Reklama

Kossakowski. Szósty zmysł. Ukraina godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Kossakowski. Szósty zmysł. Ukraina

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Kossakowski. Szósty zmysł. Ukraina będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2018-07-25

02:25 Kossakowski. Szósty zmysł. Ukraina, odc. 5/12 Logo TTV
Na własne życzenie poddaje się zabiegom, które u innych mogą powodować strach, a nawet obrzydzenie. Odwiedza uzdrowicieli, testuje ich metody leczenia i sprawdza efekty. Tym razem udaje się na tajemniczą Ukrainę i poznaje tamtejszy świat medycyny niekonwencjonalnej. Pomimo niskich temperatur będzie gorąco! „Kossakowski. Szósty zmysł” to cykl ukazujący środowisko i ludzi zajmujących się szeroko pojętą medycyną niekonwencjonalną. Uzdrowiciele, czyli wszyscy zajmujący się leczeniem poza oficjalnie uznaną medycyną akademicką, stworzyli alternatywny system, będący w istocie drugim obiegiem usług o charakterze paramedycznym. Przemek Kossakowski w kolejnych odsłonach programu, będzie przybliżał sylwetki uzdrowicieli, ukazywał ich relacje z pacjentami i starał odpowiedzieć na pytania o skuteczność alternatywnej medycyny. "Msza, na której dzieją się cuda". Ukraińskie zimowe Karpaty. Kossakowski pokonuje długą i trudną drogę na spotkanie z ojcem Semenem. Ten prawosławny duchowny przez wielu nazywany jest cudotwórcą. Przemek weźmie udział w mszy i niezwykłym spotkaniu z chorymi. Będzie mógł się przyjrzeć i dowiedzieć, na czym polega fenomen wielbionego przez tłumy mistyka.
/ Polska / program obyczajowy

2018-07-29

03:55 Kossakowski. Szósty zmysł. Ukraina, odc. 5/12 Logo TTV
Polska program obyczajowy

2018-08-01

02:25 Kossakowski. Szósty zmysł. Ukraina, odc. 6/12 Logo TTV
Na własne życzenie poddaje się zabiegom, które u innych mogą powodować strach, a nawet obrzydzenie. Odwiedza uzdrowicieli, testuje ich metody leczenia i sprawdza efekty. Tym razem udaje się na tajemniczą Ukrainę i poznaje tamtejszy świat medycyny niekonwencjonalnej. Pomimo niskich temperatur będzie gorąco! „Kossakowski. Szósty zmysł” to cykl ukazujący środowisko i ludzi zajmujących się szeroko pojętą medycyną niekonwencjonalną. Uzdrowiciele, czyli wszyscy zajmujący się leczeniem poza oficjalnie uznaną medycyną akademicką, stworzyli alternatywny system, będący w istocie drugim obiegiem usług o charakterze paramedycznym. Przemek Kossakowski w kolejnych odsłonach programu, będzie przybliżał sylwetki uzdrowicieli, ukazywał ich relacje z pacjentami i starał odpowiedzieć na pytania o skuteczność alternatywnej medycyny. "Lodowata kąpiel i niezwykła staruszka". Przemek Kossakowski przemierza ukraińską prowincję. W końcu dociera do małej wioski, w której mieszka samotna uzdrowicielka. Musi się spieszyć, bo na Ukrainie uzdrowiciele pracują tylko do zmierzchu. Na wizytę Przemek ma więc niecałą godzinę. Co wykryje u niego niezwykła staruszka i jakie metody lecznicze zastosuje? W pewnym momencie Przemkowi może zrobić się naprawdę gorąco, ale to dobrze, bo już następnego dnia czeka go kąpiel w lodowatym jeziorze.
/ Polska / program obyczajowy
Reklama

2018-08-05

04:25 Kossakowski. Szósty zmysł. Ukraina, odc. 6/12 Logo TTV
Polska program obyczajowy

2018-08-08

02:25 Kossakowski. Szósty zmysł. Ukraina, odc. 8/12 Logo TTV
Na własne życzenie poddaje się zabiegom, które u innych mogą powodować strach, a nawet obrzydzenie. Odwiedza uzdrowicieli, testuje ich metody leczenia i sprawdza efekty. Tym razem udaje się na tajemniczą Ukrainę i poznaje tamtejszy świat medycyny niekonwencjonalnej. Pomimo niskich temperatur będzie gorąco! „Kossakowski. Szósty zmysł” to cykl ukazujący środowisko i ludzi zajmujących się szeroko pojętą medycyną niekonwencjonalną. Uzdrowiciele, czyli wszyscy zajmujący się leczeniem poza oficjalnie uznaną medycyną akademicką, stworzyli alternatywny system, będący w istocie drugim obiegiem usług o charakterze paramedycznym. Przemek Kossakowski w kolejnych odsłonach programu, będzie przybliżał sylwetki uzdrowicieli, ukazywał ich relacje z pacjentami i starał odpowiedzieć na pytania o skuteczność alternatywnej medycyny. "Wieczorna wizyta na cmentarzu". Powiedzenie „apetyt rośnie w miarę jedzenia” w przypadku Przemka sprawdza się w 100%. Ten człowiek widział i próbował już wielu rzeczy, ale wciąż czuje niedosyt. Co tym razem? Wieczorna wizyta na cmentarzu, przepowiednia pewnego maga, który skupi się na przyszłości Kossakowskiego i spotkanie ze Zbyszkiem Nowakiem, znanym Polakom jako „ręce, które leczą”.
/ Polska / program obyczajowy

2018-08-12

04:25 Kossakowski. Szósty zmysł. Ukraina, odc. 8/12 Logo TTV
Polska program obyczajowy

2018-08-15

02:25 Kossakowski. Szósty zmysł. Ukraina, odc. 9/12 Logo TTV
Na własne życzenie poddaje się zabiegom, które u innych mogą powodować strach, a nawet obrzydzenie. Odwiedza uzdrowicieli, testuje ich metody leczenia i sprawdza efekty. Tym razem udaje się na tajemniczą Ukrainę i poznaje tamtejszy świat medycyny niekonwencjonalnej. Pomimo niskich temperatur będzie gorąco! „Kossakowski. Szósty zmysł” to cykl ukazujący środowisko i ludzi zajmujących się szeroko pojętą medycyną niekonwencjonalną. Uzdrowiciele, czyli wszyscy zajmujący się leczeniem poza oficjalnie uznaną medycyną akademicką, stworzyli alternatywny system, będący w istocie drugim obiegiem usług o charakterze paramedycznym. Przemek Kossakowski w kolejnych odsłonach programu, będzie przybliżał sylwetki uzdrowicieli, ukazywał ich relacje z pacjentami i starał odpowiedzieć na pytania o skuteczność alternatywnej medycyny. "Nie daje mu to spokoju". W takim wydaniu Przemek Kossakowski Ukrainy wcześniej nie poznał. Będąc w Kijowie trafia na obchody niezwykłego święta. Chciałby zwiedzić jak najwięcej, jednak ostatnia wizyta u uzdrowiciela nazywanego "bratem Kaszpirowskiego" trochę komplikuje sprawę. Kolejna rzecz też nie daje spokoju. Klątwa rzucona na samotność i niepowodzenie. Czy magiczny obrzęd najsilniejszej uzdrowicielki ludowej pomoże? Czy jej moc może wpłynąć na poprawę życia osobistego Kossakowskiego?
/ Polska / program obyczajowy

2018-08-19

04:25 Kossakowski. Szósty zmysł. Ukraina, odc. 9/12 Logo TTV
Polska program obyczajowy

2018-08-22

02:25 Kossakowski. Szósty zmysł. Ukraina, odc. 10/12 Logo TTV
Na własne życzenie poddaje się zabiegom, które u innych mogą powodować strach, a nawet obrzydzenie. Odwiedza uzdrowicieli, testuje ich metody leczenia i sprawdza efekty. Tym razem udaje się na tajemniczą Ukrainę i poznaje tamtejszy świat medycyny niekonwencjonalnej. Pomimo niskich temperatur będzie gorąco! „Kossakowski. Szósty zmysł” to cykl ukazujący środowisko i ludzi zajmujących się szeroko pojętą medycyną niekonwencjonalną. Uzdrowiciele, czyli wszyscy zajmujący się leczeniem poza oficjalnie uznaną medycyną akademicką, stworzyli alternatywny system, będący w istocie drugim obiegiem usług o charakterze paramedycznym. Przemek Kossakowski w kolejnych odsłonach programu, będzie przybliżał sylwetki uzdrowicieli, ukazywał ich relacje z pacjentami i starał odpowiedzieć na pytania o skuteczność alternatywnej medycyny. "Msza uzdrawiająca z nałogów". Czy Przemek podejmie się rzucenia swoich? Kossakowski zmierza do małej wioski w pobliżu Kijowa. Co tydzień przyjeżdżają tam setki ludzi, którzy chcą się wyzbyć nałogów i chorób. Przemek będzie mógł bliżej poznać charyzmatycznego ojca Aleksandra i uczestniczyć w uzdrawiającej mszy. Nałogami zajmuje się także kolejny mężczyzna, z którym Przemek będzie miał okazję porozmawiać. Co prawda do jego drzwi nie dobijają się tłumy, ale chyba nie ma w miasteczku nikogo, kto by go nie znał. Czy w trakcie tych spotkań Kossakowski podejmie się rzucenia własnego nałogu? Co szczególnego połączy duchownego i Przemka? Warto zobaczyć i się dowiedzieć!
/ Polska / program obyczajowy

2018-08-26

04:25 Kossakowski. Szósty zmysł. Ukraina, odc. 10/12 Logo TTV
Polska program obyczajowy

2018-08-29

02:25 Kossakowski. Szósty zmysł. Ukraina, odc. 11/12 Logo TTV
Na własne życzenie poddaje się zabiegom, które u innych mogą powodować strach, a nawet obrzydzenie. Odwiedza uzdrowicieli, testuje ich metody leczenia i sprawdza efekty. Tym razem udaje się na tajemniczą Ukrainę i poznaje tamtejszy świat medycyny niekonwencjonalnej. Pomimo niskich temperatur będzie gorąco! „Kossakowski. Szósty zmysł” to cykl ukazujący środowisko i ludzi zajmujących się szeroko pojętą medycyną niekonwencjonalną. Uzdrowiciele, czyli wszyscy zajmujący się leczeniem poza oficjalnie uznaną medycyną akademicką, stworzyli alternatywny system, będący w istocie drugim obiegiem usług o charakterze paramedycznym. Przemek Kossakowski w kolejnych odsłonach programu, będzie przybliżał sylwetki uzdrowicieli, ukazywał ich relacje z pacjentami i starał odpowiedzieć na pytania o skuteczność alternatywnej medycyny. "Kto rzucił na niego klątwę?". Kossakowski wybiera się w najdalszy punkt swojej podróży. Czeka go tam spotkanie z Wiktorem Gromowym. Wiktor jest uznanym uzdrowicielem. Nazywają go "Człowiekiem od Boga". Jednocześnie, przywracając zdrowie tysiącom ludzi, sam cierpi na nieuleczalną chorobę. On też da Kossakowskiemu odpowiedź na pytanie czy faktycznie ciąży nam nim klątwa. Wcześniej przecież trzech innych uzdrowicieli to orzekło. Zdradzili nawet, kto ją rzucił na Przemka...
/ Polska / program obyczajowy
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Kossakowski. Szósty zmysł. Ukraina. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Kossakowski. Szósty zmysł. Ukraina w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 170 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Kossakowski. Szósty zmysł. Ukraina.

Poprzednie emisje Kossakowski. Szósty zmysł. Ukraina

Emisja Kossakowski. Szósty zmysł. Ukraina miała miejsce:

2018-07-22, 03:55 Kossakowski. Szósty zmysł. Ukraina, odc. 4/12 Logo TTV
Na własne życzenie poddaje się zabiegom, które u innych mogą powodować strach, a nawet obrzydzenie. Odwiedza uzdrowicieli, testuje ich metody leczenia i sprawdza efekty. Tym razem udaje się na tajemniczą Ukrainę i poznaje tamtejszy świat medycyny niekonwencjonalnej. Pomimo niskich temperatur będzie gorąco! „Kossakowski. Szósty zmysł” to cykl ukazujący środowisko i ludzi zajmujących się szeroko pojętą medycyną niekonwencjonalną. Uzdrowiciele, czyli wszyscy zajmujący się leczeniem poza oficjalnie uznaną medycyną akademicką, stworzyli alternatywny system, będący w istocie drugim obiegiem usług o charakterze paramedycznym. Przemek Kossakowski w kolejnych odsłonach programu, będzie przybliżał sylwetki uzdrowicieli, ukazywał ich relacje z pacjentami i starał odpowiedzieć na pytania o skuteczność alternatywnej medycyny. "To najcięższa próba". Kossakowski nie ma lekko. Ten odcinek oznacza wielkie wyzwania. Zmieni się nie tylko stan ducha Kossakowskiego, ale nawet jego wygląd. Zmiany będą zauważalne gołym okiem… Ale czego nie robi się dla wiernych widzów. Lekko poturbowany, lecz nie pozbawiony poczucia humoru zmierzy się z trzema metodami uzdrawiania. Doniczka, pijawki, diabelskie czary... Będzie gorąco!
2018-07-18, 02:25 Kossakowski. Szósty zmysł. Ukraina, odc. 4/12 Logo TTV
2018-07-15, 03:55 Kossakowski. Szósty zmysł. Ukraina, odc. 3/12 Logo TTV
Na własne życzenie poddaje się zabiegom, które u innych mogą powodować strach, a nawet obrzydzenie. Odwiedza uzdrowicieli, testuje ich metody leczenia i sprawdza efekty. Tym razem udaje się na tajemniczą Ukrainę i poznaje tamtejszy świat medycyny niekonwencjonalnej. Pomimo niskich temperatur będzie gorąco! „Kossakowski. Szósty zmysł” to cykl ukazujący środowisko i ludzi zajmujących się szeroko pojętą medycyną niekonwencjonalną. Uzdrowiciele, czyli wszyscy zajmujący się leczeniem poza oficjalnie uznaną medycyną akademicką, stworzyli alternatywny system, będący w istocie drugim obiegiem usług o charakterze paramedycznym. Przemek Kossakowski w kolejnych odsłonach programu, będzie przybliżał sylwetki uzdrowicieli, ukazywał ich relacje z pacjentami i starał odpowiedzieć na pytania o skuteczność alternatywnej medycyny. "Niezwykła, niewidoma uzdrowicielka". Przez przypadek Przemek dowiaduje się o uzdrowicielce, którą odwiedzają ludzie z całej Ukrainy. Jej diagnozy są spójne z tymi stawianymi przez najbardziej dokładne sprzęty medyczne. Co ciekawe, kobieta jest niewidoma. Kossakowski odnajdzie też wioskę, w której mieszka człowiek zwany "kostoprawem". A już w zupełnie innym miejscu i okolicznościach Przemek będzie miał okazję spróbować napoju z węża. Czy się zdecyduje na degustację tego niezwykłego eliksiru?
2018-07-11, 02:30 Kossakowski. Szósty zmysł. Ukraina, odc. 3/12 Logo TTV
Reklama
2018-07-08, 03:55 Kossakowski. Szósty zmysł. Ukraina, odc. 2/12 Logo TTV
Na własne życzenie poddaje się zabiegom, które u innych mogą powodować strach, a nawet obrzydzenie. Odwiedza uzdrowicieli, testuje ich metody leczenia i sprawdza efekty. Tym razem udaje się na tajemniczą Ukrainę i poznaje tamtejszy świat medycyny niekonwencjonalnej. Pomimo niskich temperatur będzie gorąco! „Kossakowski. Szósty zmysł” to cykl ukazujący środowisko i ludzi zajmujących się szeroko pojętą medycyną niekonwencjonalną. Uzdrowiciele, czyli wszyscy zajmujący się leczeniem poza oficjalnie uznaną medycyną akademicką, stworzyli alternatywny system, będący w istocie drugim obiegiem usług o charakterze paramedycznym. Przemek Kossakowski w kolejnych odsłonach programu, będzie przybliżał sylwetki uzdrowicieli, ukazywał ich relacje z pacjentami i starał odpowiedzieć na pytania o skuteczność alternatywnej medycyny. "Zbyt dużo wie o jego przeszłości". W drugim odcinku Przemek odwiedza tajemniczą Czeczenkę, która wie trochę za dużo o jego przeszłości... Jesteście ciekawi co? Na targu dowiaduje się także o Lidii. Kobieta potrafi postawić diagnozę za pomocą jajek. Zaopatrując się w niezbędny produkt, Kossakowski udaje się do znachorki. Ta wizyta również nie pozostawia go w optymistycznym nastroju...
2018-07-04, 02:30 Kossakowski. Szósty zmysł. Ukraina, odc. 2/12 Logo TTV
2018-07-01, 04:25 Kossakowski. Szósty zmysł. Ukraina, odc. 1/12 Logo TTV
Na własne życzenie poddaje się zabiegom, które u innych mogą powodować strach, a nawet obrzydzenie. Odwiedza uzdrowicieli, testuje ich metody leczenia i sprawdza efekty. Tym razem udaje się na tajemniczą Ukrainę i poznaje tamtejszy świat medycyny niekonwencjonalnej. Pomimo niskich temperatur będzie gorąco! „Kossakowski. Szósty zmysł” to cykl ukazujący środowisko i ludzi zajmujących się szeroko pojętą medycyną niekonwencjonalną. Uzdrowiciele, czyli wszyscy zajmujący się leczeniem poza oficjalnie uznaną medycyną akademicką, stworzyli alternatywny system, będący w istocie drugim obiegiem usług o charakterze paramedycznym. Przemek Kossakowski w kolejnych odsłonach programu, będzie przybliżał sylwetki uzdrowicieli, ukazywał ich relacje z pacjentami i starał odpowiedzieć na pytania o skuteczność alternatywnej medycyny. "Bezkresy Ukrainy". Prowadzący program Przemek Kossakowski przemierza magiczną Ukrainę i spotyka się z ludźmi, zajmującymi się szeroko pojętą medycyną niekonwencjonalną. Znachorzy, wróżki, uzdrowiciele. Wszyscy tworzą drugi obieg usług medycznych. Co ciekawe, na Ukrainie część tych usług jest uregulowana przepisami prawnymi. Zatem Przemek często staje przed dylematem i oceną swoich bohaterów. Czy są oni jeszcze lekarzami, czy już uzdrowicielami z pogranicza magii...? Kogo pozna tym razem i jakim zabiegom się podda?
2018-06-27, 03:00 Kossakowski. Szósty zmysł. Ukraina, odc. 1/12 Logo TTV

Emisje archiwalne Kossakowski. Szósty zmysł. Ukraina

Emisja Kossakowski. Szósty zmysł. Ukraina miała miejsce:

2018-02-24, 22:00 Kossakowski. Szósty zmysł. Ukraina, odc. 11/12 Logo TTV
2018-02-17, 22:00 Kossakowski. Szósty zmysł. Ukraina, odc. 8/12 Logo TTV
2018-02-10, 22:00 Kossakowski. Szósty zmysł. Ukraina, odc. 5/12 Logo TTV
2018-02-03, 22:00 Kossakowski. Szósty zmysł. Ukraina, odc. 4/12 Logo TTV
2018-01-27, 22:00 Kossakowski. Szósty zmysł. Ukraina, odc. 3/12 Logo TTV
2018-01-20, 22:00 Kossakowski. Szósty zmysł. Ukraina, odc. 2/12 Logo TTV
2018-01-13, 22:00 Kossakowski. Szósty zmysł. Ukraina, odc. 1/12 Logo TTV
2017-10-09, 01:50 Kossakowski. Szósty zmysł. Ukraina, odc. 12 Logo TTV
2017-10-02, 02:50 Kossakowski. Szósty zmysł. Ukraina, odc. 11/12 Logo TTV
2017-10-02, 02:20 Kossakowski. Szósty zmysł. Ukraina, odc. 10/12 Logo TTV
2017-09-25, 02:30 Kossakowski. Szósty zmysł. Ukraina, odc. 9/12 Logo TTV
Reklama
2017-09-25, 02:00 Kossakowski. Szósty zmysł. Ukraina, odc. 8/12 Logo TTV
2017-09-18, 02:30 Kossakowski. Szósty zmysł. Ukraina, odc. 7/12 Logo TTV
2017-09-18, 02:00 Kossakowski. Szósty zmysł. Ukraina, odc. 6/12 Logo TTV
2017-09-11, 02:30 Kossakowski. Szósty zmysł. Ukraina, odc. 5/12 Logo TTV
2017-09-11, 02:00 Kossakowski. Szósty zmysł. Ukraina, odc. 4/12 Logo TTV
2017-09-04, 02:30 Kossakowski. Szósty zmysł. Ukraina, odc. 3/12 Logo TTV
2017-09-04, 02:00 Kossakowski. Szósty zmysł. Ukraina, odc. 2/12 Logo TTV
2017-08-28, 02:00 Kossakowski. Szósty zmysł. Ukraina, odc. 1/12 Logo TTV

Emisja w stacjach

Kossakowski. Szósty zmysł. Ukraina można obejrzeć w:

Emisje w: TTV

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info