Reklama

Jak przeżyć święta godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Jak przeżyć święta

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Jak przeżyć święta będzie miała miejsce:

2018-03-28

00:15 Jak przeżyć święta Logo TVN Fabuła
Milioner Drew Latham (Ben Affleck) nie ma rodziny ani żadnych na tyle bliskich przyjaciół, by spędzić z nimi święta Bożego Narodzenia. W związku z tym co roku unika świąt jak może. Tym razem jednak, za sprawą rady psychiatry, wyrusza do domu, w którym dorastał. Ku jego zaskoczeniu wygląda on zupełnie inaczej niż dwie dekady temu. W dodatku mieszkają w nim państwo Valco z dwójką dzieci i jego żona Christine (Catherine O'Hara). Drew składa im niecodzienną propozycję - prosi by na czas świąt udawali jego rodzinę, oferując za to hojne wynagrodzenie..., napisy
/ USA / 2004 / film komedia
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Jak przeżyć święta. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Jak przeżyć święta w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 160 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie.

Emisje archiwalne Jak przeżyć święta

Emisja Jak przeżyć święta miała miejsce:

2018-01-20, 17:00 Jak przeżyć święta Logo TVN 7
2018-01-13, 19:00 Jak przeżyć święta Logo TVN 7
Reklama
2017-12-31, 14:30 Jak przeżyć święta Logo TVN
2017-12-30, 22:20 Jak przeżyć święta Logo TVN

Emisja w stacjach

Jak przeżyć święta można obejrzeć w:

Emisje w: TVN, TVN 7, TVN Fabuła

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info