Reklama

Masterchef Junior godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Masterchef Junior będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2018-07-23

07:00 MasterChef Junior, odc. 5/10 Logo TVN
Jeden z najlepszych programów kulinarnych wraca na antenę TVN! W tym sezonie świat smaków i potraw będzie należał do dzieci. Czternastu najbardziej utalentowanych małych kucharzy, wybranych przez jury, wiosną rozpocznie swoją przygodę z „Masterchefem Juniorem”. Z wielką radością ruszą do kolorowej i wypełnionej po brzegi spiżarni, aby wybrać z niej to, co najlepsze, a swoimi kulinarnymi pomysłami zachwycić jurorów. Niestraszne im gotowanie, pieczenie czy przyprawianie. Doskonale wiedzą, co z czym połączyć i w jaki sposób podać. Swoimi umiejętnościami mogliby wpędzić w kompleksy niejednego z dorosłych, bo każdy z nich to nieoszlifowany, kulinarny diament. W tej edycji wśród zadań, z którymi będą musieli się zmierzyć, znajdą się m.in.: owoce morza, steki, desery, a nawet kuchnia molekularna. Oczywiście nie może zabraknąć typowo domowych potraw z dzieciństwa, takich jak naleśniki czy kotlety mielone. Znakiem rozpoznawczym tego programu są nie tylko pyszne potrawy, ale także doskonała dawka humoru oraz liczne niespodzianki. Wizyta Huberta Urbańskiego będzie jedną z nich. Co połączy „MasterChefa Juniora” i „Milionerów”? Na planie pojawi się również Tomasz Leśniak, kucharz reprezentacji Polski oraz Łukasz Konik, szef kuchni molekularnej. Co mali kucharze zaserwowaliby kadrze narodowej? Odpowiedź już wiosną na antenie TVN. Kandydaci na MasterChefa Juniora muszą znać się nie tylko na polskiej kuchni, ale także na potrawach z dalekich krajów. Dlatego też ich zadaniem w pierwszej konkurencji będzie przygotowanie różnego rodzaju sushi. Aby przygotować wyśmienite sushi, trzeba odpowiednio ugotować ryż, dobrać składniki oraz umiejętnie je zwinąć, aby potem pokroić w jednakowe kawałki. Oczywiście liczy się również smak. To wszystko jurorzy będą brali pod uwagę, aby wskazać najlepszego sushi mastera. W kolejnej konkurencji młodzi kucharze staną do testu smaku, który przeprowadzi gość specjalny – prowadzący program „Milionerzy” Hubert Urbański. Zawodnicy będą musieli odgadnąć smak lodów, który dostaną do spróbowania, ale nie będzie łatwo, ponieważ smaki lodów niekiedy mocno ich zaskoczą. Jak poradzą sobie z tym zadaniem? Kto po tej konkurencji pożegna się z dalszą walką o tytuł MasterChefa Juniora? To trzeba zobaczyć, definitywnie.
/ Polska / program

2018-07-26

02:00 MasterChef Junior, odc. 5/10 Logo TVN
Polska program

2018-07-28

16:45 MasterChef Junior, odc. 3/10 Logo Food Network
Pierwsza polska edycja tego popularnego na całym świecie kulinarnego show przyciągnęła przed telewizory blisko trzy miliony widzów. „MasterChef Junior” to program, który udowodnił, że miłość do gotowania nie ma żadnych granic wiekowych. Dorośli widzowie byli pod ogromnym wrażeniem dziecięcych umiejętności, a najmłodsi z zapartym tchem patrzyli na to, jakie cuda w kuchni potrafią zrobić ich rówieśnicy. Tym razem nie będzie inaczej! W II edycji programu z udziałem nowych uczestników nie zabraknie smacznych i pięknych potraw, niespodzianek oraz prawdziwych, dziecięcych emocji. Kto z nowych uczestników dołączy do Natalii Paździor i zostanie kolejnym MasterChefem Juniorem? Najlepsi z najlepszych, małych szefów kuchni, zanim zaczną gotowanie w kuchni MasterChefa Juniora, zmierzą się z zadaniem bardzo słodkim, ale też wymagającym siły. Kucharze będą musieli odnaleźć fartuchy ze swoimi imionami, ukryte w ciastkach gigantycznych rozmiarów. Następnie czeka ich wielkie gotowanie swoich popisowych potraw. To jednak nie koniec, gdyż w odcinku pojawi się również gość specjalny – zwyciężczyni pierwszej polskiej edycji MasterChefa Juniora – Natalia Paździor! Kucharze będą mieli za zadanie odtworzyć jedno z dań przygotowanych przez Natalkę. Na tych, którzy poradzą sobie najlepiej będzie czekała nagroda… a Ci, którzy poradzą sobie najsłabiej będą musieli opuścić kuchnię MasterChefa Juniora.
/ Polska / program
Reklama

2018-07-29

06:15 MasterChef Junior, odc. 3/10 Logo Food Network
Polska program

2018-07-30

07:00 MasterChef Junior, odc. 6/10 Logo TVN
Jeden z najlepszych programów kulinarnych wraca na antenę TVN! W tym sezonie świat smaków i potraw będzie należał do dzieci. Czternastu najbardziej utalentowanych małych kucharzy, wybranych przez jury, wiosną rozpocznie swoją przygodę z „Masterchefem Juniorem”. Z wielką radością ruszą do kolorowej i wypełnionej po brzegi spiżarni, aby wybrać z niej to, co najlepsze, a swoimi kulinarnymi pomysłami zachwycić jurorów. Niestraszne im gotowanie, pieczenie czy przyprawianie. Doskonale wiedzą, co z czym połączyć i w jaki sposób podać. Swoimi umiejętnościami mogliby wpędzić w kompleksy niejednego z dorosłych, bo każdy z nich to nieoszlifowany, kulinarny diament. W tej edycji wśród zadań, z którymi będą musieli się zmierzyć, znajdą się m.in.: owoce morza, steki, desery, a nawet kuchnia molekularna. Oczywiście nie może zabraknąć typowo domowych potraw z dzieciństwa, takich jak naleśniki czy kotlety mielone. Znakiem rozpoznawczym tego programu są nie tylko pyszne potrawy, ale także doskonała dawka humoru oraz liczne niespodzianki. Wizyta Huberta Urbańskiego będzie jedną z nich. Co połączy „MasterChefa Juniora” i „Milionerów”? Na planie pojawi się również Tomasz Leśniak, kucharz reprezentacji Polski oraz Łukasz Konik, szef kuchni molekularnej. Co mali kucharze zaserwowaliby kadrze narodowej? Odpowiedź już wiosną na antenie TVN. Tym razem mali kucharze będą mogli wykazać się swoimi umiejętnościami kulinarnymi poza kuchnią MasterChefa Juniora. Czeka ich nie lada wyzwanie. Przybędą do pięknego Pałacu Goetzów w Brzesku, aby przygotować iście dworskie śniadania dla specjalnych, wymagających gości. Zawodnicy zostaną podzieleni na dwie drużyny i pod okiem szefa pałacowej kuchni – Pawła Krasa, będą musieli spełnić śniadaniowe zachcianki gości. O tym, która drużyna zwycięży tę bitwę na smaki, zdecydują właśnie pałacowi goście. Przegrana drużyna stanie do konkurencji eliminacyjnej. Najpierw przegrani będą musieli usmażyć idealny stek, a osoba, która zrobi to najszybciej, będzie miała pierwszeństwo wyboru głównego składnika do swojego kolejnego dania. Po wyborze składników, kucharze rozpoczną walkę o pozostanie w kuchni MasterChefa Juniora.
/ Polska / program

2018-08-02

14:00 Masterchef Junior: Pierwsze wyzwanie Logo Discovery Life
Dziewiętnaścioro nowych kucharzy staje przed pierwszym wyzwaniem. Zwycięzca wybierze makaron, który pozostali uczestnicy będą musieli przygotować dla sędziów.

2018-08-03

14:00 Masterchef Junior: Masz babo placek Logo Discovery Life
W kuchni robi się straszny bałagan, kiedy młodzi kucharze muszą przygotować ciasto z bitą śmietaną. Kto tym razem zachwyci sędziów, a kto wróci do domu?

2018-08-04

13:30 MasterChef Junior, odc. 6/10 Logo TVN
Polska program
16:45 MasterChef Junior, odc. 4/10 Logo Food Network
Pierwsza polska edycja tego popularnego na całym świecie kulinarnego show przyciągnęła przed telewizory blisko trzy miliony widzów. „MasterChef Junior” to program, który udowodnił, że miłość do gotowania nie ma żadnych granic wiekowych. Dorośli widzowie byli pod ogromnym wrażeniem dziecięcych umiejętności, a najmłodsi z zapartym tchem patrzyli na to, jakie cuda w kuchni potrafią zrobić ich rówieśnicy. Tym razem nie będzie inaczej! W II edycji programu z udziałem nowych uczestników nie zabraknie smacznych i pięknych potraw, niespodzianek oraz prawdziwych, dziecięcych emocji. Kto z nowych uczestników dołączy do Natalii Paździor i zostanie kolejnym MasterChefem Juniorem? Tylko trójka zwycięzców z poprzedniego odcinka weźmie udział w pierwszej konkurencji. Ich zadaniem będzie udekorowanie kremem jak największej liczby cupcake’ów. Oczywiście będzie się liczyła nie tylko ilość, ale też jakość, a tą sprawdzała będzie zwyciężczyni ostatniej edycji programu MasterChef – Magda Nowaczewska. Od wyników tej konkurencji w bardzo dużej mierze będzie zależał wygląd i samopoczucie jurorów. W kolejnej części odcinka kucharze będą przygotowywali w parach fantastyczną polska kiełbasę. W konkurencji eliminacyjne zadaniem małych szefów kuchni będzie zrobienie swojego popisowego hamburgera. Pracy będzie co niemiara, bo jak wiadomo nie ma dobrego burgera bez pysznego mięsa, chrupiącej bułki, aromatycznych sosów i dobrze dobranych dodatków.
/ Polska / program

2018-08-05

06:15 MasterChef Junior, odc. 4/10 Logo Food Network
Polska program

2018-08-06

14:00 Masterchef Junior: Dziadek Gordon Logo Discovery Life
Dwunastka młodych kucharzy przygotowuje dania ze składników z ogromnej, tajemniczej skrzyni. Kto tym razem zachwyci sędziów, a kto wróci do domu?

2018-08-08

14:00 Masterchef Junior: W rodzinnym stylu Logo Discovery Life
Ósemka młodych kucharzy amatorów musi przygotować wyjątkowe dania z bananami. Potem córka Gordona Ramsaya, Matilda zaprosi uczestników konkursu do kolejnego starcia.

2018-08-09

14:00 Masterchef Junior: Przejęcie restauracji Logo Discovery Life
Sześciu uczestników konkursu przejmuje rządy w restauracji w Las Vegas. Podzieleni na dwie drużyny stają przed najtrudniejszymi wyzwaniami w tej edycji.

2018-08-10

14:00 Masterchef Junior: Creme brulee Logo Discovery Life
Czwórka kucharzy musi przygotować dwadzieścia porcji creme brulee. Następnie zabierają się za deser z truskawkami. Niestety do finału przejdzie tylko dwóch uczestników!

2018-08-11

13:30 MasterChef Junior, odc. 7/10 Logo TVN
Jeden z najlepszych programów kulinarnych wraca na antenę TVN! W tym sezonie świat smaków i potraw będzie należał do dzieci. Czternastu najbardziej utalentowanych małych kucharzy, wybranych przez jury, wiosną rozpocznie swoją przygodę z „Masterchefem Juniorem”. Z wielką radością ruszą do kolorowej i wypełnionej po brzegi spiżarni, aby wybrać z niej to, co najlepsze, a swoimi kulinarnymi pomysłami zachwycić jurorów. Niestraszne im gotowanie, pieczenie czy przyprawianie. Doskonale wiedzą, co z czym połączyć i w jaki sposób podać. Swoimi umiejętnościami mogliby wpędzić w kompleksy niejednego z dorosłych, bo każdy z nich to nieoszlifowany, kulinarny diament. W tej edycji wśród zadań, z którymi będą musieli się zmierzyć, znajdą się m.in.: owoce morza, steki, desery, a nawet kuchnia molekularna. Oczywiście nie może zabraknąć typowo domowych potraw z dzieciństwa, takich jak naleśniki czy kotlety mielone. Znakiem rozpoznawczym tego programu są nie tylko pyszne potrawy, ale także doskonała dawka humoru oraz liczne niespodzianki. Wizyta Huberta Urbańskiego będzie jedną z nich. Co połączy „MasterChefa Juniora” i „Milionerów”? Na planie pojawi się również Tomasz Leśniak, kucharz reprezentacji Polski oraz Łukasz Konik, szef kuchni molekularnej. Co mali kucharze zaserwowaliby kadrze narodowej? Odpowiedź już wiosną na antenie TVN. Zaproszenie do kuchni MasterChefa Juniora przyjął wyjątkowy gość – Tomasz Leśniak – szef kuchni Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej. To on przygotuje młodym kucharzom kulinarne zadanie. Będą musieli przyrządzić zdrowe, pożywne danie, które bez żadnych przeciwskazań mogłoby się znaleźć w diecie każdego sportowca. Czy dzieciaki poradzą sobie z tym wyzwaniem? To nie koniec niespodzianek w klimacie kulinarno - sportowym. Kolejnym gościem, który zawita do kuchni MasterChefa Juniora będzie zwycięzca VI edycji MasterChefa – Mateusz Zielonka, który również będzie miał zadanie dla uczestników. Kucharze zostaną podzieleni na dwie drużyny, a każda wedle życzenia Mateusza Zielonki, będzie musiała przygotować pysznego wegańskiego burgera. O tym, że ma to być wegański burger, będą wiedzieli tylko kapitanowie drużyn, którzy zabiorą ze spiżarni potrzebne składniki i rozpoczną gotowanie. Po 15 minutach zmienią ich kolejni członkowie drużyny. Czy domyślą się jaki jest temat konkurencji? Drużyna, która przegra stanie do konkurencji eliminacyjnej. Jej zadaniem będzie przyrządzenie wyśmienitego, rozpływającego się w ustach deseru - cr¶me pâtissi¶re. Można go zrobić na wiele sposobów, dlatego kucharze będą mogli się wykazać. Ten, kto nie sprosta temu zadaniu, opuści kuchnię MasterChefa Juniora.
/ Polska / program
Reklama
16:45 MasterChef Junior, odc. 5/10 Logo Food Network
Pierwsza polska edycja tego popularnego na całym świecie kulinarnego show przyciągnęła przed telewizory blisko trzy miliony widzów. „MasterChef Junior” to program, który udowodnił, że miłość do gotowania nie ma żadnych granic wiekowych. Dorośli widzowie byli pod ogromnym wrażeniem dziecięcych umiejętności, a najmłodsi z zapartym tchem patrzyli na to, jakie cuda w kuchni potrafią zrobić ich rówieśnicy. Tym razem nie będzie inaczej! W II edycji programu z udziałem nowych uczestników nie zabraknie smacznych i pięknych potraw, niespodzianek oraz prawdziwych, dziecięcych emocji. Kto z nowych uczestników dołączy do Natalii Paździor i zostanie kolejnym MasterChefem Juniorem? W tym odcinku na uczestników czeka wyzwanie drużynowe - nie tylko kulinarne ale również sportowe. Studio MasterChefa Juniora zamieni się w stadion lekkoatletyczny, zanim uczestnicy przystąpią do gotowania, każdy z członków drużyny czerwonych i niebieskich będzie rywalizował na bieżni. Zwycięzcy biegowych pojedynków zapewnią drobną przewagę swojej drużynie przed zadaniem kulinarnym. Efektem sportowych i kuchennych zmagań drużyn powinno być przepyszne jagnięce ravioli! Na drużynę, która poradzi sobie słabiej w tej konkurencji czekało będzie zadanie eliminacyjne. Będzie ono polegało na przygotowaniu 5 rodzajów street foodów z różnych części świata. Uczestnicy, którzy poradzą sobie najsłabiej z tym zadaniem będą musieli opuścić magiczną kuchnię MasterChefa Juniora.
/ Polska / program

2018-08-12

06:15 MasterChef Junior, odc. 5/10 Logo Food Network
Polska program

2018-08-13

14:00 Masterchef Junior: Finał Logo Discovery Life
Finał trzeciej edycji konkursu kulinarnego. Dwóch młodych kucharzy walczy o prestiżowy tytuł Masterchefa Juniora i nagrodę 100 000 dolarów.

2018-08-18

13:35 MasterChef Junior, odc. 8/10 Logo TVN
Jeden z najlepszych programów kulinarnych wraca na antenę TVN! W tym sezonie świat smaków i potraw będzie należał do dzieci. Czternastu najbardziej utalentowanych małych kucharzy, wybranych przez jury, wiosną rozpocznie swoją przygodę z „Masterchefem Juniorem”. Z wielką radością ruszą do kolorowej i wypełnionej po brzegi spiżarni, aby wybrać z niej to, co najlepsze, a swoimi kulinarnymi pomysłami zachwycić jurorów. Niestraszne im gotowanie, pieczenie czy przyprawianie. Doskonale wiedzą, co z czym połączyć i w jaki sposób podać. Swoimi umiejętnościami mogliby wpędzić w kompleksy niejednego z dorosłych, bo każdy z nich to nieoszlifowany, kulinarny diament. W tej edycji wśród zadań, z którymi będą musieli się zmierzyć, znajdą się m.in.: owoce morza, steki, desery, a nawet kuchnia molekularna. Oczywiście nie może zabraknąć typowo domowych potraw z dzieciństwa, takich jak naleśniki czy kotlety mielone. Znakiem rozpoznawczym tego programu są nie tylko pyszne potrawy, ale także doskonała dawka humoru oraz liczne niespodzianki. Wizyta Huberta Urbańskiego będzie jedną z nich. Co połączy „MasterChefa Juniora” i „Milionerów”? Na planie pojawi się również Tomasz Leśniak, kucharz reprezentacji Polski oraz Łukasz Konik, szef kuchni molekularnej. Co mali kucharze zaserwowaliby kadrze narodowej? Odpowiedź już wiosną na antenie TVN. W dzisiejszym odcinku kuchnię MasterChefa Juniora odwiedzą wspaniali goście, najbliższe osoby dla uczestników, czyli ich mamy i ojcowie. Każda para będzie musiała przygotować smaczne i domowe dania z maką jako głównym składnikiem. Która z par zachwyci jurorów i wygra tę konkurencję? Naładowani pozytywną energią od swoich rodziców, młodzi kucharze staną do konkurencji eliminacyjnej. A zadanie wcale nie będzie łatwe. Będa musieli przygotować makaroniki – kolorowe, lekkie ciasteczka z białek, migdałów i cukru, z cienką, chrupiącą skorupką i pysznym, delikatnym nadzieniem. Czy kucharze dadzą z siebie wszystko i udowodnią, że zasługują na miejsce w kolejnym odcinku?
/ Polska / program
16:45 MasterChef Junior, odc. 6/10 Logo Food Network
Pierwsza polska edycja tego popularnego na całym świecie kulinarnego show przyciągnęła przed telewizory blisko trzy miliony widzów. „MasterChef Junior” to program, który udowodnił, że miłość do gotowania nie ma żadnych granic wiekowych. Dorośli widzowie byli pod ogromnym wrażeniem dziecięcych umiejętności, a najmłodsi z zapartym tchem patrzyli na to, jakie cuda w kuchni potrafią zrobić ich rówieśnicy. Tym razem nie będzie inaczej! W II edycji programu z udziałem nowych uczestników nie zabraknie smacznych i pięknych potraw, niespodzianek oraz prawdziwych, dziecięcych emocji. Kto z nowych uczestników dołączy do Natalii Paździor i zostanie kolejnym MasterChefem Juniorem? Ten odcinek przyniesie młodym kucharzom wymagające zadania. Na początek zmierzą się z „testem smaku” – najpierw spróbują dań, a następnie będą musieli je odtworzyć. Nie byłoby to tak trudne, gdyby nie fakt, że uczestnicy programu będą próbować potraw z zasłoniętymi oczami. Wśród konkurencji znajdzie się także to, co mali kucharze uwielbiają najbardziej – przygotowanie pysznego, czekoladowego deseru. Nagrodą dla najlepszych będzie kąpiel w basenie pełnym czekolady!
/ Polska / program

2018-08-19

06:15 MasterChef Junior, odc. 6/10 Logo Food Network
Polska program

2018-08-25

13:20 MasterChef Junior, odc. 9/10 Logo TVN
Jeden z najlepszych programów kulinarnych wraca na antenę TVN! W tym sezonie świat smaków i potraw będzie należał do dzieci. Czternastu najbardziej utalentowanych małych kucharzy, wybranych przez jury, wiosną rozpocznie swoją przygodę z „Masterchefem Juniorem”. Z wielką radością ruszą do kolorowej i wypełnionej po brzegi spiżarni, aby wybrać z niej to, co najlepsze, a swoimi kulinarnymi pomysłami zachwycić jurorów. Niestraszne im gotowanie, pieczenie czy przyprawianie. Doskonale wiedzą, co z czym połączyć i w jaki sposób podać. Swoimi umiejętnościami mogliby wpędzić w kompleksy niejednego z dorosłych, bo każdy z nich to nieoszlifowany, kulinarny diament. W tej edycji wśród zadań, z którymi będą musieli się zmierzyć, znajdą się m.in.: owoce morza, steki, desery, a nawet kuchnia molekularna. Oczywiście nie może zabraknąć typowo domowych potraw z dzieciństwa, takich jak naleśniki czy kotlety mielone. Znakiem rozpoznawczym tego programu są nie tylko pyszne potrawy, ale także doskonała dawka humoru oraz liczne niespodzianki. Wizyta Huberta Urbańskiego będzie jedną z nich. Co połączy „MasterChefa Juniora” i „Milionerów”? Na planie pojawi się również Tomasz Leśniak, kucharz reprezentacji Polski oraz Łukasz Konik, szef kuchni molekularnej. Co mali kucharze zaserwowaliby kadrze narodowej? Odpowiedź już wiosną na antenie TVN. W kuchni MasterChefa Juniora pozostała już tylko czwórka najzdolniejszych młodych kucharzy, którzy zmierzą się w fantastycznej i emocjonującej bitwie o wejście do wielkiego finału. Najpierw młodzi zawodnicy będą musieli udowodnić, że ryby w żadnej postaci nie są im obce. Czekają na nich 3 konkurencje, a po każdej z nich jedna osoba odpadnie z gry o finał. Trzecia rybna konkurencja wyłoni pierwszego finalistę III edycji programu MasterChef Junior. Pozostała trójka dostanie kolejną szansę, ale poprzeczka zostanie wysoko postawiona. Gościem kuchni MasterChefa Juniora będzie Łukasz Konik – szef specjalizujący się w kuchni molekularnej. Pokaże uczestnikom jedno ze swoich popisowych dań – deser molekularny. Kto najlepiej poradzi sobie z tym zadaniem, zostanie II finalistą III edycji programu. Walka będzie zacięta!
/ Polska / program
16:45 MasterChef Junior, odc. 7/10 Logo Food Network
Pierwsza polska edycja tego popularnego na całym świecie kulinarnego show przyciągnęła przed telewizory blisko trzy miliony widzów. „MasterChef Junior” to program, który udowodnił, że miłość do gotowania nie ma żadnych granic wiekowych. Dorośli widzowie byli pod ogromnym wrażeniem dziecięcych umiejętności, a najmłodsi z zapartym tchem patrzyli na to, jakie cuda w kuchni potrafią zrobić ich rówieśnicy. Tym razem nie będzie inaczej! W II edycji programu z udziałem nowych uczestników nie zabraknie smacznych i pięknych potraw, niespodzianek oraz prawdziwych, dziecięcych emocji. Kto z nowych uczestników dołączy do Natalii Paździor i zostanie kolejnym MasterChefem Juniorem? Na młodych kucharzy czeka nie lada wyzwanie – zostaną podzieleni na dwie drużyny, a każda z nich będzie musiała przygotować menu dla pracowników i zwiedzających Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie. Zwycięska drużyna będzie miała dużą przewagę w konkurencji eliminacyjnej. Na czas kolejnego kulinarnego wyzwania kuchnia MasterChefa Juniora zamieni się w pełną przeróżnych ptaków farmę. Konkurencja będzie polegała na przygotowaniu pysznego dania, którego głównym składnikiem jest drób. Brzmi całkiem prosto, ale czy wszyscy młodzi kucharze poradzą sobie z tym zadaniem?
/ Polska / program

2018-08-26

06:15 MasterChef Junior, odc. 7/10 Logo Food Network
Polska program
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Masterchef Junior. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Masterchef Junior w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 170 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Masterchef Junior.

Poprzednie emisje Masterchef Junior

Emisja Masterchef Junior miała miejsce:

2018-07-22, 06:15 MasterChef Junior, odc. 2/10 Logo Food Network
Pierwsza polska edycja tego popularnego na całym świecie kulinarnego show przyciągnęła przed telewizory blisko trzy miliony widzów. „MasterChef Junior” to program, który udowodnił, że miłość do gotowania nie ma żadnych granic wiekowych. Dorośli widzowie byli pod ogromnym wrażeniem dziecięcych umiejętności, a najmłodsi z zapartym tchem patrzyli na to, jakie cuda w kuchni potrafią zrobić ich rówieśnicy. Tym razem nie będzie inaczej! W II edycji programu z udziałem nowych uczestników nie zabraknie smacznych i pięknych potraw, niespodzianek oraz prawdziwych, dziecięcych emocji. Kto z nowych uczestników dołączy do Natalii Paździor i zostanie kolejnym MasterChefem Juniorem? Przed nami kolejne starcie małych kucharzy, którzy marzą o wejściu do finałowej czternastki programu i gotowaniu w wielkiej kuchni MasterChefa Juniora. W tym odcinku 20 wybitnie uzdolnionych kulinarnie dzieci, będzie miało szansę udowodnić, ze to właśnie dla nich powinno się znaleźć miejsce w programie! Pierwsza dziesiątka zmierzy się z wyzwaniem jakim jest przygotowanie danie rybnego. Drugie zadanie będzie tak samo słodkie, co trudne, uczestnicy w zaledwie 90 minut będą musieli przygotować deser godny wejścia do finałowej czternastki… Już teraz możemy zgrandzić, że poziom tej konkurencji był tak wysoki, że jurorzy musieli podjąć decyzje, jakiej nie było jeszcze w polskim MasterChefie Juniorze! Co zdecydowali – dowiecie się już wkrótce.
2018-07-21, 16:45 MasterChef Junior, odc. 2/10 Logo Food Network
2018-07-19, 02:05 MasterChef Junior, odc. 4/10 Logo TVN
Jeden z najlepszych programów kulinarnych wraca na antenę TVN! W tym sezonie świat smaków i potraw będzie należał do dzieci. Czternastu najbardziej utalentowanych małych kucharzy, wybranych przez jury, wiosną rozpocznie swoją przygodę z „Masterchefem Juniorem”. Z wielką radością ruszą do kolorowej i wypełnionej po brzegi spiżarni, aby wybrać z niej to, co najlepsze, a swoimi kulinarnymi pomysłami zachwycić jurorów. Niestraszne im gotowanie, pieczenie czy przyprawianie. Doskonale wiedzą, co z czym połączyć i w jaki sposób podać. Swoimi umiejętnościami mogliby wpędzić w kompleksy niejednego z dorosłych, bo każdy z nich to nieoszlifowany, kulinarny diament. W tej edycji wśród zadań, z którymi będą musieli się zmierzyć, znajdą się m.in.: owoce morza, steki, desery, a nawet kuchnia molekularna. Oczywiście nie może zabraknąć typowo domowych potraw z dzieciństwa, takich jak naleśniki czy kotlety mielone. Znakiem rozpoznawczym tego programu są nie tylko pyszne potrawy, ale także doskonała dawka humoru oraz liczne niespodzianki. Wizyta Huberta Urbańskiego będzie jedną z nich. Co połączy „MasterChefa Juniora” i „Milionerów”? Na planie pojawi się również Tomasz Leśniak, kucharz reprezentacji Polski oraz Łukasz Konik, szef kuchni molekularnej. Co mali kucharze zaserwowaliby kadrze narodowej? Odpowiedź już wiosną na antenie TVN. Gotowanie w kuchni MasterChefa Juniora rozpocznie się nie lada gratką dla zwycięzców ostatniej konkurencji. W określonym czasie będą musieli usmażyć, jak największą ilość naleśników. Ten, kto zwycięży, w nagrodę będzie mógł oblać wybranego przez siebie jurora kolorowym kremem. W kuchni MasterChefa Juniora pozostaniemy w temacie smażenia na dużej. W kolejnej konkurencji młodzi zawodnicy zostaną podzieleni w pary, w których będą musieli na czas przygotować, jak najwięcej pysznych kotletów mielonych. Następnie młodzi kucharze staną do konkurencji eliminacyjnej. Zadanie przygotował dla nich sam Michel Moran który pokaże zawodnikom, jak przygotowuje jedno ze swoich popisowych dań, a następnie oni sami będą musieli je odtworzyć. Osoby, które nie poradzą sobie z daniem Michela, będą musiały opuścić program.
2018-07-16, 07:00 MasterChef Junior, odc. 4/10 Logo TVN
2018-07-15, 06:15 MasterChef Junior, odc. 1/10 Logo Food Network
Pierwsza polska edycja tego popularnego na całym świecie kulinarnego show przyciągnęła przed telewizory blisko trzy miliony widzów. „MasterChef Junior” to program, który udowodnił, że miłość do gotowania nie ma żadnych granic wiekowych. Dorośli widzowie byli pod ogromnym wrażeniem dziecięcych umiejętności, a najmłodsi z zapartym tchem patrzyli na to, jakie cuda w kuchni potrafią zrobić ich rówieśnicy. Tym razem nie będzie inaczej! W II edycji programu z udziałem nowych uczestników nie zabraknie smacznych i pięknych potraw, niespodzianek oraz prawdziwych, dziecięcych emocji. Kto z nowych uczestników dołączy do Natalii Paździor i zostanie kolejnym MasterChefem Juniorem? Już po raz drugi widzowie w całej Polsce będą mieli okazję oglądać, jak uzdolnione kulinarnie dzieci walczą o tytuł MasterChefa Juniora! Czterdziestu kucharzy, wyłonionych z setek chętnych podczas castingów, stanie do kulinarnego pojedynku o wejście do finałowej czternastki. Swoimi daniami będą musieli zaczarować podniebienia jurorów: Ani Starmach, Michela Morana i Mateusza Gesslera. Przed młodymi mistrzami garnków i patelni pierwsze dwa wyzwania: przygotowanie popisowego dania mięsnego oraz dania z nabiałem w roli głównej. Autorzy kaczek, polędwiczek, karkówek, pierogów, makaronów, która najbardziej zasmakują jurorom, będą mieli szansę zdobycia zaszczytnego tytułu - drugiego polskiego MasterChefa Juniora!
2018-07-14, 16:45 MasterChef Junior, odc. 1/10 Logo Food Network
Reklama
2018-07-12, 01:35 MasterChef Junior, odc. 3/10 Logo TVN
Jeden z najlepszych programów kulinarnych wraca na antenę TVN! W tym sezonie świat smaków i potraw będzie należał do dzieci. Czternastu najbardziej utalentowanych małych kucharzy, wybranych przez jury, wiosną rozpocznie swoją przygodę z „Masterchefem Juniorem”. Z wielką radością ruszą do kolorowej i wypełnionej po brzegi spiżarni, aby wybrać z niej to, co najlepsze, a swoimi kulinarnymi pomysłami zachwycić jurorów. Niestraszne im gotowanie, pieczenie czy przyprawianie. Doskonale wiedzą, co z czym połączyć i w jaki sposób podać. Swoimi umiejętnościami mogliby wpędzić w kompleksy niejednego z dorosłych, bo każdy z nich to nieoszlifowany, kulinarny diament. W tej edycji wśród zadań, z którymi będą musieli się zmierzyć, znajdą się m.in.: owoce morza, steki, desery, a nawet kuchnia molekularna. Oczywiście nie może zabraknąć typowo domowych potraw z dzieciństwa, takich jak naleśniki czy kotlety mielone. Znakiem rozpoznawczym tego programu są nie tylko pyszne potrawy, ale także doskonała dawka humoru oraz liczne niespodzianki. Wizyta Huberta Urbańskiego będzie jedną z nich. Co połączy „MasterChefa Juniora” i „Milionerów”? Na planie pojawi się również Tomasz Leśniak, kucharz reprezentacji Polski oraz Łukasz Konik, szef kuchni molekularnej. Co mali kucharze zaserwowaliby kadrze narodowej? Odpowiedź już wiosną na antenie TVN. Grupa najlepiej gotujących dzieciaków w Polsce wkracza do kuchni MasterChefa, aby rozpocząć walkę o tytuł III MasterChefa Juniora oraz wspaniałe nagrody. Już w pierwszej konkurencji będą musieli zaprezentować się z jak najlepszej strony i niczym profesjonalni szefowie kuchni, przygotować swoje popisowe dania. Kucharze, którzy najbardziej zachwycą jurorów swoimi potrawami, otrzymają nagrodę oraz zaskakujący przywilej w następnej konkurencji. Natomiast pozostali młodzi kucharze będą musieli przyrządzić pyszne dania z produktów, które nie do końca cieszą oko swoim wyglądem, budzą niesmak podczas dotykania i niezachęcająco pachną. Osoby, które nie poradzą sobie z tym zadaniem, będą musiały pożegnać się z programem.
2018-07-09, 07:00 MasterChef Junior, odc. 3/10 Logo TVN
2018-07-08, 06:15 MasterChef Junior, odc. 10 Logo Food Network
Wielki finał MasterChef Junior przed nami! Dwójka najbardziej utalentowanych kulinarnie dzieci będzie walczyła o tytuł pierwszego polskiego MasterChefa Juniora. Przed nimi zadanie godne wybitnych szefów kuchni – będą musieli przygotować swoje popisowe menu degustacyjne. Musi się ono składać z 2 przystawek, 2 dań głównych i deseru. Finalistom kibicować pędzie pozostała dwunastka uczestników. Oprócz tego czeka ich niesamowita niespodzianka i wyzwanie – podzieleni na grupy będą dowodzić dwoma wybitnym kucharzami: Michelem Moran i Mateuszem Gesslerem, którzy będą gotować pod dyktando młodych szefów kuchni!
2018-07-07, 16:45 MasterChef Junior, odc. 10 Logo Food Network
2018-07-05, 01:50 MasterChef Junior, odc. 2/10 Logo TVN
Jeden z najlepszych programów kulinarnych wraca na antenę TVN! W tym sezonie świat smaków i potraw będzie należał do dzieci. Czternastu najbardziej utalentowanych małych kucharzy, wybranych przez jury, wiosną rozpocznie swoją przygodę z „Masterchefem Juniorem”. Z wielką radością ruszą do kolorowej i wypełnionej po brzegi spiżarni, aby wybrać z niej to, co najlepsze, a swoimi kulinarnymi pomysłami zachwycić jurorów. Niestraszne im gotowanie, pieczenie czy przyprawianie. Doskonale wiedzą, co z czym połączyć i w jaki sposób podać. Swoimi umiejętnościami mogliby wpędzić w kompleksy niejednego z dorosłych, bo każdy z nich to nieoszlifowany, kulinarny diament. W tej edycji wśród zadań, z którymi będą musieli się zmierzyć, znajdą się m.in.: owoce morza, steki, desery, a nawet kuchnia molekularna. Oczywiście nie może zabraknąć typowo domowych potraw z dzieciństwa, takich jak naleśniki czy kotlety mielone. Znakiem rozpoznawczym tego programu są nie tylko pyszne potrawy, ale także doskonała dawka humoru oraz liczne niespodzianki. Wizyta Huberta Urbańskiego będzie jedną z nich. Co połączy „MasterChefa Juniora” i „Milionerów”? Na planie pojawi się również Tomasz Leśniak, kucharz reprezentacji Polski oraz Łukasz Konik, szef kuchni molekularnej. Co mali kucharze zaserwowaliby kadrze narodowej? Odpowiedź już wiosną na antenie TVN. Kolejna 20-tka stanie do walki o wejście do najlepszej 14-tki III edycji MasterChefa Juniora, a miejsc w niej jest już coraz mniej, więc młodzi kucharze muszą naprawdę się postarać i udowodnić swoimi daniami, że to właśnie im należą się te miejsca. Kucharze z pierwszej dziesiątki będą musieli zadowolić podniebienia jurorów pysznymi daniami kuchni włoskiej. Natomiast druga grupa zaserwuje jurorom potrawy kuchni regionalnej. Komu uda się zachwycić jurorów i dołączyć do szczęśliwców z pierwszego odcinka? Już dzisiaj wszystko się okaże i poznamy najlepszych małych kucharzy, którzy w kolejnych konkurencjach powalczą o tytuł III MasterChefa Juniora.
2018-07-02, 07:00 MasterChef Junior, odc. 2/10 Logo TVN
2018-06-30, 16:45 MasterChef Junior, odc. 9/10 Logo Food Network
Pozostało już tylko czworo młodych, wybitnych kucharzy, którzy walczą o tytuł pierwszego polskiego MasterChefa Juniora. Tylko krok, a właściwie dwa zadania, dzielą ich od wielkiego finału. Pierwsza osoba zapewni sobie miejsce w finale dzięki tuńczykowi. Konkurencja będzie miała aż trzy trudne etapy, ale da możliwość pewnego udziału w ostatnim odcinku MasterChef Junior... Pozostała trójka uczestników będzie musiała wykazać się wybitnymi zdolnościami cukierniczymi. O tym kto jako drugi awansuje do finału zadecyduje smak, wysokość, wygląd – Croquembouche – wieży z ptysi.
2018-06-28, 01:55 MasterChef Junior, odc. 1/10 Logo TVN
Jeden z najlepszych programów kulinarnych wraca na antenę TVN! W tym sezonie świat smaków i potraw będzie należał do dzieci. Czternastu najbardziej utalentowanych małych kucharzy, wybranych przez jury, wiosną rozpocznie swoją przygodę z „Masterchefem Juniorem”. Z wielką radością ruszą do kolorowej i wypełnionej po brzegi spiżarni, aby wybrać z niej to, co najlepsze, a swoimi kulinarnymi pomysłami zachwycić jurorów. Niestraszne im gotowanie, pieczenie czy przyprawianie. Doskonale wiedzą, co z czym połączyć i w jaki sposób podać. Swoimi umiejętnościami mogliby wpędzić w kompleksy niejednego z dorosłych, bo każdy z nich to nieoszlifowany, kulinarny diament. W tej edycji wśród zadań, z którymi będą musieli się zmierzyć, znajdą się m.in.: owoce morza, steki, desery, a nawet kuchnia molekularna. Oczywiście nie może zabraknąć typowo domowych potraw z dzieciństwa, takich jak naleśniki czy kotlety mielone. Znakiem rozpoznawczym tego programu są nie tylko pyszne potrawy, ale także doskonała dawka humoru oraz liczne niespodzianki. Wizyta Huberta Urbańskiego będzie jedną z nich. Co połączy „MasterChefa Juniora” i „Milionerów”? Na planie pojawi się również Tomasz Leśniak, kucharz reprezentacji Polski oraz Łukasz Konik, szef kuchni molekularnej. Co mali kucharze zaserwowaliby kadrze narodowej? Odpowiedź już wiosną na antenie TVN. Do kuchni MasterChefa Juniora ponownie wkroczy czterdziestu młodych, zdolnych kucharzy z całej Polski, którzy zaprezentują swoje umiejętności kulinarne i zawalczą o tytuł III MasterChefa Juniora. Ich zmagania oceniać będzie jury w składzie – Ania Starmach, Michel Moran oraz Mateusz Gessler. Oprócz tytułu MasterChefa Juniora, zwycięzca otrzyma statuetkę dla najlepszego młodego kucharza, nagrodę pieniężną w wysokości 15 000 zł oraz bon o wartości 40 000 zł na wymarzone wakacje. Kucharze zostaną podzieleni na cztery dziesięcioosobowe grupy, a każda z nich otrzyma od jurorów kulinarne zadanie. W pierwszym odcinku zmierzą się dwa zespoły. Jeden z nich będzie musiał przygotować pyszne, czekoladowe desery, drugi natomiast dania kuchni street foodowej. Z każdej grupy jury wybierze najsmaczniejsze dania, a ich twórcy otrzymają zasłużoną nagrodę – miejsce w najlepszej czternastce programu i możliwość walki o tytuł MasterChefa Juniora. Którzy kucharze okażą się pierwszymi szczęśliwcami, a którzy będą musieli opuścić program?
2018-06-27, 20:45 MasterChef Junior, odc. 8/10 Logo Food Network
Młodych kucharzy czeka prawdziwy chrzest bojowy w restauracji. Podzieleni na dwa trzyosobowe zespoły będą musieli wydać lunch dla 40 gości. Praca pod presją czasu, konieczność zaserwowania wspaniale wyglądających i wyśmienicie smakujących dań, to wyzwanie, któremu muszą sprostać. W drugiej części odcinka uczestnicy będą walczyli o zachowanie fartucha i pozostanie w programie. O tym co będzie tematem konkurencji zadecyduje drużyna, która wygrała zadanie w restauracji. Nie będzie to jednak łatwy wybór, gdyż będzie podejmowany tylko na podstawie dotyku… Gra będzie toczyła się o bardzo wysoką stawkę – półfinał programu MasterChef Junior!
2018-06-25, 07:00 MasterChef Junior, odc. 1/10 Logo TVN
2018-06-23, 16:45 MasterChef Junior, odc. 8/10 Logo Food Network
2018-06-20, 20:45 MasterChef Junior, odc. 7/10 Logo Food Network
Ten odcinek przyniesie wiele radości i wzruszeń młodym kucharzom. Tym razem to nie jurorzy zadecydują kto i co będzie gotował. Tą decyzje podejmą ukochane babcie i dziadkowie uczestników. Na tym jednak ich rola się nie skończy, ubiorą fartuchy i staną na stanowiskach w kuchni MasterChef Junior aby pomagać swoim wnukom. Po miłej i rodzinnej konkurencji jak zwykle przyjdzie czas na zadanie eliminacyjne. Żeby je poznać uczestnicy udadzą się do spiżarni, która tym razem zmieni swoje oblicze… W zagrodach będą czekały na nich świnki, krowa, owce, koza, króliki, kurczaki i wiele innych… Jakie wyzwanie czeka na młodych adeptów sztuki kulinarnej? Kto będzie musiał opuścić program?

Emisje archiwalne Masterchef Junior

Emisja Masterchef Junior miała miejsce:

2018-06-16, 16:45 MasterChef Junior, odc. 7/10 Logo Food Network
2018-06-13, 20:45 MasterChef Junior, odc. 6/10 Logo Food Network
2018-06-09, 16:45 MasterChef Junior, odc. 6/10 Logo Food Network
2018-06-08, 09:45 MasterChef Junior, odc. 5/10 Logo Food Network
2018-06-07, 10:15 MasterChef Junior, odc. 4/10 Logo Food Network
2018-06-06, 10:15 MasterChef Junior, odc. 3/10 Logo Food Network
2018-06-05, 10:15 MasterChef Junior, odc. 2/10 Logo Food Network
2018-06-04, 10:15 MasterChef Junior, odc. 1/10 Logo Food Network
2018-06-01, 17:15 MasterChef Junior, odc. 5/10 Logo Food Network
2018-06-01, 15:45 MasterChef Junior, odc. 4/10 Logo Food Network

Emisja w stacjach

Masterchef Junior można obejrzeć w:

Emisje w: Discovery Life, Food Network, TVN

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info