Chirurdzy godziny emisji w telewizji, obsada, gdzie i kiedy obejrzeć

Najbliższe emisje

Emisja Chirurdzy będzie miała miejsce:

2017-09-19

15:55 Chirurdzy III, odc. 11/25 Logo TVN 7
Ojciec George'a zostaje poddany operacji usunięcia guza. Prosi on przed zabiegiem, aby lekarze wycięli guza w całości. Podczas operacji okazuje się, że Herold ma już przerzuty na inne narządy. Meredith ciągle chrapie w nocy, więc Derek śpi na kanapie w salonie. Siostrzenica Grey musi być operowana. W szpitalu pojawia się Thatcher, ojciec Meredith, który bardzo troszczy się o swoją wnuczkę. Addison przyznaje się Callie, ze poddała się aborcji, a ojcem dziecka był Sloan. Do szpitala trafia Heather Douglas, która ma skrzywiony kręgosłup o 90 stopni. Callie proponuje operację wyprostowania za pomocą tytanowego pręta. Izzie chce asystować w czasie tej operacji, ale Bailey nie chce się zgodzić. Stevens nadal nie zrealizowała czeku od Denny'ego. Postanawia go zrealizować, aby uczestniczyć w tak rzadkiej operacji. Okazuje się, że firma ubezpieczeniowa nie pokryje kosztów operacji. Burke poddaje się operacji usunięcia krwiaka, który powodował drżenie ręki. Nie chce powiedzieć Cristinie, czy operacja się udała. Preston i Yang nadal z sobą nie rozmawiają.“Six Days” Pt. 1
/ USA / serial

2017-09-20

15:55 Chirurdzy III, odc. 12/25 Logo TVN 7
Rodzina O’Malleyów musi podjąć decyzję o podtrzymywaniu życia Harolda przez maszyny lub pozwolić jemu umrzeć. Bailey mówi George'owi o przerzutach raka jego ojca. Postanawiają odłączyć Harolda od maszyn. Anonimowy darczyńca wpłaca pieniądze na operację skoliozy Heather Douglas. Miranda wie, że to Izzie. Nie pozwala jednak jej operować, gdyż uważa, że stażystka znowu się zaangażowała emocjonalnie. Burke nie ma drżenia ręki, ale nadal nie rozmawia z Cristiną. Derek namawia Meredith, aby porozmawiała ze swoim ojcem. Dowiaduje się, że to jej matka zabroniła mu spotykać się z nią.“Six Days” Pt. 2
/ USA / serial
21:00 Grey's Anatomy: Chirurdzy 12, odc. 22 - Mama próbowała Logo FOX
Callie i Arizona nadal nie mogą dojść do porozumienia w kwestii przyszłości ich córki Sofii. Stephanie stawia pod znakiem zapytania swój związek z Kylem. Tymczasem Alex i April zajmują się ciężarną nastolatką, która zostaje ponownie przyjęta do szpitala Grey Sloan Memorial.
Czas trwania: 60min. / USA / 2015 / serial obyczajowy
22:00 Grey's Anatomy: Chirurdzy 12, odc. 23 - W końcu Logo FOX
Owen i Amelia postanawiają wykonać kolejny krok w swoim związku. Alex zyskuje pewną jasność w kwestii swojej przyszłości z Jo. Callie i Arizona nadal zmagają się z ustaleniem zasad opieki nad córką.
Czas trwania: 55min. / USA / 2015 / serial obyczajowy
22:55 Grey's Anatomy: Chirurdzy 12, odc. 24-ost. - Rodzinna sprawa Logo FOX
Meredith i Maggie wspierają Amelię podczas ważnego dla niej dnia. Jo przyznaje się do tego, że trzymała pewne sprawy w tajemnicy przed Alexem. Arizona i Callie muszą poradzić sobie z konsekwencjami swoich ustaleń w sprawie opieki nad córką. Tymczasem Ben wkracza do akcji, by pomóc przyjacielowi.
Czas trwania: 55min. / USA / 2015 / serial obyczajowy

2017-09-21

15:55 Chirurdzy III, odc. 13/25 Logo TVN 7
George nie potrafi sobie poradzić po stracie ojca. Swój smutek chce zastąpić seksem z Callie, później się jej oświadcza. Richard chce odejść na emeryturę. Cristina i Burke nadal nie rozmawiają ze sobą. Preston zaprasza do siebie na kolację Dereka z Meredith, podczas której Shepherd dowiaduje się, że Webber zaproponował stanowisko szefa Burke'owi. On odmawia Richardowi. Miranda chce otworzyć przychodnię przy szpitalu. Izzie postanawia jej pomóc, dając 8,7 miliona dolarów, które dostała od Denny'ego. Przychodnia będzie nosiła imię Denny'ego Duquette. Pacjentką Addison jest młoda, 23-letnia, kobieta Jilly, która ma raka jajników z przerzutami. Pacjentem Callie i Cristiny jest maratończyk, który zemdlał podczas biegu. Lekarze żeby uratować mu życie, rozcinają skalpelem obie nogi bez znieczulenia. Yang jest pod wrażeniem umiejętności Callie. Mark chce wyjechać z Seattle, ale gdy dowiaduje się, że Richard chce odejść na emeryturę, postanawia jednak zostać i wystartować w konkursie na nowego szefa. Burke oświadcza się Christinie.“Great Expectations”
/ USA / serial

2017-09-22

15:55 Chirurdzy III, odc. 14/25 Logo TVN 7
Matce Meredith powraca pamięć. Ellis Grey trafia do szpitala w związku z arytmią serca. Pamięta ona jedynie wszystko prócz ostatnich 5 lat. Meredith mówi jej, że ma chorobę Alzheimera, mieszka w domu starców. Ellis nie chce się zgodzić na zabieg, ale jej córka wyraża zgodę. Cristina zgadza się wyjść za mąż za Burke'a, ale nie będzie nosiła pierścionka zaręczynowego. Zostaje otwarta przychodnia im Denny'ego Duquette'a. Pierwszą pacjentką jest dziewczynka, którą przyprowadza ojciec. Prosi on lekarzy, aby uświadomili ją, jak używać akcesoriów higienicznych w czasie miesiączki. George ożenił się z Callie w Las Vegas. Życie lekarzy jest zagrożone, gdy krew pacjentki Marina jest uznane za toksyczną. Meredith, Cristina i Izzie próbują zamknąć ranę operacyjną pacjentki. Jedynie Sloan nie chce brać udziału w operacji.“Wishin’ and Hopin’”
/ USA / serial

2017-09-25

15:55 Chirurdzy III, odc. 15/25 Logo TVN 7
Stażyści uczą się segregować chorych. Wydarza się wypadek – zderzenie kontenerowca z promem, jest wielu rannych. Webber wysyła stażystów na miejsce katastrofy. Jedynie Cristina zostaje na ostrym dyżurze. Alex znajduje kobietę w ciąży, którą przygniótł cementowy kołek. Cristina chce powiedzieć Meredith, że wychodzi za mąż za Burke'a, ale nie potrafi znaleźć właściwego momentu. Do Grey przychodzi dziewczynka, która nie odstępuje jej na krok. Meredith tamuje krwawienie nogi mężczyzny, który jest w szoku. Niechcący popycha ją i lekarka wpada do wody. Do Izzie przychodzi mężczyzna, który prosi o uratowanie jego przyjaciela. Ma on przygniecione nogi autem. George okłamuje pacjentkę, że odnalazł jej syna. Powiedział jej to tylko po to, żeby zgodziła się na operację. Wszyscy wiedzą, że Burke będzie się żenił z Cristiną, tylko Meredith o tym nie wie. “Walk on Water”
/ USA / serial

2017-09-26

15:55 Chirurdzy III, odc. 16/25 Logo TVN 7
Alex jest odpowiedzialny za kontakt z rodzinami poszkodowanych w katastrofie. Brak systemu identyfikacji w niewielkim stopniu łagodzi frustrację członków rodziny. Alex wpada na pomysł robienia zdjęć polaroidem zmarłym niezidentyfikowanym ludziom. Izzie stara się pomóc pacjentowi przygniecionemu autem. Aby uratować mu życie, wierci mu w głowie dziury, aby wyrównać ciśnienie. Webber oznajmia, że skończył się jej okres próbny. Razem ze Sloanem proponują jej asystę podczas operacji pacjenta, któremu uratowała życie. George znajduje zaginionego chłopca, którego matce obiecał, że go odnajdzie. Cristina denerwuje się, że wszyscy wrócili, a nadal nie ma Meredith. Derek wyławia z wody Grey, która jest w hipotermii. Reanimuje ją w karetce. Addison, Burke, Webber i Bailey starają się ratować życie Meredith. Derek jest załamany, że może ją stracić. "Drowning On Dry Land"
/ USA / serial

2017-09-27

15:55 Chirurdzy III, odc. 17/25 Logo TVN 7
Zespół lekarzy w Seattle Grace kontynuuje walkę o życie Meredith, która tymczasem zapada w śmierć kliniczną. Derek krzyczy na Elise Grey, uważa, że to, co stało się Meredith, jest jej winą. Po pacjentkę, którą uratował Alex przychodzi jej potencjalna rodzina. Okazuje się jednak, że kobieta nie jest ich córką. Matka Grey umiera mimo pomocy lekarskiej. Cristina widząc koleżankę prawie martwą, idzie na zakupy i do baru. Burke przekonuje ją, że lepiej, by pożegnała się ze swoją najlepsza przyjaciółką. Gdy stan Grey jest krytyczny, przychodzi do niej Yang, prosząc, by jeszcze raz spróbować reanimować koleżankę. Lekarze pod presją Cristiny ostatecznie ratują życie Meredith. Yang mówi jej, że wychodzi za mąż. Grey domyśla się, że jej matka nie żyje, co potwierdza jej Derek. Addison daje szanse Sloanowi, pod warunkiem że nie będzie uprawiał seksu przez 60 dni. “Some Kind of Miracle”
/ USA / serial
21:00 Grey's Anatomy: Chirurdzy 13, odc. 1 - Cofnąć czas Logo FOX
Do szpitala trafia jeden z jego pracowników. Bailey próbuje dowiedzieć się co się stało, zaś reszta lekarzy udziela mu pomocy. Meredith stara się zataić sekret, który może popsuć jej relacje z Alexem i Maggie. Richard pomaga Jo w podjęciu ważnej decyzji. April i Catherine nie mogą dojść do porozumienia w kwestii nowego członka rodziny.
Czas trwania: 60min. / USA / 2016 / serial obyczajowy
22:00 Grey's Anatomy: Chirurdzy 13, odc. 2 - Katastrofa i lekarstwo Logo FOX
Meredith zastanawia się nad swoją lojalnością. Alex musi uporać się z konsekwencjami swoich czynów. Nowożeńcy Amelia i Owen organizują kolację, na którą zapraszają nietypowych gości. Jackson proponuje April pewien układ, który ma jej pomóc w trakcie rekonwalescencji po porodzie.
Czas trwania: 55min. / USA / 2016 / serial obyczajowy
22:55 Grey's Anatomy: Chirurdzy 13, odc. 3 - Nie jestem cudotwórcą Logo FOX
W wyniku wypadku samochodowego, do którego doszło w trakcie pogrzebu, do szpitala trafia kłócąca się rodzina. Arizona wraca z Nowego Jorku i zostaje wmieszana w konflikt pomiędzy Alexem i Andrew. Ben próbuje wczuć się nową rolę rodzica. Amelia pomaga Meredith i Maggie w rozwiązaniu pewnego problemu.
Czas trwania: 55min. / USA / 2016 / serial obyczajowy

2017-09-28

15:55 Chirurdzy III, odc. 18/25 Logo TVN 7
W szpitalu pojawia się kandydat na nowego szefa chirurgii. Jest nim Colin Marlow. Okazuje się on byłym kochankiem Cristiny. Marlow powoduje niemiłą rywalizację pomiędzy lekarzami. Pacjentem Izzy jest starszy mężczyzna, który ma w ciele nabój z wojny koreańskiej. Wdała się infekcja, więc lekarze muszą usunąć pocisk. Scofieldowi zależy, aby określić, do kogo należała kula, ale po tylu latach staje się to niemożliwe. Helen Crawford, znajoma Dereka, została przyjęta na wycięcie guza mózgu. Shepherd postanawia wyciąć cały guz, aby nie musiała wracać na kolejny zabieg. Podczas operacji dochodzi do zatrzymania akcji serca. Derek otwiera klatkę piersiową, wykonuje masaż na otwartym sercu, nie prosząc o pomoc Burke'a. Susan, macocha Grey, przekonuje Meredith do kolacji z jej ojcem Thatcherem. Grey chce, aby ta kolacja była u niej u domu. Przychodzi na nią także Derek. Wychodzi na jaw, że Callie jest bardzo bogata. George prosi o wsparcie Izzy. Razem piją alkohol, a następnego poranka Izzie leży naga z George'em w łóżku. Sloan wykonuje zabieg rekonstrukcji oczodołu Jane Doe. Występują komplikacje, więc Addison musi ratować dziecko. Twierdzi ona, ze chciał on tą operacją zaimponować Marlowowi. Alex przeprasza pacjentkę, że przez jego radę o zdecydowaniu się na operację, mogła urodzić za wcześnie. “Scars and Souvenirs”
/ USA / serial

2017-09-29

15:55 Chirurdzy III, odc. 19/25 Logo TVN 7
George nie pamięta nocy spędzonej z Izzy. Niespodziewanie odwiedza Calie jej ojciec, który uważa że córka popełniła błąd, wychodząc za mąż. Po kilku godzinach George przypomina sobie poprzednią noc. Rozmawia z Izzy, dochodzą do wniosków, że ich wspólna noc pozostanie tajemnicą. Colin Marlow przedstawia zarządowi plan 10-letni dla szpitala. Nie jest tym zachwycony Richard, gdyż kandydat chce zmienić zasady panujące w szpitalu. Sloan nie przedstawia żadnego planu długoterminowego na rozwój szpitala. Uważa, że ważne jest ”tu i teraz”, chwali się zarządowi przychodnią Mirandy. Mark staje się najlepszym kandydatem wg zarządu szpitala. Sloan przeprowadza operację rekonstrukcji twarzy Jane Doe. Alex pomaga jej podjąć decyzję, którą wybrać twarz. Pokazuje pacjentce rysunki twarzy i opowiada o każdej z nich jak o realnej osobie. Sloan wybiera Meredith, aby wykonała pobranie kości do przeszczepu dla Jane. Derek stwierdza, że Mark chce wykorzystać Grey, aby zdobyć kilka dodatkowych punktów u szefa. Pacjentem Cristiny jest pracownik budowlany, który ma cukrzycę typu II. Nie daje się uratować jego nogi. Pani Rogerson jest pacjentką Izzy, której córka jest zbyt opiekuńcza. “My Favorite Mistake”
/ USA / serial

2017-10-02

15:55 Chirurdzy III, odc. 20/25 Logo TVN 7
Hannah, Córka Izzy, którą lekarka oddała do adopcji, gdy była nastolatką, cierpi na białaczkę i potrzebuje przeszczepu szpiku kostnego. Miranda wspiera Stevens, która oddaje dziewczynce szpik. Izzy zależy na spotkaniu z córką, ale dziewczynka nie chce z nią rozmawiać. Cristina stara się przekonać Marlowa, że kocha Burke'a i wyjdzie za niego. Były narzeczony Yang postanawia opuścić Seattle Grace, rezygnuje z konkursu na ordynatora chirurgii. Izzy wyznaje George'owi swoją miłość do niego, ale wie, że nie mogą być razem. W szpitalu pojawiała się potencjalna rodzina Jane, ale okazuje się, że nie jest ona ich córką. Susan Grey robi zakupy Meredith, stara się z nią zaprzyjaźnić. Sloan uczy Richarda podrywać kobiety w barze Joego. “Time After Time”
/ USA / serial

2017-10-03

08:15 Chirurdzy III, odc. 20/25 Logo TVN 7
Hannah, Córka Izzy, którą lekarka oddała do adopcji, gdy była nastolatką, cierpi na białaczkę i potrzebuje przeszczepu szpiku kostnego. Miranda wspiera Stevens, która oddaje dziewczynce szpik. Izzy zależy na spotkaniu z córką, ale dziewczynka nie chce z nią rozmawiać. Cristina stara się przekonać Marlowa, że kocha Burke'a i wyjdzie za niego. Były narzeczony Yang postanawia opuścić Seattle Grace, rezygnuje z konkursu na ordynatora chirurgii. Izzy wyznaje George'owi swoją miłość do niego, ale wie, że nie mogą być razem. W szpitalu pojawiała się potencjalna rodzina Jane, ale okazuje się, że nie jest ona ich córką. Susan Grey robi zakupy Meredith, stara się z nią zaprzyjaźnić. Sloan uczy Richarda podrywać kobiety w barze Joego. “Time After Time”
/ USA / serial
15:55 Chirurdzy III, odc. 21/25 Logo TVN 7
Rywalizacja o stanowisko ordynatora wciąż trwa. Przewodniczący rady szpitala Larry Jennings staje się pacjentem Seattle Grace. Wszyscy kandydaci spieszą mu z pomocą, aby zdobyć jego głos. Po badaniach okazuje się, że w jego cewce moczowej znajduje się ryba pasożytnicza. Addison spędza ona miłe chwile z Aleksem. George postanawia się przenieść do innego szpitala. Addison wykonuje cesarskie cięcie u Avy, kobiety, która była ciężko ranna w wypadku promu. Stażyści przygotowują się do testu. Burke zajmuje się przygotowaniami do ślubu, gdyż dla Cristiny ważniejszy jest egzamin. Callie zaczyna podejrzewać, że George ma romans z Izzie. “Desire”
/ USA / serial

2017-10-04

08:15 Chirurdzy III, odc. 21/25 Logo TVN 7
Rywalizacja o stanowisko ordynatora wciąż trwa. Przewodniczący rady szpitala Larry Jennings staje się pacjentem Seattle Grace. Wszyscy kandydaci spieszą mu z pomocą, aby zdobyć jego głos. Po badaniach okazuje się, że w jego cewce moczowej znajduje się ryba pasożytnicza. Addison spędza ona miłe chwile z Aleksem. George postanawia się przenieść do innego szpitala. Addison wykonuje cesarskie cięcie u Avy, kobiety, która była ciężko ranna w wypadku promu. Stażyści przygotowują się do testu. Burke zajmuje się przygotowaniami do ślubu, gdyż dla Cristiny ważniejszy jest egzamin. Callie zaczyna podejrzewać, że George ma romans z Izzie. “Desire”
/ USA / serial
15:55 Chirurdzy III, odc. 22/25 Logo TVN 7
Addison wyjeżdża na urlop do Los Angeles, do swoich przyjaciół z czasów studiów. Sam i Naomi są małżeństwem, które założyło wspólnie prywatną klinikę. Montgomery poznaje pozostałych lekarzy kliniki: Coopera, który jest pediatrą (umawia się przez Internet na randki), Petera, lekarza medycyny alternatywnej, Violet – psycholog – oraz Della, muskularnego recepcjonistę. Addison przyjechała do LA, bo chce mieć dziecko, a Naomi jest najlepszym specjalistą w leczeniu bezpłodności. Po badaniach okazuje się, że ma tylko dwa jajeczka, więc jest już praktycznie bezpłodna. Naomi zachęca ją, aby pracowała w jej klinice. W czasie pobytu Addison w klinice przychodzi Lisa, która przedwcześnie zaczyna rodzić. Peter namiętnie całuje Montgomery, aby poprawić jej zły humor. Rodzice Cristiny i Burke'a organizują przygotowania do ich ślubu. Yang prosi, żeby jedną z jej druhen została Callie. Cristina wybiera suknię ślubną. Preston ma już dość wtrącania się matki. Derek zastanawia się nad zerwaniem z Meredith. Do szpitala trafia Susan, druga żona ojca Meredith. Cierpi na długotrwała czkawkę. Później okazuje się, że jest to coś poważniejszego, będzie potrzebna operacja. Niestety, w wyniku powikłań nie daje się jej uratować. Thatcher nie wytrzymuje, uderza Meredith w twarz. Wini ją właśnie o śmierć swojej drugiej żony. Ava twierdzi, że wciąż nic nie pamięta, a Derek decyduje się ją operować. George przenosi się do innego szpitala na staż. “The Other Side of this Life” (Part 1 of 2)
/ USA / serial

2017-10-05

08:15 Chirurdzy III, odc. 22/25 Logo TVN 7
Addison wyjeżdża na urlop do Los Angeles, do swoich przyjaciół z czasów studiów. Sam i Naomi są małżeństwem, które założyło wspólnie prywatną klinikę. Montgomery poznaje pozostałych lekarzy kliniki: Coopera, który jest pediatrą (umawia się przez Internet na randki), Petera, lekarza medycyny alternatywnej, Violet – psycholog – oraz Della, muskularnego recepcjonistę. Addison przyjechała do LA, bo chce mieć dziecko, a Naomi jest najlepszym specjalistą w leczeniu bezpłodności. Po badaniach okazuje się, że ma tylko dwa jajeczka, więc jest już praktycznie bezpłodna. Naomi zachęca ją, aby pracowała w jej klinice. W czasie pobytu Addison w klinice przychodzi Lisa, która przedwcześnie zaczyna rodzić. Peter namiętnie całuje Montgomery, aby poprawić jej zły humor. Rodzice Cristiny i Burke'a organizują przygotowania do ich ślubu. Yang prosi, żeby jedną z jej druhen została Callie. Cristina wybiera suknię ślubną. Preston ma już dość wtrącania się matki. Derek zastanawia się nad zerwaniem z Meredith. Do szpitala trafia Susan, druga żona ojca Meredith. Cierpi na długotrwała czkawkę. Później okazuje się, że jest to coś poważniejszego, będzie potrzebna operacja. Niestety, w wyniku powikłań nie daje się jej uratować. Thatcher nie wytrzymuje, uderza Meredith w twarz. Wini ją właśnie o śmierć swojej drugiej żony. Ava twierdzi, że wciąż nic nie pamięta, a Derek decyduje się ją operować. George przenosi się do innego szpitala na staż. “The Other Side of this Life” (Part 1 of 2)
/ USA / serial
15:55 Chirurdzy III, odc. 23/25 Logo TVN 7
Addison wyjeżdża na urlop do Los Angeles, do swoich przyjaciół z czasów studiów. Sam i Naomi są małżeństwem, które założyło wspólnie prywatną klinikę. Montgomery poznaje pozostałych lekarzy kliniki: Coopera, który jest pediatrą (umawia się przez Internet na randki), Petera, lekarza medycyny alternatywnej, Violet – psycholog – oraz Della, muskularnego recepcjonistę. Addison przyjechała do LA, bo chce mieć dziecko, a Naomi jest najlepszym specjalistą w leczeniu bezpłodności. Po badaniach okazuje się, że ma tylko dwa jajeczka, więc jest już praktycznie bezpłodna. Naomi zachęca ją, aby pracowała w jej klinice. W czasie pobytu Addison w klinice przychodzi Lisa, która przedwcześnie zaczyna rodzić. Peter namiętnie całuje Montgomery, aby poprawić jej zły humor. Rodzice Cristiny i Burke'a organizują przygotowania do ich ślubu. Yang prosi, żeby jedną z jej druhen została Callie. Cristina wybiera suknię ślubną. Preston ma już dość wtrącania się matki. Derek zastanawia się nad zerwaniem z Meredith. Do szpitala trafia Susan, druga żona ojca Meredith. Cierpi na długotrwała czkawkę. Później okazuje się, że jest to coś poważniejszego, będzie potrzebna operacja. Niestety, w wyniku powikłań nie daje się jej uratować. Thatcher nie wytrzymuje, uderza Meredith w twarz. Wini ją właśnie o śmierć swojej drugiej żony. Ava twierdzi, że wciąż nic nie pamięta, a Derek decyduje się ją operować. George przenosi się do innego szpitala na staż. “The Other Side of this Life” (Part 2 of 2)
/ USA / serial

2017-10-06

08:15 Chirurdzy III, odc. 23/25 Logo TVN 7
Addison wyjeżdża na urlop do Los Angeles, do swoich przyjaciół z czasów studiów. Sam i Naomi są małżeństwem, które założyło wspólnie prywatną klinikę. Montgomery poznaje pozostałych lekarzy kliniki: Coopera, który jest pediatrą (umawia się przez Internet na randki), Petera, lekarza medycyny alternatywnej, Violet – psycholog – oraz Della, muskularnego recepcjonistę. Addison przyjechała do LA, bo chce mieć dziecko, a Naomi jest najlepszym specjalistą w leczeniu bezpłodności. Po badaniach okazuje się, że ma tylko dwa jajeczka, więc jest już praktycznie bezpłodna. Naomi zachęca ją, aby pracowała w jej klinice. W czasie pobytu Addison w klinice przychodzi Lisa, która przedwcześnie zaczyna rodzić. Peter namiętnie całuje Montgomery, aby poprawić jej zły humor. Rodzice Cristiny i Burke'a organizują przygotowania do ich ślubu. Yang prosi, żeby jedną z jej druhen została Callie. Cristina wybiera suknię ślubną. Preston ma już dość wtrącania się matki. Derek zastanawia się nad zerwaniem z Meredith. Do szpitala trafia Susan, druga żona ojca Meredith. Cierpi na długotrwała czkawkę. Później okazuje się, że jest to coś poważniejszego, będzie potrzebna operacja. Niestety, w wyniku powikłań nie daje się jej uratować. Thatcher nie wytrzymuje, uderza Meredith w twarz. Wini ją właśnie o śmierć swojej drugiej żony. Ava twierdzi, że wciąż nic nie pamięta, a Derek decyduje się ją operować. George przenosi się do innego szpitala na staż. “The Other Side of this Life” (Part 2 of 2)
/ USA / serial
15:55 Chirurdzy III, odc. 24/25 Logo TVN 7
Meredith chce iść na pogrzeb Susan, drugiej żony jej ojca, ale Thatcher sobie tego nie życzy. Do szpitala trafia 3 alpinistów z odmrożeniami. W trakcie ich rozmów okazuje się, że w górach zostawili swojego kolegę. Trwa wyścig o stanowisko głównego rezydenta. Ku zdziwieniu Mirandy o to stanowisko starają się także Sydney oraz Callie. Wniosek George'a o przyjęcie do Mercy West został pozytywnie rozpatrzony. Izzy nie chce, aby przez nią musiał rezygnować ze stażu w Seattle Grace. Callie chce mieć dziecko z George'em. Stażyści piszą egzamin, który zadecyduje o ich przyszłej karierze lekarskiej. Cristina nie potrafi napisać przysięgi małżeńskiej. Burke prosi, aby jego drużbą został Derek. Organizuje on wieczór kawalerski w barze Joego. Derek nieoczekiwanie poznaje w barze siostrę Meredith, Lexie. Addison wraca z Los Angeles. Walter i Joe chcą zaadoptować dziecko Riny. Proszą Montgomery o pomoc w przebadaniu kobiety. Okazuje się, że spodziewa się ona bliźniąt. Żona szefa, Adele, jest przyjęta do szpitala, gdyż miała mała stłuczkę. Podczas badań wychodzi na jaw, że jest w ciąży. Nie chce ona, aby się o tym dowiedział Richard. Alex odkrywa, że Rebecka odzyskuje pamięć. “Testing 1-2-3”
/ USA / serial

2017-10-09

08:15 Chirurdzy III, odc. 24/25 Logo TVN 7
Meredith chce iść na pogrzeb Susan, drugiej żony jej ojca, ale Thatcher sobie tego nie życzy. Do szpitala trafia 3 alpinistów z odmrożeniami. W trakcie ich rozmów okazuje się, że w górach zostawili swojego kolegę. Trwa wyścig o stanowisko głównego rezydenta. Ku zdziwieniu Mirandy o to stanowisko starają się także Sydney oraz Callie. Wniosek George'a o przyjęcie do Mercy West został pozytywnie rozpatrzony. Izzy nie chce, aby przez nią musiał rezygnować ze stażu w Seattle Grace. Callie chce mieć dziecko z George'em. Stażyści piszą egzamin, który zadecyduje o ich przyszłej karierze lekarskiej. Cristina nie potrafi napisać przysięgi małżeńskiej. Burke prosi, aby jego drużbą został Derek. Organizuje on wieczór kawalerski w barze Joego. Derek nieoczekiwanie poznaje w barze siostrę Meredith, Lexie. Addison wraca z Los Angeles. Walter i Joe chcą zaadoptować dziecko Riny. Proszą Montgomery o pomoc w przebadaniu kobiety. Okazuje się, że spodziewa się ona bliźniąt. Żona szefa, Adele, jest przyjęta do szpitala, gdyż miała mała stłuczkę. Podczas badań wychodzi na jaw, że jest w ciąży. Nie chce ona, aby się o tym dowiedział Richard. Alex odkrywa, że Rebecka odzyskuje pamięć. “Testing 1-2-3”
/ USA / serial
15:55 Chirurdzy III, odc. 25 Logo TVN 7
Stażyści czekają na wyniki egzaminu. Zdali go wszyscy, poza George'em, który musi zaliczyć staż ponownie. Do szpitala trafia czwarty alpinista, który ma czekan wbity w głowę. Ślub Burke'a i Cristiny nie dochodzi do skutku. Yang jedzie do ich wspólnego mieszkania, ale nie znajduje tam rzeczy Burke'a. Nowym głównym rezydentem zostaje Callie. Miranda jest zawiedziona, ponieważ liczyła na to, że zostanie szefem rezydentów. Adele poroniła. Okazuję się, że ojcem dziecka był Richard, który cały czas troskliwie opiekuje się żoną. Derek nie potrafi zerwać z Meredith. Przyznaje jej, że flirtował z inną kobietą w barze. W szpitalu pojawiają się nowi stażyści, w tym Lexie Grey, siostra Meredith. Rebeckę i jej córeczkę odbiera z szpitala jej Jeff, mąż pacjentki. Richard wybrał jako swojego następcę Dereka. Shepherd odrzuca tę ofertę. Uważa, że najpierw powinien nauczyć się kompromisu. Dodaje, że najlepiej dla szpitala będzie, jeśli Webber pozostanie na stanowisku. “Didn’t We Almost Have It All”
/ USA / serial

2017-10-10

08:05 Chirurdzy III, odc. 25 Logo TVN 7
Stażyści czekają na wyniki egzaminu. Zdali go wszyscy, poza George'em, który musi zaliczyć staż ponownie. Do szpitala trafia czwarty alpinista, który ma czekan wbity w głowę. Ślub Burke'a i Cristiny nie dochodzi do skutku. Yang jedzie do ich wspólnego mieszkania, ale nie znajduje tam rzeczy Burke'a. Nowym głównym rezydentem zostaje Callie. Miranda jest zawiedziona, ponieważ liczyła na to, że zostanie szefem rezydentów. Adele poroniła. Okazuję się, że ojcem dziecka był Richard, który cały czas troskliwie opiekuje się żoną. Derek nie potrafi zerwać z Meredith. Przyznaje jej, że flirtował z inną kobietą w barze. W szpitalu pojawiają się nowi stażyści, w tym Lexie Grey, siostra Meredith. Rebeckę i jej córeczkę odbiera z szpitala jej Jeff, mąż pacjentki. Richard wybrał jako swojego następcę Dereka. Shepherd odrzuca tę ofertę. Uważa, że najpierw powinien nauczyć się kompromisu. Dodaje, że najlepiej dla szpitala będzie, jeśli Webber pozostanie na stanowisku. “Didn’t We Almost Have It All”
/ USA / serial
15:55 Chirurdzy IV, odc. 1/17 Logo TVN 7
Powróciwszy właśnie ze swojego miesiąca miodowego z Meredith, Cristina szuka Burke’a, ale nie może go nigdzie znaleźć. Meredith, Cristina, Izzie i Alex spędzają swój pierwszy dzień jako rezydenci z własnym grupami stażystów - wśród stażystów jest George, powtarzający rok stażu po niezdanych egzaminach, oraz Lexie Grey, przyrodnia siostra Meredith, której Meredith nigdy nie poznała. Teraz, kiedy związek Dereka i Meredith napotkał uczuciowy impas, Derek szuka przyjaźni wśród kolegów lekarzy; Bailey zmaga się ze swoim miejscem w szpitalu teraz, kiedy jej byli stażyści podlegają nowej szefowej rezydentów, Callie; a Richard powraca na stanowisko szefa chirurgii. “A Change is Gonna Come”
/ USA / serial

2017-10-11

08:15 Chirurdzy IV, odc. 1/17 Logo TVN 7
Powróciwszy właśnie ze swojego miesiąca miodowego z Meredith, Cristina szuka Burke’a, ale nie może go nigdzie znaleźć. Meredith, Cristina, Izzie i Alex spędzają swój pierwszy dzień jako rezydenci z własnym grupami stażystów - wśród stażystów jest George, powtarzający rok stażu po niezdanych egzaminach, oraz Lexie Grey, przyrodnia siostra Meredith, której Meredith nigdy nie poznała. Teraz, kiedy związek Dereka i Meredith napotkał uczuciowy impas, Derek szuka przyjaźni wśród kolegów lekarzy; Bailey zmaga się ze swoim miejscem w szpitalu teraz, kiedy jej byli stażyści podlegają nowej szefowej rezydentów, Callie; a Richard powraca na stanowisko szefa chirurgii. “A Change is Gonna Come”
/ USA / serial
15:55 Chirurdzy IV, odc. 2/17 Logo TVN 7
Rezydenci i stażyści udzielają pomocy ofiarom silnego wybuchu w budynku mieszkalnym, podczas, gdy Alex bada przyczynę wypadku. Mama Burke wraca, aby zabrać rzeczy syna akurat, jak Cristina sprzedaje swoje prezenty ślubne w zamian za operacje. Lexie stara się porozmawiać od serca z niechętną Meredith. Podczas, gdy Callie przytłaczają obowiązki szefowej rezydentów, Bailey szuka ujścia dla jej stłumionych umiejętności przywódczych. “Love/Addiction”
/ USA / serial

2017-10-12

08:15 Chirurdzy IV, odc. 2/17 Logo TVN 7
Rezydenci i stażyści udzielają pomocy ofiarom silnego wybuchu w budynku mieszkalnym, podczas, gdy Alex bada przyczynę wypadku. Mama Burke wraca, aby zabrać rzeczy syna akurat, jak Cristina sprzedaje swoje prezenty ślubne w zamian za operacje. Lexie stara się porozmawiać od serca z niechętną Meredith. Podczas, gdy Callie przytłaczają obowiązki szefowej rezydentów, Bailey szuka ujścia dla jej stłumionych umiejętności przywódczych. “Love/Addiction”
/ USA / serial
15:55 Chirurdzy IV, odc. 3/17 Logo TVN 7
Nowi stażyści są pod wrażeniem poziomu umiejętności kolegi stażysty George’a podczas, gdy Lexie pomaga zachować w tajemnicy jego status „powtarzającego”. Meredith bez przekonania pomaga Lexie przy jej pierwszym pacjencie z oddziału ratunkowego. Sloan i Richard podejmują próbę radykalnej, nowej operacji, aby uratować zdolność mówienia u pewnej kobiety. George czuje się zmuszony powiedzieć Callie o swoim nierozważnym kroku z Izzie w przeszłości. “Let the Truth Sting”
/ USA / serial

2017-10-13

08:15 Chirurdzy IV, odc. 3/17 Logo TVN 7
Nowi stażyści są pod wrażeniem poziomu umiejętności kolegi stażysty George’a podczas, gdy Lexie pomaga zachować w tajemnicy jego status „powtarzającego”. Meredith bez przekonania pomaga Lexie przy jej pierwszym pacjencie z oddziału ratunkowego. Sloan i Richard podejmują próbę radykalnej, nowej operacji, aby uratować zdolność mówienia u pewnej kobiety. George czuje się zmuszony powiedzieć Callie o swoim nierozważnym kroku z Izzie w przeszłości. “Let the Truth Sting”
/ USA / serial
15:55 Chirurdzy IV, odc. 4/17 Logo TVN 7
Żona szefa, Adele, pospiesznie umieszcza swoją siostrzenicę w Seattle Grace- szpitalu, w którym kiedyś sama miała swój bal na zakończenie roku szkolnego. Izzie wyjawia wspólnemu przyjacielowi swoje uczucia do George’a ale nie spodziewa się takiej reakcji. Derek uczy Cristinę jak być lepszym rezydentem instruktorem, a najstarszy żyjący stażysta świata- Norman, stawia błędną diagnozę jednemu z pacjentów Meredith. “The Heart of the Matter”
/ USA / serial

2017-10-16

08:15 Chirurdzy IV, odc. 4/17 Logo TVN 7
Żona szefa, Adele, pospiesznie umieszcza swoją siostrzenicę w Seattle Grace- szpitalu, w którym kiedyś sama miała swój bal na zakończenie roku szkolnego. Izzie wyjawia wspólnemu przyjacielowi swoje uczucia do George’a ale nie spodziewa się takiej reakcji. Derek uczy Cristinę jak być lepszym rezydentem instruktorem, a najstarszy żyjący stażysta świata- Norman, stawia błędną diagnozę jednemu z pacjentów Meredith. “The Heart of the Matter”
/ USA / serial
15:55 Chirurdzy IV, odc. 5/17 Logo TVN 7
Jest Halloween i dzień jest pełen niespodzianek dla lekarzy z Seattle Grace. Alex niespodziewanie i z przyjemnością przyjmuje wizytę swojej byłej pacjentki, Avy/Rebeki, Meredith jest przekonana, że nawiedzają ją prochy matki. Cristinę zlekceważył chirurg, którego uwielbia. Callie informuje kolegów lekarzy o romansie George’a i Izzie. “Haunt You Every Day”
/ USA / serial

2017-10-17

08:15 Chirurdzy IV, odc. 5/17 Logo TVN 7
Jest Halloween i dzień jest pełen niespodzianek dla lekarzy z Seattle Grace. Alex niespodziewanie i z przyjemnością przyjmuje wizytę swojej byłej pacjentki, Avy/Rebeki, Meredith jest przekonana, że nawiedzają ją prochy matki. Cristinę zlekceważył chirurg, którego uwielbia. Callie informuje kolegów lekarzy o romansie George’a i Izzie. “Haunt You Every Day”
/ USA / serial
15:55 Chirurdzy IV, odc. 6/17 Logo TVN 7
W związku ze wrzawą wokół ślubu, Szef zwraca się do kolegów lekarzy z prośbą o „wieczór gentlemana”. Cristina i Izzie zaciekle konkurują o te same operacje i uznanie przeprowadzającego je lekarza, Meredith udziela pomocy ocalałemu z wypadku podczas akrobatycznych skoków ze spadochronem a lekarze udzielają pomocy dwóm rannym finalistom, którzy konkurują w zawodach promocyjnych. “Kung Fu Fighting”
/ USA / serial

2017-10-18

08:15 Chirurdzy IV, odc. 6/17 Logo TVN 7
W związku ze wrzawą wokół ślubu, Szef zwraca się do kolegów lekarzy z prośbą o „wieczór gentlemana”. Cristina i Izzie zaciekle konkurują o te same operacje i uznanie przeprowadzającego je lekarza, Meredith udziela pomocy ocalałemu z wypadku podczas akrobatycznych skoków ze spadochronem a lekarze udzielają pomocy dwóm rannym finalistom, którzy konkurują w zawodach promocyjnych. “Kung Fu Fighting”
/ USA / serial
15:55 Chirurdzy IV, odc. 7/17 Logo TVN 7
Romantyczna chemia pomiędzy Georgem a Izzie zostaje wystawiona na próbę, kiedy Derek prosi Meredith o więcej niż fizyczny związek. Ku swojemu wielkiemu zdziwieniu, Mark zadurza się w koleżance chirurgu. Stanowisko Callie jako Szefowej Rezydentów jest zagrożone po tym jak deleguje ona zbyt wiele swoich obowiązków na Baileya. “Physical Attraction…Chemical Reaction”
/ USA / serial

2017-10-19

08:15 Chirurdzy IV, odc. 7/17 Logo TVN 7
Romantyczna chemia pomiędzy Georgem a Izzie zostaje wystawiona na próbę, kiedy Derek prosi Meredith o więcej niż fizyczny związek. Ku swojemu wielkiemu zdziwieniu, Mark zadurza się w koleżance chirurgu. Stanowisko Callie jako Szefowej Rezydentów jest zagrożone po tym jak deleguje ona zbyt wiele swoich obowiązków na Baileya. “Physical Attraction…Chemical Reaction”
/ USA / serial
15:55 Chirurdzy IV, odc. 8/17 Logo TVN 7
Po wypadku szkolnego autobusu oddział ratunkowy wypełniają nastolatkowie. Bailey udziela pomocy pacjentce, w której durzył się w szkole średniej. Derek idzie na randkę z koleżanką lekarką, a Thatcher wchodzi na oddział ratunkowy w poszukiwaniu Meredith. “Forever Young”
/ USA / serial

2017-10-20

08:15 Chirurdzy IV, odc. 8/17 Logo TVN 7
Po wypadku szkolnego autobusu oddział ratunkowy wypełniają nastolatkowie. Bailey udziela pomocy pacjentce, w której durzył się w szkole średniej. Derek idzie na randkę z koleżanką lekarką, a Thatcher wchodzi na oddział ratunkowy w poszukiwaniu Meredith. “Forever Young”
/ USA / serial
15:55 Chirurdzy IV, odc. 9/17 Logo TVN 7
Wypadek karetki naraża życie pracujących ratowników medycznych, podczas, gdy Meredith i Szef pracują na miejscu wypadku, aby ich uratować. Bailey udziela pomocy pacjentce, która odrzuca jej pomoc a Ava wraca po Alexa i w międzyczasie poznaje jego drugą dziewczynę. “Crash Into Me – Part One”
/ USA / serial

2017-10-23

08:15 Chirurdzy IV, odc. 9/17 Logo TVN 7
Wypadek karetki naraża życie pracujących ratowników medycznych, podczas, gdy Meredith i Szef pracują na miejscu wypadku, aby ich uratować. Bailey udziela pomocy pacjentce, która odrzuca jej pomoc a Ava wraca po Alexa i w międzyczasie poznaje jego drugą dziewczynę. “Crash Into Me – Part One”
/ USA / serial
15:55 Chirurdzy IV, odc. 10/17 Logo TVN 7
W niesamowitym zakończeniu dwuczęściowego odcinka, Meredith pracuje jak szalona, aby uratować życie ratownika medycznego uwięzionego w karetce, podczas gdy jej siostra, Lexie, ma w rękach życie pacjenta. Derek musi polegać na pomocy pielęgniarki, aby ocalić życie pacjenta. Bailey walczy, aby zachować równowagę pomiędzy życiem osobistym a pracą. “Crash Into Me – Part Two”
/ USA / serial

2017-10-24

08:15 Chirurdzy IV, odc. 10/17 Logo TVN 7
W niesamowitym zakończeniu dwuczęściowego odcinka, Meredith pracuje jak szalona, aby uratować życie ratownika medycznego uwięzionego w karetce, podczas gdy jej siostra, Lexie, ma w rękach życie pacjenta. Derek musi polegać na pomocy pielęgniarki, aby ocalić życie pacjenta. Bailey walczy, aby zachować równowagę pomiędzy życiem osobistym a pracą. “Crash Into Me – Part Two”
/ USA / serial
15:55 Chirurdzy IV, odc. 11/17 Logo TVN 7
Rodzina Bailey staje twarzą w twarz z ciężkim przeżyciem medycznym, akurat w momencie, gdy rozpada się jej małżeństwo. Niespodziewana wizyta matki George’a okazuje się szokiem zarówno dla Izzie jak i Callie. Uzdrowiciel rzuca wyzwanie Erice i wierze Alexa w medycynę tradycyjną. Derek musi uporać się z następstwem pocałunku z Rose. “Lay Your Hands on Me”
/ USA / serial

2017-10-25

08:15 Chirurdzy IV, odc. 11/17 Logo TVN 7
Rodzina Bailey staje twarzą w twarz z ciężkim przeżyciem medycznym, akurat w momencie, gdy rozpada się jej małżeństwo. Niespodziewana wizyta matki George’a okazuje się szokiem zarówno dla Izzie jak i Callie. Uzdrowiciel rzuca wyzwanie Erice i wierze Alexa w medycynę tradycyjną. Derek musi uporać się z następstwem pocałunku z Rose. “Lay Your Hands on Me”
/ USA / serial
15:55 Chirurdzy IV, odc. 12/17 Logo TVN 7
Sześć tygodni po tym, jak Derek i Meredith zakończyli swój związek a Derek zaczął umawiać się na randki z Rose. Meredith i jej koledzy i koleżanki rezydenci, Alex, Izzie i Cristina, stają w szranki w konkursie chirurgicznym, w którym rolę sędziego pełni Bailey. W międzyczasie stażyści George i Lexie przyzwyczajają się do nowego, zapyziałego mieszkania a Callie znajduje przyjaciółkę we współlokatorce, Erice Hahn, która jest największym wrogiem Cristiny. “Where the Wild Things Are”
/ USA / serial

2017-10-26

08:15 Chirurdzy IV, odc. 12/17 Logo TVN 7
Sześć tygodni po tym, jak Derek i Meredith zakończyli swój związek a Derek zaczął umawiać się na randki z Rose. Meredith i jej koledzy i koleżanki rezydenci, Alex, Izzie i Cristina, stają w szranki w konkursie chirurgicznym, w którym rolę sędziego pełni Bailey. W międzyczasie stażyści George i Lexie przyzwyczajają się do nowego, zapyziałego mieszkania a Callie znajduje przyjaciółkę we współlokatorce, Erice Hahn, która jest największym wrogiem Cristiny. “Where the Wild Things Are”
/ USA / serial
15:55 Chirurdzy IV, odc. 13/17 Logo TVN 7
Addison powraca do Seatlle Grace, aby przeprowadzić operację i jest zaskoczony wszystkimi zmianami w życiu swoich dawnych współpracowników. W międzyczasie Meredith i Derek mają pierwszego pacjenta na badaniach klinicznych a Rebecca Ava powraca z szokującymi wiadomościami dla Alexa. “Piece of My Heart”
/ USA / serial

2017-10-27

08:15 Chirurdzy IV, odc. 13/17 Logo TVN 7
Addison powraca do Seatlle Grace, aby przeprowadzić operację i jest zaskoczony wszystkimi zmianami w życiu swoich dawnych współpracowników. W międzyczasie Meredith i Derek mają pierwszego pacjenta na badaniach klinicznych a Rebecca Ava powraca z szokującymi wiadomościami dla Alexa. “Piece of My Heart”
/ USA / serial
15:55 Chirurdzy IV, odc. 14/17 Logo TVN 7
Sprzeciw pielęgniarek wobec randek McSteamy’ego prowadzi do wprowadzenia nowej polityki „idź na randkę i powiedz”. W międzyczasie wiadomości o najnowszych osiągnięciach zawodowych Burke’a zmuszają Cristinę do zmierzenia się z uczuciami do jej byłego chłopaka. Meredith i Derek przyjmują żołnierza weterana na badania kliniczne a Callie zwraca się w potrzebie do Sloana. “The Becoming”
/ USA / serial

2017-10-30

08:15 Chirurdzy IV, odc. 14/17 Logo TVN 7
Sprzeciw pielęgniarek wobec randek McSteamy’ego prowadzi do wprowadzenia nowej polityki „idź na randkę i powiedz”. W międzyczasie wiadomości o najnowszych osiągnięciach zawodowych Burke’a zmuszają Cristinę do zmierzenia się z uczuciami do jej byłego chłopaka. Meredith i Derek przyjmują żołnierza weterana na badania kliniczne a Callie zwraca się w potrzebie do Sloana. “The Becoming”
/ USA / serial
15:55 Chirurdzy IV, odc. 15/17 Logo TVN 7
Doktor Wyatt nie pozwala Meredith na porzucenie terapii. Alex dowiaduje się prawdy o stanie zdrowia Rebeki. Szef nalega, aby Erica przeprowadziła ryzykowną operację na swoim mentorze a po otrzymaniu wiadomości o Burke’u, Christina nadal robi rzeczy sprzeczne ze swoją naturą, posuwając się nawet do sprzątnięcia swojego, zawsze niechlujnego, mieszkania. “Losing My Mind”
/ USA / serial

2017-10-31

08:15 Chirurdzy IV, odc. 15/17 Logo TVN 7
Doktor Wyatt nie pozwala Meredith na porzucenie terapii. Alex dowiaduje się prawdy o stanie zdrowia Rebeki. Szef nalega, aby Erica przeprowadziła ryzykowną operację na swoim mentorze a po otrzymaniu wiadomości o Burke’u, Christina nadal robi rzeczy sprzeczne ze swoją naturą, posuwając się nawet do sprzątnięcia swojego, zawsze niechlujnego, mieszkania. “Losing My Mind”
/ USA / serial
15:55 Chirurdzy IV, odc. 16/17 Logo TVN 7
Meredith i Derek mają ostatnią szansę na pomyślny wynik swoich badań klinicznych, podczas, gdy inni chirurdzy pracują razem, aby uwolnić chłopca z tężejącego bloku cementu. W międzyczasie, Izzie pomaga Alexowi w opiece nad schorowaną Rebeką a Lexie odkrywa istotne informacje na temat statusu George’a jako stażysty. “Freedom” (Part 1 of 2)
/ USA / serial
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji oraz obsady pozycji Chirurdzy. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Chirurdzy w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 160 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie.

Emisja w stacjach

Pozycję można obejrzeć w:

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Obsada (osoby)

Lista zwiera odnośniki do stron osób związanych z produkcją (aktorzy, reżyser):

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info