie.
Czas trwania: 60min. / USA / 2012 / serial dokumentalny

2018-04-12

12:55 Autostrada przez piekło, odc. 6 - Burza śnieżna Logo National Geographic
Justin Mobley kradnie linę holowniczą Samowi Jacksonowi, co wywołuje szereg rozmaitych zdarzeń. Jakiś czas później Justin staje przed jednym z najtrudniejszych zadań w swojej dotychczasowej karierze.
Czas trwania: 60min. / USA / 2012 / serial dokumentalny
13:55 Autostrada przez piekło, odc. 7 - Atak mrozu Logo National Geographic
Załamanie pogody sprawia, że drogi zamieniają się w lodowiska. Trudne warunki pracy wpływają na pracowników holowników. Kłótnia Sama i Craiga omal nie kończy się bójką. Tymczasem Will dowiaduje się, że zostawiła go żona.
Czas trwania: 60min. / USA / 2012 / serial dokumentalny

2018-04-14

17:55 Autostrada przez piekło, sez. 3, odc. 4 Logo FOKUS TV
W Kolumbii Brytyjskiej szaleje burza śnieżna. Jamie jest bezradny wobec żywiołu. Dwaj członkowie jego załogi znajdują się w sytuacji zagrożenia życia. Tkwią na pustkowiu, na drodze, z której zwykle korzystają drwale. Tymczasem w Albercie Adam musi wezwać posiłki, ponieważ sam nie może sobie poradzić z wyciągnięciem ciężarówki po dachowaniu. Przez to Jamie nie ma wyjścia i podejmuje decyzję o wysłaniu na północ swojego flagowego pojazdu - ratowniczego żurawia samojezdnego zwanego Rotatorem.
Czas trwania: 45min. / Kanada / 2014 / serial dokumentalny
Reklama

2018-04-16

03:00 Autostrada przez piekło, odc.7 Logo Polsat Doku
Kanada, / 2012
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Autostrada przez piekło. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Autostrada przez piekło w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 160 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie.

Poprzednie emisje Autostrada przez piekło

Emisja Autostrada przez piekło miała miejsce:

2018-03-19, 02:55 Autostrada przez piekło, odc.3 Logo Polsat Doku
2018-03-18, 17:55 Autostrada przez piekło: A Man Of My Word, sez. 2, odc. 10 Logo FOKUS TV
Jamie i jego ludzie usiłują ściągnąć wyładowaną jabłkami przyczepę z niebezpiecznego mostu. Następnie ekipa Davisa zostaje wezwana do dramatycznego wypadku, w którym uczestniczyło kilka pojazdów i były ofiary śmiertelne. Pomoc drogowa musi jak najszybciej odholować wraki, aby trasa stała się przejezdna. Scott wraca do bazy po dwóch tygodniach przymusowego urlopu. Ma nadzieję, że wreszcie otrzyma obiecany supernowoczesny samochód z wózkiem holowniczym.
2018-03-17, 17:55 Autostrada przez piekło: Over the Edge, sez. 2, odc. 9 Logo FOKUS TV
Tym razem pracownicy pomocy drogowej muszą podnieść poważnie uszkodzoną przyczepę załadowaną milionami plastykowych koralików. Ulewne wiosenne deszcze powodują obsunięcie się skał na autostradę numer 1. Kierowca ogromnej ciężarówki transportującej drewno, zjeżdża z drogi, aby uniknąć zderzenia. Samochód zatrzymuje się na krawędzi. Jamie zostaje wezwany, aby odholować ciężarówkę, zanim spadnie ona na biegnącą w dole linię kolejową.
2018-03-11, 17:55 Autostrada przez piekło: Suck It Up, Princess, sez. 2, odc. 8 Logo FOKUS TV
Ciężarówka uderza w barierę z taką siłą, że odrywa tylną oś naczepy. W efekcie zostaje zablokowany jeden z najbardziej ruchliwych zjazdów z autostrady Coquihalla. Wezwana na miejsce pomoc drogowa musi jak najszybciej doprowadzić do tego, aby trasa stała się znowu przejezdna. Scott skarży się Jamiemu, że ma już dość przestarzałego auta, którym jeździ. W bazie pojawia się tajemniczy kierowca. Okazuje się, że będzie on pracował dla Davisa.
2018-03-10, 17:55 Autostrada przez piekło: Crazy Horse, sez. 2, odc. 7 Logo FOKUS TV
Meteorolodzy ostrzegają przed potężną burzą, która szybko zbliża się do trasy Coquihalla. Dla kierowców pomocy drogowej oznacza to mnóstwo pracy, tymczasem Jamie odkrywa, że jego prawo jazdy straciło ważność. Jego humor jeszcze bardziej się pogarsza, kiedy ktoś uszkadza jego pojazd. Niedługo potem Davis otrzymuje zlecenie, które wydaje się wręcz wymarzonym zadaniem. Okazuje się jednak najtrudniejszym wyzwaniem, z jakim ekipa Jamiego mierzyła się w tym sezonie.
2018-03-07, 13:55 Autostrada przez piekło, odc. 9 - Diabelska droga Logo National Geographic
Donner Pass to jeden z najniebezpieczniejszych odcinków dróg w USA. Kierowcy holowników nieraz ryzykują tam życie, by ratować innych zmotoryzowanych.
2018-03-07, 12:55 Autostrada przez piekło, odc. 8 - Jazda na pusto Logo National Geographic
Sam omal nie traci życia w wypadku, cudem unikając przejechania przez potężną ciężarówkę. Próbujący odholować uszkodzony pojazd Justin naraża się na niebezpieczeństwo. Jeden z kierowców holownika, mając dość pracy w trudnych warunkach, podejmuje decyzję o rezygnacji.
2018-03-06, 13:55 Autostrada przez piekło, odc. 7 - Atak mrozu Logo National Geographic
2018-03-06, 12:55 Autostrada przez piekło, odc. 6 - Burza śnieżna Logo National Geographic
2018-03-05, 13:55 Autostrada przez piekło, odc. 5 - Strefa śmierci Logo National Geographic
2018-03-05, 12:55 Autostrada przez piekło, odc. 4 - Koszmary z przeszłości Logo National Geographic
2018-03-04, 17:55 Autostrada przez piekło: Still Got It, sez. 2, odc. 6 Logo FOKUS TV
Konkurencyjna firma pomocy drogowej próbuje wypchnąć Davisa z rynku. Jamie musi szybko wymyślić sposób, żeby utrzymać swój status i nie tracić zleceń na rzecz rywala. Tymczasem na trasie staje w płomieniach przyczepa załadowana kocią karmą. Scott i Gord przez dwa dni ciężko pracują, aby uporać się ze skutkami tego pożaru. Bruce wdaje się w bójkę. W efekcie starszy mężczyzna zostaje tak ciężko poturbowany, że trafia do szpitala.
2018-03-03, 17:55 Autostrada przez piekło: Sometimes the Patient Dies, sez. 2, odc. 5 Logo FOKUS TV
Firma Jamiego Davisa otrzymuje wezwanie do pomocy w wyciągnięciu przyczepy z drogimi farmaceutykami, która wbiła się w lodowy blok. Na pomoc drogową oczekuje też kierowca ciężarówki załadowanej mrożonymi kurczakami. Rozbił on samochód o drzewa. Jamie martwi się o 65-letniego Bruce'a. Obawia się, że jest on za stary do tak wymagającej pracy. Rob niezbyt długo cieszy się swoim awansem. Wkrótce policja odbiera mu prawo jazdy za przekroczenie prędkości.
2018-03-01, 13:55 Autostrada przez piekło, odc. 3 - Bohaterowie autostrady Logo National Geographic
2018-03-01, 12:55 Autostrada przez piekło, odc. 2 - Zimny dzień w piekle Logo National Geographic
2018-02-28, 13:55 Autostrada przez piekło, odc. 1 - W obliczu śmierci Logo National Geographic
2018-02-28, 12:55 Autostrada przez piekło, odc. 13 - Na rozstaju dróg Logo National Geographic
2018-02-27, 13:55 Autostrada przez piekło, odc. 12 - Spojrzeć wstecz Logo National Geographic
2018-02-27, 12:55 Autostrada przez piekło, odc. 11 - Kłębek nerwów Logo National Geographic
2018-02-26, 13:55 Autostrada przez piekło, odc. 10 - Nieruchome przedmioty Logo National Geographic
2018-02-26, 12:55 Autostrada przez piekło, odc. 9 - W każdej chwili Logo National Geographic
2018-02-25, 17:55 Autostrada przez piekło: Two Guys, Two Trucks, sez. 2, odc. 4 Logo FOKUS TV
Na wąskiej oblodzonej drodze Jamie i Adam muszą ustawić przewróconą ciężarówkę z dwiema przyczepami. Atmosfera między mężczyznami staje się coraz bardziej napięta. Adam jest gotowy rzucić pracę, ale reflektuje się, kiedy szef składa mu pewną obietnicę. Kolizja dwóch samochodów blokuje przejazd tunelem pod wiatą chroniącą przed lawinami. Na miejsce przyjeżdża Ken, dla którego ta sytuacja staje się prawdziwym testem umiejętności zawodowych. Pomoc drogowa jest również potrzebna, gdy ciężarówka wioząca pocztę świąteczną zawisa na krawędzi.
2018-02-24, 17:55 Autostrada przez piekło: The Comeback Kid, sez. 2, odc. 3 Logo FOKUS TV
Jamie udaje się namówić na powrót doświadczonego kierowcę, Scotta. Obiecuje mu supernowoczesny samochód z wózkiem holowniczym. Okazuje się jednak, że auto będzie dostępne dopiero za kilka miesięcy, więc Scott musi zadowolić się przestarzałym modelem. Adam, który pracował niemal non stop, jest na skraju wytrzymałości. Nie pojawia się na swojej zmianie. Tymczasem Jamie jest zmuszony zostawić swój pojazd na bocznej drodze, gdyż jest ona zbyt niebezpieczna, by jechać dalej.
2018-02-22, 13:55 Autostrada przez piekło, odc. 8 - Przeznaczenie Logo National Geographic
2018-02-22, 12:55 Autostrada przez piekło, odc. 7 - Prawo ciążenia Logo National Geographic
2018-02-21, 13:55 Autostrada przez piekło, odc. 6 - Burza lodowa Logo National Geographic
2018-02-21, 12:55 Autostrada przez piekło, odc. 5 - Odblokowanie drogi Logo National Geographic
2018-02-20, 13:55 Autostrada przez piekło, odc. 4 - Święta w piekle Logo National Geographic
2018-02-20, 12:55 Autostrada przez piekło, odc. 3 - Pożar na drodze Logo National Geographic

Emisja w stacjach

Autostrada przez piekło można obejrzeć w:

Emisje w: FOKUS TV, National Geographic, Polsat Doku

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info