Moda na sukces godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Moda na sukces

W najbliższym czasie nie ma żadnych emisji pozycji programowych: Moda na sukces

Dom mody Forresterów to prężnie działające imperium modowe, jedno z najbardziej liczących się w słonecznej Kalifornii. Rodzinny interes prowadzą Eric i Stephanie Forrester oraz ich dorośli synowie, Ridge i Thorne. Bajecznie bogaci i odnoszący sukcesy członkowie rodziny Forresterów nie mają jednak łatwego życia. Wieczne intrygi i kłamstwa są na porządku dziennym, a walka o sławę, sukces lub uczucia pozbawiona jest skrupułów. O prym w świecie mody z Forresterami zaciekle walczy Sally Spectra, która nie cofnie się przed niczym by ośmieszyć i zdyskredytować Stephanie Forrester i jej rodzinę.

Tuż obok podjazdowej wojny w świecie mody toczą się równie zacięte podchody miłosne. Ridge Forrester nie jest w stanie zdecydować, która kobieta jest miłością jego życia: Brooke Logan czy Taylor Hayes. Liczne rozstania i powroty, śluby i rozwody, zdrady i intrygi podsycają tylko niepewność Ridge’a.

„Moda na sukces” to amerykańska opera mydlana i prawdziwy fenomen na skalę światową, a jednocześnie najdłużej emitowany serial w Polsce. Kręcona nieprzerwanie od 1987 roku i emitowana w ponad 140 krajach jest zdecydowanie najpopularniejszą operą mydlaną na całym świecie. W Polsce „Moda na sukces” pojawiła się z kilkuletnim opóźnieniem i nie była emitowana od pierwszego odcinka, ale nie przeszkodziło to serialowi w odniesieniu ogromnego sukcesu. Losy Forresterów śledzone były przez miliony Polaków.

„Moda na sukces” znana jest z niesamowitej intrygi, niekiedy wręcz absurdalnych rozwiązań scenariuszowych oraz niezwykle zawiłych perypetii uczuciowych głównych bohaterów. Od lat może się też pochwalić niezmienną obsadą: John McCook oraz Katherine Kelly Lang występują w serialu od samego początku, zaś odejście z obsady Rona Mossa, czyli Ridge’a Forrestera, i zastąpienie go innym aktorem było wielkim wydarzeniem.

Poprzednie emisje Moda na sukces

Emisja Moda na sukces miała miejsce:

2017-10-27

19:30 Moda na sukces, odc. 6399 Premiera Logo Nowa TV
Liam po raz ostatni usiłuje przekonać Hope, żeby nie wyprowadzała się z ich wspólnego domu. Ona jednak odpowiada mu, że powinien związać się ze Steffy. Podczas gdy Thomas pomaga Hope w przenosinach, Rick pomimo troski o swoją młodszą siostrę korzysta z okazji i daje Caroline znać, że wciąż jest nią zainteresowany. Ona jednak pozostaje wobec niego powściągliwa. Nie chce dodatkowo komplikować sytuacji panującej między nią, Thomasem i Rickiem. Rywalizacja Pam i Donny robi się coraz bardziej zaciekła. Wspólne biurko, które muszą ze sobą dzielić w recepcji domu mody Forresterów, staje się miejscem ich bezustannych kłótni i sprzeczek.

2017-10-26

19:30 Moda na sukces, odc. 6398 Premiera Logo Nowa TV
Thomas udziela wsparcia Hope i pomaga jej zabrać resztę rzeczy z domu Liama. Jakby ta sytuacja nie była dostatecznie niezręczna, podczas przeprowadzki wpadają oni prosto na Steffy i Liama. Rick opracowuje dalszą część swojej intrygi. Teraz, kiedy udało mu się już pokierować działaniami pewnych osób, ma zamiar przekonać całą rodzinę, że Hope będzie szczęśliwsza, jeżeli zwiąże się z Thomasem, a nie Liamem.

2017-10-25

19:30 Moda na sukces, odc. 6397 Premiera Logo Nowa TV
Po długich poszukiwaniach Liam znajduje Steffy w znanym mu dobrze miejscu na Venice Beach. Spotkanie dawnych małżonków jest pełne emocji. Rick przekonuje Thomasa i Hope, że powinni spędzać ze sobą więcej czasu. Chłopak ciągle ma nadzieję zająć miejsce rywala u boku opuszczonej Caroline. Ridge i Taylor rozmawiają o ostatnich wydarzeniach i zastanawiają się, w jaki sposób wpłynęły one na życie ich dzieci.

2017-10-24

19:30 Moda na sukces, odc. 6396 Premiera Logo Nowa TV
Wciąż zdezorientowany po tym, jak Hope zakończyła ich związek, Liam otrzymuje kolejny cios ze strony Ricka, który stara się doprowadzić do jak najszybszej przeprowadzki swojej siostry. Steffy dowiaduje się o zerwaniu niedoszłych małżonków, jednak zaskakująco długo zwleka z reakcją na tę informację. Hope szuka wsparcia u Thomasa. Zdaniem dziewczyny Steffy i Liam nareszcie będą razem. Rick z zadowoleniem obserwuje konsekwencje swoich intryg.

2017-10-23

19:30 Moda na sukces, odc. 6395 Premiera Logo Nowa TV
Świadomy tego, że jego syn męczy się, nie wiedząc, jak wygląda sytuacja w jego związku, Bill przekonuje Liama, żeby zrezygnował z prób pogodzenia się z Hope. Rick wykorzystuje Othello, aby upewnić się, że Liam nie skrzywdzi już więcej jego siostry, a przy okazji załatwić kilka własnych spraw. Teraz, kiedy Othello realizuje jego plany, Rick może skupić się na manipulacji działaniami - i uczuciami - Thomasa.

Emisja w stacjach

Moda na sukces można obejrzeć w:

Emisje w: Nowa TV

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Obsada (osoby)

Lista zwiera odnośniki do stron osób związanych z produkcją (aktorzy, reżyser):

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info