Reklama

Dr House godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Dr House będzie miała miejsce:

2018-03-23

05:10 Dr House 7, odc. 6 - Biurowa polityka Logo FOX
Cuddy widząc, że House zwleka z przyjęciem nowej lekarki narzuca mu własną kandydatkę - wyróżniającą się studentkę trzeciego roku medycyny Marthę M. Masters (Amber Tamblyn). Od pierwszej chwili dziewczynie niechętny jest Taub, a jej rygorystyczne zasady moralne wkrótce doprowadzają do konfliktu z House'em. W tym samym czasie pacjentem zespołu zostaje szef kampanii wyborczej (Jack Coleman) ubiegającego się o reelekcję senatora New Jersey (Pat Finn). By uratować pacjenta, House musi podjąć poważną decyzję, która być może zaważy na losach jego związku z Cuddy.
Czas trwania: 55min. / USA / 2010 / serial obyczajowy
06:05 Dr House 7, odc. 7 - Ospa Logo FOX
Do Princenton-Plainsboro trafia młoda dziewczyna, Julie, która brała udział w wyprawie do spoczywającego trzysta lat pod wodą wraku. Statek zatopiono, gdy na pokładzie wybuchła epidemia ospy. Wkrótce u pacjentki pojawiają się objawy typowe dla choroby, która zabiła marynarzy. Doktor Dave Bronda (Dylan Baker) z sanepidu zarządza w szpitalu kwarantannę. Martha nie jest pewna, czy była to słuszna decyzja i zastanawia się, jakie są prawdziwe intencje lekarze. Gdy House zyskuje pewność, że nie mają do czynienia z ospą, ojciec Julie zaczyna skarżyć się na podobne co ona dolegliwości. W tym samym czasie Wilson i uwięziona w szpitalu Sam zajmują się sześcioletnią dziewczynką (Devon Woods), która ma poddać się chemioterapii.
Czas trwania: 55min. / USA / 2010 / serial obyczajowy
09:00 Dr House III, odc. 13/24 Logo TVN Fabuła
16-letni Steve Lipa zostaje przyjęty do Princeton Plainsboro w bardzo poważnym stanie. Pacjent ma rozległe krwawienia wewnętrzne. Steve’m ma zająć się House, ten jest jednak zaabsorbowany informacją, że jego miejsce parkingowe zostało oddane nowej pracownicy szpitala dr Julie Whitner, która porusza się na wózku inwalidzkim. House prosi koleżankę, by oddała mu miejsce, ale Julie odmawia. House postanawia dostać miejsce bliżej wejścia do szpitala i przyjmuje wyzwanie Cuddy, że spędzi tydzień na wózku. Kiedy w szpitalu zjawia się rodzina nastoletniego pacjenta, lekarze dowiadują się, że chłopak cierpi od jakiegoś czasu, ale House go jeszcze nie zbadał. Zamiast tego, podawano mu leki homeopatyczne. Rodzina Stevie’go nie zgadza się, by House zajmował się chorym. Zespół lekarzy obiecuje, że wyleczy nastolatka tradycyjnymi metodami. Stan pacjenta jednak się pogarsza, wtedy Foreman, ryzykując swoją karierę, przekonuje Steve’a, by okłamał rodzinę w kwestii metod leczenia.
/ USA / serial obyczajowy
Reklama

2018-03-24

05:15 Dr House 7, odc. 3 - To, co nienapisane Logo FOX
Do szpitala trafia pisarka Alice (Amy Irving), której napad drgawkowy udaremnił próbę samobójczą. House, który jest wielkim fanem jej detektywistycznych powieści dla nastolatek, zatrzymuje ją na obserwację, gdyż podejrzewa, że kobieta znów targnie się na swoje życie. Lekarze mają problem z postawieniem trafnej diagnozy. Gregory jest przekonany, że odpowiedź kryje się na ostatnich stronach nowej książki Alice. W związku Cuddy i House'a pojawiają się pierwsze trudności. Lekarz, by zapobiec jego zdaniem nieuchronnemu zakończeniu romansu z Lisą, stara się znaleźć coś, co ich łączy. Zaprasza Wilsona i jego dziewczynę Sam (Cynthia Watros) na podwójną randkę.
Czas trwania: 55min. / USA / 2010 / serial obyczajowy
06:10 Dr House 7, odc. 4 - Masażystka Logo FOX
Lekarze z zespołu House'a zajmują się młodą kobietą, która trafiła do szpitala z zaburzeniami rytmu serca, bólem brzucha i gorączką. Niebawem przekonują się, że pacjentka przemilczała istotne fakty ze swojego życia, a w wielu sprawach wręcz kłamała. W pracach bierze udział nowa lekarka, Kelly, którą Chase wybrał na następczynię Trzynastki. Dziewczyna mimo kpin ze strony House'a i wyraźnej niechęci Foremana musi się wykazać. W drzwiach mieszkania Gregory'ego Lisa mija się z prostytutką. To zdarzenie wywołuje poważny kryzys w ich związku.
Czas trwania: 55min. / USA / 2010 / serial obyczajowy
08:00 Dr House III, odc. 9/24 Logo TVN Fabuła
Zespół House’a zajmuje się Alice, młodą dziewczyną z zapaleniem trzustki. Rodzice pacjentki są rozwiedzeni i nie mogą porozumieć się w kwestii leczenia córki. House postanawia iść do sądu, by ten zadecydował, jak leczyć dziewczynę. Decyzja sędziego zaskakuje wszystkich – na prawnego opiekuna w kwestii zdrowia Alice wyznacza on Cuddy. Odstawianie Vicodinu źle wpływa na House’a, który postanawia wydobyć lek od Cuddy. Tritter chce zmusić Grega do znalezienia innego sposobu walki z bólem, argumentując swoje działanie troską o życie pacjentów diagnosty. Detektyw nie ustaje w próbach wpłynięcia na lekarzy z zespołu House’a i zamraża konta bankowe Cameron i Foremana.
/ USA / serial obyczajowy
09:00 Dr House III, odc. 10/24 Logo TVN Fabuła
W Princeton Plainsboro panuje iście świąteczna atmosfera, nawet Wilson przygotował dla House’a bożonarodzeniowy prezent. Onkolog zawarł układ z Tritterem, kupując nieco czasu House’owi, by wyjaśnił sytuację z nielegalnymi receptami. Detektyw chce zawrzeć z House’m ugodę - jeśli lekarz przyzna się do uzależnienia i zgłosi na odwyk, uniknie więzienia. Chociaż takie rozwiązanie wydaje się być idealne w sytuacji Grega, ten jest wściekły na przyjaciela za układanie się z wrogiem. Szukając Cuddy, House spotyka Abigail i Maddy, matkę i córkę, które są karłami. Abigail ma szereg nietypowych objawów. Diagnosta postanawia zająć się jej przypadkiem, co może uratować dziewczynie życie. Plany te psuje Cuddy, która odsuwa go od przypadku Abigail i zakazuje wstępu do szpitala, dopóki nie przyjmie propozycji Trittera. W obawie o zdrowie karlicy, House zapisuje się na odwyk i zdalnie współpracuje z zespołem.
/ USA / serial obyczajowy

2018-03-26

05:10 Dr House 7, odc. 7 - Ospa Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA / 2010 / serial obyczajowy
06:05 Dr House 7, odc. 8 - Małe poświęcenia Logo FOX
Do szpitala trafia głęboko wierzący Latynos Ramon (Kuno Becker). Mężczyzna nie zgadza się na zastosowanie terapii z wykorzystaniem komórek macierzystych, która w jego przypadku daje jedyną szansę na wyleczenie. Swoją decyzję tłumaczy zasadami wiary. Ramon zawarł układ z Bogiem i boi się, że nieposłuszeństwo doprowadzi do reemisji nowotworu u córki. By ocalić pacjenta, House podważa wyznawane przez niego wartości i udowadnia, że nie stanowią one przekonującego argumentu. Cuddy gniewa się na House'a za to, że ją okłamał i nie chce się z nim spotkać. Lekarz z kolei sądzi, że postąpił słusznie i nie ma za co przepraszać. Taub wypytuje żonę (Jennifer Crystal Foley) o jej związek z mężczyzną należącym do stowarzyszenia zajmującego się problemami w relacjach damsko-męskich. Lekarze wybierają się na ślub jednego ze swoich współpracowników.
Czas trwania: 55min. / USA / 2010 / serial obyczajowy
09:00 Dr House III, odc. 14/24 Logo TVN Fabuła
W Walentynki w Princeton Plainsboro brakuje personelu. W mieście szaleje burza śnieżna i nie wszystkim udało się dotrzeć do szpitala. Do placówki trafia Hannah, młoda kobieta z licznymi obrażeniami, które odniosła w trakcie wypadku samochodowego. House zauważa, że chociaż Hannah stara się udawać cierpiącą, nie czuje bólu. Ten objaw intryguje Grega i lekarz postanawia zająć się przypadkiem dziewczyny. Po zleceniu kolejnych badań diagnosta musi tłumaczyć się z nich Cuddy i Wilsonowi. Przyjaciele nie rozumieją motywów działania House’a. Lekarz zaczyna licytować się z pacjentką na temat tego, czyje życie jest gorsze – osoby ciągle czującej ból, czy tej, która nie czuje nic. Nagle stan kobiety się pogarsza i do House’a dociera, że Hannah jest bardziej chora, niż mu się wydawało. House zleca biopsję połączeń nerwowych, ryzykowne badanie, które może doprowadzić do paraliżu dziewczyny.
/ USA / serial obyczajowy

2018-03-27

05:10 Dr House 7, odc. 8 - Małe poświęcenia Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA / 2010 / serial obyczajowy
06:05 Dr House 7, odc. 9 - Antybohater Logo FOX
Pewien muzyk zabiera swoją córkę do zoo. Na stacji metra artysta rzuca się na ratunek chorej na epilepsję kobiecie, która upadła na tory tuż przed nadjeżdżającą kolejką. Chwilę później sam jednak traci przytomność. Wszyscy są pod wrażeniem odwagi pacjenta. Masters upiera się, że nagłe zasłabnięcie wywołała infekcja, tymczasem House twierdzi, że to nagły przypływ heroizmu jest objawem chorobowym. Gregory próbuje wymigać od kolacji urodzinowej z matką Cuddy, Arlene (Candice Bergen). Taub trafia na plakaty reklamujące szpital. Żona zaczyna okazywać mu pewne względy, jednak lekarz wcale nie jest z tego powodu szczęśliwszy. W problemach małżeńskich pacjenta dostrzega podobieństwo do własnych.
Czas trwania: 55min. / USA / 2011 / serial obyczajowy
09:00 Dr House III, odc. 15/24 Logo TVN Fabuła
Pianista Patrick Obyedkov doznaje bolesnego skurczu mięśni lewej ręki w czasie koncertu. Muzyk trafia do Princeton Plainsboro. Przypadek Patricka intryguje House’a i lekarz postanawia się nim zająć. Aby poznać historię medyczną muzyka, Greg rozmawia z ojcem pacjenta. Okazuje się, że utalentowany mężczyzna w wieku 10 lat doznał uszkodzenia mózgu w czasie wypadku autobusu, w którym zginęła jego matka. House bada, w jaki sposób 10-latek bez żadnych uzdolnień muzycznych, zaczął grać na pianinie jak wirtuoz po odniesieniu kilku ran. Operacja mózgu, która uratuje życie Patricka prawdopodobnie spowoduje utratę zdolności muzycznych. Cameron odkrywa, że House kontaktował się ze szpitalem w Massachusetts i zaczyna podejrzewać, że szuka tam pracy. Zaalarmowana Cuddy dowiaduje się, że House dowiadywał się o możliwość leczenia na tamtejszym oddziale neurologicznym.
/ USA / serial obyczajowy

2018-03-28

05:10 Dr House 7, odc. 9 - Antybohater Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA / 2011 / serial obyczajowy
06:05 Dr House 7, odc. 10 - Ryba albo wędka Logo FOX
Wychowawca z obozu dla trudnej młodzieży podczas ćwiczeń dostaje silnego bólu pleców. W szpitalu stan sierżanta Driscolla, byłego komandosa, pogarsza się. Po kilku dniach do kliniki trafia jeden z jego podopiecznych z podobnymi objawami. Chase staje się ofiarą nieprzyjemnych dowcipów. Podejrzenie pada na dziewczyny, z którymi lekarz uprawiał seks na weselu prezesa zarządu szpitala. Cuddy chce zapisać swoją córeczkę Rachel do elitarnego przedszkola. House postanawia przygotować dziewczynkę do spotkania z wychowawcami.
Czas trwania: 55min. / USA / 2011 / serial obyczajowy
Reklama
09:00 Dr House III, odc. 16/24 Logo TVN Fabuła
House przeżywa szok, kiedy do szpitala trafia John Kelly, były żołnierz piechoty morskiej. Mężczyzna poprzedniego wieczora uratował życie lekarza w bardzo realistycznym śnie. John niedawno wrócił z trwającej dwa lata zmiany w Iraku i skarży się na wieczne zmęczenie, ból i szereg innych objawów. Pacjent podejrzewa, że cierpi na typowy dla żołnierzy syndrom chorobowy Zatoki Perskiej. Zanim trafił do Princeton Plainsboro, John był leczony przez lekarzy wojskowych. Efekty terapii nie przyniosły jednak efektów. Ponieważ wuj żołnierza jest jednym z ważnych darczyńców szpitala, skierował go do ekipy House'a. Tymczasem lekarz sam nie jest w najlepszym stanie, ma problemy z oddawaniem moczu i cierpi na bezsenność. Nie mogąc skoncentrować się na sprawie prosi Wilsona o wypisanie recepty na Vicodin. Cameron i Chase zaniedbują swoje obowiązki, podczas gdy stan Johna pogarsza się. Żołnierz traci słuch, wzrok i możliwość poruszania się. Badanie mózgu ujawnia liczne guzy, których tydzień temu jeszcze nie było. Dodatkowo w organizmie pacjenta wykryty zostaje uran. Lekarze podejrzewają, że John mógł uczestniczyć w misji, którą rząd USA może chcieć ukryć.
/ USA / serial obyczajowy

2018-03-29

05:10 Dr House 7, odc. 10 - Ryba albo wędka Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA / 2011 / serial obyczajowy
06:05 Dr House 7, odc. 11 - Lekarz rodzinny Logo FOX
W czasie wspólnych zakupów z córkami - Lisą i Lucindą - Arlene dostaje kołatania serca. Po krótkim badaniu Cuddy uznaje, że kobieta musi natychmiast trafić do szpitala. Arlene zostaje pacjentką House'a, ale gdy lekarz udowadnia jej, że cierpi na hipochondrię, obraża się. Lisa prosi jednak, by nadal opiekował się jej matką. Dociekliwy House przy okazji stawiania diagnozy poznaje szczegóły z życia pacjentki, o których nie wiedziały nawet jej córki. Po rozwodzie z Rachel Taub wpada w kłopoty finansowe. Była żona załatwia mu pracę konsultanta medycznego w kancelarii prawniczej brata. Przynosi to upragniony zastrzyk gotówki, ale też nowe problemy.
Czas trwania: 55min. / USA / 2011 / serial obyczajowy
09:00 Dr House III, odc. 17/24 Logo TVN Fabuła
Znana, 42-letnia fotograf, Emma Sloan zostaje przywieziona do szpitala po tym, jak w czasie sesji ze znanym aktorem dostała ataku. W szpitalu stan ciężarnej kobiety stabilizuje się, ale niespodziewanie nerki Emmy przestają pracować. I mimo, że powoli zaczynają szwankować pozostałe organy pacjentki, ta bardziej martwi się o zdrowie dziecka. House podejrzewa, że kobieta może cierpieć na rzadkie schorzenie - na matczyny zespół odbicia lustrzanego. Stan zdrowia matki odzwierciedla wtedy stan zdrowia płodu. Romans Cameron i Chase’a zostaje odkryty przez Cuddy i Foremana, a House zaczyna robić ekstrawaganckie plany urlopowe. Greg zarzuca Cuddy, że ta identyfikuje się z Emmą, co może wpływać na jej osąd dla tego przypadku. Kiedy pacjentce zaczyna mieć kłopoty z wątroba, House daje kobiecie szokujący wybór.
/ USA / serial obyczajowy

2018-03-30

05:10 Dr House 7, odc. 11 - Lekarz rodzinny Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA / 2011 / serial obyczajowy
06:05 Dr House 7, odc. 12 - Słoniowa pamięć Logo FOX
Do szpitala trafia kelnerka (Tina Holmes), która straciła władzę w nogach. Dodatkowo u pacjentki lekarze wykrywają arytmię serca. House'a intryguje jednak co innego - kobieta dysponuje doskonałą pamięcią. Potrafi przywołać wszystkie zdarzenia ze swojego życia od czasów szkolnych. W postawieniu diagnozy przeszkadza jednak starsza siostra pacjentki (Claire Rankin). Taub nie zalicza okresowego testu z patologii. Może przez to stracić posadę i prawo do wykonywania zawodu. House namawia Wilsona, by zaczął chodzić na randki. Przypadkiem odkrywa, że lekarz ma już nową przyjaciółkę, Sarę. Nie chce jednak nic o niej powiedzieć.
Czas trwania: 55min. / USA / 2011 / serial obyczajowy
09:00 Dr House III, odc. 18/24 Logo TVN Fabuła
House i Cuddy wracają do Stanów z Singapuru, gdzie uczestniczyli w konferencji. Wkrótce po starcie, jeden z pasażerów zaczyna poważnie chorować. House uważa, że jego sąsiad ma kaca, ale Cuddy podejrzewa, że mężczyzna może być nosicielem śmiertelnego wirusa. Zakładając najgorsze, Cuddy stara się zmusić załogę samolotu do zawrócenia, ale House przekonuje stewardesy, by kontynuować podróż. Kiedy stan mężczyzny pogarsza się, pozostali pasażerowie zaczynają panikować. Nagle takie same objawy pojawiają się u kolejnego pasażera. W Pinceton Plainsboro Wilson kieruje zespołem, który zajął się przypadkiem Fran. Kobieta przewróciła się i dostała drgawek. Cameron i Chase badają dom Fran, by znaleźć wskazówki, co mogło wywołać objawy. Stan kobiety zaczyna się pogarszać i lekarze muszą jak najszybciej ustalić diagnozę bez pomocy House’a. Tymczasem w samolocie przedział pierwszej klasy został zamieniony w izolatkę, w której znajduje się już kilkoro pasażerów. Wkrótce objawy choroby ma także Cuddy. Nie mając możliwości lądowania, bez kontaktu ze swoimi ludźmi i zaplecza laboratoryjnego, House’owi nie będzie łatwo ustalić, co powoduje chorobę i uratować życie Cuddy.
/ USA / serial obyczajowy

2018-03-31

05:15 Dr House 7, odc. 8 - Małe poświęcenia Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA / 2010 / serial obyczajowy
06:10 Dr House 7, odc. 9 - Antybohater Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA / 2011 / serial obyczajowy
08:00 Dr House III, odc. 14/24 Logo TVN Fabuła
USA serial obyczajowy
09:00 Dr House III, odc. 15/24 Logo TVN Fabuła
USA serial obyczajowy

2018-04-02

05:00 Dr House 7, odc. 11 - Lekarz rodzinny Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA / 2011 / serial obyczajowy

2018-04-03

05:10 Dr House 7, odc. 12 - Słoniowa pamięć Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA / 2011 / serial obyczajowy
06:05 Dr House 7, odc. 13 - Dwie historie Logo FOX
House bierze udział w szkolnych dniach kariery. Jako jeden z przedstawicieli szanowanych zawodów ma opowiedzieć o swojej pracy. Uczniowie są zachwyceni jego wystąpieniem. Niestety nie wszystko idzie po myśli House'a. Porywczy doktor wdaje się w awanturę na oczach klasy i później musi tłumaczyć się przed dyrektorką. Czekając przed jej gabinetem, spotyka dwoje piątoklasistów (Austin Michael Coleman i Haley Pullos), z którymi prowadzi interesującą dyskusję o życiu. Uczniowie oceniają jego związek z Lisą i doradzają mu, jak może pokazać ukochanej, co naprawdę do niej czuje.
Czas trwania: 55min. / USA / 2011 / serial obyczajowy

2018-04-04

05:10 Dr House 7, odc. 13 - Dwie historie Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA / 2011 / serial obyczajowy
Reklama
06:05 Dr House 7, odc. 14 - Dowód recesji Logo FOX
Właściciel firmy deweloperskiej (Adrian LaTourelle) dostaje tajemniczego napadu w restauracji i trafia do szpitala. Lekarze, którzy się nim zajmują, odkrywają, że mężczyzna notorycznie okłamuje swoją żonę. Foreman i Taub, którzy dzielą razem mieszkanie, coraz gorzej się ze sobą dogadują. Napięcie rośnie też między pracującymi w parze Masters i Chase'em. Lisa zostaje wyróżniona prestiżową nagrodą. House ma jej towarzyszyć podczas uroczystej gali, jednak tego dnia musi zostać w pracy. Walka o życie pacjenta zmusza lekarza do zastanowienia się nad sobą. House orientuje się, że związek z Cuddy zmienił jego życie i jego samego.
Czas trwania: 55min. / USA / 2011 / serial obyczajowy

2018-04-05

05:10 Dr House 7, odc. 14 - Dowód recesji Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA / 2011 / serial obyczajowy
06:05 Dr House 7, odc. 15 - Lecą bomby Logo FOX
Lisa odkrywa krew w moczu. Jest bardzo zaniepokojona, lecz House stwierdza, że to nic groźnego i stała się hipochondryczką jak jej matka. Badania wykazują jednak, że sprawa jest poważna. House unika partnerki, gdyż wie, że nie będzie potrafił okazać jej wsparcia. W tym samym czasie pod opiekę lekarzy z zespołu trafia licealista, który kaszle krwią. House przejęty chorobą Cuddy nie potrafi skupić się na diagnozowaniu młodego pacjenta. Taub odkrywa, że dolegliwości nastolatka mogą mieć podłoże emocjonalne. Wypytuje pacjenta o problemy w domu, w nadziei, że uda mu się znaleźć ich przyczynę.
Czas trwania: 55min. / USA / 2011 / serial obyczajowy

2018-04-06

05:10 Dr House 7, odc. 15 - Lecą bomby Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA / 2011 / serial obyczajowy
06:05 Dr House 7, odc. 16 - Twarde lądowanie Logo FOX
Po rozstaniu z Cuddy House postanawia odreagować. Bierze vicodin, przeprowadza się do luksusowego hotelu i sprowadza tam prostytutki. Szybko przekonuje się jednak, że nic nie sprawia mu już przyjemności. Tymczasem na oddział trafia zawodowy ujeżdżacz byków. Mężczyzna doznał na arenie tajemniczego zaćmienia i został stratowany przez zwierzę. Diagnostykę pacjenta utrudnia fakt, że w jego ciele znajduje się wiele metalowych gwoździ, płytek oraz śrub - pamiątek po licznych złamaniach. Masters nieoczekiwanie ulega urokowi kowboja.
Czas trwania: 55min. / USA / 2011 / serial obyczajowy
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Dr House. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Dr House w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 160 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie.

Poprzednie emisje Dr House

Emisja Dr House miała miejsce:

2018-03-22, 09:00 Dr House III, odc. 12/24 Logo TVN Fabuła
House wraca do pracy po krótkim pobycie na odwyku. Cuddy zmusza lekarza do dyżurów w szpitalnej przychodni. W czasie jednego z nich House poznaje Eve. Kobieta podczas badania przyznaje, że niedawno została zgwałcona. Lekarze kierują ją do psychiatry. Wbrew wcześniejszym praktykom, House postanawia pomóc Eve . Aby rozwiązać jej problem, diagnosta musi zastosować metody inne, niż te, do których jest przyzwyczajony. Leczenie Eve okazuje się być świetną terapią dla House’a. Tymczasem Cameron zajmuje się bezdomnym w ostatnim stadium choroby nowotworowej.
2018-03-22, 06:05 Dr House 7, odc. 6 - Biurowa polityka Logo FOX
2018-03-22, 05:10 Dr House 7, odc. 5 - Nieplanowane rodzicielstwo Logo FOX
Abbey (Jennifer Grey), matka dorosłej córki, decyduje się na drugie dziecko, które rodzi się chore. Noworodek w ósmej godzinie życia zostaje pacjentem zespołu House'a. Dziewczynka cierpi na problemy z oddychaniem i niewydolność wątroby. House i pozostali lekarze przeprowadzają z matką dziecka wywiad medyczny, który pomoże w postawieniu właściwej diagnozy. W międzyczasie House wypełnia polecenie Cuddy i zleca Formanowi i Taubowi znalezienie lekarki, która na stałe dołączy do ich zespołu. Próbuje też swoich sił w roli niańki, razem z Wilsonem opiekując się córką Lisy.
2018-03-21, 09:00 Dr House III, odc. 11/24 Logo TVN Fabuła
House staje przed sądem oskarżony o posiadanie narkotyków. Do szpitala trafia Derek Hoyt, strażak z bardzo wysoką gorączką i napadami ekstremalnej dezorientacji. Zespół House’a podejrzewa, że mężczyzna cierpi na poważne zaburzenia hormonalne. House zajęty wymyślaniem sposobu na uniknięcie więzienia nie poświęca pacjentowi czasu. San Dereka robi się coraz poważniejszy, a lekarze muszą odkryć, co dolega strażakowi bez swojego szefa. Okazuje się, że mężczyzna ukrywa ważną informację, która może kosztować go życie.
2018-03-21, 06:05 Dr House 7, odc. 5 - Nieplanowane rodzicielstwo Logo FOX
2018-03-21, 05:10 Dr House 7, odc. 4 - Masażystka Logo FOX
2018-03-20, 09:00 Dr House III, odc. 10/24 Logo TVN Fabuła
2018-03-20, 06:05 Dr House 7, odc. 4 - Masażystka Logo FOX
2018-03-20, 05:10 Dr House 7, odc. 3 - To, co nienapisane Logo FOX
2018-03-19, 09:00 Dr House III, odc. 9/24 Logo TVN Fabuła
2018-03-19, 06:05 Dr House 7, odc. 3 - To, co nienapisane Logo FOX
2018-03-19, 05:10 Dr House 7, odc. 2 - Samolubni Logo FOX
Zespół House'a diagnozuje 14-letnią wrotkarkę Dellę (Alyson Stoner), która straciła przytomność podczas imprezy dobroczynnej. Rodzice dziewczyny zmagają się już ze śmiertelną chorobą jej brata. Okazuje się, że młoda pacjentka musi poddać się przeszczepowi płuca. Gdy pojawiają się problemy ze znalezieniem dawcy ona i jej krewni stają przed bardzo trudnym wyborem. Cuddy i House postanawiają zawiadomić kolegów o tym, że od pewnego czasu się ze sobą spotykają. Pogodzenie osobistych relacji z obowiązkami zawodowymi jest jednak trudniejsze niż przypuszczali.
2018-03-17, 09:00 Dr House III, odc. 5/24 Logo TVN Fabuła
House zajmuje się 20-letnią Tracy Dawson, która trafiła do Princeton Plainsboro z kłopotami z oddychaniem i silnymi bólami. Okazuje się, że zdrowie kobiety pogorszyło się po tym, jak ona i jej mąż, Jeremy, zostali napadnięci i obrabowani. W czasie przeprowadzania badania na oddziaływanie stresu, w poczekalni mąż pacjentki traci przytomność. Diagności dochodzą do wniosku, że na stan zdrowia obojga wpływ ma ten sam czynnik. Kiedy kobieta w nocy ma koszmary i halucynacje, wychodzi na jaw, że relacje między Tracy, a ojcem Jeremy’ego są bardzo napięte. Odkrycie lekarzy będzie przełomem w leczeniu, ale też zmieni życie małżeństwa na zawsze.
2018-03-17, 08:00 Dr House III, odc. 4/24 Logo TVN Fabuła
Do szpitala Princeton Plainsboro trafia 10-letni Adam. Pacjent cierpi na autyzm, a od pewnego czasu z niewyjaśnionych powodów przeraźliwie krzyczy. Współpracownicy House’a zastanawiają się, dlaczego lekarz zajął się chłopcem, który ewidentnie nie jest chory. Greg upiera się, że chce zajmować się Adamem. Cuddy i Cameron zakładają, że chodzi o utożsamianie się lekarza z chłopcem ze względu na jego cechy: przywiązanie do szczegółów, nieprzystosowanie społeczne, drobiazgowość i złośliwość. Cuddy postanawia wyremontować gabinet House’a, ale ten nie zgadza się na zmiany i żąda przywrócenia gabinetu do poprzedniego stanu. W międzyczasie lekarz potrzebuje nowego miejsca do pracy i krąży po szpitalu szukając odpowiedniego pokoju. Ali, córka jednego z byłych pacjentów szpitala wciąż nie może poradzić sobie z zauroczeniem House’m i wprowadza zamieszanie w całe życie szpitala. Kiedy stan Adama się pogarsza, House uświadamia sobie, że tylko chłopiec może odpowiedzieć mu na pytanie, co się z nim dzieje.
2018-03-17, 06:10 Dr House 6, odc. 21 - Bagaż Logo FOX
Gregory idzie na spotkanie terapeutyczne do doktora Nolana. Podczas sesji opowiada lekarzowi historię swojej młodej pacjentki, prawniczki, która nagle straciła pamięć. Nolan analizując jego podejście do przypadku, odkrywa kolejne szczegóły pozornie zwyczajnego tygodnia, który tak naprawdę był przełomowy w życiu House'a. Wychodzi na jaw, że Gregory ma poważne problemy z nawiązywaniem relacji, a szczęście znanych mu zakochanych par, m.in. Sam i Wilsona oraz Cuddy i Lucasa, drażni go. Ponadto, choć tego nie okazuje, zabolała go sugestia Wilsona, by poszukał sobie innego lokum.
2018-03-17, 05:15 Dr House 6, odc. 20 - Wybór Logo FOX
Po nocy spędzonej w towarzystwie Foremana i Wilsona House budzi się w łóżku syna sąsiadów. Jest zdezorientowany. W tym samym czasie jego zespół diagnozuje pana młodego, który tuż przed wygłoszeniem sakramentalnego "tak", stracił głos. Okazuje się, że pacjent poddał się niekonwencjonalnej terapii, która miała wyleczyć go z homoseksualizmu. Taub zaprasza House'a na kolację. Doktor zgadza się przyjść pod warunkiem, że na spotkaniu będzie także żona kolegi. Następnego dnia podobną propozycję wysuwa Trzynastka.
2018-03-16, 09:00 Dr House III, odc. 8/24 Logo TVN Fabuła
Pod opiekę House’a trafia Jack, 18-latek, który przed kilkoma tygodniami stracił rodziców. Chłopak ma problemy z sercem i nie może przestać wymiotować. Po rozmowie z pacjentem, House stawia diagnozę. Swoimi przypuszczeniami nie dzieli się z resztą zespołu, zamiast tego spisuje diagnozę i zamyka ją w kopercie. Tymczasem w szpitalu zjawia się Tritter i zaczyna przesłuchiwać Wilsona, co stawia na szali nie tylko przyjaźń onkologa z House’m, ale także jego karierę.
2018-03-16, 06:05 Dr House 7, odc. 2 - Samolubni Logo FOX
2018-03-16, 05:10 Dr House 7, odc. 1, 23 - I co teraz? Logo FOX
Po wspólnej nocy House postanawia spędzić z Cuddy cały dzień. Kontaktuje się ze swoimi asystentami i zleca im znalezienie nowego neurochirurga na miejsce doktora Richardsona, który uległ ciężkiemu zatruciu. Bez niego niektórym oddziałom szpitala grozi zamknięcie i sytuacja jest trudna do opanowania. Tymczasem koledzy odkrywają, że Trzynastka planuje porzucenie pracy i wyjazd do Rzymu.
2018-03-15, 09:00 Dr House III, odc. 7/24 Logo TVN Fabuła
Kyle jest stałym gościem szpitala Princeton Plainsboro. Jego ojciec od 10 lat jest w stanie śpiączki i pozostaje pod opieką kolegów House’a. Kiedy lekarz spotkał chłopaka w czasie jednej z jego wizyt, zauważył, że „coś” jest nie tak ze zdrowiem młodzieńca. Chociaż ten zaprzecza, House postanawia przeprowadzić mały „eksperyment”, który kończy się omdleniem Kyle’a. Na podstawie zaobserwowanych objawów, Greg podejrzewa, że ojciec i syn cierpią na tą samą, genetyczną chorobę. Problemem okazuje się jednak przeprowadzenie wywiadu dotyczącego historii choroby, pacjenci nie mają bowiem innych krewnych poza sobą.
2018-03-15, 06:05 Dr House 7, odc. 1, 23 - I co teraz? Logo FOX
2018-03-15, 05:10 Dr House 6, odc. 22-ost. - Pomóż mi Logo FOX
W Trenton dochodzi do poważnego wypadku - żuraw z budowy przewrócił się z ładunkiem na centrum handlowe. Jest bardzo wielu rannych. Cuddy i House jadą z zespołem na miejsce tragedii. Jednym z poszkodowanych jest operator dźwigu, u którego oprócz lekkich obrażeń odniesionych w czasie wypadku, lekarze wykrywają także poważne zaburzenia neurologiczne. Mężczyzna zostaje odwieziony do szpitala. Gregory znajduje w ruinach podziemnego parkingu młodą kobietę, Hannę, którą przygniótł betonowy blok. Okazuje się, że aby wyciągnąć ją z pułapki, trzeba amputować nogę. Zdaniem House'a operacja w tak trudnych warunkach jest równie niebezpieczna, co obrażenia odniesione w wypadku. Lekarz wbrew sugestiom współpracowników namawia poszkodowaną, by nie zgadzała się na amputację.
2018-03-14, 09:00 Dr House III, odc. 6/24 Logo TVN Fabuła
Ważący ponad 270 kilogramów George Hagel został znaleziony w stanie śpiączki w swoim domu. Po wybudzeniu, mężczyzna ma atak paniki i żąda natychmiastowego wypisania ze szpitala. W obawie, że stan George’a jest poważniejszy, niż mężczyzna uważa, Cameron zleca przeprowadzenie skomplikowanych badań, by zatrzymać go w szpitalu. Kolejne diagnozy są obalane i lekarze zaczynają wierzyć, że mężczyzna faktycznie cierpi na chorobę niezwiązaną z wagą. Tymczasem Dr House trafia na noc do aresztu. Zatrzymał go Michael Tritter za szereg wykroczeń, w tym za stawianie oporu w czasie aresztowania. Policjant wykorzystuje nieobecność lekarza w domu i przeszukuje jego mieszkanie.
2018-03-14, 06:05 Dr House 6, odc. 22 - Pomóż mi Logo FOX
2018-03-14, 05:10 Dr House 6, odc. 21 - Bagaż Logo FOX
2018-03-13, 09:00 Dr House III, odc. 5/24 Logo TVN Fabuła
2018-03-13, 06:05 Dr House 6, odc. 21 - Bagaż Logo FOX
2018-03-13, 05:10 Dr House 6, odc. 20 - Wybór Logo FOX
2018-03-12, 09:00 Dr House III, odc. 4/24 Logo TVN Fabuła
2018-03-12, 06:05 Dr House 6, odc. 20 - Wybór Logo FOX
2018-03-12, 05:10 Dr House 6, odc. 19 - Otwórz i zamknij Logo FOX
Pod opiekę specjalistów ze szpitala Princeton-Plainsboro trafia 30-letnia Julia. Okazuje się, że kobieta żyje w małżeństwie otwartym. Pierwsze symptomy choroby - silne bóle brzucha - pojawiły się u niej w trakcie spotkania z jednym z kochanków. Swobodny układ wzbudza u lekarzy większe zainteresowanie niż choroba pacjentki. House stara się przemówić Wilsonowi do rozsądku i namawia go, by zerwał z Sam. Gdy nie przynosi to żadnych rezultatów, postanawia wystawić ich związek na ciężką próbę. Tymczasem Taub flirtuje z młodą fizjoterapeutką, Mayą, pracownicą szpitala. Gdy o wszystkim dowiaduje się żona, lekarz powołuje się na przykład Julii i jej męża.
2018-03-10, 09:00 Dr House II, odc. 24 Logo TVN Fabuła
Lekarze omawiają przypadek mężczyzny z powiększonym językiem, gdy mąż jednej z pacjentek strzela do doktora House'a. Ochrona otwiera ogień do napastnika. Obaj mężczyźni trafiają po operacji do sali intensywnej opieki. Podczas rekonwalescencji House próbuje diagnozować pacjenta z olbrzymim językiem. Orientuje się, że chirurdzy nie ograniczyli się do wyjęcia pocisków i opatrzenia ran.
2018-03-10, 08:00 Dr House II, odc. 23/24 Logo TVN Fabuła
Do szpitala zostaje przyjęta szesnastoletnia pacjentka, ofiara huraganu Katrina, która cierpi na halucynacje po tragicznych wydarzeniach. Towarzyszy jej były kolega House'a, który właśnie dowiedział się, że jest jej ojcem. House obawia się, że kumpel mógł paść ofiarą przekrętu, ale przejmuje opiekę nad chorą dziewczyną. Zmuszony przymknąć oko na jej kłamstwa, aby postawić odpowiednią diagnozę i rozpocząć leczenie, sam musi trochę pokombinować. Cuddy prosi House'a o pomoc w poszukiwaniu dawcy spermy.
2018-03-10, 06:10 Dr House 6, odc. 19 - Otwórz i zamknij Logo FOX
2018-03-10, 05:15 Dr House 6, odc. 18 - Upadek rycerza Logo FOX
Do szpitala Princeton-Plainsboro trafia mężczyzna, który występował jako rycerz William podczas imprezy historycznej. Pacjent zemdlał po jednym ze stoczonych tego dnia pojedynków. Lekarze wykluczają wstrząśnienie mózgu. House podejrzewa, że przyczyną choroby jest czynnik środowiskowy, i zleca przeszukanie obozu miłośników średniowiecza. Trzynastka wdaje się z niezwykłym pacjentem w dyskusję na temat honoru i lojalności. W tym samym czasie Wilson zaczyna spotykać się ze swoją pierwszą żoną. Gregory przeczuwa, że kobieta może ponownie skrzywdzić Jamesa.
2018-03-09, 09:00 Dr House III, odc. 3/24 Logo TVN Fabuła
Nowy pacjent House’a, Ezra Powell jest badaczem medycznym, który zasłabł w swoim laboratorium. Stan pacjenta wciąż się pogarsza, a diagności nie są w stanie odkryć przyczyn tego zjawiska. Zmęczony kolejnymi badaniami i próbami uratowania mu życia, Ezra prosi w końcu lekarzy o eutanazję. Członkowie zespołu House’a mają radykalnie odmienne zdanie na temat prośby pacjenta, szczególnie, że możliwość wyleczenia go nie została wykluczona. Tymczasem nastoletnia córka jednego z pacjentów zakochuje się w Gregu.
2018-03-09, 06:05 Dr House 6, odc. 19 - Otwórz i zamknij Logo FOX
2018-03-09, 05:10 Dr House 6, odc. 18 - Upadek rycerza Logo FOX
2018-03-08, 09:00 Dr House III, odc. 2/24 Logo TVN Fabuła
House przeżywa lekkie załamanie po tym, jak jego ostatnia diagnoza okazała się błędna. Dodatkowo wróciły bóle nogi i choć wszyscy widzą, że lekarz cierpi, ten zaprzecza. Nowym pacjentem diagnosty jest 7-letni Clancy. Chłopiec, który urodził się dzięki zapłodnieniu in-vitro trafił do szpitala z powodu silnego krwotoku. Młody pacjent mówi, że krwawienie ma związek z urządzeniem naprowadzającym, który wszczepili mu kosmici. Po pierwszej chwili niedowierzania, lekarze znajdują pod skórą dziecka metalowy obiekt. Kiedy House zleca badania, które wskazują, że w ciele Clancy’ego jest obce DNA, zespół diagnostyczny zmienia swoje podejście do słów pacjenta. Cuddy i Wilson postanawiają nie mówić House’owi prawdy o jego ostatnim przypadku, w nadziei, że myśl o pomyłce nieco utemperuje charakter ich przyjaciela.
2018-03-08, 06:05 Dr House 6, odc. 18 - Upadek rycerza Logo FOX
2018-03-08, 05:10 Dr House 6, odc. 17 - Zakaz opuszczania budynku Logo FOX
Na terenie szpitala ginie kilkumiesięczna dziewczynka. Zgodnie z regulaminem nikt nie może opuścić placówki, dopóki dziecko się nie odnajdzie. Pracownicy i pacjenci muszą pozostać na swoich miejscach. Trzynastka i Wilson utknęli w kantynie. House spędza kilka godzin na rozmowie z profesorem filologii klasycznej. Okazuje się, że już wcześniej się poznali. Mężczyzna chciał, by House go leczył, jednak doktor odrzucił jego przypadek. Teraz naukowiec jest umierający. W innym pomieszczeniu przebywają Chase i odwiedzająca go Cameron. Przymusowa izolacja sprawia, że oboje zbliżają się do siebie. Tymczasem zamknięci w szpitalnym archiwum Taub i Foreman próbują zabić czas, przeglądając akta lekarzy i aplikując sobie vicodin. Eric ze zdumieniem odkrywa, że Taub ma najlepsze kwalifikacje z całego zespołu.
2018-03-07, 09:00 Dr House III, odc. 1/24 Logo TVN Fabuła
House dochodzi do siebie po postrzale i wraca do pracy. Jego pierwszymi pacjentami są Richard, sparaliżowany po operacji raka mózgu, którą przeszedł osiem lat wcześniej. Mężczyzna wjechał swoim wózkiem do basenu. Drugim pacjentem jest Caren, młoda kobieta, która po sesji jogi doznała paraliżu całego ciała. Zespół House’a jest zaskoczony zmianą, jaka zaszła w ich szefie podczas nieobecności. Podejście lekarza do pacjentów jest odmienne od dotychczasowego, Cameron widzi nawet, jak żona Richarda dziękuje House’owi za pomoc. Lekarz podejrzewa, że mąż kobiety może wrócić do pełni zdrowia, ale nie ma na to żadnego medycznego dowodu. Cameron i Foreman odrzucają tę tezę, podejrzewając, że House na siłę chce uczynić ten przypadek bardziej interesującym. Cuddy i Wilson zgadzają się ze współpracownikami lekarza, co wywołuje u niego furię.
2018-03-07, 07:00 Dr House 6, odc. 17 - Zakaz opuszczania budynku Logo FOX
2018-03-07, 06:05 Dr House 6, odc. 16 - Czarna dziura Logo FOX
Lekarze z Princeton-Plainsboro zajmują się nastoletnią Abby, która zaczęła się dusić podczas wykładu w planetarium. Postawienie diagnozy nie jest łatwe, dlatego Gregory postanawia wspomóc się niekonwencjonalnymi metodami leczenia - interesuje go m.in. podświadomość pacjentki. W tym samym czasie namawia Wilsona, by wyraził swoją osobowość poprzez zakupienie nowych mebli. Małżeństwo Tauba przechodzi kolejny kryzys. Żona lekarza narzeka, że spędzają ze sobą zbyt mało czasu. Przychodzi nawet do szpitala, by się z nim zobaczyć. Taub proponuje jej odnowienie przysięgi małżeńskiej. Po rozmowie z żoną próbuje poderwać młodą pielęgniarkę. Jego poczynania obserwuje doktor House.
2018-03-07, 05:10 Dr House 6, odc. 15 - Prywatność Logo FOX
Lekarze ze szpitala Princeton-Plainsboro zajmują się przypadkiem blogerki Frankie, która nagle dostała wybroczyn i krwotoków. Dziewczyna opisuje swoje życie w Internecie w najdrobniejszych szczegółach i bardzo liczy się z opiniami czytelników bloga. Udzielają jej oni porad w najważniejszych życiowych sprawach, co nie podoba się jej chłopakowi, Taylorowi. Tymczasem House odkrywa kompromitującą tajemnicę z przeszłości Wilsona. Ten wkrótce odpłaca mu się tym samym. Pewne wydarzenie sprawia, że Chase traci wiarę w siebie.
2018-03-06, 09:00 Dr House II, odc. 24 Logo TVN Fabuła
2018-03-06, 07:00 Dr House 6, odc. 16 - Czarna dziura Logo FOX
2018-03-06, 06:05 Dr House 6, odc. 15 - Prywatność Logo FOX
2018-03-06, 05:10 Dr House 6, odc. 14 - Dzień z życia dr Cuddy Logo FOX
Jeden dzień z życia doktor Lisy Cuddy, dyrektor administracyjnej szpitala Princeton-Plainsboro. W jego trakcie lekarka renegocjuje umowę z firmą ubezpieczeniową, ryzykując utratę swojej posady, bierze udział w trudnych rozmowach z niezadowolonymi pracownikami. W tym samym czasie musi rozwikłać sprawę malwersacji w aptece i przeciwstawiać się dziwacznym pomysłom doktora House'a. Na domiar złego Rachel jest chora, a opiekunka do dziecka nie odbiera telefonu.
2018-03-05, 09:00 Dr House II, odc. 23/24 Logo TVN Fabuła
2018-03-05, 06:05 Dr House 6, odc. 15 - Prywatność Logo FOX
2018-03-05, 05:10 Dr House 6, odc. 14 - Dzień z życia dr Cuddy Logo FOX
2018-03-03, 09:00 Dr House II, odc. 19/24 Logo TVN Fabuła
Kiedy w szpitalu pojawia się piętnastoletni uzdrowiciel Boyd, który twierdzi, że potrafi rozmawiać z Bogiem, House zgłasza się na ochotnika, aby zaopiekować się pacjentem. House sądzi, że dzieciak jest sprytnym naciągaczem, dopóki ten nie dotyka jednego z chorych na raka pacjentów Wilsona. Dochodzi do remisji choroby. Boyd nie chce zgodzić się na przeprowadzenie operacji na swoim mózgu, obawia się, że straci moc. Cameron i Foreman nadal nie potrafią dojść do porozumienia po kłótni o kradzież pomysłu na artykuł.
2018-03-03, 08:00 Dr House II, odc. 18/24 Logo TVN Fabuła
Młoda kobieta nie śpi od dziesięciu dni. Ponieważ najdłuższy odnotowany okres przeżycia bez snu wynosi jedenaście dni, House ma niewiele czasu, by odkryć przyczynę jej bezsenności. Tymczasem Cameron jest wściekła na Foremana za to, że opisał ten sam przypadek kliniczny co ona, ale wcześniej opublikował swój artykuł.
2018-03-03, 06:10 Dr House 6, odc. 11 - Nie do ujawnienia Logo FOX
Handlarz narkotyków, Eddie, przywozi do szpitala swojego wspólnika, Mickeya, który stracił przytomność w czasie przeprowadzania transakcji. Zespół House'a podejrzewa zatrucie, jednak dilerzy są bardzo ostrożni i nie chcą otwarcie przyznać się do tego, jaką prowadzą działalność i gdzie przechowują narkotyki. Lekarze są zmuszeni do posłużenia się policyjnymi metodami. Chase, Trzynastka i Taub dochodzą do wniosku, że Foreman zrobił się ostatnio za bardzo pewny siebie i zadziera nosa. Postanawiają dać mu nauczkę. W rozmowie z lekarzem zawyżają swoje zarobki, by poczuł się niedoceniony. W efekcie sfrustrowany Foreman zaczyna grozić Cuddy, że złoży rezygnację. W tym samym czasie House i Wilson rywalizują ze sobą o względy nowej sąsiadki. By zwrócić na siebie uwagę dziewczyny, Gregory wmawia jej, że on i kolega są parą.
2018-03-03, 05:15 Dr House 6, odc. 10 - Wilson Logo FOX
Przed laty Wilson zaprzyjaźnił się z leczonym przez siebie Tuckerem, który zmagał się z rakiem. Od tego czasu mężczyzna co roku świętuje wraz z nim zwycięstwo nad nowotworem. Podczas piątej rocznicy Tucker dostaje porażenia ręki. House widząc, że Wilson nie może zaakceptować tego, że jego przyjaciel jest tak ciężko chory, zakłada się z Wilsonem, że dolegliwości wywołał rak. Lekarz z pomocą zespołu próbuje potwierdzić tę diagnozę. W miarę, jak stan pacjenta się pogarsza, oprócz jego aktualnej partnerki, w szpitalu zjawia się córka z pierwszego małżeństwa i była żona. W tym samym czasie Cuddy próbuje wybadać House'a, jak zareaguje na wieść o tym, że chce ona zamieszkać z Lucasem na stałe.
2018-03-02, 09:00 Dr House II, odc. 22/24 Logo TVN Fabuła
Kiedy Kara, młoda mama, dostaje ataku apopleksji w trakcie kąpieli swojego nowonarodzonego synka, o mały włos nie dochodzi do tragedii i utonięcia dziecka. House i spółka pracują jednocześnie nad dwoma przypadkami: próbują dowiedzieć się, co dolega matce, oraz robią wszystko, aby ratować życie malca. Kiedy stan matki i dziecka zaczyna się pogarszać, mąż zostaje zmuszony do podjęcia trudnej decyzji. Jednocześnie poznaje szokujące informacje na temat Kary, o których nie miał pojęcia. Foreman wraca do pracy. Cuddy zaprasza Wilsona na randkę.
2018-03-02, 06:05 Dr House 6, odc. 14 - Dzień z życia dr Cuddy Logo FOX
2018-03-02, 05:10 Dr House 6, odc. 13 - Futbolista Logo FOX
Do szpitala Princeton-Plainsboro trafia młody zawodnik futbolu amerykańskiego. Mężczyzna dostał napadu szału na treningu. Lekarze nie mają zbyt wiele czasu na postawienie właściwej diagnozy. Za kilka dni sportowiec musi wystąpić w meczu, który przesądzi o losach jego dalszej kariery. W tym samym czasie w przychodni do House'a zgłasza się żołnierz, który próbuje uniknąć służby w Iraku. Lekarz od razu orientuje się, że mężczyzna symuluje chorobę. Brat Foremana wychodzi z więzienia. Gregory na złość koledze postanawia zatrudnić chłopaka w szpitalu. House i Wilson kłócą się o jedyną wannę w nowym mieszkaniu.
2018-03-01, 09:00 Dr House II, odc. 21/24 Logo TVN Fabuła
Część II.Policjant nie żyje. W przypadku Foremana choroba postępuje w identyczny sposób jak u pierwszej ofiary śmiertelnej - następuje ślepota, przykurcze mięśni, rozdzierający ból. Foreman przygotowuje się na najgorsze i chce naprawić kilka spraw w swoim życiu. Postanawia zadzwonić do ojca. House próbuje wszystkiego i nadal nie może potwierdzić przyczyn tej dziwnej choroby. Podejrzewa, że rozwiązanie problemu może znajdować się w mieszkaniu policjanta.
2018-03-01, 06:05 Dr House 6, odc. 13 - Futbolista Logo FOX
2018-03-01, 05:10 Dr House 6, odc. 12 - Skrucha Logo FOX
Do szpitala Princeton-Plainsboro trafia atrakcyjna bizneswoman, Valerie, która skarży się na silne bóle uszu. House postanawia zająć się pacjentką zaintrygowany tym, że tak piękna kobieta związała się z brzydkim i na dodatek niezbyt zamożnym mężczyzną. Męska część personelu jest tak oczarowana Valerie, że bez zastanowienia bierze jej stronę, gdy kobieta zostaje oskarżona o perfidną intrygę. Trzynastka podejrzewa piękną pacjentkę o najgorsze. Były kolega ze studiów, do którego w ramach psychoterapii House napisał list z przeprosinami, proponuje lekarzowi spotkanie.
2018-02-28, 09:00 Dr House II, odc. 20/24 Logo TVN Fabuła
Część I. Policjant nie żyje. W przypadku Foremana choroba postępuje w identyczny sposób, jak u pierwszej ofiary śmiertelnej - następuje ślepota, przykurcze mięśni, rozdzierający ból. Foreman przygotowuje się na najgorsze i chce naprawić kilka spraw w swoim życiu. Postanawia zadzwonić do ojca. House próbuje wszystkiego i nadal nie może potwierdzić przyczyn tej dziwnej choroby. Podejrzewa, że rozwiązanie problemu może znajdować się w mieszkaniu policjanta.
2018-02-28, 06:05 Dr House 6, odc. 12 - Skrucha Logo FOX
2018-02-28, 05:10 Dr House 6, odc. 11 - Nie do ujawnienia Logo FOX
2018-02-27, 09:00 Dr House II, odc. 19/24 Logo TVN Fabuła
2018-02-27, 06:05 Dr House 6, odc. 11 - Nie do ujawnienia Logo FOX
2018-02-27, 05:10 Dr House 6, odc. 10 - Wilson Logo FOX
2018-02-26, 09:00 Dr House II, odc. 18/24 Logo TVN Fabuła
2018-02-26, 06:05 Dr House 6, odc. 10 - Wilson Logo FOX
2018-02-26, 05:10 Dr House 6, odc. 9 - Błogosławiona ignorancja Logo FOX
Zespół Gregory'ego zajmuje się młodym mężczyzną, który porzucił świetnie zapowiadającą się karierę fizyka, by pracować jako kurier. Lekarze mają duże problemy z ustaleniem, co jest przyczyną jego choroby. Wkrótce okazuje się, że ma ona związek z jego niekonwencjonalną decyzją życiową. House postanawia rozbić związek Cuddy i Lucasa. Chase nie może się pogodzić z odejściem Cameron. Małżeństwo Tauba przechodzi kryzys.
2018-02-24, 09:05 Dr House II, odc. 14/24 Logo TVN Fabuła
Komisja przeszczepów odrzuca pacjenta jako biorcę serca ze względu na wiek. House nie daje za wygraną, postanawia znaleźć dla niego dawcę. W przychodni student przyznaje się do miłości do zwierząt. Prosi o lek zmniejszający popęd płciowy. House podejrzewa, że chłopak go oszukuje.
2018-02-24, 08:05 Dr House II, odc. 13/24 Logo TVN Fabuła
Na wybiegu piętnastoletnia supermodelka uderza koleżankę i mdleje. Wbrew swym zasadom House chętnie odwiedza pacjentkę. Poszukując diagnozy odkrywa kolejne tajemnice pięknej Alex. Jednocześnie zmaga się z nasileniem bólu chorej nogi. Wilson twierdzi, że ból ma podłoże psychiczne - jest reakcją na odtrącenie Stacy.
2018-02-24, 06:10 Dr House 6, odc. 9 - Błogosławiona ignorancja Logo FOX
2018-02-24, 05:15 Dr House 6, odc. 8 - Praca zespołowa Logo FOX
Chase przyznaje się żonie do zabicia dyktatora Dibali. Oboje postanawiają opuścić zespół i szpital. Cameron wini House'a za stworzenie nerwowej atmosfery pracy, w której łatwo o naruszenie zasad moralnych. W tym samym czasie podejmuje ostatnią próbę, by uratować swoje małżeństwo. Jednak wyjazd z Chasem kończy się niepowodzeniem i para ostatecznie się rozstaje. House odzyskuje licencję i znów staje na czele oddziału. Zaraz po przejęciu kontroli nad zespołem podejmuje kontrowersyjną decyzję. Zamiast ciężko chorym niemowlęciem, lekarze mają zająć się gwiazdorem filmów porno, który zasłabł na planie zdjęciowym. W tym samym czasie doktor namawia swoich asystentów Trzynastkę i Tauba do powrotu do kliniki. Związek Cuddy i Lucasa przechodzi kryzys.
2018-02-23, 09:00 Dr House II, odc. 17/24 Logo TVN Fabuła
Podczas wieczoru pokera połączonego ze zbiórką na oddział onkologiczny, do szpitala trafia sześcioletni chłopczyk z objawami podobnymi do tych, jakie miała pacjentka, która zmarła dwanaście lat wcześniej na rzadką chorobę. Od tamtej pory House już kilkakrotnie błędnie rozpoznawał to schorzenie.
2018-02-23, 06:05 Dr House 6, odc. 9 - Błogosławiona ignorancja Logo FOX
2018-02-23, 05:10 Dr House 6, odc. 8 - Praca zespołowa Logo FOX
2018-02-22, 09:00 Dr House II, odc. 16/24 Logo TVN Fabuła
Melinda jest nastolatką po przeszczepie serca. Nadopiekuńcza matka trzyma ją pod kloszem. Bardzo niechętnie zgadza się na odwiedziny jej chłopaka. Podczas pocałunku dziewczyna doznaje nagle wstrząsu anafilaktycznego. Potem dołączają się kolejne objawy, które ogromnie komplikują postawienie diagnozy. House stale prowokuje i wykorzystuje Wilsona, a jednocześnie chce, żeby przyjaciel nadal u niego mieszkał.
2018-02-22, 06:05 Dr House 6, odc. 8 - Praca zespołowa Logo FOX
2018-02-22, 05:10 Dr House 6, odc. 7 - Znane niewiadome Logo FOX
Cuddy, House i Wilson wyjeżdżają na konferencję medyczną poświęconą nowościom farmakologicznym. Gregory dowiaduje się, że Lisa spotyka się z Lucasem, prywatnym detektywem, którego dzięki niemu poznała. Lekarz jest zawiedziony, gdyż od pewnego czasu liczył z jej strony na coś więcej niż przyjaźń. Zespół House'a zajmuje się nastolatką, która po nocy spędzonej na szalonej imprezie dostała obrzęku kończyn. Chase nie może dłużej wytrzymać i wyjawia Cameron prawdę o śmierci dyktatora Dibali.
2018-02-21, 09:00 Dr House II, odc. 15/24 Logo TVN Fabuła
Podczas wyrafinowanej gry seksualnej mąż dostaje napadu duszności. Lekarze, zwłaszcza Cameron, są pod wrażeniem wyzwolonego małżeństwa, dbającego o atrakcyjność związku. Po wykluczeniu alergii House zaczyna podejrzewać zatrucie metalem ciężkim. Trucicielką jest prawdopodobnie kochająca żona. Wilson przeżywa kłopoty małżeńskie. Wyrzucony z domu, znajduje schronienie u House'a. Ten po jednej nocy ma dość lokatora.
2018-02-21, 06:05 Dr House 6, odc. 7 - Znane niewiadome Logo FOX
2018-02-21, 05:10 Dr House 6, odc. 6 - Waleczne serce Logo FOX
Do szpitala trafia 39-letni policjant Donny, który uległ wypadkowi podczas pościgu za przestępcą. Mężczyzna próbował przeskoczyć z dachu na dach, jednak przeliczył swoje możliwości. Lekarze dowiadują się od kolegów Donny'ego, że desperacka odwaga i ryzykowne decyzje życiowe funkcjonariusza wynikają z przekonania, że mężczyźni w jego rodzinie umierają w wieku czterdziestu lat. Policjant uważa, że nadszedł już jego czas, gdyż za tydzień obchodzi urodziny. Cameron zleca wykonanie badań, łącznie z testami genetycznymi, które pomogą zdiagnozować rodzinną chorobę. Chase nie może pracować, gdyż prześladują go wspomnienia związane ze śmiercią dyktatora Dibali. Cuddy zmusza House'a, by odzyskał licencję uprawniającą do wykonywania zawodu. Lekarz uczestniczy w obowiązkowym 120-godzinnym kursie, po którym będzie mógł wrócić do pracy. Plany komplikuje dziwna przypadłość - Gregory zaczyna słyszeć tajemnicze głosy.
2018-02-20, 09:00 Dr House II, odc. 14/24 Logo TVN Fabuła
2018-02-20, 06:05 Dr House 6, odc. 6 - Waleczne serce Logo FOX
2018-02-20, 05:10 Dr House 6, odc. 5 - Natychmiastowa karma Logo FOX
Jack, syn miliardera Roya Randalla, skarży się na silne bóle brzucha. Lekarze wezwani przez ojca nie potrafią zdiagnozować choroby i ulżyć chłopcu w cierpieniach. Zdesperowany mężczyzna jedzie do kliniki Princeton-Plainsboro i domaga się od władz szpitala, by jego synem zajął się House. Doktor i jego zespół kierują chłopca na badania, które pomogą w odkryciu źródeł choroby. Gdy mimo ich starań stan chłopca gwałtownie się pogarsza, Randall zaczyna szukać pozamedycznych przyczyn choroby syna. Dochodzi do wniosku, że to pieniądze sprowadziły na jego rodzinę nieszczęście. By odwrócić fatum i uratować syna, postanawia pozbyć się majątku. Foreman i Chase przygotowują referat o przyczynie śmierci afrykańskiego dyktatora Dibali. Trzynastka szykuje się do wyjazdu za granicę. Odkrywa, że ktoś włamał się do jej skrzynki mailowej i odwołał rezerwację na przelot do Tajlandii. Podejrzewa o sabotaż House'a.
2018-02-19, 09:00 Dr House II, odc. 13/24 Logo TVN Fabuła
2018-02-19, 06:05 Dr House 6, odc. 5 - Natychmiastowa karma Logo FOX
2018-02-19, 05:10 Dr House 6, odc. 4 - Tyran Logo FOX
Do kliniki Princeton-Plainsboro trafia afrykański dyktator, który zasłabł w samochodzie. Prezydent przybył do Stanów Zjednoczonych na zaproszenie ONZ. Polityk jest odpowiedzialny za śmierć wielu swoich obywateli. Teraz zaś szykuje się do kolejnej krwawej rozprawy z działaczami opozycji w swoim kraju. Lekarze z zespołu House'a zastanawiają się, czy wiedząc o tym wszystkim, powinni udzielać pomocy człowiekowi, który na to nie zasłużył. Tymczasem Wilson usiłuje pogodzić się z uciążliwym sąsiadem. Po domu chodzi bez butów, by nie hałasować, i gotuje posiłki prawie wcale nie używając przypraw, gdyż sąsiad skarżył się na zbyt intensywne zapachy z jego kuchni. W spór włącza się House, co zaognia istniejący konflikt.
Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info