Reklama

Lekarze na start godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Lekarze na start będzie miała miejsce:

2018-05-28

00:25 Lekarze na start, sez. 1, odc. 13: 13 Logo PULS 2
Zuza i Daga ostro się sprzeczają o to, która jest lepszą lekarką. Tymczasem Mariusz po operacji nie odzyskuje przytomności. Łukasz obwinia się o to, że to przez niego pacjent znów jest bliski śmierci. Do szpitala trafiają też dwaj nastoletni bracia, którzy dla żartu zlepili się za pomocą kleju. A do tego na SOR-ze pojawia się Kaja –malarka, która ma zaburzenia akcji serca i drgawki. Czy stażyści znajdą przyczynę jej dolegliwości?
01:15 Lekarze na start, sez. 1, odc. 14: 14 Logo PULS 2
Dagmara odwiedza Izę w szpitalu psychiatrycznym i prosi siostrę, by dowiedziała się, z kim spotyka się w placówce doktor Kilian. Tymczasem Zuza próbuje pomóc mężczyźnie, który trafił do szpitala razem ze swoją ciężarną żoną, gdy ta zaczęła rodzić… i sam również czuje się, jakby był w ciąży. Na SOR-ze trwa walka o życie bliźniaków, którzy zażyli dopalacze. Lekarze nie potrafią odróżnić nastolatków i nie mogą przekazać ich bliskim żadnych konkretnych informacji. Rodzice braci – którzy kilka lat temu rozstali się – zaczynają się na oddziale ostro kłócić. Czy jednak taka tragedia nie zbliży ich ponownie? W dzisiejszym odcinku gościnnie: Olga Bończyk, Marcin Przybylski.

2018-06-04

00:25 Lekarze na start, sez. 1, odc. 15: 15 Logo PULS 2
Zuza obawia się, że zaszła w ciążę, natomiast Piotr ma kolejne problemy przez bandytów, którzy żądają od niego spłaty długu. Tymczasem na SOR trafia nowa pacjentka - Basia. Dziewczyna twierdzi, że boli ją brzuch, a Tola ostrzega Dagmarę i Piotra, że chora nie ma ubezpieczenia i już kilka razy próbowała wyłudzić środki przeciwbólowe. Doktor Szuma podejrzewa jednak, że Basia tym razem mówi prawdę. W międzyczasie w szpitalu pojawia się nowy lekarz: anestezjolog Rafał Jaroń, który okazuje się znajomym Marty...
Reklama
01:15 Lekarze na start, sez. 1, odc. 16: 16 Logo PULS 2
Łukasz próbuje pomóc Piotrowi, jedzie do firmy, która odkupiła jego dług. Niestety sprawa wcale nie jest prosta. W międzyczasie do szpitala trafia ciężko ranny 10-latek. Chłopiec musi mieć transfuzję, ale jego rodzice - jako świadkowie Jehowy – nie zgadzają się na przetoczenie krwi. Dyrektor postanawia jednak zrobić wszystko, by ocalić życie małego pacjenta. Czy zdecyduje się na działanie niezgodne z prawem?

2018-06-11

00:25 Lekarze na start, sez. 1, odc. 17: 17 Logo PULS 2
Łukasz spłaca w końcu dług Piotrka, ale na tym kłopoty młodych lekarzy wcale się nie kończą. Doktor Kilian umawia się na obiad z ojcem Zuzy. Rafał natomiast zaczyna wypytywać Martę o jej przeszłość, związki i o to, kto jest ojcem małego Bruna. Tymczasem do szpitala trafia mężczyzna postrzelony w głowę. Okazuje się, że pacjent został ranny tuż przed swoim ślubem, a jego matka ostro kłóci się na oddziale z niedoszłą panną młodą w ciąży.
01:15 Lekarze na start, sez. 1, odc. 18: 18 Logo PULS 2
Łukasz z Piotrem zostają porwani i uwięzieni przez bandytów, którzy żądają od lekarzy, by opatrzyli ich rannego szefa. Doktor Szuma przekonuje w końcu mężczyznę, by pojechał z nim do szpitala. Łukasz niestety nadal pozostaje zakładnikiem. Tymczasem pod opiekę Zuzy i doktor Konarskiej trafia staruszka, która skarży się na uporczywy ból brzucha. Czy tym razem Marciniak poradzi sobie z diagnozą? Gościnnie: Mariusz Jakus

2018-06-18

00:25 Lekarze na start, sez. 1, odc. 19: 19 Logo PULS 2
Nowym pacjentem Zuzy i Łukasza na SOR-ze zostaje młody mężczyzna skarżący się na silny ból brzucha. Piotrek spędza cały dzień z Rafałem, który namawia go, by zrobił specjalizację z anestezjologii i przy tym wypytuje o szczegóły z życia Marty. Doktor Szuma nadal próbuje pomóc Marzenie – młodej pacjentce w śpiączce. Daga namawia za to Izę (Joanna Jamróz), by w szpitalu psychiatrycznym dowiedziała się czegoś o kobiecie, którą regularnie odwiedza doktor Kilian. Dziewczyna nie jest świadoma, że przez to może wpędzić siostrę w jeszcze większe kłopoty.
01:15 Lekarze na start, sez. 1, odc. 20: 20 Logo PULS 2
Iza (Joanna Jarmołowicz) trafia na SOR z przebitym płucem i wymaga natychmiastowej operacji. Po zabiegu wyznaje Dagmarze, że zaatakowała ją żona doktora Kiliana. Tymczasem do szpitala trafiają ofiary pożaru, który wybuchł w centrum handlowym – w tym ciężko poparzony strażak. Łukasz zmaga się z wyjątkowo trudnymi przypadkami. Szef strażaków nie zgadza się, by młody lekarz go dokładnie zbadał. Niestety szybko tego pożałuje. W dzisiejszym odcinku gościnnie: Marek Siudym.
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Lekarze na start. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Lekarze na start w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 160 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie.

Poprzednie emisje Lekarze na start

Emisja Lekarze na start miała miejsce:

2018-05-21, 01:15 Lekarze na start, sez. 1, odc. 12: 12 Logo PULS 2
Daga zaczyna podejrzewać, że Zuza ma romans z Kilianem. Tymczasem Piotr i Łukasz nadal próbują pomóc Mariuszowi i organizują spotkanie chorego z prostytutką. Kilka godzin później obu stażystów przyłapuje dyrektor. Tego samego dnia do szpitala zgłasza się też młoda kobieta, która ma powikłania po zabiegu liposukcji. Pacjentka trafia pod opiekę Zuzy – a ta stawia ryzykowną diagnozę…W dzisiejszym odcinku gościnnie: Katarzyna Jamróz.
2018-05-21, 00:25 Lekarze na start, sez. 1, odc. 11: 11 Logo PULS 2
Na SOR – gdzie pracuje akurat Zuza - trafia mężczyzna, który po namiętnej nocy z kochanką, doświadczył urazu. Szpital kontaktuje się z jego żoną. Gdy kobieta zjawia się na oddziale, odkrywa, że mąż ją zdradzał i wybucha wściekłością. Tymczasem Mariusz – sparaliżowany po udarze – odzyskuje w końcu przytomność i wyznaje lekarzom, że nie chce dłużej żyć. Prosi nawet Łukasza, by pomógł mu w samobójstwie. Co na to młody stażysta? W dzisiejszym odcinku gościnnie: Paulina Gałązka.
2018-05-14, 01:15 Lekarze na start, sez. 1, odc. 10: 10 Logo PULS 2
Piotrek nadal dorabia wieczorami jako kierowca i za dnia z trudem zachowuje przytomność. Łukasz, chcąc pomóc koledze, namawia go na ryzykowny krok. Kilka godzin później, w trakcie skomplikowanego zabiegu – Szuma nagle mdleje. Czy zespół odkryje tego przyczynę? W międzyczasie do szpitala trafia chłopak – po udarze - który ma trudności z oddychaniem. Zuza i Daga tym razem pracują na oddziale pooperacyjnym, gdzie poznają ekscentryczną staruszkę... W dzisiejszym odcinku gościnnie: Ewa Gorzelak.
2018-05-14, 00:25 Lekarze na start, sez. 1, odc. 9: 9 Logo PULS 2
Doktor Golan ratuje małego Kubę – po tym, jak jego brat zakradł się na oddział dla wcześniaków i odłączył inkubator. Doktor Kilian operuje młodą trenerkę fitness. Okazuje się, że dziewczyna kilka lat temu miała romans z Łukaszem i teraz prosi stażystę o drobną „przysługę”. Pacjentka chce, by Zbierski wykradł dla niej leki, dzięki którym tuż po zabiegu będzie mogła wziąć udział w nagraniu programu o fitnessie. Gdy Łukasz jej ulega, o mało nie dochodzi do tragedii...
2018-05-07, 01:15 Lekarze na start, sez. 1, odc. 8: 8 Logo PULS 2
Piotr w drodze do szpitala trafia na wypadek i udziela pomocy rannemu, młodemu kierowcy. Okazuje się, że drugą z ofiar stłuczki jest znany polityk. Mężczyzna ma złamaną rękę i oskarża o spowodowanie wypadku pacjenta, którego uratował Szuma. Piotr postanawia stanąć po stronie młodego kierowcy. Czy nie wpakuje się przez to w kolejne kłopoty? W dziejszym odcinku gościnnie: Grzegorz Wons, Przemysław Cypryański.
2018-05-07, 00:25 Lekarze na start, sez. 1, odc. 7: 7 Logo PULS 2
Dagmara zostawia Izę w klinice psychiatrycznej, gdzie jej siostra ma przejść detoks. Do szpitala trafia niesforny 9-latek z ADHD, który zasłabł w szkole. Badania wykazują, że chłopiec ma guza tarczycy, zagrażającego życiu. Mały pacjent będący pod opieką Zuzy nagle znika. To już kolejna wpadka dziewczyny. Czy wpłynie to na jej karierę? Tymczasem na OIOM-ie odzyskuje przytomność Tomasz – pacjent po wypadku, którego żona zmarła tuż przed porodem. W dzisiejszym odcinku gościnnie: Tomasz Sobczak.
2018-04-30, 01:15 Lekarze na start, sez. 1, odc. 6: 6 Logo PULS 2
Zuza ukrywa przed Krzysztofem, że spędziła noc poza domem. Unika także Piotra – pewna, że ten wykorzystał sytuację na imprezie. Łukasz po wspólnie spędzonym weekendzie jest oczarowany Dagmarą. Tymczasem w szpitalu zjawia się młodsza siostra Stawskiej, a wraz z nią kolejne kłopoty. Dwaj kibice po ostrej bójce trafiają na SOR. Jak się okazuje, ranni dzielą nie tylko miłość do piłki nożnej, ale też do tej samej kobiety. Czy pobyt w szpitalu pozwoli im rozwiązać tę sytuację? W dzisiejszym odcinku gościnnie: Joanna Jarmołowicz.
Reklama
2018-04-30, 00:25 Lekarze na start, sez. 1, odc. 5: 5 Logo PULS 2
Krzysztof przeprowadza sekcję zwłok Leny – kobiety, która zmarła nagle tuż przed porodem. Zuza po utracie pacjentki jest bliska załamania i obwinia się o jej śmierć. Może jednak liczyć na wsparcie Doktor Konarskiej. Łukasz postanawia zorganizować szaloną imprezę. Czy stażyści choć na chwilę zapomną o problemach?

Emisje archiwalne Lekarze na start

Emisja Lekarze na start miała miejsce:

2018-04-23, 01:15 Lekarze na start, sez. 1, odc. 4: 4 Logo PULS 2
2018-04-23, 00:25 Lekarze na start, sez. 1, odc. 3: 3 Logo PULS 2
2018-04-16, 01:15 Lekarze na start, sez. 1, odc. 2: 2 Logo PULS 2
2018-04-16, 00:25 Lekarze na start, sez. 1, odc. 1 Logo PULS 2
2018-04-09, 01:15 Lekarze na start, sez. 1, odc. 52: 52 Logo PULS 2
2018-04-09, 00:25 Lekarze na start, sez. 1, odc. 51: 51 Logo PULS 2
2018-04-02, 01:15 Lekarze na start, sez. 1, odc. 50: 50 Logo PULS 2
2018-04-02, 00:25 Lekarze na start, sez. 1, odc. 49: 49 Logo PULS 2
2018-03-26, 01:15 Lekarze na start, sez. 1, odc. 48: 48 Logo PULS 2
2018-03-26, 00:25 Lekarze na start, sez. 1, odc. 47: 47 Logo PULS 2
2018-03-19, 01:15 Lekarze na start, sez. 1, odc. 46: 46 Logo PULS 2
2018-03-19, 00:25 Lekarze na start, sez. 1, odc. 45: 45 Logo PULS 2
2018-03-12, 01:15 Lekarze na start, sez. 1, odc. 44: 44 Logo PULS 2
2018-03-12, 00:25 Lekarze na start, sez. 1, odc. 43: 43 Logo PULS 2
Reklama
2018-03-05, 01:15 Lekarze na start, sez. 1, odc. 42: 42 Logo PULS 2
2018-03-05, 00:25 Lekarze na start, sez. 1, odc. 41: 41 Logo PULS 2
2018-02-26, 01:15 Lekarze na start, sez. 1, odc. 40: 40 Logo PULS 2
2018-02-26, 00:25 Lekarze na start, sez. 1, odc. 39: 39 Logo PULS 2
2018-02-19, 01:15 Lekarze na start, sez. 1, odc. 38: 38 Logo PULS 2
2018-02-19, 00:25 Lekarze na start, sez. 1, odc. 37: 37 Logo PULS 2
2018-02-12, 01:10 Lekarze na start, sez. 1, odc. 36: 36 Logo PULS 2
2018-02-12, 00:25 Lekarze na start, sez. 1, odc. 35: 35 Logo PULS 2
2018-02-05, 01:10 Lekarze na start, sez. 1, odc. 34: 34 Logo PULS 2
2018-02-05, 00:25 Lekarze na start, sez. 1, odc. 33: 33 Logo PULS 2
2018-01-31, 16:35 Lekarze na start, sez. 1, odc. 52: 52 Logo TV Puls
2018-01-31, 15:45 Lekarze na start, sez. 1, odc. 51: 51 Logo TV Puls
2018-01-30, 16:35 Lekarze na start, sez. 1, odc. 51: 51 Logo TV Puls
2018-01-30, 15:45 Lekarze na start, sez. 1, odc. 50: 50 Logo TV Puls
2018-01-29, 16:30 Lekarze na start, sez. 1, odc. 50: 50 Logo TV Puls
2018-01-29, 15:45 Lekarze na start, sez. 1, odc. 49: 49 Logo TV Puls
2018-01-29, 01:15 Lekarze na start, sez. 1, odc. 32: 32 Logo PULS 2
2018-01-29, 00:25 Lekarze na start, sez. 1, odc. 31: 31 Logo PULS 2
2018-01-26, 16:30 Lekarze na start, sez. 1, odc. 49: 49 Logo TV Puls
2018-01-26, 15:45 Lekarze na start, sez. 1, odc. 48: 48 Logo TV Puls
Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info