Lekarze na start godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Lekarze na start będzie miała miejsce:

2018-02-26

00:25 Lekarze na start, sez. 1, odc. 39: 39 Logo PULS 2
Rafał mówi w końcu Marcie, że zrobił Brunowi badania genetyczne i chce brać udział w wychowaniu syna. Zuza nadal opiekuje się Borysem. Chłopiec jest dializowany, ale wyniki jego badań wciąż się pogarszają. Konarska niepokoi się widząc, jak bardzo stażystka angażuje się w jego problemy. Tymczasem na OIOM trafia pacjent po operacji, który tuż po przywiezieniu na oddział umiera. Okazuje się, że w szpitalu mogło dojść do pomyłki w dokumentacji chorych, bo jednocześnie na OIOM-ie znajdowali się dwaj mężczyźni w tym samym wieku i o identycznym nazwisku.
01:15 Lekarze na start, sez. 1, odc. 40: 40 Logo PULS 2
Dagmara i Łukasz szukają razem nowego mieszkania. Rafał żąda od Marty, by powiedziała Brunowi, prawdę i grozi byłej dziewczynie sądem. Zuza nadal zagląda do Borysa, który jest już pod opieką pediatry – doktora Talara. Gdy lekarz wypisuje chłopaka do domu, nastolatek zaczyna się nagle dusić. Do doktor Golan i Łukasza trafia z kolei 17-latka – Marianna - która obawia się, że cierpi na chorobę weneryczną. Kolejną pacjentką na ginekologii jest Waleria. Pacjentka ma zespół wstrząsu toksycznego... a wynik badania USG jest dla jej lekarzy sporą niespodzianką...

2018-03-05

00:25 Lekarze na start, sez. 1, odc. 41: 41 Logo PULS 2
Rafał nadal chce walczyć o syna – a Marta jest tym przerażona. Tymczasem w pracy pod opiekę stażystki trafia były komik, który zatruł się alkoholem. Mężczyzna cały czas próbuje rozbawić lekarkę, za to gdy do szpitala przyjeżdża jego partnerka - Magda - uparcie ją ignoruje. Z kolei Zuza nadal martwi się o Borysa, dla którego jedyną szansą na powrót do zdrowia jest przeszczep nerki. Po dyżurze stażyści urządzają huczną parapetówkę. Łukasz zaprasza na imprezę swoją nową dziewczynę Olę, przez co pielęgniarka Jowita wybucha zazdrością…
01:15 Lekarze na start, sez. 1, odc. 42: 42 Logo PULS 2
Marta po wypadku spędza noc w szpitalu. Tymczasem badania wykazują, że ojciec Borysa nie może oddać mu nerki. Chłopak traci nadzieję i nie chce poddać się kolejnej dializie. Zuza postanawia sprawdzić, czy sama może oddać choremu nerkę. Czy to dobry pomysł? Na SOR trafia mężczyzna postrzelony w głowę. Lekarze nie znajdują rany wylotowej i są pewni, że kula utkwiła w ciele chorego. Na pierwszych badaniach pocisku jednak nie widać. O co może chodzić?

2018-03-12

00:25 Lekarze na start, sez. 1, odc. 43: 43 Logo PULS 2
Zuza nadal próbuje znaleźć nerkę dla Borysa. Ojciec chłopaka załamuje się i sięga po alkohol. Nastolatek wciąż marzy o spotkaniu z Oliwią, w której się zakochał. Na SOR trafia mężczyzna chory na stwardnienie rozsiane, którego na oddział przywozi żona. Pacjenta od razu chce przejąć Zamojski, który okazuje się przyjacielem rodziny. Tola postanawia jednak sam zająć się chorym, a Zamojski składa na kolegę oficjalną skargę u dyrektora.
01:15 Lekarze na start, sez. 1, odc. 44: 44 Logo PULS 2
Po ostatnich wydarzeniach koledzy martwią się o Zuzę. Dziewczyna jednak wraca do pracy – tym razem na pediatrii, pod okiem doktora Talara. Kolejną pacjentką stażystki zostaje mała Ada. Zamojski sugeruje dyrektorowi, że jeśli nie ukarze Toli, o samowoli lekarza dowiedzą się media. Z kolei na SOR – pod opiekę Łukasza - trafia młody mężczyzna, który od kilku tygodni ma gorączkę. Jego żona wpada przypadkiem w szpitalu na swojego kochanka. Jak rozwiąże ten problem?

2018-03-19

00:25 Lekarze na start, sez. 1, odc. 45: 45 Logo PULS 2
Łukasz i Piotr, wychodząc z nocnego klubu, są świadkami gwałtu. Szuma, walcząc z jednym z bandytów, zauważa na jego ręku charakterystyczny sygnet. Tymczasem ofiara napaści zostaje przyjęta do szpitala z urazem głowy, a Dagmara rozpoznaje w niej swoją dawną sąsiadkę - Weronikę. Tego samego dnia na SOR trafia również dziewczyna, która skarży się na omdlenia. Lekarze od razu podejrzewają, że chora ma problemy przez intensywne odchudzanie. Łukasz jest oczarowany, gdy spotyka jej piękną siostrę Alicję.
01:15 Lekarze na start, sez. 1, odc. 46: 46 Logo PULS 2
Na SOR - pod opiekę Łukasza - trafia klaun, dźgnięty nożem i kopnięty przez „jednorożca”. Kolejną pacjentką Zuzy jest Kalina – zamknięta w sobie dziewczynka, której w szpitalu nie towarzyszy nikt z rodziny. Stażystka od razu zauważa, że mała dziwnie się zachowuje, ale doktor Talar to bagatelizuje. Stan Kaliny nagle się pogarsza.… Tymczasem Dagmara próbuje przekonać Weronikę, by złożyła zeznania w sprawie gwałtu. Z kolei Rafał zaczyna szantażować Martę.
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Lekarze na start. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Lekarze na start w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 160 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie.

Poprzednie emisje Lekarze na start

Emisja Lekarze na start miała miejsce:

2018-02-19, 01:15 Lekarze na start, sez. 1, odc. 38: 38 Logo PULS 2
Piotrek ma złą wiadomość dla kolegów: w ciągu kilku dni wszyscy muszą opuścić mieszkanie. Tymczasem do szpitala zostaje przyjęta dwójka nastolatków. Borys ma urazy, które świadczą o jego udziale w bójce. Dodatkowo chłopak jest bardzo złośliwy i gra na nerwach wszystkim lekarzom. W końcu trafia pod opiekę Zuzy. Stażystka podczas badań popełnia błąd, który może kosztować chłopaka życie.
2018-02-19, 00:25 Lekarze na start, sez. 1, odc. 37: 37 Logo PULS 2
Łukasz po przesłuchaniu wraca do pracy i wyznaje kolegom, że może zostać oskarżony tak jak i jego ojciec. Tymczasem Zuza prosi Piotrka o radę dotyczącą jej związku z Kilianem. Do szpitala trafia legenda piłki nożnej - sportowiec z Brazylii, który dostał zawału. Wraz z chorym ratownicy przywożą także jego kilkuletniego syna, którym zajmuje się Marta. Serce pacjenta przestaje nagle bić… Rafał domyśla się w końcu, że to właśnie on jest ojcem Bruna i prosi laboranta Puszka, by w tajemnicy wykonał test na ojcostwo.
2018-02-12, 01:10 Lekarze na start, sez. 1, odc. 36: 36 Logo PULS 2
Kobieta znaleziona przed szpitalem walczy po porodzie o życie, a Łukasz jest pewny, że to właśnie ona jest matką małej Róży. Tymczasem na oddziale pojawia się mąż pacjentki oraz jej kochanek. Gdy ranna odzyskuje w końcu przytomność, okazuje się, że cierpi na amnezję. W międzyczasie doktor Kilian jedzie do sądu na rozprawę rozwodową. Zuza próbuje pomóc Annie - pacjentce, która ma zaburzenia neurologiczne i której na SOR-ze towarzyszy zaborczy mąż. Mężczyzna nie chce pozwolić, by stażystka została z chorą sama. Wybucha wściekłością i zapowiada młodej lekarce zemstę. Czy Zuza znowu wplącze się w jakieś kłopoty?
2018-02-12, 00:25 Lekarze na start, sez. 1, odc. 35: 35 Logo PULS 2
Stażyści zanoszą na SOR niemowlę znalezione przed szpitalem. Żaden z doświadczonych lekarzy nie może im pomóc, bo wszyscy zajmują się ofiarami wypadku, które właśnie przywieźli ratownicy. Zbierski i Szuma po kolejnych badaniach uznają, że noworodek ma poważną wadę serca. Doktor Kilian nadal gnębi Piotra, zleca chłopakowi najmniej ciekawe badania. Szuma w końcu domyśla się, że chirurg jest zazdrosny o jego przyjaźń z Zuzą.
2018-02-05, 01:10 Lekarze na start, sez. 1, odc. 34: 34 Logo PULS 2
Dagmara zaprasza w końcu Piotrka na randkę. Zuza natomiast musi zaopiekować się młodym mężczyzną, który wmówił sobie, że jego żona jest kołdrą. Doktor Konarska obawia się, że pacjent może okazać się niebezpieczny dla otoczenia. Stażystka jednak to bagatelizuje. Z kolei Łukasz ma pierwszy dyżur razem z Tolą w karetce. Od razu trafia na krwawą jatkę. Pacjentem ratowników zostaje mężczyzna ugodzony nożem, a żona rannego pod wpływem stresu zaczyna nagle rodzić. Czy Łukasz poradzi sobie z tak trudną sytuacją czy znowu się podda?
2018-02-05, 00:25 Lekarze na start, sez. 1, odc. 33: 33 Logo PULS 2
Mały Bruno znów trafia do szpitala, tym razem jako pacjent. Marta odkrywa, że jej syn zaatakował w szkole kolegę, który po bójce ma krwiak mózgu. Łukasz próbuje znaleźć dodatkową pracę, a Tola proponuje chłopakowi, by został ratownikiem. W pracy Zbierski pomaga też bezdomnemu, który ma problemy z wątrobą. W tym celu musi walczyć z Zamojskim, który chce wyrzucić chorego ze szpitala bez badania. Tola zaprasza Konarską na romantyczny wypad nad jezioro. Jest w szoku, gdy odkrywa, że jego ukochana woli spędzić weekend z mężem.
2018-01-31, 16:35 Lekarze na start, sez. 1, odc. 52: 52 Logo TV Puls
Stanisław kolejny raz odwiedza Łukasza w szpitalu - nieświadomy, że cały czas jest śledzony. Bandyta, który go obserwuje, instaluje pod autem Zbierskiego bombę. Tymczasem Marta zgadza się w końcu, by Rafał poznał bliżej Bruna i utrzymywał z synem regularny kontakt. Doktor Konarska organizuje nagłe zebranie stażystów i przekazuje młodym lekarzom złą wiadomość.
2018-01-31, 15:45 Lekarze na start, sez. 1, odc. 51: 51 Logo TV Puls
Do szpitala trafia Olena, która skarży się na ból brzucha i wymioty. Dziewczynę przywozi mężczyzna, który podaje się za jej ojca. Jego zachowanie szybko jednak zaczyna niepokoić lekarzy. Piotr odkrywa w końcu, że dziewczyna jest zmuszana do prostytucji. Z kolei na SOR zostaje przyjęty ojciec doktora Zamojskiego z objawami udaru. Do szpitala od razu przyjeżdża także żona chorego. Gdy doktor Konarska szuka pocieszenia u Toli… teściowa przyłapuje ją w ramionach kochanka. Tymczasem Łukasz odzyskuje w końcu przytomność i wraca powoli do zdrowia.
2018-01-30, 16:35 Lekarze na start, sez. 1, odc. 51: 51 Logo TV Puls
Do szpitala trafia Olena, która skarży się na ból brzucha i wymioty. Dziewczynę przywozi mężczyzna, który podaje się za jej ojca. Jego zachowanie szybko jednak zaczyna niepokoić lekarzy. Piotr odkrywa w końcu, że dziewczyna jest zmuszana do prostytucji. Z kolei na SOR zostaje przyjęty ojciec doktora Zamojskiego z objawami udaru. Do szpitala od razu przyjeżdża także żona chorego. Gdy doktor Konarska szuka pocieszenia u Toli… teściowa przyłapuje ją w ramionach kochanka. Tymczasem Łukasz odzyskuje w końcu przytomność i wraca powoli do zdrowia.
2018-01-30, 15:45 Lekarze na start, sez. 1, odc. 50: 50 Logo TV Puls
Łukasz nadal walczy o życie, a Piotrek desperacko próbuje skontaktować się z jego rodziną. Tymczasem na SOR trafia ciężko ranny motocyklista, któremu metalowy pręt przebił kask i czaszkę. Tola wraca w końcu do pracy, przez co Zamojski aż kipi ze złości – i od razu biegnie na skargę do dyrektora.
2018-01-29, 16:30 Lekarze na start, sez. 1, odc. 50: 50 Logo TV Puls
Łukasz nadal walczy o życie, a Piotrek desperacko próbuje skontaktować się z jego rodziną. Tymczasem na SOR trafia ciężko ranny motocyklista, któremu metalowy pręt przebił kask i czaszkę. Tola wraca w końcu do pracy, przez co Zamojski aż kipi ze złości – i od razu biegnie na skargę do dyrektora.
2018-01-29, 15:45 Lekarze na start, sez. 1, odc. 49: 49 Logo TV Puls
Konarska i Kilian walczą o życie Łukasza, który po ciosie w brzuch ma uszkodzone jelito i wątrobę. Tymczasem Zuza zastępuje szefową na SOR-ze, gdzie pojawia się pan młody. Mężczyzna nagle źle się poczuł na swoim wieczorze kawalerskim. Do szpitala przywozi do drużba, a doktor Marciniak podejrzewa silne zatrucie. Badania wykazują jednak, że kontakt z chorym jest śmiertelnie niebezpieczny dla każdego z jego otoczenia.
2018-01-29, 01:15 Lekarze na start, sez. 1, odc. 32: 32 Logo PULS 2
Łukasz po bójce w parku zostaje zatrzymany przez policję. Gdy następnego dnia z komisariatu odbiera go Piotrek, nadal ukrywa przed przyjacielem, jak duże ma kłopoty. Tymczasem w pracy Zbierski opiekuje się nastolatką, która zemdlała w szkole z bólu i ma problemy ginekologiczne. Doktor Golan po badaniu odkrywa, że dziewczyna została zgwałcona. Z kolei Rafał próbuje na nowo zaprzyjaźnić się z Martą i zaprasza ją na koncert.
2018-01-29, 00:25 Lekarze na start, sez. 1, odc. 31: 31 Logo PULS 2
Kilian nadal próbuje odzyskać miłość Zuzy, ale dziewczyna uparcie go odpycha. W mieszkaniu Piotrka robi się tłoczno, bo od teraz Szuma dzieli pokój nie tylko z Dagą, ale też z Łukaszem. Z kolei w pracy Stawska znów ściera się z doktorem Zamojskim. Gdy na SOR zakrada się dwóch małych chłopców, lekarz każe stażystce zawiadomić policję. Tymczasem jedno z dzieci ma gorączkę, zaczyna się dusić i traci nagle przytomność. Daga, choć niedoświadczona, postanawia wykonać bardzo skomplikowany zabieg ratujący życie. Niestety Zamojski zgłasza na nią oficjalną skargę u dyrektora.
2018-01-26, 16:30 Lekarze na start, sez. 1, odc. 49: 49 Logo TV Puls
Konarska i Kilian walczą o życie Łukasza, który po ciosie w brzuch ma uszkodzone jelito i wątrobę. Tymczasem Zuza zastępuje szefową na SOR-ze, gdzie pojawia się pan młody. Mężczyzna nagle źle się poczuł na swoim wieczorze kawalerskim. Do szpitala przywozi do drużba, a doktor Marciniak podejrzewa silne zatrucie. Badania wykazują jednak, że kontakt z chorym jest śmiertelnie niebezpieczny dla każdego z jego otoczenia.
2018-01-26, 15:45 Lekarze na start, sez. 1, odc. 48: 48 Logo TV Puls
Pod opiekę Dagmary trafia Helena – z ostrym, bakteryjnym zapaleniem tarczycy. Stawska obawia się, że podawany chorej antybiotyk nie działa. Doktor Zamojski nie chce nawet wysłuchać stażystki. Tymczasem Łukasz podejrzewa, że nowy pacjent, który doznał niedawno urazu jądra jest jednym z gwałcicieli Weroniki. Brat rannego – Maciej – przychodzi do szpitala i grozi dziewczynie śmiercią...
2018-01-25, 16:30 Lekarze na start, sez. 1, odc. 48: 48 Logo TV Puls
Pod opiekę Dagmary trafia Helena – z ostrym, bakteryjnym zapaleniem tarczycy. Stawska obawia się, że podawany chorej antybiotyk nie działa. Doktor Zamojski nie chce nawet wysłuchać stażystki. Tymczasem Łukasz podejrzewa, że nowy pacjent, który doznał niedawno urazu jądra jest jednym z gwałcicieli Weroniki. Brat rannego – Maciej – przychodzi do szpitala i grozi dziewczynie śmiercią...
2018-01-25, 15:45 Lekarze na start, sez. 1, odc. 47: 47 Logo TV Puls
Na SOR – pod opiekę Piotra - trafia młoda pacjentka, która ma nietypowy problem: spontaniczne orgazmy. Zuza nadal pracuje na pediatrii – i jest tą specjalizacją naprawdę zainteresowana. Tymczasem jedna z sąsiadek stażystów twierdzi, że w ich bloku pojawił się duch. Dagmara i Zuza od razu zauważają, że kobieta jest pijana. Seniorka upiera się jednak, że nie tknęła alkoholu. Czy ktoś jej uwierzy?
2018-01-24, 16:30 Lekarze na start, sez. 1, odc. 47: 47 Logo TV Puls
Na SOR – pod opiekę Piotra - trafia młoda pacjentka, która ma nietypowy problem: spontaniczne orgazmy. Zuza nadal pracuje na pediatrii – i jest tą specjalizacją naprawdę zainteresowana. Tymczasem jedna z sąsiadek stażystów twierdzi, że w ich bloku pojawił się duch. Dagmara i Zuza od razu zauważają, że kobieta jest pijana. Seniorka upiera się jednak, że nie tknęła alkoholu. Czy ktoś jej uwierzy?
2018-01-24, 15:45 Lekarze na start, sez. 1, odc. 46: 46 Logo TV Puls
Na SOR - pod opiekę Łukasza - trafia klaun, dźgnięty nożem i kopnięty przez „jednorożca”. Kolejną pacjentką Zuzy jest Kalina – zamknięta w sobie dziewczynka, której w szpitalu nie towarzyszy nikt z rodziny. Stażystka od razu zauważa, że mała dziwnie się zachowuje, ale doktor Talar to bagatelizuje. Stan Kaliny nagle się pogarsza.… Tymczasem Dagmara próbuje przekonać Weronikę, by złożyła zeznania w sprawie gwałtu. Z kolei Rafał zaczyna szantażować Martę.

Emisje archiwalne Lekarze na start

Emisja Lekarze na start miała miejsce:

2018-01-23, 16:30 Lekarze na start, sez. 1, odc. 46: 46 Logo TV Puls
2018-01-23, 15:45 Lekarze na start, sez. 1, odc. 45: 45 Logo TV Puls
2018-01-22, 16:30 Lekarze na start, sez. 1, odc. 45: 45 Logo TV Puls
2018-01-22, 15:45 Lekarze na start, sez. 1, odc. 44: 44 Logo TV Puls
2018-01-22, 01:15 Lekarze na start, sez. 1, odc. 30: 30 Logo PULS 2
2018-01-22, 00:30 Lekarze na start, sez. 1, odc. 29: 29 Logo PULS 2
2018-01-19, 16:30 Lekarze na start, sez. 1, odc. 44: 44 Logo TV Puls
2018-01-19, 15:45 Lekarze na start, sez. 1, odc. 43: 43 Logo TV Puls
2018-01-18, 16:30 Lekarze na start, sez. 1, odc. 43: 43 Logo TV Puls
2018-01-18, 15:45 Lekarze na start, sez. 1, odc. 42: 42 Logo TV Puls
2018-01-17, 16:30 Lekarze na start, sez. 1, odc. 42: 42 Logo TV Puls
2018-01-17, 15:45 Lekarze na start, sez. 1, odc. 41: 41 Logo TV Puls
2018-01-16, 16:30 Lekarze na start, sez. 1, odc. 41: 41 Logo TV Puls
2018-01-16, 15:45 Lekarze na start, sez. 1, odc. 40: 40 Logo TV Puls
2018-01-15, 16:30 Lekarze na start, sez. 1, odc. 40: 40 Logo TV Puls
2018-01-15, 15:45 Lekarze na start, sez. 1, odc. 39: 39 Logo TV Puls
2018-01-15, 01:10 Lekarze na start, sez. 1, odc. 28: 28 Logo PULS 2
2018-01-15, 00:20 Lekarze na start, sez. 1, odc. 27: 27 Logo PULS 2
2018-01-12, 16:30 Lekarze na start, sez. 1, odc. 39: 39 Logo TV Puls
2018-01-12, 15:45 Lekarze na start, sez. 1, odc. 38: 38 Logo TV Puls
2018-01-11, 16:30 Lekarze na start, sez. 1, odc. 38: 38 Logo TV Puls
2018-01-11, 15:45 Lekarze na start, sez. 1, odc. 37: 37 Logo TV Puls
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info