Reklama

Dr House godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Dr House będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2018-07-20

18:00 Dr House II, odc. 18/24 Logo TVN 7
Młoda kobieta nie śpi od dziesięciu dni. Ponieważ najdłuższy odnotowany okres przeżycia bez snu wynosi jedenaście dni, House ma niewiele czasu, by odkryć przyczynę jej bezsenności. Tymczasem Cameron jest wściekła na Foremana za to, że opisał ten sam przypadek kliniczny co ona, ale wcześniej opublikował swój artykuł.
/ USA / serial obyczajowy

2018-07-23

05:10 Dr House, odc. 20 - Zmiany Logo FOX
Mechanik naprawiający lodówki, Cyrus Harry (Donal Logue), wygrywa na loterii dużą sumę pieniędzy. Postanawia odnaleźć kobietę, z którą przed laty łączyła go miłość. Nim mu się to udaje, trafia do szpitala Princeton-Plainsboro. Lekarze odkrywają, że rzekomy szczęściarz cierpi na trzy różne nowotwory. Niebawem w klinice zjawia się dawna sympatia Cyrusa, Jennifer (Megan Follows). Matka Cuddy, Arlene (Candice Bergen), grozi, że pozwie szpital za opóźnienie jej rekonwalescencji. Gregory i Lisa mogą mieć przez to poważne problemy. Foreman i Chase biorą udział w nietypowym zakładzie. Obaj chcą udowodnić, że potrafią się zmienić.
Czas trwania: 53min. / USA / 2011 / serial obyczajowy
06:05 Dr House, odc. 21 - Naprawa Logo FOX
House przegrywa z Wilsonem zakład o wynik walki bokserskiej. Nie chce jednak zapłacić 50 dolarów, o które się założył, gdyż jest pewny, że zawodnik (Kevin Phillips), na którego postawił, przegrał z powodu ukrytej choroby. Wilson daje przyjacielowi 24 godziny na udowodnienie tej tezy. House przekazuje swoją pacjentkę, partnerkę naukowca z fabryki zbrojeniowej, zespołowi, a sam próbuje spotkać się z pięściarzem. Asystenci szybko przekonują się, że brakuje im szefa. Tymczasem House z powodu nasilającego się bólu nogi, eksperymentuje z nowym lekiem.
Czas trwania: 53min. / USA / 2011 / serial obyczajowy
Reklama
18:00 Dr House II, odc. 19/24 Logo TVN 7
Kiedy w szpitalu pojawia się piętnastoletni uzdrowiciel Boyd, który twierdzi, że potrafi rozmawiać z Bogiem, House zgłasza się na ochotnika, aby zaopiekować się pacjentem. House sądzi, że dzieciak jest sprytnym naciągaczem, dopóki ten nie dotyka jednego z chorych na raka pacjentów Wilsona. Dochodzi do remisji choroby. Boyd nie chce zgodzić się na przeprowadzenie operacji na swoim mózgu, obawia się, że straci moc. Cameron i Foreman nadal nie potrafią dojść do porozumienia po kłótni o kradzież pomysłu na artykuł.
/ USA / serial obyczajowy

2018-07-24

05:10 Dr House, odc. 21 - Naprawa Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA / 2011 / serial obyczajowy
06:05 Dr House, odc. 22 - Po godzinach Logo FOX
House odkrywa, że eksperymentalny lek, który przyjmował, powoduje powstawanie złośliwych guzów. Postanawia usunąć je samemu. Szybko uświadamia sobie, że przecenił swoje siły. Dzwoni do Wilsona po pomoc. W mieszkaniu Trzynastki zjawia się jej przyjaciółka Darrien (Amy Landecker), która właśnie wyszła z więzienia. Kobieta jest ranna i prosi doktor Hadley o pomoc. Darrien nie chce jednak jechać do szpitala, gdyż wróciła do brania narkotyków i boi się policji. Zdesperowana Trzynastka prosi Chase'a o przywiezienie przenośnego ultrasonografu. Ruby, młoda pielęgniarka, z którą Taub ma romans, prosi lekarza o rozmowę.
Czas trwania: 53min. / USA / 2011 / serial obyczajowy
18:00 Dr House II, odc. 20/24 Logo TVN 7
Część I. Policjant nie żyje. W przypadku Foremana choroba postępuje w identyczny sposób, jak u pierwszej ofiary śmiertelnej - następuje ślepota, przykurcze mięśni, rozdzierający ból. Foreman przygotowuje się na najgorsze i chce naprawić kilka spraw w swoim życiu. Postanawia zadzwonić do ojca. House próbuje wszystkiego i nadal nie może potwierdzić przyczyn tej dziwnej choroby. Podejrzewa, że rozwiązanie problemu może znajdować się w mieszkaniu policjanta.
/ USA / serial obyczajowy

2018-07-25

05:10 Dr House, odc. 22 - Po godzinach Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA / 2011 / serial obyczajowy
06:05 Dr House, odc. 23 - Pożegnanie z przeszłością Logo FOX
Do szpitala trafia znana awangardowa artystka, Afsoun Hamidi (Shohreh Aghdashloo), która straciła przytomność podczas kontrowersyjnego performance'u. Szybko okazuje się, że część objawów kobieta zmyśliła. Afsoun proponuje House'owi zaskakujący układ. Prosi, by postawił diagnozę, nie wiedząc, które z dolegliwości są prawdziwe, a które nie. Ponadto jej pobyt w szpitalu i przebieg leczenia będzie dokumentował jej asystent. Materiał zostanie wykorzystany w kolejnym show artystki. House po kłopotach związanych z eksperymentalnym lekiem, postanawia przeprowadzić w swoim życiu małą rewolucję, w rzeczywistości jednak pozostaje przy dawnych nawykach. Cuddy próbuje go przekonać, by w końcu zaczął otwarcie mówić o swoich problemach.
Czas trwania: 53min. / USA / 2011 / serial obyczajowy
18:00 Dr House II, odc. 21/24 Logo TVN 7
Część II.Policjant nie żyje. W przypadku Foremana choroba postępuje w identyczny sposób jak u pierwszej ofiary śmiertelnej - następuje ślepota, przykurcze mięśni, rozdzierający ból. Foreman przygotowuje się na najgorsze i chce naprawić kilka spraw w swoim życiu. Postanawia zadzwonić do ojca. House próbuje wszystkiego i nadal nie może potwierdzić przyczyn tej dziwnej choroby. Podejrzewa, że rozwiązanie problemu może znajdować się w mieszkaniu policjanta.
/ USA / serial obyczajowy

2018-07-26

05:10 Dr House, odc. 23 - Pożegnanie z przeszłością Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA / 2011 / serial obyczajowy
06:05 Dr House, odc. 1 - Dwadzieścia vicodinów Logo FOX
Mija rok odkąd House wjechał swoim samochodem do jadalni Cuddy. Teraz doktor odsiaduje wyrok w więzieniu. Zaintrygowany stanem zdrowia jednego ze skazańców, próbuje go leczyć, korzystając z przyszpitalnej izby chorych. Jego zdaniem bez odpowiedniej terapii, mężczyzna umrze. Zatrudniona tam lekarka, doktor Jessica Adams, musi zdecydować czy zaufać House'owi i zaryzykować swoją karierę czy postępować zgodnie z tym, czego nauczyła się na studiach.
Czas trwania: 53min. / USA / 2011 / serial obyczajowy
18:00 Dr House II, odc. 22/24 Logo TVN 7
Kiedy Kara, młoda mama, dostaje ataku apopleksji w trakcie kąpieli swojego nowonarodzonego synka, o mały włos nie dochodzi do tragedii i utonięcia dziecka. House i spółka pracują jednocześnie nad dwoma przypadkami: próbują dowiedzieć się, co dolega matce, oraz robią wszystko, aby ratować życie malca. Kiedy stan matki i dziecka zaczyna się pogarszać, mąż zostaje zmuszony do podjęcia trudnej decyzji. Jednocześnie poznaje szokujące informacje na temat Kary, o których nie miał pojęcia. Foreman wraca do pracy. Cuddy zaprasza Wilsona na randkę.
/ USA / serial obyczajowy

2018-07-27

05:10 Dr House, odc. 1 - Dwadzieścia vicodinów Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA / 2011 / serial obyczajowy
06:05 Dr House, odc. 2 - Przeszczep Logo FOX
Na wniosek Foremana House warunkowo wychodzi z więzienia. Dostaje propozycję powrotu do kliniki Princeton-Plainsboro. Ma pomóc swojemu dawnemu zespołowi w leczeniu pacjenta, którym zajmuje się doktor Wilson, a właściwie samych płuc przeznaczonych do przeszczepu. House szybko uświadamia sobie, jak wiele zmieniło się od jego odejścia z kliniki. Nie ma już Cuddy. Jego uwagę zwraca jednak nieśmiała rezydentka, doktor Chi Park.
Czas trwania: 53min. / USA / 2011 / serial obyczajowy
Reklama
18:00 Dr House II, odc. 23/24 Logo TVN 7
Do szpitala zostaje przyjęta szesnastoletnia pacjentka, ofiara huraganu Katrina, która cierpi na halucynacje po tragicznych wydarzeniach. Towarzyszy jej były kolega House'a, który właśnie dowiedział się, że jest jej ojcem. House obawia się, że kumpel mógł paść ofiarą przekrętu, ale przejmuje opiekę nad chorą dziewczyną. Zmuszony przymknąć oko na jej kłamstwa, aby postawić odpowiednią diagnozę i rozpocząć leczenie, sam musi trochę pokombinować. Cuddy prosi House'a o pomoc w poszukiwaniu dawcy spermy.
/ USA / serial obyczajowy

2018-07-30

04:10 Dr House, odc. 1 - Dwadzieścia vicodinów Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA / 2011 / serial obyczajowy
05:10 Dr House, odc. 2 - Przeszczep Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA / 2011 / serial obyczajowy
06:05 Dr House, odc. 3 - Dobroczynność Logo FOX
Na oddział trafia filantrop, który niedawno dokonał hojnej darowizny. House jest przekonany, że ta szczodrość to efekt jego choroby. Gregory'emu w postawieniu diagnozy pomaga doktor Park. Lekarz angażuje do tej sprawy także Jessicę Adams, którą poznał w więzieniu, i Trzynaście, u której przez ten rok wiele się zmieniło.
Czas trwania: 53min. / USA / 2011 / serial obyczajowy
18:00 Dr House II, odc. 24 Logo TVN 7
Lekarze omawiają przypadek mężczyzny z powiększonym językiem, gdy mąż jednej z pacjentek strzela do doktora House'a. Ochrona otwiera ogień do napastnika. Obaj mężczyźni trafiają po operacji do sali intensywnej opieki. Podczas rekonwalescencji House próbuje diagnozować pacjenta z olbrzymim językiem. Orientuje się, że chirurdzy nie ograniczyli się do wyjęcia pocisków i opatrzenia ran.
/ USA / serial obyczajowy

2018-07-31

05:10 Dr House, odc. 3 - Dobroczynność Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA / 2011 / serial obyczajowy
06:05 Dr House, odc. 4 - Ryzykowny interes Logo FOX
House próbuje negocjować z bogatym pacjentem, który planuje przenieść całą swoją produkcję do Chin. Doktor Park ma wkrótce stanąć przed komisją dyscyplinarną. Przewodniczyć jej będzie Foreman. Zarzuty dotyczą molestowania. House jest przekonany, że dziewczyna straci pracę i nawet się z nią o to się zakłada. Gdy lekarka przyjmuje wyzwanie, House ją zwalnia. Doktor Adams zostaje formalnie zatrudniona w klinice.
Czas trwania: 53min. / USA / 2011 / serial obyczajowy

2018-08-01

05:10 Dr House, odc. 4 - Ryzykowny interes Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA / 2011 / serial obyczajowy
06:05 Dr House, odc. 5 - Wyznanie Logo FOX
Z powodu arytmii serca do szpitala trafia cieszący się nienaganną opinią społecznik. House szybko odkrywa, że pacjent nie mówi całej prawdy. W końcu jego asystenci wyciągają od mężczyzny wyznanie, że zasłabł podczas schadzki z kochanką. Na oddziale diagnostycznym trwa remont. Do zespołu dołączają Chase i Taub, którego House zmusza do przyjazdu do pracy z malutkimi córeczkami. Niemowlęta pochodzą od dwóch różnych matek. House sugeruje koledze, że powinien się upewnić czy jest ojcem choćby jednej z dziewczynek.
Czas trwania: 45min. / USA / 2011 / serial obyczajowy
16:50 Dr House III, odc. 23/24 Logo TVN 7
Wyjątkowo niemiły 16-letni Nate trafia do szpitala z powodu uporczywego bólu głowy. Ból pojawił się, kiedy szachista zaatakował jednego z konkurentów w czasie turnieju. Matka Nate’a informuje lekarzy, że zachowanie chłopca często pozostawia wiele do życzenia. House podejrzewa, że nieznośne zachowanie nastolatka jest jednym z objawów choroby. W czasie przeprowadzania badań, Nate obraża wszystkich lekarzy, którzy mieli z nim do czynienia. Coraz gorsze zachowanie szachisty idzie w parze z pogarszaniem się stanu jego zdrowia. Przestają funkcjonować nerki i wątroba chłopaka. Aby zawęzić listę diagnoz, House przeprowadza liczne, niekonwencjonalne i ekscentryczne testy na samym sobie. Foreman podejrzewa, że House sabotował jego rozmowę kwalifikacyjną i przyjeżdża do szpitala, by zrobić lekarzowi awanturę.
/ USA / serial obyczajowy

2018-08-02

00:50 Dr House, odc. 3 - Dobroczynność Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA / 2011 / serial obyczajowy
05:10 Dr House, odc. 5 - Wyznanie Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA / 2011 / serial obyczajowy
06:05 Dr House, odc. 6 - Rodzice Logo FOX
Pacjentem szpitala Princeton-Plainsboro zostaje nastoletni klaun, który doznał nagłego porażenia kończyn. Chłopak marzy, by jak zmarły ojciec występować w cyrku. Matka krytykuje jego decyzję, gdyż jej zdaniem syn powinien pomyśleć o bardziej ambitnym zajęciu. House podejrzewa, że kobieta ukrywa rodzinną tajemnicę, która może pomóc w leczeniu chłopaka. Taub nie zgadza się na wyjazd byłej żony z miasta w obawie, że straci kontakt z jedną ze swoich córek. Za sprawą tego wydarzenia lekarze wdają się w dyskusję na temat wpływu rodziców na losy własnych dzieci.
Czas trwania: 45min. / USA / 2011 / serial obyczajowy
16:50 Dr House III, odc. 24 Logo TVN 7
Esteban i Marina Hernandez zostają odnalezieni na oceanie przez straż przybrzeżną. Małżeństwo nalega na przetransportowanie ich do Princeton Plainsboro do House’a. W szpitalu okazuje się, że Marina jest w krytycznym stanie, a jej kartoteka medyczna z Kuby zaginęła w czasie katastrofy łodzi. Kolejne badania jedynie pogarszają stan zdrowia kobiety. Kiedy dochodzi do zatrzymania pracy serca, lekarze muszą odkryć, czy to błąd człowieka, czy jeden z objawów choroby. Foreman przygotowuje się do swojego ostatniego dnia pracy z House’m.
/ USA / serial obyczajowy

2018-08-03

05:10 Dr House, odc. 6 - Rodzice Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA / 2011 / serial obyczajowy
Reklama
06:05 Dr House, odc. 7 - Zmarła i pogrzebana Logo FOX
Foreman próbuje zainteresować House'a historią choroby 4-letniego pacjenta. Okazuje się, że chłopiec, którego leczył Gregory, zmarł kilka lat temu. Doktor rezygnuje z prowadzenia terapii 14-letniej dziewczynki, która doznała wstrząsu anafilaktycznego i wraca do tamtej sprawy. W każdej chwili grozi mu naruszenie warunków zawieszenia wyroku.
Czas trwania: 45min. / USA / 2011 / serial obyczajowy
16:50 Dr House IV, odc. 1/16 Logo TVN 7
Dochodzi do katastrofy budowlanej. House musi działać niezwykle szybko, by zdiagnozować pacjentkę, która porozumiewa się z otoczeniem jedynie za pomocą mrugnięć oczami. Pracę lekarza utrudnia brak zespołu – House zwolnił Chase’a, a Foreman i Cameron odeszli. Kiedy stan Megan się pogarsza, Cuddy zmusza lekarza do zatrudnienia nowej ekipy. Diagnosta postanawia jednak działać sam.
/ USA / serial obyczajowy

2018-08-04

05:10 Dr House, odc. 4 - Ryzykowny interes Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA / 2011 / serial obyczajowy
06:05 Dr House, odc. 5 - Wyznanie Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA / 2011 / serial obyczajowy

2018-08-06

03:20 Dr House, odc. 6 - Rodzice Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA / 2011 / serial obyczajowy
04:15 Dr House, odc. 7 - Zmarła i pogrzebana Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA / 2011 / serial obyczajowy
05:10 Dr House, odc. 7 - Zmarła i pogrzebana Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA / 2011 / serial obyczajowy
06:05 Dr House, odc. 8 - Groźba paranoi Logo FOX
Do szpitala z podejrzeniem zatrucia trafia 40-letni prokurator. Park, która udaje się do domu pacjenta, by ustalić przyczyny dolegliwości, odnajduje w nim tajny bunkier wypełniony bronią palną. Lekarka jest urażona tym, że w pracy wszyscy jej unikają. House próbuje jej dopiec, prowokując zawodowy pojedynek między nią a Adams. Foreman cierpi z powodu złośliwych komentarzy House'a. Taub, uznaje, że kolega lepiej sobie poradzi ze stresem, gdy będzie miał dziewczynę. Próbuje umówić go z jedną z pielęgniarek.
Czas trwania: 45min. / USA / 2011 / serial obyczajowy
16:50 Dr House IV, odc. 2/16 Logo TVN 7
House spotyka się z potencjalnymi nowymi pracownikami. Zamiast standardowych rozmów, lekarz przeprowadza swoisty konkurs na miejsce w swoim zespole. Pracując z czterdziestką kandydatów, zajmuje się przypadkiem Grety, młodej pilot, która kandyduje do programu dla astronautów NASA. Greta cierpi na schorzenie neurologiczne, które objawia się tym, że kobieta konwertuje obrazy na dźwięk. Świadoma swojej dolegliwości wie, że w takim stanie nie może marzyć o dostaniu się do prestiżowego programu. Rozwiązanie zagadki zdrowia Grety wyłania finałową dziesiątkę kandydatów na stanowisko asystentów House’a.
/ USA / serial obyczajowy

2018-08-07

05:10 Dr House, odc. 8 - Groźba paranoi Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA / 2011 / serial obyczajowy
06:05 Dr House, odc. 9 - Lepsza połowa Logo FOX
Do szpitala trafia imigrant z Brazylii, Andres, który przyjmuje leki na chorobę Alzheimera. Stan pacjenta się pogarsza, a lekarze mają trudności z rozpoznaniem, które z objawów wywołało eksperymentalne lekarstwo, a które przewlekłe schorzenie. Do zespołu diagnostycznego dołącza Foreman. House wszelkimi sposobami próbuje podkopać jego wiarę w siebie. Wilson przyjmuje w przychodni pacjentkę, która mimo że od lat jest mężatką, deklaruje zupełny brak zainteresowania seksem. House zakłada się z przyjacielem, czy uda mu się odkryć przyczynę tej przypadłości.
Czas trwania: 45min. / USA / 2012 / serial obyczajowy
16:50 Dr House IV, odc. 3/16 Logo TVN 7
Spośród czterdziestu kandydatów do pracy z House’m została dziesiątka. Diagnosta dzieli pozostałych na dwa zespoły, które mają zajmować się pacjentem z zanikiem mięśni. Przykuty do wózka inwalidzkiego mężczyzna zostaje poddany przez jedną z grup nietypowej terapii, której efekty nie są przez nikogo monitorowane. House eksperymentuje na sobie, by sprawdzić, co się dzieje z człowiekiem balansującym na granicy życia i śmierci. Foreman, w innym szpitalu kompletuje własny zespół i naśladując sposób działania House’a próbuje wyleczyć jednego z pacjentów.
/ USA / serial obyczajowy

2018-08-08

05:10 Dr House, odc. 9 - Lepsza połowa Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA / 2012 / serial obyczajowy
06:05 Dr House, odc. 10 - Uciekinierzy Logo FOX
Do Prinston-Plainsboro trafia bezdomna, która próbowała wyłudzić leki w przychodni. House przyjmuje ją do szpitala i obiecuje, że nie doniesie na nią opiece społecznej pod warunkiem, że dziewczyna nie ucieknie. Adams, mając w pamięci własną ucieczkę z domu, koniecznie chce zawiadomić władze i w końcu dopina swego. Do przychodni zgłaszają się dwaj bracia, członkowie grupy rekonstrukcyjnej w przebraniach żołnierzy Południa. House robi Foremanowi zdjęcia z Anitą. Szantażowany przez niego lekarz zapowiada kochance, że muszą zakończyć romans. Taub uświadamia sobie, że zajmowanie się córeczkami jest nudne i nie daje mu radości.
Czas trwania: 45min. / USA / 2012 / serial obyczajowy
16:50 Dr House IV, odc. 4/16 Logo TVN 7
Irene, 20-letnia kosmetyczka pracująca w zakładzie pogrzebowym ma atak, w czasie którego widzi zmarłych wracających do życia. Kobieta trafia do szpitala, gdzie zajmuje się nią House wraz z siódemką pozostałych kandydatów do pracy w jego zespole. W czasie przeprowadzania badań, lekarze odkrywają, że kobieta rozmawia ze zmarłą matką. Podejrzewając, że przyczyna stanu kobiety znajduje się w jej miejscu pracy, House wysyła do domu pogrzebowego stażystów ubiegających się o pracę w Princeton Plainsboro. Stan kobiety się pogarsza i może grozić jej życiu. House zastanawia się, czy jej choroba jest związana ze zmarłą matką. Spośród siedmiu kandydatów do pracy w swoim zespole, House typuje szóstkę.
/ USA / serial obyczajowy

2018-08-09

00:45 Dr House, odc. 8 - Groźba paranoi Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA / 2011 / serial obyczajowy
05:10 Dr House, odc. 10 - Uciekinierzy Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA / 2012 / serial obyczajowy
06:05 Dr House, odc. 11 - Niczyja wina Logo FOX
W szpitalu dochodzi do niebezpiecznego incydentu z udziałem lekarza i jednego z pacjentów. House i jego podwładni zostają objęci opieką doktora Waltera Cofielda (Jeffrey Wright), byłego mentora Foremana i szefa oddziału neurochirurgii, który ma ocenić pracę zespołu. Każdy z lekarzy musi opisać, co dokładnie wydarzyło się feralnego dnia.
Czas trwania: 45min. / USA / 2012 / serial obyczajowy
16:50 Dr House IV, odc. 5/16 Logo TVN 7
Pewien mężczyzna słabnie w momencie, kiedy okrada go złodziej. Przewieziony na izbę szpitala Princeton Plainsboro trafia pod opiekę House’a i jego zespołu. Ponieważ pacjent zaczyna skarżyć się na różne, niepowiązane ze sobą dolegliwości, lekarze podejrzewają, że jest hipochondrykiem. W czasie obserwacji, mężczyzna zaczyna się dziwnie zachowywać. Podopiecznie House’a zauważają, że to ich zachowania wpływają na stan zdrowia chorego.
/ USA / serial obyczajowy

2018-08-10

05:10 Dr House, odc. 11 - Niczyja wina Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA / 2012 / serial obyczajowy
06:05 Dr House, odc. 12 - Dr Chase Logo FOX
Do szpitala trafia młoda zakonnica Moira (Julie Mond), która rozważa odejście z klasztoru. Pacjentką opiekuje się Chase. W trakcie terapii między kobietą a lekarzem tworzy się niezwykła więź. W tym czasie House wszelkimi sposobami próbuje uprzykrzyć życie Taubowi. Lekarz nie pozostaje mu dłużny.
Czas trwania: 45min. / USA / 2012 / serial obyczajowy
16:50 Dr House IV, odc. 6/16 Logo TVN 7
Do House’a zgłasza się CIA. Jeden z agentów Agencji cierpi na tajemniczą chorobę, która może być związana z poprzednią misją, w której brał udział. Prowadzący pacjenta lekarz nie chce przekazać diagnoście pełnej dokumentacji medycznej, zasłaniając się tajemnicą państwową. House postanawia zdać się na ortodoksyjne metody, które nie spotykają się z aprobatą szefów agenta. Foreman ma współpracować z szóstką pozostałych kandydatów do zespołu House’a. Medycy kwestionują autorytet lekarza i na własną rękę postanawiają odkryć, co dolega młodej kobiecie.
/ USA / serial obyczajowy

2018-08-13

16:50 Dr House IV, odc. 7/16 Logo TVN 7
W szpitalu Princeton Plainsboro ma odbyć się operacja nastolatki ze zdeformowaną twarzą. Zabieg ma zostać nagrany przez ekipę, która przygotowuje dokument o chorobie dziewczyny. Tuż przed operacją pacjentka dostaje ataku serca, choć wszystkie badania przeszła pomyślnie. Przyczynę pogorszenia się stanu nastolatki ma odkryć House, który, tym razem musi pracować pod okiem wszędobylskich kamer.
/ USA / serial obyczajowy

2018-08-14

16:50 Dr House IV, odc. 8/16 Logo TVN 7
Nowym pacjentem House’a jest magik, który omal nie zginął w czasie pokazu swoich umiejętności. Piątka stażystów próbuje wyleczyć mężczyznę, jednak House robi wszystko, by udowodnić, że iluzjonista jest oszustem. W czasie przeprowadzania badań, Greg zaczyna podejrzewać, że jeden z kandydatów na jego współpracownika cierpi na nieuleczalną chorobę. Aby bardziej zmotywować swoich przyszłych pomocników, lekarz nastawia ich przeciwko sobie i wymyśla dla nich niezwykłe zadanie.
/ USA / serial obyczajowy

2018-08-16

16:50 Dr House IV, odc. 9/16 Logo TVN 7
Cuddy na dość przeciągającego się castingu na zespół House’a i zmusza lekarza do podjęcia ostatecznej decyzji. Aby wyłonić swoich współpracowników, lekarz stawia przed nimi ostateczne zadanie – muszą samodzielnie zdiagnozować kolejnego pacjenta. Jest nim były gwiazdor punk rocka, który poza problemami ze zdrowiem, ma problemy z normami społecznymi i jest trudny we współpracy. Wilson przekazuje dobre wiadomości dla jednego ze swoich pacjentów. Informacja o poprawie stanu zdrowia wzbudza jednak rozpacz u podopiecznego.
/ USA / serial obyczajowy

2018-08-17

16:50 Dr House IV, odc. 10/16 Logo TVN 7
House z nowym zespołem zajmuje się kobietą, która cierpi na paraliż górnej części ciała. Przypadłość dotknęła pacjentkę nagle, podczas wspinaczki. House podejrzewa, że kobieta nie mówi prawdy, a jej stan związany jest z tajemnicą, którą ukrywa przed lekarzami i najbliższymi. Okazuje się, że diagnosta nie ma racji, co skutecznie psuje mu humor. Kiedy kobieta nagle traci wzrok, a kolejne organy przestają pracować, lekarze zaczynają podejrzewać, że to organizm chorej reaguje w zaskakujący sposób. House zajmuje się nie tylko pacjentką, ale postanawia także aktywnie uczestniczyć w mikołajkowej zabawie personelu szpitala.
/ USA / serial obyczajowy

2018-08-20

16:50 Dr House IV, odc. 11/16 Logo TVN 7
Dr Cate Milton jest lekarzem i psychiatrą w bazie naukowej na Biegunie Południowym. Kiedy kobieta zapada na tajemniczą chorobę, jej jedynym ratunkiem jest House, który stara się odkryć z odległości tysięcy kilometrów, co dolega pani doktor. Wszelkie testy i badania musi wykonać sama pacjentka. Dodatkowym utrudnieniem w tej sytuacji jest skromne wyposażenie bazy, z którego pani doktor nie chce korzystać w trosce o pozostałych uczestników ekspedycji.
/ USA / serial obyczajowy

2018-08-21

16:50 Dr House IV, odc. 12/16 Logo TVN 7
House zajmuje się kobietą, która zemdlała na swoim weselu. Wyniki badań pacjentki wykluczyły szereg schorzeń, które mogły spowodować utratę przytomności. Zespół lekarzy podejrzewa, że kobieta może symulować chorobę. Przeprowadzając wywiad medyczny, diagności odkrywają, że wcześniej kobieta prowadziła bardzo intensywny, imprezowy tryb życia i nagle z dnia na dzień przeszła na radykalny judaizm. House stwierdza, że ludzie nie zmieniają się ot tak i taka konwersja musi być symptomem schorzenia.
/ USA / serial obyczajowy

2018-08-22

16:50 Dr House IV, odc. 13/16 Logo TVN 7
W czasie dyżuru w izbie przyjęć, House zajmuje się pacjentem, którego objawy niepokoją lekarza. Według diagnosty mężczyzna jest zbyt miły. Takie podejście nie przekonuje zespołu House’a, ale postanawiają przeprowadzić serię testów. Amber i Greg decydują się wyznaczyć ramy czasowe, w jakich będą mogli się spotykać z Wilsonem.
/ USA / serial obyczajowy

2018-08-23

16:50 Dr House IV, odc. 14/16 Logo TVN 7
House na podstawie obserwacji uznaje, że jeden z aktorów występujących w jego ulubionej operze mydlanej, cierpi na poważną chorobę. Lekarz postanawia interweniować, by uratować życie mężczyzny. Ponieważ aktor nie chce sam zgłosić się do diagnosty, ten porywa gwiazdę. Zespół House’a znowu podważa decyzje przełożonego, uznając, że nowy pacjent jest zdrowy. Amber i Wilson przeżywają poważny kryzys, który House planuje wykorzystać.
/ USA / serial obyczajowy

2018-08-24

16:50 Dr House IV, odc. 15/16 Logo TVN 7
W pierwszej części ostatniego odcinka sezonu House próbuje przypomnieć sobie, co działo się przed wypadkiem autobusu, w którym został ranny. Lekarz jest przekonany, że jeden z pasażerów autobusu tuż przed zdarzeniem miał objawy śmiertelnej choroby. Nie zważając na swoje obrażenia, diagnosta postanawia odnaleźć mężczyznę lub kobietę, by ocalić kolejne życie.
/ USA / serial obyczajowy

2018-08-27

16:50 Dr House IV, odc. 16 Logo TVN 7
W finałowym odcinku sezonu, House wciąż poszukuje osoby, która, według niego tuż przed tragicznym wypadkiem autobusu, miała objawy poważnej choroby. Przyjaźń House’a z Wilsonem jest wystawiona na poważną próbę, kiedy lekarz przypomina sobie wydarzenia z poprzedniej nocy.
/ USA / serial obyczajowy
Dr House można zobaczyć w:

Showmax

Uwaga! Klikając w link do serwisu SHOWMAX na tej stronie i zakładając następnie konto SHOWMAX wspierasz działanie serwisu naziemna.info.

Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Dr House. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Dr House w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 170 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Dr House.

Emisja w stacjach

Dr House można obejrzeć w:

Emisje w: FOX, TVN 7

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info