Reklama

Dżentelmeni i wieśniacy godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Dżentelmeni i wieśniacy będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2018-07-22

21:00 Dżentelmeni i wieśniacy, sez. 2, odc. 2/6 Logo TTV
Polska program

2018-07-24

23:00 Dżentelmeni i wieśniacy, sez. 2, odc. 2/6 Logo TTV
Polska program

2018-07-29

21:00 Dżentelmeni i wieśniacy, sez. 2, odc. 3/6 Logo TTV
W najnowszym odcinku „Dżentelmenów i wieśniaków” nastąpi zderzenie ezoteryki z realiami polskiej wsi. Michał, zajmujący się wróżeniem w programie ‘Moc Magii”, którego media nazywają „żywym Kenem” nie inaczej, jak za pomocą Tarota dowie się o tym, co go czeka w najbliższej przyszłości. Przed nim daleka wyprawa do wsi Plutycze na Podlasiu. Wyposażony w szampana, kosmetyki, talię kart oraz swoje stylowe ubrania, będzie miał okazję aby wszystkich tych rzeczy używać na całego. Bez względu na to, czy będzie ciął drewno w tartaku, sprzątał gnój w oborze, czy zabierał się do czyszczenia ryb. Wszystkiemu podoła z wrodzoną elegancją. A jego warszawskim mieszkaniu zadomowi się Jarek. Czy picie szampana na śniadanie kojarzyć mu się będzie z patologią, a części garderoby dżentelmena - z erotycznymi gadżetami? Jednak ta podróż dla wieśniaka będzie nie tylko rozrywką. Spotkanie z coachem będzie momentem zwrotnym w jego życiu, dzięki któremu postanowi wprowadzać zmiany w swoim życiu. Na koniec czeka go wielka niespodzianka, która będzie spełnieniem dawnego marzenia. Tego nie można przegapić !
/ Polska / program
Reklama

2018-07-31

23:00 Dżentelmeni i wieśniacy, sez. 2, odc. 3/6 Logo TTV
Polska program

2018-08-05

21:00 Dżentelmeni i wieśniacy, sez. 2, odc. 4/6 Logo TTV
W kolejnym odcinku „Dżentelmenów i wieśniaków” widzów czeka nie lada gratka. Na podbój poznańskich salonów wyruszy najsłynniejszy wieśniak w Polsce - Rysiek Dąbrowski znany jako „Szczena”. Poznań - miasto doznań otworzy przed naszym bohaterem drzwi do świata, w którym ten odnajdzie się z właściwym sobie szczerym urokiem. Jako chłopak do „tańca i do różańca” pozna inny sposób dbania o siebie. Zmierzy się ze sztuką na wernisażu. Trafi też na tor wyścigowy, gdzie prawie spełni swoje największe marzenie. Zadba też o niespodziankę dla najważniejszej osoby w jego życiu. Jego miejsce u boku narzeczonej Ryśka - Asi w Koźniewie Średnim zajmie Patryk, agent gwiazd. Przybędzie na wieś w wielkomiejskim stylu, serwując gospodarzom na powitanie szampana z …musztardówki. Czy jego styl i szyk przyda się przy ocieplaniu ścian latryny? A jak na jego wdzięk zareaguje Asia, pod okiem której będzie robił pranie ? Przed nami kolejny odcinek "Dżentelmenów i Wieśniaków", w którym panowie będą udowadniać, że zmiany w życiu mają sens i mogą wyjść tylko na lepsze. A finałowa kolacja zaskoczy wszystkich.
/ Polska / program

2018-08-07

23:00 Dżentelmeni i wieśniacy, sez. 2, odc. 4/6 Logo TTV
Polska program

2018-08-12

21:00 Dżentelmeni i wieśniacy, sez. 2, odc. 5/6 Logo TTV
W dzisiejszym odcinku Krzysztof Radzikowski i Dominik Abus – znani z programu „Gogglebox. Przed telewizorem”, wyekspediują na wieś swojego przyjaciela Michała. Dżentelmen na co dzień prowadzi wraz z mamą salon samochodów luksusowych w Łodzi. We wsi Guty Duże, zamieni pojazdy na oborę pełną byków, które będzie musiał oporządzić. Jako wytrawny sprzedawca aut, wykorzysta swoje umiejętności na wiejskim targu, gdzie sprzeda klasyczne auto rodziny wieśniaka. Nie wszystko będzie szło łatwo. Prosta czynność, jaką się wydaje rąbanie drewna, dla świetnie zbudowanego mieszczucha wywoła lokalny spór. Czy po tych przeżyciach zatęskni za łódzkim smogiem? Na pewno z trudem odnajdzie się w nim drugi bohater Andrzej, który kocha przestrzeń i swoje 50 hektarowe gospodarstwo. Jako mężczyzna, który niczego się nie boi zaimponuje swoją siłą polskiemu strongmanowi podczas treningu. Podda się bolesnym zabiegom depilacji woskiem w męskim spa. Jednak największe nerwy przeżyje podczas dnia pracy w salonie sprzedaży aut. Lecz z pewnością ciśnienie podniosą mu zakupy bielizny… erotycznej. Tego wypadu do miasta długo nie zapomni….
/ Polska / program

2018-08-14

23:00 Dżentelmeni i wieśniacy, sez. 2, odc. 5/6 Logo TTV
Polska program

2018-08-15

18:40 Dżentelmeni i wieśniacy, odc. 2/6 Logo TTV
Nie tylko płeć piękna ma odwagę zmierzyć się z zaskakującą rzeczywistością życia na wsi czy luksusowym wielkomiejskim stylem. Sukces serii „Damy i wieśniaczki” sprawił, że szlakiem przetartym przez panie wyruszą także panowie. „Dżentelmeni i wieśniacy” nie raz zaskoczą tych, którzy myśleli, że mężczyźni potrafią jedynie siedzieć przed telewizorem. Prawdziwy mężczyzna to silny i odważny drwal, który niezbyt przejmuje się swoim wyglądem? A może jednak to ten, który na co dzień chodzi w garniturze, jeździ świetnym samochodem i jada w najlepszych restauracjach? Wymiarów męskości jest wiele. W serii „Dżentelmeni i wieśniacy” wygodniccy mieszczanie skonfrontują się z surową rzeczywistością wsi. Czy łatwo będzie im przesiąść się z wypasionej fury na… furmankę lub ciągnik? Jak na wielkomiejskich salonach odnajdą się wiejscy gospodarze? Czy z łatwością przyjdzie im korzystanie z różnego rodzaju luksusów? Formuła programu jest taka sama, jak w „Damach i wieśniaczkach”. Dwóch mężczyzn z krańcowo różnych światów zamieni się rolami i życiem. Już po trzech dniach okaże się czy do bycia dżentelmenem niezbędne jest jedynie posiadanie wypchanego portfela i drogiego auta. Panowie trafią w miejsca, które znali jedynie ze słyszenia. Sprawdzimy czy ceniący markowe ciuchy dżentelmen ma szansę ubrać się modnie w wiejskim lumpeksie. Czy uwielbiający szybkie samochody właściciel agencji modelek z podobną pasją poprowadzi traktor? Nie zabraknie też męskich przepychanek i porachunków. Pewny siebie, muskularny biznesmen spróbuje wyjść cało z pojedynku z lokalnymi osiłkami, a przystojny dżentelmen spróbuje zaimponować skromnym mieszkankom polskich wsi. Nie mniejsze emocje będą towarzyszyć tym, którzy zamienili się z bogaczami. Czy gospodarz, nieprzywiązujący wagi do swojego wyglądu, sprosta trendom mody miejskiej i godnie zniesie depilację całego ciała? Jakie szanse na karierę modela ma pracownik zakładu wulkanizacyjnego z głębokiej prowincji? Jeśli myśleliście, że tylko kobiety żadnej pracy się nie boją i łatwo przychodzi im zamienić się rolami, koniecznie obejrzyjcie „Dżentelmenów i wieśniaków”. , napisy
/ Polska / program

2018-08-16

01:30 Dżentelmeni i wieśniacy, odc. 2/6 Logo TTV
Polska program

2018-08-19

21:00 Dżentelmeni i wieśniacy, sez. 2, odc. 6 Logo TTV
W dzisiejszym odcinku poznamy warszawskiego projektanta kobiecych kreacji – Łukasza, w którego życiu najważniejsze jest piękno i ubrania. Lubi luksus i błyskotki. Uda się do Czaplic, by poznać smak wiejskiego życia. Dla dżentelmena wieś okaże się niezbyt łaskawa. Banalne zrobienie maseczki wywoła szok u matki wieśniaka. Jego opowieści o życiu projektanta nie wzbudzą entuzjazmu w oborze. Przy bieleniu ściany w kurniku otworzy się i wyjawi prawdę o swojej rodzinie. Matka wieśniaka podejmie go jak wiejskiego księcia, a on zadba odwdzięczy się jej tym, co potrafi najlepiej. Miejsce dżentelmena w świecie mody zajmie Andrzej, którego na podbój Warszawy zabierze złoty mercedes. Czy godnie zastąpi Łukasza podczas targów mody? Jak odnajdzie wśród sukienek i modnych stylizacji? Będzie miał okazję popracować nad formą z trenerem personalnym, by na koniec zrelaksować się podczas nauki palenia cygar? Czy posmakuje mu miastowe życie?
/ Polska / program

2018-08-21

23:00 Dżentelmeni i wieśniacy, sez. 2, odc. 6 Logo TTV
Polska program
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Dżentelmeni i wieśniacy. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Dżentelmeni i wieśniacy w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 170 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Dżentelmeni i wieśniacy.

Poprzednie emisje Dżentelmeni i wieśniacy

Emisja Dżentelmeni i wieśniacy miała miejsce:

2018-07-17, 23:00 Dżentelmeni i wieśniacy, sez. 2, odc. 1/6 Logo TTV
2018-07-15, 21:00 Dżentelmeni i wieśniacy, sez. 2, odc. 1/6 Logo TTV
2018-07-10, 23:00 Dżentelmeni i wieśniacy, odc. 6 Logo TTV
Nie tylko płeć piękna ma odwagę zmierzyć się z zaskakującą rzeczywistością życia na wsi czy luksusowym wielkomiejskim stylem. Sukces serii „Damy i wieśniaczki” sprawił, że szlakiem przetartym przez panie wyruszą także panowie. „Dżentelmeni i wieśniacy” nie raz zaskoczą tych, którzy myśleli, że mężczyźni potrafią jedynie siedzieć przed telewizorem. Prawdziwy mężczyzna to silny i odważny drwal, który niezbyt przejmuje się swoim wyglądem? A może jednak to ten, który na co dzień chodzi w garniturze, jeździ świetnym samochodem i jada w najlepszych restauracjach? Wymiarów męskości jest wiele. W serii „Dżentelmeni i wieśniacy” wygodniccy mieszczanie skonfrontują się z surową rzeczywistością wsi. Czy łatwo będzie im przesiąść się z wypasionej fury na… furmankę lub ciągnik? Jak na wielkomiejskich salonach odnajdą się wiejscy gospodarze? Czy z łatwością przyjdzie im korzystanie z różnego rodzaju luksusów? Formuła programu jest taka sama, jak w „Damach i wieśniaczkach”. Dwóch mężczyzn z krańcowo różnych światów zamieni się rolami i życiem. Już po trzech dniach okaże się czy do bycia dżentelmenem niezbędne jest jedynie posiadanie wypchanego portfela i drogiego auta. Panowie trafią w miejsca, które znali jedynie ze słyszenia. Sprawdzimy czy ceniący markowe ciuchy dżentelmen ma szansę ubrać się modnie w wiejskim lumpeksie. Czy uwielbiający szybkie samochody właściciel agencji modelek z podobną pasją poprowadzi traktor? Nie zabraknie też męskich przepychanek i porachunków. Pewny siebie, muskularny biznesmen spróbuje wyjść cało z pojedynku z lokalnymi osiłkami, a przystojny dżentelmen spróbuje zaimponować skromnym mieszkankom polskich wsi. Nie mniejsze emocje będą towarzyszyć tym, którzy zamienili się z bogaczami. Czy gospodarz, nieprzywiązujący wagi do swojego wyglądu, sprosta trendom mody miejskiej i godnie zniesie depilację całego ciała? Jakie szanse na karierę modela ma pracownik zakładu wulkanizacyjnego z głębokiej prowincji? Jeśli myśleliście, że tylko kobiety żadnej pracy się nie boją i łatwo przychodzi im zamienić się rolami, koniecznie obejrzyjcie „Dżentelmenów i wieśniaków”. W kolejnym odcinku „Dżentelmenów i wieśniaków” zderzą się żywioły ognia i wody. Warszawę na nadmorską osadę zamieni Przemek, były żołnierz jednostki specjalnej. Posiada cechy typowego samca alfa. Jest organizatorem szkoleń dla rekinów biznesu. W stolicy głównie pracuje, a wolne chwile spędza na ekstremalnych wyprawach od Kirgistanu po Alaskę oraz pisaniu książek science fiction. Twierdzi, że uwielbia wyzwania i poradzi sobie w każdych warunkach. Czy aby na pewno? Pewny siebie gentleman zmierzy się z jednym z najcięższych zawodów świata i stanie się rybakiem. Na kutrze nie tylko stawi czoła żywiołowi, zapachowi ryb i chorobie morskiej, ale także dowie się co łączy kobietę z flądrą. Poławiając bursztyny w morzu pozna ich prawdziwą cenę. Jak poradzi sobie z szybko rosnącą popularnością, którą zyskał swoim przyjazdem? Czy swoim urokiem zachwyci czy może zrazi lokalne piękności? Z oddalonego 600 kilometrów Mrzeżyna do Warszawy przyjedzie Jarek. Powiedzieć, że jest rybakiem to za mało, bo wieśniak jest pasjonatem rybołówstwa i to jemu poświęca całe swoje życie i każdą ekstra zarobioną sumę. Żyje skromnie, w małym domku przypominającym letniskową bazę wypadową. W kranach ma słoną wodę, ale za to do pracy pływa łódką. Nieprzywiązujący wagi do pieniędzy Jarek, w Warszawie będzie mógł szybko, ale w ryzykowny sposób, zarobić sporą sumę. Czy podejmie wyzwanie? Próbując zrozumieć pracę gentlemana, dowie się czym różni się płyta główna komputera od dmuchanej lalki. Osmagany słońcem i wiatrem wilk morski w salonie medycyny estetycznej odkryje przed nami swoje drugie oblicze... Podczas wymiany Przemek jako biznesmen dokona kalkulacji zysków i strat w jego własnym życiu i dojdzie do zaskakujących wniosków. Jarek w Warszawie przeżyje odrodzenie i spełni swoje rybackie marzenie. Czy obaj bohaterowie będą chcieli wrócić do swojego poprzedniego życia? , napisy
Reklama
2018-07-08, 21:00 Dżentelmeni i wieśniacy, odc. 6 Logo TTV
2018-07-03, 23:00 Dżentelmeni i wieśniacy, odc. 5/6 Logo TTV
2018-07-01, 21:00 Dżentelmeni i wieśniacy, odc. 5/6 Logo TTV
2018-06-26, 23:00 Dżentelmeni i wieśniacy, odc. 4/6 Logo TTV
2018-06-24, 21:00 Dżentelmeni i wieśniacy, odc. 4/6 Logo TTV

Emisje archiwalne Dżentelmeni i wieśniacy

Emisja Dżentelmeni i wieśniacy miała miejsce:

2018-06-19, 23:05 Dżentelmeni i wieśniacy, odc. 3/6 Logo TTV
2018-06-17, 21:00 Dżentelmeni i wieśniacy, odc. 3/6 Logo TTV
2018-06-12, 23:05 Dżentelmeni i wieśniacy, odc. 2/6 Logo TTV
2018-06-10, 21:00 Dżentelmeni i wieśniacy, odc. 2/6 Logo TTV
2018-06-05, 23:05 Dżentelmeni i wieśniacy, odc. 1/6 Logo TTV
2018-06-03, 21:00 Dżentelmeni i wieśniacy, odc. 1/6 Logo TTV
2018-06-01, 23:45 Dżentelmeni i wieśniacy, sez. 2, odc. 5/6 Logo TTV
2018-06-01, 16:05 Dżentelmeni i wieśniacy, odc. 2/6 Logo TTV
2018-06-01, 00:50 Dżentelmeni i wieśniacy, odc. 1/6 Logo TTV
2018-05-31, 16:05 Dżentelmeni i wieśniacy, odc. 1/6 Logo TTV
Reklama
2018-05-04, 16:05 Dżentelmeni i wieśniacy, odc. 5/6 Logo TTV
2018-05-03, 23:25 Dżentelmeni i wieśniacy, odc. 3/6 Logo TTV
2018-05-03, 16:05 Dżentelmeni i wieśniacy, odc. 4/6 Logo TTV
2018-05-03, 09:00 Dżentelmeni i wieśniacy, odc. 2/6 Logo TTV
2018-05-02, 16:05 Dżentelmeni i wieśniacy, odc. 3/6 Logo TTV
2018-05-01, 16:05 Dżentelmeni i wieśniacy, odc. 2/6 Logo TTV
2018-05-01, 08:55 Dżentelmeni i wieśniacy, odc. 1/6 Logo TTV
2018-04-30, 16:01 Dżentelmeni i wieśniacy, odc. 1/6 Logo TTV
2018-04-10, 23:50 Dżentelmeni i wieśniacy, sez. 2, odc. 6 Logo TTV
2018-04-08, 16:05 Dżentelmeni i wieśniacy, sez. 2, odc. 6 Logo TTV
2018-04-07, 21:00 Dżentelmeni i wieśniacy, sez. 2, odc. 6 Logo TTV
2018-04-05, 22:30 Dżentelmeni i wieśniacy, sez. 2, odc. 6 Logo TTV
2018-04-03, 23:50 Dżentelmeni i wieśniacy, sez. 2, odc. 2/6 Logo TTV
2018-04-03, 01:50 Dżentelmeni i wieśniacy, odc. 4/6 Logo TTV
2018-04-02, 16:05 Dżentelmeni i wieśniacy, odc. 4/6 Logo TTV
2018-04-01, 16:05 Dżentelmeni i wieśniacy, sez. 2, odc. 2/6 Logo TTV
2018-03-31, 21:00 Dżentelmeni i wieśniacy, sez. 2, odc. 5/6 Logo TTV
2018-03-29, 22:30 Dżentelmeni i wieśniacy, sez. 2, odc. 5/6 Logo TTV
2018-03-27, 23:45 Dżentelmeni i wieśniacy, sez. 2, odc. 4/6 Logo TTV
2018-03-25, 16:05 Dżentelmeni i wieśniacy, sez. 2, odc. 4/6 Logo TTV

Emisja w stacjach

Dżentelmeni i wieśniacy można obejrzeć w:

Emisje w: TTV

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info