Reklama

Moda na sukces godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Moda na sukces

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Moda na sukces będzie miała miejsce:

2018-03-23

06:00 Moda na sukces, odc. 6222 Logo Nowa TV
Pod wpływem swojej wcześniejszej rozmowy z Liamem Rick usilnie namawia Hope, żeby nie poddawała się jeszcze w walce o serce ukochanego. Zaznacza przy tym, że dziewczyna powinna się pospieszyć, jeżeli chce kiedykolwiek odzyskać byłego narzeczonego. Napięcie pomiędzy Katie i Steffy nie maleje ani na chwilę. Nie przeszkadza to jednak rodzinie Spencerów we wspólnych obchodach święta Bożego Narodzenia.
Czas trwania: 21min. / USA / 2011 / telenowela
06:30 Moda na sukces, odc. 6223 Logo Nowa TV
Forresterowie i Loganowie na jeden dzień zapominają o dzielących ich różnicach i wspólnie świętują Boże Narodzenie. Ciągle pełna urazy wobec Stephanie, Pam rezygnuje z udziału w obchodach, odmawia też pomocy w przygotowaniach do posiłku. To sprawia, że panie z rodziny Loganów muszą po raz pierwszy w swoim życiu przyrządzić świąteczny obiad. Tymczasem Hope i Thomas wspólnie korzystają z uroków Los Angeles.
Czas trwania: 21min. / USA / 2011 / telenowela

2018-03-26

06:00 Moda na sukces, odc. 6224 Logo Nowa TV
Taylor stara się namówić Brooke, żeby ta wreszcie pozwoliła Hope zapomnieć o Liamie i związać się z zakochanym w niej Thomasem. Brooke podejrzewa, że jej samozwańcza doradczyni nie jest całkowicie bezinteresowna. Steffy i Thomas opowiadają o swoich świątecznych planach, jednak nie wyjawiają sobie nawzajem żadnych szczegółów. Thomas niespodziewanie odkrywa, dlaczego Brooke jest przeciwna jego uczuciom do Hope.
Czas trwania: 21min. / USA / 2011 / telenowela
Reklama
06:30 Moda na sukces, odc. 6225 Logo Nowa TV
Rick i Beverly mają okazję lepiej się poznać, kiedy chłopak wyjaśnia nowej znajomej zasady działania rodziny Forresterów i prowadzonej przez nią firmy. Dzieli się z nią też własnymi poglądami na tę sytuację. Amber zielenieje z zazdrości, kiedy przypadkowo wpada na zajętych sobą Ricka i Beverly. Steffy odkrywa, że Hope i Thomas przyjechali do tego samego ośrodka wczasowego, co ona i jej mąż. Nie chce, by Liam się o tym dowiedział.
Czas trwania: 21min. / USA / 2011 / telenowela

2018-03-27

06:00 Moda na sukces, odc. 6226 Logo Nowa TV
Amber ostrzega Beverly, by nie zbliżała się zanadto do Ricka. Stażystka Forresterów nie pozwala sobą rządzić. Podczas wyjazdu Steffy boi się, że ona i Liam mogliby natknąć się na przebywającą w tej samej okolicy Hope. Proponuje mężowi wyjazd do innego ośrodka wypoczynkowego. Thomas zgadza się ze Steffy, że nie można dopuścić do spotkania Liama i Hope, jednak sam nie zamierza w jakikolwiek sposób manipulować ukochaną.
Czas trwania: 21min. / USA / 2011 / telenowela
06:30 Moda na sukces, odc. 6227 Logo Nowa TV
W Liamie budzą się podejrzenia, kiedy chłopak zauważa, że Steffy znika gdzieś po kilka razy dziennie. Jego żona w tajemnicy przygotowuje dla Thomasa i Hope niespodziankę - romantyczny wieczór na plaży. Chce w ten sposób odciągnąć Hope od Liama. Również Thomas próbuje nie dopuścić, by Hope pogrążyła się w rozmyślaniach o byłym narzeczonym. Katie i Bill sprzeczają się co do tego, z kim powinna związać się Hope.
Czas trwania: 21min. / USA / 2011 / telenowela

2018-03-28

06:00 Moda na sukces, odc. 6228 Logo Nowa TV
Steffy werbuje Billa do pomocy. Wspólnie starają się utrzymać Hope jak najdalej od Liama i pchnąć ją w objęcia Thomasa. Bill używa swoich wpływów, by upewnić się, że Hope i Thomas wkrótce będą mieli okazję przypieczętować swój związek. W tym samym czasie Steffy próbuje subtelnie podpowiedzieć Thomasowi, jak powinien postępować, jeżeli naprawdę chce zdobyć serce Hope. Sama Hope nie owija w bawełnę i szczerze wyznaje Thomasowi, co do niego czuje.
Czas trwania: 21min. / USA / 2011 / telenowela
06:30 Moda na sukces, odc. 6229 Logo Nowa TV
Steffy dokłada wszelkich starań, aby jej mąż nie dowiedział się, że Thomas i Hope przebywają w tej samej okolicy. Przez cały czas Bill pomaga jej ukryć prawdę przed Liamem. Kiedy jeden z ułożonych przez Steffy planów zawodzi, dziewczyna ucieka się do znacznie bardziej radykalnego rozwiązania. Liam wreszcie uświadamia sobie, że to jego własna żona umożliwiła Thomasowi nawiązanie tak bliskich relacji z Hope.
Czas trwania: 21min. / USA / 2011 / telenowela

2018-03-29

06:00 Moda na sukces, odc. 6230 Logo Nowa TV
Liam wpada na Steffy, która właśnie cieszy się swoim pozornym sukcesem. Dziewczyna jest szczęśliwa, bo myśli, że udało jej się nie dopuścić do spotkania męża z Hope. Jednak Thomas zdaje sobie sprawę z tego, że Liam wie o obecności Hope w kurorcie. Teraz próbuje zająć czymś uwagę dziewczyny, tak by nie zauważyła swojego dawnego narzeczonego. Ridge dowiaduje się o zamieszaniu w Cabo San Lucas. Nie jest pewien, jak postąpić w tej sytuacji wobec własnych dzieci. Bill wpada w szał, kiedy odkrywa, że starania jego i Steffy poszły na marne.
Czas trwania: 21min. / USA / 2011 / telenowela
06:30 Moda na sukces, odc. 6231 Logo Nowa TV
Steffy nie waha się narazić swojego bezpieczeństwa, byleby tylko nie dopuścić do spotkania Liama i Hope. Katie zarzuca Billowi egoistyczne intencje, kiedy dowiaduje się o jego wkładzie w wydarzenia rozgrywające się właśnie w Meksyku. Brooke nie potrafi pozbyć się przeczucia, że pobyt w Cabo San Lucas dla jednego z jej dzieci może okazać się tragiczny w skutkach. Za sprawą niefortunnego zbiegu okoliczności Liam odkrywa, że czuje do Steffy o wiele więcej, niż mógł wcześniej przypuszczać.
Czas trwania: 21min. / USA / 2011 / telenowela

2018-03-30

06:00 Moda na sukces, odc. 6232 Logo Nowa TV
Kiedy Bill, Taylor i Ridge dowiadują się o wydarzeniach, do których doszło na plaży, wszyscy troje jadą do Cabo San Lucas, by na własne oczy przekonać się o powadze sytuacji. Targany wyrzutami sumienia Liam bierze na siebie całą winę za wypadek Steffy. Brooke i Katie wpadają na pomysł, który może pomóc im utrzymać te nowiny w tajemnicy przed amerykańskimi mediami. Bill zdobywa się na szczerość i wyznaje Steffy, co tak naprawdę do niej czuje.
Czas trwania: 21min. / USA / 2011 / telenowela
06:30 Moda na sukces, odc. 6233 Logo Nowa TV
Liam chce nareszcie przejąć kontrolę nad własnym życiem. Oświadcza Billowi, że podjął już ostateczną decyzję co do tego, z którą kobietą planuje się związać. Thomas naciska na Liama, by skupił się na swoim małżeństwie ze Steffy i porzucił myśli o powrocie do byłej narzeczonej. W tajemnicy przed wszystkimi Bill podejmuje radykalne środki, które mają zagwarantować mu, że Liam wybierze Steffy, a nie Hope.
Czas trwania: 21min. / USA / 2011 / telenowela

2018-04-03

06:00 Moda na sukces, odc. 6234 Logo Nowa TV
Bill przypomina Liamowi, że ślubował Steffy być przy niej "w zdrowiu i w chorobie" i powinien wytrwać przy boku swojej żony przynajmniej do czasu, aż jej stan nie ulegnie poprawie. Podczas spotkania w cztery oczy Liam oznajmia Steffy, z kim postanowił dzielić życie. Bill napotyka na niespodziewane przeszkody, kiedy próbuje wcielić w życie swój najnowszy plan. Hope jest oszołomiona, gdy dociera do niej, ile wysiłków włożyli Thomas i Steffy w to, by nie dopuścić do jej spotkania z Liamem.
Czas trwania: 21min. / USA / 2011 / telenowela
06:30 Moda na sukces, odc. 6235 Logo Nowa TV
Katie martwi to, jak bardzo Bill i Steffy zbliżyli się do siebie w ciągu ostatnich miesięcy. Zaniepokojona opowiada o swoich obawach siostrze. Jackie chce wiedzieć, jakie intencje żywi Nick wobec Donny i jak zamierza rozwiązać sprawy z Pam. Brooke wyjaśnia Donnie, dlaczego nie może dać jej i Nickowi swojego błogosławieństwa. Beverly po raz pierwszy spotyka się z Jackie i Nickiem. Dziewczyna poprzysięga, że odkryje, kto wykradł projekty należące do Forrester Creations. Nick popisuje się podczas występów w lokalu Dayzee. Może przy tym liczyć na wsparcie swojej nowej fanki - Donny. Amber ma dla Ricka wyjątkową niespodziankę.
Czas trwania: 21min. / USA / 2011 / telenowela

2018-04-04

06:00 Moda na sukces, odc. 6236 Logo Nowa TV
Pam żąda od Jackie wyjaśnień. Chce wiedzieć, czy Nick wykorzystuje ją jedynie do wykradania projektów Erica. Amber knuje intrygę, która pozwoli jej odzyskać serce Ricka. Chce też pomóc chłopakowi w zostaniu nowym dyrektorem generalnym Forrester Creations. Choć Nick i Donna nie mogą się sobie oprzeć, postanawiają rozwijać tę znajomość powoli. Pam powraca do swoich dawnych metod i zastawia na Donnę pewną pułapkę. Podczas rozmowy na temat swojego życia Owen zdobywa się wobec Jackie na szczere wyznanie.
Czas trwania: 21min. / USA / 2011 / telenowela
Reklama
06:30 Moda na sukces, odc. 6237 Logo Nowa TV
Owen i Jackie wspominają wszystkie radosne chwile, które przeżyli razem jako małżeństwo. Rick bierze na siebie rolę przywódcy, który po zamieszaniu z Jackie M. wyprowadzi firmę Forrester Creations na prostą. Chłopak ma pewną przewagę nad Erikiem, Brooke i Stephanie - oni wszyscy nie zdają sobie sprawy z tego, że tajną bronią Ricka jest Amber. Hope i Liam chcą wiedzieć, co kierowało Thomasem podczas wczasów w Cabo San Lucas.
Czas trwania: 21min. / USA / 2011 / telenowela

2018-04-05

06:00 Moda na sukces, odc. 6238 Logo Nowa TV
Hope opowiada Brooke, co dokładnie wydarzyło się w Cabo San Lucas pomiędzy nią, Thomasem, Steffy a Liamem. Podczas gdy Steffy zajmuje się osobisty lekarz Billa, Katie nabiera podejrzeń co do prawidłowej diagnozy. Liam zbiera w sobie siły przed konfrontacją z Billem. Chce mu powiedzieć, żeby więcej nie ingerował w jego związek ze Steffy. Nie bacząc na stan zdrowia Steffy, rozzłoszczona Katie chce rozmawiać z dziewczyną na temat podstępów, których ta dopuściła się w Meksyku.
Czas trwania: 21min. / USA / 2011 / telenowela
06:30 Moda na sukces, odc. 6239 Logo Nowa TV
Brooke wypytuje Liama o wydarzenia, do których doszło w Cabo San Lucas. W końcu mężczyzna zdobywa się na szokujące wyznanie. Bill robi wszystko, by zatuszować swój wkład w oszustwo, którego celem było ukrycie faktycznego stanu zdrowia Steffy. Ridge ma pewne podejrzenia co do projektów zaproponowanych przez Ricka do nowej kolekcji - jego zdaniem chłopak nie zdradza swoich prawdziwych zamiarów. Amber chce wreszcie poznać reakcję Ridge'a i Erica na projekty, które dała Rickowi.
Czas trwania: 21min. / USA / 2011 / telenowela

2018-04-06

06:00 Moda na sukces, odc. 6240 Logo Nowa TV
Amber cieszy się na myśl, że za sprawą jej projektów ona i Rick mogą przejąć kontrolę nad Forrester Creations. Jackie powiadamia Nicka o wątpliwościach Pam co do ich dalszej współpracy. Siostra Stephanie nie jest pewna, czy chce dalej wykradać projekty należące do Forrester Creations. Jackie każe Nickowi zrobić wszystko, co w jego mocy, aby zatrzymać Pam po ich stronie. Po spotkaniu z nową modelką Forresterów Pam wpada na szalony pomysł. W jego realizację wciąga również Nicka.
Czas trwania: 21min. / USA / 2011 / telenowela
06:30 Moda na sukces, odc. 6241 Logo Nowa TV
Rick próbuje namówić Brooke, by nikomu nie zdradziła, że najnowszą kolekcję dla Forrester Creations przygotował nie sam, ale we współpracy z Amber. Katie rozpoczyna prywatne śledztwo. Chce się przekonać, czy zgodnie z jej podejrzeniami Bill ukrywa przed nią informacje dotyczące Steffy. Nick wbrew swojej woli towarzyszy Pam podczas nagrań pewnego programu. Mężczyzna martwi się, że ktoś w końcu odkryje łączące ich relacje.
Czas trwania: 21min. / USA / 2011 / telenowela

2018-04-09

06:00 Moda na sukces, odc. 6242 Logo Nowa TV
Liam broni Billa przed oskarżeniami ze strony Katie. Jego zdaniem kobieta niepotrzebnie wszczyna awanturę, która może podzielić ich rodzinę. Nick robi wszystko, by Donna nie zobaczyła w telewizji jego wspólnego występu z Pam. Hope poważnie martwi się stanem Steffy, jednak ta nie ma żadnych oporów, by zarzucić jej poważne przewinienia. Katie na własną rękę próbuje udowodnić, że Bill po raz kolejny spiskuje ze Steffy.
Czas trwania: 21min. / USA / 2011 / telenowela
06:30 Moda na sukces, odc. 6243 Logo Nowa TV
Bill opowiada Justinowi, jak wpłynął na wydarzenia w Cabo San Lucas. Zdradza mu też, co nim wtedy kierowało. Katie wreszcie odkrywa prawdę na temat ostatniej intrygi Billa. W złości wymawia mu jego oszustwa. Pomimo sprzeciwów ze strony Katie Bill dalej chce wcielić w życie plany zapoczątkowane jeszcze w Meksyku. Hope zaczyna wątpić w słuszność podejmowanych przez siebie decyzji. Czuje, że nie zawsze postępuje zgodnie z nakazami etyki i moralności.
Czas trwania: 21min. / USA / 2011 / telenowela

2018-04-10

06:00 Moda na sukces, odc. 6244 Logo Nowa TV
Katie chce się dowiedzieć, w jaki sposób Bill namówił dr. Mongtomery'ego do sfałszowania wyników rezonansu magnetycznego Steffy. Grozi mu, że jeżeli odnajdzie dowody na jego oszustwo, nie zawaha się zwrócić z tym do władz. Thomas dowiaduje się, co planuje Hope w związku ze swoją nową kolekcję. Chłopak próbuje namówić ją do zmiany decyzji. Hope nie pozostawia Thomasowi żadnych nadziei co do ich wspólnej przyszłości. Liam i Steffy cierpliwie czekają na wyniki jej ostatnich badań.
Czas trwania: 21min. / USA / 2011 / telenowela
06:30 Moda na sukces, odc. 6245 Logo Nowa TV
Katie jest wściekła na Billa, który nie cofnie się przed niczym, by powstrzymać ją przed ujawnieniem jego oszustw. Podczas gdy ona próbuje udaremnić jego plany, Bill zanosi Steffy i Liamowi dobre wieści na temat rokowań lekarzy. Zapowiedzi dotyczące najnowszej kolekcji Hope wywołują powszechne zaskoczenie. Po tych szokujących obwieszczeniach Hope próbuje wyjaśnić Brooke przyczyny swojego postępowania.
Czas trwania: 21min. / USA / 2011 / telenowela

2018-04-11

06:00 Moda na sukces, odc. 6246 Logo Nowa TV
Katie żąda, aby Bill wyznał prawdę na temat stanu zdrowia Steffy i wytłumaczył, dlaczego posunął się do kłamstwa. On jednak idzie w zaparte, więc Katie sama objaśnia Steffy i Liamowi wszystkie szczegóły uknutej przez niego intrygi. Hope wątpi w słuszność swoich poglądów i decyzji, które podjęła pod ich wpływem. Po długiej rozmowie z Brooke postanawia zmienić swoje plany wobec najnowszej kolekcji i własnej przyszłości.
Czas trwania: 21min. / USA / 2011 / telenowela
06:30 Moda na sukces, odc. 6247 Logo Nowa TV
Katie jest w szoku, kiedy odkrywa, że Steffy naprawdę nie miała pojęcia o oszustwach Billa i nie pomagała mu w jego próbach podtrzymania jej małżeństwa z Liamem. Sama Steffy wścieka się na Billa, który przez swoje intrygi tak bardzo namieszał w jej związku i życiu. Następuje pełne uniesień spotkanie Hope i Liama. Chłopak opowiada swojej byłej narzeczonej o wszystkich kłamstwach i manipulacjach, do których posunął się Bill.
Czas trwania: 21min. / USA / 2011 / telenowela

2018-04-12

06:00 Moda na sukces, odc. 6248 Logo Nowa TV
Zdesperowana Steffy próbuje udowodnić Liamowi i Hope, że nie miała niczego wspólnego z intrygami Billa. Bill i Justin układają plan na wypadek, gdyby media dowiedziały się o jego oszustwach. Brooke powiadamia Ridge'a, Taylor i Thomasa o ostatnich wydarzeniach, do których doszło między Liamem, Steffy i Hope. Steffy przekazuje rodzinie dobre wieści na temat swojego zdrowia. Hope zarzuca Billowi, że przez swoje manipulacje zgotował piekło własnej rodzinie.
Czas trwania: 21min. / USA / 2011 / telenowela
06:30 Moda na sukces, odc. 6249 Logo Nowa TV
Teraz, kiedy na jaw wyszła prawda na temat stanu zdrowia Steffy, Liam staje przed koniecznością podjęcia ostatecznej decyzji w sprawie swojego małżeństwa. Tymczasem Bill nie krępuje się publicznie wypowiadać co do tego, którą z dwóch kobiet jego zdaniem powinien wybrać Liam. Steffy w końcu daje upust całej swojej złości wobec Billa. Zarzuca mu, że wyrządził wielką krzywdę jej małżeństwu i jej samej.
Czas trwania: 21min. / USA / 2011 / telenowela

2018-04-13

06:00 Moda na sukces, odc. 6250 Logo Nowa TV
Katie zaskakuje Liama nagłą zmianą nastawienia względem Steffy. Niezależnie od wszystkiego pozostaje jednak wierna swojej opinii co do tego, kogo powinien wybrać chłopak. Steffy opowiada Ridge'owi o ostatnich wydarzeniach w swoim małżeństwie. Mężczyzna chce wprost porozmawiać z Liamem na temat trudnego wyboru, którego musi dokonać. Steffy i Hope postanawiają nie zdradzać rodzinom wszystkich szczegółów intrygi Billa.
Czas trwania: 21min. / USA / 2011 / telenowela
06:30 Moda na sukces, odc. 6251 Logo Nowa TV
Katie i Hope wspólnie zastanawiają się, jak postąpić wobec Billa. Żadna z nich nie wie, czy powinny opowiedzieć mediom o jego kłamstwach. Bill już po raz kolejny odwiedza Liama, by odradzać mu zerwanie ze Steffy. Jego zdaniem chłopak musi chronić swoje małżeństwo, a nie ponownie wiązać się z byłą narzeczoną. Powrót Amber do Forrester Creations na nowo roznieca rywalizację pomiędzy Rickiem i Ridgem.
Czas trwania: 21min. / USA / 2011 / telenowela
Reklama

2018-04-16

06:00 Moda na sukces, odc. 6252 Logo Nowa TV
Więź łącząca Billa z Liamem bardzo ucierpiała na skutek jego ostatnich intryg. Mężczyzna uświadamia sobie, że być może przesadził, próbując przejąć kontrolę nad życiem swojego syna. Steffy i Hope opowiadają swoim matkom o ostatnich wydarzeniach w życiu ich i Liama. Obie pomijają milczeniem szczegóły związane z oszustwami Billa. Taylor i Brooke sprzeczają się o to, którą z zakochanych w nim kobiet powinien wybrać Liam.
Czas trwania: 21min. / USA / 2011 / telenowela
06:30 Moda na sukces, odc. 6253 Logo Nowa TV
Brooke dzielnie wspiera Hope, która próbuje się pogodzić z tym, że Liam może wybrać jej rywalkę. Ridge z bólem wyznaje Taylor, że czuje się odpowiedzialny za to, jak niepewnie postępuje Steffy w relacjach z mężczyznami. Po wielu rozmyślaniach Liam podejmuje ostateczną decyzję co do tego, z kim chce spędzić resztę swojego życia. Nikt nie jest w stanie przewidzieć, czy mężczyzna wybierze Hope, czy Steffy.
Czas trwania: 21min. / USA / 2011 / telenowela

2018-04-17

06:00 Moda na sukces, odc. 6254 Logo Nowa TV
Liam i Hope mogą nareszcie zapomnieć o Steffy i dawnych przeciwnościach losu. Młodzi przysięgają spędzić ze sobą resztę życia. Steffy nie traci jednak nadziei. Jest przekonana, że po jakimś czasie Liam zmieni zdanie i do niej wróci. Brooke i Ridge z niecierpliwością oczekują na wiadomość, która z ich córek spełniła swoje marzenie o związku z Liamem. Jednocześnie martwią się o złamane serce drugiej z kobiet.
Czas trwania: 21min. / USA / 2011 / telenowela
06:30 Moda na sukces, odc. 6255 Logo Nowa TV
Podczas odwiedzin u Liama Taylor odkrywa, że jeszcze tego samego dnia zamierza on rozpocząć starania o anulowanie małżeństwa ze Steffy. Taylor stara się przekonać Liama, by nie rezygnował tak łatwo z tego związku. Ridge pociesza Steffy, która przysięga swojemu ojcu, że jeszcze odzyska Liama. Hope z radością opowiada Brooke o swoim pojednaniu z Liamem. Pragnie jak najszybciej stanąć na ślubnym kobiercu. Taylor zauważa, że sytuacja Hope i Liama przypomina dawne perypetie Brooke i Ridge'a.
Czas trwania: 21min. / USA / 2011 / telenowela

2018-04-18

06:00 Moda na sukces, odc. 6256 Logo Nowa TV
Hope szczerze współczuje Steffy, która właśnie otrzymała papiery dotyczące anulacji małżeństwa. Steffy zapowiada swojej rywalce, że nie zamierza rezygnować ze wspólnej przyszłości z Liamem. Brooke jest zaskoczona, kiedy Ridge staje po stronie Taylor. Rick, jako zatroskany starszy brat Hope, składa wizytę Liamowi. Chce się upewnić, że chłopak jest już gotowy na rozpoczęcie nowego związku z jego siostrą. Steffy ma dla Liama szokujące wieści dotyczące ich małżeństwa.
Czas trwania: 21min. / USA / 2011 / telenowela
06:30 Moda na sukces, odc. 6257 Logo Nowa TV
Steffy zgadza się postąpić zgodnie z życzeniem Liama, jednak zamierza zrobić to na własnych warunkach. Chłopak czuje, że odniósł porażkę w kontaktach ze swoją wkrótce już byłą żoną. Tymczasem Hope planuje konferencję prasową, na której dokona ważnego obwieszczenia. W tej sytuacji Ridge i Taylor martwią się o stan emocjonalny Steffy, która mimo upływu czasu wciąż nie potrafi pogodzić się z klęską swojego małżeństwa.
Czas trwania: 21min. / USA / 2011 / telenowela

2018-04-19

06:00 Moda na sukces, odc. 6258 Logo Nowa TV
Cała rodzina zbiera się w domu Brooke, aby wspólnie świętować szczęście Hope i Liama. Rick przysięga młodszej siostrze, że wynagrodzi jej stracony czas i dołoży starań, by w przyszłości mogła cieszyć się spokojem u boku swojego wybranka. Chcąc uniknąć niepotrzebnego zamieszania, Ridge namawia Steffy, aby podpisała dokumenty potrzebne do anulowania jej małżeństwa. Kierowana skrajnymi emocjami dziewczyna dokonuje szczerego wyznania na temat swojego związku z Liamem.
Czas trwania: 21min. / USA / 2011 / telenowela
06:30 Moda na sukces, odc. 6259 Logo Nowa TV
Steffy szuka pocieszenia u Taylor. Opowiada swojej matce, że Ridge próbował ją namówić do podpisania papierów, które pozwoliłyby na małżeństwo Hope i Liama. Ridge po kryjomu powiadamia Brooke, że w najbliższym czasie ślub raczej nie będzie możliwy. Jego zdaniem powinni zawiesić wszystkie plany związane z ceremonią. Z okazji walentynek Taylor dostaje od Thorne'a bardzo przemyślny i smakowity prezent.
Czas trwania: 21min. / USA / 2011 / telenowela

2018-04-20

06:00 Moda na sukces, odc. 6260 Logo Nowa TV
Ridge stara się przekonać Liama, aby z szacunku do Steffy poczekał kilka miesięcy, zanim poprowadzi Hope do ołtarza. Rick pragnie uchronić swoją młodszą siostrę przed kolejnymi przykrościami. Dlatego też poprzysięga samemu sprawdzić, czy Liam to rzeczywiście odpowiedni mężczyzna dla Hope. Liam po raz ostatni próbuje namówić Steffy do podpisania papierów. Wciąż ma nadzieję jak najszybciej poślubić Hope.
Czas trwania: 21min. / USA / 2011 / telenowela
06:30 Moda na sukces, odc. 6261 Logo Nowa TV
Ridge namawia Steffy, żeby zapomniała o Liamie i pomyślała o swojej przyszłości. Ma nadzieję, że dziewczyna nie postanowi związać się teraz z Billem. Ridge próbuje wykorzystać swoją pozycję w Forrester Creations, aby wykluczyć Erika z grupy projektantów. Rick ma już dość nadużyć swojego brata. Chce też wprowadzić w życie własny plan, dlatego udaremnia starania Ridge'a. Katie opowiada Brooke o napiętej sytuacji w swoim małżeństwie z Billem. Rick wyjawia Katie swoje plany dotyczące odcięcia Steffy od Liama.
Czas trwania: 21min. / USA / 2011 / telenowela

2018-04-23

06:00 Moda na sukces, odc. 6262 Logo Nowa TV
Rick postanawia nie informować Hope o tym, w jaki sposób będzie przekonywał Steffy do podpisania papierów. Zamiast tego chłopak od razu przechodzi do działania. Steffy podsłuchuje rozmowę swoich byłych kochanków. Ze zdziwieniem odkrywa, że przedmiotem dyskusji jest ona sama. Liam bez ogródek mówi Billowi, jak wyobraża sobie przyszłe relacje z ojcem. Nawet po tej rozmowie Bill nie boi się wygłosić swojej opinii na temat wyborów Liama.
Czas trwania: 21min. / USA / 2011 / telenowela
06:30 Moda na sukces, odc. 6263 Logo Nowa TV
Hope uważa, że powinna zachować abstynencję aż do samego ślubu. W tym przekonaniu utwierdza ją spotkanie z młodymi dziewczętami, które są pod dużym wrażeniem jej sprzeciwu wobec stosunków przedmałżeńskich. Steffy informuje Liama, że nie zamierza rezygnować z dalszej walki o jego uczucia. Rick chce zmusić Steffy do podpisania dokumentów. Kiedy Brooke poznaje jego plany, zaczyna się obawiać, że chłopak może stać się ofiarą własnej intrygi.
Czas trwania: 21min. / USA / 2011 / telenowela

2018-04-24

06:00 Moda na sukces, odc. 6264 Logo Nowa TV
Hope uświadamia sobie, że plan Ricka zawiódł i Steffy nie podpisze teraz papierów dotyczących anulacji jej małżeństwa z Liamem. Tymczasem zadowolona z siebie Steffy chwali się przed Stephanie, że przechytrzyła swoich przeciwników. Choć ich pocałunek był jedynie częścią intrygi Ricka, on i Steffy muszą przyznać, że coś pomiędzy nimi zaiskrzyło. Stephanie chce, by Brooke spróbowała przemówić Rickowi do rozsądku.
Czas trwania: 21min. / USA / 2011 / telenowela
06:30 Moda na sukces, odc. 6265 Logo Nowa TV
Liam próbuje usprawiedliwić postępowanie Steffy. Hope, która ma tego dość, zarzuca mu, że ciągle czuje coś do swojej - już wkrótce byłej - żony. Steffy rzuca wyzwanie Rickowi. Chłopak ma ją zabrać na randkę. Stephanie i Brooke wspominają swoją przeszłość. Uświadamiają sobie, że Hope, Steffy i Liam powtarzają zachowania swoich rodziców, ale tym razem to Brooke odgrywa rolę zatroskanej, wtrącającej się do wszystkiego matki.
Czas trwania: 21min. / USA / 2011 / telenowela

2018-04-25

06:00 Moda na sukces, odc. 6266 Logo Nowa TV
Bill jest gotów na wiele, byleby tylko uszczęśliwić Katie. W akcie ostatecznego poświęcenia zgadza się na podwójną randkę z Brooke i Ridgem. Liam domyśla się, że Rick ma wobec Steffy jakieś ukryte intencje. Przestrzega go, by nie próbował jej skrzywdzić. Steffy przechwala się przed Hope. Jej zdaniem troska Liama dowodzi, że chłopak ciągle coś do niej czuje. Napięcie panujące między Hope i Liamem rośnie, kiedy ona staje po stronie Ricka, a on broni Steffy.
Czas trwania: 21min. / USA / 2011 / telenowela
06:30 Moda na sukces, odc. 6267 Logo Nowa TV
Hope ma wątpliwości, czy na pewno powinna angażować się w związek z Liamem. W trakcie podwójnej randki Ridge i Bill nie mogą dojść do porozumienia w sprawie trójkąta miłosnego łączącego Liama, Hope i Steffy. Osobista fantazja erotyczna Billa potwierdza argument przytoczony przez Katie i Ridge'a. Liam otrzymuje od swojego ojca szokującą wskazówkę. Otóż Bill radzi mu przynajmniej chwilowo pokochać swoje kłopoty.
Czas trwania: 21min. / USA / 2011 / telenowela

2018-04-26

06:00 Moda na sukces, odc. 6268 Logo Nowa TV
Liam opowiada Billowi, co czuje do Hope i jak wyobraża sobie ich wspólną przyszłość. Bill błaga syna, by znów założył naszyjnik Spencerów, jednak Liam nie wie, czy jest już na to gotowy. Brooke doradza Hope, co powinna zrobić, jeżeli chce uratować swój związek z Liamem. Wciąż całkowicie oddana swojemu mężowi Steffy odrzuca zaloty Ricka, chociaż nie ulega wątpliwości, że coś ich do siebie przyciąga.
Czas trwania: 21min. / USA / 2011 / telenowela
06:30 Moda na sukces, odc. 6269 Logo Nowa TV
Steffy jest przyjemnie zaskoczona, kiedy późnym wieczorem znajduje na swoim progu niespodziewanego gościa. Stephanie składa wizytę Liamowi. Chce go przekonać, że jeżeli zakończy małżeństwo ze Steffy, popełni największy błąd swojego życia. Amber z przejęciem opowiada Marcusowi o na nowo odkrytym uczuciu do Ricka. Wyobraża już sobie wspólną przyszłość z dawnym kochankiem. Dziewczyna chce nawiązać przyjaźń ze Steffy, ale zamiast tego dokonuje wstrząsającego odkrycia.
Czas trwania: 21min. / USA / 2011 / telenowela

2018-04-27

06:00 Moda na sukces, odc. 6270 Logo Nowa TV
Bridget i Owen składają niezapowiedzianą wizytę w gmachu Forrester Creations, aby przekazać Erikowi i Brooke pewne bardzo ciekawe wieści. Nick próbuje pocieszyć Jackie, która tęskni za Owenem i ich małżeństwem. Hope zwraca się do Katie po wskazówki, jak utrzymać swój związek z Liamem, jednocześnie zachowując czystość aż do samego ślubu. Bridget i Owen dzielą się swoimi informacjami z Jackie i Nickiem.
Czas trwania: 21min. / USA / 2011 / telenowela
06:30 Moda na sukces, odc. 6271 Logo Nowa TV
Wiadomości przedstawione przez Bridget i Owena wywołują u Jackie ogromne zaskoczenie. Kobieta odczuwa fizyczne skutki tego szoku. Dawni kochankowie, Nick i Bridget, zdobywają się wobec siebie nawzajem na szczere wyznanie. Po wielu rozważaniach Hope dochodzi do zdecydowanych wniosków odnośnie swojego związku z Liamem. Dziewczyna podejmuje pewną ważną decyzję. Bill po raz kolejny stara się przekonać Liama, żeby chłopak nie rezygnował ze swojego małżeństwa ze Steffy i zapomniał o wszystkim, co łączy go z Hope.
Czas trwania: 21min. / USA / 2011 / telenowela

2018-04-30

06:00 Moda na sukces, odc. 6272 Logo Nowa TV
Podekscytowana Hope obwieszcza Liamowi, że postanowiła z nim zamieszkać i jak najszybciej rozpocząć wspólne życie. Ridge pociesza Steffy, jednak ona przekonuje samą siebie, że pewnego dnia Liam do niej wróci. Jej zdaniem ukochany w końcu zrozumie, że nie jest szczęśliwy w związku z Hope. Stephanie karci Brooke, która bez przerwy martwi się o Hope i tym samym całkowicie ignoruje uczucia Steffy. Hope znów próbuje przekonać Steffy, by zakończyła swoje małżeństwo i zwróciła wolność Liamowi.
Czas trwania: 21min. / USA / 2011 / telenowela
06:30 Moda na sukces, odc. 6273 Logo Nowa TV
Podczas pełnej napięcia rozmowy Steffy pozwala sobie na komentarz, który trafia Hope w czułe miejsce. Ridge i Brooke mają różne opinie na temat nagłej zmiany nastawienia Hope względem Liama. Steffy po raz ostatni ostrzega Liama, że jeżeli zrealizuje swoje plany wobec Hope, ich wzajemne relacje już nigdy nie będą takie jak przedtem. Według Billa związek Liama z Hope już niedługo się rozpadnie. Hope przygotowuje się na wyjątkowe spotkanie z Liamem.
Czas trwania: 21min. / USA / 2011 / telenowela
Dom mody Forresterów to prężnie działające imperium modowe, jedno z najbardziej liczących się w słonecznej Kalifornii. Rodzinny interes prowadzą Eric i Stephanie Forrester oraz ich dorośli synowie, Ridge i Thorne. Bajecznie bogaci i odnoszący sukcesy członkowie rodziny Forresterów nie mają jednak łatwego życia. Wieczne intrygi i kłamstwa są na porządku dziennym, a walka o sławę, sukces lub uczucia pozbawiona jest skrupułów. O prym w świecie mody z Forresterami zaciekle walczy Sally Spectra, która nie cofnie się przed niczym by ośmieszyć i zdyskredytować Stephanie Forrester i jej rodzinę.

Tuż obok podjazdowej wojny w świecie mody toczą się równie zacięte podchody miłosne. Ridge Forrester nie jest w stanie zdecydować, która kobieta jest miłością jego życia: Brooke Logan czy Taylor Hayes. Liczne rozstania i powroty, śluby i rozwody, zdrady i intrygi podsycają tylko niepewność Ridge’a.

„Moda na sukces” to amerykańska opera mydlana i prawdziwy fenomen na skalę światową, a jednocześnie najdłużej emitowany serial w Polsce. Kręcona nieprzerwanie od 1987 roku i emitowana w ponad 140 krajach jest zdecydowanie najpopularniejszą operą mydlaną na całym świecie. W Polsce „Moda na sukces” pojawiła się z kilkuletnim opóźnieniem i nie była emitowana od pierwszego odcinka, ale nie przeszkodziło to serialowi w odniesieniu ogromnego sukcesu. Losy Forresterów śledzone były przez miliony Polaków.

„Moda na sukces” znana jest z niesamowitej intrygi, niekiedy wręcz absurdalnych rozwiązań scenariuszowych oraz niezwykle zawiłych perypetii uczuciowych głównych bohaterów. Od lat może się też pochwalić niezmienną obsadą: John McCook oraz Katherine Kelly Lang występują w serialu od samego początku, zaś odejście z obsady Rona Mossa, czyli Ridge’a Forrestera, i zastąpienie go innym aktorem było wielkim wydarzeniem.

Emisja w stacjach

Moda na sukces można obejrzeć w:

Emisje w: Nowa TV

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Obsada (osoby)

Lista zwiera odnośniki do stron osób związanych z produkcją (aktorzy, reżyser):

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info