Reklama

Autostrada przez piekło godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Autostrada przez piekło będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2018-07-17

07:00 Autostrada przez piekło, odc. 1 - Atak mrozu Logo National Geographic
Zachodnia Kanada zmaga się z pierwszym w tym roku poważnym atakiem zimy. John, który niedawno dołączył do ekipy Davisa, staje przed trudnym wyzwaniem. Musi uratować pług śnieżny, który utknął w skutej lodem rzece. Wraz z rozwojem firmy, która obsługuje coraz większe terytorium, konieczne są zmiany w strukturze Heavy Rescue. W tym sezonie ma pełnić nową rolę. Podczas pierwszej akcji wystawione na próbę są nie tylko jego umiejętności jako kierowcy, lecz także zdolności przywódcze.
/ Kanada / 2015 / serial dokumentalny

2018-07-18

07:00 Autostrada przez piekło, odc. 2 - Zakręt śmierci Logo National Geographic
W Kolumbii Brytyjskiej nowa ekipa pomocy drogowej zmaga się z wyciągnięciem przyczepy, która wypadła z drogi na niebezpiecznym zakręcie. Przekonamy się, ile potrafią osoby, które zatrudnił niedawno Davis. Podczas dużej akcji w Albercie Colin popełnia błąd. Jego zadanie musi przejąć brat Jamiego, mimo że brakuje mu doświadczenia w obsłudze ciężkiego samochodu pomocy drogowej. Pasierb szefa, Brandon, dorasta do pełnienia nowej roli w firmie.
/ Kanada / 2015 / serial dokumentalny

2018-07-19

07:00 Autostrada przez piekło, odc. 3 - Pożar na drodze Logo National Geographic
Na trasie w Albercie dochodzi do tragicznego w skutkach zderzenia ciężarówki przewożącej drewno z cysterną z paliwem. Wybucha potężny pożar, a wezwany na miejsce Colin staje przed najtrudniejszym zadaniem w swojej karierze. Tymczasem w Kolumbii Brytyjskiej kierowcy zmagają się z burzami śnieżnymi. Dla Ala Quiringa oznacza to wiele pracy. Warunki atmosferyczne nie sprzyjają również Johnowi, który musi uporać się z rozbitym traktorem.
/ Kanada / 2015 / serial dokumentalny
Reklama

2018-07-20

07:00 Autostrada przez piekło, odc. 4 - Święta w piekle Logo National Geographic
Zostały dwa dni do Bożego Narodzenia. Wzmożony przedświąteczny ruch na kanadyjskich trasach oznacza więcej pracy dla kierowców pomocy drogowej. Ciężarówka spada z mostu, a tuż nad krawędzią zatrzymuje się przyczepa i trzy kampery. Pojazdy w każdej chwili mogą osunąć się do rzeki. John, nowy pracownik Jamiego w Kolumbii Brytyjskiej, musi zadbać o to, by trasa pozostawała przejezdna. Staje przed prawdziwym sprawdzianem swoich umiejętności podczas skomplikowanej akcji ratowniczej. Zimową nocą Al Quiring i George Boyd walczą o to, aby utrzymać autostradę Coquihalla otwartą na święta.
/ Kanada / 2015 / serial dokumentalny

2018-07-21

18:00 Autostrada przez piekło, sez. 5, odc. 6 Logo FOKUS TV
Jonny Tipton jest doświadczonym kierowcą samochodu holowniczego, ale to jego pierwsza noc na autostradzie Coquihalla w Kolumbii Brytyjskiej. Stara się więc zrobić wrażenie na swoim szefie, Jamiem Davisie. Przekonuje się jednak, jak ciężko wyciągnąć ciężarówkę, która głęboko utknęła w śniegu. Gord Boyd z Quiring Towing ściera się z upartymi kierowcami tirów. Potem ujawnia swoją osobistą walkę, którą toczy przez całe życie. Nik Duperon i ekipa Mission Towing mają okazję zakosztować off-roadu, kiedy muszą wyciągnąć SUV-a, który stoczył się prawie sto metrów z wysokiego klifu.
Czas trwania: 45min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny

2018-07-22

18:00 Autostrada przez piekło, sez. 5, odc. 7 Logo FOKUS TV
W dzisiejszym odcinku widzowie będą mogli obserwować zmagania Ala Quiringa - prawdziwej legendy tras wiodących przez Kolumbię Brytyjską. Doświadczony pracownik pomocy drogowej tym razem zmaga się z błotem. Musi wyciągnąć dwie czterdziestotonowe koparki, które zakopały się na grząskim podłożu. Jamie i Scott wyruszają do zgłoszenia dotyczącego tajemniczego wraku. Z kolei Jordie i Gord łączą siły, aby zrobić porządek po wypadku z udziałem załadowanej do pełna ciężarówki.
Czas trwania: 45min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny

2018-07-23

03:00 Autostrada przez piekło, odc.1 Logo Polsat Doku
Ekipa ratunkowa Jamiego Davisa zajmuje się usuwaniem wraków z jednej z najbardziej niebezpiecznych autostrad na świecie, którą codziennie przemieszczają się tysiące olbrzymich ciężarówek. Strome stoki górskie, lód, wiatry arktyczne, niekończące się lasy. W takich zdradzieckich warunkach dochodzi do wielu wypadków. Zadaniem Jamiego i jego ludzi jest utrzymanie przejezdności trasy.   Dla małoletnich od lat 12
/ Kanada / 2012
07:00 Autostrada przez piekło, odc. 5 - Odblokowanie drogi Logo National Geographic
Al Quiring ma za zadanie usunąć z drogi rozbitą przyczepę. Nie może sobie pozwolić na zwolnienie tempa, gdyż musi zdążyć przed porannym szczytem na autostradzie TransCanada. Jamie Davis również walczy z czasem, próbując wyciągnąć ciężarówkę, która wpadła do rowu. Okazuje się, że wiezie ona ważny transport leków. Z kolei Jordie z Mission Towing zastaje ciężarówkę, która może w każdej chwili może się przełamać na pół. Tymczasem w Albercie Colin odczuwa trudy pracy w pojedynkę.
Czas trwania: 60min. / Kanada / 2015 / serial dokumentalny

2018-07-24

07:00 Autostrada przez piekło, odc. 6 - Burza lodowa Logo National Geographic
Marznący deszcz pokrywa trasę Coquihalla grubą warstwą lodu, paraliżując ruch i niemal uniemożliwiając działanie Jamiemu i jego pracownikom. Mimo strasznych warunków na drodze Ken Monkhouse wyrusza, aby wykonać zlecenie na odległym, pokrytym lodem wzgórzu. Nie wie, że czeka go najgorszy dzień jego życia. Dobry przyjaciel Davisa zostaje wezwany do akcji, kiedy wskutek kolizji dwóch ciężarówek zostaje zablokowana autostrada TransCanada i krajowa linia kolejowa.
Czas trwania: 60min. / Kanada / 2015 / serial dokumentalny

2018-07-25

07:00 Autostrada przez piekło, odc. 7 - Prawo ciążenia Logo National Geographic
Al i Gord z Quiring Towing zostają wezwani do wyładowanej ciężarówki, która zatrzymała się tuż nad przepaścią. Przekonamy się, czy pracownikom pomocy drogowej uda się przezwyciężyć siłę ciążenia i nie dopuścić do katastrofy. Colin wyrusza na pomoc nowemu klientowi. Przeżywa trudne chwile na bocznej drodze w Albercie. Jamie testuje nowego kierowcę, którego sytuacja zdaje się przerastać. John i Brandon starają się ocalić ranną sowę, która utknęła na autostradzie.
Czas trwania: 60min. / Kanada / 2015 / serial dokumentalny

2018-07-26

07:00 Autostrada przez piekło, odc. 8 - Przeznaczenie Logo National Geographic
Aby uporać się z holowaniem wyjątkowo dużego wraka, ekipy Jamiego Davisa i jego brata Jasona łączą siły. Tymczasem Brandon, pasierb Jamiego, staje w obliczu sytuacji, która każe mu się zastanowić, czy chce wiązać przyszłość z tą branżą. W Albercie pracownicy pomocy drogowej usiłują wyprostować ciężarówkę, która złożyła się jak scyzoryk. Najnowszy członek ekipy Jamiego Davisa ryzykuje życiem, stawiając czoło tirowi pędzącemu po oblodzonej drodze.
Czas trwania: 60min. / Kanada / 2015 / serial dokumentalny

2018-07-27

07:00 Autostrada przez piekło, odc. 9 - W każdej chwili Logo National Geographic
Wskutek wypadku zostaje zablokowana najbardziej ruchliwa autostrada w Kolumbii Brytyjskiej. Aby sprawnie usunąć skutki kolizji i szybko otworzyć trasę, konieczna jest współpraca dwóch ekip - Jamiego Davisa i Ala Quiringa. Na Coquihalla Highway pomoc drogowa potrzebna jest przy wyciągnięciu ciężarówki z naczepą, która wypadła z drogi i balansuje w niezwykłej pozycji. Pracownicy Mission Towing również nie mają chwili spokoju. Podczas trudnej akcji otrzymują kolejne pilne wezwanie.
Czas trwania: 60min. / Kanada / 2015 / serial dokumentalny

2018-07-28

18:00 Autostrada przez piekło, sez. 5, odc. 8 Logo FOKUS TV
Wskutek kryzysu gospodarczego w Albercie dla kierowców pomocy drogowej również nastają ciężkie czasy. Colin, który w ubiegłym sezonie swoimi umiejętnościami zaimponował nawet Jamiemu, teraz staje przed ważną decyzją. Wpłynie ona nie tylko na zawodową przyszłość McLeana, lecz także na jego życie prywatne. Jordie i jego ekipa z Mission Towing spieszą się, by jak najszybciej usunąć wrak, który zablokował linię kolejową w pobliżu Hope. Al Quiring ponownie próbuje wydobyć zatopioną w błocie koparkę.
Czas trwania: 45min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny

2018-07-29

18:00 Autostrada przez piekło, sez. 5, odc. 9 Logo FOKUS TV
Tym razem Jamie Davis staje przed trudnym zadaniem, którego nie uda mu się wykonać w pojedynkę. Doświadczony kierowca pomocy drogowej musi skorzystać z pomocy swojego brata Jasona i jego ciężkiego sprzętu. Z kolei Nik Duperon i zespół Mission Towing zdrowo się gimnastykują przy zgubionym ładunku słupów telefonicznych. Jedna z ekip Jamiego w Kolumbii Brytyjskiej wyrusza do pilnego zgłoszenia dotyczącego wypadku na autostradzie Coquihalla.
Czas trwania: 45min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny

2018-07-30

03:00 Autostrada przez piekło, odc.2 Logo Polsat Doku
Kanada, / 2012
Reklama
07:00 Autostrada przez piekło, odc. 10 - Nieruchome przedmioty Logo National Geographic
Jamie ma wyciągnąć ciężarówkę, która wypadła z drogi. Z pozoru banalne zadanie okazuje się dużo trudniejsze, niż zakładał Davis. Tymczasem Randy Jacknife staje przed największym i najcięższym wyzwaniem w swojej karierze. Zmaga się z przewróconym tirem, który jest dodatkowo przygnieciony ładunkiem stali. Matia, osiemnastoletnia bratanica Jamiego, pożycza bez wiedzy stryja jego cenny pojazd, aby przeżyć przygodę i sprawdzić się w off-roadzie.
Czas trwania: 60min. / Kanada / 2015 / serial dokumentalny

2018-07-31

07:00 Autostrada przez piekło, odc. 11 - Kłębek nerwów Logo National Geographic
Al Quiring i jego pracownik Gord zmuszeni są podjąć ryzyko, wykonując największe zlecenie w tym sezonie. Muszą szybko uporać się z usuwaniem skutków wypadku, aby autostrada nie pozostawała zamknięta zbyt długo. W Albercie załoga Jamiego zmaga się z zamiecią, usiłując dotrzeć do miejsca, w którym doszło do ogromnego karambolu. Tymczasem w Kolumbii ekipa zostaje wezwana na brzeg rzek. Potrzebna jest pomoc w rozwiązaniu pewnej podwodnej zagadki, która może być powiązana ze zbrodnią.
/ Kanada / 2015 / serial dokumentalny

2018-08-06

02:55 Autostrada przez piekło, odc.3 Logo Polsat Doku
Kanada, / 2012
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Autostrada przez piekło. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Autostrada przez piekło w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 170 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Autostrada przez piekło.

Poprzednie emisje Autostrada przez piekło

Emisja Autostrada przez piekło miała miejsce:

2018-07-16, 03:00 Autostrada przez piekło, odc.10 Logo Polsat Doku
2018-07-15, 18:00 Autostrada przez piekło, sez. 5, odc. 5 Logo FOKUS TV
Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, a to oznacza, że na drogach trwa najbardziej ruchliwy okres w roku. Al Quiring zostaje wezwany do wypadku na autostradzie Coquihalla w Kolumbii Brytyjskiej. Musi usunąć z drogi płonącą przyczepę. Z kolei w Albercie Colin McLean ma wyciągnąć samochód dostawczy wyładowany prezentami świątecznymi. Nik Duperon i Neil Neil Wakefield z Mission Towing muszą znaleźć sposób, by wydostać zablokowany wrak.
2018-07-14, 18:00 Autostrada przez piekło, sez. 5, odc. 4 Logo FOKUS TV
Pracownicy pomocy drogowej każdego dnia usuwają skutki wypadków, spowodowanych przez ludzkie błędy, ale też groźne żywioły szalejące na kanadyjskich pustkowiach. Silne podmuchy wiatru unoszą naczepę w powietrze. Wypadek powoduje zablokowanie autostrady transkanadyjskiej na wiele godzin. Potężna burza utrudnia akcję prowadzoną przez Jamiego Davisa w Hope w Kolumbii Brytyjskiej. Z kolei Al Quiring i Gord Lundin mają poważne kłopoty podczas wyciągania olbrzymiej ciężarówki górniczej.
2018-07-09, 03:00 Autostrada przez piekło, odc.9 Logo Polsat Doku
2018-07-08, 18:00 Autostrada przez piekło, sez. 5, odc. 3 Logo FOKUS TV
Jamie Davis i jego ekipa jadą na jedną z najtrudniejszych i najbardziej stresujących akcji od lat. Muszą ściągnąć złamaną ciężarówkę z naczepą, która znajduje się na krawędzi mostu. Przekonamy się, jak doświadczeni kierowcy pomocy drogowej poradzą sobie w tej sytuacji. Z kolei Nik z załogi Mission Towing pracują na jednej z dróg drwali w kanionie rzeki Fraser w Kolumbii Brytyjskiej. Muszą się pospieszyć, aby otworzyć trasę, zanim zjawi się tam konwój ciężarówek ze sprzętem.
2018-07-07, 18:00 Autostrada przez piekło, sez. 5, odc. 2 Logo FOKUS TV
Załoga Mission Towing spieszy się do pilnego wezwania. Jadą leśną drogą, by dotrzeć do miejsca, w którym ciężarówka przekoziołkowała 30 metrów i wpadła do wezbranego po deszczu potoku. Jamie Davis musi z kolei uporać się z uszkodzoną przyczepą ciągnikową, załadowaną artykułami spożywczymi. Przyda się jego doświadczenie i pomysłowość. Z kolei Scott Bird i Mike Reynolds, nowy mechanik w firmie Jamiego, próbują rozwikłać pewną zagadkę drogową na autostradzie Coquihalla.
2018-07-02, 02:55 Autostrada przez piekło, odc.8 Logo Polsat Doku
2018-07-01, 18:00 Autostrada przez piekło, sez. 5, odc. 1 Logo FOKUS TV
Gdy na autostradzie zaczyna płonąć ciężarówka, do akcji wyrusza sam szef James Davis. W jego firmie zachodzą duże zmiany, spowodowane przez kryzys ekonomiczny w Albercie. Jest jednak i niespodzianka - do ekipy ponownie dołącza świetny kierowca Scott Bird. Jordie Duperon z kolei cieszy się na powrót swojego młodszego brata Nika, który przez kilka lat pracował w mieście, a teraz chce pomóc w rodzinnej firmie Mission Towing. Ekipa zostaje wezwana do pojazdu, który wpadł do rzeki. Z kolei w Albercie Colin McLean decyduje się wziąć niebezpieczny ładunek.
2018-06-30, 18:00 Autostrada przez piekło, sez. 4, odc. 13 Logo FOKUS TV
Finałowy odcinek sezonu. Jamie po raz pierwszy od miesięcy siada za kierownicą samochodu pomocy drogowej. Przekonamy się, jak długi czas za biurkiem wpłynął na Davisa i czy uda mu się uniknąć katastrofy na autostradzie. Gdy zimowe wiatry zaczynają cichnąć, Jordiego z Mission Towing spotyka niespodziewana tragedia. Jamie zwraca się do swojej konkurencji po radę przy podjęciu decyzji, która będzie miała wpływ na przyszłość jego firmy.
2018-06-25, 03:00 Autostrada przez piekło, odc.7 Logo Polsat Doku
2018-06-24, 18:00 Autostrada przez piekło, sez. 4, odc. 12 Logo FOKUS TV
Odcinek specjalny. Jamie Davis staje w obliczu trudnej decyzji. Zastanawiając się, jak postąpić, spogląda wstecz. Wspomina cztery ostatnie zimy, wracając do najtrudniejszych wyzwań i akcji, które przyniosły mu najwięcej satysfakcji. Kierowcy pomocy drogowej wyjaśniają, co pociąga ich w tej niebezpiecznej pracy. Bohaterowie poprzednich sezonów, którzy odeszli z firmy Davisa, opowiadają o tym, co zmieniło się w ich życiu. Widzowie zobaczą również kulisy powstawania serii.
2018-06-23, 18:00 Autostrada przez piekło, sez. 4, odc. 11 Logo FOKUS TV
Reklama
2018-06-18, 03:00 Autostrada przez piekło, odc.6 Logo Polsat Doku
2018-06-17, 18:00 Autostrada przez piekło, sez. 4, odc. 10 Logo FOKUS TV
2018-06-16, 18:00 Autostrada przez piekło, sez. 4, odc. 9 Logo FOKUS TV

Emisje archiwalne Autostrada przez piekło

Emisja Autostrada przez piekło miała miejsce:

2018-06-11, 03:00 Autostrada przez piekło, odc.5 Logo Polsat Doku
2018-06-10, 18:00 Autostrada przez piekło, sez. 4, odc. 8 Logo FOKUS TV
2018-06-09, 18:00 Autostrada przez piekło, sez. 4, odc. 7 Logo FOKUS TV
2018-06-04, 03:00 Autostrada przez piekło, odc.4 Logo Polsat Doku
2018-06-03, 18:00 Autostrada przez piekło, sez. 4, odc. 6 Logo FOKUS TV
2018-06-02, 18:00 Autostrada przez piekło, sez. 4, odc. 5 Logo FOKUS TV
2018-05-28, 03:00 Autostrada przez piekło, odc.3 Logo Polsat Doku
2018-05-27, 17:55 Autostrada przez piekło, sez. 4, odc. 4 Logo FOKUS TV
2018-05-26, 17:55 Autostrada przez piekło, sez. 4, odc. 3 Logo FOKUS TV
2018-05-21, 03:30 Autostrada przez piekło, odc.2 Logo Polsat Doku
2018-05-20, 17:55 Autostrada przez piekło, sez. 4, odc. 2 Logo FOKUS TV
2018-05-19, 17:55 Autostrada przez piekło, sez. 4, odc. 1 Logo FOKUS TV
2018-05-14, 03:00 Autostrada przez piekło, odc.1 Logo Polsat Doku
2018-05-13, 17:55 Autostrada przez piekło, sez. 3, odc. 13 Logo FOKUS TV
2018-05-12, 17:55 Autostrada przez piekło, sez. 3, odc. 12 Logo FOKUS TV
2018-05-07, 03:00 Autostrada przez piekło, odc.10 Logo Polsat Doku
2018-05-06, 17:55 Autostrada przez piekło, sez. 3, odc. 11 Logo FOKUS TV

Emisja w stacjach

Autostrada przez piekło można obejrzeć w:

Emisje w: FOKUS TV, National Geographic, Polsat Doku

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info