Reklama

Domy z potencjałem godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Domy z potencjałem

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Domy z potencjałem będzie miała miejsce:

2018-06-27

22:00 Domy z potencjałem, odc. 3/13 Logo HGTV
Chip i Jo wierzą, że każdy dom ma potencjał, nawet jeśli jest on głęboko ukryty. Ten wyjątkowy duet projektantów i designerów znany jest z niezwykłej wyobraźni, dbałości o szczegóły i przede wszystkim stuprocentowego zaangażowania w każdy projekt. W programie „Domy z potencjałem” para pomoże właścicielom w wydobyciu ukrytego piękna z ich nowo nabytych, ale zniszczonych nieruchomości. W ręce Chipa i Jo trafią nie tylko domy zabytkowe, ale także te nowoczesne. Każdy z nich ma swoją niepowtarzalną historię i charakter. Ich właściciele marzą, żeby tchnąć w nie nowe życie. Duet projektantów postara się przywrócić świetność każdemu wnętrzu, tak żeby było nie tylko piękne, ale też funkcjonalne. Nie będzie łatwo. Każdy właściciel ma inne oczekiwania, a praca nie zawsze idzie po myśli projektantów. Czy za każdym razem Jo i Chip trafią w gust swoich klientów? W tym odcinku Chip i Jo pomogą znaleźć odpowiedni dom uroczej parze. Powinien być nie tylko piękny, ale również blisko ich pracy, gdyż wspólnie prowadzą kawiarnię.
/ USA / program
23:00 Domy z potencjałem, odc. 2/13 Logo HGTV
Chip i Jo wierzą, że każdy dom ma potencjał, nawet jeśli jest on głęboko ukryty. Ten wyjątkowy duet projektantów i designerów znany jest z niezwykłej wyobraźni, dbałości o szczegóły i przede wszystkim stuprocentowego zaangażowania w każdy projekt. W programie „Domy z potencjałem” para pomoże właścicielom w wydobyciu ukrytego piękna z ich nowo nabytych, ale zniszczonych nieruchomości. W ręce Chipa i Jo trafią nie tylko domy zabytkowe, ale także te nowoczesne. Każdy z nich ma swoją niepowtarzalną historię i charakter. Ich właściciele marzą, żeby tchnąć w nie nowe życie. Duet projektantów postara się przywrócić świetność każdemu wnętrzu, tak żeby było nie tylko piękne, ale też funkcjonalne. Nie będzie łatwo. Każdy właściciel ma inne oczekiwania, a praca nie zawsze idzie po myśli projektantów. Czy za każdym razem Jo i Chip trafią w gust swoich klientów? Uczestnicy odcinka to specjaliści z branży nieruchomości, którzy muszą zmierzyć się z zadaniem znalezienia własnego domu w renomowanej dzielnicy miasta Woodway, w stanie Teksas.
/ USA / program

2018-06-28

18:00 Domy z potencjałem, odc. 3/13 Logo HGTV
USA program
Reklama

2018-06-30

15:15 Domy z potencjałem, odc. 3/13 Logo HGTV
USA program
16:15 Domy z potencjałem, odc. 2/13 Logo HGTV
USA program

2018-07-04

22:00 Domy z potencjałem, odc. 4/13 Logo HGTV
Chip i Jo wierzą, że każdy dom ma potencjał, nawet jeśli jest on głęboko ukryty. Ten wyjątkowy duet projektantów i designerów znany jest z niezwykłej wyobraźni, dbałości o szczegóły i przede wszystkim stuprocentowego zaangażowania w każdy projekt. W programie „Domy z potencjałem” para pomoże właścicielom w wydobyciu ukrytego piękna z ich nowo nabytych, ale zniszczonych nieruchomości. W ręce Chipa i Jo trafią nie tylko domy zabytkowe, ale także te nowoczesne. Każdy z nich ma swoją niepowtarzalną historię i charakter. Ich właściciele marzą, żeby tchnąć w nie nowe życie. Duet projektantów postara się przywrócić świetność każdemu wnętrzu, tak żeby było nie tylko piękne, ale też funkcjonalne. Nie będzie łatwo. Każdy właściciel ma inne oczekiwania, a praca nie zawsze idzie po myśli projektantów. Czy za każdym razem Jo i Chip trafią w gust swoich klientów? Bohaterowie tego odcinka to para w średnim wieku szukająca rodzinnego domu dla siebie i siódemki swoich dzieci, które regularnie ich odwiedzają.
/ USA / program
23:00 Domy z potencjałem, odc. 3/13 Logo HGTV
USA program

2018-07-05

18:00 Domy z potencjałem, odc. 4/13 Logo HGTV
USA program

2018-07-07

15:15 Domy z potencjałem, odc. 4/13 Logo HGTV
USA program
16:15 Domy z potencjałem, odc. 3/13 Logo HGTV
USA program

2018-07-11

22:00 Domy z potencjałem, odc. 5/13 Logo HGTV
Chip i Jo wierzą, że każdy dom ma potencjał, nawet jeśli jest on głęboko ukryty. Ten wyjątkowy duet projektantów i designerów znany jest z niezwykłej wyobraźni, dbałości o szczegóły i przede wszystkim stuprocentowego zaangażowania w każdy projekt. W programie „Domy z potencjałem” para pomoże właścicielom w wydobyciu ukrytego piękna z ich nowo nabytych, ale zniszczonych nieruchomości. W ręce Chipa i Jo trafią nie tylko domy zabytkowe, ale także te nowoczesne. Każdy z nich ma swoją niepowtarzalną historię i charakter. Ich właściciele marzą, żeby tchnąć w nie nowe życie. Duet projektantów postara się przywrócić świetność każdemu wnętrzu, tak żeby było nie tylko piękne, ale też funkcjonalne. Nie będzie łatwo. Każdy właściciel ma inne oczekiwania, a praca nie zawsze idzie po myśli projektantów. Czy za każdym razem Jo i Chip trafią w gust swoich klientów? Amatorzy historycznych miejsc z duszą, kupują swój pierwszy dom. W tym odcinku renowacji zostanie poddana posiadłość sprzed 1950 roku.
/ USA / program
23:00 Domy z potencjałem, odc. 4/13 Logo HGTV
USA program

2018-07-12

18:00 Domy z potencjałem, odc. 5/13 Logo HGTV
USA program

2018-07-14

15:15 Domy z potencjałem, odc. 5/13 Logo HGTV
USA program
16:15 Domy z potencjałem, odc. 4/13 Logo HGTV
USA program
Reklama

2018-07-18

22:00 Domy z potencjałem, odc. 6/13 Logo HGTV
Chip i Jo wierzą, że każdy dom ma potencjał, nawet jeśli jest on głęboko ukryty. Ten wyjątkowy duet projektantów i designerów znany jest z niezwykłej wyobraźni, dbałości o szczegóły i przede wszystkim stuprocentowego zaangażowania w każdy projekt. W programie „Domy z potencjałem” para pomoże właścicielom w wydobyciu ukrytego piękna z ich nowo nabytych, ale zniszczonych nieruchomości. W ręce Chipa i Jo trafią nie tylko domy zabytkowe, ale także te nowoczesne. Każdy z nich ma swoją niepowtarzalną historię i charakter. Ich właściciele marzą, żeby tchnąć w nie nowe życie. Duet projektantów postara się przywrócić świetność każdemu wnętrzu, tak żeby było nie tylko piękne, ale też funkcjonalne. Nie będzie łatwo. Każdy właściciel ma inne oczekiwania, a praca nie zawsze idzie po myśli projektantów. Czy za każdym razem Jo i Chip trafią w gust swoich klientów? Tym razem Chip i Joanna Gaines biorą na wycieczkę po sąsiednich domach Jonathana, kolegę z czasów liceum, i jego żonę Amy. Po 10 latach życia w Chicago wracają do Woodway w stanie Texas. Szukają czterech sypialni, dużej kuchni i sporego podwórka dla ich dzieci oraz psów. W związku ze złymi wspomnieniami z poprzedniego mieszkania, Amy panicznie boi się powodzi, kwestia bezpieczeństwa będzie więc ważnym aspektem przy decyzji zakupu domu.
/ USA / program
23:00 Domy z potencjałem, odc. 5/13 Logo HGTV
USA program

2018-07-19

18:00 Domy z potencjałem, odc. 6/13 Logo HGTV
USA program

2018-07-21

15:15 Domy z potencjałem, odc. 6/13 Logo HGTV
USA program
16:15 Domy z potencjałem, odc. 5/13 Logo HGTV
USA program

2018-07-25

22:00 Domy z potencjałem, odc. 7/13 Logo HGTV
Chip i Jo wierzą, że każdy dom ma potencjał, nawet jeśli jest on głęboko ukryty. Ten wyjątkowy duet projektantów i designerów znany jest z niezwykłej wyobraźni, dbałości o szczegóły i przede wszystkim stuprocentowego zaangażowania w każdy projekt. W programie „Domy z potencjałem” para pomoże właścicielom w wydobyciu ukrytego piękna z ich nowo nabytych, ale zniszczonych nieruchomości. W ręce Chipa i Jo trafią nie tylko domy zabytkowe, ale także te nowoczesne. Każdy z nich ma swoją niepowtarzalną historię i charakter. Ich właściciele marzą, żeby tchnąć w nie nowe życie. Duet projektantów postara się przywrócić świetność każdemu wnętrzu, tak żeby było nie tylko piękne, ale też funkcjonalne. Nie będzie łatwo. Każdy właściciel ma inne oczekiwania, a praca nie zawsze idzie po myśli projektantów. Czy za każdym razem Jo i Chip trafią w gust swoich klientów? Chip i Joanna Gaines biorą Denitia i Norris Blount na wycieczkę po trzech domach w pobliżu uniwersytetu Baylor. Małżeństwo ma totalnie inne potrzeby i gusta, więc decyzja zakupu nie będzie taka łatwa. Stary dom z charakterem, czy nowoczesna budowla? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie właśnie w tym odcinku!
/ USA / program
23:00 Domy z potencjałem, odc. 6/13 Logo HGTV
USA program

2018-07-26

18:00 Domy z potencjałem, odc. 7/13 Logo HGTV
USA program

2018-07-28

15:15 Domy z potencjałem, odc. 7/13 Logo HGTV
USA program
16:15 Domy z potencjałem, odc. 6/13 Logo HGTV
USA program
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Domy z potencjałem. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Domy z potencjałem w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 160 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie.

Poprzednie emisje Domy z potencjałem

Emisja Domy z potencjałem miała miejsce:

2018-06-23, 16:15 Domy z potencjałem, odc. 1/13 Logo HGTV
Chip i Jo wierzą, że każdy dom ma potencjał, nawet jeśli jest on głęboko ukryty. Ten wyjątkowy duet projektantów i designerów znany jest z niezwykłej wyobraźni, dbałości o szczegóły i przede wszystkim stuprocentowego zaangażowania w każdy projekt. W programie „Domy z potencjałem” para pomoże właścicielom w wydobyciu ukrytego piękna z ich nowo nabytych, ale zniszczonych nieruchomości. W ręce Chipa i Jo trafią nie tylko domy zabytkowe, ale także te nowoczesne. Każdy z nich ma swoją niepowtarzalną historię i charakter. Ich właściciele marzą, żeby tchnąć w nie nowe życie. Duet projektantów postara się przywrócić świetność każdemu wnętrzu, tak żeby było nie tylko piękne, ale też funkcjonalne. Nie będzie łatwo. Każdy właściciel ma inne oczekiwania, a praca nie zawsze idzie po myśli projektantów. Czy za każdym razem Jo i Chip trafią w gust swoich klientów? Bohaterowie tego odcinka to przyszli rodzice, spodziewający się swojego pierwszego dziecka. Mają już coraz mniej czasu na znalezienie właściwego domu i jego odnowienie. Chip i Jo spróbują im pomóc.
2018-06-23, 15:15 Domy z potencjałem, odc. 2/13 Logo HGTV
2018-06-21, 18:00 Domy z potencjałem, odc. 2/13 Logo HGTV
2018-06-20, 23:00 Domy z potencjałem, odc. 1/13 Logo HGTV
2018-06-20, 22:00 Domy z potencjałem, odc. 2/13 Logo HGTV
Reklama
2018-06-16, 16:15 Domy z potencjałem, odc. 15 Logo HGTV
Chip i Jo wierzą, że każdy dom ma potencjał, nawet jeśli jest on głęboko ukryty. Ten wyjątkowy duet projektantów i designerów znany jest z niezwykłej wyobraźni, dbałości o szczegóły i przede wszystkim stuprocentowego zaangażowania w każdy projekt. W programie „Domy z potencjałem” para pomoże właścicielom w wydobyciu ukrytego piękna z ich zniszczonych nieruchomości. W ręce Chipa i Jo trafią nie tylko domy zabytkowe, ale także te nowoczesne. Każdy z nich ma swoją niepowtarzalną historię i charakter. Ich właściciele marzą, żeby tchnąć w nie nowe życie. Duet projektantów postara się przywrócić świetność każdemu lokum, tak żeby było nie tylko piękne, ale też funkcjonalne. Nie będzie łatwo. Każdy właściciel ma inne oczekiwania, a roboty budowlane często nie idą po myśli projektantów. Czy za każdym razem Jo i Chip trafią w gust swoich klientów? Ranny weteran i jego dziewczyna wzywają Chipa i Jo, aby pomogli im przekształcić ich dom w Waco w dom wiejski jak z marzeń. Podczas gdy krajobraz jest piękny i majestatyczny, sam dom jest mały i zbudowany w stodole. Ze skromnym budżetem, Chip i Jo decydują się dotrzeć do lokalnej społeczności, aby zebrać dodatkowe fundusze na pokrycie kosztów remontu. Czy wystarczy dać tej parze idealne gospodarstwo dla tego nowego rozdziału w ich życiu?
2018-06-16, 15:15 Domy z potencjałem, odc. 1/13 Logo HGTV
2018-06-14, 18:00 Domy z potencjałem, odc. 1/13 Logo HGTV
2018-06-13, 23:00 Domy z potencjałem, odc. 15 Logo HGTV
2018-06-13, 22:00 Domy z potencjałem, odc. 1/13 Logo HGTV
2018-06-09, 16:15 Domy z potencjałem, odc. 14/15 Logo HGTV
Chip i Jo wierzą, że każdy dom ma potencjał, nawet jeśli jest on głęboko ukryty. Ten wyjątkowy duet projektantów i designerów znany jest z niezwykłej wyobraźni, dbałości o szczegóły i przede wszystkim stuprocentowego zaangażowania w każdy projekt. W programie „Domy z potencjałem” para pomoże właścicielom w wydobyciu ukrytego piękna z ich zniszczonych nieruchomości. W ręce Chipa i Jo trafią nie tylko domy zabytkowe, ale także te nowoczesne. Każdy z nich ma swoją niepowtarzalną historię i charakter. Ich właściciele marzą, żeby tchnąć w nie nowe życie. Duet projektantów postara się przywrócić świetność każdemu lokum, tak żeby było nie tylko piękne, ale też funkcjonalne. Nie będzie łatwo. Każdy właściciel ma inne oczekiwania, a roboty budowlane często nie idą po myśli projektantów. Czy za każdym razem Jo i Chip trafią w gust swoich klientów? Chip i Jo spotykają się z przyjacielem, który ma nadzieję kupić nowoczesny apartament w loftowym stylu z sypialnią gościnną i biurem w centrum Waco. Po znalezieniu idealnego miejsca, Chip i Jo podejmują się pracy nad swoim pierwszym loftem. Ponieważ poddasze jest częścią większego budynku, nie są one jednak w stanie zmienić żadnych zewnętrznych elementów, takich jak okna, drzwi czy balkon, będą więc musieli wykazać się sprytem by pokonać ograniczenia.
2018-06-09, 15:15 Domy z potencjałem, odc. 15 Logo HGTV
2018-06-07, 18:00 Domy z potencjałem, odc. 15 Logo HGTV
2018-06-06, 23:00 Domy z potencjałem, odc. 14/15 Logo HGTV
2018-06-06, 22:00 Domy z potencjałem, odc. 15 Logo HGTV
2018-06-02, 16:15 Domy z potencjałem, odc. 13/15 Logo HGTV
Chip i Jo wierzą, że każdy dom ma potencjał, nawet jeśli jest on głęboko ukryty. Ten wyjątkowy duet projektantów i designerów znany jest z niezwykłej wyobraźni, dbałości o szczegóły i przede wszystkim stuprocentowego zaangażowania w każdy projekt. W programie „Domy z potencjałem” para pomoże właścicielom w wydobyciu ukrytego piękna z ich zniszczonych nieruchomości. W ręce Chipa i Jo trafią nie tylko domy zabytkowe, ale także te nowoczesne. Każdy z nich ma swoją niepowtarzalną historię i charakter. Ich właściciele marzą, żeby tchnąć w nie nowe życie. Duet projektantów postara się przywrócić świetność każdemu lokum, tak żeby było nie tylko piękne, ale też funkcjonalne. Nie będzie łatwo. Każdy właściciel ma inne oczekiwania, a roboty budowlane często nie idą po myśli projektantów. Czy za każdym razem Jo i Chip trafią w gust swoich klientów? Muzyk Mike i jego żona, Holli, przenoszą się z stanu Waszyngton do Waco, aby zbliżyć się do rodziny Holli. Potrzebują przestronnego, dużego domu dla dwójki swych dzieci i dużego studia muzycznego dla Mike'a. Chip i Jo znajdują idealne miejsce, ale kiedy Chip napotyka na poważne problemy, zdają sobie sprawę, że mogą nie zdążyć na czas.
2018-06-02, 15:15 Domy z potencjałem, odc. 14/15 Logo HGTV
2018-05-31, 18:00 Domy z potencjałem, odc. 14/15 Logo HGTV
2018-05-30, 23:00 Domy z potencjałem, odc. 13/15 Logo HGTV
2018-05-30, 22:00 Domy z potencjałem, odc. 14/15 Logo HGTV
2018-05-26, 16:15 Domy z potencjałem, odc. 12/15 Logo HGTV
Chip i Jo wierzą, że każdy dom ma potencjał, nawet jeśli jest on głęboko ukryty. Ten wyjątkowy duet projektantów i designerów znany jest z niezwykłej wyobraźni, dbałości o szczegóły i przede wszystkim stuprocentowego zaangażowania w każdy projekt. W programie „Domy z potencjałem” para pomoże właścicielom w wydobyciu ukrytego piękna z ich zniszczonych nieruchomości. W ręce Chipa i Jo trafią nie tylko domy zabytkowe, ale także te nowoczesne. Każdy z nich ma swoją niepowtarzalną historię i charakter. Ich właściciele marzą, żeby tchnąć w nie nowe życie. Duet projektantów postara się przywrócić świetność każdemu lokum, tak żeby było nie tylko piękne, ale też funkcjonalne. Nie będzie łatwo. Każdy właściciel ma inne oczekiwania, a roboty budowlane często nie idą po myśli projektantów. Czy za każdym razem Jo i Chip trafią w gust swoich klientów? Najnowsi klienci Chipa i Jo szukają domu z widokiem i miejscem do zabawy dla swoich wnuków. Po frustrującym poszukiwaniu domu, Chip i Jo przychodzą na ratunek dzięki kreatywnemu planowi, który da im dom ich marzeń z pięknymi widokami.
2018-05-26, 15:15 Domy z potencjałem, odc. 13/15 Logo HGTV
2018-05-24, 18:00 Domy z potencjałem, odc. 13/15 Logo HGTV
2018-05-23, 23:00 Domy z potencjałem, odc. 12/15 Logo HGTV
2018-05-23, 22:00 Domy z potencjałem, odc. 13/15 Logo HGTV

Emisja w stacjach

Domy z potencjałem można obejrzeć w:

Emisje w: HGTV

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info