Reklama

Miłość w Rytmie Disco godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Miłość w Rytmie Disco będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2018-07-24

21:30 Miłość w rytmie disco, sez. 3, odc. 30 Logo POLO TV
Nikola prosi Daro o pomoc w przygotowaniu nowej kolekcji. Mężczyzna zgadza się zostać jej modelem. Zmienia jednak zdanie, gdy kelnerka zjawia się w lokalu z uszytym strojem i nowym kolegą. Tymczasem młodzi małżonkowie Kasia i Michał, którzy niedawno zostali rodzicami, postanawiają rozbudzić w związku dawną namiętność. Wpadają na pomysł, by wybierać się osobno na wypady do dyskoteki. Sytuacja się komplikuje, gdy poznają bardzo bezpośrednią Paulinę...
/ Polska / 2016 / serial obyczajowy
22:15 Miłość w rytmie disco, sez. 3, odc. 31 Logo POLO TV
Od powrotu Alberta do klubu minęło już trochę czasu. Imprezy przyciągają coraz więcej gości, a zgrany zespół dobrze współpracuje. Robson robi wszystko, by zwrócić uwagę Darii, ale ona unika go wszelkimi sposobami. Zdesperowany mężczyzna postanawia zerwać z dawnym życiem i zmienić się dla atrakcyjnej szatniarki. Tymczasem Daro dowiaduje się, że kobieta pracowała wcześniej u Cichego. Zaczyna podejrzewać, że może ona przekazywać informacje gangsterowi.
/ Polska / 2016 / serial obyczajowy

2018-07-31

21:30 Miłość w rytmie disco, sez. 3, odc. 32 Logo POLO TV
Złośliwości Krystyny dają się we znaki Albertowi. Mężczyzna jest zmęczony jej uwagami na temat jego długoletniej przyjaciółki i obecnej partnerki, Ewy. Między małżonkami dochodzi do kolejnej kłótni. Krystyna zaczyna szantażować męża. Zirytowany kolejnymi konfliktami Albert wynajmuje detektywów, by zdobyli dowody na niewierność Krystyny, które mógłby wykorzystać przy rozwodzie. Tymczasem ona spotyka Andrzeja, swoją dawną szkolną miłość.
/ Polska / 2016 / serial obyczajowy
Reklama
22:15 Miłość w rytmie disco, sez. 3, odc. 33 Logo POLO TV
Robson jest coraz bardziej zazdrosny o Darię. Paweł wykorzystuje okazję i zaprasza atrakcyjną koleżankę z pracy na wspólny wyjazd nad jezioro. Po powrocie z weekendu pomiędzy nim i Robsonem dochodzi do poważnego spięcia. Daro musi interweniować, by zapobiec bójce. Tymczasem w klubie Explosion znany uwodziciel Igor bierze sobie za cel niedostępną Łucję, która przyszła na dyskotekę tylko po, by przypilnować młodszą kuzynkę. Dziewczyna stanowczo odrzuca jego zaloty. On jednak nie daje za wygraną.
/ Polska / 2016 / serial obyczajowy

2018-08-07

21:30 Miłość w rytmie disco, sez. 3, odc. 34 Logo POLO TV
W klubie dzieją się dziwne rzeczy. Daro twierdzi, że śledzą go mężczyźni w maskach, Paweł widzi tajemnicze ślady na szklankach, a Klaudia dopatruje się znaków rozsypanym cukrze. Pomóc im może tylko seans spirytystyczny z udziałem szamana. Z kolei bracia detektywi, którzy mieli szpiegować żonę Alberta, swoją uwagę skupiają przede wszystkim na... szwagrze.
/ Polska / 2016 / serial obyczajowy
22:15 Miłość w rytmie disco, sez. 3, odc. 35 Logo POLO TV
Klaudia łamie przed klubem obcas. Z tego powodu Daria i Robson zaczynają się z niej wyśmiewać. Między dziewczynami dochodzi do wyjątkowo dramatycznej konfrontacji. Tymczasem pewna przedszkolanka przygarnia zagubionego pieska. Narzeczony kobiety nie jest zachwycony tym faktem. Postanawia pozbyć się przybłędy.
/ Polska / 2016 / serial obyczajowy
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Miłość w Rytmie Disco. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Miłość w Rytmie Disco w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 170 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Miłość w Rytmie Disco.

Poprzednie emisje Miłość w Rytmie Disco

Emisja Miłość w Rytmie Disco miała miejsce:

2018-07-17, 22:15 Miłość w rytmie disco, sez. 3, odc. 29 Logo POLO TV
Trwa dobra passa klubu. Cichy podejmuje kolejną próbę zdobycia zaufania Krystyny. Zaprasza ją na randkę. Paweł, po sercowej porażce z Darią, chce odnowić swoje miłosne relacje z Nikolą. Na dyskotece zjawia się 25-letnia Marlena. Atrakcyjna kobieta cieszy się dużym powodzeniem, ale sama zainteresowana jest wyłącznie tajemniczym sąsiadem Tymonem. On jednak traktuje ją obojętnie. W końcu postanawia ona poddać go nietypowemu testowi. Prosi kuzyna Szymona, by w jego towarzystwie udawał geja.
2018-07-17, 21:30 Miłość w rytmie disco, sez. 3, odc. 28 Logo POLO TV
Albert chce odsunąć Klaudię od spraw związanych z obsługą klubu. Proponuje jej stanowisko managera artystycznego, który odpowiada tylko za kontakty z artystami występującymi w dyskotece. Zachwycona dziewczyna zgadza się. Niedługo później ogłasza casting na nową gwiazdę disco polo. Krystyna przyprowadza do pracy piękną Darię i przedstawia ją Albertowi jako kandydatkę na nową szatniarkę. Dziewczyna od razu zwraca uwagę współpracowników. Paweł, Daro i Robson zaczynają rywalizować o jej względy.
2018-07-10, 22:15 Miłość w rytmie disco, sez. 3, odc. 27 Logo POLO TV
Starania Alberta i nowych pracowników powodują, że klub zaczyna powoli odbijać się od dna. Krystyna pada ofiarą napaści. Z opresji ratuje ją właściciel konkurencyjnej dyskoteki, Cichy. Klaudia po raz pierwszy przygotowuje klubowy koncert. Robi wszystko, by występ Freaky Boys wypadł idealnie, a jej praca została doceniona przez Krystynę i gości. Na muzyczne show czeka też fanka grupy, Wiktoria. Po koncercie udaje jej się poznać ulubionego wokalistę. Niespodziewanie kilka godzin później artysta znika w zagadkowych okolicznościach. Klaudia, Robson, Paweł i Daro postanawiają rozwikłać zagadkę. Wzywają na pomoc detektywów.
2018-07-10, 21:30 Miłość w rytmie disco, sez. 3, odc. 26 Logo POLO TV
Pomimo starań Alberta sytuacja finansowa klubu wciąż pozostawia wiele do życzenia. Brakuje pracowników, a liczba klientów daleka jest od tej z czasów świetności lokalu. Mężczyzna nadal próbuje przekonać Nikolę, Pawła i Daro do powrotu. Sytuację komplikują wierzyciele, którzy żądają zwrotu należności. Krystyna i Klaudia wprowadzają kolejne innowacje, ale tylko obniżają one rangę dyskoteki. Gdy Robson dowiaduje się, że ojca nachodzą ludzie Cichego, decyduje się wrócić na swoje stanowisko. Tymczasem hodowca bydła Łukasz poznaje w klubie piękną i śmiałą Agnieszkę. Okazuje się, że dziewczyna marzy o światowym życiu i nie wyobraża sobie życia poza miastem. Właściciel gospodarstwa decyduje się zataić przed nią prawdę o swoim zawodzie.
2018-07-03, 21:30 Miłość w rytmie disco, sez. 3, odc. 25 Logo POLO TV
Klaudia namawia Krystynę, by spotkała się z Albertem i poprosiła go o pomoc. Mężczyzna przyjmuje propozycję byłej żony. Postanawia znaleźć dawnych współpracowników i nakłonić ich do powrotu. Jego oferty przyjmują Nikola i Paweł. Albert zatrudnia też nową tancerkę, zjawiskową Aldonę, licząc, że przyciągnie ona dodatkowych klientów. Jakiś czas później spotyka ją pod kościołem. Dziewczyna, w obecności księdza, wypiera się znajomości. Tymczasem do klubu przyjeżdża nowy inwestor, by nakłonić Krystynę do sprzedaży lokalu.
2018-07-03, 21:00 Miłość w rytmie disco, sez. 3, odc. 24 Logo POLO TV
Po przejęciu klubu przez żonę Alberta, Krystynę, większość pracowników odeszła w geście solidarności z byłym szefem. W pracy pozostały jedynie Klaudia, która awansowała na managera dyskoteki i Nikola, łącząca obowiązki kelnerki i barmanki z nauką w szkole projektowania. Pomimo starań nowej właścicielki, lokal podupada. Krystyna ma dość problemów finansowych i chce pozbyć się przynoszącego straty biznesu. Z ofertą kupna zgłasza się do niej młody inwestor. Okazuje się, że planuje on zamknąć dyskotekę i w jej miejsce otworzyć hurtownię mięsa...
2018-06-26, 21:30 Miłość w rytmie disco, sez. 2, odc. 23 Logo POLO TV
Między Robsonem i Albertem dochodzi do pojednania. Syn, chcąc wszystko naprawić, ostrzega Cichego, by ten nie próbował zbliżać się do klubu jego ojca. Bandyta jednak nie rezygnuje i daje bolesną nauczkę ochroniarzowi. Później poranionego mężczyznę opatruje w klubie Nikola. Paweł nie potrafi ukryć zazdrości o koleżankę. Tymczasem do lokalu przyjeżdża matka Robsona, Ewa. Kobieta jest poruszona ostatnimi wydarzeniami. Albert cieszy się, że po wielu latach udało im się odnowić kontakty.
2018-06-26, 21:00 Miłość w rytmie disco, sez. 2, odc. 22 Logo POLO TV
W klubie niespodziewanie pojawia się Daro. Albert stara się nakłonić go do powrotu do pracy. Nikola przypadkowo podsłuchuje rozmowę Robsona i Cichego. Dowiaduje się o planach konkurencji. Opowiada o wszystkim Pawłowi. Barman chce ostrzec Alberta. Tymczasem znany podrywacz Marcin traci głowę dla pięknej Justyny. Dziewczyna pochodzi z katolickiego domu, w którym przestrzega się surowych norm. Mężczyzna postanawia za wszelką cenę zdobyć zaufanie znajomej i jej rodziny. Jego podejście do życia wzbudza niechęć u jej ojca, Franciszka.
2018-06-19, 21:45 Miłość w rytmie disco, sez. 2, odc. 21 Logo POLO TV
Paweł wraca do sprawy zdjęcia, które Robson zrobił Grześkowi. Prosi Nikolę, by pokazała mu dowód niewierności mężczyzny. Odkrywa, że fotografię zrobiono w klubie Cichego. Tym samym potwierdza, że ochroniarz i gangster są w jakiś sposób powiązani. Nikola postanawia to wyjaśnić. Tymczasem na dyskotekę przychodzi matka Klaudii, Bożena. Kobieta, pod nieobecność męża, który wyjechał do sanatorium, postanawia odwiedzić córkę i przy okazji zabawić się z jakimś młodym mężczyzną. Córka próbuje odwieść ją od tego pomysłu. Wkrótce Bożena poznaje żigolaka Tomka.
Reklama
2018-06-19, 21:00 Miłość w rytmie disco, sez. 2, odc. 20 Logo POLO TV
Robson mówi Nikoli, że Grzesiek ją zdradza. Spotkał narzeczonego kelnerki w klubie Cichego. Początkowo nie chciał powiedzieć kobiecie prawdy, jednak po jakimś czasie przesłał jej zdjęcie Grześka w ramionach kochanki. Nikola wyrzuca go z domu. Przyjaciółki, Kamila i Sylwia, lubią dobrze się zabawić. Jednak Kamila od pewnego czasu marzy o założeniu rodziny. Pewnego dnia odkrywa, że zdradza ją narzeczony. Zrozpaczona dziewczyna chce na jakiś czas odpocząć od romansów. Razem z Sylwią postanawiają trzymać mężczyzn na dystans. Ich plany pokrzyżuje pojawienie się przystojnego Damiana.

Emisje archiwalne Miłość w Rytmie Disco

Emisja Miłość w Rytmie Disco miała miejsce:

2018-06-12, 21:45 Miłość w rytmie disco, sez. 2, odc. 19 Logo POLO TV
2018-06-12, 21:00 Miłość w rytmie disco, sez. 2, odc. 18 Logo POLO TV
2018-06-05, 21:45 Miłość w rytmie disco, sez. 2, odc. 17 Logo POLO TV
2018-06-05, 21:00 Miłość w rytmie disco, sez. 2, odc. 16 Logo POLO TV
2018-05-29, 22:15 Miłość w rytmie disco, sez. 2, odc. 15 Logo POLO TV
2018-05-29, 21:30 Miłość w rytmie disco, sez. 2, odc. 14 Logo POLO TV
2018-05-22, 22:15 Miłość w rytmie disco, sez. 2, odc. 13 Logo POLO TV
2018-05-22, 21:30 Miłość w rytmie disco, sez. 2, odc. 12 Logo POLO TV
2018-05-15, 22:15 Miłość w rytmie disco, sez. 1, odc. 11 Logo POLO TV
2018-05-15, 21:30 Miłość w rytmie disco, sez. 1, odc. 10 Logo POLO TV
2018-05-08, 22:15 Miłość w rytmie disco, sez. 1, odc. 9 Logo POLO TV
2018-05-08, 21:30 Miłość w rytmie disco, sez. 1, odc. 8 Logo POLO TV
2018-05-01, 22:15 Miłość w rytmie disco, sez. 1, odc. 7 Logo POLO TV
2018-05-01, 21:30 Miłość w rytmie disco, sez. 1, odc. 6 Logo POLO TV
Reklama
2018-04-24, 22:15 Miłość w rytmie disco, sez. 1, odc. 5 Logo POLO TV
2018-04-24, 21:30 Miłość w rytmie disco, sez. 1, odc. 4 Logo POLO TV
2018-04-17, 22:15 Miłość w rytmie disco, sez. 1, odc. 3 Logo POLO TV
2018-04-17, 21:30 Miłość w rytmie disco, sez. 1, odc. 2 Logo POLO TV
2018-04-10, 22:15 Miłość w rytmie disco, sez. 1, odc. 1 Logo POLO TV
2018-04-10, 21:30 Miłość w rytmie disco, sez. 3, odc. 51 Logo POLO TV
2018-04-08, 16:00 Miłość w rytmie disco, sez. 3, odc. 51 Logo POLO TV
2018-04-03, 22:10 Miłość w rytmie disco, sez. 3, odc. 50 Logo POLO TV
2018-04-03, 21:30 Miłość w rytmie disco, sez. 3, odc. 49 Logo POLO TV
2018-04-01, 16:40 Miłość w rytmie disco, sez. 3, odc. 50 Logo POLO TV
2018-04-01, 16:00 Miłość w rytmie disco, sez. 3, odc. 49 Logo POLO TV
2018-03-27, 22:10 Miłość w rytmie disco, sez. 3, odc. 48 Logo POLO TV
2018-03-27, 21:30 Miłość w rytmie disco, sez. 3, odc. 47 Logo POLO TV
2018-03-25, 16:40 Miłość w rytmie disco, sez. 3, odc. 48 Logo POLO TV
2018-03-25, 16:00 Miłość w rytmie disco, sez. 3, odc. 47 Logo POLO TV
2018-03-20, 22:10 Miłość w rytmie disco, sez. 3, odc. 46 Logo POLO TV
2018-03-20, 21:30 Miłość w rytmie disco, sez. 3, odc. 45 Logo POLO TV
2018-03-18, 16:40 Miłość w rytmie disco, sez. 3, odc. 46 Logo POLO TV
2018-03-18, 16:00 Miłość w rytmie disco, sez. 3, odc. 45 Logo POLO TV
2018-03-13, 22:10 Miłość w rytmie disco, sez. 3, odc. 44 Logo POLO TV

Emisja w stacjach

Miłość w Rytmie Disco można obejrzeć w:

Emisje w: POLO TV

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Obsada (osoby)

Lista zwiera odnośniki do stron osób związanych z produkcją (aktorzy, reżyser):

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info