Reklama

Kryptonim szef godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Kryptonim szef

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Kryptonim szef będzie miała miejsce:

2018-03-24

15:00 Kryptonim szef, sez. 1, odc. 8 Logo FOKUS TV
Rick Arquilla jest prezesem i dyrektorem ds. operacyjnych firmy Roto-Rooter, zajmującej się usługami hydraulicznymi i kanalizacyjnymi dla klientów prywatnych i komercyjnych. Szef przedsiębiorstwa postanawia zatrudnić się incognito na najniższych stanowiskach, aby sprawdzić, z jakimi wyzwaniami stykają się jego pracownicy i jak sobie radzą w czasie kryzysu. Szuka też sposobów, aby ulepszyć swoją firmę. Na początek jedzie do Nowego Orleanu, gdzie zatrudnia się jako pomocnik hydraulika. Następnie pracuje w call center w Chicago, a potem znów porzuca biuro i stara się dorównać fachowcom z Nowego Orleanu. Na koniec odwiedza fabrykę w Iowa, gdzie produkowane są maszyny używane w jego firmie.
Czas trwania: 41min. / USA / 2010 / serial dokumentalny

2018-03-25

14:55 Kryptonim szef, sez. 1, odc. 9 Logo FOKUS TV
Tym razem udział w programie bierze Chris McCann, właściciel internetowej kwiaciarni. Rozpoczyna on pracę na szeregowym stanowisku w swojej firmie. Po pewnym czasie dowiaduje się, że pracownicy są sfrustrowani, a towar nie odpowiada współczesnym trendom florystycznym.
Czas trwania: 41min. / USA / 2010 / serial dokumentalny

2018-03-26

09:15 Kryptonim szef, sez. 8, odc. 4 Logo FOKUS TV
Tym razem w programie bierze udział Renee Maloney, współzałożycielka Painting with a Twist - firmy oferującej lekcje malowania na wesoło dla dzieci i dorosłych. Bohaterka odcinka i jej wspólniczka Cathy Deano założyły biznes w 2005 r. Szybko odniosły sukces, stając się wiodącym franczyzodawcą w branży. Mimo że mogą pochwalić się 300 studiami w 36 stanach i 45 mln dochodu rocznie, chcą dalej rozwijać firmę. Zamierzają do 2020 roku otworzyć 700 nowych punktów. Aby upewnić się, że to realny plan, Renee postanawia incognito przyjrzeć się funkcjonowaniu studiów. Dzięki temu dowiaduje się m.in., że artyści nie są wystarczająco wynagradzani, a franczyzobiorcom brakuje narzędzi marketingowych.
Czas trwania: 38min. / USA / 2016 / serial dokumentalny
Reklama
15:30 Kryptonim szef, sez. 8, odc. 6 Logo Nowa TV
John Fuller bierze udział w programie po raz drugi. Sześć lat wcześniej występował przed kamerami jako szef firmy Johnny Rockets, teraz jest prezesem i dyrektorem generalnym Coffee Bean & Tea Leaf . Ta działająca od pół wieku sieć kawiarni liczy ponad 1000 lokali w wielu krajach, zatrudnia 15 tysięcy osób i ma ponad 500 mln dochodu rocznie. John Fuller zatrudnia się incognito na szeregowych stanowiskach w swojej firmie, aby sprawdzić, czy wszystko funkcjonuje tak, jak powinno. Dzięki temu odkrywa m.in., że należy poprawić system magazynowy. Przekonuje się też, że niełatwo ukryć swoją tożsamość przed pracownikami.
/ USA / 2016 / serial dokumentalny
17:15 Kryptonim szef, sez. 8, odc. 5 Logo FOKUS TV
Na udział w programie zdecydował się Jeff Durdan, założyciel i dyrektor generalny AdvantaClean - firmy oferującej usługi usuwania szkód powstałych w wyniku klęsk żywiołowych. Przedsiębiorstwo powstało w 1994 roku po przejściu nad Florydą huraganu Andrew. Obecnie działa w systemie franczyzy w 225 lokalizacjach w całych Stanach Zjednoczonych, generując ponad 50 mln dolarów dochodu rocznie. Jeff Durdan, zatrudniając się incognito, chce sprawdzić, czy franczyzobiorcy przestrzegają ustalonych przez niego zasad. Przekonamy się, czy uda mu się ukryć swoją prawdziwą tożsamość.
Czas trwania: 38min. / USA / 2016 / serial dokumentalny
19:00 Kryptonim szef, sez. 8, odc. 7 Logo Nowa TV
Bohaterem odcinka jest Mike Rope, prezes i dyrektor generalny Taco Bueno - sieci restauracji szybkiej obsługi, specjalizującej się w daniach kuchni meksykańskiej. W skład firmy wchodzi 178 lokali w siedmiu stanach. Mike chce podwoić liczbę restauracji w ciągu 5 lat. Zależy mu jednak, aby nie odbiło się to na jakości serwowanego jedzenia. Zatrudniając się incognito na szeregowych stanowiskach w swojej firmie, prezes dowiaduje się, że mógłby uczynić o wiele więcej, aby ułatwić życie swoim pracownikom. Odkrywa również, że w jednym z nowych lokali Taco Bueno brakuje podstawowego wyposażenia.
/ USA / 2016 / serial dokumentalny

2018-03-27

09:00 Kryptonim szef, sez. 8, odc. 5 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 38min. / USA / 2016 / serial dokumentalny
15:30 Kryptonim szef, sez. 8, odc. 7 Logo Nowa TV
USA / 2016 serial dokumentalny
17:15 Kryptonim szef, sez. 8, odc. 6 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 38min. / USA / 2016 / serial dokumentalny
19:00 Kryptonim szef, sez. 8, odc. 8 Logo Nowa TV
John Carona kieruje założoną przez siebie Associą, wiodącą w branży firmą deweloperską i zarządcą nieruchomości. Szef wie, jak ważny jest rozwój przedsiębiorstwa i dostosowywanie oferty do szybko zmieniającego się rynku i oczekiwań klientów. Dlatego też wprowadził nowe rozwiązania, a teraz chce zobaczyć, jak sprawdzają się one w praktyce. W tym celu zatrudnia się incognito na szeregowych stanowiskach w swojej firmie. Przekonuje się, jakim wyzwaniem jest obsługa klientów. Rozmawia też z recepcjonistą, który uważa, że budynek nie jest wystarczająco chroniony. Wreszcie dochodzi do wniosku, że aby pracownicy mogli wykonywać swoje zadania lepiej, trzeba zapewnić im więcej wsparcia.
/ USA / 2016 / serial dokumentalny

2018-03-28

09:00 Kryptonim szef, sez. 8, odc. 6 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 38min. / USA / 2016 / serial dokumentalny
15:30 Kryptonim szef, sez. 8, odc. 8 Logo Nowa TV
USA / 2016 serial dokumentalny
17:15 Kryptonim szef, sez. 8, odc. 7 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 38min. / USA / 2016 / serial dokumentalny
19:00 Kryptonim szef, sez. 1, odc. 1 Logo Nowa TV
Larry O'Donnell jest prezesem i dyrektorem operacyjnym Waste Management - największego przedsiębiorstwa utylizacji odpadów w Ameryce Północnej. Postanawia przekonać się, jak wprowadzone przez niego oszczędności wpływają na szeregowych pracowników. Zatrudnia się incognito jako jeden z nich. Na początku trafia do zakładu segregacji śmieci w Rochester. Praca przy taśmie okazuje się dużym wyzwaniem. Larry pomija kawałek tektury, przez co cała linia musi zostać zamknięta. Następnie O'Donnell jedzie do Pompano Beach na Florydzie. Ma zbierać śmieci, które wiatr zwiał ze składowiska na wzgórza. Jest jednak zbyt ślamazarny i po raz pierwszy w życiu zostaje zwolniony.
/ USA / 2010 / serial dokumentalny

2018-03-29

09:00 Kryptonim szef, sez. 8, odc. 7 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 38min. / USA / 2016 / serial dokumentalny
Reklama
15:30 Kryptonim szef, sez. 1, odc. 1 Logo Nowa TV
USA / 2010 serial dokumentalny
17:15 Kryptonim szef, sez. 8, odc. 8 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 38min. / USA / 2016 / serial dokumentalny
19:00 Kryptonim szef, sez. 1, odc. 2 Logo Nowa TV
Coby Brooks, prezes i dyrektor generalny sieci restauracji Hooters of America Inc., uważa, że ma najlepszą pracę na świecie. Postanawia jednak zatrudnić się jako szeregowy pracownik swojego przedsiębiorstwa, aby dowiedzieć się, jak pozyskać więcej klientów i co o jego rodzinnym biznesie sądzą podwładni. Najpierw wybiera się do Dallas, gdzie po raz pierwszy od 20 lat pracuje w kuchni. Wypada jednak słabo i menedżer decyduje, że nie chce go zatrudniać. Następnego dnia Coby wraz z dwiema kelnerkami bierze udział w promocji na ulicach Dallas. Od przechodniów słyszy o swoich restauracjach, czego w innych okolicznościach raczej by się nie dowiedział - prawdę.
/ USA / 2010 / serial dokumentalny

2018-03-30

09:00 Kryptonim szef, sez. 8, odc. 8 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 38min. / USA / 2016 / serial dokumentalny
15:30 Kryptonim szef, sez. 2, odc. 2 Logo Nowa TV
Kimberly Schaefer jest pierwszą bizneswoman, która zdecydowała się na udział w programie. Na co dzień zarządza ona siecią parków wodnych. Kimberly postanawia zrezygnować z kierowniczej funkcji, aby poznać sytuację w swoim przedsiębiorstwie. Zatrudnia się jako szeregowa pracownica na jednym z basenów, który należy do jej firmy. Podaje się za matkę, która wraca do pracy po dłuższej przerwie. Kiedy na pływalni dochodzi do wypadku, pani Schaefer musi pomóc poszkodowanym.
/ USA / 2010 / serial dokumentalny
17:15 Kryptonim szef, sez. 6, odc. 9 Logo FOKUS TV
Jessica Herrin założyła firmę Stella & Dot we własnym salonie, podczas ciąży. Od tego czasu dzielnie toruje sobie drogę przez rynek sprzedaży biżuterii i akcesoriów. Jej przedsiębiorstwo rocznie zarabia 220 milionów dolarów. To oraz fakt, że zatrudnienie znajduje tam ponad 30 tysięcy osób, zapewnia Stelli & Dot miejsce wśród czołowych marek w branży. Jessica ma ręce pełne roboty, ale próbuje pogodzić swoją pracę z macierzyństwem. Wciąż żywi nadzieję, że jej pasja i zaangażowanie znajdują odbicie w funkcjonowaniu całej firmy. W trakcie tej przygody usłyszy kilka przykrych słów prawdy na temat samej siebie oraz swoich podwładnych.
Czas trwania: 42min. / USA / 2014 / serial dokumentalny
19:00 Kryptonim szef, sez. 1, odc. 3 Logo Nowa TV
Joseph M. DePinto, prezes sieci supermarketów 7-Eleven, postanawia bliżej poznać warunki pracy w swoich sklepach.W tym celu zatrudnia się w jednym z nich. Żaden z jego podwładnych nie wie, że nowy pracownik jest w rzeczywistości szefem całej korporacji. Niebawem Joe poznaje poruszające historie osób zatrudnionych w jego firmie.
/ USA / 2010 / serial dokumentalny

2018-03-31

15:00 Kryptonim szef, sez. 2, odc. 1 Logo FOKUS TV
Steve Joyce zamierza sprawdzić, jak funkcjonują poszczególne placówki sieci hoteli Choice Hotels International, której jest dyrektorem. Postanawia na pewien czas zrezygnować z kierowniczej funkcji. Anonimowo przybywa do jednej z placówek swojej sieci. Porządek pracy, jaki tu zastaje, bardzo odbiega od jego wyobrażeń. Joyce obserwuje swoich podwładnych i szuka sposobu na poprawę warunków pracy w hotelu.
Czas trwania: 43min. / USA / 2010 / serial dokumentalny

2018-04-01

15:00 Kryptonim szef, sez. 2, odc. 2 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 42min. / USA / 2010 / serial dokumentalny

2018-04-03

15:30 Kryptonim szef, sez. 1, odc. 3 Logo Nowa TV
Czas trwania: 41min. / USA / 2010 / serial dokumentalny
19:00 Kryptonim szef, sez. 1, odc. 4 Logo Nowa TV
Kolejny pracodawca zatrudnia się incognito we własnej firmie, aby zbadać faktyczną atmosferę w miejscu pracy. Tym razem jest nim Dave Rife, właściciel sieci fast food White Castle. Przedsiębiorca postanawia sprawdzić, czy motto jego dziadka - "szczęśliwi pracownicy, szczęśliwi klienci" - nie straciło na aktualności.
Czas trwania: 40min. / USA / 2010 / serial dokumentalny

2018-04-04

15:30 Kryptonim szef, sez. 1, odc. 4 Logo Nowa TV
Czas trwania: 40min. / USA / 2010 / serial dokumentalny
19:00 Kryptonim szef, sez. 1, odc. 5 Logo Nowa TV
Bill Carstanjan jest dyrektorem firmy Churchill Downs, w której posiadaniu znajdują się najsłynniejsze tory wyścigów konnych w USA i która jest gospodarzem prestiżowej gonitwy Kentucky Derby. Na co dzień szef ogląda jedynie raporty i liczby, a od koni stara się trzymać z daleka, ponieważ się ich boi. Teraz jednak będzie musiał przełamać lęk, aby przekonać się, jak rozwój przedsiębiorstwa wpłynął na szeregowych pracowników. Tajna misja Billa rozpoczyna się w Miami, gdzie na terenie wyścigów powstaje nowe kasyno.
Czas trwania: 41min. / USA / 2010 / serial dokumentalny

2018-04-05

15:30 Kryptonim szef, sez. 1, odc. 5 Logo Nowa TV
Czas trwania: 41min. / USA / 2010 / serial dokumentalny
19:00 Kryptonim szef, sez. 1, odc. 6 Logo Nowa TV
Michael Rubin, założyciel dochodowej firmy GSI Commerce, decyduje się osobiście zbadać nastroje panujące wśród swoich pracowników. W tym celu opuszcza luksusowe biuro i anonimowo zatrudnia się we własnym przedsiębiorstwie. Niebawem poznaje prawdę o jego funkcjonowaniu i o tym, czy jego podwładni są zadowoleni z warunków pracy w firmie.
Czas trwania: 40min. / USA / 2010 / serial dokumentalny
Reklama

2018-04-06

15:30 Kryptonim szef, sez. 1, odc. 6 Logo Nowa TV
Czas trwania: 40min. / USA / 2010 / serial dokumentalny
19:00 Kryptonim szef, sez. 1, odc. 7 Logo Nowa TV
Joel Manby spełnia się jako dyrektor generalny przedsiębiorstwa Herschend Family Entertainment, posiadającego kilkanaście tematycznych parków rozrywki w USA. Postanawia dowiedzieć się, jak na pracownikach firmy odbił się kryzys gospodarczy. W tym celu zatrudnia się incognito na najniższych stanowiskach. Na początek jedzie do Stone Mountain Park w Atlancie. Jest zachwycony postawą swojego bezpośredniego szefa i dochodzi do wniosku, że inni pracownicy mogliby się wiele od niego nauczyć. Następnego dnia Joel odwiedza Silver Dollar City w Branson w Missouri. Tam spotyka młodego człowieka, który jest bardzo oddany swojemu zajęciu i przypomina Manby'emu jego samego z młodości.
Czas trwania: 40min. / USA / 2010 / serial dokumentalny

2018-04-07

15:00 Kryptonim szef, sez. 2, odc. 3 Logo FOKUS TV
Mike White od niecałego roku pełni funkcje prezesa i dyrektora wykonawczego DirecTV. Teraz jako były sprzedawca będzie ubiegał się o posadę we własnej firmie. Mike sam przyznaje, że nie zdążył jeszcze dowiedzieć się wszystkiego o branży technologicznej. W trakcie swojej przygody jako szeregowy pracownik będzie musiał zmierzyć się ze wszystkimi niedogodnościami, jakie co dzień spotykają jego podwładnych. Dodatkowo odkryje, że niektórzy technicy z własnej kieszeni płacą za sprzęt niezbędny im do pracy dla DirecTV.
Czas trwania: 42min. / USA / 2010 / serial dokumentalny

2018-04-08

15:00 Kryptonim szef, sez. 2, odc. 4 Logo FOKUS TV
Tym razem Bryan Bedford, właściciel niewielkich linii lotniczych, postanawia sprawdzić warunki pracy w swojej firmie. Jako jej szeregowy pracownik przekonuje się, że wypełnianie codziennych obowiązków nie jest wcale takie proste. Szef przedsiębiorstwa ma trudności, aby dotrzymać tempa swoim podwładnym. Ponadto Bedford zamierza się przekonać, czy planowane cięcia wydatków Frontier Airlines rzeczywiście są konieczne.
Czas trwania: 42min. / USA / 2010 / serial dokumentalny

2018-04-09

15:30 Kryptonim szef, sez. 1, odc. 7 Logo Nowa TV
Czas trwania: 40min. / USA / 2010 / serial dokumentalny
19:00 Kryptonim szef, sez. 1, odc. 8 Logo Nowa TV
Czas trwania: 41min. / USA / 2010 / serial dokumentalny

2018-04-10

15:30 Kryptonim szef, sez. 1, odc. 8 Logo Nowa TV
Czas trwania: 41min. / USA / 2010 / serial dokumentalny
19:00 Kryptonim szef, sez. 1, odc. 9 Logo Nowa TV
Czas trwania: 41min. / USA / 2010 / serial dokumentalny

2018-04-11

15:30 Kryptonim szef, sez. 1, odc. 9 Logo Nowa TV
Czas trwania: 41min. / USA / 2010 / serial dokumentalny
19:00 Kryptonim szef, sez. 2, odc. 1 Logo Nowa TV
Czas trwania: 43min. / USA / 2010 / serial dokumentalny

2018-04-12

15:30 Kryptonim szef, sez. 2, odc. 1 Logo Nowa TV
Czas trwania: 43min. / USA / 2010 / serial dokumentalny
19:00 Kryptonim szef, sez. 2, odc. 2 Logo Nowa TV
Czas trwania: 42min. / USA / 2010 / serial dokumentalny

2018-04-13

15:30 Kryptonim szef, sez. 2, odc. 2 Logo Nowa TV
Czas trwania: 42min. / USA / 2010 / serial dokumentalny
19:00 Kryptonim szef, sez. 2, odc. 3 Logo Nowa TV
Czas trwania: 42min. / USA / 2010 / serial dokumentalny

2018-04-14

15:00 Kryptonim szef, sez. 2, odc. 5 Logo FOKUS TV
Uczestnikiem odcinka jest Steve Phelps, szef działu marketingu dużej firmy sportowej NASCAR, organizującej wyścigi samochodowe. Mężczyzna otrzymuje ważne zadanie. Ma przeprowadzić skomplikowane badania rynku. W tym celu zatrudnia się jako szeregowy pracownik jednej z filii przedsiębiorstwa, w którym pełnił dotychczas funkcję zarządzającą. Próbuje dotrzymać tempa nowym kolegom podczas przygotowania ważnych imprez sportowych, w tym wyścigu na torze Daytona International Speedway.
Czas trwania: 42min. / USA / 2010 / serial dokumentalny

2018-04-16

15:30 Kryptonim szef, sez. 2, odc. 3 Logo Nowa TV
Czas trwania: 42min. / USA / 2010 / serial dokumentalny
19:00 Kryptonim szef, sez. 2, odc. 4 Logo Nowa TV
Czas trwania: 42min. / USA / 2010 / serial dokumentalny

2018-04-17

15:30 Kryptonim szef, sez. 2, odc. 4 Logo Nowa TV
Czas trwania: 42min. / USA / 2010 / serial dokumentalny
19:00 Kryptonim szef, sez. 2, odc. 5 Logo Nowa TV
Czas trwania: 42min. / USA / 2010 / serial dokumentalny

2018-04-18

15:30 Kryptonim szef, sez. 2, odc. 5 Logo Nowa TV
Czas trwania: 42min. / USA / 2010 / serial dokumentalny
19:00 Kryptonim szef, sez. 2, odc. 6 Logo Nowa TV
Uczestnikiem odcinka jest Fernando Aguirre. Zajmuje on wysokie stanowisko w Chiquita Brands International, przedsiębiorstwie zajmującym się dystrybucją warzyw i owoców . Jako pierwszy Latynos w historii programu Aguirre zastanawia się, czy będzie mu łatwo dostać pracę na szeregowym stanowisku w swoim przedsiębiorstwie. Niebawem wychodzi na jaw, że obowiązki zatrudnionych przy produkcji wcale nie należą do łatwych, a ludziom niezwykle trudno konkurować z maszynami. Ponadto niedawne cięcia wydatków wpędziły w kłopoty wielu pracowników Chiquity.
Czas trwania: 42min. / USA / 2010 / serial dokumentalny

2018-04-19

15:30 Kryptonim szef, sez. 2, odc. 6 Logo Nowa TV
Czas trwania: 42min. / USA / 2010 / serial dokumentalny
19:00 Kryptonim szef, sez. 2, odc. 7 Logo Nowa TV
Tom Ricketts od 2009 roku jest właścicielem drużyny bejsbolowej Chicago Cubs. Zatrudnia nie tylko zdolnych sportowców, ale również pracowników obsługi stadionowej, takich jak sprzedawcy hot dogów i sprzątacze. Współwłaściciel klubu i brat Toma, Todd, postanawia sprawdzić, jak naprawdę wygląda praca w rodzinnej firmie. Zostaje przyjęty do pracy incognito i poznaje swoje nowe obowiązki. Okazuje się, że roznoszenie przekąsek dla kibiców, sprzątanie łazienek i parkowanie samochodów przerasta jego możliwości.
Czas trwania: 42min. / USA / 2010 / serial dokumentalny

2018-04-20

15:30 Kryptonim szef, sez. 2, odc. 7 Logo Nowa TV
Czas trwania: 42min. / USA / 2010 / serial dokumentalny
19:00 Kryptonim szef, sez. 2, odc. 8 Logo Nowa TV
Steven Foster, współzałożyciel oraz dyrektor wykonawczy Lucky Strike, jednej z największych w Stanach Zjednoczonych sieci kręgielni, przyjmuje fałszywą tożsamość, aby poznać swoją firmę od podszewki. Jako były telemarketer ubiega się o posadę we własnym przedsiębiorstwie. Dla Stevena - byłego tancerza disco - kariera biznesmena zaczęła się w 1979 roku, kiedy to mężczyzna otworzył wrotkarnię. Oprócz zarządzania swoją firmą Foster z zapałem oddaje się medytacji. W ciągu ponad czterdziestu lat mężczyzna nie przegapił ani jednej sesji.
Czas trwania: 42min. / USA / 2010 / serial dokumentalny

2018-04-23

15:30 Kryptonim szef, sez. 2, odc. 8 Logo Nowa TV
Czas trwania: 42min. / USA / 2010 / serial dokumentalny
19:00 Kryptonim szef, sez. 2, odc. 9 Logo Nowa TV
Don Fertman od niemal trzydziestu lat pełni funkcję szefa do spraw rozwoju sieci Subway, lokali serwujących różne rodzaje kanapek. Nigdy jednak nie próbował wejść w rolę pracownika przyrządzającego sprzedawane przez firmę przekąski. Obecnie Don musi w krótkim czasie opanować liczne kombinacje składników sandwiczy. Poznaje również realne nastroje wśród szeregowych pracowników sieci. Widzowie przekonają się, jak Fertman poradzi sobie z obowiązkami personelu najniższego szczebla.
Czas trwania: 42min. / USA / 2010 / serial dokumentalny

2018-04-24

15:30 Kryptonim szef, sez. 2, odc. 9 Logo Nowa TV
Czas trwania: 42min. / USA / 2010 / serial dokumentalny
19:00 Kryptonim szef, sez. 2, odc. 10 Logo Nowa TV
Henrik Slipsager jest prezesem i dyrektorem wykonawczym ABM, jednego z najważniejszych w USA przedsiębiorstw świadczących usługi serwisowe. Tym razem, jako holenderski imigrant, spróbuje dołączyć do szeregowych pracowników własnej firmy. Siedemnastoletni Henrik opuścił rodzinny dom na Starym Kontynencie, aby już w wieku trzydziestu trzech lat zasiąść na stołku dyrektora w amerykańskim przedsiębiorstwie. Za najtrudniejszy moment w swojej karierze uznaje atak na wieże World Trade Center, w których przebywało ponad ośmiuset pracowników ABM.
Czas trwania: 42min. / USA / 2010 / serial dokumentalny

2018-04-25

15:30 Kryptonim szef, sez. 2, odc. 10 Logo Nowa TV
Czas trwania: 42min. / USA / 2010 / serial dokumentalny
19:00 Kryptonim szef, sez. 2, odc. 11 Logo Nowa TV
John Fuller jest członkiem zarządu sieci restauracji Johnny Rockets. Lokale, którymi zarządza mężczyzna, są utrzymane w klimatach retro. Obecnie John opuszcza dyrektorski gabinet. Zamierza się przekonać, jak wygląda codzienna praca za barem w jednym z lokali, należącym do jego firmy. Fuller próbuje sprostać nowym obowiązkom. Nikt spośród jego nowych współpracowników nie domyśla się, że pracuje ramię w ramię z prezesem sieci. Pewnego dnia John jest bardzo zaskoczony, kiedy wśród gości dostrzega własnych krewnych.
Czas trwania: 41min. / USA / 2010 / serial dokumentalny

2018-04-26

15:30 Kryptonim szef, sez. 2, odc. 11 Logo Nowa TV
Czas trwania: 41min. / USA / 2010 / serial dokumentalny
19:00 Kryptonim szef, sez. 2, odc. 12 Logo Nowa TV
Kevin Sheehan, członek zarządu linii statków wycieczkowych Norwegian Cruise Line, sprawdza atmosferę na jednym z okrętów swojej firmy. Nowi przełożeni dyrektora nie są zadowoleni z jego pracy na szeregowym stanowisku. Sheehan ma duże problemy, aby podołać nowym obowiązkom. Mimo że robi wszystko, aby nikt go nie rozpoznał jako szefa całej firmy, jedna z kelnerek niespodziewanie dekonspiruje Kevina.
Czas trwania: 41min. / USA / 2011 / serial dokumentalny

2018-04-27

15:30 Kryptonim szef, sez. 2, odc. 12 Logo Nowa TV
Czas trwania: 41min. / USA / 2011 / serial dokumentalny
19:00 Kryptonim szef, sez. 2, odc. 13 Logo Nowa TV
Ronald Croatti pełni funkcje nadzorcze w rodzinnej firmie, którą założył jego dziadek. UniFirst to jedno z największych brytyjskich przedsiębiorstw, produkujących odzież roboczą i różnego rodzaju mundury. Prezes postanawia sprawdzić, jak wygląda sytuacja i codzienne obowiązki jego podwładnych. Aby nie zostać rozpoznanym, sześćdziesięcioletni Croatti zmienia się w zarośniętego hippisa. Podczas udziału w programie biznesmen przekonuje się, że pracownicy UniFirm często muszą dźwigać znacznie cięższe worki brudnych tkanin, niż prezentują to materiały szkoleniowe. Ponadto cudem unika wypadku podczas pracy.
Czas trwania: 42min. / USA / 2011 / serial dokumentalny

2018-04-30

15:30 Kryptonim szef, sez. 2, odc. 13 Logo Nowa TV
Czas trwania: 42min. / USA / 2011 / serial dokumentalny
19:00 Kryptonim szef, sez. 2, odc. 14 Logo Nowa TV
Tym razem pod przykrywką będzie działał Sheldon Yellen, dyrektor wykonawczy firmy BELFOR, jednego z największych na świecie przedsiębiorstw zajmujących się usuwaniem zniszczeń po katastrofach i klęskach naturalnych. Jako były sprzedawca ubezpieczeń rywalizuje z jedną z szeregowych pracownic. Sheldon ma za sobą trudne dzieciństwo, od kiedy skończył jedenaście lat, musiał pomagać w utrzymaniu całej rodziny. Teraz, dzięki dobrej sytuacji finansowej, może dbać o wygodę i bezpieczeństwo swoich bliskich. Jest dumny, że pomimo kryzysu ekonomicznego w zarządzanej przez niego firmie nie doszło do żadnych zwolnień. Bierze udział w programie, aby przekonać się, jak traktowani są jego pracownicy.
Czas trwania: 41min. / USA / 2011 / serial dokumentalny
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Kryptonim szef. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Kryptonim szef w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 160 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie.

Emisja w stacjach

Kryptonim szef można obejrzeć w:

Emisje w: FOKUS TV, Nowa TV

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info