Reklama

Kobra godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Kobra

W najbliższym czasie nie ma żadnych emisji pozycji programowych: Kobra

Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Kobra. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Kobra w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 170 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Kobra.

Poprzednie emisje Kobra

Emisja Kobra miała miejsce:

2018-07-12, 20:00 Kobra - Okno na morze Logo TVP Kultura
Spektakl Teatru Kobra zrealizowany na podst. dzieła dwóch francuskich pisarzy tworzących pod wspólnym pseudonimem Boileau - Narcejac. Bogaty przemysłowiec zostaje wciągnięty przez męża siostry w mistyfikację polegającą na upozorowaniu własnej śmierci.
2018-07-08, 18:10 Niedziela z...Kobrą - Kobra - Głos mordercy Logo TVP Kultura
Spektakl teatralny zrealizowany na podst. powieści kryminalnej Williama Fairchilda "Głos mordercy". Akcja toczy się w pobliżu Londynu, w wiejskiej posiadłości Charlesa, pisarza odnoszącego coraz większe sukcesy na polu literatury dziecięcej.

Emisje archiwalne Kobra

Emisja Kobra miała miejsce:

2017-11-05, 18:10 Niedziela ze ... Zbyszkiem Cybulskim - Kobra - Sammy Logo TVP Kultura
Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info