Reklama

Mały dom, duże możliwości godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Mały dom, duże możliwości

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Mały dom, duże możliwości będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2018-07-17

15:30 Mały dom, duże możliwości, odc. 1/14 Logo HGTV
Mobilne domy na kółkach, małe chatki na plaży czy w lesie... Są niewielkie, co nie znaczy, że mało funkcjonalne. Wystarczy trochę wyobraźni, a kilka metrów kwadratowych może zamienić się np. w wygodny domek z ogrodem na dachu. W programie „Mały dom, duże możliwości” znajdziemy mnóstwo przydatnych inspiracji. To prawdziwa skarbnica wiedzy dla osób, które mają mało miejsca w domu i nie mogą pomieścić się ze wszystkimi swoimi rzeczami. Nie wiesz jak zorganizować przestrzeń w swojej kuchni? Masz kłopot z nadmiarem ubrań? Zastanawiasz się, czy możliwe jest połączenie w jednym pomieszczeniu łazienki, kuchni i sypialni? Jeśli tak, to ten program jest właśnie dla ciebie! Ana i Jacob to małżeństwo z dwójką dzieci. Oboje są profesjonalnymi stolarzami. Wyznają zasadę, że jeśli są w stanie razem wybudować minidom, to i zamieszkanie w nim nie będzie problemem. Od zawsze mieszkają na Alasce i to właśnie tutaj, nad jednym z jezior, pragną postawić swój nowy wakacyjny dom. Piękne widoki na Mount Hayes i niesamowity warsztat bohaterów zapowiada naprawdę ciekawy odcinek.
/ USA / program

2018-07-20

16:00 Mały dom, duże możliwości, odc. 4/14 Logo HGTV
Mobilne domy na kółkach, małe chatki na plaży czy w lesie... Są niewielkie, co nie znaczy, że mało funkcjonalne. Wystarczy trochę wyobraźni, a kilka metrów kwadratowych może zamienić się np. w wygodny domek z ogrodem na dachu. W programie „Mały dom, duże możliwości” znajdziemy mnóstwo przydatnych inspiracji. To prawdziwa skarbnica wiedzy dla osób, które mają mało miejsca w domu i nie mogą pomieścić się ze wszystkimi swoimi rzeczami. Nie wiesz jak zorganizować przestrzeń w swojej kuchni? Masz kłopot z nadmiarem ubrań? Zastanawiasz się, czy możliwe jest połączenie w jednym pomieszczeniu łazienki, kuchni i sypialni? Jeśli tak, to ten program jest właśnie dla ciebie! Para buduje mały dom, aby zapewnić sobie dodatkowe lokum, potrzebne przy dość mobilnej pracy. Swój dotychczasowy dom wynajmą.
/ USA / program

2018-07-21

10:45 Mały dom, duże możliwości, odc. 5/14 Logo HGTV
Mobilne domy na kółkach, małe chatki na plaży czy w lesie... Są niewielkie, co nie znaczy, że mało funkcjonalne. Wystarczy trochę wyobraźni, a kilka metrów kwadratowych może zamienić się np. w wygodny domek z ogrodem na dachu. W programie „Mały dom, duże możliwości” znajdziemy mnóstwo przydatnych inspiracji. To prawdziwa skarbnica wiedzy dla osób, które mają mało miejsca w domu i nie mogą pomieścić się ze wszystkimi swoimi rzeczami. Nie wiesz jak zorganizować przestrzeń w swojej kuchni? Masz kłopot z nadmiarem ubrań? Zastanawiasz się, czy możliwe jest połączenie w jednym pomieszczeniu łazienki, kuchni i sypialni? Jeśli tak, to ten program jest właśnie dla ciebie! Po spędzeniu jedenastu tygodni życia w samochodzie o ciągłej podróży ta para postanowiła zmniejszyć metraż na stałe. Razem ze swoją 3-letnią córką chcą zamieszkać w Vanie, na siedmiu metrach kwadratowych.
/ USA / program
Reklama
11:15 Mały dom, duże możliwości, odc. 4/14 Logo HGTV
USA program

2018-07-24

15:00 Mały dom, duże możliwości, odc. 1/14 Logo HGTV
USA program
15:30 Mały dom, duże możliwości, odc. 2/14 Logo HGTV
Mobilne domy na kółkach, małe chatki na plaży czy w lesie... Są niewielkie, co nie znaczy, że mało funkcjonalne. Wystarczy trochę wyobraźni, a kilka metrów kwadratowych może zamienić się np. w wygodny domek z ogrodem na dachu. W programie „Mały dom, duże możliwości” znajdziemy mnóstwo przydatnych inspiracji. To prawdziwa skarbnica wiedzy dla osób, które mają mało miejsca w domu i nie mogą pomieścić się ze wszystkimi swoimi rzeczami. Nie wiesz jak zorganizować przestrzeń w swojej kuchni? Masz kłopot z nadmiarem ubrań? Zastanawiasz się, czy możliwe jest połączenie w jednym pomieszczeniu łazienki, kuchni i sypialni? Jeśli tak, to ten program jest właśnie dla ciebie! Margaret jest młodą artystką i chciałaby wyrazić siebie w stworzeniu własnego minidomu. Na każdym kroku wspiera ją mama i babcia, które również mają za sobą przygodę z budownictwem. Oryginalne pomysły na wnętrze, 15 tys. dolarów i ponad osiem miesięcy czasu - zobaczcie co z tego wyjdzie!
/ USA / program

2018-07-27

16:00 Mały dom, duże możliwości, odc. 5/14 Logo HGTV
USA program

2018-07-28

10:45 Mały dom, duże możliwości, odc. 6/14 Logo HGTV
Mobilne domy na kółkach, małe chatki na plaży czy w lesie... Są niewielkie, co nie znaczy, że mało funkcjonalne. Wystarczy trochę wyobraźni, a kilka metrów kwadratowych może zamienić się np. w wygodny domek z ogrodem na dachu. W programie „Mały dom, duże możliwości” znajdziemy mnóstwo przydatnych inspiracji. To prawdziwa skarbnica wiedzy dla osób, które mają mało miejsca w domu i nie mogą pomieścić się ze wszystkimi swoimi rzeczami. Nie wiesz jak zorganizować przestrzeń w swojej kuchni? Masz kłopot z nadmiarem ubrań? Zastanawiasz się, czy możliwe jest połączenie w jednym pomieszczeniu łazienki, kuchni i sypialni? Jeśli tak, to ten program jest właśnie dla ciebie! Baristka i szef kuchni chcą prostszego życia dlatego postanawiają przeprowadzić się do minidomku. Mały metraż musi zapewnić im możliwość goszczenia dużej grupy znajomych - uwielbiają wielkie, wystawne posiłki wśród bliskich.
/ USA / program
11:15 Mały dom, duże możliwości, odc. 5/14 Logo HGTV
USA program

2018-07-31

15:00 Mały dom, duże możliwości, odc. 2/14 Logo HGTV
USA program
15:30 Mały dom, duże możliwości, odc. 3/14 Logo HGTV
Mobilne domy na kółkach, małe chatki na plaży czy w lesie... Są niewielkie, co nie znaczy, że mało funkcjonalne. Wystarczy trochę wyobraźni, a kilka metrów kwadratowych może zamienić się np. w wygodny domek z ogrodem na dachu. W programie „Mały dom, duże możliwości” znajdziemy mnóstwo przydatnych inspiracji. To prawdziwa skarbnica wiedzy dla osób, które mają mało miejsca w domu i nie mogą pomieścić się ze wszystkimi swoimi rzeczami. Nie wiesz jak zorganizować przestrzeń w swojej kuchni? Masz kłopot z nadmiarem ubrań? Zastanawiasz się, czy możliwe jest połączenie w jednym pomieszczeniu łazienki, kuchni i sypialni? Jeśli tak, to ten program jest właśnie dla ciebie! W tym odcinku minidom powstanie na bazie kultowego, żółtego autobusu, który zwykł wozić dzieci do szkoły. Rodzina Morrisów z Venice w stanie Louisiana, chce stworzyć dom dla 21-letniego syna, Averego, gdzie będzie mógł znaleźć trochę prywatności. Stół do czyszczenia ryb, hamak i drewniany bar to tylko niektóre z atrakcji, jakie można będzie znaleźć na powierzchni tego minidomu.
/ USA / program

2018-08-03

16:00 Mały dom, duże możliwości, odc. 6/14 Logo HGTV
USA program

2018-08-04

10:45 Mały dom, duże możliwości, odc. 7/14 Logo HGTV
Mobilne domy na kółkach, małe chatki na plaży czy w lesie... Są niewielkie, co nie znaczy, że mało funkcjonalne. Wystarczy trochę wyobraźni, a kilka metrów kwadratowych może zamienić się np. w wygodny domek z ogrodem na dachu. W programie „Mały dom, duże możliwości” znajdziemy mnóstwo przydatnych inspiracji. To prawdziwa skarbnica wiedzy dla osób, które mają mało miejsca w domu i nie mogą pomieścić się ze wszystkimi swoimi rzeczami. Nie wiesz jak zorganizować przestrzeń w swojej kuchni? Masz kłopot z nadmiarem ubrań? Zastanawiasz się, czy możliwe jest połączenie w jednym pomieszczeniu łazienki, kuchni i sypialni? Jeśli tak, to ten program jest właśnie dla ciebie! Para narzeczonych, sprzedaje dom, buduje minidom i bierze ślub - na wszystko mają 44 dni.
/ USA / program
11:15 Mały dom, duże możliwości, odc. 6/14 Logo HGTV
USA program

2018-08-07

15:00 Mały dom, duże możliwości, odc. 3/14 Logo HGTV
USA program
Reklama
15:30 Mały dom, duże możliwości, odc. 4/14 Logo HGTV
Mobilne domy na kółkach, małe chatki na plaży czy w lesie... Są niewielkie, co nie znaczy, że mało funkcjonalne. Wystarczy trochę wyobraźni, a kilka metrów kwadratowych może zamienić się np. w wygodny domek z ogrodem na dachu. W programie „Mały dom, duże możliwości” znajdziemy mnóstwo przydatnych inspiracji. To prawdziwa skarbnica wiedzy dla osób, które mają mało miejsca w domu i nie mogą pomieścić się ze wszystkimi swoimi rzeczami. Nie wiesz jak zorganizować przestrzeń w swojej kuchni? Masz kłopot z nadmiarem ubrań? Zastanawiasz się, czy możliwe jest połączenie w jednym pomieszczeniu łazienki, kuchni i sypialni? Jeśli tak, to ten program jest właśnie dla ciebie! Maryam i jej mąż Vladimir mają już dość stresującego życia w wielkim mieście, dlatego chcą zbudować mały domek, w którym będą żyć na własnych zasadach. Będzie w nim mnóstwo okien, wielki hamak pod dachem i wiszący ogród pełen filtrujących powietrze roślin. Dodatkowo będzie ich mobilnym biurem, oraz pozwoli na podróżowanie kiedy chcą i gdzie chcą.
/ USA / program

2018-08-10

16:00 Mały dom, duże możliwości, odc. 7/14 Logo HGTV
USA program

2018-08-11

10:45 Mały dom, duże możliwości, odc. 8/14 Logo HGTV
Mobilne domy na kółkach, małe chatki na plaży czy w lesie... Są niewielkie, co nie znaczy, że mało funkcjonalne. Wystarczy trochę wyobraźni, a kilka metrów kwadratowych może zamienić się np. w wygodny domek z ogrodem na dachu. W programie „Mały dom, duże możliwości” znajdziemy mnóstwo przydatnych inspiracji. To prawdziwa skarbnica wiedzy dla osób, które mają mało miejsca w domu i nie mogą pomieścić się ze wszystkimi swoimi rzeczami. Nie wiesz jak zorganizować przestrzeń w swojej kuchni? Masz kłopot z nadmiarem ubrań? Zastanawiasz się, czy możliwe jest połączenie w jednym pomieszczeniu łazienki, kuchni i sypialni? Jeśli tak, to ten program jest właśnie dla ciebie! Cathy i John, meteorolog i oceanograf z marynarki wojennej z Kalifornii, wraz z dwiema córkami budują domek na drzewie w wysokich koronach sekwoi. John, po zdiagnozowaniu rzadkiej choroby krwi nauczył się bardziej cenić czas z rodziną i jednym z ich wspólnych marzeń jest mieszkanie w lesie. Niewielki domek kryje wiele inżynieryjnych pomysłów i ciekawych funkcji, w tym system pompowania słodkiej wody i ukrytą w regale toaletę.
/ USA / program
11:15 Mały dom, duże możliwości, odc. 7/14 Logo HGTV
USA program

2018-08-13

19:00 Mały dom, duże możliwości - Dom koszykarza, sez. 3, odc. 2 Logo Lifetime
Program prowadzi John Weisbrath i ekspert remontowy Zacki Giffin. Podróżują po całej Ameryce i prezentują swoje ciekawe rozwiązania na małą przestrzeń. Pokazują również ludzi, którzy mają bzika na punkcie małych domów.
/ USA / 2016 / reality show

2018-08-14

02:55 Mały dom, duże możliwości - Dom koszykarza, sez. 3, odc. 2 Logo Lifetime
USA / 2016 reality show
15:00 Mały dom, duże możliwości, odc. 4/14 Logo HGTV
USA program
15:30 Mały dom, duże możliwości, odc. 5/14 Logo HGTV
Mobilne domy na kółkach, małe chatki na plaży czy w lesie... Są niewielkie, co nie znaczy, że mało funkcjonalne. Wystarczy trochę wyobraźni, a kilka metrów kwadratowych może zamienić się np. w wygodny domek z ogrodem na dachu. W programie „Mały dom, duże możliwości” znajdziemy mnóstwo przydatnych inspiracji. To prawdziwa skarbnica wiedzy dla osób, które mają mało miejsca w domu i nie mogą pomieścić się ze wszystkimi swoimi rzeczami. Nie wiesz jak zorganizować przestrzeń w swojej kuchni? Masz kłopot z nadmiarem ubrań? Zastanawiasz się, czy możliwe jest połączenie w jednym pomieszczeniu łazienki, kuchni i sypialni? Jeśli tak, to ten program jest właśnie dla ciebie! Sensem życia budowniczego z Północnej Dakoty, Jima Nelsona, są wyzwania. Dlatego też zbudowanie zwykłego minidomu nie byłoby w jego stylu. Razem ze swoim synem podejmuje się stworzenia piętrowego domku, który nadal śmiało będzie można nazwać mini.
/ USA / program
19:00 Mały dom, duże możliwości - Dom lotniczy, sez. 3, odc. 3 Logo Lifetime
USA / 2016 reality show

2018-08-15

19:00 Mały dom, duże możliwości - Domek ze sklepikiem, sez. 3, odc. 4 Logo Lifetime
USA / 2016 reality show

2018-08-16

19:00 Mały dom, duże możliwości - Inteligentny dom, sez. 3, odc. 5 Logo Lifetime
USA / 2016 reality show

2018-08-17

16:00 Mały dom, duże możliwości, odc. 8/14 Logo HGTV
USA program
19:00 Mały dom, duże możliwości - Pod znakiem wsi i roweru, sez. 3, odc. 6 Logo Lifetime
USA / 2016 reality show

2018-08-18

10:45 Mały dom, duże możliwości, odc. 9/14 Logo HGTV
Mobilne domy na kółkach, małe chatki na plaży czy w lesie... Są niewielkie, co nie znaczy, że mało funkcjonalne. Wystarczy trochę wyobraźni, a kilka metrów kwadratowych może zamienić się np. w wygodny domek z ogrodem na dachu. W programie „Mały dom, duże możliwości” znajdziemy mnóstwo przydatnych inspiracji. To prawdziwa skarbnica wiedzy dla osób, które mają mało miejsca w domu i nie mogą pomieścić się ze wszystkimi swoimi rzeczami. Nie wiesz jak zorganizować przestrzeń w swojej kuchni? Masz kłopot z nadmiarem ubrań? Zastanawiasz się, czy możliwe jest połączenie w jednym pomieszczeniu łazienki, kuchni i sypialni? Jeśli tak, to ten program jest właśnie dla ciebie! Po 20 latach spędzonych w Nowym Jorku, Mike i Lisa są gotowi przenieść się wraz z synem i buldogiem francuskim do domu marzeń. W przeciwieństwie do bardziej tradycyjnych projektów małych domów, ta konstrukcja o powierzchni 400 metrów kwadratowych składa się z trzech oddzielnych pomieszczeń połączonych zadaszoną platformą. Takie rozwiązanie pozwoli zagospodarować odpowiednią przestrzeń do pracy dla Lisy, która pisze artykuły do magazynów.
/ USA / program
11:15 Mały dom, duże możliwości, odc. 8/14 Logo HGTV
USA program
Reklama

2018-08-20

19:00 Mały dom, duże możliwości - Dom dla siedmiorga, sez. 3, odc. 7 Logo Lifetime
USA / 2016 reality show

2018-08-21

15:00 Mały dom, duże możliwości, odc. 5/14 Logo HGTV
USA program
15:30 Mały dom, duże możliwości, odc. 6/14 Logo HGTV
Mobilne domy na kółkach, małe chatki na plaży czy w lesie... Są niewielkie, co nie znaczy, że mało funkcjonalne. Wystarczy trochę wyobraźni, a kilka metrów kwadratowych może zamienić się np. w wygodny domek z ogrodem na dachu. W programie „Mały dom, duże możliwości” znajdziemy mnóstwo przydatnych inspiracji. To prawdziwa skarbnica wiedzy dla osób, które mają mało miejsca w domu i nie mogą pomieścić się ze wszystkimi swoimi rzeczami. Nie wiesz jak zorganizować przestrzeń w swojej kuchni? Masz kłopot z nadmiarem ubrań? Zastanawiasz się, czy możliwe jest połączenie w jednym pomieszczeniu łazienki, kuchni i sypialni? Jeśli tak, to ten program jest właśnie dla ciebie! Matthew i Meghan Tanner zdecydowanie wybiegają poza stereotypowe myślenie. Wraz z ich powiększającą się rodziną, pragną pomniejszyć metraż na którym mieszkają. Ich nowy minidom, który zamówili u konstruktora będzie miał m.in. kanapę, która przetransformuje się w jadalnię, spersonalizowaną szafę dla całej rodziny oraz wielką lodówkę z zamrażarką.
/ USA / program
19:00 Mały dom, duże możliwości - Dom podróżnika, sez. 3, odc. 8 Logo Lifetime
USA / 2016 reality show

2018-08-22

19:00 Mały dom, duże możliwości - W stylu retro i z garażem, sez. 3, odc. 9 Logo Lifetime
USA / 2016 reality show

2018-08-23

19:00 Mały dom, duże możliwości - Dom pokerowy, sez. 3, odc. 10 Logo Lifetime
USA / 2016 reality show

2018-08-24

16:00 Mały dom, duże możliwości, odc. 9/14 Logo HGTV
USA program
19:00 Mały dom, duże możliwości - Mobilne fotostudio, 19 m kw., sez. 3, odc. 11 Logo Lifetime
Anna i Aaron są fotografami ślubnymi, którzy postanowili się przenieść z Denver do cieplejszego klimatu, by mieć klientów przez cały rok. Ich maleńki dom na kółkach musi być bezpieczny dla dwuletniego syna, Henry'ego.
/ USA / 2016 / reality show

2018-08-25

10:45 Mały dom, duże możliwości, odc. 10/14 Logo HGTV
Mobilne domy na kółkach, małe chatki na plaży czy w lesie... Są niewielkie, co nie znaczy, że mało funkcjonalne. Wystarczy trochę wyobraźni, a kilka metrów kwadratowych może zamienić się np. w wygodny domek z ogrodem na dachu. W programie „Mały dom, duże możliwości” znajdziemy mnóstwo przydatnych inspiracji. To prawdziwa skarbnica wiedzy dla osób, które mają mało miejsca w domu i nie mogą pomieścić się ze wszystkimi swoimi rzeczami. Nie wiesz jak zorganizować przestrzeń w swojej kuchni? Masz kłopot z nadmiarem ubrań? Zastanawiasz się, czy możliwe jest połączenie w jednym pomieszczeniu łazienki, kuchni i sypialni? Jeśli tak, to ten program jest właśnie dla ciebie! Młoda para z Kalifornii, Sam i Sean, którzy mieszkali już na statku i w przyczepie, decydują się na zatrudnienie budowniczych z Missouri, aby pomogli im zbudować swój wymarzony dom w kontenerze. Ten luksusowy "malutki" dom będzie wyposażony w sypialnię z ogromną szafą, łóżko dla gości ukryte w ścianie, prawdziwą garderobę i taras na dachu, gdzie będą cieszyć się wspaniałymi widokami gór.
/ USA / program
11:15 Mały dom, duże możliwości, odc. 9/14 Logo HGTV
USA program

2018-08-27

19:00 Mały dom, duże możliwości - Chatka dla surferów, 28 m kw., sez. 3, odc. 12 Logo Lifetime
Amber i Tommy myślą o budowie swego pierwszego domu, który ma być mały. Są zapalonymi wioślarzami i surferami, dlatego zależy im na zamieszkaniu w rejonie plaż Santa Barbara. John i Zack będą się musieli nieźle nagłowić.
/ USA / 2016 / reality show

2018-08-28

15:00 Mały dom, duże możliwości, odc. 6/14 Logo HGTV
USA program
15:30 Mały dom, duże możliwości, odc. 7/14 Logo HGTV
Mobilne domy na kółkach, małe chatki na plaży czy w lesie... Są niewielkie, co nie znaczy, że mało funkcjonalne. Wystarczy trochę wyobraźni, a kilka metrów kwadratowych może zamienić się np. w wygodny domek z ogrodem na dachu. W programie „Mały dom, duże możliwości” znajdziemy mnóstwo przydatnych inspiracji. To prawdziwa skarbnica wiedzy dla osób, które mają mało miejsca w domu i nie mogą pomieścić się ze wszystkimi swoimi rzeczami. Nie wiesz jak zorganizować przestrzeń w swojej kuchni? Masz kłopot z nadmiarem ubrań? Zastanawiasz się, czy możliwe jest połączenie w jednym pomieszczeniu łazienki, kuchni i sypialni? Jeśli tak, to ten program jest właśnie dla ciebie! Zane i Katherine to para, która totalnie zwariowała na punkcie designu. Parę lat temu sami wybudowali dla siebie dom, teraz chcą je budować dla innych. Pomysł na otworzenie własnej firmy, której specjalizacją będą minidomy rodził się w nich od dawna. Ich pierwsze lokum przetestują osobiście, mieszkając w nim przez jakiś czas. Później chętnie użyją go jako przykład ich pracy przy nadchodzących projektach.
/ USA / program
19:00 Mały dom, duże możliwości - Domek dla wielbicieli gór, 19 m kw., sez. 3, odc. 13 Logo Lifetime
Inżynierowie Luke i Tina uwielbiają górskie wspinaczki i zgromadzili mnóstwo specjalistycznego sprzętu turystycznego. Teraz John i Zack mają im pomóc zbudować drewnianą chatkę marzeń, w której to wszystko się pomieści!
/ USA / 2016 / reality show

2018-08-29

19:00 Mały dom, duże możliwości - Do grillowania i nie tylko, 26 m kw., sez. 3, odc. 14 Logo Lifetime
Jared i Vanessa kochają dobrą kuchnię i wypoczynek pod gołym niebem. Vanessa ma mnóstwo kuchennych gadżetów, a Jared - sprzętu związanego z jego pracą w wojsku. Potrzebny jest im domek na kółkach z wszelkimi wygodami.
/ USA / 2016 / reality show

2018-08-30

19:00 Mały dom, duże możliwości - Romantyczne gniazdko, 20 m kw., sez. 3, odc. 15 Logo Lifetime
Nick i Vickie są razem od szkoły średniej! Teraz chcą zbudować domek, w którym będzie dość miejsca na to, by móc dbać o zdrowe odżywianie się, jak i miejsce do nauki. Wymagania te jak zwykle postarają się spełnić John i Zack.
/ USA / 2016 / reality show

2018-08-31

16:00 Mały dom, duże możliwości, odc. 10/14 Logo HGTV
USA program
19:00 Mały dom, duże możliwości - Domek w stylu hawajskim, 38 m kw., sez. 3, odc. 16 Logo Lifetime
Clayton i Carol chcą zbudować wyjątkowy domek, w którym ich rodzina będzie mogła spędzić wiele lat. Miałyby to być dwie małe przyczepy nawiązujące do ich hawajskich korzeni, a zarazem bezpieczne dla dzieci i jak najbardziej ekologiczne.
/ USA / 2016 / reality show
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Mały dom, duże możliwości. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Mały dom, duże możliwości w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 170 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Mały dom, duże możliwości.

Poprzednie emisje Mały dom, duże możliwości

Emisja Mały dom, duże możliwości miała miejsce:

2018-07-14, 11:15 Mały dom, duże możliwości, odc. 3/14 Logo HGTV
Mobilne domy na kółkach, małe chatki na plaży czy w lesie... Są niewielkie, co nie znaczy, że mało funkcjonalne. Wystarczy trochę wyobraźni, a kilka metrów kwadratowych może zamienić się np. w wygodny domek z ogrodem na dachu. W programie „Mały dom, duże możliwości” znajdziemy mnóstwo przydatnych inspiracji. To prawdziwa skarbnica wiedzy dla osób, które mają mało miejsca w domu i nie mogą pomieścić się ze wszystkimi swoimi rzeczami. Nie wiesz jak zorganizować przestrzeń w swojej kuchni? Masz kłopot z nadmiarem ubrań? Zastanawiasz się, czy możliwe jest połączenie w jednym pomieszczeniu łazienki, kuchni i sypialni? Jeśli tak, to ten program jest właśnie dla ciebie! Para z San Francisco chce przenieść się do minidomku, by obniżyć koszty utrzymania. Wraz ze swoją małą córeczką doskonale czują się na małym metrażu. W budowie pomoże im David, fachowiec w budowaniu minidomków.
2018-07-14, 10:45 Mały dom, duże możliwości, odc. 4/14 Logo HGTV
2018-07-14, 07:00 Mały dom, duże możliwości - Nowy rozdział w wersji mini, 52 m kw., sez. 4, odc. 22 Logo Lifetime
2018-07-14, 06:00 Mały dom, duże możliwości - Własne zacisze, 32 m kw., sez. 4, odc. 21 Logo Lifetime
2018-07-14, 02:40 Mały dom, duże możliwości - Domek przyjazny dzieciom, 19 m kw., sez. 3, odc. 23 Logo Lifetime
Adam i Gabrielle chcą domku idealnego do wychowywania dzieci, zaprojektowanego z myślą o nich. Gabrielle wkrótce urodzi po raz drugi, a wyzwaniem dla Johna i Zacka będzie uporać się z tym zadaniem na czas, zanim rodzina się powiększy.
2018-07-13, 16:00 Mały dom, duże możliwości, odc. 3/14 Logo HGTV
2018-07-13, 07:30 Mały dom, duże możliwości - Domek przyjazny dzieciom, 19 m kw., sez. 3, odc. 23 Logo Lifetime
2018-07-13, 02:40 Mały dom, duże możliwości - Domek dla córeczki, 29 m kw., sez. 3, odc. 22 Logo Lifetime
2018-07-12, 07:30 Mały dom, duże możliwości - Domek dla córeczki, 29 m kw., sez. 3, odc. 22 Logo Lifetime
2018-07-12, 02:40 Mały dom, duże możliwości, sez. 3, odc. 21 Logo Lifetime
2018-07-11, 07:30 Mały dom, duże możliwości, sez. 3, odc. 21 Logo Lifetime
2018-07-11, 02:45 Mały dom, duże możliwości - Domek do podróżowania, 21 m kw., sez. 3, odc. 20 Logo Lifetime
Allen i Alexa są świeżo po ślubie i szukają czegoś, w czym dałoby się połączyć ich zamiłowanie do fitnessu i podróży z wszelkimi wygodami. Chcą być bezustannie w drodze, poznawać nowe miejsca i dzielić się wrażeniami poprzez swoją pracę.
2018-07-10, 07:30 Mały dom, duże możliwości - Domek do podróżowania, 21 m kw., sez. 3, odc. 20 Logo Lifetime
2018-07-10, 02:40 Mały dom, duże możliwości - Chatka na narty, 22 m kw., sez. 3, odc. 19 Logo Lifetime
Chris i Tamara uwielbiają narty i snowboard, dlatego marzą o nowoczesnym domku, z którego mieliby naprawdę blisko w góry. Poprosili Johna i Zacka o coś funkcjonalnego, by móc pomieścić cały swój sprzęt, a także łatwego w utrzymaniu.
2018-07-09, 07:30 Mały dom, duże możliwości - Chatka na narty, 22 m kw., sez. 3, odc. 19 Logo Lifetime
2018-07-07, 11:15 Mały dom, duże możliwości, odc. 2/14 Logo HGTV
Mobilne domy na kółkach, małe chatki na plaży czy w lesie... Są niewielkie, co nie znaczy, że mało funkcjonalne. Wystarczy trochę wyobraźni, a kilka metrów kwadratowych może zamienić się np. w wygodny domek z ogrodem na dachu. W programie „Mały dom, duże możliwości” znajdziemy mnóstwo przydatnych inspiracji. To prawdziwa skarbnica wiedzy dla osób, które mają mało miejsca w domu i nie mogą pomieścić się ze wszystkimi swoimi rzeczami. Nie wiesz jak zorganizować przestrzeń w swojej kuchni? Masz kłopot z nadmiarem ubrań? Zastanawiasz się, czy możliwe jest połączenie w jednym pomieszczeniu łazienki, kuchni i sypialni? Jeśli tak, to ten program jest właśnie dla ciebie! Megan zajmuje się kręgarstwem i buduje mały dom. Pochodzi z San Fernando, gdzie jest głośno i tłoczno, marzy o spokojniejszym życiu na malutkim metrażu. W budowie pomoże jej profesjonalna firma.
2018-07-07, 10:45 Mały dom, duże możliwości, odc. 3/14 Logo HGTV
2018-07-07, 07:00 Mały dom, duże możliwości - Do medytacji i nie tylko, 30 m kw., sez. 4, odc. 20 Logo Lifetime
2018-07-07, 06:00 Mały dom, duże możliwości - Chatka na Hawajach, 48 m kw., sez. 4, odc. 19 Logo Lifetime
2018-07-07, 02:15 Mały dom, duże możliwości - Wiktoriańskie maleństwo, 56 m kw., sez. 3, odc. 18 Logo Lifetime
Danny i Lonie mają nieźle prosperującą firmę, a na maleńki domek zdecydowali się głównie po to, by móc się skupić na sobie, zamiast się męczyć z utrzymaniem starego wiktoriańskiego domu. W projekcie najtrudniej będzie zmieścić ich ogromną garderobę.
2018-07-06, 16:00 Mały dom, duże możliwości, odc. 2/14 Logo HGTV
2018-07-06, 07:30 Mały dom, duże możliwości - Wiktoriańskie maleństwo, 56 m kw., sez. 3, odc. 18 Logo Lifetime
2018-07-06, 02:15 Mały dom, duże możliwości - Domek wiejsko-miejski, 22 m kw., sez. 3, odc. 17 Logo Lifetime
Chaz to wiejski chłopak, a Crystal - dziewczyna z miasta. Oboje stanowią doskonały przykład na to, że przeciwieństwa się przyciągają. Ich maleńki domek także ma łączyć w sobie klimat wiejskiej chaty z nowoczesnymi udogodnieniami.
2018-07-05, 07:30 Mały dom, duże możliwości - Domek wiejsko-miejski, 22 m kw., sez. 3, odc. 17 Logo Lifetime
2018-07-05, 02:15 Mały dom, duże możliwości - Domek w stylu hawajskim, 38 m kw., sez. 3, odc. 16 Logo Lifetime
2018-07-04, 07:30 Mały dom, duże możliwości - Domek w stylu hawajskim, 38 m kw., sez. 3, odc. 16 Logo Lifetime
2018-07-04, 01:55 Mały dom, duże możliwości - Romantyczne gniazdko, 20 m kw., sez. 3, odc. 15 Logo Lifetime
2018-07-03, 07:30 Mały dom, duże możliwości - Romantyczne gniazdko, 20 m kw., sez. 3, odc. 15 Logo Lifetime
2018-07-03, 01:50 Mały dom, duże możliwości - Do grillowania i nie tylko, 26 m kw., sez. 3, odc. 14 Logo Lifetime
2018-07-02, 07:30 Mały dom, duże możliwości - Do grillowania i nie tylko, 26 m kw., sez. 3, odc. 14 Logo Lifetime
2018-06-30, 11:15 Mały dom, duże możliwości, odc. 1/14 Logo HGTV
Mobilne domy na kółkach, małe chatki na plaży czy w lesie... Są niewielkie, co nie znaczy, że mało funkcjonalne. Wystarczy trochę wyobraźni, a kilka metrów kwadratowych może zamienić się np. w wygodny domek z ogrodem na dachu. W programie „Mały dom, duże możliwości” znajdziemy mnóstwo przydatnych inspiracji. To prawdziwa skarbnica wiedzy dla osób, które mają mało miejsca w domu i nie mogą pomieścić się ze wszystkimi swoimi rzeczami. Nie wiesz jak zorganizować przestrzeń w swojej kuchni? Masz kłopot z nadmiarem ubrań? Zastanawiasz się, czy możliwe jest połączenie w jednym pomieszczeniu łazienki, kuchni i sypialni? Jeśli tak, to ten program jest właśnie dla ciebie!
2018-06-30, 10:45 Mały dom, duże możliwości, odc. 2/14 Logo HGTV
2018-06-30, 07:00 Mały dom, duże możliwości - Domek dla triatlonistów, 34 m kw., sez. 4, odc. 18 Logo Lifetime
2018-06-30, 06:00 Mały dom, duże możliwości - Jak to wszystko upchać, 70 m kw., sez. 4, odc. 17 Logo Lifetime
2018-06-29, 16:00 Mały dom, duże możliwości, odc. 1/14 Logo HGTV
2018-06-29, 07:30 Mały dom, duże możliwości - Domek dla wielbicieli gór, 19 m kw., sez. 3, odc. 13 Logo Lifetime
2018-06-28, 07:30 Mały dom, duże możliwości - Chatka dla surferów, 28 m kw., sez. 3, odc. 12 Logo Lifetime
2018-06-27, 07:30 Mały dom, duże możliwości - Mobilne fotostudio, 19 m kw., sez. 3, odc. 11 Logo Lifetime
2018-06-26, 07:30 Mały dom, duże możliwości - Dom pokerowy, sez. 3, odc. 10 Logo Lifetime
2018-06-25, 07:30 Mały dom, duże możliwości - W stylu retro i z garażem, sez. 3, odc. 9 Logo Lifetime
2018-06-23, 11:15 Mały dom, duże możliwości, odc. 14 Logo HGTV
Mobilne domy na kółkach, małe chatki na plaży czy w lesie... Są niewielkie, co nie znaczy, że mało funkcjonalne. Wystarczy trochę wyobraźni, a kilka metrów kwadratowych może zamienić się np. w wygodny domek z ogrodem na dachu. W programie „Mały dom, duże możliwości” znajdziemy mnóstwo przydatnych inspiracji. To prawdziwa skarbnica wiedzy dla osób, które mają mało miejsca w domu i nie mogą pomieścić się ze wszystkimi swoimi rzeczami. Nie wiesz jak zorganizować przestrzeń w swojej kuchni? Masz kłopot z nadmiarem ubrań? Zastanawiasz się, czy możliwe jest połączenie w jednym pomieszczeniu łazienki, kuchni i sypialni? Jeśli tak, to ten program jest właśnie dla ciebie! David i Teresa kochają Michigan, ale mają dość ostrych zim. Wspólnie postanowili, że w zimne miesiące zamieszkają na małym metrażu i będę podróżować po południu kraju.
2018-06-23, 10:45 Mały dom, duże możliwości, odc. 1/14 Logo HGTV
2018-06-23, 07:00 Mały dom, duże możliwości - Pełna automatyka, 39 m kw., sez. 4, odc. 16 Logo Lifetime
2018-06-23, 06:00 Mały dom, duże możliwości - Domek, w którym zatrzymał się czas, 30 m kw., sez. 4, odc. 15 Logo Lifetime
2018-06-22, 18:00 Mały dom, duże możliwości - Długa podróż, 43 m kw., sez. 3, odc. 25 Logo Lifetime
2018-06-22, 16:00 Mały dom, duże możliwości, odc. 14 Logo HGTV
2018-06-22, 07:30 Mały dom, duże możliwości - Dom podróżnika, sez. 3, odc. 8 Logo Lifetime
2018-06-21, 18:00 Mały dom, duże możliwości - Chatka na narty, 22 m kw., sez. 3, odc. 24 Logo Lifetime
2018-06-21, 07:30 Mały dom, duże możliwości - Dom dla siedmiorga, sez. 3, odc. 7 Logo Lifetime
2018-06-20, 18:00 Mały dom, duże możliwości - Domek przyjazny dzieciom, 19 m kw., sez. 3, odc. 23 Logo Lifetime
2018-06-20, 07:30 Mały dom, duże możliwości - Pod znakiem wsi i roweru, sez. 3, odc. 6 Logo Lifetime
2018-06-19, 18:00 Mały dom, duże możliwości - Domek dla córeczki, 29 m kw., sez. 3, odc. 22 Logo Lifetime
2018-06-19, 07:30 Mały dom, duże możliwości - Inteligentny dom, sez. 3, odc. 5 Logo Lifetime
2018-06-18, 18:00 Mały dom, duże możliwości, sez. 3, odc. 21 Logo Lifetime
2018-06-18, 07:30 Mały dom, duże możliwości - Domek ze sklepikiem, sez. 3, odc. 4 Logo Lifetime
2018-06-16, 11:15 Mały dom, duże możliwości, odc. 13/14 Logo HGTV
Mobilne domy na kółkach, małe chatki na plaży czy w lesie... Są niewielkie, co nie znaczy, że mało funkcjonalne. Wystarczy trochę wyobraźni, a kilka metrów kwadratowych może zamienić się np. w wygodny domek z ogrodem na dachu. W programie „Mały dom, duże możliwości” znajdziemy mnóstwo przydatnych inspiracji. To prawdziwa skarbnica wiedzy dla osób, które mają mało miejsca w domu i nie mogą pomieścić się ze wszystkimi swoimi rzeczami. Nie wiesz jak zorganizować przestrzeń w swojej kuchni? Masz kłopot z nadmiarem ubrań? Zastanawiasz się, czy możliwe jest połączenie w jednym pomieszczeniu łazienki, kuchni i sypialni? Jeśli tak, to ten program jest właśnie dla ciebie! Justin i Emily mieszkają na przedmieściach w sporym domu wraz ze swoim synem, czterema kotami i psem. Chcieliby zamieszkać w minidomu, by spędzać ze sobą więcej czasu.
2018-06-16, 10:45 Mały dom, duże możliwości, odc. 14 Logo HGTV
2018-06-16, 07:00 Mały dom, duże możliwości - Domek na prerii, 42 m kw., sez. 4, odc. 14 Logo Lifetime
2018-06-16, 06:00 Mały dom, duże możliwości - Maleńka arka, 29 m kw., sez. 4, odc. 13 Logo Lifetime
2018-06-15, 18:00 Mały dom, duże możliwości - Domek do podróżowania, 21 m kw., sez. 3, odc. 20 Logo Lifetime
2018-06-15, 16:00 Mały dom, duże możliwości, odc. 13/14 Logo HGTV
2018-06-15, 07:30 Mały dom, duże możliwości - Dom lotniczy, sez. 3, odc. 3 Logo Lifetime
2018-06-14, 18:00 Mały dom, duże możliwości - Chatka na narty, 22 m kw., sez. 3, odc. 19 Logo Lifetime
2018-06-14, 07:30 Mały dom, duże możliwości - Dom koszykarza, sez. 3, odc. 2 Logo Lifetime
2018-06-13, 18:00 Mały dom, duże możliwości - Wiktoriańskie maleństwo, 56 m kw., sez. 3, odc. 18 Logo Lifetime
2018-06-13, 07:30 Mały dom, duże możliwości - Dom podróżnika, sez. 3, odc. 8 Logo Lifetime
2018-06-12, 18:00 Mały dom, duże możliwości - Domek wiejsko-miejski, 22 m kw., sez. 3, odc. 17 Logo Lifetime

Emisja w stacjach

Mały dom, duże możliwości można obejrzeć w:

Emisje w: HGTV, Lifetime

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Obsada (osoby)

Lista zwiera odnośniki do stron osób związanych z produkcją (aktorzy, reżyser):

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info