Będzie pan zadowolony godziny emisji w telewizji, obsada, gdzie i kiedy obejrzeć

Najbliższe emisje

Emisja Będzie pan zadowolony będzie miała miejsce:

2017-08-22

13:45 Będzie pan zadowolony, sez. 4, odc. 4/13 Logo TVN Turbo
Krzysztof Woroniecki – mechanik z wieloletnim stażem – znów nieźle napsuje krwi… innym mechanikom! Do wybranych warsztatów, trafią auta, w których trzeba będzie naprawić awarię. Jak poradzą z nią sobie koledzy po fachu naszego eksperta? Czy klienci odbiorą auta zadowoleni? W tym sezonie kamery będą obserwować, jak mechanicy poradzą sobie wezwani do stojącego na parkingu auta, którego nie można uruchomić. Jak znajdą wspólny język z obcokrajowcem, który odda im do naprawy samochód? Jak poradzą sobie w przypadku zgubionych kluczyków do samochodu? No i przede wszystkim, co będą mieli ciekawego do powiedzenia, kiedy okaże się, że spartaczyli robotę. Przekonamy się także, kto najczęściej pada ofiarą nieuczciwych fachowców – młoda studentka bez doświadczenia motoryzacyjnego, a może raczej „wszystkowiedzący” domorosły fachowiec? Dowiemy się również, które modele samochodów są przez mechaników lubiane i cenione, a które przeklinają najbardziej. Do warsztatu trafi tym razem BMW E46 z 2003 r. z benzynowym silnikiem 2.0. Uszkodzone są dwa węże układu chłodniczego oraz przewód masowy w tylnej lampie. Sprawdzimy, czy warsztaty zdecydują się na wymianę wadliwych części, czy wybiorą drogę dorobienia nieoryginalnych węży.
/ Polska / program motoryzacyjny
14:15 Będzie pan zadowolony, sez. 4, odc. 5/13 Logo TVN Turbo
Krzysztof Woroniecki – mechanik z wieloletnim stażem – znów nieźle napsuje krwi… innym mechanikom! Do wybranych warsztatów, trafią auta, w których trzeba będzie naprawić awarię. Jak poradzą z nią sobie koledzy po fachu naszego eksperta? Czy klienci odbiorą auta zadowoleni? W tym sezonie kamery będą obserwować, jak mechanicy poradzą sobie wezwani do stojącego na parkingu auta, którego nie można uruchomić. Jak znajdą wspólny język z obcokrajowcem, który odda im do naprawy samochód? Jak poradzą sobie w przypadku zgubionych kluczyków do samochodu? No i przede wszystkim, co będą mieli ciekawego do powiedzenia, kiedy okaże się, że spartaczyli robotę. Przekonamy się także, kto najczęściej pada ofiarą nieuczciwych fachowców – młoda studentka bez doświadczenia motoryzacyjnego, a może raczej „wszystkowiedzący” domorosły fachowiec? Dowiemy się również, które modele samochodów są przez mechaników lubiane i cenione, a które przeklinają najbardziej. Opel Astra z 1997 r. z benzynowym motorem 1.4 ma problemy z ładowaniem akumulatora i odpalaniem - winny jest tu zerwany pasek przy alternatorze, który na nasze nieszczęście uszkodził także przewód odpowiedzialny za ładowanie akumulatora. Jak się okaże, czas i koszt naprawy auta mogą się bardzo różnić - czy przyczyną takich dysproporcji jest przyprowadzająca auto blondyneczka nienosząca bielizny?
/ Polska / program motoryzacyjny
14:45 Będzie pan zadowolony, sez. 4, odc. 6/13 Logo TVN Turbo
Krzysztof Woroniecki – mechanik z wieloletnim stażem – znów nieźle napsuje krwi… innym mechanikom! Do wybranych warsztatów, trafią auta, w których trzeba będzie naprawić awarię. Jak poradzą z nią sobie koledzy po fachu naszego eksperta? Czy klienci odbiorą auta zadowoleni? W tym sezonie kamery będą obserwować, jak mechanicy poradzą sobie wezwani do stojącego na parkingu auta, którego nie można uruchomić. Jak znajdą wspólny język z obcokrajowcem, który odda im do naprawy samochód? Jak poradzą sobie w przypadku zgubionych kluczyków do samochodu? No i przede wszystkim, co będą mieli ciekawego do powiedzenia, kiedy okaże się, że spartaczyli robotę. Przekonamy się także, kto najczęściej pada ofiarą nieuczciwych fachowców – młoda studentka bez doświadczenia motoryzacyjnego, a może raczej „wszystkowiedzący” domorosły fachowiec? Dowiemy się również, które modele samochodów są przez mechaników lubiane i cenione, a które przeklinają najbardziej. Sprawdzimy, czy mechanicy podchodzą fachowo do przeglądów zlecanych przed dłuższą podróżą i czy nie próbują naciągnąć klientów na niepotrzebne naprawy. Naszpikowane kamerami Volvo S70 ma ubytki płynu chłodniczego i uszkodzone pióro wycieraczki. Brakuje też trzech śrubek dokręcających koła, ciśnienie w oponach jest za niskie, a do wymiany kwalifikują się tarcze i klocki hamulcowe z przodu i z tyłu.
/ Polska / program motoryzacyjny
23:00 Będzie pan zadowolony, sez. 7, odc. 11/12 Logo TVN Turbo
Sprawdzamy, czy mechanicy rzeczywiście zasługują na pieniądze, które im płacimy - do wybranych warsztatów wysyłamy auta z usterkami spreparowanymi przez naszego eksperta i ukrytymi kamerami rejestrującymi naprawę. Po odbiorze samochodu sprawdzamy, czy usługa została wykonana fachowo i zgodnie ze sztuką, a jeśli nie, analizujemy co poszło nie tak i dlaczego. W tym sezonie nie zabraknie też barwnych warsztatowych dialogów. "I tak tego nie puszczą" - przewidują mechanicy, którzy zorientowali się, że Toyota Avensis z 2000 r. z silnikiem 1.6 została podstawiona przez nas. Czy w diagnozowaniu zwarcia na czujniku poziomu płynu spowodowanego zawieszką od zmiany oleju oraz usterki map sensora okażą się równie nieskuteczni?
/ Polska / program motoryzacyjny

2017-08-23

13:45 Będzie pan zadowolony, sez. 4, odc. 7/13 Logo TVN Turbo
Krzysztof Woroniecki – mechanik z wieloletnim stażem – znów nieźle napsuje krwi… innym mechanikom! Do wybranych warsztatów, trafią auta, w których trzeba będzie naprawić awarię. Jak poradzą z nią sobie koledzy po fachu naszego eksperta? Czy klienci odbiorą auta zadowoleni? W tym sezonie kamery będą obserwować, jak mechanicy poradzą sobie wezwani do stojącego na parkingu auta, którego nie można uruchomić. Jak znajdą wspólny język z obcokrajowcem, który odda im do naprawy samochód? Jak poradzą sobie w przypadku zgubionych kluczyków do samochodu? No i przede wszystkim, co będą mieli ciekawego do powiedzenia, kiedy okaże się, że spartaczyli robotę. Przekonamy się także, kto najczęściej pada ofiarą nieuczciwych fachowców – młoda studentka bez doświadczenia motoryzacyjnego, a może raczej „wszystkowiedzący” domorosły fachowiec? Dowiemy się również, które modele samochodów są przez mechaników lubiane i cenione, a które przeklinają najbardziej. Nasz kabriolet Mazda MX-5 z 1998 roku z benzynowym silnikiem 1.6 skrywa akumulator z poluzowaną minusową klemą oraz alternator z uszkodzonym regulatorem napięcia. Przekonamy się, czy warsztaty zaproponują nam nową czy regenerowaną część i sprawdzimy, jak sprawnie pójdzie im usuwanie tych usterek.
/ Polska / program motoryzacyjny
14:15 Będzie pan zadowolony, sez. 4, odc. 8/13 Logo TVN Turbo
Krzysztof Woroniecki – mechanik z wieloletnim stażem – znów nieźle napsuje krwi… innym mechanikom! Do wybranych warsztatów, trafią auta, w których trzeba będzie naprawić awarię. Jak poradzą z nią sobie koledzy po fachu naszego eksperta? Czy klienci odbiorą auta zadowoleni? W tym sezonie kamery będą obserwować, jak mechanicy poradzą sobie wezwani do stojącego na parkingu auta, którego nie można uruchomić. Jak znajdą wspólny język z obcokrajowcem, który odda im do naprawy samochód? Jak poradzą sobie w przypadku zgubionych kluczyków do samochodu? No i przede wszystkim, co będą mieli ciekawego do powiedzenia, kiedy okaże się, że spartaczyli robotę. Przekonamy się także, kto najczęściej pada ofiarą nieuczciwych fachowców – młoda studentka bez doświadczenia motoryzacyjnego, a może raczej „wszystkowiedzący” domorosły fachowiec? Dowiemy się również, które modele samochodów są przez mechaników lubiane i cenione, a które przeklinają najbardziej. Zapowietrzony układ sprzęgła i rozłączoną jedna z dwóch linek wybieraka zmiany biegów - takie usterki ma przygotowany przez Krzysztofa Woronieckiego Fiat Linea. Nie da się wrzucić biegu, a po podłączeniu linki biegi wchodzą, ale z trudnością - cała naprawa to dokręcenie linki pod silnikiem i odpowietrzenie układu, nie trzeba żadnych nowych części. Niestety, nie zdaniem mechaników, których odwiedziliśmy...
/ Polska / program motoryzacyjny
14:45 Będzie pan zadowolony, sez. 4, odc. 9/13 Logo TVN Turbo
Krzysztof Woroniecki – mechanik z wieloletnim stażem – znów nieźle napsuje krwi… innym mechanikom! Do wybranych warsztatów, trafią auta, w których trzeba będzie naprawić awarię. Jak poradzą z nią sobie koledzy po fachu naszego eksperta? Czy klienci odbiorą auta zadowoleni? W tym sezonie kamery będą obserwować, jak mechanicy poradzą sobie wezwani do stojącego na parkingu auta, którego nie można uruchomić. Jak znajdą wspólny język z obcokrajowcem, który odda im do naprawy samochód? Jak poradzą sobie w przypadku zgubionych kluczyków do samochodu? No i przede wszystkim, co będą mieli ciekawego do powiedzenia, kiedy okaże się, że spartaczyli robotę. Przekonamy się także, kto najczęściej pada ofiarą nieuczciwych fachowców – młoda studentka bez doświadczenia motoryzacyjnego, a może raczej „wszystkowiedzący” domorosły fachowiec? Dowiemy się również, które modele samochodów są przez mechaników lubiane i cenione, a które przeklinają najbardziej. W naszej Kii Cee'd dokręcenia wymaga pięć śrub: dwie odpowiedzialne za mocowanie amortyzatorów przednich oraz trzy stabilizujące poduszkę silnika - w ten sposób można wyeliminować stukanie zawieszenia i hałas występujący przy gwałtownym puszczeniu sprzęgła. Na swojej drodze spotkamy mechaników-wymieniaczy, którzy tę sprawę widzą zupełnie inaczej - czy uda nam się uniknąć dodatkowych kosztów w kwocie tysiąca złotych?
/ Polska / program motoryzacyjny

2017-08-24

13:45 Będzie pan zadowolony, sez. 4, odc. 10/13 Logo TVN Turbo
Krzysztof Woroniecki – mechanik z wieloletnim stażem – znów nieźle napsuje krwi… innym mechanikom! Do wybranych warsztatów, trafią auta, w których trzeba będzie naprawić awarię. Jak poradzą z nią sobie koledzy po fachu naszego eksperta? Czy klienci odbiorą auta zadowoleni? W tym sezonie kamery będą obserwować, jak mechanicy poradzą sobie wezwani do stojącego na parkingu auta, którego nie można uruchomić. Jak znajdą wspólny język z obcokrajowcem, który odda im do naprawy samochód? Jak poradzą sobie w przypadku zgubionych kluczyków do samochodu? No i przede wszystkim, co będą mieli ciekawego do powiedzenia, kiedy okaże się, że spartaczyli robotę. Przekonamy się także, kto najczęściej pada ofiarą nieuczciwych fachowców – młoda studentka bez doświadczenia motoryzacyjnego, a może raczej „wszystkowiedzący” domorosły fachowiec? Dowiemy się również, które modele samochodów są przez mechaników lubiane i cenione, a które przeklinają najbardziej. Uszkodzony czujnik położenia wałka rozrządu i układ dolotowy zapchany kawałkami porwanego filtra powietrza to usterki Opla Agili, który ewidentnie nie rozwija pełnej mocy. Tym razem pokażemy tylko jeden warsztat - skala szkód, jakie wyrządzą mało fachowi mechanicy przez dwa dni w pełni zasługuje na osobny odcinek. Przygotujcie się na branie oleju, kłęby dymu z rury wydechowej i... rachunek na kwotę 2700 zł!
/ Polska / program motoryzacyjny
14:15 Będzie pan zadowolony, sez. 4, odc. 11/13 Logo TVN Turbo
Krzysztof Woroniecki – mechanik z wieloletnim stażem – znów nieźle napsuje krwi… innym mechanikom! Do wybranych warsztatów, trafią auta, w których trzeba będzie naprawić awarię. Jak poradzą z nią sobie koledzy po fachu naszego eksperta? Czy klienci odbiorą auta zadowoleni? W tym sezonie kamery będą obserwować, jak mechanicy poradzą sobie wezwani do stojącego na parkingu auta, którego nie można uruchomić. Jak znajdą wspólny język z obcokrajowcem, który odda im do naprawy samochód? Jak poradzą sobie w przypadku zgubionych kluczyków do samochodu? No i przede wszystkim, co będą mieli ciekawego do powiedzenia, kiedy okaże się, że spartaczyli robotę. Przekonamy się także, kto najczęściej pada ofiarą nieuczciwych fachowców – młoda studentka bez doświadczenia motoryzacyjnego, a może raczej „wszystkowiedzący” domorosły fachowiec? Dowiemy się również, które modele samochodów są przez mechaników lubiane i cenione, a które przeklinają najbardziej. Krzysztof Woroniecki ma dla mechaników Nissana Maximę z 1996 r. z silnikiem 3.0 V6 (benzyna + gaz) - brak filtra powietrza, druciarska modyfikacja układu LPG mająca na celu ograniczenie dopływu powietrza do silnika, rozregulowana linka gazu i uszkodzone sitko przepływomierza to usterki, od których usunięcia zależy poprawna praca motoru. Czy odbierzemy z warsztatów auto jeżdżące dobrze zarówno na benzynie, jak i na gazie?
/ Polska / program motoryzacyjny
14:45 Będzie pan zadowolony, sez. 4, odc. 12/13 Logo TVN Turbo
Krzysztof Woroniecki – mechanik z wieloletnim stażem – znów nieźle napsuje krwi… innym mechanikom! Do wybranych warsztatów, trafią auta, w których trzeba będzie naprawić awarię. Jak poradzą z nią sobie koledzy po fachu naszego eksperta? Czy klienci odbiorą auta zadowoleni? W tym sezonie kamery będą obserwować, jak mechanicy poradzą sobie wezwani do stojącego na parkingu auta, którego nie można uruchomić. Jak znajdą wspólny język z obcokrajowcem, który odda im do naprawy samochód? Jak poradzą sobie w przypadku zgubionych kluczyków do samochodu? No i przede wszystkim, co będą mieli ciekawego do powiedzenia, kiedy okaże się, że spartaczyli robotę. Przekonamy się także, kto najczęściej pada ofiarą nieuczciwych fachowców – młoda studentka bez doświadczenia motoryzacyjnego, a może raczej „wszystkowiedzący” domorosły fachowiec? Dowiemy się również, które modele samochodów są przez mechaników lubiane i cenione, a które przeklinają najbardziej. Uszkodzona spinka przewodu paliwowego przy filtrze paliwa powoduje wyciek ropy, przekaźnik pompy paliwa jest do wymiany, a pęknięty wąż intercoolera sprawia, że nasz Opel Corsa C traci moc i nierówno pracuje, o ile oczywiście w ogóle odpala... Do obu warsztatów auto trafi na lawecie - czy wyjedzie na kołach i jaką cenę przyjdzie nam za usługę zapłacić?
/ Polska / program motoryzacyjny
21:00 Będzie pan zadowolony, sez. 7, odc. 11/12 Logo TVN Turbo
Sprawdzamy, czy mechanicy rzeczywiście zasługują na pieniądze, które im płacimy - do wybranych warsztatów wysyłamy auta z usterkami spreparowanymi przez naszego eksperta i ukrytymi kamerami rejestrującymi naprawę. Po odbiorze samochodu sprawdzamy, czy usługa została wykonana fachowo i zgodnie ze sztuką, a jeśli nie, analizujemy co poszło nie tak i dlaczego. W tym sezonie nie zabraknie też barwnych warsztatowych dialogów. "I tak tego nie puszczą" - przewidują mechanicy, którzy zorientowali się, że Toyota Avensis z 2000 r. z silnikiem 1.6 została podstawiona przez nas. Czy w diagnozowaniu zwarcia na czujniku poziomu płynu spowodowanego zawieszką od zmiany oleju oraz usterki map sensora okażą się równie nieskuteczni?
/ Polska / program motoryzacyjny

2017-08-25

13:45 Będzie pan zadowolony, sez. 4, odc. 13 Logo TVN Turbo
Krzysztof Woroniecki – mechanik z wieloletnim stażem – znów nieźle napsuje krwi… innym mechanikom! Do wybranych warsztatów, trafią auta, w których trzeba będzie naprawić awarię. Jak poradzą z nią sobie koledzy po fachu naszego eksperta? Czy klienci odbiorą auta zadowoleni? W tym sezonie kamery będą obserwować, jak mechanicy poradzą sobie wezwani do stojącego na parkingu auta, którego nie można uruchomić. Jak znajdą wspólny język z obcokrajowcem, który odda im do naprawy samochód? Jak poradzą sobie w przypadku zgubionych kluczyków do samochodu? No i przede wszystkim, co będą mieli ciekawego do powiedzenia, kiedy okaże się, że spartaczyli robotę. Przekonamy się także, kto najczęściej pada ofiarą nieuczciwych fachowców – młoda studentka bez doświadczenia motoryzacyjnego, a może raczej „wszystkowiedzący” domorosły fachowiec? Dowiemy się również, które modele samochodów są przez mechaników lubiane i cenione, a które przeklinają najbardziej.
/ Polska / program motoryzacyjny
14:15 Będzie pan zadowolony, sez. 5, odc. 1/13 Logo TVN Turbo
Znów nieźle napsujemy krwi niekompetentnym i nieuczciwym mechanikom! Do wybranych warsztatów, trafią auta, w których trzeba będzie naprawić awarię. Jak poradzą z nią sobie koledzy po fachu naszego eksperta? Czy klienci odbiorą auta zadowoleni? W piątym sezonie mechanicy zmierzą się między innymi z wyciekiem paliwa unieruchamiającym Peugeota 407, uszkodzeniem czujnika położenia wału korbowego w Citroenie Xsara oraz nieprzełączającym się na gaz Renault Espace. Citroen Xsara z 1997 r. z benzynowym silnikiem 1.4 nie odpala z powodu uszkodzonego czujnika położenia wału korbowego. Po usunięciu usterki pracuje na trzech cylindrach, ponieważ do wymiany kwalifikuje się też zespolona cewka zapłonowa. W odcinku poznacie "fachowców", którzy tak lubują się w diagnostyce, że brakuje im czasu na naprawę...
/ Polska / program motoryzacyjny
14:45 Będzie pan zadowolony, sez. 5, odc. 2/13 Logo TVN Turbo
Renault Espace z 2004 r z silnikiem 2.0 (benzyna + LPG) ma uszkodzoną wtyczkę mapsensora (czujnika podciśnienia w kolektorze ssącym) oraz zerwany przewód do wtryskiwacza gazu. Poznamy mechaników, którzy takie awarie usuwają przy pomocy nieśmiertelnej trytytki oraz przekonamy się, czy umiejętności diagnostyczne pokrywają się ze zdolnościami oceny orientacji seksualnej klientów...
/ Polska / program motoryzacyjny
18:15 Będzie pan zadowolony, sez. 7, odc. 11/12 Logo TVN Turbo
Sprawdzamy, czy mechanicy rzeczywiście zasługują na pieniądze, które im płacimy - do wybranych warsztatów wysyłamy auta z usterkami spreparowanymi przez naszego eksperta i ukrytymi kamerami rejestrującymi naprawę. Po odbiorze samochodu sprawdzamy, czy usługa została wykonana fachowo i zgodnie ze sztuką, a jeśli nie, analizujemy co poszło nie tak i dlaczego. W tym sezonie nie zabraknie też barwnych warsztatowych dialogów. "I tak tego nie puszczą" - przewidują mechanicy, którzy zorientowali się, że Toyota Avensis z 2000 r. z silnikiem 1.6 została podstawiona przez nas. Czy w diagnozowaniu zwarcia na czujniku poziomu płynu spowodowanego zawieszką od zmiany oleju oraz usterki map sensora okażą się równie nieskuteczni?
/ Polska / program motoryzacyjny

2017-08-26

17:45 Będzie pan zadowolony, sez. 7, odc. 12 Logo TVN Turbo
Sprawdzamy, czy mechanicy rzeczywiście zasługują na pieniądze, które im płacimy - do wybranych warsztatów wysyłamy auta z usterkami spreparowanymi przez naszego eksperta i ukrytymi kamerami rejestrującymi naprawę. Po odbiorze samochodu sprawdzamy, czy usługa została wykonana fachowo i zgodnie ze sztuką, a jeśli nie, analizujemy co poszło nie tak i dlaczego. W tym sezonie nie zabraknie też barwnych warsztatowych dialogów. Skoda Octavia z 2001 r. z dwulitrowym silnikiem benzynowym ma uszkodzoną masę świateł tylnych: elektronika wariuje, po wciśnięciu hamulca zapalają się przeciwmgłowe, bez powodu uruchamia się czujnik cofania - aby to naprawić wystarczy jedynie wyczyścić kostkę w przejściówce lampy. Problem sprawia też niekontaktujący czujnik poziomu płynu chłodniczego - tu z kolei wystarczy zwykłe lutowanie. Oba warsztaty, które odwiedzimy, będą usilnie poszukiwać naszych kamer.
/ Polska / program motoryzacyjny

2017-08-27

10:45 Będzie pan zadowolony, sez. 7, odc. 12 Logo TVN Turbo
Sprawdzamy, czy mechanicy rzeczywiście zasługują na pieniądze, które im płacimy - do wybranych warsztatów wysyłamy auta z usterkami spreparowanymi przez naszego eksperta i ukrytymi kamerami rejestrującymi naprawę. Po odbiorze samochodu sprawdzamy, czy usługa została wykonana fachowo i zgodnie ze sztuką, a jeśli nie, analizujemy co poszło nie tak i dlaczego. W tym sezonie nie zabraknie też barwnych warsztatowych dialogów. Skoda Octavia z 2001 r. z dwulitrowym silnikiem benzynowym ma uszkodzoną masę świateł tylnych: elektronika wariuje, po wciśnięciu hamulca zapalają się przeciwmgłowe, bez powodu uruchamia się czujnik cofania - aby to naprawić wystarczy jedynie wyczyścić kostkę w przejściówce lampy. Problem sprawia też niekontaktujący czujnik poziomu płynu chłodniczego - tu z kolei wystarczy zwykłe lutowanie. Oba warsztaty, które odwiedzimy, będą usilnie poszukiwać naszych kamer.
/ Polska / program motoryzacyjny

2017-08-28

13:45 Będzie pan zadowolony, sez. 5, odc. 3/13 Logo TVN Turbo
Alfa Romeo 166, 2.4 JTD, rok produkcji 2002 i... zero reakcji po przekręceniu kluczyka z powodu uszkodzonego przewodu rozrusznika. Jakby tego było mało, nie da się otworzyć bagażnika przyciskiem w kabinie. Czy wylegujący się na silniku kot pomoże mechanikom?
/ Polska / program motoryzacyjny
14:15 Będzie pan zadowolony, sez. 5, odc. 4/13 Logo TVN Turbo
Silnik 2.7 HDI Peugeota 407 z roku 2007 przy próbie odpalenia zalewa się ropą - winna jest poluzowana nakrętka spryskiwacza. Po uruchomieniu uwagę zwraca brak mocy i nierówna praca - jej powodem jest uszkodzona zapinka wtyczki wtryskiwacza. Tak spreparowane auto odwiedzi warsztaty, w których trudno utrzymać nerwy na wodzy...
/ Polska / program motoryzacyjny
14:45 Będzie pan zadowolony, sez. 5, odc. 5/13 Logo TVN Turbo
Mechanicy, którym podstawimy Audi A6 z niedokręconym kolektorem dolotowym i rozszczelnionym układem turbo, mają ciekawą filozofię pracy... Zobaczcie "fachowców", którzy lekarstwa na brak mocy szukają podczas dłubania przy kołach, a potem inkasują niezłą sumkę...
/ Polska / program motoryzacyjny

2017-08-29

13:45 Będzie pan zadowolony, sez. 5, odc. 6/13 Logo TVN Turbo
Renault Laguna 1.9 dCi z rocznika 2002 ma uszkodzony regulator ciśnienia doładowania oraz czujnik położenia wałka rozrządu. Krzysztof Woroniecki oceni pracę warsztatu, w którym problemem jest odróżnienie wału korbowego od wałka rozrządu, sprawdzi, jak spisze się dwóch starszych panów szczegółowo omawiających... sposoby podrywania klientek oraz przekona się, co sądzą fachowcy o nim i o innych mechanikach-prezenterach TVN Turbo.
/ Polska / program motoryzacyjny
14:15 Będzie pan zadowolony, sez. 5, odc. 7/13 Logo TVN Turbo
BMW E36 ma wypiętą wtyczkę cewki zapłonowej, co sprawia, że pracuje jedynie na pięciu cylindrach. Uszkodzony jest też czujnik podciśnienia, co objawia się falowaniem obrotów i brakiem mocy. Krzysztof Woroniecki oceni pracę mechaników, którzy... po prostu nie mają ochoty pracować.
/ Polska / program motoryzacyjny
14:45 Będzie pan zadowolony, sez. 5, odc. 8/13 Logo TVN Turbo
Bohaterem odcinka będzie Citroen Berlingo 1.6 HDI z 2008 r. - świst spod maski powoduje w nim uszkodzony wąż turbiny, a wadliwy czujnik ciśnienia ładowania sprawia, że obroty nie przekraczają 3 tysięcy. Wśród sprawdzonych przez Krzysztofa Woronieckiego fachowców będą między innymi spóźnialski szef i mechanik mylący czujniki.
/ Polska / program motoryzacyjny
23:00 Będzie pan zadowolony, sez. 7, odc. 12 Logo TVN Turbo
Sprawdzamy, czy mechanicy rzeczywiście zasługują na pieniądze, które im płacimy - do wybranych warsztatów wysyłamy auta z usterkami spreparowanymi przez naszego eksperta i ukrytymi kamerami rejestrującymi naprawę. Po odbiorze samochodu sprawdzamy, czy usługa została wykonana fachowo i zgodnie ze sztuką, a jeśli nie, analizujemy co poszło nie tak i dlaczego. W tym sezonie nie zabraknie też barwnych warsztatowych dialogów. Skoda Octavia z 2001 r. z dwulitrowym silnikiem benzynowym ma uszkodzoną masę świateł tylnych: elektronika wariuje, po wciśnięciu hamulca zapalają się przeciwmgłowe, bez powodu uruchamia się czujnik cofania - aby to naprawić wystarczy jedynie wyczyścić kostkę w przejściówce lampy. Problem sprawia też niekontaktujący czujnik poziomu płynu chłodniczego - tu z kolei wystarczy zwykłe lutowanie. Oba warsztaty, które odwiedzimy, będą usilnie poszukiwać naszych kamer.
/ Polska / program motoryzacyjny

2017-08-30

13:45 Będzie pan zadowolony, sez. 5, odc. 9/13 Logo TVN Turbo
Niewielki silnik benzynowy 1.2 w Renault Clio z 2008 r. faluje na wolnych obrotach, a w środku auta śmierdzi oparami oleju - sprawcami tych problemów są pęknięta odma i uszkodzony wąż podciśnienia. Tym razem zajrzymy do trzech warsztatów i przekonamy się, jak sobie poradzą.
/ Polska / program motoryzacyjny
14:15 Będzie pan zadowolony, sez. 5, odc. 10/13 Logo TVN Turbo
Uszkodzony zawór EGR powoduje, że silnik 2.2 CDI z Mercedesa W210 z 2002 r. nie wkręca się na obroty, a luźna klema na akumulatorze sprawia, że komputer wyświetla błędy ABS i BAS. Odwiedzimy warsztat, w którym sporym problemem będzie już samo podniesienie maski do pozycji serwisowej, będziemy podziwiać inwencję specjalistów, którzy nie wiedząc jak zabrać się za usterkę, z nudów... zrobią przegląd i dowiemy się, dlaczego mechanicy nie piją pomarańczowej wody...
/ Polska / program motoryzacyjny
14:45 Będzie pan zadowolony, sez. 5, odc. 11/13 Logo TVN Turbo
Krzysztof Woroniecki poluzuje mocowanie silnika Diesla w Hondzie Civic z 2007 r. - w efekcie podczas jazdy słychać będzie stuki. Pod maską pojawi się też uszkodzony zbiorniczek płynu hydraulicznego, który zapowietrzy układ sprzęgła i spowoduje trudności przy wrzucaniu biegów. Będziemy świadkami najdroższego przekrętu w dotychczasowej historii programu, spotkamy się z zabawnym duetem mechaników, w którym to młodszy zawiaduje starszym i dowiemy się, do czego trudno zmusić lesbijkę.
/ Polska / program motoryzacyjny

2017-08-31

13:45 Będzie pan zadowolony, sez. 5, odc. 12/13 Logo TVN Turbo
Na warsztat weźmiemy Skodę Fabię z 2006 r. z niewielkim silnikiem 1.2 - niedokręcone lampy będą hałasować i krzywo świecić, a uszkodzona cewka sprawi, że jeden z cylindrów nie będzie pracować. Porównamy między innymi dwa style warsztatowej komunikacji - żołnierski oraz kamedulski.
/ Polska / program motoryzacyjny
14:15 Będzie pan zadowolony, sez. 5, odc. 13 Logo TVN Turbo
Nasz dzisiejszy samochód to Peugeot 307 z 2007 r. z silnikiem 1.6 HDI - uszkodzona uszczelka przewodu turbosprężarki powoduje świst i utratę mocy, a przetarty przewód wtryskiwacza - nierównomierną pracę silnika w pełnym zakresie obrotów. Poznamy "fachowca", który bez zaglądania pod maskę postawi nieprawidłową diagnozę, naciągając nas na ponad 1000 złotych i będziemy świadkami wulgarnej wojny o śrubokręt.
/ Polska / program motoryzacyjny
14:45 Będzie pan zadowolony, sez. 6, odc. 1/12 Logo TVN Turbo
Sprawdzamy, czy mechanicy rzeczywiście zasługują na pieniądze, które im płacimy - do wybranych warsztatów wysyłamy auta z usterkami spreparowanymi przez naszego eksperta i ukrytymi kamerami rejestrującymi naprawę. Po odbiorze samochodu sprawdzamy, czy usługa została wykonana fachowo i zgodnie ze sztuką, a jeśli nie, analizujemy co poszło nie tak i dlaczego. W tym sezonie nie zabraknie też barwnych warsztatowych dialogów. Renault Scenic z 2004 r. z silnikiem 1.6 (benzyna + LPG) traci moc, a kontrolki odsyłają właściciela do warsztatu - tym razem winę za ten stan rzeczy ponoszą: przewód zasilający czujnika wałka rozrządu i uszkodzony pin cewki na czwartym cylindrze. Krzysztof Woroniecki oceni efekty pracy mającego o sobie wysokie mniemanie mechanika, który myli czujnik wałka rozrządu z czujnikiem wału i... posłucha śpiewu "Karoliny"!
/ Polska / program motoryzacyjny
21:00 Będzie pan zadowolony, sez. 7, odc. 12 Logo TVN Turbo
Sprawdzamy, czy mechanicy rzeczywiście zasługują na pieniądze, które im płacimy - do wybranych warsztatów wysyłamy auta z usterkami spreparowanymi przez naszego eksperta i ukrytymi kamerami rejestrującymi naprawę. Po odbiorze samochodu sprawdzamy, czy usługa została wykonana fachowo i zgodnie ze sztuką, a jeśli nie, analizujemy co poszło nie tak i dlaczego. W tym sezonie nie zabraknie też barwnych warsztatowych dialogów. Skoda Octavia z 2001 r. z dwulitrowym silnikiem benzynowym ma uszkodzoną masę świateł tylnych: elektronika wariuje, po wciśnięciu hamulca zapalają się przeciwmgłowe, bez powodu uruchamia się czujnik cofania - aby to naprawić wystarczy jedynie wyczyścić kostkę w przejściówce lampy. Problem sprawia też niekontaktujący czujnik poziomu płynu chłodniczego - tu z kolei wystarczy zwykłe lutowanie. Oba warsztaty, które odwiedzimy, będą usilnie poszukiwać naszych kamer.
/ Polska / program motoryzacyjny

2017-09-01

13:45 Będzie pan zadowolony, sez. 6, odc. 2/12 Logo TVN Turbo
Sprawdzamy, czy mechanicy rzeczywiście zasługują na pieniądze, które im płacimy - do wybranych warsztatów wysyłamy auta z usterkami spreparowanymi przez naszego eksperta i ukrytymi kamerami rejestrującymi naprawę. Po odbiorze samochodu sprawdzamy, czy usługa została wykonana fachowo i zgodnie ze sztuką, a jeśli nie, analizujemy co poszło nie tak i dlaczego. W tym sezonie nie zabraknie też barwnych warsztatowych dialogów. Uszkodzony przepływomierz i wypięta wtyczka ABS w lewym tylnym kole to usterki, które spreparowaliśmy w Toyocie Avensis z rocznika 2006 z dwulitrowym silnikiem. Pokażemy pracę mało wylewnego specjalisty, który z gracją płatnego mordercy bez słowa diagnozuje awarie przy pomocy komputera i obejrzymy modelowy przykład warsztatowego lenistwa.
/ Polska / program motoryzacyjny
14:15 Będzie pan zadowolony, sez. 6, odc. 3/12 Logo TVN Turbo
Sprawdzamy, czy mechanicy rzeczywiście zasługują na pieniądze, które im płacimy - do wybranych warsztatów wysyłamy auta z usterkami spreparowanymi przez naszego eksperta i ukrytymi kamerami rejestrującymi naprawę. Po odbiorze samochodu sprawdzamy, czy usługa została wykonana fachowo i zgodnie ze sztuką, a jeśli nie, analizujemy co poszło nie tak i dlaczego. W tym sezonie nie zabraknie też barwnych warsztatowych dialogów. Uszkodzony przekaźnik rozruchu i zsunięta rura intercoolera znacznie utrudnią eksploatację Mazdy 3 z 2004 r. z silnikiem 1.6 HDi. Po raz pierwszy w historii programu mechanicy znajdą naszą kamerę - jak wpłynie to na proces naprawy? Usłyszycie też potężną wiązankę przekleństw, zobaczycie warsztat, w którym w godzinach pracy czyta się horoskopy i poznacie spoconego mechanika z gołą klatą siadającego w fotelu bez pokrowca.
/ Polska / program motoryzacyjny
14:45 Będzie pan zadowolony, sez. 6, odc. 4/12 Logo TVN Turbo
Sprawdzamy, czy mechanicy rzeczywiście zasługują na pieniądze, które im płacimy - do wybranych warsztatów wysyłamy auta z usterkami spreparowanymi przez naszego eksperta i ukrytymi kamerami rejestrującymi naprawę. Po odbiorze samochodu sprawdzamy, czy usługa została wykonana fachowo i zgodnie ze sztuką, a jeśli nie, analizujemy co poszło nie tak i dlaczego. W tym sezonie nie zabraknie też barwnych warsztatowych dialogów. Volkswagen Golf V z 2007 r. z silnikiem 1.4 ma pęknięty przewód układu chłodzenia i przerwany kabel czujnika poziomu płynu hamulcowego - na desce non stop świeci się zaciągnięty hamulec ręczny, a pod samochodem pojawiają się plamy. Krzysztof Woroniecki oceni pracę mechaników, którzy... wysyłają klienta na szrot po część zamienną!
/ Polska / program motoryzacyjny
18:15 Będzie pan zadowolony, sez. 7, odc. 12 Logo TVN Turbo
Sprawdzamy, czy mechanicy rzeczywiście zasługują na pieniądze, które im płacimy - do wybranych warsztatów wysyłamy auta z usterkami spreparowanymi przez naszego eksperta i ukrytymi kamerami rejestrującymi naprawę. Po odbiorze samochodu sprawdzamy, czy usługa została wykonana fachowo i zgodnie ze sztuką, a jeśli nie, analizujemy co poszło nie tak i dlaczego. W tym sezonie nie zabraknie też barwnych warsztatowych dialogów. Skoda Octavia z 2001 r. z dwulitrowym silnikiem benzynowym ma uszkodzoną masę świateł tylnych: elektronika wariuje, po wciśnięciu hamulca zapalają się przeciwmgłowe, bez powodu uruchamia się czujnik cofania - aby to naprawić wystarczy jedynie wyczyścić kostkę w przejściówce lampy. Problem sprawia też niekontaktujący czujnik poziomu płynu chłodniczego - tu z kolei wystarczy zwykłe lutowanie. Oba warsztaty, które odwiedzimy, będą usilnie poszukiwać naszych kamer.
/ Polska / program motoryzacyjny

2017-09-06

23:00 Będzie pan zadowolony, sez. 8, odc. 1/8 Logo TVN Turbo
Polska program motoryzacyjny

2017-09-09

17:45 Będzie pan zadowolony, sez. 8, odc. 1/8 Logo TVN Turbo
Polska program motoryzacyjny

2017-09-10

09:00 Będzie pan zadowolony, sez. 8, odc. 1/8 Logo TVN Turbo
Polska program motoryzacyjny

2017-09-11

19:45 Będzie pan zadowolony, sez. 8, odc. 1/8 Logo TVN Turbo
Polska program motoryzacyjny

2017-09-12

17:30 Będzie pan zadowolony, sez. 8, odc. 1/8 Logo TVN Turbo
Polska program motoryzacyjny

2017-09-13

23:00 Będzie pan zadowolony, sez. 8, odc. 2/8 Logo TVN Turbo
Polska program motoryzacyjny

2017-09-16

17:45 Będzie pan zadowolony, sez. 8, odc. 2/8 Logo TVN Turbo
Polska program motoryzacyjny

2017-09-17

09:00 Będzie pan zadowolony, sez. 8, odc. 2/8 Logo TVN Turbo
Polska program motoryzacyjny

2017-09-18

19:45 Będzie pan zadowolony, sez. 8, odc. 2/8 Logo TVN Turbo
Polska program motoryzacyjny

2017-09-19

17:30 Będzie pan zadowolony, sez. 8, odc. 2/8 Logo TVN Turbo
Polska program motoryzacyjny

2017-09-20

23:00 Będzie pan zadowolony, sez. 8, odc. 3/8 Logo TVN Turbo
Polska program motoryzacyjny

2017-09-23

17:45 Będzie pan zadowolony, sez. 8, odc. 3/8 Logo TVN Turbo
Polska program motoryzacyjny

2017-09-24

09:00 Będzie pan zadowolony, sez. 8, odc. 3/8 Logo TVN Turbo
Polska program motoryzacyjny

2017-09-25

19:45 Będzie pan zadowolony, sez. 8, odc. 3/8 Logo TVN Turbo
Polska program motoryzacyjny

2017-09-26

17:30 Będzie pan zadowolony, sez. 8, odc. 3/8 Logo TVN Turbo
Polska program motoryzacyjny

2017-09-27

23:00 Będzie pan zadowolony, sez. 8, odc. 4/8 Logo TVN Turbo
Polska program motoryzacyjny

2017-09-30

17:45 Będzie pan zadowolony, sez. 8, odc. 4/8 Logo TVN Turbo
Polska program motoryzacyjny
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji pozycji Będzie pan zadowolony. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Będzie pan zadowolony w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 160 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie.

Emisja w stacjach

Pozycję można obejrzeć w:

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info