Reklama

Grace księżna Monako godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Grace księżna Monako

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Grace księżna Monako będzie miała miejsce:

2018-06-28

23:35 Grace księżna Monako Logo Polsat
Wielka gwiazda Hollywood rezygnuje z kariery dla miłości i korony. Nicole Kidman i Tim Roth jako księżna i książę Monako w czasach kryzysu politycznego początku lat 60. XX wieku. Grace Kelly (w tej roli znakomita jak zawsze Nicole Kidman), zdobywczyni Oscara® za rolę w filmie "Dziewczyna z prowincji", w 1956 roku zostaje żoną księcia Rainiera III (Tim Roth). Tym samym na zawsze porzuca Hollywood i amerykański styl życia gwiazdy, by stać się europejską księżną. Sześć lat później wybucha kryzys polityczny i pojawia się realne zagrożenie inwazji ze strony Francji. W tym czasie Grace znajduje się na emocjonalnym rozdrożu. Odwiedza ją Alfred Hitchcock, który proponuje powrót do Fabryki Snów poprzez zagranie głównej roli w jego najnowszym filmie zatytułowanym "Marnie". Grace musi wybrać pomiędzy życiem, do którego tęskni a zaakceptowaniem roli kobiety, którą się stała - Jej Książęcej Wysokości, Księżnej Monako...   Dla małoletnich od lat 12 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja
/ Belgia, Francja, USA, Włochy, / 2014
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Grace księżna Monako. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Grace księżna Monako w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 160 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie.

Emisje archiwalne Grace księżna Monako

Emisja Grace księżna Monako miała miejsce:

2018-02-14, 21:00 Grace księżna Monako Logo Super Polsat
2018-02-13, 22:50 Grace księżna Monako Logo Super Polsat

Emisja w stacjach

Grace księżna Monako można obejrzeć w:

Emisje w: Polsat, Super Polsat

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Obsada (osoby)

Lista zwiera odnośniki do stron osób związanych z produkcją (aktorzy, reżyser):

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info