Gwardia godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Gwardia będzie miała miejsce:

2018-02-20

23:35 Gwardia - odc. 4 Logo TVP1 HD
Pluton zwiadowczy Dziadka zostaje przerzucony w rejon działań wojennych. Chłopcy muszą odnaleźć się w nowym terenie. Obserwują miasto i rejestrują rozlokowanie punktów ogniowych separatystów. Od razu poznają realia w ogarniętym wojną mieście.
Czas trwania: 46min. / Ukraina / 2015 / serial
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Gwardia. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Gwardia w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 160 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie.

Poprzednie emisje Gwardia

Emisja Gwardia miała miejsce:

2018-02-14, 00:35 Gwardia - odc. 3 Logo TVP1 HD
Dziadek tłumaczy podkomendnym, że jeśli nie chcą zginąć w strzelaninie, muszą się sporo nauczyć. Chłopcy trenują z wielką gorliwością. Dostają do wykonania zadanie, które ma wykazać, kto może złożyć przysięgę, a kto będzie musiał wrócić do domu.
2018-02-13, 23:40 Gwardia - odc. 2 Logo TVP1 HD
Do obozu dostaje się polska dziennikarka. Kręci film o wydarzeniach ukraińskich. Interesuje ją też, jak tworzy się Ukraińska Gwardia Narodowa. Chłopaki z plutonu zwiadowczego, mimo dzielących ich różnic, dochodzą do porozumienia w imię służby ojczyźnie.
2018-02-08, 01:40 Gwardia - odc. 1 Logo TVP1 HD
Pierwsza filmowa próba ukazania wydarzeń, które dzieją się obecnie na Ukrainie. Historia ochotników, którzy po krwawych wydarzeniach na Majdanie odpowiedzieli na wezwanie do wstąpienia w szeregi Ukraińskiej Gwardii Narodowej.
2018-02-06, 23:40 Gwardia - odc. 1 Logo TVP1 HD
Pierwsza filmowa próba ukazania wydarzeń, które dzieją się obecnie na Ukrainie. Historia ochotników, którzy po krwawych wydarzeniach na Majdanie odpowiedzieli na wezwanie do wstąpienia w szeregi Ukraińskiej Gwardii Narodowej.

Emisja w stacjach

Gwardia można obejrzeć w:

Emisje w: TVP1 HD

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info