Dzika przyroda Bliskiego i Środkowego Wschodu godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Dzika przyroda Bliskiego i Środkowego Wschodu

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Dzika przyroda Bliskiego i Środkowego Wschodu będzie miała miejsce:

2017-12-24

10:50 Zapisz 2017-12-24 10:50:00 2017-12-24 11:55:00 Europe/Warsaw Dzika przyroda Bliskiego i Środkowego Wschodu - Morze Kaspijskie: Kolebka życia Więcej Dzika przyroda Bliskiego i Środkowego Wschodu pod adresem: http://programtv.naziemna.info/program/audycja/Dzika+przyroda+Bliskiego+i+Środkowego+Wschodu TVP Historia Dzika przyroda Bliskiego i Środkowego Wschodu - Morze Kaspijskie: Kolebka życia Logo TVP Historia
Morze Kaspijskie, największe na świecie jezioro, otoczone przez 5 różnych krajów, stanowi wyjątkowy ekosystem, ponieważ kiedyś było połączone z wielkimi oceanami i zostało od nich odcięte przez ruchy tektoniczne. Wody morza są dziś tylko lekko zasolone.
Czas trwania: 52min. / Holandia / 2014 / serial dokumentalny

2017-12-31

10:40 Zapisz 2017-12-31 10:40:00 2017-12-31 11:45:00 Europe/Warsaw Dzika przyroda Bliskiego i Środkowego Wschodu - Półwysep Arabski Kraina złudzeń Więcej Dzika przyroda Bliskiego i Środkowego Wschodu pod adresem: http://programtv.naziemna.info/program/audycja/Dzika+przyroda+Bliskiego+i+Środkowego+Wschodu TVP Historia Dzika przyroda Bliskiego i Środkowego Wschodu - Półwysep Arabski Kraina złudzeń Logo TVP Historia
Półwysep Arabski to głównie pustynie, wśród nich jeden z największych na świecie piaszczystych obszarów - Rub Al - Chali. Żyje tu jednak zaskakująca liczba zwierząt, wśród nich oryksy, które zostały ocalone przed wyginięciem przez starania rządu Omanu.
Czas trwania: 52min. / Holandia / 2014 / serial dokumentalny
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Dzika przyroda Bliskiego i Środkowego Wschodu. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Dzika przyroda Bliskiego i Środkowego Wschodu w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 160 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie.

Emisja w stacjach

Dzika przyroda Bliskiego i Środkowego Wschodu można obejrzeć w:

Emisje w: TVP Historia

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Obsada (osoby)

Lista zwiera odnośniki do stron osób związanych z produkcją (aktorzy, reżyser):

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info