Królowa Serc godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Królowa Serc będzie miała miejsce:

2018-02-26

05:05 Królowa Serc, sez. 1, odc. 97 Logo TV Puls
Estefania prosi Javiera, by ją zabił, gdyż woli umrzeć niż żyć bez jego miłości. Wyznaje, że nienawidzi Reiny. Rozgniewany mężczyzna krzyczy, że potępia dzień, w którym ją spotkał po raz pierwszy. Lekarze ostrzegają Reinę, że Clarita umrze bez koniecznej operacji. Greta przyznaje się przed Lazaro do wszystkich swoich złych uczynków jakich się dopuściła, gdy była napędzana wewnętrzną nienawiścią... Wyznaje również, że w dniu swojego wypadku miała zamiar zabić Damiana. Javier robi wyrzuty Patricio, bo Estefania wciąż jest na wolności mimo dostarczonych mu dowodów, które pogrążają kobietę. Smith jest zazdrosna i nie rozumie czemu Patricio chroni Estefanię. Tymczasem Królowa Diamentów wyjawia Victorowi, że Reina i Javier byli razem w Hiszpanii. Patricio mówi Javierowi i Smith, że dowody zebrane przeciwko Estefanii są fałszywe… W międzyczasie Reina informuje Javiera o chorobie Clarity. Greta zaczyna czuć swoje nogi. Lazaro niestety nie rozumie czemu dziewczyna się z nim żegna. Dochodzi również do bardzo emocjonalnego pożegnania między Gretą, Susaną, Estefanią i Victorem. Zebrani ogłaszają śmierć Grety.
/ USA / 2014 / telenowela

2018-02-27

05:05 Królowa Serc, sez. 1, odc. 98 Logo TV Puls
Lazaro jest przybity i bardzo przygnębiony z powodu śmierci Grety. Lekarze nie dostają zgody na przeprowadzenie sekcji zwłok. Gdy Clarita dowiaduje się o śmierci Grety zaczyna płakać i wydzwaniać do zmarłej. Jackie wyznaje Smith, że Patricio podmienił próbki zaniesione do testu DNA na ojcostwo. Lopez przybywa do Madrytu, by na rozkaz Estefanii śledzić każdy krok Reiny. Lazaro mówi Jackie o swoim dziwnym przeczuciu, jakby trumna Grety była pusta. Javier postanawia wrócić do Hiszpanii. Tymczasem Patricio wyjawia Smith, że Victor de Rosas przybędzie do Hiszpanii przed Javierem. Ktoś pozostawia Reinie suknie ślubną poplamioną krwią i kartę Królowej Diamentów z napisem „Znalazłam Cię”.
/ USA / 2014 / telenowela

2018-02-28

05:05 Królowa Serc, sez. 1, odc. 99 Logo TV Puls
Lazaro prosi Jackie, by zaopiekowała się dzieckiem. Victor przybywa do Hiszpanii i odkrywa, że Reina jest w ciąży. Patricio oznajmia Smith, że Lopez jest oszustem, który należał do organizacji rozbitej przez Victora. Lopez chcąc porwać Claritę wdaje się w bójkę z Victorem w wyniku której Asuncion zostaje ranna. Mężczyźnie udaje się zabrać dziewczynkę. Smith wyjawia Javierowi, że Patricio podmienił testy DNA i Clarita jest jego córką. Gdy Javier dociera do Madrytu znajduje Reinę i Asuncion w bardzo złym stanie. Kobieta traci dziecko. Tymczasem Patricio wyjawia Estefanii, że Lopez jest zdrajcą. Jednocześnie wkurza się na kobietę za wydanie rozkazu porwania dziecka Reiny. Lopez dzwoni do Javiera i oznajmia mu, że zabije dziewczynkę. W telefonie słychać strzały. Porywacz zostaje zastrzelony przez wysłannika Estefanii. Javier myśli, że dziewczynka nie żyje. W międzyczasie ktoś okrada skarbiec Estefanni i zabiera cztery Czerwone Diamenty.
/ USA / 2014 / telenowela

2018-03-01

05:05 Królowa Serc, sez. 1, odc. 100 Logo TV Puls
Smith mówi Patricio, że Clarita nie żyje. Reina zrozpaczona czuwa przy łóżku Asuncion i prosi by kobieta walczyła z całych sił o swoje życie. W międzyczasie kobieta wyznaje Victorowi, że dziecko, które straciła mogło być jego. Javier dostaje telefon z żądaniem okupu za Claritę. Mężczyzna razem z Victorem łączy siły, by uratować dziecko. Smith chce aresztować Estefanię. Ta jednak przekonuje ją, że zdecydowanie za dużo wie o różnych układach, by iść do więzienia. Braciom de Rosas udaje się uratować dziewczynkę, jednak szybko zawożą ją do szpitala, gdyż jej stan jest tragiczny. Clarita musi przejść poważną operację. Nim do niej dochodzi dziecko dowiaduje, się kim jest jej biologiczny ojciec. Victor prosi Isidro o sprawdzenie czy Lopez zabiła jego babcię oraz czy był to rozkaz Estefanii. W Centrum Służb Specjalnych Estefania wyznaje, że wszystko co wie o ich struktura dowiedziała się od Bolivara.
/ USA / 2014 / telenowela

2018-03-02

05:05 Królowa Serc, sez. 1, odc. 101 Logo TV Puls
Patricio informuje Smith, że cztery Czerwone Diamenty są w ich rękach, gdyż znaleziono je w żołądku Cristiana Palaciosa. Jackie adoptuje dziecko. Estefania mówi Isidro, że organizacja zabiła Paz i stała za porwaniem Clarity. Operacja dziewczynki nie powiodła się i teraz dziecko potrzebuje przeszczepu serca, w innym przypadku umrze. Victor zostaje porwany przez kobietę o pseudonimie „La Cobra”, która ma rozkaz zabić go. Jednak gotowa odstąpić od zadania w zamian za cztery Czerwone Diamenty. La Cobra zabija zleceniodawcę i oszczędza de Rosasa. Patricio mówi Estefanii, że grozi jej poważne niebezpieczeństwo, gdyż ktoś chce ją zabić.
/ USA / 2014 / telenowela

2018-03-05

05:05 Królowa Serc, sez. 1, odc. 102 Logo TV Puls
Victor zostawia list Reinie, w którym pisze, że nigdy nie podda się i zawsze będzie o nią walczył. Smith przybywa do Hiszpanii. Cristian odkrywa, że ciąża Connie była kłamstwem. Wzburzony spotkaniem ze Smith Javier prosi, by kobieta zostawiła go w spokoju raz na zawsze i nigdy więcej nie pojawiała się w jego życiu. Policjantka zdradza Javierowi, że to Estefania wydała rozkaz porwania Clarity. Tymczasem Estefania uprzedza Patricio, że zabije Smith jeśli ta wyjawi Bolivarowi, że to ona wydała rozkaz porwania Clary. Juan Jose przysłuchuje się Susanie, która mówi przez sen o Grecie. La Cobra pojawia się w Las Vegas, by odebrać zapłatę od Victora. Bolivar wkracza do pokoju Estefanii i wypomina kobiecie wszystkie jej czyny. Patricio staje w obronie Królowej Diamentów. Znaleziono martwą kobietę z czerwonym diamentem w brzuchu. Okazuje się, że była kochanką Lopeza. Pomiędzy Jackie i Patricio dochodzi do intymnego zbliżenia.
/ USA / 2014 / telenowela

2018-03-06

05:05 Królowa Serc, sez. 1, odc. 103 Logo TV Puls
Victor informuje wszystkich domowników, że La Cobra jest jego nowym osobistym ochroniarzem. Patricio prosi Jackie, by pomogła mu zapomnieć o Smith. Victor ujawnia Isidrio prawdziwą tożsamość La Cobry. Cristian zna La Cobre z przeszłości. Javier otumania Estefanię i wykorzystując jej stan każe jej podpisać szereg transakcji biznesowych. Susana nachodzi parę, jednak nie odkrywa dziwnego stanu Estefanii. Connie podejrzewa Cristiana o niewierność. Tymczasem Javier zamyka Estefanię w odziedziczonym po ojcu zakładzie psychiatrycznym i wydaje szczegółowe instrukcje odizolowania jej od świata zewnętrznego.
/ USA / 2014 / telenowela

2018-03-07

05:05 Królowa Serc, sez. 1, odc. 104 Logo TV Puls
Javier planuje w zemście zgotować Estefanii piekło w szpitalu psychiatrycznym. Asuncion powoli odzyskuje przytomność i budzi się ze śpiączki. Wyznaje Reinie, że jej ojciec nie był dobrym człowiekiem choć ona z całych sil w to wierzyła. Cristian błaga Alice, by nie współpracowała z Victorem. Alicia jest siostrą Cristiana, która w przeszłości miała romans z Victorem. Estefania budzi się z narkotycznego stanu i odkrywa, że jest w szpitalu psychiatrycznym. Kobieta próbuje uciec, krąży wkoło, aż w końcu otwiera jeden z pokoi i z szokiem odkrywa, że wewnątrz jest Octavio de Rosas. Tymczasem wszyscy są zaniepokojeni zniknięciem Estefanii. Susana spotyka dziewczynkę Lazaro i widzi jej niesamowite podobieństwo do Grety. Zostaje znaleziony dawca serca dla Clary. Alicia bierze z banku cztery Czerwone Diamenty i Koronę.
/ USA / 2014 / telenowela

2018-03-08

05:05 Królowa Serc, sez. 1, odc. 105 Logo TV Puls
Akcja telenoweli "Królowa serc” rozgrywa się w Las Vegas. Główna bohaterka - Reina zarabia na życie jako szwaczka i asystentka znanego projektanta sukien ślubnych. Żyje wraz z macochą i przyrodnią siostrą. Kobiety nieustannie jej dokuczają i traktują jak kopciuszka. Jej szare życie nabiera barw, gdy poznaje Nicolasa – przystojnego parkingowego, którego bierze za milionera. Zakochana para postanawia się pobrać. Sytuacja komplikuje się, gdy mafioso Víctor Rosas w zemście za swoją córkę zleca zabicie Nicolasa. Niedopowiedzenia i tajemnice rozdzielają zakochanych na lata. Dziwne zawiłości losu powodują, że kolejny raz ich drogi się krzyżują, jednak w zupełnie nowych okolicznościach…
/ USA / 2014 / telenowela

2018-03-09

05:05 Królowa Serc, sez. 1, odc. 106 Logo TV Puls
Lekarze zaczynają skomplikowaną operację przeszczepu serca. Smith informuje Javiera, że Patricio przysłał jej wiadomość, iż jeśli Estefania nie wróci, lista agentów służb specjalnych i ich prawdziwe tożsamości zostaną ujawnione, co sprowadzi na nich olbrzymie niebezpieczeństwo. Javier podejrzewa, że ktoś z wewnątrz służb specjalnych chroni Estefanię. Victor idzie do łóżka z La Cobrą. Patricio wyjawia Jackie, że Estefania jest dla niego bardzo ważna. Lekarz ze szpitala psychiatrycznego przesłuchuje Estefanię i wypytuje ją o sekrety Octavio de Rosasa, jednak kobieta nic nie mówi, co wyprowadza mężczyznę z równowagi. Całą sytuację obserwuje Javier za pośrednictwem kamer. Prawdziwy Octavio de Rosas rysuje twarz Smith i mówi do niej z wielkim wzruszeniem. Jego pokój jest pełen rysunków i zdjęć kobiety. Jackie mówi Lazaro, że Patricio jest przekonany o udziale Javiera w porwaniu Estefanii. Juan Jose słyszy cała rozmowę. Cristian coraz bardziej martwi się o Alicię aka La Cobra i prosi ją by była ostrożna, bo chce ją jeszcze zobaczyć. Tymczasem Alicia udaje się na spotkanie z Connie bez wiedzy Cristiana. Patricio po przybyciu do Madrytu udaje się do domu Reiny, by zapytać Javiera o Estefanię. W międzyczasie Reina dowiaduje się, że Estefania stała za porwaniem jej córki.
/ USA / 2014 / telenowela

2018-03-12

05:05 Królowa Serc, sez. 1, odc. 107 Logo TV Puls
Alicia dzwoni do Connie i prosi ją o przybycie do domu De Rosas. Kobieta wszystko tak organizuje, by Connie zobaczyła ją całującą się z Isidro. Zaskoczony mężczyzna próbuje wszystko wyjaśnić, jednak zraniona Connie nie chce go słuchać. Isidro każe Alicii trzymać się z daleka od Connie. Cristian mówi Susanie, że wszyscy podejrzewają, iż Estefania nie żyje. Octavio wciąż mówi do fotografii Smith. Patricio podejrzewa Javiera o porwanie Estefanii i każe mu wyjawić gdzie jest kobieta. Boliwar zaprzecza, by cokolwiek wiedział w tym temacie. Śledczy ostrzega kolejny raz, że jeśli Królowa Serc nie odnajdzie się żywa lista agentów służb specjalnych zostanie ujawniona światu, a wśród nich nazwisko jego i Smith. Estefania pozostawia Victorowi nagranie, w którym podaje mu listę nazwisk agentów służb specjalnych i wszelkie informacje na ich temat. W filmie kobieta opowiada również o Javierze Bolivarze, którego jedynym celem jest wpakowanie ich za kratki. Octavio wyjawia Estefanii, że podszywający się pod niego mężczyzna to Geronimo. Kobieta wypytuje Octavia o to jak poznał Smith.
/ USA / 2014 / telenowela

2018-03-13

05:05 Królowa Serc, sez. 1, odc. 108 Logo TV Puls
Javier wyznaje Reinie, że nigdy nie zaakceptuje Smith jako swojej matki. Patricio robi scenę zazdrości Smith. Kobieta zapewnia go, że najlepsze co może zrobić to być z Jackie, jednak mężczyzna nie chce słuchać. Para zaczyna się namiętnie kochać. Jackie jest wściekła i rozczarowana zachowaniem Patricio i mówi mu, że jest potworem. Zrozpaczona kobieta szuka pocieszenia w ramionach Lazaro. Estefania okłamuje Octavia w sprawie Smith i Javiera. Prosi mężczyznę, by pomógł jej uciec z tego szpitala i zemścić na Javierze. Kobieta uwodzi de Rosasa i idzie z nim do łóżka. W międzyczasie przekonuje go, by uciekł z nią. Juan Jose zarzeka się przed Susaną, że jej nie zdradził. Kobieta postanawia go śledzić. Victor dzwoni do Reiny i mówi jej, że wie o tym iż Javier jest tajnym agentem. Pyta kobietę jak może żyć obok człowieka, który jest zdolny do wszystkiego i ciągle kłamie. Reina odpowiada Victorowi, że kocha Javiera, a jego nienawidzi. Tymczasem Isidro dowiaduje się, że Alicia ma diamenty. Javier odnajduje siostrę Patricia – Emperatriz, która opowiada mu swoją smutną historię.
/ USA / 2014 / telenowela

2018-03-14

05:05 Królowa Serc, sez. 1, odc. 109 Logo TV Puls
Reina zapewnia Smith, że jest gotowa zabić w obronie Clary i Javiera. Emperatriz wyjaśnia Javierowi, że jej brat został adoptowany i opowiada ze szczegółami o jego życiu. Asuncion prosi Smith, by pomogła jej odnaleźć syna. Estefania obiecuje Octavio, że po wyjściu zostanie jego żoną. Kobieta podejmuje próbę ucieczki. Alicia szantażuje Isidro, że zabije Connie, jeśli ten wyjawi Victorowi kto jest w posiadaniu diamentów. Lazaro zgadza się na propozycję Jackie, by wziąć ślub. Reina informuje Javiera, że Victor wie iż jest on tajnym agentem. W międzyczasie kobieta odbiera telefon ukochanego. Po rozmowie z Emperatriz, Reina podejrzewa Javiera o zdradę. Patricio wydaje Javierowi rozkaz powrotu do Las Vegas, jednak mężczyzna odmawia demaskując policjanta. Wyjawia mu, iż wie o jego pokrewieństwie z Reiną i Estefanią. Zaskoczony mężczyzna obiecuje puścić wolno Javiera, jeśli ten wyjawi mu gdzie jest jego jedyna rodzina – Estefania. Tymczasem Susana udaje się do szpitala psychiatrycznego wesprzeć Juan Jose. Estefania widząc ją w szpitalu psychiatrycznym prosi Octavia, by namówił kobietę do pomocy im w ucieczce.
/ USA / 2014 / telenowela

2018-03-15

05:05 Królowa Serc, sez. 1, odc. 110 Logo TV Puls
Reina prosi Patricio, by zostawił ich w spokoju, aby nie zabierał Javiera ze względu na dobro Clary, tym bardziej, że jej stan wciąż jest bardzo trudny. Alicia sprawia, że Victor dochodzi do dziwnych wniosków… Octavio spotyka się z Susaną podczas jej wizyty w szpitalu psychiatrycznym. Zszokowana kobieta mdleje. Gdy opowiada Juan Jose o tym co widziała, ten okłamuje ją i wmawia, że to tylko przywidzenie, a nie rzeczywistość. Javier pyta Patricio co zrobi jeśli Estefania jest winna wszystkich zamachów na Reinę, próby doprowadzenia jej do szaleństwa oraz licznych porwań? Smith ujawnia Claricie, że jest jej babcią, a Javier biologicznym ojcem. Asuncion dowiaduje się, iż Patricio to syn, którego szuka. Bolivar odnajduje martwą Emperatriz w księgarni – kobieta leży na podłodze z wbitym nożem.
/ USA / 2014 / telenowela

2018-03-16

05:05 Królowa Serc, sez. 1, odc. 111 Logo TV Puls
Isidro informuje Cristiana, że mordercą Maciano była La Cobra. Juan Jose dowiaduje się, że Susana ponownie udała się do szpitala psychiatrycznego, by zbadać swoje przywidzenie. Zdesperowany mężczyzna przybywa do szpitala w poszukiwaniu jej. Niespodziewanie zostaje postrzelony przez Estefanię. W szpitalu Susana wpada na doktora, które podaje jej leki usypiające i próbuje zgwałcić… Octavio myśli, że Estefania jest umierająca i pomaga jej w ucieczce. Kobieta, by umożliwić im wyjście zabija jednego z lekarzy. Para po wyjściu udaje się do domu Andresa Hidalgo. Isidro grozi Victorowi, że jeśli ten zaszkodzi lub skrzywdzi Connie to bez skrupułów wyjawi wszystko co wie o nim. Javier dowiaduje się o romansie jaki miał miejsce pomiędzy Patricio, a Emperatriz. Tymczasem Asuncion znika…
/ USA / 2014 / telenowela

2018-03-19

05:05 Królowa Serc, sez. 1, odc. 112 Logo TV Puls
Victor, który ma w posiadaniu listę agentów ujawnia jedno z nazwisk. Po tym jak agent zostaje zabity, mężczyzna postanawia wykorzystać spis do własnych celów, ujawniając resztę nazwisk z listy...Na jaw wychodzi kto stoi za morderstwem Emperatriz. Tymczasem mężczyzna, który porwał Asuncion dowiaduje się kim jest jego ofiara... Wykorzystując sytuację wabi Reinę w pułapkę i porywa. Estefania poprzysięga zemstę wszystkim, którzy przysporzyli jej cierpienia, a Jackie i Lazaro decydują się na ślub przed wyjazdem do Miami.
/ USA / 2014 / telenowela

2018-03-20

05:05 Królowa Serc, sez. 1, odc. 113 Logo TV Puls
Smith i Javier rozpoczynają śledztwo dotyczące śmierci Emperatriz. Niestety, w międzyczasie Javier dostaje informację o porwaniu Reiny… Juan Jose z ulgą odkrywa, że Susanie udało się uciec przed gwałtem. Patricio udając się do miejsca przetrzymywania Asuncion sam zostaje porwany przez Łowcę. Przestępca grozi mu zabiciem porwanych przez niego kobiet, jednak obojętność Patricio go zaskakuje. Mężczyzna postanawia zabić swoich więźniów korzystając z dawnej metody Particio – wstrzyknięcia śmiertelnej dawki narkotyku. El Cazador dokładnie opisuje kolejne kroki postępowania wobec Reiny i Patricio i nazywa to „Białym Projektem”. Mimo błagań Asuncion Łowca nie zmienia zamiarów… Javierowi udaje sie odnaleźć porwanych, niestety pojawia się zbyt późno, Reina wygląda na martwą…
/ USA / 2014 / telenowela

2018-03-21

05:05 Królowa Serc, sez. 1, odc. 114 Logo TV Puls
Javierowi udaje się ożywić Reinę zastrzykiem adrenaliny podanym prosto w serce. Niestety, zamieszanie przy ratowaniu kobiety wykorzystuje El Cazaro i ucieka. Po całym zamieszaniu Reina odzyskuje utracone wspomnienia… Tymczasem Estefania spotyka się z Victorem i wyznaje, że jej pragnienie zemsty jest większe niż kiedykolwiek. Victor kontynuuje swój plan – „Projekt Jupiter”. Isidro wyjawia Cristianowi tajemnice Alice i grozi mu, że jeśli za jego sprawą coś stanie się Connie, on zabije mu rodzinę. W międzyczasie Victor grozi Alice śmiercią, jeśli nie zwróci mu Czerwonych Diamentów. Reina i Nicolas otrzymują zaskakującą i przerażającą przesyłkę... Patricio godzi się z matką i prosi Javiera, aby zrobił wszystko co w jego mocy, by zostać nowym szefem agencji.
/ USA / 2014 / telenowela

2018-03-22

05:05 Królowa Serc, sez. 1, odc. 115 Logo TV Puls
Jackie obawia się zmiany szefa agencji, a Patricio myśli o przejściu na emeryturę i porzuceniu swojego dotychczasowego życia. Okazuje się, że adopcją Agathy jest zainteresowana jeszcze jedna rodzina… Javier traktuje kolejne pudło pozostawione przed domem jako ostrzeżenie, ale nie zamierza się nim przejmować i postanawia przyjąć stanowisko szefa agencji. Jednocześnie obiecuje Reinie, że gdy tylko zdemaskuje wszystkich ludzi odpowiedzialnych za ten cały bałagan to zrezygnuje z funkcji. Estefania wraca do tańca, by zarobić na swoje utrzymanie. Tymczasem Victor ujawnia kolejne nazwisko z listy… Estefania grozi mężczyźnie, że zabije jego ukochaną - Smith… Reina okłamuje Javiera, by ten nie dowiedział się o jej spotkaniu z Victorem.
/ USA / 2014 / telenowela

2018-03-23

05:05 Królowa Serc, sez. 1, odc. 116 Logo TV Puls
Octavio jest przerażony, gdyż zna plany Estefanii i wie, że jest gotowa na wszystko, by dokonać zemsty. Kobieta postanawia nawet ekshumować zwłoki mężczyzny podszywającego się pod Octavio. Jednak co chce tym osiągnąć? Susana decyduje się odejść od Juan Jose, odseparować się od niego. Niedługo po tym widzi go całującego się z Yolandą… Patricio wraca do agencji i wraz z Javierem odkrywa, że Reiny nie ma w Hiszpanii. Tymczasem kobieta spotyka się z Victorem, który pyta ją co jest w stanie zrobić, by kolejny agent służb specjalnych nie zginął. Reina powoli odzyskuje coraz więcej wspomnień, co nie umyka uwadze Victora. Jej pamięć może okazać się niebezpieczna dla niej i jej otoczenia… Reina informuje Smith, że Victor jest w posiadaniu listy agentów. W międzyczasie agentka, Javier i Victor odkrywają, że Octavio żyje.
/ USA / 2014 / telenowela
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Królowa Serc. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Królowa Serc w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 160 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie.

Poprzednie emisje Królowa Serc

Emisja Królowa Serc miała miejsce:

2018-02-23, 05:05 Królowa Serc, sez. 1, odc. 96 Logo TV Puls
Patricio nie wydaje zgody na plan Javiera. Jackie mówi mężczyźnie, że nie powinien wierzyć przełożonemu, iż odmówił ze względu na Reinę i Claritę, według niej za odmową kryje się coś poważniejszego. Isidro nie może przestać myśleć o porzuconym pod kościołem dziecku i wraca po nie. Greta prosi Lazaro o przebaczenie jej wszystkiego co złego uczyniła. Juan Jose mówi Connie, że Isidro ma dziecko, a on widział jak wychodzi z nim ze szpitala. Lopez należy do tej samej organizacji co Pilar i to ona zabiła babcię Paz. Patricio informuje Estefanię, że postawa Biolivara wobec niej uległa zmianie, mężczyzna przestał ją chronić i ma nawet chęć wydać ją Służbom Specjalnym. Javier odkrywa Patricio w domu Estefanii. Żąda od kobiety, by mu wytłumaczyła, dlaczego powiedziała Reinie, że Nicolas nie żyje...
2018-02-22, 05:05 Królowa Serc, sez. 1, odc. 95 Logo TV Puls
Greta rozmawia z Victorem i mówi mu o swojej wściekłości i chęci zemsty, o tym, że od wyjścia ze szpitala psychiatrycznego jej jedynym celem była zemsta i cierpienie wszystkich dookoła. Isidro wychodzi ze szpitala z dzieckiem Grety na rękach. Zostaje zauważony przez Lazaro i Juan Jose. Mężczyzna nie potrafi zabić dziecka, dlatego porzuca je na schodach kościoła. Patricio informuje Estefanię, że Javier wrócił do Las Vegas, a Reina spodziewa się jego dziecka. Dla kobiety to jest prawdziwy cios. W międzyczasie Greta dowiaduje się o tragicznej śmierci babci Paz. Lazaro ostrzega Victora i Gretę, że Służby Specjalne poszukują Grety, gdyż dowiedziały się o jej zbrodni sprzed lat. Victor mówi Susanie i Estefani o swoim planie uchronienia córki przed wiezieniem – chce wmówić wszystkim, że jest martwa. Javier przekonuje Patricio i Smith, że Victora i Estefanię uda się złapać tylko wtedy, gdy będą myśleli, że on nie żyje. Przełożonemu nie podoba się ten pomysł. Clarita ciężko zachorowała. Asuncion informuje Reinę, że mała od dziecka ma problemy z sercem.
2018-02-21, 05:05 Królowa Serc, sez. 1, odc. 94 Logo TV Puls
Patricio zmusza Javiera do powrotu do Las Vegas. Victor jest w niebezpieczeństwie, gdyż podejrzewa się go o zamordowanie Pilar, która należała do organizacji chroniącej Reinę. Javier informuje Patricio, że Reina spodziewa się jego dziecka. Patricio żąda od Reiny i Bolivara, aby zerwali ze sobą wszelkie kontakty i nigdy więcej się ze sobą nie spotkali. Reina nie zgadza się na wykonanie rozkazu. Victor jest przygnębiony stratą babci i oddaniem dwóch Czerwonych Diamentów Estefanii, jednak mężczyzna jest zdeterminowany do zdjęcia straszliwej klątwy. Greta budzi się ze śpiączki podczas odwiedzin Lazara. Victor jest pewny, że za śmierć jego babci odpowiada organizacja. Reina uświadamia Javiera, że Estefania była osobą, która ich rozdzieliła, gdyż w dniu ich ślubu poinformowała ją, że jej ukochany nie żyje. Bolivar postanawia wrócić do Las Vegas i sprawić, by Estefania i Victor zapłacili za wszystkie krzywdy i cierpienia jakie wyrządzili jemu i Reinie. Tymczasem Victor boi się o życie Grety.
2018-02-20, 05:05 Królowa Serc, sez. 1, odc. 93 Logo TV Puls
Susana upija się w barze. Estefania i Victor planują budowę nowego bezpiecznego miejsca do przechowywania diamentów. Victor zostaje jednym z podejrzanych w sprawie o morderstwo Pilar. Babcia wyjawia Victorowi i Estefanii, że to ona zabiła dziewczynę. Javier sugeruje Reinie, by przebrała się za mężczyznę i uciekła z Clarą, a on do nich dołączy później. W międzyczasie Reina dowiaduje się, że Javier jest tajnym agentem i odkrywa cel jego misji. Kobieta wyjawia, że spodziewa się dziecka Bolivara. Connie prosi Isidro, by wspólnie uciekli i zaczęli życie na nowo. Estefania i Victor planują zakończyć klątwę i umieścić wszystkie diamenty razem. Tymczasem Victor odnajduje zwłoki babci w basenie.
2018-02-19, 05:05 Królowa Serc, sez. 1, odc. 92 Logo TV Puls
Patricio wyznaje Estefanii, że Javier żyje i jest w kraju. Victor chce zabić Estefanię, bo używa do mordowania takiej samej bransoletki z diamentem jak on. Mężczyzna w międzyczasie informuje Estefanię, że przyjaciółka z internatu Grety nie popełniła samobójstwa, lecz została zamordowana. Dziecko Lazaro i Grety przychodzi na świat. To mała dziewczynka. Victor rozkazuje Isidro zabić niemowlę. Javier powraca do Madrytu, do kryjówki Reiny i pozwala jej wierzyć, że tym razem powrócił na stałe. Estefania prosi Patricio by dowiedział się gdzie jest Javier i sprowadził go z powrotem. Smith wyznaje Jackie, że zna prawdę o potworności Patricia i jego czynach. Juan i Lazaro znajdują dokumenty, z których wynika, że Greta był zamknięta w szpitalu psychiatrycznym i podejrzewano ją o zabicie swojej najlepszej przyjaciółki z internatu. Tymczasem zostaje znalezione martwe ciało Pilar, z odciśniętym diamentem na szyi. Estefania prosi Victora, by skolekcjonował cztery czerwone diamenty i zdjął z nich klątwę raz na zawsze. Javier odkrywa, że ktoś podczepił mu nadajnik i wkrótce przyjdą po niego i Reinę.
2018-02-16, 05:05 Królowa Serc, sez. 1, odc. 91 Logo TV Puls
Patricio zabiera Javiera i Victora do kwatery służb specjalnych. Jackie przypomina sobie jak Patricio ją torturował. Isidro próbuje udusić Juan Jose. Susana mówi Estefanii o tym co przeżyła dawniej z Gretą. Lazaro wypomina Grecie, że nadal kocha Patricio. Jackie z kolei, wypomina Patricio, że powinien był pozwolić Javierowi zabić Victora. Javier przysięga Patricio, że zabije Victora. Smith mówi Javierowi, że jeśli zabije Victora, to ona pójdzie do więzienia. Patricio próbuje zastawić zasadzkę na Reinę. Asuncion udaje się do Hiszpanii. Jackie mówi Victorowi, że znalazła kolejną zamordowaną osobę ze znakiem diamentu. A ktoś kto ją zamordował miał tą samą diamentową bransoletkę. Victor przypomina sobie, że Greta przyznała się do zabicia koleżanki z internatu.
2018-02-15, 05:05 Królowa Serc, sez. 1, odc. 90 Logo TV Puls
Jeśli Smith będzie chciała odseparować Estefanię od brata, ta będzie chciała ją zabić. Patricio mówi Smith, że zdradził wszystkich w momencie kiedy wymienił DNA Clarity. Zrobił to jednak, by ochronić śledztwo służb specjalnych. Patricio odkrywa, że agent w Belgii był oszustem. Reina mówi Smith o tym, że Javier chce zabić Victora. Smith znajduje miejsce, w którym spotkają się, by zagrać w tajemną grę. Patricio dowiaduje się co to za miejsce. Mówi Smith, że nie powinna tam iść. Susana zdradza Estefanni, że w czasach gdy Greta była nastolatką, została umieszczona w szpitalu psychiatrycznym. Dowiedziała się o samobójstwie przyjaciółki i prawie postradała zmysły. Pomiędzy Victorem a Javierem wywiązuje się bijatyka. Patricio nie dopuszcza do zabicia Victora przez Javiera. Reina mówi Claricie, że Javier jest miłością jej życia.
2018-02-14, 05:05 Królowa Serc, sez. 1, odc. 89 Logo TV Puls
Babcia Victora nagle ciężko choruje. Na łożu śmierci prosi Victora, by zaopiekował się zakonnicą o imieniu Piedad. Jackie podejrzewa, że może istnieć więcej niż jedna diamentowa bransoletka lub więcej niż jeden morderca. Javier tłumaczy Reinie, że organizacja, która chciała pozbawić ją życia już nie istnieje, a to dzięki Victorowi de Rosas. Isidiro zostaje uwolniony i udaje się na poszukiwanie Connie. Kobieta mówi mu, że teraz jest żoną Cristiana. Victor składa propozycję Estefanii – chce założyć wspólnie nową organizację. Pilar robi babci Victora zastrzyk z trucizną. Jackie zostaje zaatakowana przez Lopeza. W bardzo złym stanie znajduje ją Lazaro. Reina mówi Claricie, że jest w ciąży i może stracić dziecko.
2018-02-13, 05:05 Królowa Serc, sez. 1, odc. 88 Logo TV Puls
Javier odnajduje pamiętnik Reiny i dowiaduje się, że kobieta oddała się Victorowi, by uratować mu życie. Mężczyzna prosi kobietę o wybaczenie i zakwestionowanie jej oddania. Reina prosi Javiera, by przysiągł, że nigdy nie zabije Victora. Ten jednak nie potrafi jej tego obiecać. Criastian na łożu śmierci prosi Connie, by go poślubiła. Kobieta się zgadza. Babcia Victora mówi, że to Pilar ma teraz wszystkie dowody. Estefania zasiewa w Victorze ziarno wątpliwości i nieufności do Pilar. Mężczyzna pyta Pilar czy ma dokumenty, których poszukuje. Jednak kobieta wszystkiemu zaprzecza. Javier odkrywa kto strzelał do niego i Reiny.
2018-02-09, 14:45 Królowa Serc, sez. 1, odc. 87 Logo TV Puls
Isidro wchodzi do magazynu i odnajduje rannego Cristiana. Zostaje zatrzymany jako podejrzany. Mężczyzna przysięga Connie, że nie miał nic wspólnego z zamachem na Cristiana. Patricio okłamuje Asuncion mówiąc, że Estefania nie miała nic wspólnego z zamchem na nią. Juan Jose widzi jak Victor całuje Susanę. Victor prosi ją o wybaczenie wszystkich krzywd jakie jej wyrządził. Smith przyjeżdża przesłuchać Estefanię, jednak nie spodziewa się spotkać tam Patricio. Agentka robi scenę zazdrości. Mężczyzna tłumaczy, że zbliżył się do niej, by wyciągnąć informację i odnaleźć diamenty. Jednak dość szybko przyznaje, że będzie również jej kochankiem… Javietr naciska na Reinę, aby zrobiła test ciążowy. Ta jednak odmawia i wyjawia, że nie wie czyje to dziecko. Mężczyzna wpada w szał i mimo błagań kobiety nie szczędzi jej ubliżeń. Jego złość potęguje się, gdy Reina potwierdza, że Victor nie zmuszał jej do bycia z nim. Agent tajnych służb kradnie Czerwone Diamenty dla Estefanii. Niedługo po tym zostaje zabity za zdradę Patricio. Reina wpisuje do swojego pamiętnika swoje przemyślenia, miedzy innymi zastanawia się nad tym czy wyjawić Javierowi prawdę o sytuacji z Victorem.
2018-02-08, 14:45 Królowa Serc, sez. 1, odc. 86 Logo TV Puls
Javier przybywa do Madrytu, gdzie ukrywa się Reina z Clarą. Greta nie wychodzi ze śpiączki. Patricio jest oburzony na Estefanię, że chciała zabić Asuncuion. W międzyczasie mężczyzna wypytuje Smith czy wie gdzie teraz znajduje się Reina, jednak nie uzyskuje satysfakcjonującej odpowiedzi. Jackie znajduje dwa diamenty w żołądku mężczyzny z kostnicy. Asuncion zostaje wezwana do Agencji Wywiadu przez Patricio, by pomogła mu szukać jego syna i Reiny. Connie wpada w depresję z powodu tęsknoty za Isidro. Estefania każe śledzić każdy ruch Javiera podejrzewając, że jest z Reiną. Tymczasem Bolivar prosi Lazaro, by zabrał chip namierzający go. Babcia Victora informuje go, że otrzymała wszystkie obciążające go dowody w dniu jego ślubu z Reiną, ale później oddała je komuś, lecz nie pamięta komu. Isidro prosi Cristiana o spotkanie w starym magazynie. Javier podejrzewa, że Reina jest w ciąży.
2018-02-07, 14:45 Królowa Serc, sez. 1, odc. 85 Logo TV Puls
Javier pyta Estefanię czemu wcześniej nie powiedziała, że Victor trafi do więzienia jeśli on zginie. Kobieta szybko wyjaśnia, że jeśli Victor tam trafi to pociągnie ja za sobą. Javier prosi, by prawda pozostała tylko pomiędzy nimi. Cristian mówi Connie, że wybaczy jej wszystko jeśli tylko zapomni o Isidro. W więzieniu Isidro dostaje od Patricio propozycję wyjścia z więzienia w zamian za wydanie jego szefa. Jednak zatrzymany nie przyjmuje jej twierdząc, że jego szef jest uczciwym człowiekiem. Asuncion prosi Reinę, by na siebie uważała, gdyż jest w niebezpieczeństwie. Patricio grozi Connie więzieniem za ukrywanie diamentu. Victor dowiaduje się od Susany, że jego babcia trafiła do kliniki. Udaje się do niej z wizytą. Na miejscu dowiaduje się, że Greta zna jego babcię i przekazała jej dokumenty, które w niepowołanych rękach mogą wsadzić go do wiezienia. Juan Jose oferuje Lazaro wsparcie w odniesieniu do sytuacji Grety. Lazaro grozi Victorowi, że pożałuje wszystkiego co uczynił. Javier otrzymuje komunikat z żądaniem okupu w zamian za porwaną Reinę. Mężczyzna robi wszystko, aby ocalić ukochaną. Isidro ucieka z więzienia i udaje się do Connie, by pożegnać się przed wyjazdem. Kobieta chce wyjechać razem z nim. Estefania wydaje wyrok na Asuncion. Jednak dzięki interwencji Patricio kobieta zostaje uratowana. Reina ucieka wraz z Clarą.
2018-02-06, 14:45 Królowa Serc, sez. 1, odc. 84 Logo TV Puls
Sterroryzowana Reina prosi Victora, by zaprzestał znęcania się nad Javierem, a w zamian da mu wszystko czego pragnie. Oferuje mu nawet siebie. Jackie pomaga Lazaro szukać Bolivara, gdyż przypuszcza, że Victor chce go zabić. Lazaro informuje Juan Jose, a Jackie Patricio, że Javier ma poważne kłopoty. W końcu parze udaje się uratować Bolivara. W międzyczasie Connie błaga Victora, by pomógł Isidro. Tymczasem Patricio mówi Estefanii, że podmiana próbek DNA powiodła się i wyniki testu przeczą ojcostwu Javiera. Smith podejrzewa, że Jackie podmieniła próbki do testu DNA. Borys prosi Boliwara, by trzymał się z daleka od Reiny. W międzyczasie Victor odkrywa kto chce zabić jego żonę. Estefania wyznaje Javierowi, że Victor choćby chciał to nie może go zabić.
2018-02-05, 14:45 Królowa Serc, sez. 1, odc. 83 Logo TV Puls
Javier pyta Smith czy wiedziała, że Clara jest jego córką. Mężczyzna wścieka się na kobietę. Susana prosi Gretę o wybaczenie wszystkich rzeczy, których nie zrobiła dla niej. Cristian wyznaje Reinie, że kocha Conni całym sercem. Mężczyzna spotyka Connie z Isidro, którego oskarża o kradzież czerwonego diamentu. Isidro prosi Connie, by nie wierzyła Cristianowi. Javier i Estefania udają się do domu Victora, by ogłosić wyniki testów DNA. Victor grozi Javierowi, że zabije Clarę jeśli ten chciałby ją mu odebrać. Bolivar prosi tylko, by dbał o dziewczynkę. Victor wydaje rozkaz pobicia Javiera i każe Reinie patrzeć na cierpienie ukochanego. Estefania poszukuje Javiera. Isidro zostaje zatrzymany.
2018-02-02, 14:45 Królowa Serc, sez. 1, odc. 82 Logo TV Puls
Jackie informuje Javiera, że lekarz Grety odebrał sobie życie. Smith podejrzewa, że coś łączy Estefanię i Patricio. Żąda od kobiety wyjaśnień. Tymczasem Patricio wyznaje Królowej diamentów, że kocha Smith. Reina wyznaje Javierowi, że Clara jest jego dzieckiem. Niestety, mimo długich tłumaczeń, mężczyzna nie daje temu wiary. Boris kontaktuje się z Javierem, by poinformować go, że Reina jest zdrajcą i trzeba ją zabić. Propozycja nie podoba się Bolivarowi i dochodzi do konfrontacji pomiędzy mężczyznami. Tymczasem Connie oznajmia Isidro, że chce być z nim do końca życia. Cristian mimo przeprosin Connie i próśb o wybaczenie nie potrafi odpuścić. Susana kolejny raz chce się zabić. W międzyczasie Lazaro prosi Javiera, by był czujny, gdyż grozi mu niebezpieczeństwo.
2018-02-01, 14:45 Królowa Serc, sez. 1, odc. 81 Logo TV Puls
Lopez na zlecenie Estefanii zabija lekarza, który operował Gretę. Cristian zjawia się w domu Victora i prosi o pomoc w odnalezieniu Connie. Jackie prosi Smith, by pomogła Patricio. Victor próbuje zabić Reinę, ale zostaje powstrzymany przez Javiera, który strzela do niego. Reina wyznaje Javierowi, że Greta ukradła dowody przeciwko Victorowi i Octavio. Javier prosi Jackie o przeprowadzenie testu DNA, by raz na zawsze wyjaśnić kwestie kim jest jej ojciec.
2018-01-31, 14:45 Królowa Serc, sez. 1, odc. 80 Logo TV Puls
Victor prosi Estefanię o wyjaśnienie, dlaczego chce zaszkodzić Smith. Connie zostaje porwana przez Isidro w dniu swojego ślubu. Boris informuje Javiera, że dostał rozkaz zabicia Reiny od organizacji, mimo posiadanych przez nią dowodów. Greta zapada w śpiączkę. Victor okłamuje wszystkich, że dziewczyna straciła dziecko. W międzyczasie grozi lekarzowi, by nie wyjawiał prawdy. Lazaro rozpacza przy łóżku dziewczyny i prosi ją, by nie poddawała się i walczyła o powrót do żywych. Patricio proponuje Javierowi powrót do służb specjalnych i ostrzega go przez zbytnim zaufaniem do Smith, która może być wspólniczką Victora de Rosas. Patricio przez Reinę przekazuje dowody Javierowi, a ten dostarcza je Borisowi. Sytuacja się komplikuje, gdy Boris chce zabić Javiera, za to że jest zdrajcą i agentem służb specjalnych.
2018-01-30, 14:45 Królowa Serc, sez. 1, odc. 79 Logo TV Puls
Javier udaje się do miejsca, gdzie Boris przetrzymuje Reinę, by dowiedzieć się wszystkiego osobiście. Mężczyzna jest pewny, że kobieta straciła pamięć. Ona tymczasem nie rozumie czemu nie ujawniła zebranych materiałów przeciwko Victorowi i Octavio przed utratą pamięci. Tymczasem stan Grety i jej nienarodzonego dziecka pogarsza się. Dziewczyna robi wyrzuty ojcu, że naraził jej dziecko podczas operacji i poprzysięga, że nigdy mu nie wybaczy. Prosi również o spotkanie z Reiną. Isidro informuje Victora o diamencie znalezionym u Connie i dodaje, że drogocenny kamień znajduje się w posiadaniu Cristiana. Tymczasem Reina wraca do domu i informuje Victora, że została porwana przez ludzi Octavia, którzy żądali od niej dokumentów, które rzekomo ukradła zmarłemu de Rosasowi. Kobieta próbuje dowiedzieć się czy Victor coś wie o tych dokumentach. W międzyczasie Reina udaje się na rozmowę z Gretą. Greta prosi ją o wybaczenie i wyznaje, że to ona ukradła dowody zebrane przeciwko jej ojcu i dziadkowi.
2018-01-29, 14:45 Królowa Serc, sez. 1, odc. 78 Logo TV Puls
Javier ponownie zabiera Reinę do swojej kryjówki. Niestety, tym razem Estefania szpieguje parę. Victor oznajmia Patricio, iż wie że jego wspólniczką jest Smith, która miała związek z kradzieżą diamentów jego ojca. W wyniku braku dowodów Victor wychodzi na wolność i przerywa radość Susany i Lazaro z powodu ciąży Grety. Mężczyzna naciska Asuncion, by powiedziała, gdzie jest Reina. Tymczasem kobieta nie wraca do domu. Zostaje porwana przez Borisa chcącego ją zabić za szpiegostwo. Kobieta, by zachować życie kłamie mówiąc, iż nigdy nie straciła pamięci i ma mnóstwo dowodów przeciwko organizacji. W międzyczasie Estefania wkracza do kryjówki Javiera i przyznaje, że wie kim on jest – tajnym agentem. Cristian informuje Victora o czerwonym diamencie ukrywanym przez Connie i wmawia mu, że to Isidro go ukradł. Tymczasem Boris informuje Javiera o porwaniu Reiny, o tym że jest szpiegiem oraz, że nigdy nie straciła pamięci.
2018-01-26, 14:45 Królowa Serc, sez. 1, odc. 77 Logo TV Puls
Po wybudzeniu Grety Lazaro oznajmia jej, że jest w ciąży. Ktoś atakuje Connie podczas snu i kradnie czerwony diament. Isidro mówi kobiecie, że nie ma z tym nic wspólnego i zapewne uczynił to Cristian. Policjanci odkrywają, że bransoletka Victora nie jest tą samą, którą znakowano zabite osoby. Podczas przesłuchania Victor sugeruje, że pomaga mu ktoś z Centrum Wywiadu – Smith. W międzyczasie Reina odkrywa, że z kryjówki Javiera za pośrednictwem kamer widać cały jej dom. Mężczyzna tłumaczy, że wszystko przez wzgląd na jej bezpieczeństwo. Bratem Estefani i Reiny jest Patricio Picasso. Mężczyzna wytyka Estefanii, że udziela pomocy Victorowi, mimo że wyrządził tyle zła. Kobieta broni się i kłamie, że są to jakieś pomówienia. Męzczyzna przypomina o ich pakcie. W międzyczasie Javier odkrywa nadajnik wszczepiony przez Victora w zegarek Reiny. Susana nakrywa parę w kryjówce. Okazuje się, że dostała do niej klucze od Rodolfa Ortiza przed jego śmiercią.
2018-01-25, 14:45 Królowa Serc, sez. 1, odc. 76 Logo TV Puls
Patricio przesłuchuje Asuncion i dowiaduje się, że Rodolfo Ortiz ma zamiar poinformować kobietę o miejscu pobytu jej syna. Lekarz Grety oznajmia, że operacja zakończyła się sukcesem i nie straciła dziecka, którego się spodziewa. Smith i Patricio aresztują Victora oskarżając go o morderstwo. Cristian wychodzi żywy z wypadku, który miał go zabić. Podejrzewa, że Isidro stoi za zamachem na niego. Prosi Connie o pomoc. Asunscion informuje Reinę, że Delfina jest córką Rodolfo Ortiza. W międzyczasie Isidro prosi Reinę, by ta powstrzymała swoją przyjaciółkę przed ślubem. Później mężczyzna jest zaskoczony spotkaniem Cristiana w łóżku Connie. Mężczyźni przez przypadek odnajdują czerwony diament, który kobieta przechowuje dla Reiny. Tymczasem Bolivarowi udaje się wziąć Reinę do swojej kryjówki, gdzie mogą być sam na sam. Patricio po raz kolejny wyznaje Smith swoje uczucia.
2018-01-24, 14:45 Królowa Serc, sez. 1, odc. 75 Logo TV Puls
Victor zabija prostytutkę zaraz po tym jak ta wyznaje, że sprzedała czerwony diament. Mężczyzna wraz z Estefanią udaje się do skupu, w którym dokonano transakcji i wpadają w pułapkę zastawioną przez Bolivara. W międzyczasie Connie informuje Isidro, że jeśli coś stanie się Cristianowi to pośle go do więzienia. Reina zostaje poinformowana, że brat jej ojca został znaleziony martwy, najprawdopodobniej zginął w wyniku porachunków dilerów narkotykowych. Lazaro podejrzewa, że coś jest nie tak z wynikami Grety i prosi Jackie o zbadanie sytuacji. Tymczasem Victorowi i Estefani udaje się uciec ze sklepu. Bolivar podejrzewa, że Victor jest mordercą pozostawiającym znak rombu na szyjach ofiar. Isidro wydaje rozkaz zabicia Cristiana. Nadchodzi moment operacji Grety. Jackie odrywa, że dziewczyna jest w ciąży.

Emisje archiwalne Królowa Serc

Emisja Królowa Serc miała miejsce:

2018-01-23, 14:45 Królowa Serc, sez. 1, odc. 74 Logo TV Puls
2018-01-22, 14:45 Królowa Serc, sez. 1, odc. 73 Logo TV Puls
2018-01-19, 14:45 Królowa Serc, sez. 1, odc. 72 Logo TV Puls
2018-01-18, 14:45 Królowa Serc, sez. 1, odc. 71 Logo TV Puls
2018-01-17, 14:45 Królowa Serc, sez. 1, odc. 70 Logo TV Puls
2018-01-16, 14:45 Królowa Serc, sez. 1, odc. 69 Logo TV Puls
2018-01-15, 14:45 Królowa Serc, sez. 1, odc. 68 Logo TV Puls
2018-01-12, 14:45 Królowa Serc, sez. 1, odc. 67 Logo TV Puls
2018-01-11, 14:45 Królowa Serc, sez. 1, odc. 66 Logo TV Puls
2018-01-10, 14:45 Królowa Serc, sez. 1, odc. 65 Logo TV Puls

Emisja w stacjach

Królowa Serc można obejrzeć w:

Emisje w: TV Puls

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Obsada (osoby)

Lista zwiera odnośniki do stron osób związanych z produkcją (aktorzy, reżyser):

© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info