Reklama

Człowiek kontra naród smakoszy godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Człowiek kontra naród smakoszy

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Człowiek kontra naród smakoszy będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2018-07-23

19:15 Człowiek kontra naród smakoszy, odc. 24: Oahu Logo Food Network
Adam ląduje w Oahu. Odwiedza Hank's Haute Dogs, gdzie próbuje kiełbasek w stylu Chicago w hawajskim wydaniu. Uraczy się też 30-centymetrowym hawajskim hot dogiem z aromatycznego, pieczonego na wolnym ogniu prosięcia. Od Albuquerque po Oahu Adam Richman poszukuje pól bitwy, na których toczyć się będzie zażarta wojna pomiędzy człowiekiem a jedzeniem. Od talerza do talerza, od stanu do stanu, Adam Richman w nowym sezonie programu podejmuje największe wyzwania kulinarne w Stanach Zjednoczonych, pożerając niewiarygodne posiłki, które wystawią na ciężką próbę najtwardszych żarłoków!
/ USA / serial
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Człowiek kontra naród smakoszy. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Człowiek kontra naród smakoszy w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 170 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Człowiek kontra naród smakoszy.

Poprzednie emisje Człowiek kontra naród smakoszy

Emisja Człowiek kontra naród smakoszy miała miejsce:

2018-07-19, 23:45 Człowiek kontra naród smakoszy, odc. 22/23: Omaha Logo Food Network
Adam jest w Nebrasce! Kulinarną podróż rozpoczyna od słynnej kanapki "Ojciec chrzestny" w Amato's Cafe. Kanapka zawiera sześć rodzajów soczystego mięsa i cztery gatunki topionego sera. Następnie Adam spróbuje słynnego steku z Omaha. Od Albuquerque po Oahu Adam Richman poszukuje pól bitwy, na których toczyć się będzie zażarta wojna pomiędzy człowiekiem a jedzeniem. Od talerza do talerza, od stanu do stanu, Adam Richman w nowym sezonie programu podejmuje największe wyzwania kulinarne w Stanach Zjednoczonych, pożerając niewiarygodne posiłki, które wystawią na ciężką próbę najtwardszych żarłoków!
2018-07-19, 23:15 Człowiek kontra naród smakoszy, odc. 21/23: Nascar Logo Food Network
Adam odwiedza Nowy Jork. Zanim wyruszy na ulice miasta, zrobi szybki objazd, by obejrzeć wyścig NASCAR. Następnie zajrzy do Campi's na długą kanapkę z megastekiem i pikantnym sosem mięsnym, będącym specjalnością lokalu. Od Albuquerque po Oahu Adam Richman poszukuje pól bitwy, na których toczyć się będzie zażarta wojna pomiędzy człowiekiem a jedzeniem. Od talerza do talerza, od stanu do stanu, Adam Richman w nowym sezonie programu podejmuje największe wyzwania kulinarne w Stanach Zjednoczonych, pożerając niewiarygodne posiłki, które wystawią na ciężką próbę najtwardszych żarłoków!
Reklama
2018-07-19, 19:45 Człowiek kontra naród smakoszy, odc. 22/23: Omaha Logo Food Network
2018-07-19, 19:15 Człowiek kontra naród smakoszy, odc. 21/23: Nascar Logo Food Network
2018-07-19, 11:45 Człowiek kontra naród smakoszy, odc. 20/23: Cincinnati Logo Food Network
Adam dociera do Ohio. Najpierw wrzuci na ząb doskonałą kanapkę z grillowanym serem w Tom+Chee. Następnie uraczy się słodkim pączkiem z jagodą amerykańską i grillowanym serem niebieskim oraz pyszną kanapką z grillowanym serem Armagoetta. Od Albuquerque po Oahu Adam Richman poszukuje pól bitwy, na których toczyć się będzie zażarta wojna pomiędzy człowiekiem a jedzeniem. Od talerza do talerza, od stanu do stanu, Adam Richman w nowym sezonie programu podejmuje największe wyzwania kulinarne w Stanach Zjednoczonych, pożerając niewiarygodne posiłki, które wystawią na ciężką próbę najtwardszych żarłoków!
2018-07-19, 11:15 Człowiek kontra naród smakoszy, odc. 19/23: St Paul Logo Food Network
Adam jest Minnesocie. Punch Pizza, z certyfikatem restauracji Verace Pizza Napoletana, to miejsce, w którym spróbuje prawdziwej pizzy margherita. Adam zajrzy też do The Rack Shack, by zamówić Hobo - rondel wypełniony mięsem. Od Albuquerque po Oahu Adam Richman poszukuje pól bitwy, na których toczyć się będzie zażarta wojna pomiędzy człowiekiem a jedzeniem. Od talerza do talerza, od stanu do stanu, Adam Richman w nowym sezonie programu podejmuje największe wyzwania kulinarne w Stanach Zjednoczonych, pożerając niewiarygodne posiłki, które wystawią na ciężką próbę najtwardszych żarłoków!
2018-07-18, 23:45 Człowiek kontra naród smakoszy, odc. 20/23: Cincinnati Logo Food Network
2018-07-18, 23:15 Człowiek kontra naród smakoszy, odc. 19/23: St Paul Logo Food Network
2018-07-18, 19:45 Człowiek kontra naród smakoszy, odc. 20/23: Cincinnati Logo Food Network
2018-07-18, 19:15 Człowiek kontra naród smakoszy, odc. 19/23: St Paul Logo Food Network
2018-07-18, 11:45 Człowiek kontra naród smakoszy, odc. 18/23: Uliczne przekąski Logo Food Network
Adam udaje się na południe do Zatoki Tampa, gdzie skosztuje autentycznych meksykańskich tacos, serwowanych przez popularny Taco Bus. Następnie na rogu nowojorskiej ulicy, by poznać smak pysznych belgijskich gofrów z Wafles & Dinges. Od Albuquerque po Oahu Adam Richman poszukuje pól bitwy, na których toczyć się będzie zażarta wojna pomiędzy człowiekiem a jedzeniem. Od talerza do talerza, od stanu do stanu, Adam Richman w nowym sezonie programu podejmuje największe wyzwania kulinarne w Stanach Zjednoczonych, pożerając niewiarygodne posiłki, które wystawią na ciężką próbę najtwardszych żarłoków!
2018-07-18, 11:15 Człowiek kontra naród smakoszy, odc. 17/23: Autostrada wzdłuż wybrzeża Pacyfiku Logo Food Network
Adam podróżuje piękną autostradą wzdłuż wybrzeża Pacyfiku, poszukując pysznego jedzonka. Swą podróż rozpoczyna w The Reel Inn, by spróbować najświeższych owoców morza na tej trasie, jak również smażonego w małej ilości tłuszczu halibuta. Od Albuquerque po Oahu Adam Richman poszukuje pól bitwy, na których toczyć się będzie zażarta wojna pomiędzy człowiekiem a jedzeniem. Od talerza do talerza, od stanu do stanu, Adam Richman w nowym sezonie programu podejmuje największe wyzwania kulinarne w Stanach Zjednoczonych, pożerając niewiarygodne posiłki, które wystawią na ciężką próbę najtwardszych żarłoków!
2018-07-17, 23:45 Człowiek kontra naród smakoszy, odc. 17/23: Autostrada wzdłuż wybrzeża Pacyfiku Logo Food Network
2018-07-17, 19:45 Człowiek kontra naród smakoszy, odc. 18/23: Uliczne przekąski Logo Food Network
Reklama
2018-07-17, 19:15 Człowiek kontra naród smakoszy, odc. 17/23: Autostrada wzdłuż wybrzeża Pacyfiku Logo Food Network
2018-07-16, 19:45 Człowiek kontra naród smakoszy, odc. 16/23: Route 66 Logo Food Network
Adam podróże główną drogą Ameryki: Route 66. Próbuje słynnych mrożonych słodkich sosów w Ted Drewes Frozen Custard. W Idle Spurs Steakhouse kosztuje najbardziej smakowitych steków na trasie. Od Albuquerque po Oahu Adam Richman poszukuje pól bitwy, na których toczyć się będzie zażarta wojna pomiędzy człowiekiem a jedzeniem. Od talerza do talerza, od stanu do stanu, Adam Richman w nowym sezonie programu podejmuje największe wyzwania kulinarne w Stanach Zjednoczonych, pożerając niewiarygodne posiłki, które wystawią na ciężką próbę najtwardszych żarłoków!
2018-07-16, 19:15 Człowiek kontra naród smakoszy, odc. 15/23: Portsmouth Logo Food Network
Adam jest w Portsmouth w New Hampshire. Jego pierwszy przystanek to Gilley, gdzie zje hot doga z chilli i wszelkimi dodatkami: ostrymi przyprawami, cebulą, keczupem, musztardą i kiszoną kapustą. Pałaszuje też piętrowy omlet Sklarmageddon. Od Albuquerque po Oahu Adam Richman poszukuje pól bitwy, na których toczyć się będzie zażarta wojna pomiędzy człowiekiem a jedzeniem. Od talerza do talerza, od stanu do stanu, Adam Richman w nowym sezonie programu podejmuje największe wyzwania kulinarne w Stanach Zjednoczonych, pożerając niewiarygodne posiłki, które wystawią na ciężką próbę najtwardszych żarłoków!
2018-07-12, 23:45 Człowiek kontra naród smakoszy, odc. 14/23: Providence Logo Food Network
Podczas kulinarnej wyprawy Adam dociera do Providence na Rhode Island. Najpierw zagląda do Bob & Timmy's, by spróbować lokalnego specjału - grillowanej pizzy. Następnie pałaszuje potrójnego morderczego burgera w Haven Brothers Diner. Od Albuquerque po Oahu Adam Richman poszukuje pól bitwy, na których toczyć się będzie zażarta wojna pomiędzy człowiekiem a jedzeniem. Od talerza do talerza, od stanu do stanu, Adam Richman w nowym sezonie programu podejmuje największe wyzwania kulinarne w Stanach Zjednoczonych, pożerając niewiarygodne posiłki, które wystawią na ciężką próbę najtwardszych żarłoków!
2018-07-12, 23:15 Człowiek kontra naród smakoszy, odc. 13/23: Savannah Logo Food Network
Misja poszukiwania smakowitych przekąsek zawiodła Adama do miasta Savannah w Georgii! W Sweet Potatoes Adam skosztuje grillowanego kurczaka z brzoskwiniami, południowych przysmaków na poprawę nastroju i słynnego puddingu bananowego. Od Albuquerque po Oahu Adam Richman poszukuje pól bitwy, na których toczyć się będzie zażarta wojna pomiędzy człowiekiem a jedzeniem. Od talerza do talerza, od stanu do stanu, Adam Richman w nowym sezonie programu podejmuje największe wyzwania kulinarne w Stanach Zjednoczonych, pożerając niewiarygodne posiłki, które wystawią na ciężką próbę najtwardszych żarłoków!
2018-07-12, 19:45 Człowiek kontra naród smakoszy, odc. 14/23: Providence Logo Food Network
2018-07-12, 19:15 Człowiek kontra naród smakoszy, odc. 13/23: Savannah Logo Food Network
2018-07-12, 11:45 Człowiek kontra naród smakoszy, odc. 12/23: Dallas Logo Food Network
Adam wpadł do Stanu Samotnej Gwiazdy - Dallas na soczyste obżarstwo. Najpierw odwiedzi Kuby's Sausage House, by spróbować prawdziwej niemieckiej kiełbasy. Skosztuje tu sześć ze stu różnych jej rodzajów! Od Albuquerque po Oahu Adam Richman poszukuje pól bitwy, na których toczyć się będzie zażarta wojna pomiędzy człowiekiem a jedzeniem. Od talerza do talerza, od stanu do stanu, Adam Richman w nowym sezonie programu podejmuje największe wyzwania kulinarne w Stanach Zjednoczonych, pożerając niewiarygodne posiłki, które wystawią na ciężką próbę najtwardszych żarłoków!
2018-07-12, 11:15 Człowiek kontra naród smakoszy, odc. 11/23: Milwaukee Logo Food Network
Adam jest w Milwaukee w Wisconsin. Rozkoszuje się włoską kanapką z włoską kiełbasą z dodatkiem pieczeni wołowej, pikantnymi warzywami i czerwonym sosem z dużą ilością mięsa. Według miejscowych to najlepsze kanapki na Środkowym Zachodzie! Od Albuquerque po Oahu Adam Richman poszukuje pól bitwy, na których toczyć się będzie zażarta wojna pomiędzy człowiekiem a jedzeniem. Od talerza do talerza, od stanu do stanu, Adam Richman w nowym sezonie programu podejmuje największe wyzwania kulinarne w Stanach Zjednoczonych, pożerając niewiarygodne posiłki, które wystawią na ciężką próbę najtwardszych żarłoków!
2018-07-11, 23:45 Człowiek kontra naród smakoszy, odc. 12/23: Dallas Logo Food Network
2018-07-11, 23:15 Człowiek kontra naród smakoszy, odc. 11/23: Milwaukee Logo Food Network
2018-07-11, 19:45 Człowiek kontra naród smakoszy, odc. 12/23: Dallas Logo Food Network
2018-07-11, 19:15 Człowiek kontra naród smakoszy, odc. 11/23: Milwaukee Logo Food Network
2018-07-11, 11:45 Człowiek kontra naród smakoszy, odc. 10/23: Louisville Logo Food Network
Adam dociera do Louisville w Kentucky. Odwiedza legendarny Brown Hotel, by posmakować oryginalny Hot Brown: kanapkę z indykiem i bekonem pokrytą sosem Mornay. Następnie Adam skosztuje tostów francuskich Quadruple B. Od Albuquerque po Oahu Adam Richman poszukuje pól bitwy, na których toczyć się będzie zażarta wojna pomiędzy człowiekiem a jedzeniem. Od talerza do talerza, od stanu do stanu, Adam Richman w nowym sezonie programu podejmuje największe wyzwania kulinarne w Stanach Zjednoczonych, pożerając niewiarygodne posiłki, które wystawią na ciężką próbę najtwardszych żarłoków!
2018-07-11, 11:15 Człowiek kontra naród smakoszy, odc. 9/23: Florida Keys Logo Food Network
W ramach smakowitej podróży Adam odwiedza Florida Keys, gdzie miejscowym przysmakiem jest odyńczyk! Adam zagląda do Hogfish Bar & Grill, by spróbować lokalnej specjalności serwowanej w kanapce zwanej "Zabójczym odyńczykiem". Od Albuquerque po Oahu Adam Richman poszukuje pól bitwy, na których toczyć się będzie zażarta wojna pomiędzy człowiekiem a jedzeniem. Od talerza do talerza, od stanu do stanu, Adam Richman w nowym sezonie programu podejmuje największe wyzwania kulinarne w Stanach Zjednoczonych, pożerając niewiarygodne posiłki, które wystawią na ciężką próbę najtwardszych żarłoków!
Reklama
2018-07-10, 23:45 Człowiek kontra naród smakoszy, odc. 9/23: Florida Keys Logo Food Network
2018-07-10, 19:45 Człowiek kontra naród smakoszy, odc. 10/23: Louisville Logo Food Network
2018-07-10, 19:15 Człowiek kontra naród smakoszy, odc. 9/23: Florida Keys Logo Food Network
2018-07-09, 19:45 Człowiek kontra naród smakoszy, odc. 8/23: Wybrzeże Zatoki Meksykańskiej Logo Food Network
Adam podróżuje wzdłuż Zatoki Meksykańskiej w poszukiwaniu pysznego jedzonka. Próbuje legendarnych żeberek w The Shed i zgłębia bogactwo smaków półmisku z owocami morza w lokalu The Original Oyster House w Gulf Shores. Od Albuquerque po Oahu Adam Richman poszukuje pól bitwy, na których toczyć się będzie zażarta wojna pomiędzy człowiekiem a jedzeniem. Od talerza do talerza, od stanu do stanu, Adam Richman w nowym sezonie programu podejmuje największe wyzwania kulinarne w Stanach Zjednoczonych, pożerając niewiarygodne posiłki, które wystawią na ciężką próbę najtwardszych żarłoków!
2018-07-09, 19:15 Człowiek kontra naród smakoszy, odc. 6/23: Tulsa Logo Food Network
Kulinarna eskapada Adama znów przywiodła go do Oklahomy. Odwiedzi Spudder, restaurację serwującą steki, która pamięta czasy poszukiwania ropy. Adam spróbuje tam jednego z najsłynniejszych steków w mieście o nazwie "Odwiert". Od Albuquerque po Oahu Adam Richman poszukuje pól bitwy, na których toczyć się będzie zażarta wojna pomiędzy człowiekiem a jedzeniem. Od talerza do talerza, od stanu do stanu, Adam Richman w nowym sezonie programu podejmuje największe wyzwania kulinarne w Stanach Zjednoczonych, pożerając niewiarygodne posiłki, które wystawią na ciężką próbę najtwardszych żarłoków!
2018-07-05, 23:45 Człowiek kontra naród smakoszy, odc. 5/23: New Haven Logo Food Network
Adam jest w Connecticut. Najpierw odgryzie kawał historii, odwiedzając miejsce narodzin hamburgera - Louis' Lunch. Lokal ten karmi naród smakoszy od początku XX wieku, bo właśnie tam i wtedy został wynaleziony hamburger. Od Albuquerque po Oahu Adam Richman poszukuje pól bitwy, na których toczyć się będzie zażarta wojna pomiędzy człowiekiem a jedzeniem. Od talerza do talerza, od stanu do stanu, Adam Richman w nowym sezonie programu podejmuje największe wyzwania kulinarne w Stanach Zjednoczonych, pożerając niewiarygodne posiłki, które wystawią na ciężką próbę najtwardszych żarłoków!
2018-07-05, 23:15 Człowiek kontra naród smakoszy, odc. 4/23: Nashville Logo Food Network
W ramach kulinarnej wyprawy Adam Richman odwiedza Nashville, światową stolicę muzyki country. Adam odwiedza znany lokal - Prince's Hot Chicken Shack, by spróbować specjalności Nashville - pikantnego, pieczonego kurczaka. Od Albuquerque po Oahu Adam Richman poszukuje pól bitwy, na których toczyć się będzie zażarta wojna pomiędzy człowiekiem a jedzeniem. Od talerza do talerza, od stanu do stanu, Adam Richman w nowym sezonie programu podejmuje największe wyzwania kulinarne w Stanach Zjednoczonych, pożerając niewiarygodne posiłki, które wystawią na ciężką próbę najtwardszych żarłoków!
2018-07-05, 19:45 Człowiek kontra naród smakoszy, odc. 5/23: New Haven Logo Food Network
2018-07-05, 19:15 Człowiek kontra naród smakoszy, odc. 4/23: Nashville Logo Food Network
2018-07-05, 11:45 Człowiek kontra naród smakoszy, odc. 3/23: Zatoka Tampa Logo Food Network
Adam ląduje w Tampie na Florydzie, krainie słońca, relaksu i autentycznych smaków. Próbuje florydzkiego specjału - żeberek z aligatora i jedzie do historycznego Ybor City, by zjeść tradycyjną kubańską kanapkę w Aquila Sandwich Shop. Od Albuquerque po Oahu Adam Richman poszukuje pól bitwy, na których toczyć się będzie zażarta wojna pomiędzy człowiekiem a jedzeniem. Od talerza do talerza, od stanu do stanu, Adam Richman w nowym sezonie programu podejmuje największe wyzwania kulinarne w Stanach Zjednoczonych, pożerając niewiarygodne posiłki, które wystawią na ciężką próbę najtwardszych żarłoków!
2018-07-05, 11:15 Człowiek kontra naród smakoszy, odc. 2/23: Harlem Logo Food Network
Adam jest w nowojorskim Harlemie! Najpierw odwiedzi historyczny lokal z jadłem dla duszy, by zjeść najlepszego kurczaka z goframi. Następnie wybierze się do Harlemu Hiszpańskiego, by przekonać się, jak smakuje najlepsza nowojorska "comida". Od Albuquerque po Oahu Adam Richman poszukuje pól bitwy, na których toczyć się będzie zażarta wojna pomiędzy człowiekiem a jedzeniem. Od talerza do talerza, od stanu do stanu, Adam Richman w nowym sezonie programu podejmuje największe wyzwania kulinarne w Stanach Zjednoczonych, pożerając niewiarygodne posiłki, które wystawią na ciężką próbę najtwardszych żarłoków!
2018-07-04, 23:45 Człowiek kontra naród smakoszy, odc. 3/23: Zatoka Tampa Logo Food Network
2018-07-04, 23:15 Człowiek kontra naród smakoszy, odc. 2/23: Harlem Logo Food Network
2018-07-04, 19:45 Człowiek kontra naród smakoszy, odc. 3/23: Zatoka Tampa Logo Food Network
2018-07-04, 19:15 Człowiek kontra naród smakoszy, odc. 2/23: Harlem Logo Food Network
2018-07-04, 11:45 Człowiek kontra naród smakoszy, odc. 1/23: Albuquerque Logo Food Network
Kulinarna wyprawa Adama przywiedzie go do Albuquerque, miasta, w którym zielone chilli dodaje się do każdej potrawy. Najpierw Adam odwiedzi Frontier Restaurant, lokal od 40 lat serwujący najlepsze w mieście cheeseburgery z zielonym chilli. Od Albuquerque po Oahu Adam Richman poszukuje pól bitwy, na których toczyć się będzie zażarta wojna pomiędzy człowiekiem a jedzeniem. Od talerza do talerza, od stanu do stanu, Adam Richman w nowym sezonie programu podejmuje największe wyzwania kulinarne w Stanach Zjednoczonych, pożerając niewiarygodne posiłki, które wystawią na ciężką próbę najtwardszych żarłoków!
2018-07-04, 00:15 Człowiek kontra naród smakoszy, odc. 1/23: Albuquerque Logo Food Network
2018-07-03, 19:45 Człowiek kontra naród smakoszy, odc. 1/23: Albuquerque Logo Food Network

Emisje archiwalne Człowiek kontra naród smakoszy

Emisja Człowiek kontra naród smakoszy miała miejsce:

2018-05-24, 11:15 Człowiek kontra naród smakoszy, odc. 24: Oahu Logo Food Network
2018-05-23, 23:15 Człowiek kontra naród smakoszy, odc. 24: Oahu Logo Food Network
2018-05-23, 19:15 Człowiek kontra naród smakoszy, odc. 24: Oahu Logo Food Network
2018-05-23, 11:45 Człowiek kontra naród smakoszy, odc. 22/23: Omaha Logo Food Network
2018-05-23, 11:15 Człowiek kontra naród smakoszy, odc. 21/23: Nascar Logo Food Network
2018-05-22, 23:45 Człowiek kontra naród smakoszy, odc. 21/23: Nascar Logo Food Network
2018-05-22, 19:45 Człowiek kontra naród smakoszy, odc. 22/23: Omaha Logo Food Network
2018-05-22, 19:15 Człowiek kontra naród smakoszy, odc. 21/23: Nascar Logo Food Network
2018-05-22, 11:45 Człowiek kontra naród smakoszy, odc. 20/23: Cincinnati Logo Food Network
2018-05-22, 11:15 Człowiek kontra naród smakoszy, odc. 19/23: St Paul Logo Food Network

Emisja w stacjach

Człowiek kontra naród smakoszy można obejrzeć w:

Emisje w: Food Network

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info