Kot na drzewie godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Kot na drzewie

W najbliższym czasie nie ma żadnych emisji pozycji programowych: Kot na drzewie

Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Kot na drzewie. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Kot na drzewie w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 160 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie.

Poprzednie emisje Kot na drzewie

Emisja Kot na drzewie miała miejsce:

2017-10-18

07:30 Kot na drzewie: Bezradne kociaki Logo Animal Planet
Shaun przeprawia się przez burzę, aby zwrócić dzikiego kota jego przybranej mamie, a Tom zostaje wezwany do Hanny - przyjaznej kotki, która utknęła na drzewie.

2017-10-17

07:30 Kot na drzewie: Humorzasty kot Logo Animal Planet
Ekipa zostaje wezwana do humorzastego kota Malcolma - recydywisty, który nie życzy sobie niczyjej pomocy. Jego nieprzewidywalne zachowanie szybko da się zauważyć.

2017-10-16

07:30 Kot na drzewie: Słyszysz mnie, kociaku? Logo Animal Planet
Shaun dostaje nie lada wyzwanie - musi ściągnąć z drzewa głuchego kota o imieniu Snow. Tom i Shaun wybawią także z opresji kota recydywistę, wabiącego się Mow Mow.

2017-10-13

07:30 Kot na drzewie: Uwięziony w żywopłocie Logo Animal Planet
Tom musi wykorzystać swoje umiejętności i doświadczenie, aby wydostać z gęstego żywopłotu kotkę Ruby i zwrócić ją jej właścicielce.

2017-10-12

07:30 Kot na drzewie: Drapiący kociak Logo Animal Planet
Shaun przekonuje się na własnej skórze, że "ciasteczko" nie jest wcale takie słodkie, próbując ściągnąć z drzewa niezwykle płochliwego kota o tym smakowitym imieniu.

2017-10-11

07:30 Kot na drzewie: Recydywista Logo Animal Planet
Shaun zmaga się z silnym wiatrem, próbując uratować sympatycznego kota Tiggera, który notorycznie wdrapuje się na drzewa. Tymczasem Tom udaje się na ratunek kota Frittera.

2017-10-10

07:30 Kot na drzewie: Koty na szczycie Logo Animal Planet
Shaun udaje się do La Conner, aby uratować kotkę Play-Play, której zrozpaczona właścicielka czeka 21 metrów poniżej. Tymczasem Tom zostaje wezwany na nocną misję.

2017-10-09

07:30 Kot na drzewie: W opałach Logo Animal Planet
W deszczowy dzień Shaun zostaje wezwany do Covington, aby sprowadzić na ziemię przyjaźnie nastawionego kota, który tęskni za swoim domem.

2017-10-06

07:30 Kot na drzewie: Promeo, Promeo! Logo Animal Planet
Shaun i Tom muszą sprawdzić czy kociak uwięziony na drzewie należy do osób, które wezwały ich na pomoc. Tom uratuje także kota, na którego czeka jego psi przyjaciel.

2017-10-05

07:30 Kot na drzewie: Na ratunek kociakom Logo Animal Planet
Shaun udaje się na samotną nocną misję, aby uratować kota, który zaginął trzy tygodnie temu. Tom i Shaun podejmą także próbę uratowania dzikiego kota w Bonney Lake.

Emisja w stacjach

Kot na drzewie można obejrzeć w:

Emisje w: Animal Planet

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info