Reklama

Kampery gwiazd godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Kampery gwiazd będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2018-07-20

18:50 Kampery gwiazd, odc. 7/11 Logo Travel Channel
Drew Water odwiedza niesamowite i luksusowe kampery Lee Brice'a, Rona White'a i Thompsona Sqaure'a. Drew Water odwiedza niesamowite i luksusowe kampery Lee Brice'a, Rona White'a i Thompsona Sqaure'a.
/ USA / program
19:20 Kampery gwiazd, odc. 8/11 Logo Travel Channel
Kamper z kortem tenisowym? A może przyczepa w stylu vintage? Zajrzymy do domów na kółkach Gary'ego Allana i legendy country - Johnny'ego Casha, a także do pojazdu prawdziwego złego chłopca Tommy'ego Lee. Kamper z kortem tenisowym? A może przyczepa w stylu vintage? Zajrzymy do domów na kółkach Gary'ego Allana i legendy country - Johnny'ego Casha, a także do pojazdu prawdziwego złego chłopca Tommy'ego Lee.
/ USA / program

2018-07-21

08:50 Kampery gwiazd, odc. 7/11 Logo Travel Channel
USA program
Reklama
09:20 Kampery gwiazd, odc. 8/11 Logo Travel Channel
USA program

2018-07-23

23:50 Kampery gwiazd, odc. 7/11 Logo Travel Channel
USA program

2018-07-24

00:20 Kampery gwiazd, odc. 8/11 Logo Travel Channel
USA program

2018-07-27

18:50 Kampery gwiazd, odc. 9/11 Logo Travel Channel
W programie „Lennon Bus” – unikalny podróżny autobus i studio nagrań w jednym. Oraz luksusowy kamper Gwen Stefani i naszpikowany technologią autobus Casey’a Donahew. W programie „Lennon Bus” – unikalny podróżny autobus i studio nagrań w jednym. Oraz luksusowy kamper Gwen Stefani i naszpikowany technologią autobus Casey’a Donahew.
/ USA / program
19:20 Kampery gwiazd, odc. 10/11 Logo Travel Channel
Najpierw gwiazdor country Scotty McCreery pokaże nam, jak wygląda życie w trasie. Następnie odwiedzimy przyczepy, które wyposażono w sprzęt audio nie z tej ziemi. Zajrzymy też do autobusu, który uczynił Elvisa królem szos. Najpierw gwiazdor country Scotty McCreery pokaże nam, jak wygląda życie w trasie. Następnie odwiedzimy przyczepy, które wyposażono w sprzęt audio nie z tej ziemi. Zajrzymy też do autobusu, który uczynił Elvisa królem szos.
/ USA / program

2018-07-28

08:50 Kampery gwiazd, odc. 9/11 Logo Travel Channel
USA program
09:20 Kampery gwiazd, odc. 10/11 Logo Travel Channel
USA program

2018-07-29

13:20 Kampery gwiazd, odc. 9/11 Logo Travel Channel
USA program
13:50 Kampery gwiazd, odc. 10/11 Logo Travel Channel
USA program

2018-07-30

23:50 Kampery gwiazd, odc. 9/11 Logo Travel Channel
USA program

2018-07-31

00:20 Kampery gwiazd, odc. 10/11 Logo Travel Channel
USA program

2018-08-03

18:50 Kampery gwiazd, odc. 11 Logo Travel Channel
Jeśli myśleliście, że Big Kenny jest szalony, poczekajcie aż zobaczycie jego autobus! Następnie odwiedzimy niezwykły muzyczny rydwan - mekkę każdego wielbiciela gitary. Kto potrzebowałby kręgaża, gdy można skorzystać z usług gwiazdy country, Ashley Monroe, w jej przestronnym kamperze? Jeśli myśleliście, że Big Kenny jest szalony, poczekajcie aż zobaczycie jego autobus! Następnie odwiedzimy niezwykły muzyczny rydwan - mekkę każdego wielbiciela gitary. Kto potrzebowałby kręgaża, gdy można skorzystać z usług gwiazdy country, Ashley Monroe, w jej przestronnym kamperze?
/ USA / program
Reklama
19:20 Kampery gwiazd, odc. 12 Logo Travel Channel
Najpierw odwiedzimy niesamowity dom na kołkach Hunter'a Hayes'a. Następnie, zobaczymy luksusowy apartament Mariah Carey, który jest swoistym drapaczem chmur na kółkach. Z kolei autobus Lauren Alainy jest tak niezwykły, że będziecie krzyczeć z zachwytu! Najpierw odwiedzimy niesamowity dom na kołkach Hunter'a Hayes'a. Następnie, zobaczymy luksusowy apartament Mariah Carey, który jest swoistym drapaczem chmur na kółkach. Z kolei autobus Lauren Alainy jest tak niezwykły, że będziecie krzyczeć z zachwytu!
/ USA / program

2018-08-04

08:50 Kampery gwiazd, odc. 11 Logo Travel Channel
USA program
09:20 Kampery gwiazd, odc. 12 Logo Travel Channel
USA program

2018-08-05

13:20 Kampery gwiazd, odc. 11 Logo Travel Channel
USA program
13:50 Kampery gwiazd, odc. 12 Logo Travel Channel
USA program

2018-08-06

23:50 Kampery gwiazd, odc. 11 Logo Travel Channel
USA program

2018-08-07

00:20 Kampery gwiazd, odc. 12 Logo Travel Channel
USA program

2018-08-10

14:50 Kampery gwiazd, odc. 1/7 Logo Travel Channel
Począwszy od 2 milionowego kampera Willa Smitha, poprzez ekskluzywna kuchnie na kółkach, a skończywszy na mobilnej szafie na buty Kellie Pickler. Począwszy od 2 milionowego kampera Willa Smitha, poprzez ekskluzywna kuchnie na kółkach, a skończywszy na mobilnej szafie na buty Kellie Pickler.
/ USA / program
15:20 Kampery gwiazd, odc. 2/7 Logo Travel Channel
Program przedstawia prawdziwą definicję słowa luksus. Zobacz jak podróżują największe gwiazdy kina i muzyki. Widziałes już busy, kampery i inne domy na kółkach? Poczekaj aż zobaczysz jakie kampery są w posiadaniu celebrytów z pierwszych stron gazet z Hollywood!
/ USA / program

2018-08-13

14:50 Kampery gwiazd, odc. 3/7 Logo Travel Channel
Program przedstawia prawdziwą definicję słowa luksus. Zobacz jak podróżują największe gwiazdy kina i muzyki. Carter Oosterhouse zabierze nas na wycieczkę wprst do gwiazdy Hip Hopu - Timbalanda. Następnie odwiedzimy zdymiewającą przyczepę jurora popularnego programu X FACTOR.
/ USA / program
15:20 Kampery gwiazd, odc. 4/7 Logo Travel Channel
Program przedstawia prawdziwą definicję słowa luksus. Zobacz jak podróżują największe gwiazdy kina i muzyki. Carter Oosterhouse wybierze się prosto do Mississippi, gdzie swój bus przeznaczony na trasy koncertowe pokaże mu sam Bret Michaels. Następnie wybierzemy się do Hollywood, tam będziemy mogli przyjżeć się kamperowi Leonardo Dicaprio podczas pracy przy filmie Incepcja.
/ USA / program

2018-08-14

14:50 Kampery gwiazd, odc. 5/7 Logo Travel Channel
Program przedstawia prawdziwą definicję słowa luksus. Zobacz jak podróżują największe gwiazdy kina i muzyki. Z Carterm zobaczymy najbardziej luksusowe domy na kółkach na świecie m. in.kamper kadry nadodowej oraz gigantycznego busa jednego z graczy ligi NBA.
/ USA / program
15:20 Kampery gwiazd, odc. 6/7 Logo Travel Channel
Program przedstawia prawdziwą definicję słowa luksus. Zobacz jak podróżują największe gwiazdy kina i muzyki. Carter Oosterhouse zabierze nas w podróż i pokaż luksusowe kapery trzech gwiazd.
/ USA / program

2018-08-16

14:50 Kampery gwiazd, odc. 7 Logo Travel Channel
Program przedstawia prawdziwą definicję słowa luksus. Zobacz jak podróżują największe gwiazdy kina i muzyki. Projektantka Molly Waggoner pokaże nam wyjątkowego kampera użuwanego na planie i specialnie spersonalizowanego na rzecz Christiny Aguilery.
/ USA / program
15:20 Kampery gwiazd, odc. 2/11 Logo Travel Channel
Drew Waters odwiedza kampery Simona Cowella, Gretchen Wilson i The Eli Young Band. Drew Waters odwiedza kampery Simona Cowella, Gretchen Wilson i The Eli Young Band.
/ USA / program
Reklama

2018-08-17

14:50 Kampery gwiazd, odc. 3/11 Logo Travel Channel
Drew Waters odwiedza kampery Steviego Elkingtona, Craiga Morgana i Heidi Klum Drew Waters odwiedza kampery Steviego Elkingtona, Craiga Morgana i Heidi Klum
/ USA / program
15:20 Kampery gwiazd, odc. 4/11 Logo Travel Channel
Ekskluzywny autobus Eddiego Montgomery to przenośna dyskoteka na kółkach z doskonałym sprzętem nagłaśniającym, w pełni zaopatrzonym barem, kuchnią, chłodziarką do wina i główną sypialnią z łazienką. Autobus Troya Gentry wygląda niczym jaskinia nietoperzy, gdzie wraz z zespołem Troy może się relaksować. Dizajnerska kuchnia, rustykalne podłogi z ciemnego drewna i główna sypialnia z siedziskiem prezentują się imponująco. Spotkamy się też z komikiem - brzuchomówcą, Jeffem Dunhamem, by zajrzeć do jego nowoczesnego pojazdu, w którym mieści się nawet warsztat, gdzie Troy może pracować nad swoimi lalkami-kukiełkami. Rodney Atkins oprowadzi nas po swoim luksusowym kamperze, w którym mieszka też wygadana papuga. Ekskluzywny autobus Eddiego Montgomery to przenośna dyskoteka na kółkach z doskonałym sprzętem nagłaśniającym, w pełni zaopatrzonym barem, kuchnią, chłodziarką do wina i główną sypialnią z łazienką. Autobus Troya Gentry wygląda niczym jaskinia nietoperzy, gdzie wraz z zespołem Troy może się relaksować. Dizajnerska kuchnia, rustykalne podłogi z ciemnego drewna i główna sypialnia z siedziskiem prezentują się imponująco. Spotkamy się też z komikiem - brzuchomówcą, Jeffem Dunhamem, by zajrzeć do jego nowoczesnego pojazdu, w którym mieści się nawet warsztat, gdzie Troy może pracować nad swoimi lalkami-kukiełkami. Rodney Atkins oprowadzi nas po swoim luksusowym kamperze, w którym mieszka też wygadana papuga.
/ USA / program

2018-08-20

14:50 Kampery gwiazd, odc. 5/11 Logo Travel Channel
W odcinku spotkamy się z mistrzem X-Games i motocyklistą Brianem Deeganem. Brian pokazuje nam nie jeden, ale trzy kampery! Pierwszy z nich ma kominek, z którego chętnie korzysta Brian i jego rodzina, inny wyposażony jest w garaż dla mechanika. Następnie, Tyler i Brian oprowadzą nas po swoim olbrzymim i oryginalnym autobusie, którego tyły nazywają „Jaskinia Nietoperza”. Jana Kramer, aktorka i gwiazda muzyki country, oprowadzi Drew po swoim domu na kółkach. W autobusie Jana ma swoją przestrzeń, którą zajmuje razem ze swoim szczeniakiem, gościnną łazienkę i koje dla pozostałych gości. W odcinku spotkamy się z mistrzem X-Games i motocyklistą Brianem Deeganem. Brian pokazuje nam nie jeden, ale trzy kampery! Pierwszy z nich ma kominek, z którego chętnie korzysta Brian i jego rodzina, inny wyposażony jest w garaż dla mechanika. Następnie, Tyler i Brian oprowadzą nas po swoim olbrzymim i oryginalnym autobusie, którego tyły nazywają „Jaskinia Nietoperza”. Jana Kramer, aktorka i gwiazda muzyki country, oprowadzi Drew po swoim domu na kółkach. W autobusie Jana ma swoją przestrzeń, którą zajmuje razem ze swoim szczeniakiem, gościnną łazienkę i koje dla pozostałych gości.
/ USA / program
15:20 Kampery gwiazd, odc. 6/11 Logo Travel Channel
Johanna Long pokazuje Drew ekskluzywny, specjalnie zaprojektowany salon - jest w nich ukryty telewizor, a obok w pełni wyposażona kuchnia. Johanna zagląda z nami też do intymnej części autobusu - to tam mieści się główna sypialnia z oryginalnym rozkładanym łóżkiem. Udajemy się też do Arrington w Tennessee, żeby spotkać się z Kix Brooksem. Jego ekskluzywny autobus został w pełni dostosowany do potrzeb gwiazdy country i południowego stylu. Justin Moore pokazuje nam, jak wygląda jego życie w trasie i jak wnętrza autobusu łączą nowoczesny styl z wiejskim klimatem. Johanna Long pokazuje Drew ekskluzywny, specjalnie zaprojektowany salon - jest w nich ukryty telewizor, a obok w pełni wyposażona kuchnia. Johanna zagląda z nami też do intymnej części autobusu - to tam mieści się główna sypialnia z oryginalnym rozkładanym łóżkiem. Udajemy się też do Arrington w Tennessee, żeby spotkać się z Kix Brooksem. Jego ekskluzywny autobus został w pełni dostosowany do potrzeb gwiazdy country i południowego stylu. Justin Moore pokazuje nam, jak wygląda jego życie w trasie i jak wnętrza autobusu łączą nowoczesny styl z wiejskim klimatem.
/ USA / program

2018-08-21

14:50 Kampery gwiazd, odc. 7/11 Logo Travel Channel
USA program
15:20 Kampery gwiazd, odc. 8/11 Logo Travel Channel
USA program

2018-08-22

14:50 Kampery gwiazd, odc. 9/11 Logo Travel Channel
USA program
15:20 Kampery gwiazd, odc. 10/11 Logo Travel Channel
USA program

2018-08-23

14:50 Kampery gwiazd, odc. 11 Logo Travel Channel
USA program
15:20 Kampery gwiazd, odc. 12 Logo Travel Channel
USA program

2018-08-24

14:50 Kampery gwiazd, odc. 1/10 Logo Travel Channel
Kevin Bacon to jesen z najpopularniejszych i najczęściej rozpoznawalnych aktorów w Hollywood, kiedy nie widzimy go na srebrnym ekranie możemy spotkać go w podróży wraz ze swoim bratem ich wyjątkowym kamperem. W dalszej części programu wybierzemy się na poszukiwania unikalnych kamperów wprost do panamy oraz na Florydę. Kevin Bacon to jesen z najpopularniejszych i najczęściej rozpoznawalnych aktorów w Hollywood, kiedy nie widzimy go na srebrnym ekranie możemy spotkać go w podróży wraz ze swoim bratem ich wyjątkowym kamperem. W dalszej części programu wybierzemy się na poszukiwania unikalnych kamperów wprost do panamy oraz na Florydę.
/ USA / program
15:20 Kampery gwiazd, odc. 2/10 Logo Travel Channel
W tym odcinku pierwszy przystanek na mapie to Houston Texas, tam zobaczycie wyjątkowy dom na kółkach należący do słynnego piosenkarza- Jasona Mraz. Następnie dowiecie się jak to jest podróżować z klasą wedłóg Chariego Danielsa. W tym odcinku pierwszy przystanek na mapie to Houston Texas, tam zobaczycie wyjątkowy dom na kółkach należący do słynnego piosenkarza- Jasona Mraz. Następnie dowiecie się jak to jest podróżować z klasą wedłóg Chariego Danielsa.
/ USA / program

2018-08-27

14:50 Kampery gwiazd, odc. 3/10 Logo Travel Channel
W kolejnym odcinku pierwszy przystanek na mapie Stanów Zjednoczonych to Los Angeles i wyjątkowy kamper należący do jednego z najsłynniejszych komików w Hollywood. W kolejnym odcinku pierwszy przystanek na mapie Stanów Zjednoczonych to Los Angeles i wyjątkowy kamper należący do jednego z najsłynniejszych komików w Hollywood.
/ USA / program
15:20 Kampery gwiazd, odc. 4/10 Logo Travel Channel
Następny przystanek w poszukiwaniu najciekawszych kamperów gwiazd to Austin, Texas. Tam zobaczycie kampera w wyjątkowym stylu vintage, przypominającego domek dla lalek. Następny przystanek w poszukiwaniu najciekawszych kamperów gwiazd to Austin, Texas. Tam zobaczycie kampera w wyjątkowym stylu vintage, przypominającego domek dla lalek.
/ USA / program

2018-08-28

14:50 Kampery gwiazd, odc. 5/10 Logo Travel Channel
W tym odcinku zobaczycie dwa wyjątkowe kampery, których nie zobaczycie nigdzie indziej! Wyciągamy czerwony dywan, bo to ekskluzywna możliwość zajrzenia do kamperów najsłynniejszych gwiazd i celebrytów. W tym odcinku zobaczycie dwa wyjątkowe kampery, których nie zobaczycie nigdzie indziej! Wyciągamy czerwony dywan, bo to ekskluzywna możliwość zajrzenia do kamperów najsłynniejszych gwiazd i celebrytów.
/ USA / program
15:20 Kampery gwiazd, odc. 6/10 Logo Travel Channel
Pierwszy przystanek na mapie to Charlotte w Północnej Karolinie i możliwość zobaczenia kampera, który zawsze bez wątpienia jest numerem jeden! Następnie będziecie mogli przyjrzeć się kamperwi należącemu do samego Johna Legenda. Pierwszy przystanek na mapie to Charlotte w Północnej Karolinie i możliwość zobaczenia kampera, który zawsze bez wątpienia jest numerem jeden! Następnie będziecie mogli przyjrzeć się kamperwi należącemu do samego Johna Legenda.
/ USA / program

2018-08-29

14:50 Kampery gwiazd, odc. 7/10 Logo Travel Channel
W tym odcinku zobaczycie kampera, który jest własnością Steve'a Aoki. Następny na liscie jest luksusowy apartament na kółkach należący do Georg'a Clooney. W tym odcinku zobaczycie kampera, który jest własnością Steve'a Aoki. Następny na liscie jest luksusowy apartament na kółkach należący do Georg'a Clooney.
/ USA / program
15:20 Kampery gwiazd, odc. 8/10 Logo Travel Channel
Tym razem przygoda rozpoczyna się w Sacramento w stanie California. Kenny Roggins to jesten z najbardziej wpływowych piosenkarzy muzyki country i to właśnie jego kampera będziecie mogli dziś obejrzeć. Tym razem przygoda rozpoczyna się w Sacramento w stanie California. Kenny Roggins to jesten z najbardziej wpływowych piosenkarzy muzyki country i to właśnie jego kampera będziecie mogli dziś obejrzeć.
/ USA / program

2018-08-30

14:50 Kampery gwiazd, odc. 9/10 Logo Travel Channel
USA program
15:20 Kampery gwiazd, odc. 10 Logo Travel Channel
USA program
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Kampery gwiazd. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Kampery gwiazd w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 170 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Kampery gwiazd.

Poprzednie emisje Kampery gwiazd

Emisja Kampery gwiazd miała miejsce:

2018-07-17, 00:20 Kampery gwiazd, odc. 6/11 Logo Travel Channel
2018-07-16, 23:50 Kampery gwiazd, odc. 5/11 Logo Travel Channel
2018-07-14, 09:20 Kampery gwiazd, odc. 6/11 Logo Travel Channel
2018-07-14, 08:50 Kampery gwiazd, odc. 5/11 Logo Travel Channel
2018-07-13, 19:20 Kampery gwiazd, odc. 6/11 Logo Travel Channel
2018-07-13, 18:50 Kampery gwiazd, odc. 5/11 Logo Travel Channel
2018-07-10, 00:20 Kampery gwiazd, odc. 4/11 Logo Travel Channel
2018-07-09, 23:50 Kampery gwiazd, odc. 3/11 Logo Travel Channel
2018-07-08, 13:20 Kampery gwiazd, odc. 3/11 Logo Travel Channel
2018-07-07, 09:20 Kampery gwiazd, odc. 4/11 Logo Travel Channel
2018-07-07, 08:50 Kampery gwiazd, odc. 3/11 Logo Travel Channel
2018-07-06, 19:20 Kampery gwiazd, odc. 4/11 Logo Travel Channel
2018-07-06, 18:50 Kampery gwiazd, odc. 3/11 Logo Travel Channel
2018-07-03, 00:20 Kampery gwiazd, odc. 2/11 Logo Travel Channel
2018-07-02, 23:50 Kampery gwiazd, odc. 7 Logo Travel Channel
2018-07-01, 13:50 Kampery gwiazd, odc. 2/11 Logo Travel Channel
2018-07-01, 13:20 Kampery gwiazd, odc. 7 Logo Travel Channel
2018-06-30, 09:20 Kampery gwiazd, odc. 2/11 Logo Travel Channel
2018-06-30, 08:50 Kampery gwiazd, odc. 7 Logo Travel Channel
2018-06-29, 19:20 Kampery gwiazd, odc. 2/11 Logo Travel Channel
2018-06-29, 18:50 Kampery gwiazd, odc. 7 Logo Travel Channel
2018-06-26, 00:20 Kampery gwiazd, odc. 6/7 Logo Travel Channel
2018-06-25, 23:50 Kampery gwiazd, odc. 5/7 Logo Travel Channel
2018-06-24, 13:50 Kampery gwiazd, odc. 6/7 Logo Travel Channel
2018-06-24, 13:20 Kampery gwiazd, odc. 5/7 Logo Travel Channel
2018-06-23, 09:20 Kampery gwiazd, odc. 6/7 Logo Travel Channel
2018-06-23, 08:50 Kampery gwiazd, odc. 5/7 Logo Travel Channel
2018-06-22, 19:20 Kampery gwiazd, odc. 6/7 Logo Travel Channel
2018-06-22, 18:50 Kampery gwiazd, odc. 5/7 Logo Travel Channel
2018-06-19, 00:20 Kampery gwiazd, odc. 4/7 Logo Travel Channel
2018-06-18, 23:50 Kampery gwiazd, odc. 3/7 Logo Travel Channel

Emisja w stacjach

Kampery gwiazd można obejrzeć w:

Emisje w: Travel Channel

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info