Reklama

Kupujemy dom na plaży godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Kupujemy dom na plaży będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2018-07-23

00:45 Kupujemy dom na plaży, odc. 7/13 Logo HGTV
Wakacyjny klimat przez cały rok? Dla chętnego nic trudnego! Program „Kupujemy dom na plaży” udowodni widzom, że marzenia o mieszkaniu nad morzem mogą się spełnić, nawet przy mocno ograniczonym budżecie. Uczestnikami programu są rodziny, które szukają dla siebie nowego domu lub miejsca na wakacje czy pod wynajem. W każdym odcinku agenci nieruchomości przedstawią swoim klientom kilka ofert odpowiadających ich wymaganiom. Czy bohaterowie programu znajdą dla siebie coś odpowiedniego i będą mogli rozpocząć nowe życie na wybrzeżu? Jennifer i Brian wraz z trójką swoich dzieci żyją w Lakeway, w stanie Teksas. Wielokrotnie odwiedzali Gulf Coast, marzy im się wakacyjny dom w tej okolicy. Z pomocą agenta nieruchomości Jacoba Payne, przejrzą dostępne nieruchomości.
/ USA / dokument
18:00 Kupujemy dom na plaży, odc. 8/13 Logo HGTV
Wakacyjny klimat przez cały rok? Dla chętnego nic trudnego! Program „Kupujemy dom na plaży” udowodni widzom, że marzenia o mieszkaniu nad morzem mogą się spełnić, nawet przy mocno ograniczonym budżecie. Uczestnikami programu są rodziny, które szukają dla siebie nowego domu lub miejsca na wakacje czy pod wynajem. W każdym odcinku agenci nieruchomości przedstawią swoim klientom kilka ofert odpowiadających ich wymaganiom. Czy bohaterowie programu znajdą dla siebie coś odpowiedniego i będą mogli rozpocząć nowe życie na wybrzeżu? Catherine i Andrea mieszkają w Meriden w stanie Connecticut i wkrótce zostaną małżeństwem. Zanim jednak powiedzą sobie sakramentalne 'tak', mają nadzieję znaleźć weekendowy domek we nadmorskim Westerly na Rhode Island. Catherine w dzieciństwie spędzała wakacje właśnie nad brzegami Westerly i czuje, że nie ma lepszego miejsca na relaks i odpoczynek po pracowitym tygodniu. Andrea uwielbia pomysł domku na plaży, ale nie jest pewna czy uda im się znaleźć nieruchomość w budżecie w wysokości 375,000 $. Decydują się skorzystać z pomocy lokalnego agenta nieruchomości, aby ten pomógł im w poszukiwaniu niedrogiego nadmorskiego miejsca odosobnienia .
/ USA / dokument
18:30 Kupujemy dom na plaży, odc. 7/13 Logo HGTV
Wakacyjny klimat przez cały rok? Dla chętnego nic trudnego! Program „Kupujemy dom na plaży” udowodni widzom, że marzenia o mieszkaniu nad morzem mogą się spełnić, nawet przy mocno ograniczonym budżecie. Uczestnikami programu są rodziny, które szukają dla siebie nowego domu lub miejsca na wakacje czy pod wynajem. W każdym odcinku agenci nieruchomości przedstawią swoim klientom kilka ofert odpowiadających ich wymaganiom. Czy bohaterowie programu znajdą dla siebie coś odpowiedniego i będą mogli rozpocząć nowe życie na wybrzeżu?
/ USA / dokument
Reklama

2018-07-30

00:45 Kupujemy dom na plaży, odc. 8/13 Logo HGTV
Wakacyjny klimat przez cały rok? Dla chętnego nic trudnego! Program „Kupujemy dom na plaży” udowodni widzom, że marzenia o mieszkaniu nad morzem mogą się spełnić, nawet przy mocno ograniczonym budżecie. Uczestnikami programu są rodziny, które szukają dla siebie nowego domu lub miejsca na wakacje czy pod wynajem. W każdym odcinku agenci nieruchomości przedstawią swoim klientom kilka ofert odpowiadających ich wymaganiom. Czy bohaterowie programu znajdą dla siebie coś odpowiedniego i będą mogli rozpocząć nowe życie na wybrzeżu? Jim i Tina wielokrotnie odwiedzali Cocoa Beach na Florydzie. Miejsce to wiąże się z wieloma wspaniałymi wspomnieniami. Nie bez powodu chcą tu teraz kupić wakacyjny dom. W zaledwie godzinę od ich domu przejrzą dostępne nieruchomości z pomocą agenta nieruchomości. Ich budżet to 350 tysięcy dolarów.
/ USA / dokument
18:00 Kupujemy dom na plaży, odc. 9/13 Logo HGTV
Wakacyjny klimat przez cały rok? Dla chętnego nic trudnego! Program „Kupujemy dom na plaży” udowodni widzom, że marzenia o mieszkaniu nad morzem mogą się spełnić, nawet przy mocno ograniczonym budżecie. Uczestnikami programu są rodziny, które szukają dla siebie nowego domu lub miejsca na wakacje czy pod wynajem. W każdym odcinku agenci nieruchomości przedstawią swoim klientom kilka ofert odpowiadających ich wymaganiom. Czy bohaterowie programu znajdą dla siebie coś odpowiedniego i będą mogli rozpocząć nowe życie na wybrzeżu? Mark i Josephine żyją w San Francisco razem z 14-letnią córka. Chcą razem zamieszkać na Hawajach, zakochali się w tym miejscu podczas swoich zaręczyn. Z pomocą agenta nieruchomości szukają domu poniżej 350 tys. dolarów.
/ USA / dokument
18:30 Kupujemy dom na plaży, odc. 8/13 Logo HGTV
USA dokument

2018-08-06

00:45 Kupujemy dom na plaży, odc. 9/13 Logo HGTV
Wakacyjny klimat przez cały rok? Dla chętnego nic trudnego! Program „Kupujemy dom na plaży” udowodni widzom, że marzenia o mieszkaniu nad morzem mogą się spełnić, nawet przy mocno ograniczonym budżecie. Uczestnikami programu są rodziny, które szukają dla siebie nowego domu lub miejsca na wakacje czy pod wynajem. W każdym odcinku agenci nieruchomości przedstawią swoim klientom kilka ofert odpowiadających ich wymaganiom. Czy bohaterowie programu znajdą dla siebie coś odpowiedniego i będą mogli rozpocząć nowe życie na wybrzeżu? Michael, Kami i ich trzy córki obecnie żyją w Katy, w stanie Teksas. Chcieliby znaleźć dom w Sargent, aby od czasu do czasu móc uciec tam od codziennego życia. Pobliska plaża i cudowny klimat pozwoliłby im zrelaksować się i spędzić miło czas. Ich budżet to 150 tysięcy dolarów.
/ USA / dokument
18:00 Kupujemy dom na plaży, odc. 10/13 Logo HGTV
Wakacyjny klimat przez cały rok? Dla chętnego nic trudnego! Program „Kupujemy dom na plaży” udowodni widzom, że marzenia o mieszkaniu nad morzem mogą się spełnić, nawet przy mocno ograniczonym budżecie. Uczestnikami programu są rodziny, które szukają dla siebie nowego domu lub miejsca na wakacje czy pod wynajem. W każdym odcinku agenci nieruchomości przedstawią swoim klientom kilka ofert odpowiadających ich wymaganiom. Czy bohaterowie programu znajdą dla siebie coś odpowiedniego i będą mogli rozpocząć nowe życie na wybrzeżu? Phillip i Jordan wraz z trzema małymi synami uwielbiają odwiedzać Cape Charles w Wirginii. Położone wzdłuż zatoki Chesapeake Bay, zaledwie 90 minut od ich domu w Suffolk Cape Charles to idealne miejsce na wypoczynek i relaks na plaży. Rodzina zauroczona klimatem małego miasteczka z bogatą historią poszukuje starego domu na plaży z budżetem w wysokości 375 tys. dolarów.
/ USA / dokument
18:30 Kupujemy dom na plaży, odc. 9/13 Logo HGTV
USA dokument

2018-08-13

00:45 Kupujemy dom na plaży, odc. 10/13 Logo HGTV
Wakacyjny klimat przez cały rok? Dla chętnego nic trudnego! Program „Kupujemy dom na plaży” udowodni widzom, że marzenia o mieszkaniu nad morzem mogą się spełnić, nawet przy mocno ograniczonym budżecie. Uczestnikami programu są rodziny, które szukają dla siebie nowego domu lub miejsca na wakacje czy pod wynajem. W każdym odcinku agenci nieruchomości przedstawią swoim klientom kilka ofert odpowiadających ich wymaganiom. Czy bohaterowie programu znajdą dla siebie coś odpowiedniego i będą mogli rozpocząć nowe życie na wybrzeżu? Tami i Don są z Enterprise na Florydzie. Szukają wakacyjnego domu przy New Smyrna Beach, niecałą godzinę drogi od ich rodzinnego domu. Z pomocą agenta nieruchomości przejrzą dostępne nieruchomości.
/ USA / dokument
18:00 Kupujemy dom na plaży, odc. 11/13 Logo HGTV
Wakacyjny klimat przez cały rok? Dla chętnego nic trudnego! Program „Kupujemy dom na plaży” udowodni widzom, że marzenia o mieszkaniu nad morzem mogą się spełnić, nawet przy mocno ograniczonym budżecie. Uczestnikami programu są rodziny, które szukają dla siebie nowego domu lub miejsca na wakacje czy pod wynajem. W każdym odcinku agenci nieruchomości przedstawią swoim klientom kilka ofert odpowiadających ich wymaganiom. Czy bohaterowie programu znajdą dla siebie coś odpowiedniego i będą mogli rozpocząć nowe życie na wybrzeżu? Bill jest nauczycielem hiszpańskiego i trenerem z Camarillo w Kalifornii. Od ponad sześciu lat odwiedzał Maui, ale w końcu podjął decyzję i przygotował się finansowo, by zainwestować we własny dom wakacyjny. Dzięki zróżnicowanym krajobrazom i zapierającej dech w piersiach scenerii, ta hawajska wyspa jest idealnym miejscem na relaks podczas wakacji. Lokalny pośrednik w obrocie nieruchomościami pomaga Billowi znaleźć wymarzony dom za kwotę do 300 tys. dolarów.
/ USA / dokument
18:30 Kupujemy dom na plaży, odc. 10/13 Logo HGTV
USA dokument

2018-08-20

00:45 Kupujemy dom na plaży, odc. 11/13 Logo HGTV
Wakacyjny klimat przez cały rok? Dla chętnego nic trudnego! Program „Kupujemy dom na plaży” udowodni widzom, że marzenia o mieszkaniu nad morzem mogą się spełnić, nawet przy mocno ograniczonym budżecie. Uczestnikami programu są rodziny, które szukają dla siebie nowego domu lub miejsca na wakacje czy pod wynajem. W każdym odcinku agenci nieruchomości przedstawią swoim klientom kilka ofert odpowiadających ich wymaganiom. Czy bohaterowie programu znajdą dla siebie coś odpowiedniego i będą mogli rozpocząć nowe życie na wybrzeżu? Zatoka meksykańska kusi piaszczystymi plażami i gościnnością. Kim i jej dwie córki szukają wakacyjnego domu nad plażą. Każda z nich ma dość liczną rodzinne, ważne aby wszyscy mogli się w nim pomieścić.
/ USA / dokument
18:00 Kupujemy dom na plaży, odc. 12/13 Logo HGTV
Wakacyjny klimat przez cały rok? Dla chętnego nic trudnego! Program „Kupujemy dom na plaży” udowodni widzom, że marzenia o mieszkaniu nad morzem mogą się spełnić, nawet przy mocno ograniczonym budżecie. Uczestnikami programu są rodziny, które szukają dla siebie nowego domu lub miejsca na wakacje czy pod wynajem. W każdym odcinku agenci nieruchomości przedstawią swoim klientom kilka ofert odpowiadających ich wymaganiom. Czy bohaterowie programu znajdą dla siebie coś odpowiedniego i będą mogli rozpocząć nowe życie na wybrzeżu? Para Mark i Robin z Hartsville mają bardzo mało czasu na odpoczynek z powodu pracy i ich napiętego harmonogramu. Dorastając, Robin spędzała wakacje w miejscowościach położonych wzdłuż wybrzeża Grand Strand w Południowej Karolinie. Wspomnienia, a także fakt, że od rodzinnego miasta dzielą ich zaledwie dwie godziny drogi sprawiły, że wspólnie zdecydowali, że wybrzeże będzie idealnym miejscem. Z budżetem w wysokości 300 tys. dolarów Mark i Robin mają nadzieję znaleźć dom przy plaży z dostępem do łodzi, który zapewni trwałe wspomnienia ich bliskim.
/ USA / dokument
18:30 Kupujemy dom na plaży, odc. 11/13 Logo HGTV
USA dokument
Reklama

2018-08-27

00:45 Kupujemy dom na plaży, odc. 12/13 Logo HGTV
Wakacyjny klimat przez cały rok? Dla chętnego nic trudnego! Program „Kupujemy dom na plaży” udowodni widzom, że marzenia o mieszkaniu nad morzem mogą się spełnić, nawet przy mocno ograniczonym budżecie. Uczestnikami programu są rodziny, które szukają dla siebie nowego domu lub miejsca na wakacje czy pod wynajem. W każdym odcinku agenci nieruchomości przedstawią swoim klientom kilka ofert odpowiadających ich wymaganiom. Czy bohaterowie programu znajdą dla siebie coś odpowiedniego i będą mogli rozpocząć nowe życie na wybrzeżu? Jim i Pam zakochali się w sobie jeszcze w czasach liceum. Teraz są małżeństwem z dwójką dzieci, mieszkają w Huston i pracują w nieruchomościach. Szukają własnego kąta w Rockpot Beach by zacieśniać rodzinne więzi.
/ USA / dokument
18:00 Kupujemy dom na plaży, odc. 13 Logo HGTV
Wakacyjny klimat przez cały rok? Dla chętnego nic trudnego! Program „Kupujemy dom na plaży” udowodni widzom, że marzenia o mieszkaniu nad morzem mogą się spełnić, nawet przy mocno ograniczonym budżecie. Uczestnikami programu są rodziny, które szukają dla siebie nowego domu lub miejsca na wakacje czy pod wynajem. W każdym odcinku agenci nieruchomości przedstawią swoim klientom kilka ofert odpowiadających ich wymaganiom. Czy bohaterowie programu znajdą dla siebie coś odpowiedniego i będą mogli rozpocząć nowe życie na wybrzeżu? Andrew i Erin pochodzą z Phoenix w stanie Maryland i mają dwie córki. Ocean City oferuje wiele atrakcji dla rodzin z dziećmi – plaże, wesołe miasteczko i piękna promenada to tylko niektóre z nich. Decydują, że będzie to idealne miejsce na spędzenie wspólnie czasu i zacieśnianie więzi rodzinnych. Mają nadzieję znaleźć miejsce tuż nad wodą, z możliwością cumowania łodzi za cenę poniżej 325 tys. dolarów.
/ USA / dokument
18:30 Kupujemy dom na plaży, odc. 12/13 Logo HGTV
USA dokument
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Kupujemy dom na plaży. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Kupujemy dom na plaży w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 170 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Kupujemy dom na plaży.

Poprzednie emisje Kupujemy dom na plaży

Emisja Kupujemy dom na plaży miała miejsce:

2018-07-16, 18:30 Kupujemy dom na plaży, odc. 6/13 Logo HGTV
Wakacyjny klimat przez cały rok? Dla chętnego nic trudnego! Program „Kupujemy dom na plaży” udowodni widzom, że marzenia o mieszkaniu nad morzem mogą się spełnić, nawet przy mocno ograniczonym budżecie. Uczestnikami programu są rodziny, które szukają dla siebie nowego domu lub miejsca na wakacje czy pod wynajem. W każdym odcinku agenci nieruchomości przedstawią swoim klientom kilka ofert odpowiadających ich wymaganiom. Czy bohaterowie programu znajdą dla siebie coś odpowiedniego i będą mogli rozpocząć nowe życie na wybrzeżu? Paul i Shelly mieszkają w Morro Bay w Kalifornii i uwielbiają wspólnie spędzać czas na plaży. Jednak obecnie mieszkają zbyt daleko od wody i chcą się przenieść do nowego domu by mieć ukochane plaże w odległości spaceru. Ponieważ ceny na Zachodnim Wybrzeżu są wygórowane, wiedzą, że znalezienie nieruchomości w zakładanym przez nich budżecie będzie trudne, ale mają nadzieję znaleźć idealny dom nad samym morzem za mniej niż 375,000 USD.
2018-07-16, 18:00 Kupujemy dom na plaży, odc. 7/13 Logo HGTV
2018-07-16, 00:45 Kupujemy dom na plaży, odc. 6/13 Logo HGTV
Wakacyjny klimat przez cały rok? Dla chętnego nic trudnego! Program „Kupujemy dom na plaży” udowodni widzom, że marzenia o mieszkaniu nad morzem mogą się spełnić, nawet przy mocno ograniczonym budżecie. Uczestnikami programu są rodziny, które szukają dla siebie nowego domu lub miejsca na wakacje czy pod wynajem. W każdym odcinku agenci nieruchomości przedstawią swoim klientom kilka ofert odpowiadających ich wymaganiom. Czy bohaterowie programu znajdą dla siebie coś odpowiedniego i będą mogli rozpocząć nowe życie na wybrzeżu? April i Robert obecnie żyją w Stamford w stanie Connecticut. Szukają domu w Branford, zlokalizowanym nad jeziorem Long Island Sound.
2018-07-09, 18:30 Kupujemy dom na plaży, odc. 5/13 Logo HGTV
Wakacyjny klimat przez cały rok? Dla chętnego nic trudnego! Program „Kupujemy dom na plaży” udowodni widzom, że marzenia o mieszkaniu nad morzem mogą się spełnić, nawet przy mocno ograniczonym budżecie. Uczestnikami programu są rodziny, które szukają dla siebie nowego domu lub miejsca na wakacje czy pod wynajem. W każdym odcinku agenci nieruchomości przedstawią swoim klientom kilka ofert odpowiadających ich wymaganiom. Czy bohaterowie programu znajdą dla siebie coś odpowiedniego i będą mogli rozpocząć nowe życie na wybrzeżu? Sybil i Travis mieszkają i pracują na Wyspach San Juan, archipelagu u wybrzeży Waszyngtonu. Wcześniej mieli własność na letniskową posiadłość w Cabo San Lucas, ale regularne wycieczki do Meksyku zaczęły przysparzać im problemów. Sybil i Travis zdecydowali więc, że nie będzie lepszego miejsca na znalezienie nowej rodzinnej bazy wypadowej niż w ich własnej okolicy- teraz szukają ozay spokoju w San Juan w ramach swojego budżetu w wysokości 375,000 $.
2018-07-09, 18:00 Kupujemy dom na plaży, odc. 6/13 Logo HGTV
2018-07-09, 00:45 Kupujemy dom na plaży, odc. 5/13 Logo HGTV
Wakacyjny klimat przez cały rok? Dla chętnego nic trudnego! Program „Kupujemy dom na plaży” udowodni widzom, że marzenia o mieszkaniu nad morzem mogą się spełnić, nawet przy mocno ograniczonym budżecie. Uczestnikami programu są rodziny, które szukają dla siebie nowego domu lub miejsca na wakacje czy pod wynajem. W każdym odcinku agenci nieruchomości przedstawią swoim klientom kilka ofert odpowiadających ich wymaganiom. Czy bohaterowie programu znajdą dla siebie coś odpowiedniego i będą mogli rozpocząć nowe życie na wybrzeżu? Cary i Ryan mieszkają w Durham, w północnej Karolinie. Razem szukają nowego domu w Carolina Beach, w pobliżu plaż. Oboje pracują z domu, dlatego ważna jest dla nich przestrzeń, którą będą mogli przeznaczyć na biura. Ich budżet to 340 tys. dolarów.
2018-07-02, 18:30 Kupujemy dom na plaży, odc. 4/13 Logo HGTV
Wakacyjny klimat przez cały rok? Dla chętnego nic trudnego! Program „Kupujemy dom na plaży” udowodni widzom, że marzenia o mieszkaniu nad morzem mogą się spełnić, nawet przy mocno ograniczonym budżecie. Uczestnikami programu są rodziny, które szukają dla siebie nowego domu lub miejsca na wakacje czy pod wynajem. W każdym odcinku agenci nieruchomości przedstawią swoim klientom kilka ofert odpowiadających ich wymaganiom. Czy bohaterowie programu znajdą dla siebie coś odpowiedniego i będą mogli rozpocząć nowe życie na wybrzeżu? Angela mieszka obecnie w Południowej Karolinie, ale jest gotowa na zmianę i chce zbliżyć się do plaży. Rozważąc opcje, przypomniała sobie wspaniałe rodzinne wakacje w Gulfport w Mississippi i od razu zdecydowała, że będzie to idealne miasto na nowy początek. Teraz z pomocą swej najlepszej przyjaciółki Roshondy, Angela ma nadzieję znaleźć dom na plaży w Gulfport za mniej niż 350 000 $.
2018-07-02, 18:00 Kupujemy dom na plaży, odc. 5/13 Logo HGTV
2018-07-02, 00:45 Kupujemy dom na plaży, odc. 4/13 Logo HGTV
Wakacyjny klimat przez cały rok? Dla chętnego nic trudnego! Program „Kupujemy dom na plaży” udowodni widzom, że marzenia o mieszkaniu nad morzem mogą się spełnić, nawet przy mocno ograniczonym budżecie. Uczestnikami programu są rodziny, które szukają dla siebie nowego domu lub miejsca na wakacje czy pod wynajem. W każdym odcinku agenci nieruchomości przedstawią swoim klientom kilka ofert odpowiadających ich wymaganiom. Czy bohaterowie programu znajdą dla siebie coś odpowiedniego i będą mogli rozpocząć nowe życie na wybrzeżu? Jeff i Kate poznali się w college'u. Jedna z ich pierwszych randek miała miejsce w Ocean City, w stanie Maryland. Odkąd odkryli, że oboje najlepiej czują się wśród nadmorskich plenerów, marzą o wakacyjnym domu blisko plaży. Z pomocą profesjonalnego agenta nieruchomości będą szukać domu w cenie nie wyższej niż 315 tys. zł.
2018-06-25, 18:30 Kupujemy dom na plaży, odc. 3/13 Logo HGTV
Wakacyjny klimat przez cały rok? Dla chętnego nic trudnego! Program „Kupujemy dom na plaży” udowodni widzom, że marzenia o mieszkaniu nad morzem mogą się spełnić, nawet przy mocno ograniczonym budżecie. Uczestnikami programu są rodziny, które szukają dla siebie nowego domu lub miejsca na wakacje czy pod wynajem. W każdym odcinku agenci nieruchomości przedstawią swoim klientom kilka ofert odpowiadających ich wymaganiom. Czy bohaterowie programu znajdą dla siebie coś odpowiedniego i będą mogli rozpocząć nowe życie na wybrzeżu? Alex i Chris od dawna kochają leniwą atmosferę Long Beach Island w New Jersey. Dla mieszkańców północnego wschodu jest ona idealnym miejscem na ucieczkę przed zgiełkiem, przyciąga bowiem piaszczystymi plażami i rozmaitymi atrakcjami dla wszystkich. Bohaterowie są gotowi, by przyjąć niezobowiązujący plażowy styl życia i kupić swój pierwszy dom w cenie poniżej 299,000 $.
2018-06-25, 18:00 Kupujemy dom na plaży, odc. 4/13 Logo HGTV
2018-06-25, 00:45 Kupujemy dom na plaży, odc. 3/13 Logo HGTV
Wakacyjny klimat przez cały rok? Dla chętnego nic trudnego! Program „Kupujemy dom na plaży” udowodni widzom, że marzenia o mieszkaniu nad morzem mogą się spełnić, nawet przy mocno ograniczonym budżecie. Uczestnikami programu są rodziny, które szukają dla siebie nowego domu lub miejsca na wakacje czy pod wynajem. W każdym odcinku agenci nieruchomości przedstawią swoim klientom kilka ofert odpowiadających ich wymaganiom. Czy bohaterowie programu znajdą dla siebie coś odpowiedniego i będą mogli rozpocząć nowe życie na wybrzeżu? Kellie i Duane postawili sobie za cel kupno wakacyjnego domu w Dauphin Island, w stanie Alabama. Region ten zachęca nie tylko przystępnymi cenami, ale również możliwościami aktywnego spędzania czasu jak kolarstwo czy spacery. Z pomocą lokalnego agenta będą szukać nieruchomości w cenie do 250 tys. dolarów.
Reklama
2018-06-18, 18:30 Kupujemy dom na plaży, odc. 2/13 Logo HGTV
Wakacyjny klimat przez cały rok? Dla chętnego nic trudnego! Program „Kupujemy dom na plaży” udowodni widzom, że marzenia o mieszkaniu nad morzem mogą się spełnić, nawet przy mocno ograniczonym budżecie. Uczestnikami programu są rodziny, które szukają dla siebie nowego domu lub miejsca na wakacje czy pod wynajem. W każdym odcinku agenci nieruchomości przedstawią swoim klientom kilka ofert odpowiadających ich wymaganiom. Czy bohaterowie programu znajdą dla siebie coś odpowiedniego i będą mogli rozpocząć nowe życie na wybrzeżu? Dla Chrisa i Lisy wakacje w Meksyku mają specjalną historię - to tam się zaręczyli i spędzili miesiąc poślubny. Podróżując przez wiele miast natrafili na Sayulita i od razu się w niej zakochali. To osobliwe, ale energiczne miasto na plaży oferuje tradycyjną Meksykańską kulturę i jest idealne dla ich 4 osobowej rodziny. Umiejscowione na meksykańskim wybrzeżu Pacyfiku jest łatwo dostępne z ich domu w Eden Prairie, Minesota, co będzie przydatne przy ostrych zimach. Po latach ciężkiej pracy ich marzenie o domu nad wodą poniżej 375 000 dolarów w końcu jest w zasięgu ręki.
2018-06-18, 18:00 Kupujemy dom na plaży, odc. 3/13 Logo HGTV
2018-06-18, 00:45 Kupujemy dom na plaży, odc. 2/13 Logo HGTV
Wakacyjny klimat przez cały rok? Dla chętnego nic trudnego! Program „Kupujemy dom na plaży” udowodni widzom, że marzenia o mieszkaniu nad morzem mogą się spełnić, nawet przy mocno ograniczonym budżecie. Uczestnikami programu są rodziny, które szukają dla siebie nowego domu lub miejsca na wakacje czy pod wynajem. W każdym odcinku agenci nieruchomości przedstawią swoim klientom kilka ofert odpowiadających ich wymaganiom. Czy bohaterowie programu znajdą dla siebie coś odpowiedniego i będą mogli rozpocząć nowe życie na wybrzeżu? Jeana i Eric prowadzą dość aktywny tryb życia w mieście Highland, w stanie Utah. Po wycieczce nad wybrzeże Pacyfiku zakochali się w Lincoln City i teraz nie myślą o niczym innym jak o tym, aby zakupić jedną z tamtejszych nieruchomości. To miejsce byłoby dla nich i dla ich dwóch córek idealną, wakacyjną odskocznią od codziennego życia.

Emisje archiwalne Kupujemy dom na plaży

Emisja Kupujemy dom na plaży miała miejsce:

2018-06-11, 18:30 Kupujemy dom na plaży, odc. 1/13 Logo HGTV
2018-06-11, 18:00 Kupujemy dom na plaży, odc. 2/13 Logo HGTV
2018-06-11, 00:45 Kupujemy dom na plaży, odc. 1/13 Logo HGTV
2018-06-04, 18:30 Kupujemy dom na plaży, odc. 13 Logo HGTV
2018-06-04, 18:00 Kupujemy dom na plaży, odc. 1/13 Logo HGTV
2018-06-04, 00:45 Kupujemy dom na plaży, odc. 13 Logo HGTV
2018-06-02, 07:16 Kupujemy dom na plaży, odc. 13 Logo HGTV
2018-05-28, 18:30 Kupujemy dom na plaży, odc. 12/13 Logo HGTV
2018-05-28, 18:00 Kupujemy dom na plaży, odc. 13 Logo HGTV
2018-05-28, 00:45 Kupujemy dom na plaży, odc. 12/13 Logo HGTV
2018-05-26, 07:45 Kupujemy dom na plaży, odc. 12/13 Logo HGTV
2018-05-26, 07:16 Kupujemy dom na plaży, odc. 11/13 Logo HGTV
2018-05-21, 18:30 Kupujemy dom na plaży, odc. 11/13 Logo HGTV
2018-05-21, 18:00 Kupujemy dom na plaży, odc. 12/13 Logo HGTV
2018-05-21, 00:45 Kupujemy dom na plaży, odc. 11/13 Logo HGTV
2018-05-19, 07:45 Kupujemy dom na plaży, odc. 10/13 Logo HGTV
2018-05-19, 07:16 Kupujemy dom na plaży, odc. 9/13 Logo HGTV

Emisja w stacjach

Kupujemy dom na plaży można obejrzeć w:

Emisje w: HGTV

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info