Reklama

Kulinarne podróże Magdy Gessler godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Kulinarne podróże Magdy Gessler

W najbliższym czasie nie ma żadnych emisji pozycji programowych: Kulinarne podróże Magdy Gessler

Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Kulinarne podróże Magdy Gessler. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Kulinarne podróże Magdy Gessler w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 160 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie.

Poprzednie emisje Kulinarne podróże Magdy Gessler

Emisja Kulinarne podróże Magdy Gessler miała miejsce:

2018-04-02, 21:30 Kulinarne podróże Magdy Gessler, odc. 2 Logo Food Network
Magda Gessler była już w Mexico City, gdzie smakowała potraw w modnych restauracjach, próbowała jaj komarów, zachwycała się najdroższym owocem morza- percebes a nawet poddawała się elektrowstrząsom! Oczarowana Meksykiem, ruszyła dalej – do Oaxaca, gdzie jedzenie jest prawdziwie prekolumbijskie, a tradycja najważniejsza. Zarówno w kuchni jak i w życiu. Magda odwiedzi Abigail, najsłynniejszą na świecie ambasadorkę kuchni indiańskiej, z którą przy ręcznym ucieraniu chili porozmawia o płomiennej pasji do gotowania i o… mężczyznach. Dla orzeźwienia posmakuje kaktusów a właściwie tostów z sałatką z kaktusa. Jednak Meksyk nie pozwoli ochłonąć Magdzie na długo – przechadzając się po polach agawy odkryje, że w produkcji meskalu, trunku produkowanego z różnych gatunków agawy, kluczową rolę pełnią robaki, co nie zniechęci jej jednak do degustacji. A na koniec Magda posmakuje prawdziwej czekolady a także porozmawia z mężczyzną, który dla pewnej Meksykanki i czekolady właśnie zrzucił habit!
2018-04-01, 21:15 Kulinarne podróże Magdy Gessler, odc. 1/2 Logo Food Network
Magda Gessler – restauratorka, autorka książek kulinarnych ale przede wszystkim ambasadorka dobrego smaku wraz z TVN Style wyrusza w kolejną Kulinarną Podróż. Tym razem do Meksyku, królestwa tortilli, najbardziej pikantnego chili, chrupiących owadów i czekolady! Na początek odwiedzimy stolicę kraju Mexico City, która jest najprężniej rozwijającym się miastem w całym kraju. Magda sprawdzi, jakie dania serwuje się w lokalnych restauracjach, posmakuje tych najbardziej tradycyjnych a także tych z nutką nowoczesności, w wydaniu Fusion. Pozna tajemnice przygotowania tradycyjnego guacamole oraz sosu mole poblano na bazie ostrych papryczek, spróbuje też różnego rodzaju tortilli. Razem z Magdą wybierzemy się na najstarszy targ w mieście, gdzie nasza prowadząca spróbuje... jaj komarów, czarnych omułek, sosu z koników polnych czy percebes - najdroższych owoców morza. Sprawdzimy również, jakie słodycze sprzedaje się w lokalnym sklepiku oraz udamy się do dzielnicy artystów, by poszukać prawdziwej meksykańskiej sztuki. Magda skosztuje również nocnego życia! Sprawdzi jak wygląda wieczorne Mexico City, które należy do muzyków ludowych – Mariachi, posmakuje najbardziej popularnych trunków a także podda się... elektrowstrząsom! Będzie kolorowo, smacznie, ale przede wszystkim będzie pikantnie! Zapraszamy w Kulinarną podróż razem z Magdą Gessler!

Emisje archiwalne Kulinarne podróże Magdy Gessler

Emisja Kulinarne podróże Magdy Gessler miała miejsce:

2018-01-14, 13:00 Kulinarne podróże Magdy Gessler, odc. 2 Logo TVN
Reklama
2017-12-26, 20:15 Kulinarne podróże Magdy Gessler, odc. 1/2 Logo TVN Style
2017-12-25, 20:15 Kulinarne podróże Magdy Gessler, odc. 2 Logo TVN Style
2017-12-23, 14:50 Kulinarne podróże Magdy Gessler, odc. 1/2 Logo TVN
2017-12-17, 11:30 Kulinarne podróże Magdy Gessler, odc. 1/2 Logo TVN
2017-10-28, 00:15 Kulinarne podróże Magdy Gessler, odc. 2 Logo TVN Style
2017-10-22, 18:30 Kulinarne podróże Magdy Gessler, odc. 2 Logo TVN Style
2017-10-21, 00:15 Kulinarne podróże Magdy Gessler, odc. 1/2 Logo TVN Style
2017-10-15, 18:30 Kulinarne podróże Magdy Gessler, odc. 1/2 Logo TVN Style

Emisja w stacjach

Kulinarne podróże Magdy Gessler można obejrzeć w:

Emisje w: Food Network, TVN, TVN Style

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info