Reklama

Dziesięć przykazań godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Dziesięć przykazań będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2018-07-16

07:00 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 100 Logo TV Puls
Aaron i Mojżesz docierają do Egiptu. Na widok pałacu Mojżeszowi nasuwa się wiele wspomnień. Mężczyźni dostrzegają liczne posągi Ramzesa. Przypadkowo wpadają na Yunet. Mojżesz jest bardzo zdziwiony, że widzi matkę królowej Egiptu w takim stanie. Joquebede jest bardzo szczęśliwa, kiedy widzi w swoich drzwiach Mojżesza. Saphira nie jest zadowolona z pobytu w domu Seneta. Dziewczyna wzbudza jednak podziw gości. Judyta dowiaduje się o kiepskim stanie swojej córki. Martwi się o nią i chce ją koniecznie odwiedzić. Joguebede i Miriã wyznają rodzinie, że Mojżesz i Aaron wrócili do Egiptu. Amram jest niezwykle szczęśliwy.
/ Brazylia / 2015 / fabularny

2018-07-17

07:00 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 101 Logo TV Puls
Mojżesz i Aaron docierają do celu. W końcu cała rodzina jest w komplecie. Z tej okazji Amram wygłasza wzruszającą mowę. Bezalel postanawia opuścić pałac. Wie, że musi jednak o tym powiedzieć władcy. Apuki jest zachwycony, widząc Saphirę w domu Seneta. Leila kłóci się z mężem o decyzję Bezalela. Ana nadal jest słaba i ciągle dochodzi do siebie. Odwiedza ją chłopak o imieniu Shibal. Dziewczyna zwierza mu się, że jedyne o czym marzy to powrót do domu. Nefertari i Ramzes rozmawiają o Mojżeszu.
/ Brazylia / 2015 / fabularny

2018-07-18

07:00 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 102 Logo TV Puls
W domu Amrama i Joquebede wszyscy wciąż radują się z powrotu Mojżesza i Amrama, śpiewają i tańczą. Ozeasz jest bardzo ciekawy tego, jaki jest jego wuj, dlatego przeprowadza szczerą rozmowę z Mojżeszem. Kolejnego dnia Joquebede budzi się i dostrzega, że jej mąż nie żyje. Bezalel pakuje swoje rzeczy i postanawia udać poinformować Ramzesa o opuszczeniu pałacu. Judite odwiedza córkę. Rodzina postanawia pożegnać Amrama. Nefertari dowiaduje się, że Ana chce wrócić do rodziny. Jest bardzo zadowolona z tego powodu i zgadza się.
/ Brazylia / 2015 / fabularny
Reklama

2018-07-19

07:05 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 103 Logo TV Puls
Mojżesz i Aaron przemawiają na pogrzebie ojca. Apuki jest wściekły, że niewolnicy spóźniają się do pracy. Ramzes jest zły na Bezalela, że miał śmiałość opuścić pałac. Nefertari mówi mężowi, że pozwoliła Anie wrócić do rodziny. Jest zadowolona, kiedy władca popiera jej czyn. Kiedy Apuki obraża zmarłego Amrama, jego wnuk i pozostali niewolnicy stają w jego obronie. Dzięki temu udowadniają, że stać ich na wiele. Joquebde jest nadal bardzo smutna z powodu śmierci męża. Ozeasz nie może przestać myśleć o Anie. Mojżesz i Aaron zbierają lud z wioski, by wyznać im, że Bóg przemówił do Mojżesza.
/ Brazylia / 2015 / fabularny

2018-07-20

07:05 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 104 Logo TV Puls
Mojżesz przed zgromadzonym ludem daje dowód na to, że to on będzie wyzwolicielem Hebrajczyków. Ozeasz martwi się chorobą Any. Postanawia czegoś się dowiedzieć na ten temat. Faraon ma koszmary. Niepokoją go, martwi się, co mogą oznaczać. Zwraca się o pomoc w wyjaśnieniu ich do Pasera. Amram i Mojżesz postanawiają udać się do pałacu i spotkać się z Ramzesem. Ana wciąż dochodzi do siebie w domu. Niespodziewanie odwiedza ją Miriã. Apuki dowiaduje się o powrocie Apukiego i Mojżesza do Egiptu.
/ Brazylia / 2015 / fabularny

2018-07-23

07:05 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 105 Logo TV Puls
Ikeni informuje Ramzesa i Nefertari, że przed bramą pałacu czekają Mojżesz i Aaron. Władca pozwala wejść jedynie temu pierwszemu. Chce przygotować ucztę na jego cześć. Apuki jest wściekły, że dopiero teraz dowiedział się o powrocie mężczyzn do Egiptu. Najbliżsi Aarona i Mojżesza dowiadują się, że to Korah zdradził tę informację. Ana prosi Miriã, by przekazała Ozeaszowi, że jest już zdrowa. Mieszkańcy pałacu dowiadują się o powrocie księcia Egiptu do pałacu. Podczas rozmowy z Nefertari, Paser odkrywa, że jego córka nadal kocha Mojżesza.
/ Brazylia / 2015 / fabularny

2018-07-24

07:05 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 106 Logo TV Puls
Nefertari pojawia się na spotkaniu z Mojżeszem. Apuki jest niezadowolony z powrotu Aarona do miasta. Miriã wyznaje Ozeaszowi, że Ana nadal go kocha, a jej złe samopoczucie było wynikiem wypicia naparu z ziół przyspieszającego krwawienie. Rodzina radzi mu jednak, by trzymał się od dziewczyny z daleka. Apuki wścieka się kiedy jego bliscy cieszą się z powrotu Mojżesza. Ramzes mianuje Mojżesza swoim głównym doradcą. Postanawia też wydać na jego cześć ucztę. Mojżesz jednak odmawia. Hebrajczycy martwią się, że mężczyzna nie wraca do wioski. Joquebede wspomina ukochanego męża. Kobieta bardzo cierpi po jego śmierci. Henutmire wyznaje Mojżeszowi, że Nefertari jest tak naprawdę córką Disebeka, a ona sama nigdy nie mogła donosić ciąży, ponieważ Yunet ją truła. Mojżesz wyznaje przybranej matce, że spotkał kobietę u bram miasta. Nefertari wyznaje Karomie, że jest wściekła na Mojżesza za to, że ją porzucił i założył rodzinę, ale z drugiej strony nadal go kocha.
/ Brazylia / 2015 / fabularny

2018-07-25

07:05 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 107 Logo TV Puls
Podczas rozmowy z Mojżeszem Leila wyznaje, że Bezalel zamieszkał w hebrajskiej wiosce. Apuki wprowadza do domu Seneta Koraha. Mężczyzna zauważa tam Saphirę. Nefertari wyznaje Mojżeszowi, że wciąż go kocha. Ten jednak ją odrzuca, co bardzo ją denerwuje. Kobieta postanawia się na nim zemścić. W tym samym czasie Ramzes budzi się i zauważa, że jego żony nie ma w łóżku. Po powrocie wypytuje ją o szczegóły jej nieobecności. Nefertari okłamuje go i mówi, że była u Pasera po leki na ból głowy. Kiedy zasypia, śni o przeszłości z Mojżeszem. Niespodziewanie do domu Seneta wkrada się mąż Saphiry. Dochodzi do sprzeczki. Do Aarona dociera informacja o wyznaniu Nefertari i odrzuceniu jej przez mężczyznę. Razem z żoną stwierdzają, że to nie może się dobrze skończyć. Ozeasz rozmawia z wujem o Bogu i o tym, jak mogą potoczyć się losy Hebrajczyków i Egipcjan.
/ Brazylia / 2015 / fabularny
16:00 Dziesięć przykazań - część 1 Logo Kino TV
Film przedstawiający biblijną opowieść o człowieku, który ocalał mimo wydanego przez faraona rozkazu mordowania wszystkich nowonarodzonych chłopców hebrajskich, i który po czasie stawił czoła władcy Egiptu, by wyzwolić swój naród. Mojżesz nie zdając sobie sprawy ze swojego prawdziwego pochodzenia,wychowywał sie jako członek rodziny faraona. Pewnego dnia, na skutek niesprzyjających mu okoliczności, mężczyzna musi opuścić Egipt. Kiedy pewnego razu Mojżesz dostaje sygnał od Boga, wraca do miejsca, w którym się wychował, by wyzwolić lud Izraela.
Czas trwania: 84min. / USA / 2006 / kostiumowy, historyczny

2018-07-26

07:05 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 108 Logo TV Puls
Bezalel dostaje hebrajski strój. Chłopak chce zjednoczyć się ze swoim ludem. Meketre podczas snu wymawia imię Saphiry. Złości to jego żonę, która oczekuje od niego wyjaśnień. Hebrajczycy domagają się od Mojżesza odpowiedzi na pytanie kiedy ich lud zostanie w końcu wyzwolony. Ana pragnie spotkać się z Ozeaszem, jednak matka mówi jej, że nie jest to najlepszy pomysł, ponieważ może rozzłościć Apukiego. Nefertari wyznaje Karomie, że chce się zemścić na Mojżeszu za to, że ją znieważył. Paser godzi się z córką. Mojżesz i Aaraon spotykają Yunet modlącą się o powrót do pałacu. Niespodziewanie kobieta ich dostrzega i rozpoznaje byłego księcia Egiptu. Bezalel idzie z innymi niewolnikami do pracy. Apuki wścieka się, kiedy nie widzi w pracy Aarona. Postanawia go ukarać. Mojżesz pojawia się w pałacu w towarzystwie brata. Wyznaje Ramzesowi, że Bóg przemówił do niego. Złości tym władcę Egiptu.
/ Brazylia / 2015 / fabularny
16:00 Dziesięć przykazań - część 2 Logo Kino TV
Czas trwania: 84min. / USA / 2006 / kostiumowy, historyczny

2018-07-27

07:05 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 109 Logo TV Puls
Nefertari jest dumna ze swojego syna. Chłopak jest najsilniejszy spośród rówieśników. Mojżesz i Ramzes wspominają wspólne walki z przeszłości. Saphira dowiaduje się, że opuści dom Seneta jeśli spłaci dług. Jedyną szansą, aby to zrobić, jest przyjęcie klienta. Apuki wścieka się, kiedy znowu nie widzi Aarona w pracy. Mojżesz prosi, żeby Ramzes pozwolił Hebrajczykom udać się w trzydniową wędrówkę na pustynię chwalić Boga. On jednak się nie zgadza. Król Egiptu wścieka się i postanawia ukarać niewolników. Chce, by pracowali ciężej niż do tej pory. Henutmire prosi Nefertari, by porozmawiała z mężem. Królowa obiecuje to zrobić, jednak postępuje inaczej i przyznaje rację władcy. Mojżesz i Aaron informują Hebrajczyków o decyzji Ramzesa.
/ Brazylia / 2015 / fabularny

2018-07-30

07:05 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 110 Logo TV Puls
Henutmire niepokoi się relacjami pomiędzy Ramzesem i Mojżeszem. Leila postanawia udać się do wioski Hebrajczyków i odwiedzić Bezalela. Apuki bardzo cieszy się z kary nałożonej na niewolników. Ramzesa bardzo dziwi zachowanie Mojżesza. Król Egiptu wydaje kolejne polecenie – nadzorcy mają karać niewolników za każde, nawet najmniejsze przewinienie. Hebrajczykom nie udaje się wykonać zadania, dlatego Apuki postanawia ukarać ich przywódców. Henutmire chce pomóc niewolnikom i prosi Leilę, by zaniosła swojemu synowi i rodzinie Mojżesza jedzenie. Korah jest wściekły na Mojżesza. Uważa, że to przez niego został ukarany.
/ Brazylia / 2015 / fabularny

2018-07-31

07:05 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 111 Logo TV Puls
Apuki uważa, że Hebrajczycy po ostatniej sytuacji na budowie podzielą się. Leila odwiedza Bezalela i przy okazji przynosi wszystkim jedzenie. Ikeni mówi Uriemu, że jego syn pracuje razem z innymi na budowie. Bezalel mówi matce, że choć ciężko pracuje, jest bardzo szczęśliwy. Wspomina też o dokonaniach Mojżesza i znakach od Boga. Mojżesz opowiada Joquebede o Seforze i swoich synach. Aaron postanawia oddać część jedzenia Korahowi i jego rodzinie. Karen uwodzi syna Apukiego – Jairo. Próbuje dowiedzieć się od niego dlaczego osada Hebrajczyków jest pusta. Chłopak wyznaje jej prawdę. Hebrajczykom znowu nie udaje się wykonać zadania i ponownie ich przywódcy zostają ukarani. Ci później wybierają się do Ramzesa z prośbą o cofnięcie jego rozkazów. Nefertari namawia go, by zgodził się ich przyjąć.
/ Brazylia / 2015 / fabularny

2018-08-01

07:05 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 112 Logo TV Puls
Yunet dostrzega grupę Hebrajczyków pod pałacem. Podsłuchuje ich rozmowę. Ramzes decyduje się przyjąć Koraha i Datana. Nie udaje im się jednak osiągnąć zamierzonego celu. Mojżesz i Aaron postanawiają z nimi porozmawiać. Amenhotep prosi Pasera, by zrobił dla niego miksturę, dzięki której będzie silniejszy. Chłopak skarży się matce. Shibale odwiedza Anę i przynosi jej deser, który sam przygotował. Yunet odwiedza Koraha i jego rodzinę. Kobieta mówi, że pomoże im się zemścić. Bóg kolejny raz przemawia do Mojżesza. Uri złości się na Leilę, że znowu udaje się do osady. Uważa, że źle się to skończy. Niespodziewanie Yunet zauważa Henutmire w towarzystwie Leili w hebrajskiej wiosce.
/ Brazylia / 2015 / fabularny
Reklama

2018-08-02

07:05 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 113 Logo TV Puls
Yunet zaczepia Henutmire. Leila próbuje uratować sytuację i mówi matce Nefertari, że niesie jedzenie do swojej siostry. Ana kłóci się z ojcem, kiedy ten mówi, że źle zrobiła nie oddając się królowi. Podczas rozmowy Judite i Apukiego na jaw wychodzi okropny sekret z przeszłości. Ana słyszy ich rozmowę. Saphira postanawia oddać się Meketremu, by spłacić swoje długi. Karen jest bardzo zazdrosna. Henutmire i Leila docierają do domu Joquebede. Wszyscy są tam zaskoczeni ich widokiem. Kiedy Aaron dowiaduje się o losie Saphiry, postanawia jej pomóc. Podczas rozmowy Mojżesz wyznaje egipskiej matce o słowach Boga skierowanych do niego. Podczas rozmowy z Hurem Henutmire wyjawia swoje obawy przed tym, że Yunet powie Ramzesowi o jej pobycie w osadzie.
/ Brazylia / 2015 / fabularny

2018-08-03

07:05 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 114 Logo TV Puls
W pałacu wszyscy przygotowują się na przyjęcie ważnych gości. Niespodziewanie do króla przybywa również Mojżesz z Aaronem. Ramzes rozkazuje wprowadzić ich do sali. Przy wszystkich zgromadzonych, Mojżesz postanawia dać dowód swoich słów o Bogu – zamienia laskę w węża. Ramzes rozkazuje dokonać tego samego swoim kapłanom – Paserowi i Simutowi. Ku zdziwieniu wszystkich również im się to udaje. Joquebede idzie do domu Seneta. Kobieta chce porozmawiać z Saphirą. Ana w drodze do Tais spotyka Ozeasza i postanawia z nim porozmawiać. Dziewczyna postanawia pomóc rannym przy pracy Hebrajczykom. Meketre prosi Bezalela o wykonanie biżuterii. Mojżesz postanawia porozmawiać na osobności z Ramzesem. Król Egiptu mówi mu, że dopiero teraz pozna co oznacza jego nienawiść.
/ Brazylia / 2015 / fabularny

2018-08-06

07:05 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 115 Logo TV Puls
„Dziesięć przykazań” to swobodna adaptacja historii biblijnej, opowiadającej o losach Mojżesza i ludzi towarzyszących mu w czasie jego życia. Kołyska z nowonarodzonym Mojżeszem trafia niespodziewanie w ręce Księżniczki, która poruszona widokiem osieroconego niemowlęcia, bierze go pod swoją opiekę. Gest ten pozwala dziecku ujść z życiem przed nienawistnymi rozkazami faraona Setiego o uśmierceniu wszystkich narodzonych chłopców. Dalsze losy tytułowego bohatera redefiniują pojęcie o historii dziesięciu przykazań. Losy osób będących u boku Mojżesza przeplatają się z walką o władzę, konfliktami rodzinnymi, zazdrością, nienawiścią i miłością. Są to wszystkie uczucia bliskie każdemu człowiekowi, także Prorokowi.
/ Brazylia / 2015 / fabularny

2018-08-07

07:00 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 116 Logo TV Puls
Brazylia / 2015 fabularny

2018-08-08

07:00 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 117 Logo TV Puls
Brazylia / 2015 fabularny

2018-08-09

07:05 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 118 Logo TV Puls
Brazylia / 2015 fabularny

2018-08-10

07:00 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 119 Logo TV Puls
Brazylia / 2015 fabularny

2018-08-15

14:50 Dziesięć przykazań - część 1 Logo FilmBox Family
Czas trwania: 84min. / USA / 2006 / kostiumowy, historyczny
16:15 Dziesięć przykazań - część 2 Logo FilmBox Family
Czas trwania: 84min. / USA / 2006 / kostiumowy, historyczny
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Dziesięć przykazań. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Dziesięć przykazań w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 170 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Dziesięć przykazań.

Poprzednie emisje Dziesięć przykazań

Emisja Dziesięć przykazań miała miejsce:

2018-07-13, 07:00 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 99 Logo TV Puls
Nefertari dostaje wiadomość o zasłabnięciu Any. Udaje zaskoczoną tym, co się stało. Paser próbuje pomóc młodej dwórce. Dziewczyna niczego nie pamięta i martwi się czy doszło do czegoś pomiędzy nią a Ramzesem. Paser domyśla się, że to Simut przygotował zioła dla dziewczyny. Faraon wyznaje żonie, że skoro nie ma oznak, że Ana jest chora, poczeka aż dziewczyna dojdzie do siebie i dokończy swój plan. Ta informacja zaskakuje Nefertari. Amram jest coraz słabszy.
2018-07-12, 07:00 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 98 Logo TV Puls
Karoma wyznaje Nefertari, że Ana jest przerażona wizją wspólnej nocy z Ramzesem. Królowa prosi ją, by przyniosła od Simuta zioła i podała je nowej dwórce. Leila jest niezwykle zdenerwowana. Okazuje się, że chodzi o konflikt pomiędzy Urim a Bezalelem. Apuki jest zadowolony z powodzenia Any w pałacu. Nefertari nadal ukrywa swoją zazdrość przed mężem. Saphira jest bardzo skrępowana nową sytuacją. Henutmire śni o Mojżeszu. Wyznaje, że bardzo za nim tęskni. Simut daje Karomie zioła przeznaczone dla Any. Kobieta dodaje je do drinka dziewczyny. Królowa Egiptu komplementuje Anę przed jej wspólną nocą z Ramzesem. Młoda dwórka nie zdaje sobie sprawy, że to podstęp. Kiedy dochodzi do spotkania z władcą, dziewczyna niespodziewanie traci przytomność.
2018-07-11, 07:00 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 97 Logo TV Puls
Mojżesz i Aaron zostają napadnięci na pustyni. Mojżesz wręcza im swój pierścionek. Pośród wszelkich napięć mężczyzna daje im również jedzenie, co bardzo ich zaskakuje. Ana wyznaje Karomie, że jest zakochana w Ozeaszu. Kobieta zapewnia ją jednak, że w pałacu czeka ją lepsze życie. Podczas pracy Amram jest bardzo słaby, czym martwi innych. Nefertari rozmawia z ojcem na temat Any. Chce, by pomógł jej się jej pozbyć dziewczyny. Paser mówi jej, że nie może się tak zachowywać i może być pewna, że Ramzes ją kocha. Do domu Seneta dołącza Saphira. Dziewczyna jest bardzo zestresowana. Podczas rozmowy z Simutem Paser wyznaje, że martwi się zachowaniem swojej córki. Wyznaje, że królowa Egiptu zachowuje się dokładnie jak Yunet.
2018-07-10, 07:00 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 96 Logo TV Puls
Mojżesz i Aaron cieszą się ze spotkania na pustyni i długo ze sobą rozmawiają. Apuki wciąż nie chce dać spokoju Ozeaszowi. Mężczyzna ma co do niego okrutne plany. Ramzes i Nefertari rozmawiają ze sobą. Faraon przyznaje, że nowa dwórka żony jest piękną dziewczyną. Królowa Egiptu próbuje ukryć swoją zazdrość. Ramzes prosi, by przygotować Anę dla niego. Joquebede liczy na to, że wkrótce cała rodzina znowu będzie razem. Amram mówi, żonie, że śnił mu się Aaron, Mojżesz i ich lud. Nefertari jest bardzo niemiła dla Any. Aaron i Mojżesz wyruszają wspólnie w dalszą podróż.
2018-07-09, 07:00 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 95 Logo TV Puls
Abigail jest zaskoczona wizytą Leili. Amram mówi o tym, że miał sen, w którym lud hebrajski był wolny i szczęśliwy. Ozeasz i Kaleb obawiają się walki, która może nastąpić pomiędzy Hebrajczykami a Egipcjanami. Nefertari surowo traktuje Anę. Uri kłóci się z Leilą na temat jej wyprawy do wioski. Kobieta próbuje wyjaśnić co skłoniło ją do pójścia tam. Zdenerwowany mężczyzna zrzuca swój gniew na Bezalela. Obwinia go o postawę Leili. Ramzes chwali Anę w obecności Nefertati. Królowa próbuje ukryć gniew. Nefertari prosi ojca o pomoc w pozbyciu się Any. Ten gani ją i mówi, że zachowuje się dokładnie jak kiedyś jej matka. Nefertari jest zszokowana porównaniem i przeprasza ojca. Aaron jest oczarowany pierścieniem, który wypada z torby Mojżeszowi. Mężczyzna wyjaśnia bratu, że to dar, który otrzymał od Ramzesa. Niespodziewanie zbliżają się do nich źli ludzie.
2018-07-06, 07:00 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 94 Logo TV Puls
Mojżesz obiecuje Seforze, że będzie szukał jej i dzieci zaraz po tym jak wyzwoli swój lud. Żegna się z rodziną i wyrusza w dalszą drogę. Leila rozmawia z Bezalelem na temat jego wyprawy do wioski. Ana w drodze do pałacu przypadkiem trafia na Ozeasza. Bardzo wzrusza się na jego widok. Na miejscu dziewczyna trafia pod opiekę Karomy. Kobieta daje jej wiele cennych rad. Paser i Simut przypadkowo spotykają Yunet. Paser zdradza swojemu towarzyszowi, że nie czuje się najlepiej po spotkaniu z żoną. Amram jest coraz słabszy, czym martwi Joquebede. Mojżesz i Aaron maszerują przez pustynię. Po wielu dniach ciężkiej wędrówki udaje udaje im się spotkać.
Reklama
2018-07-05, 07:00 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 93 Logo TV Puls
Żonę Apukiego bardzo dziwi fakt, że Aaron byłby w stanie uciec i zostawić swoją rodzinę. Zmęczony podróżą przez pustynię Aaron, widzi zbliżającego się mężczyznę. Mężczyzna oferuje mu jedzenie i wodę. Nagle znika i pozostawia Aarona zaintrygowanego zdarzeniem. Kiedy Hebrajczyk spogląda w niebo i widzi świecącą gwiazdę, rozumie, że ten człowiek w rzeczywistości był aniołem wysłanym przez Boga. Mojżesz w końcu otwiera oczy. Wszyscy są zdumieni cudem, którego byli świadkami. Ramzes mówi Nefertari, że Henutmire musi zachować dyskrecję w związku z romansem z Hurem. Bezalel udał się do wioski Hebrajczyków, żeby odwiedzić krewnych. Mojżesz prowadzi wzruszającą rozmowę z Seforą.
2018-07-04, 07:00 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 92 Logo TV Puls
Ana zostaje odesłana do służby u Nefertari. Dziewczyna bardzo się tym stresuje. Mojżesz upada na ziemię. Jetro jest zdziwiony kiedy widzi Betanię. Dziewczyna jest zaskoczona kiedy ojciec nazywa ją córką i przeprasza za błędy. Ramzes i Nefertari rozmawiają, obserwując trening Amenhotepa nad brzegiem Nilu. Karoma jest załamana po tym jak została odrzucona przez syna. Kobieta patrzy zdruzgotana w szczęście wszystkich. Apuki nie ukrywa swojej dumy, myśląc o tym, że Aaron uciekł ze strachu przed nim. Aaron przemierza pustynię spragniony i głodny. Próbuje zasnąć, jednak jego myśli ciągle krążą gdzie indziej.
2018-07-03, 07:00 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 91 Logo TV Puls
Najbliżsi pomagają Aaronowi podczas ucieczki. Sefora wyznaje mężowi, że boi się, jednak mimo to będzie towarzyszyła mu w wyprawie. Joquebede przyznaje się, że chce spotkać się z Mojżeszem. Apuki jest dumny, że jego córką zostanie służącą Nefertari. Uważa, że los mu sprzyja. Mężczyzna jest również pewien, że Aaron uciekł, bo bał się, że zginie. Yunet zostaje wyrzucona z domu Seneta. Kobieta jest wściekła. Protestuje i mówi, że jest matką królowej Egiptu, jednak to nie pomaga. Betania postanawia odwiedzić rodzinę. Z kolei Mojżesz, Sefora i ich synowie wędrują przez pustynię.
2018-07-02, 07:00 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 90 Logo TV Puls
Aaron postanawia wyruszyć na pustynię na spotkanie z Mojżeszem. Henutmire i Leila zastanawiają się dlaczego Ramzes zwołał wszystkich. Pomiędzy Aaronem a Apukim dochodzi do zatargu. Mojżesz jest bardzo ciekawy co zastanie w Egipcie po swoim powrocie. Ramzes zmusza niewolników do oddania im pokłonu. Henutmire zauważa, że jej brat z każdym dniem jest coraz okrutniejszym władcą. Bezalel nie zgadza się z okrutnym traktowaniem niewolników. Twierdzi, że płynie w nim krew Izraelitów i nie zamierza wyrzec się swojego ludu. Leila staje po stronie syna. Aaron żegna się z rodziną i ucieka.
2018-06-29, 07:00 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 89 Logo TV Puls
Bóg przemawia do Aarona i nakazuje mu, żeby spotkał się z Mojżeszem, który wróci do Egiptu. Joquebede chce, by Ozeasz zostawił Anę. Podobnego zdania jest Apuki. Mówi córce, że jeśli nie przestanie spotykać się z Ozeaszem, wtedy zabije chłopaka. Aaron mówi rodzinie o tym, co go spotkało. Amram i Eliseba cieszą się z faktu, że Mojżesz jest prorokiem i wyzwoli ich z niewoli. Sefora chce towarzyszyć mężowi w jego wyprawie. Jednak on nie chce się na to zgodzić. Ramzes oczekuje od swoich służących dowodu lojalności. Apuki prosi Bakenmuta, żeby wprowadził jego córkę do pałacu. Karoma przyjmuje Anę jako służącą Nefertari.
2018-06-28, 07:00 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 88 Logo TV Puls
Mojżesz jest zdumiony, kiedy Bóg do niego przemawia. Z kolei Aaron nie chce uwierzyć w to, że Bóg ma dobre zamiary wobec jego ludu. Sefora i Adira udają się do wróżki, żeby wypytać ją o Betanię. Niespodziewanie spotykają ją tam. Apuki nakrywa Anę i Ozeasza. Grozi, że zabije go jeśli jeszcze raz zbliży się do jego córki. Leila rozmawia z Henutmire. Obawia się o relacje Bezalela z Izraelitami. Mojżesz nie może wyjść z szoku, po tym co go spotkało. Jego żona za wszelką cenę chce mu pomóc. Mojżesz mówi Jetrze o swoim przeżyciu. Aaron jest zły na Ozeasza za jego romans z Aną. Z kolei Aaron zwraca się do Boga z żalem o to jakim cierpieniem obarczył jego lud. Niespodziewanie ten odpowiada na jego wezwania.
2018-06-27, 07:00 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 87 Logo TV Puls
Amram próbuje wytłumaczyć się Bakenmutowi i mówi, że ludzie zgromadzili się do niego, aby modlić się do Boga. Jednak on zarzuca im spisek. Za karę obcina im porcję ziarna. Joquebede buntuje się, jednak Bakenmut grozi, że obetnie im kolejne porcje jedzenia. Ana pragnie spotkać się z Ozeaszem, dlatego wymyka się z domu. Amram jest zdumiony tym, jak wielu Izraelitów kieruje swoje modlitwy do Boga. Judite orientuje się, że jej córka zniknęła i zaczyna się niepokoić. Mojżesz zastanawia się jak żyje rodzina, którą pozostawił w Egipcie. Ana wmawia matce, że nie spotkała się z Ozeaszem. Adira i Sefora chcą odnaleźć zaginioną siostrę. Mojżesz wybiera się na górę Synaj. Niespodziewanie słyszy głos Boga…
2018-06-26, 07:00 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 86 Logo TV Puls
Bakenmut dokonuje wyboru ostatniego niewolnika. Nie jest nim ani Nadabe, ani Amram. Ozeasz czuje się winien całej sytuacji. Bezalel chce odwiedzić hebrajską wioskę. Nie zniechęcają go nawet ostrzeżenia Leili i Uriego. Amram informuje wszystkich o modlitwie mającej się odbyć w jego domu. Ramzes zaczyna węszyć spisek przeciwko niemu. Chce dać Izraelitom nauczkę. Ozeasz powraca do domu. Eliseba bardzo się cieszy, że rodzina w końcu jest w komplecie. Nefertari zwierza się Karomie, że ma żal do Mojżesza, że ją porzucił. Podczas zgromadzeniu w domu Amrama, mężczyzna wygłasza przemowę. Niespodziewanie pojawia się Bakenmut i żołnierze.
2018-06-25, 07:00 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 85 Logo TV Puls
Amram próbuje ubłagać Henutmire o darowanie życia Ozeaszowi. Kobieta obiecuje wstawić się za chłopakiem. Prosi brata o darowanie życia młodemu Izraelicie. Okazuje się, że Nefertari całkowicie popiera decyzję o skazaniu Ozeasza na śmierć. Faraon informuje Henutmire, że może spełnić jej prośbę. Jest jednak warunek – daruje życie chłopakowi, ale w zamian za to Bakenmut będzie musiał zabić dziesięciu niewolników. Mojżesz ratuje Anibala oskarżonego o kradzież. Postanawia zabrać go ze sobą do domu. Ozeasz dowiaduje się o decyzji Ramzesa. Bakenmut idzie na budowę, żeby wybrać niewolników. Mężczyzna zdradza im, dlaczego zginą. Niespodziewanie staje naprzeciwko Nadabe…
2018-06-22, 07:00 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 84 Logo TV Puls
Ramzes chce, żeby Ozeasz został stracony na oczach swojego ludu. Chce, żeby jego śmierć była przestrogą dla innych. Nieświadomy niczego chłopak spędza miło czas w towarzystwie Any. Ludzie gromadzą się w domu Joquebede. Aaron podważa sprawiedliwość Boga. Okazuje się, że Ana również jest zakochana w Ozeaszu. W domu Joquebede pojawia się Ikeni, który przychodzi zabrać Ozeasza. Henutmire postanawia spotkać się z Amramem.
2018-06-21, 07:00 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 83 Logo TV Puls
Nadchodzi dzień, kiedy ma zaprezentować się orszak faraona. Hebrajczycy gromadzą się tłumnie, żeby go zobaczyć. Ozeasz nie chce się pokłonić władcy Egiptu, przez co naraża się na jego gniew i karę. Henutmire prosi Nefertari o litość dla chłopaka. Ramzes jednak postanawia skazać go na śmierć. Eliseba złości się na Ozeasza, że postawił się władcy. Kobieta jest również zmartwiona losem swoich synów, którzy zostali odesłani do pracy w kamieniołomach. Judite i Ana są zszokowane, gdy dowiadują się o tym, co zrobił Ozeasz. Cora dowiaduje się o planowanym przez Hebrajczyków zgromadzeniu w domu Joquebede. Aaron dowiaduje się o planowanym losie Ozeasza.
2018-06-20, 07:00 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 82 Logo TV Puls
Ana chce, żeby Ozeasz już jej nie szukał, bo pochodzą z dwóch różnych światów. Abiu i Nadabe zostają wysłani do pracy w kamieniołomach. Kiedy Menahem wraca do domu, zastaje tam ojca w bardzo złym stanie. Postanawia zostać i się nim zaopiekować. Ozeasz postanawia wybrać się na ryby. Chce nakarmić nimi później rannych niewolników. Leila zwierza się Judite, że czasami tęskni za życiem w hebrajskiej wiosce. Miria i Eliseba podejmują opiekę nad rannymi niewolnikami. Nefertari widzi pomnik wzniesiony na swoją cześć i jest nim zachwycona.
2018-06-19, 07:00 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 81 Logo TV Puls
Amram z córką są niezwykle przejęci ciężką sytuacją swojego ludu, dlatego gorliwie modlą się, aby nastały dla niego lepsze czasy. Nadabe i Abiú próbują odreagować ciężką pracę i upijają się. Tymczasem Bezalel nie kryje swojej ogromnej sympatii do Debory. Aoliabe jest z tego powodu bardzo zła. Corá zostaje szefem niewolników. Hur przyjmuje od Ramzesa zaproszenie do Abu Simbel. Mężczyzna mówi o tym Henutmire i zapewnia ją, że jego stosunki z władcą są wyłącznie zawodowe i ten nigdy nie interesował się kwestią ich romansu. Leila i Hur chcą, żeby Bezalel znalazł sobie kobietę wśród Egipcjanek. Amram i Ozeasz uważają, że niewolnicy powinni być lepiej traktowani i postanawiają zabiegać o to, żeby tak było w rzeczywistości.
2018-06-18, 07:00 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 80 Logo TV Puls
Joquebede jest zmartwiona tym, że Aaron pracuje w kamieniołomach. Amram próbuje uspokoić kobietę. Apuki nakazuje Jairowi być bardziej surowym dla niewolników. Judite sprzeciwia się temu. Bezalel chce zobaczyć się z Seforą, dlatego udaje się do wioski Hebrajczyków. Nefertari i Ramzes prowadzą długą rozmowę na temat Mojżesza. Dochodzi do sprzeczki pomiędzy Karomą i Ikenim. Powodem są późne powroty do domu mężczyzny. Aaron wraca z kamieniołomów do domu bardzo wycieńczony. Jego siostra żali się ojcu, że najwyraźniej Bóg zapomniał o ich ludzie i nie zesłał wybawcy, którego tak bardzo oczekują.
2018-06-15, 07:00 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 79 Logo TV Puls
Adira i Menahem chcą jak najszybciej wziąć ślub. Mężczyzna dostaje od Mojżesza w prezencie egipskie klejnoty i szablę. Mija wiele lat. Mojżesz i Sefora doczekali się dwóch synów. Końca dobiegają prace, które przed laty zlecił Ramzes. Paser ostrzega władcę, że niewolnicy są u kresu swoich sił, jednak on nie przejmuje się tą informacją. Cora donosi Apukiemu, że Aaron opuścił miejsce pracy. Ten chce go za to ukarać i wysyła mężczyznę do ciężkiej pracy do kamieniołomów. Ozeasz pomaga uniknąć Anie śmiertelnego wypadku na budowie.
2018-06-14, 07:00 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 78 Logo TV Puls
2018-06-13, 07:00 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 77 Logo TV Puls
2018-06-12, 07:00 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 76 Logo TV Puls

Emisje archiwalne Dziesięć przykazań

Emisja Dziesięć przykazań miała miejsce:

2018-06-11, 07:00 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 75 Logo TV Puls
2018-06-10, 19:35 Dziesięć przykazań - część 2 Logo FilmBox Family
2018-06-08, 07:00 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 74 Logo TV Puls
2018-06-07, 07:00 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 73 Logo TV Puls
2018-06-06, 07:00 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 72 Logo TV Puls
2018-06-05, 07:00 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 71 Logo TV Puls
2018-06-04, 07:00 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 70 Logo TV Puls
2018-06-03, 19:35 Dziesięć przykazań - część 1 Logo FilmBox Family
2018-06-01, 07:00 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 69 Logo TV Puls
2018-05-31, 07:00 Dziesięć przykazań, sez. 1, odc. 68 Logo TV Puls

Emisja w stacjach

Dziesięć przykazań można obejrzeć w:

Emisje w: FilmBox Family, Kino TV, TV Puls

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info