KARPACKIE PODRÓŻE MAŁE I DUŻE godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje KARPACKIE PODRÓŻE MAŁE I DUŻE

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja KARPACKIE PODRÓŻE MAŁE I DUŻE będzie miała miejsce:

2017-12-04

20:45 Zapisz 2017-12-04 20:45:00 2017-12-04 20:55:00 Europe/Warsaw KARPACKIE PODRÓŻE MAŁE I DUŻE Więcej KARPACKIE PODRÓŻE MAŁE I DUŻE pod adresem: http://programtv.naziemna.info/program/audycja/KARPACKIE+PODRÓŻE+MAŁE+I+DUŻE TVP3 Białystok KARPACKIE PODRÓŻE MAŁE I DUŻE Logo TVP3 Białystok
Czas trwania: 13min. / magazyn turystyczny
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla KARPACKIE PODRÓŻE MAŁE I DUŻE. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku KARPACKIE PODRÓŻE MAŁE I DUŻE w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 160 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie.

Emisja w stacjach

KARPACKIE PODRÓŻE MAŁE I DUŻE można obejrzeć w:

Emisje w: TVP3 Białystok

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info