Reklama

Kruk 2: Miasto Aniołów godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Kruk 2: Miasto Aniołów

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Kruk 2: Miasto Aniołów będzie miała miejsce:

2018-06-27

23:00 Kruk 2: Miasto Aniołów Logo PULS 2
Co roku, w wigilię Dnia Zmarłych w Los Angeles, które zmieniło się w wielkomiejską pustynię rządzoną przez bezwzględnych baronów narkotykowych, gdzie przestępstwa i zbrodnie są na porządku dziennym, budzi się mroczny świat tajemnych obrzędów upamiętniających dusze tych co odeszli. Jest to dzień nocnych szaleństw, którym nierzadko towarzyszą krwawe rytuały. Przypadkowi świadkowie morderstwa - Ashe (Vincent Perez) i jego syn zostają śmiertelnie postrzeleni przez bandytów. Dzięki tajemnej mocy Kruka - łącznika świata zmarłych ze światem żywych - Ashe powraca na ulice miasta aby dokonać zemsty na sprawcach swej tragedii. Krążąc po zaułkach w poszukiwaniu ofiar spotyka Sarę (Mia Kirshner), która przed laty jako dziecko, w Detroit, poznała już mroczną potęgę Kruka, i do tej pory nie jest w stanie wyzwolić się spod jego niezwykłego wpływu. Może dzięki pomocy Sary dusza nieszczęśnika zazna wiecznego spokoju?
/ USA / 1996 / horror
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Kruk 2: Miasto Aniołów. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Kruk 2: Miasto Aniołów w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 160 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie.

Emisje archiwalne Kruk 2: Miasto Aniołów

Emisja Kruk 2: Miasto Aniołów miała miejsce:

2018-01-13, 23:30 Kruk 2: Miasto Aniołów Logo PULS 2
2018-01-10, 23:00 Kruk 2: Miasto Aniołów Logo PULS 2

Emisja w stacjach

Kruk 2: Miasto Aniołów można obejrzeć w:

Emisje w: PULS 2

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info