Reklama

Masterchef Junior godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Masterchef Junior będzie miała miejsce:

2018-03-18

05:12 Masterchef Junior, odc. 3 Logo TLC
Pozostałych 10 zawodników staje w obliczu niecodziennego wyzwania na trzech nogach. Tymczasem młodziutcy szefowie kuchni mają ugotować danie dla mamy samego Ramsaya.
20:00 MasterChef Junior, odc. 3/10 Logo TVN
Jeden z najlepszych programów kulinarnych wraca na antenę TVN! W tym sezonie świat smaków i potraw będzie należał do dzieci. Czternastu najbardziej utalentowanych małych kucharzy, wybranych przez jury, wiosną rozpocznie swoją przygodę z „Masterchefem Juniorem”. Z wielką radością ruszą do kolorowej i wypełnionej po brzegi spiżarni, aby wybrać z niej to, co najlepsze, a swoimi kulinarnymi pomysłami zachwycić jurorów. Niestraszne im gotowanie, pieczenie czy przyprawianie. Doskonale wiedzą, co z czym połączyć i w jaki sposób podać. Swoimi umiejętnościami mogliby wpędzić w kompleksy niejednego z dorosłych, bo każdy z nich to nieoszlifowany, kulinarny diament. W tej edycji wśród zadań, z którymi będą musieli się zmierzyć, znajdą się m.in.: owoce morza, steki, desery, a nawet kuchnia molekularna. Oczywiście nie może zabraknąć typowo domowych potraw z dzieciństwa, takich jak naleśniki czy kotlety mielone. Znakiem rozpoznawczym tego programu są nie tylko pyszne potrawy, ale także doskonała dawka humoru oraz liczne niespodzianki. Wizyta Huberta Urbańskiego będzie jedną z nich. Co połączy „MasterChefa Juniora” i „Milionerów”? Na planie pojawi się również Tomasz Leśniak, kucharz reprezentacji Polski oraz Łukasz Konik, szef kuchni molekularnej. Co mali kucharze zaserwowaliby kadrze narodowej? Odpowiedź już wiosną na antenie TVN.
/ program

2018-03-19

05:12 Masterchef Junior, odc. 4 Logo TLC
Gdy młodzi kucharze otrzymują zadanie ugotowania jajka, dochodzi do nietypowej eksplozji. Następnie przyrządzają dla jurorów swoje danie popisowe.
Reklama

2018-03-20

05:12 Masterchef Junior: Przejęcie restauracji Logo TLC
Przejęcie restauracji to nie lada wyzwanie nawet dla dorosłego kucharza. Dziś sześciu młodziutkich kucharzy otrzymuje do wykonania takie zadanie. Kto zrobi to najlepiej?

2018-03-21

05:12 Masterchef Junior: Górować nad resztą Logo TLC
Walka o miejsce w finale pomiędzy ostatnią czwórką młodych zawodników. Mistrz Gordon Ramsay stawia im wyzwanie, które będzie testem na jedną z głównych umiejętności szefa kuchni.

2018-03-22

05:12 Masterchef Junior: Finał Logo TLC
Byli zawodnicy dopingują ostatnich dwóch młodych kucharzy. Ich pierwszym zadaniem będzie przygotowanie posiłku z trzech dań w 90 minut. Kto zdobędzie tytuł Masterchefa Juniora?

2018-03-23

05:12 Masterchef Junior: Pierwsze wyzwanie Logo TLC
Dziewiętnaścioro nowych kucharzy staje przed pierwszym wyzwaniem. Zwycięzca wybierze makaron, który pozostali uczestnicy będą musieli przygotować dla sędziów.

2018-03-24

05:12 Masterchef Junior: Masz babo placek Logo TLC
W kuchni robi się straszny bałagan, kiedy młodzi kucharze muszą przygotować ciasto z bitą śmietaną. Kto tym razem zachwyci sędziów, a kto wróci do domu?
14:50 MasterChef Junior, odc. 3/10 Logo TVN
program

2018-03-25

05:12 Masterchef Junior: Dziadek Gordon Logo TLC
Dwunastka młodych kucharzy przygotowuje dania ze składników z ogromnej, tajemniczej skrzyni. Kto tym razem zachwyci sędziów, a kto wróci do domu?
20:00 MasterChef Junior, odc. 4/10 Logo TVN
program

2018-03-26

05:12 Masterchef Junior: Czysty talent Logo TLC
Dziesiątka młodych, ambitnych kucharzy pracuje w parach. Muszą dziś przygotować wyszukane sushi. Kto tym razem swoimi umiejętnościami zachwyci sędziów?

2018-03-27

05:12 Masterchef Junior: W rodzinnym stylu Logo TLC
Ósemka młodych kucharzy amatorów musi przygotować wyjątkowe dania z bananami. Potem córka Gordona Ramsaya, Matilda zaprosi uczestników konkursu do kolejnego starcia.

2018-03-28

05:12 Masterchef Junior: Przejęcie restauracji Logo TLC
Sześciu uczestników konkursu przejmuje rządy w restauracji w Las Vegas. Podzieleni na dwie drużyny stają przed najtrudniejszymi wyzwaniami w tej edycji.

2018-03-29

05:12 Masterchef Junior: Creme brulee Logo TLC
Czwórka kucharzy musi przygotować dwadzieścia porcji creme brulee. Następnie zabierają się za deser z truskawkami. Niestety do finału przejdzie tylko dwóch uczestników!
Reklama

2018-03-30

05:12 Masterchef Junior: Finał Logo TLC
Finał trzeciej edycji konkursu kulinarnego. Dwóch młodych kucharzy walczy o prestiżowy tytuł Masterchefa Juniora i nagrodę 100 000 dolarów.

2018-03-31

14:50 MasterChef Junior, odc. 4/10 Logo TVN
program

2018-04-08

20:00 MasterChef Junior, odc. 5/10 Logo TVN
program

2018-04-14

14:50 MasterChef Junior, odc. 5/10 Logo TVN
program

2018-04-15

20:00 MasterChef Junior, odc. 6/10 Logo TVN
program

2018-04-21

14:50 MasterChef Junior, odc. 6/10 Logo TVN
program

2018-04-22

20:00 MasterChef Junior, odc. 7/10 Logo TVN
program

2018-04-28

14:50 MasterChef Junior, odc. 7/10 Logo TVN
program

2018-04-29

20:00 MasterChef Junior, odc. 8/10 Logo TVN
program
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Masterchef Junior. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Masterchef Junior w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 160 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie.

Poprzednie emisje Masterchef Junior

Emisja Masterchef Junior miała miejsce:

2018-03-17, 14:50 MasterChef Junior, odc. 2/10 Logo TVN
Jeden z najlepszych programów kulinarnych wraca na antenę TVN! W tym sezonie świat smaków i potraw będzie należał do dzieci. Czternastu najbardziej utalentowanych małych kucharzy, wybranych przez jury, wiosną rozpocznie swoją przygodę z „Masterchefem Juniorem”. Z wielką radością ruszą do kolorowej i wypełnionej po brzegi spiżarni, aby wybrać z niej to, co najlepsze, a swoimi kulinarnymi pomysłami zachwycić jurorów. Niestraszne im gotowanie, pieczenie czy przyprawianie. Doskonale wiedzą, co z czym połączyć i w jaki sposób podać. Swoimi umiejętnościami mogliby wpędzić w kompleksy niejednego z dorosłych, bo każdy z nich to nieoszlifowany, kulinarny diament. W tej edycji wśród zadań, z którymi będą musieli się zmierzyć, znajdą się m.in.: owoce morza, steki, desery, a nawet kuchnia molekularna. Oczywiście nie może zabraknąć typowo domowych potraw z dzieciństwa, takich jak naleśniki czy kotlety mielone. Znakiem rozpoznawczym tego programu są nie tylko pyszne potrawy, ale także doskonała dawka humoru oraz liczne niespodzianki. Wizyta Huberta Urbańskiego będzie jedną z nich. Co połączy „MasterChefa Juniora” i „Milionerów”? Na planie pojawi się również Tomasz Leśniak, kucharz reprezentacji Polski oraz Łukasz Konik, szef kuchni molekularnej. Co mali kucharze zaserwowaliby kadrze narodowej? Odpowiedź już wiosną na antenie TVN. Kolejna 20-tka stanie do walki o wejście do najlepszej 14-tki III edycji MasterChefa Juniora, a miejsc w niej jest już coraz mniej, więc młodzi kucharze muszą naprawdę się postarać i udowodnić swoimi daniami, że to właśnie im należą się te miejsca. Kucharze z pierwszej dziesiątki będą musieli zadowolić podniebienia jurorów pysznymi daniami kuchni włoskiej. Natomiast druga grupa zaserwuje jurorom potrawy kuchni regionalnej. Komu uda się zachwycić jurorów i dołączyć do szczęśliwców z pierwszego odcinka? Już dzisiaj wszystko się okaże i poznamy najlepszych małych kucharzy, którzy w kolejnych konkurencjach powalczą o tytuł III MasterChefa Juniora.
2018-03-17, 05:12 Masterchef Junior, odc. 2 Logo TLC
Pozostałych 12 zawodników otrzymuje zadanie przygotowania naleśników. Tymczasem sędziowie znaleźli się w kłopotliwej sytuacji z syropem.
2018-03-16, 05:12 Masterchef Junior, odc. 1 Logo TLC
Szesnastu młodych zawodników przybywa do kuchni z marzeniem zdobycia prestiżowego tytułu. Przed nimi trudne wyzwanie. Mają ugotować danie ze składników z tajemniczej skrzynki.
2018-03-11, 20:00 MasterChef Junior, odc. 2/10 Logo TVN
2018-03-10, 14:50 MasterChef Junior, odc. 1/10 Logo TVN
Jeden z najlepszych programów kulinarnych wraca na antenę TVN! W tym sezonie świat smaków i potraw będzie należał do dzieci. Czternastu najbardziej utalentowanych małych kucharzy, wybranych przez jury, wiosną rozpocznie swoją przygodę z „Masterchefem Juniorem”. Z wielką radością ruszą do kolorowej i wypełnionej po brzegi spiżarni, aby wybrać z niej to, co najlepsze, a swoimi kulinarnymi pomysłami zachwycić jurorów. Niestraszne im gotowanie, pieczenie czy przyprawianie. Doskonale wiedzą, co z czym połączyć i w jaki sposób podać. Swoimi umiejętnościami mogliby wpędzić w kompleksy niejednego z dorosłych, bo każdy z nich to nieoszlifowany, kulinarny diament. W tej edycji wśród zadań, z którymi będą musieli się zmierzyć, znajdą się m.in.: owoce morza, steki, desery, a nawet kuchnia molekularna. Oczywiście nie może zabraknąć typowo domowych potraw z dzieciństwa, takich jak naleśniki czy kotlety mielone. Znakiem rozpoznawczym tego programu są nie tylko pyszne potrawy, ale także doskonała dawka humoru oraz liczne niespodzianki. Wizyta Huberta Urbańskiego będzie jedną z nich. Co połączy „MasterChefa Juniora” i „Milionerów”? Na planie pojawi się również Tomasz Leśniak, kucharz reprezentacji Polski oraz Łukasz Konik, szef kuchni molekularnej. Co mali kucharze zaserwowaliby kadrze narodowej? Odpowiedź już wiosną na antenie TVN. Do kuchni MasterChefa Juniora ponownie wkroczy czterdziestu młodych, zdolnych kucharzy z całej Polski, którzy zaprezentują swoje umiejętności kulinarne i zawalczą o tytuł III MasterChefa Juniora. Ich zmagania oceniać będzie jury w składzie – Ania Starmach, Michel Moran oraz Mateusz Gessler. Oprócz tytułu MasterChefa Juniora, zwycięzca otrzyma statuetkę dla najlepszego młodego kucharza, nagrodę pieniężną w wysokości 15 000 zł oraz bon o wartości 40 000 zł na wymarzone wakacje. Kucharze zostaną podzieleni na cztery dziesięcioosobowe grupy, a każda z nich otrzyma od jurorów kulinarne zadanie. W pierwszym odcinku zmierzą się dwa zespoły. Jeden z nich będzie musiał przygotować pyszne, czekoladowe desery, drugi natomiast dania kuchni street foodowej. Z każdej grupy jury wybierze najsmaczniejsze dania, a ich twórcy otrzymają zasłużoną nagrodę – miejsce w najlepszej czternastce programu i możliwość walki o tytuł MasterChefa Juniora. Którzy kucharze okażą się pierwszymi szczęśliwcami, a którzy będą musieli opuścić program?
2018-03-04, 20:00 MasterChef Junior, odc. 1/10 Logo TVN
Reklama
2018-02-24, 10:00 Masterchef Junior: Finał Logo Discovery Life
2018-02-17, 12:00 Masterchef Junior: Creme brulee Logo Discovery Life
2018-02-17, 11:00 Masterchef Junior: Przejęcie restauracji Logo Discovery Life
2018-02-17, 10:00 Masterchef Junior: W rodzinnym stylu Logo Discovery Life

Emisje archiwalne Masterchef Junior

Emisja Masterchef Junior miała miejsce:

2018-02-10, 12:00 Masterchef Junior: Czysty talent Logo Discovery Life
2018-02-10, 11:00 Masterchef Junior: Dziadek Gordon Logo Discovery Life
2018-02-10, 10:00 Masterchef Junior: Masz babo placek Logo Discovery Life
2018-02-03, 12:00 Masterchef Junior: Pierwsze wyzwanie Logo Discovery Life
2018-02-03, 11:00 Masterchef Junior: Finał Logo Discovery Life
2018-02-03, 10:00 Masterchef Junior: Górować nad resztą Logo Discovery Life
2018-01-27, 12:00 Masterchef Junior: Przejęcie restauracji Logo Discovery Life
2018-01-27, 11:00 Masterchef Junior, odc. 4 Logo Discovery Life
2018-01-27, 10:00 Masterchef Junior, odc. 3 Logo Discovery Life
2018-01-20, 12:00 Masterchef Junior, odc. 2 Logo Discovery Life
2018-01-20, 11:00 Masterchef Junior, odc. 1 Logo Discovery Life
2018-01-20, 10:00 Masterchef Junior: Finał Logo Discovery Life
2018-01-13, 12:00 Masterchef Junior: Creme brulee Logo Discovery Life
2018-01-13, 11:00 Masterchef Junior: Przejęcie restauracji Logo Discovery Life
2018-01-13, 10:00 Masterchef Junior: W rodzinnym stylu Logo Discovery Life
2018-01-06, 12:00 Masterchef Junior: Czysty talent Logo Discovery Life

Emisja w stacjach

Masterchef Junior można obejrzeć w:

Emisje w: Discovery Life, TLC, TVN

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info