Chirurdzy godziny emisji w telewizji, obsada, gdzie i kiedy obejrzeć

Najbliższe emisje

Emisja Chirurdzy będzie miała miejsce:

2017-08-21

15:55 Chirurdzy II, odc. 17/27 Logo TVN 7
Szpital pozostaje w stanie zagrożenia. Sytuacja pogarsza się mimo wysiłków pracowników szpitala Seattle Grace Hospital. "(As We Know It)"
/ USA / serial

2017-08-22

15:55 Chirurdzy II, odc. 18/27 Logo TVN 7
Dereka i Addison nawiedza duch przeszłości i sprawy się komplikują. Tymczasem Burke poznaje sekret Cristiny, a Meredith za sprawą matki zaczyna zastanawiać się nad rodzinnymi tajemnicami. "Yesterday"
/ USA / serial

2017-08-23

15:55 Chirurdzy II, odc. 19/27 Logo TVN 7
Meredith i George nieoczekiwanie się ścierają. Tymczasem Bailey – teoretycznie wciąż na urlopie macierzyńskim – zajmuje się Addison i jej nietypowym kobiecym problemem. Alex staje się niespodziewanie zazdrosny, gdy Izzie poświęca więcej uwagi Denny'emu. "What Have I Done to Deserve This?"
/ USA / serial
21:00 Grey's Anatomy: Chirurdzy 12, odc. 10 - Tylko Ciebie chcę Logo FOX
Lekarze ze szpitala Grey Sloan Memorial opiekują się Meredith po napaści, w wyniku której doznała ciężkich urazów. Callie i Maggie przeprowadzają eksperymentalną operację 15-letniego pacjenta Alexa, wbrew jego lekarskim zaleceniom. Tymczasem Owen i Nathan nadal się ze sobą nie zgadzają, a związek Maggie i Andrew wciąż się rozwija.
Czas trwania: 60min. / USA / 2015 / serial obyczajowy
22:00 Grey's Anatomy: Chirurdzy 12, odc. 11 - Ulecz moje serce Logo FOX
Dzięki serii retrospekcji widzowie prześledzą, jak rozwijał się związek April i Jacksona, począwszy od ich pierwszego spotkania. Zobaczą także trwające latami postępy w dochodzeniu do zdrowia jednego z pacjentów Jacksona.
Czas trwania: 55min. / USA / 2015 / serial obyczajowy
22:55 Grey's Anatomy: Chirurdzy 12, odc. 12 - Moje kolejne życie Logo FOX
Do szpitala Grey Sloan Memorial zostaje przyjęty pacjent, u którego zdiagnozowano kolejnego tętniaka. Meredith operowała go jeszcze jako stażystka. Był to pierwszy przeprowadzony przez nią zabieg. Amelia zajmuje się również nowym przypadkiem. Tymczasem Maggie podejrzewa, że Richard wie o jej związku z Andrew. Arizona zastanawia się, czy powinna znowu zacząć umawiać się na randki.
Czas trwania: 55min. / USA / 2015 / serial obyczajowy

2017-08-24

15:55 Chirurdzy II, odc. 20/27 Logo TVN 7
Cristina nie jest zadowolona, gdy Bailey powierza jej opiekę na dzieckiem. Tymczasem Derek i Addison godzą się, a Denny pozostaje dla Alexa przeszkodą w walce o serce Izzie. "Band-Aid Covers the Bullet Hole"
/ USA / serial

2017-08-25

15:55 Chirurdzy II, odc. 21/27 Logo TVN 7
Gdy w Seattle Grace Hospital dochodzi do serii osobliwych wydarzeń, lekarze stają się przesądni, przez co Izzie zaczyna martwić się o powodzenie operacji Denny'ego. Tymczasem Derek i Addison myślą o wspólnym mieszkaniu, a Richard zajmuje się wyjątkowym znajomym sprzed lat. "Superstition"
/ USA / serial

2017-08-28

15:55 Chirurdzy II, odc. 22/27 Logo TVN 7
George zbyt długo korzysta z mieszkania dr Burke'a, Meredith poznaje rodzinną tajemnicę. Bailey obawia się, że koledzy będą ją traktować inaczej odkąd została matką, a Alex dostaje lekcję w kwestii łóżkowych manier. "Name of the Game"
/ USA / serial

2017-08-29

15:55 Chirurdzy II, odc. 23/27 Logo TVN 7
Izzie wyciąga od George'a szczegóły na temat życia osobistego. Alex asystuje Addison przy delikatnym przypadku. Burke stresuje się, bo trafia do niego muzyczny idol. "Blues for Sister Someone"
/ USA / serial

2017-08-30

15:55 Chirurdzy II, odc. 24/27 Logo TVN 7
Stażyści zajmują się rodziną z wypadku samochodowego, Derek traci kontrolę nad emocjami, a Burke i Izzie mają nowy pomysł dla Denny'ego. "Damage Case"
/ USA / serial
21:00 Grey's Anatomy: Chirurdzy 12, odc. 13 - Na świeczniku Logo FOX
Meredith, Bailey, Jackson, Callie i Jo udają się do szpitala wojskowego. Mają tam przeprowadzić wyjątkowo ryzykowną operację u weterana z guzem w zaawansowanym stadium. Tymczasem w Grey Sloan Memorial, Andrew ma dość bycia najgorzej skrywanym sekretem Maggie, Ben podejmuje impulsywną decyzję w związku z zabiegiem chirurgicznym, a zespół cheerleaderek sieje spustoszenie na oddziale ratunkowym.
Czas trwania: 60min. / USA / 2015 / serial obyczajowy
22:00 Grey's Anatomy: Chirurdzy 12, odc. 14 - Odmieniec Logo FOX
Richard postanawia zmienić sposób dobierania w pary współpracujących ze sobą rezydentów i lekarzy prowadzących. Jego pomysł zbija wszystkich z tropu. Tymczasem Arizona podejmuje śmiałą decyzję związaną z leczeniem kobiety, która jest w ciąży z czworaczkami. April staje przed trudnym wyborem.
Czas trwania: 55min. / USA / 2015 / serial obyczajowy
22:55 Grey's Anatomy: Chirurdzy 12, odc. 15 - Już dłużej nie czekam Logo FOX
Lekarzy czeka przeprowadzenie skomplikowanej operacji, polegającej na transplantacji trzech organów jednocześnie. Jackson odkrywa, że April znów jest w ciąży. Meredith zastanawia się, czy jako wdowa może znów zacząć chodzić na randki. Andrew nie chce być faworyzowany po tym, jak on i Maggie ujawniają wszystkim, że są parą.
Czas trwania: 55min. / USA / 2015 / serial obyczajowy

2017-08-31

15:55 Chirurdzy II, odc. 25/27 Logo TVN 7
W pierwszym odcinku finałowym Finn informuje o stanie Doktorka. Meredith zostaje przydzielona do pomocy Callie, a George Derekowi. Burke i Izzie wciąż szukają dawcy dla Denny'ego. "17 Seconds"
/ USA / serial

2017-09-01

15:55 Chirurdzy II, odc. 26/27 Logo TVN 7
W pierwszej części finału serii Izzie i George zajmują się Dennym, który desperacko potrzebuje serca. Niepodziewanie Cristina staje na czele urazówki, a Derek zdaje sobie sprawę, że życie przyjaciela jest w jego rękach. "Deterioration of the Fight or Flight Response"
/ USA / serial

2017-09-04

15:55 Chirurdzy II, odc. 27 Logo TVN 7
W drugiej części finału Richard przesłuchuje stażystów w sprawie stanu pewnego pacjenta. Callie chce wiedzieć, co George do niej czuje. Meredith i Derek spotykają się w sprawie Doktorka. "Losing My Religion"
/ USA / serial

2017-09-05

15:55 Chirurdzy III, odc. 1/25 Logo TVN 7
Izzie nie może się pozbierać po stracie Denny'ego. Cristina i Meredith bezskutecznie starają się ją pocieszyć. W końcu Izzie postanawia urządzić dla ukochanego sziwę. Tymczasem do szpitala trafia kobieta zarażona tajemniczą chorobą. Okazuje się, że to dżuma. Wszyscy, którzy mieli z nią kontakt (w tym Derek i George), zostają poddani kwarantannie. Adele stawia Richardowi ultimatum. Stażyści wspominają dzień, w którym się poznali. “Time Has Come Today”
/ USA / serial

2017-09-06

15:55 Chirurdzy III, odc. 2/25 Logo TVN 7
Cristina w dość nietypowych okolicznościach poznaje rodziców Burke'a. Addison znajduje majtki Meredith w kieszeni marynarki Dereka. Z zemsty wiesza je na tablicy ogłoszeń. Montgomery bierze dzień urlopu i postanawia topić smutki w alkoholu. Załamana Izzie nie jest w stanie znaleźć sobie miejsca. Ulgę przynosi jej jedynie pieczenie ciastek. Dr Webber odkrywa tajemnicę Callie. Lekarze ratują życie chłopca, którego przebiło drzewo. Jedna z pacjentek dowiaduje się, że ma raka płuc. Meredith nie potrafi wybrać pomiędzy Derekiem a Finnem. W końcu dziewczyna decyduje, że najpierw musi pochodzić z nimi na randki, by dokonać właściwego wyboru. Derek mówi Addison, że ich małżeństwo jest już skończone, gdy w jej apartamencie wpada na Marka Sloana. “I Am a Tree”
/ USA / serial

2017-09-07

15:55 Chirurdzy III, odc. 3/25 Logo TVN 7
George ma dość mieszkania z Callie. Tymczasem ona złości się, że ten zniechęcił jej pacjenta do operacji. Napięcie między parą wzrasta, w rezultacie Callie wyprowadza się do hotelu. Obserwując poczynania Burke'a, Cristina postanawia mu pomóc. Alex zajmuje się młodą pacjentką, odporną na ból. Mark wyznaje miłość Addison. Izzie udaje się do Seattle Grace, by prosić o drugą szansę. Targające nią wątpliwości nie pozwalają jej jednak przekroczyć progu szpitala. Meredith odkrywa, że randkowanie z dwoma mężczyznami nie jest tak łatwe jak myślała. “Sometimes a Fantasy”
/ USA / serial

2017-09-08

15:55 Chirurdzy III, odc. 4/25 Logo TVN 7
Do grona chirurgów Seattle Grace dołącza stary znajomy Dereka i Addison – Mark Sloan. Meredith dostaje nagłego ataku wyrostka. Odkrywa dzięki temu uroki morfiny i życzliwą stronę Addison. Meredith dokonuje ostatecznego wyboru pomiędzy Finnem i Derekiem. Ciężarna pacjentka Addison nie wyraża zgody na przeprowadzenie cesarskiego cięcia, gdyż upiera się przy naturalnym porodzie. Izzie spotyka się z ojcem Denny’ego, który na początku rozmowy jest do niej wrogo nastawiony. Uważa on, że dziewczyna związała się z jego synem dla pieniędzy. Po dłuższej rozmowie wręcza jej kopertę, w której jest czek na 8,7 miliona dolarów. Podaje też klucz do odsłuchania wiadomości od jego syna, którą Denny pozostawił tuż przed śmiercią. Skrywając mroczny sekret, Burke zostaje dopuszczony do operacji. Addison nie może sobie poradzić z wyrzutami sumienia dręczącymi ją z powodu wydarzeń przeszłości. “What I Am”
/ USA / serial

2017-09-11

15:55 Chirurdzy III, odc. 5/25 Logo TVN 7
Izzie nie wie, co zrobić z pieniędzmi od Denny’ego. Tymczasem w szpitalu trwa seminarium dotyczące śmiertelności pacjentów, które sprawia, że w stażystach odzywa się poczucie winy. Addison i Derek porozumiewają się w sprawie rozwodu. Addison przyznaje, że związek z Markiem był dla niej czymś więcej niż tylko epizodem. Meredith informuje Dereka o jej "ostatecznym wyborze". Reakcja neurochirurga nieco ją zaskakuje. Callie zastanawia się, jak powiedzieć George'owi o nocy spędzonej ze Sloanem. Do szpitala trafia para, która dosłownie nie może się od siebie "oderwać". “Oh, The Guilt”
/ USA / serial

2017-09-12

15:55 Chirurdzy III, odc. 6/25 Logo TVN 7
W dość niecodziennych okolicznościach Meredith poznaje siostrę Dereka – Nancy. Kobieta nie jest zadowolona z faktu, iż jej brat spotyka się ze stażystką. Derek prosi Meredith, aby ta dała mu czas na poukładanie różnych spraw. Izzie wraca do pracy w charakterze obserwatora. Jest ona na okresie próbnym – każdego dnia przypisana innemu stażyście. Addison zajmuje się pacjentką z dwoma macicami. Burke narzeka nadal na problemy z ręką, dlatego Cristina asystuje mu przy wszystkich operacjach. “Let the Angels Commit”
/ USA / serial

2017-09-13

15:55 Chirurdzy III, odc. 7/25 Logo TVN 7
Męska część zespołu z Seattle Grace, oprócz Sloana, wyjeżdża na camping do lasu. Dochodzi tam do bójki między Aleksem a George'em, w której ucierpiał Walter – chłopak Joego. Preston zszywa głowę rannego, ale drży mu ręka, wszystko zauważa O'Malley. George dowiaduje się, że Callie spędziła noc z Sloanem. Derek postanawia zacząć wszystko od początku z Meredith. Bailey dobrze wie, że Christina wymazała jej nazwisko z rozpisu operacji. Postanawia dać jej nauczkę, przypisuje ją do pacjenta, który połknął pionki od gry Monopoly. Pacjentką Addison jest Jamie Carr, która wychodząc spod prysznica, skręciła nadgarstek. Po badaniach ginekologicznych okazuje się, że ten upadek spowodował śmierć jej nienarodzonego dziecka. Daniel-Donna, transwestyta, pacjent Marka, chce usunąć swoje genitalia męskie, aby poczuć się jak kobieta. Po badaniach okazuje się, że ma raka piersi. Nie powinien poddać się operacji plastycznej, ale się na nią decyduje. Izzie jest przypisana do Sydney – rezydentki, która stwierdza, że ona nie radzi sobie po stracie Denny'ego. Opowiada swoją historię – jak była stażystką i straciła dziecko. Do szpitala zostaje przyjęty ojciec George'a. “Where the Boys Are”
/ USA / serial

2017-09-14

15:55 Chirurdzy III, odc. 8/25 Logo TVN 7
Ojciec George'a ma złamany obojczyk, który nastawia Callie. Podczas rutynowych badań okazuje się, że Harold O'Malley ma raka przełyku. Zostaje on poddany zabiegowi kardiochirurgicznemu, aby można było usunąć guzy. George mówi Cristinie o drżeniu ręki Burke'a. Addison wyrzuca obrączkę do oceanu. Do szpitala trafia dziewczynka Mia, którą potrąciła jej niania. Izzie i Alex zajmują się Frankiem, który poddał się operacji plastycznej. Richard mówi Meredith, że nie będzie odwiedzał jej matki. “Staring at the Sun”
/ USA / serial

2017-09-15

15:55 Chirurdzy III, odc. 9/25 Logo TVN 7
Cristina obawia się, że sekret jej i Burke'a wyjdzie na jaw. George nie chce, aby jego ojca operował Preston. Prosi on konsultację dr Erikę Hahn kardiochirurga z Seattle Presbyterian, Yang jej asystuje. Panem O’Malleyem zajmuje się Izzie, która za dużo opowiada rodzicom George'a o jego sprawach miłosnych. Burke otrzymuje propozycję od Webbera, aby został nowym szefem. Richard chce odejść na emeryturę. Obecność Hahn powoduje niepewność u Christiny. Callie jest zła na Meredith, że to ona powiedziała Geroge'owi o nocy jej spędzonej z Markiem. Chce się z nią bić, ale Grey mówi, że to George jej o tym powiedział. Starszy mężczyzna Dickerson powoduje wypadek na rynku. Zostaje ranna kobieta, która jest w ciąży. Ranni z wypadku są operowani. Hahn potrzebuje pomocy Burke'a podczas operacji, ale on nie pozwala, aby Cristina mu asystowała. Wychodzi na jaw prawda o drżeniu ręki Prestona. Meredith nie rozumie, dlaczego Cristina jej o tym nie powiedziała. Yang nie wytrzymuje presji związanej z sekretem drżenia ręki, postanawia wszystko powiedzieć Webberowi. “From a Whisper to a Scream”
/ USA / serial

2017-09-18

15:55 Chirurdzy III, odc. 10/25 Logo TVN 7
Wszyscy stażyści, oprócz Meredith, unikają Cristiny. Burke winni Dereka za drżenie jego ręki. Szuka lekarza, który by go zoperował. Christina asystuje Hahn podczas operacji Harolda O’Malleya i podczas całego zabiegu obserwuje George'a wraz z Prestonem. Do szpitala zostaje przyjęta na poród Molly, siostra Meredith, o której istnieniu ona nie wiedziała. Addison podczas porodu asystuje Grey. Bailey nie podoba się, że Cristina i Burke nie ponieśli żadnych konsekwencji. Wszyscy stażyści zostają przydzieleni do operacji rozdzielenia 22-letnich bliźniąt syjamskich. Jeden z bliźniaków chce się ożenić i potrzebuje więcej intymności. Do tej operacji są potrzebni wszyscy lekarze. Derek nie wierzy w swoje umiejętności lekarskie. Preston decyduje się poddać operacji, którą przeprowadzi Shepherd. Izzie asystuje Sloanowi podczas operacji. “Don’t Stand So Close to Me”
/ USA / serial

2017-09-19

15:55 Chirurdzy III, odc. 11/25 Logo TVN 7
Ojciec George'a zostaje poddany operacji usunięcia guza. Prosi on przed zabiegiem, aby lekarze wycięli guza w całości. Podczas operacji okazuje się, że Herold ma już przerzuty na inne narządy. Meredith ciągle chrapie w nocy, więc Derek śpi na kanapie w salonie. Siostrzenica Grey musi być operowana. W szpitalu pojawia się Thatcher, ojciec Meredith, który bardzo troszczy się o swoją wnuczkę. Addison przyznaje się Callie, ze poddała się aborcji, a ojcem dziecka był Sloan. Do szpitala trafia Heather Douglas, która ma skrzywiony kręgosłup o 90 stopni. Callie proponuje operację wyprostowania za pomocą tytanowego pręta. Izzie chce asystować w czasie tej operacji, ale Bailey nie chce się zgodzić. Stevens nadal nie zrealizowała czeku od Denny'ego. Postanawia go zrealizować, aby uczestniczyć w tak rzadkiej operacji. Okazuje się, że firma ubezpieczeniowa nie pokryje kosztów operacji. Burke poddaje się operacji usunięcia krwiaka, który powodował drżenie ręki. Nie chce powiedzieć Cristinie, czy operacja się udała. Preston i Yang nadal z sobą nie rozmawiają.“Six Days” Pt. 1
/ USA / serial

2017-09-20

15:55 Chirurdzy III, odc. 12/25 Logo TVN 7
Rodzina O’Malleyów musi podjąć decyzję o podtrzymywaniu życia Harolda przez maszyny lub pozwolić jemu umrzeć. Bailey mówi George'owi o przerzutach raka jego ojca. Postanawiają odłączyć Harolda od maszyn. Anonimowy darczyńca wpłaca pieniądze na operację skoliozy Heather Douglas. Miranda wie, że to Izzie. Nie pozwala jednak jej operować, gdyż uważa, że stażystka znowu się zaangażowała emocjonalnie. Burke nie ma drżenia ręki, ale nadal nie rozmawia z Cristiną. Derek namawia Meredith, aby porozmawiała ze swoim ojcem. Dowiaduje się, że to jej matka zabroniła mu spotykać się z nią.“Six Days” Pt. 2
/ USA / serial

2017-09-21

15:55 Chirurdzy III, odc. 13/25 Logo TVN 7
George nie potrafi sobie poradzić po stracie ojca. Swój smutek chce zastąpić seksem z Callie, później się jej oświadcza. Richard chce odejść na emeryturę. Cristina i Burke nadal nie rozmawiają ze sobą. Preston zaprasza do siebie na kolację Dereka z Meredith, podczas której Shepherd dowiaduje się, że Webber zaproponował stanowisko szefa Burke'owi. On odmawia Richardowi. Miranda chce otworzyć przychodnię przy szpitalu. Izzie postanawia jej pomóc, dając 8,7 miliona dolarów, które dostała od Denny'ego. Przychodnia będzie nosiła imię Denny'ego Duquette. Pacjentką Addison jest młoda, 23-letnia, kobieta Jilly, która ma raka jajników z przerzutami. Pacjentem Callie i Cristiny jest maratończyk, który zemdlał podczas biegu. Lekarze żeby uratować mu życie, rozcinają skalpelem obie nogi bez znieczulenia. Yang jest pod wrażeniem umiejętności Callie. Mark chce wyjechać z Seattle, ale gdy dowiaduje się, że Richard chce odejść na emeryturę, postanawia jednak zostać i wystartować w konkursie na nowego szefa. Burke oświadcza się Christinie.“Great Expectations”
/ USA / serial

2017-09-22

15:55 Chirurdzy III, odc. 14/25 Logo TVN 7
Matce Meredith powraca pamięć. Ellis Grey trafia do szpitala w związku z arytmią serca. Pamięta ona jedynie wszystko prócz ostatnich 5 lat. Meredith mówi jej, że ma chorobę Alzheimera, mieszka w domu starców. Ellis nie chce się zgodzić na zabieg, ale jej córka wyraża zgodę. Cristina zgadza się wyjść za mąż za Burke'a, ale nie będzie nosiła pierścionka zaręczynowego. Zostaje otwarta przychodnia im Denny'ego Duquette'a. Pierwszą pacjentką jest dziewczynka, którą przyprowadza ojciec. Prosi on lekarzy, aby uświadomili ją, jak używać akcesoriów higienicznych w czasie miesiączki. George ożenił się z Callie w Las Vegas. Życie lekarzy jest zagrożone, gdy krew pacjentki Marina jest uznane za toksyczną. Meredith, Cristina i Izzie próbują zamknąć ranę operacyjną pacjentki. Jedynie Sloan nie chce brać udziału w operacji.“Wishin’ and Hopin’”
/ USA / serial

2017-09-25

15:55 Chirurdzy III, odc. 15/25 Logo TVN 7
Stażyści uczą się segregować chorych. Wydarza się wypadek – zderzenie kontenerowca z promem, jest wielu rannych. Webber wysyła stażystów na miejsce katastrofy. Jedynie Cristina zostaje na ostrym dyżurze. Alex znajduje kobietę w ciąży, którą przygniótł cementowy kołek. Cristina chce powiedzieć Meredith, że wychodzi za mąż za Burke'a, ale nie potrafi znaleźć właściwego momentu. Do Grey przychodzi dziewczynka, która nie odstępuje jej na krok. Meredith tamuje krwawienie nogi mężczyzny, który jest w szoku. Niechcący popycha ją i lekarka wpada do wody. Do Izzie przychodzi mężczyzna, który prosi o uratowanie jego przyjaciela. Ma on przygniecione nogi autem. George okłamuje pacjentkę, że odnalazł jej syna. Powiedział jej to tylko po to, żeby zgodziła się na operację. Wszyscy wiedzą, że Burke będzie się żenił z Cristiną, tylko Meredith o tym nie wie. “Walk on Water”
/ USA / serial

2017-09-26

15:55 Chirurdzy III, odc. 16/25 Logo TVN 7
Alex jest odpowiedzialny za kontakt z rodzinami poszkodowanych w katastrofie. Brak systemu identyfikacji w niewielkim stopniu łagodzi frustrację członków rodziny. Alex wpada na pomysł robienia zdjęć polaroidem zmarłym niezidentyfikowanym ludziom. Izzie stara się pomóc pacjentowi przygniecionemu autem. Aby uratować mu życie, wierci mu w głowie dziury, aby wyrównać ciśnienie. Webber oznajmia, że skończył się jej okres próbny. Razem ze Sloanem proponują jej asystę podczas operacji pacjenta, któremu uratowała życie. George znajduje zaginionego chłopca, którego matce obiecał, że go odnajdzie. Cristina denerwuje się, że wszyscy wrócili, a nadal nie ma Meredith. Derek wyławia z wody Grey, która jest w hipotermii. Reanimuje ją w karetce. Addison, Burke, Webber i Bailey starają się ratować życie Meredith. Derek jest załamany, że może ją stracić. "Drowning On Dry Land"
/ USA / serial

2017-09-27

15:55 Chirurdzy III, odc. 17/25 Logo TVN 7
Zespół lekarzy w Seattle Grace kontynuuje walkę o życie Meredith, która tymczasem zapada w śmierć kliniczną. Derek krzyczy na Elise Grey, uważa, że to, co stało się Meredith, jest jej winą. Po pacjentkę, którą uratował Alex przychodzi jej potencjalna rodzina. Okazuje się jednak, że kobieta nie jest ich córką. Matka Grey umiera mimo pomocy lekarskiej. Cristina widząc koleżankę prawie martwą, idzie na zakupy i do baru. Burke przekonuje ją, że lepiej, by pożegnała się ze swoją najlepsza przyjaciółką. Gdy stan Grey jest krytyczny, przychodzi do niej Yang, prosząc, by jeszcze raz spróbować reanimować koleżankę. Lekarze pod presją Cristiny ostatecznie ratują życie Meredith. Yang mówi jej, że wychodzi za mąż. Grey domyśla się, że jej matka nie żyje, co potwierdza jej Derek. Addison daje szanse Sloanowi, pod warunkiem że nie będzie uprawiał seksu przez 60 dni. “Some Kind of Miracle”
/ USA / serial

2017-09-28

15:55 Chirurdzy III, odc. 18/25 Logo TVN 7
W szpitalu pojawia się kandydat na nowego szefa chirurgii. Jest nim Colin Marlow. Okazuje się on byłym kochankiem Cristiny. Marlow powoduje niemiłą rywalizację pomiędzy lekarzami. Pacjentem Izzy jest starszy mężczyzna, który ma w ciele nabój z wojny koreańskiej. Wdała się infekcja, więc lekarze muszą usunąć pocisk. Scofieldowi zależy, aby określić, do kogo należała kula, ale po tylu latach staje się to niemożliwe. Helen Crawford, znajoma Dereka, została przyjęta na wycięcie guza mózgu. Shepherd postanawia wyciąć cały guz, aby nie musiała wracać na kolejny zabieg. Podczas operacji dochodzi do zatrzymania akcji serca. Derek otwiera klatkę piersiową, wykonuje masaż na otwartym sercu, nie prosząc o pomoc Burke'a. Susan, macocha Grey, przekonuje Meredith do kolacji z jej ojcem Thatcherem. Grey chce, aby ta kolacja była u niej u domu. Przychodzi na nią także Derek. Wychodzi na jaw, że Callie jest bardzo bogata. George prosi o wsparcie Izzy. Razem piją alkohol, a następnego poranka Izzie leży naga z George'em w łóżku. Sloan wykonuje zabieg rekonstrukcji oczodołu Jane Doe. Występują komplikacje, więc Addison musi ratować dziecko. Twierdzi ona, ze chciał on tą operacją zaimponować Marlowowi. Alex przeprasza pacjentkę, że przez jego radę o zdecydowaniu się na operację, mogła urodzić za wcześnie. “Scars and Souvenirs”
/ USA / serial

2017-09-29

15:55 Chirurdzy III, odc. 19/25 Logo TVN 7
George nie pamięta nocy spędzonej z Izzy. Niespodziewanie odwiedza Calie jej ojciec, który uważa że córka popełniła błąd, wychodząc za mąż. Po kilku godzinach George przypomina sobie poprzednią noc. Rozmawia z Izzy, dochodzą do wniosków, że ich wspólna noc pozostanie tajemnicą. Colin Marlow przedstawia zarządowi plan 10-letni dla szpitala. Nie jest tym zachwycony Richard, gdyż kandydat chce zmienić zasady panujące w szpitalu. Sloan nie przedstawia żadnego planu długoterminowego na rozwój szpitala. Uważa, że ważne jest ”tu i teraz”, chwali się zarządowi przychodnią Mirandy. Mark staje się najlepszym kandydatem wg zarządu szpitala. Sloan przeprowadza operację rekonstrukcji twarzy Jane Doe. Alex pomaga jej podjąć decyzję, którą wybrać twarz. Pokazuje pacjentce rysunki twarzy i opowiada o każdej z nich jak o realnej osobie. Sloan wybiera Meredith, aby wykonała pobranie kości do przeszczepu dla Jane. Derek stwierdza, że Mark chce wykorzystać Grey, aby zdobyć kilka dodatkowych punktów u szefa. Pacjentem Cristiny jest pracownik budowlany, który ma cukrzycę typu II. Nie daje się uratować jego nogi. Pani Rogerson jest pacjentką Izzy, której córka jest zbyt opiekuńcza. “My Favorite Mistake”
/ USA / serial
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji oraz obsady pozycji Chirurdzy. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Chirurdzy w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 160 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie.

Emisja w stacjach

Pozycję można obejrzeć w:

Obsada (osoby)

Lista zwiera odnośniki do stron osób związanych z produkcją (aktorzy, reżyser):

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info