Reklama

Mordercza kuchnia godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Mordercza kuchnia będzie miała miejsce:

2018-03-27

00:15 Mordercza kuchnia, odc. 11/13: Nikczemne zadania: muuu! Logo Food Network
Trójka kucharzy obsługuje stacje muzyczne, jednocześnie zwijając sushi. Następnie dwójka z nich prezentuje się na wybiegu, przyrządzając cielęcinę po mediolańsku. Na koniec jeden z kucharzy nosi na głowie dynię, piekąc ciasto z dyni. Trójka kucharzy obsługuje stacje muzyczne, jednocześnie zwijając sushi. Następnie dwójka z nich prezentuje się na wybiegu, przyrządzając cielęcinę po mediolańsku. Na koniec jeden z kucharzy nosi na głowie dynię, piekąc ciasto z dyni.
/ USA / serial

2018-03-28

00:15 Mordercza kuchnia, odc. 12/13: Nikczemne zadania: finał Logo Food Network
W pełnym emocji finale dwójka kucharzy przyrządza klopsiki w basenie z kulkami. Potem para zawodników gotuje kolację z teriyaki, siedząc na huśtawce. Ostatni kucharz zrywa z drzewa kokosy, potrzebne do upieczenia makaroników kokosowych. W pełnym emocji finale dwójka kucharzy przyrządza klopsiki w basenie z kulkami. Potem para zawodników gotuje kolację z teriyaki, siedząc na huśtawce. Ostatni kucharz zrywa z drzewa kokosy, potrzebne do upieczenia makaroników kokosowych.
/ USA / serial

2018-03-29

00:15 Mordercza kuchnia, odc. 13: Wesołe owieczki Logo Food Network
W specjalnym wiosennym odcinku dwójka kucharzy musi przyrządzić kanapkę z sałatką jajeczną na piknikowym kocu, zawiązanym wokół szyi. Następnie jeden z nich będzie pasł owce, przyrządzając obiad z jagnięciny. Kto zwycięży w tej konkurencji? W specjalnym wiosennym odcinku dwójka kucharzy musi przyrządzić kanapkę z sałatką jajeczną na piknikowym kocu, zawiązanym wokół szyi. Następnie jeden z nich będzie pasł owce, przyrządzając obiad z jagnięciny. Kto zwycięży w tej konkurencji?
/ USA / serial
Reklama

2018-03-30

00:15 Mordercza kuchnia, odc. 1/13 Logo Food Network
Zapraszamy w progi Morderczej kuchni, na której arenie kucharze niczym gladiatorzy toczą pojedynki o ogromną nagrodę pieniężną. Jak daleko są w stanie posunąć się zawodnicy, by namieszać w menu rywali? Prowadzący program Alton Brown zachęca mistrzów kucharskich do snucia niecnych planów w celu zdobycia najwyższego wyróżnienia. Kwotę 25 tysięcy dolarów kucharze mogą zaoszczędzić lub wydać na sabotowanie poczynań kolegów i zwiększanie szans na swoje zwycięstwo. Trzech kucharzy musi zrobić sałatki za pomącą narzędzi ogrodniczych. Jeden z szefów kuchni ma za zadanie zrobić taniec brzucha aby przygotować tagine. Wreszcie inny z kucharzy musi nosić gigantyczną wiśnię podczas robienia placka wiśniowego.
/ USA / program

2018-03-31

00:15 Mordercza kuchnia, odc. 2/13 Logo Food Network
Zapraszamy w progi Morderczej kuchni, na której arenie kucharze niczym gladiatorzy toczą pojedynki o ogromną nagrodę pieniężną. Jak daleko są w stanie posunąć się zawodnicy, by namieszać w menu rywali? Prowadzący program Alton Brown zachęca mistrzów kucharskich do snucia niecnych planów w celu zdobycia najwyższego wyróżnienia. Kwotę 25 tysięcy dolarów kucharze mogą zaoszczędzić lub wydać na sabotowanie poczynań kolegów i zwiększanie szans na swoje zwycięstwo. W tym odcinku kucharze walczą z gumowymi kaczuszkami i chwiejącymi stołami.
/ USA / program

2018-04-04

00:15 Mordercza kuchnia, odc. 3/13 Logo Food Network
Zapraszamy w progi Morderczej kuchni, na której arenie kucharze niczym gladiatorzy toczą pojedynki o ogromną nagrodę pieniężną. Jak daleko są w stanie posunąć się zawodnicy, by namieszać w menu rywali? Prowadzący program Alton Brown zachęca mistrzów kucharskich do snucia niecnych planów w celu zdobycia najwyższego wyróżnienia. Kwotę 25 tysięcy dolarów kucharze mogą zaoszczędzić lub wydać na sabotowanie poczynań kolegów i zwiększanie szans na swoje zwycięstwo. Dwóch kucharzy musi się odnaleźć w zamieszaniu, aby złapać ich składniki na przekąski.
/ USA / program

2018-04-05

00:15 Mordercza kuchnia, odc. 4/13 Logo Food Network
Zapraszamy w progi Morderczej kuchni, na której arenie kucharze niczym gladiatorzy toczą pojedynki o ogromną nagrodę pieniężną. Jak daleko są w stanie posunąć się zawodnicy, by namieszać w menu rywali? Prowadzący program Alton Brown zachęca mistrzów kucharskich do snucia niecnych planów w celu zdobycia najwyższego wyróżnienia. Kwotę 25 tysięcy dolarów kucharze mogą zaoszczędzić lub wydać na sabotowanie poczynań kolegów i zwiększanie szans na swoje zwycięstwo. W specjalnym odcinku jaskini człowieka, sędziowanym przez Williama Shatnera, szefowie kuchni musieli przygotowywać potrawy z boczekiem, siedząc na kanapie. Potem dwóch kucharzy musi uprawiać zapasy, aby zrobić burgera i krążki cebulowe. Wreszcie, jeden szef kuchni musi strzelać do basenu, aby przemieszczać się po kuchni, podczas robienia deseru z alkoholem.
/ USA / program

2018-04-06

00:15 Mordercza kuchnia, odc. 5/13 Logo Food Network
Zapraszamy w progi Morderczej kuchni, na której arenie kucharze niczym gladiatorzy toczą pojedynki o ogromną nagrodę pieniężną. Jak daleko są w stanie posunąć się zawodnicy, by namieszać w menu rywali? Prowadzący program Alton Brown zachęca mistrzów kucharskich do snucia niecnych planów w celu zdobycia najwyższego wyróżnienia. Kwotę 25 tysięcy dolarów kucharze mogą zaoszczędzić lub wydać na sabotowanie poczynań kolegów i zwiększanie szans na swoje zwycięstwo. Troje kucharzy zmierzy się z prawdziwą loterią o składniki na enchiladę. Następnie dwoje z nich powróci do czasów kamienia łupanego i stworzy autorskie Bibimbap, ostatni z uczestników zmierzy się z mroźnym, wyjątkowym zadaniem.
/ USA / program

2018-04-07

00:15 Mordercza kuchnia, odc. 6/13 Logo Food Network
Zapraszamy w progi Morderczej kuchni, na której arenie kucharze niczym gladiatorzy toczą pojedynki o ogromną nagrodę pieniężną. Jak daleko są w stanie posunąć się zawodnicy, by namieszać w menu rywali? Prowadzący program Alton Brown zachęca mistrzów kucharskich do snucia niecnych planów w celu zdobycia najwyższego wyróżnienia. Kwotę 25 tysięcy dolarów kucharze mogą zaoszczędzić lub wydać na sabotowanie poczynań kolegów i zwiększanie szans na swoje zwycięstwo. Tym razem rywale będą musieli zmierzyć się z tradycyjnymi, polskimi gołąbkami podczas… jazdy taksówką! Nastepnie spotkają się z nieprzewidywalną grą o składniki na szakszukę. Na jednego z nich będzie czekać najsłodsza konkurencja- trifla!
/ USA / program

2018-04-11

00:15 Mordercza kuchnia, odc. 7/13 Logo Food Network
Zapraszamy w progi Morderczej kuchni, na której arenie kucharze niczym gladiatorzy toczą pojedynki o ogromną nagrodę pieniężną. Jak daleko są w stanie posunąć się zawodnicy, by namieszać w menu rywali? Prowadzący program Alton Brown zachęca mistrzów kucharskich do snucia niecnych planów w celu zdobycia najwyższego wyróżnienia. Kwotę 25 tysięcy dolarów kucharze mogą zaoszczędzić lub wydać na sabotowanie poczynań kolegów i zwiększanie szans na swoje zwycięstwo. Specjalny, czekoladowy odcinek! Tym razem gra o składniki na istnie czeoladowy deser, następnie tradycyjny meksykański sos mole. Jeden z uczestników zmierzy się z czekoladowym labiryntem.
/ USA / program

2018-04-12

00:15 Mordercza kuchnia, odc. 9/13 Logo Food Network
Zapraszamy w progi Morderczej kuchni, na której arenie kucharze niczym gladiatorzy toczą pojedynki o ogromną nagrodę pieniężną. Jak daleko są w stanie posunąć się zawodnicy, by namieszać w menu rywali? Prowadzący program Alton Brown zachęca mistrzów kucharskich do snucia niecnych planów w celu zdobycia najwyższego wyróżnienia. Kwotę 25 tysięcy dolarów kucharze mogą zaoszczędzić lub wydać na sabotowanie poczynań kolegów i zwiększanie szans na swoje zwycięstwo. W drugiej rundzie zmierzą się ze sobą chefowie kuchni: Josh Elkin, Eric Greenspan, Kelsey Nixon oraz Justin Warner. Bohaterowie będą poddani prawdziwemu sabtażowi podczas przygotowywania szwedzkich nalesników.
/ USA / program

2018-04-13

00:15 Mordercza kuchnia, odc. 10/13 Logo Food Network
Zapraszamy w progi Morderczej kuchni, na której arenie kucharze niczym gladiatorzy toczą pojedynki o ogromną nagrodę pieniężną. Jak daleko są w stanie posunąć się zawodnicy, by namieszać w menu rywali? Prowadzący program Alton Brown zachęca mistrzów kucharskich do snucia niecnych planów w celu zdobycia najwyższego wyróżnienia. Kwotę 25 tysięcy dolarów kucharze mogą zaoszczędzić lub wydać na sabotowanie poczynań kolegów i zwiększanie szans na swoje zwycięstwo. Dwóch szefów ma za zadanie przygotować cukinię grając w krykieta składnikami. Następnie dwóch uczestników walczy w rozgrywkach sumo przygotowując yakitori. Na koniec, jeden z nich będzie musiał jeździć w bananowej łódce przygotowując banany Foster.
/ USA / program

2018-04-14

00:15 Mordercza kuchnia, odc. 11/13 Logo Food Network
Zapraszamy w progi Morderczej kuchni, na której arenie kucharze niczym gladiatorzy toczą pojedynki o ogromną nagrodę pieniężną. Jak daleko są w stanie posunąć się zawodnicy, by namieszać w menu rywali? Prowadzący program Alton Brown zachęca mistrzów kucharskich do snucia niecnych planów w celu zdobycia najwyższego wyróżnienia. Kwotę 25 tysięcy dolarów kucharze mogą zaoszczędzić lub wydać na sabotowanie poczynań kolegów i zwiększanie szans na swoje zwycięstwo. Trzech szefów kuchni ma za zadanie przygotować zupę Pho w pho-to budce. Następnie dwóch kucharzy musi przyrządzić płaski chleb, leżąc na plecach. Na samym końcu jeden z szefów musi przygotować duszone wiśnie w wielkiej bali z pestkami.
/ USA / program

2018-04-18

00:15 Mordercza kuchnia, odc. 1/13 Logo Food Network
Szesnaście najsłynniejszych gwiazd żywności na świecie będzie bezlitośnie sabotować siebie nawzajem. Walka odbywa się w pięciu etapach pod czujnym okiem gospodarza, Altona Browna. Ostatecznie najbardziej przebiegły i wymyślny szef kuchni wychodzi z walki poobijany poobijany, ale zwycięski i dumny jak paw zgarnia nagrodę 75 000 dolarów. W konkursie startuje: Aarti Sequeira, Cat Cora, Richard Blais, Melissa D'Arabian, Eric Greenspan, Justin Warner, Kelsey Nixon, Josh Elkin, Rocco Dispirito, Duff Goldman, Fabio Viviani, Claire Robinson, Bobby Deen, Sherry Yard, Alex Guarnaschelli i Marcel Vigneron. Trzech kucharzy musi zrobić sałatki za pomącą narzędzi ogrodniczych. Jeden z szefów kuchni ma za zadanie zrobić taniec brzucha aby przygotować tagine. Wreszcie inny z kucharzy musi nosić gigantyczną wiśnię podczas robienia placka wiśniowego.
/ USA / program

2018-04-19

00:15 Mordercza kuchnia, odc. 2/13 Logo Food Network
Szesnaście najsłynniejszych gwiazd żywności na świecie będzie bezlitośnie sabotować siebie nawzajem. Walka odbywa się w pięciu etapach pod czujnym okiem gospodarza, Altona Browna. Ostatecznie najbardziej przebiegły i wymyślny szef kuchni wychodzi z walki poobijany poobijany, ale zwycięski i dumny jak paw zgarnia nagrodę 75 000 dolarów. W konkursie startuje: Aarti Sequeira, Cat Cora, Richard Blais, Melissa D'Arabian, Eric Greenspan, Justin Warner, Kelsey Nixon, Josh Elkin, Rocco Dispirito, Duff Goldman, Fabio Viviani, Claire Robinson, Bobby Deen, Sherry Yard, Alex Guarnaschelli i Marcel Vigneron. W tym odcinku kucharze walczą z gumowymi kaczuszkami i chwiejącymi stołami.
/ USA / program
Reklama

2018-04-20

00:15 Mordercza kuchnia, odc. 3/13 Logo Food Network
Szesnaście najsłynniejszych gwiazd żywności na świecie będzie bezlitośnie sabotować siebie nawzajem. Walka odbywa się w pięciu etapach pod czujnym okiem gospodarza, Altona Browna. Ostatecznie najbardziej przebiegły i wymyślny szef kuchni wychodzi z walki poobijany poobijany, ale zwycięski i dumny jak paw zgarnia nagrodę 75 000 dolarów. W konkursie startuje: Aarti Sequeira, Cat Cora, Richard Blais, Melissa D'Arabian, Eric Greenspan, Justin Warner, Kelsey Nixon, Josh Elkin, Rocco Dispirito, Duff Goldman, Fabio Viviani, Claire Robinson, Bobby Deen, Sherry Yard, Alex Guarnaschelli i Marcel Vigneron. Dwóch kucharzy musi się odnaleźć w zamieszaniu, aby złapać ich składniki na przekąski.
/ USA / program

2018-04-25

00:15 Mordercza kuchnia, odc. 5/13 Logo Food Network
Szesnaście najsłynniejszych gwiazd żywności na świecie będzie bezlitośnie sabotować siebie nawzajem. Walka odbywa się w pięciu etapach pod czujnym okiem gospodarza, Altona Browna. Ostatecznie najbardziej przebiegły i wymyślny szef kuchni wychodzi z walki poobijany poobijany, ale zwycięski i dumny jak paw zgarnia nagrodę 75 000 dolarów. W konkursie startuje: Aarti Sequeira, Cat Cora, Richard Blais, Melissa D'Arabian, Eric Greenspan, Justin Warner, Kelsey Nixon, Josh Elkin, Rocco Dispirito, Duff Goldman, Fabio Viviani, Claire Robinson, Bobby Deen, Sherry Yard, Alex Guarnaschelli i Marcel Vigneron. Troje kucharzy zmierzy się z prawdziwą loterią o składniki na enchiladę. Następnie dwoje z nich powróci do czasów kamienia łupanego i stworzy autorskie Bibimbap, ostatni z uczestników zmierzy się z mroźnym, wyjątkowym zadaniem.
/ USA / program

2018-04-26

00:15 Mordercza kuchnia, odc. 6/13 Logo Food Network
Szesnaście najsłynniejszych gwiazd żywności na świecie będzie bezlitośnie sabotować siebie nawzajem. Walka odbywa się w pięciu etapach pod czujnym okiem gospodarza, Altona Browna. Ostatecznie najbardziej przebiegły i wymyślny szef kuchni wychodzi z walki poobijany poobijany, ale zwycięski i dumny jak paw zgarnia nagrodę 75 000 dolarów. W konkursie startuje: Aarti Sequeira, Cat Cora, Richard Blais, Melissa D'Arabian, Eric Greenspan, Justin Warner, Kelsey Nixon, Josh Elkin, Rocco Dispirito, Duff Goldman, Fabio Viviani, Claire Robinson, Bobby Deen, Sherry Yard, Alex Guarnaschelli i Marcel Vigneron. Tym razem rywale będą musieli zmierzyć się z tradycyjnymi, polskimi gołąbkami podczas… jazdy taksówką! Nastepnie spotkają się z nieprzewidywalną grą o składniki na szakszukę. Na jednego z nich będzie czekać najsłodsza konkurencja- trifla!
/ USA / program

2018-04-27

00:15 Mordercza kuchnia, odc. 7/13 Logo Food Network
Szesnaście najsłynniejszych gwiazd żywności na świecie będzie bezlitośnie sabotować siebie nawzajem. Walka odbywa się w pięciu etapach pod czujnym okiem gospodarza, Altona Browna. Ostatecznie najbardziej przebiegły i wymyślny szef kuchni wychodzi z walki poobijany poobijany, ale zwycięski i dumny jak paw zgarnia nagrodę 75 000 dolarów. W konkursie startuje: Aarti Sequeira, Cat Cora, Richard Blais, Melissa D'Arabian, Eric Greenspan, Justin Warner, Kelsey Nixon, Josh Elkin, Rocco Dispirito, Duff Goldman, Fabio Viviani, Claire Robinson, Bobby Deen, Sherry Yard, Alex Guarnaschelli i Marcel Vigneron. Specjalny, czekoladowy odcinek! Tym razem gra o składniki na istnie czeoladowy deser, następnie tradycyjny meksykański sos mole. Jeden z uczestników zmierzy się z czekoladowym labiryntem.
/ USA / program

2018-04-28

00:15 Mordercza kuchnia, odc. 8/13 Logo Food Network
Szesnaście najsłynniejszych gwiazd żywności na świecie będzie bezlitośnie sabotować siebie nawzajem. Walka odbywa się w pięciu etapach pod czujnym okiem gospodarza, Altona Browna. Ostatecznie najbardziej przebiegły i wymyślny szef kuchni wychodzi z walki poobijany poobijany, ale zwycięski i dumny jak paw zgarnia nagrodę 75 000 dolarów. W konkursie startuje: Aarti Sequeira, Cat Cora, Richard Blais, Melissa D'Arabian, Eric Greenspan, Justin Warner, Kelsey Nixon, Josh Elkin, Rocco Dispirito, Duff Goldman, Fabio Viviani, Claire Robinson, Bobby Deen, Sherry Yard, Alex Guarnaschelli i Marcel Vigneron. Tradycyjne, angielskie śniadanie przygotowane w rycerskiej zbroi? Następnie kucharze związani ze sobą przygotują wyjątkowe dania z tofu. Ostatni z nich zmierzy się z tradycyjnym anielskim ciastem.
/ USA / program
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Mordercza kuchnia. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Mordercza kuchnia w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 160 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie.

Poprzednie emisje Mordercza kuchnia

Emisja Mordercza kuchnia miała miejsce:

2018-03-24, 00:15 Mordercza kuchnia, odc. 10/13: Nikczemne zadania: 20 tysięcy mil pod stołem Logo Food Network
Dwóch kucharzy przyrządza fast food, jednocześnie nosząc ze sobą kartonowy samochód. Jeden z zawodników musi przygotować danie z muszli św. Jakuba pod wodą. Kolejny kucharz musi upiec pączki na potężnym pączku, który ma na sobie. Dwóch kucharzy przyrządza fast food, jednocześnie nosząc ze sobą kartonowy samochód. Jeden z zawodników musi przygotować danie z muszli św. Jakuba pod wodą. Kolejny kucharz musi upiec pączki na potężnym pączku, który ma na sobie.
2018-03-23, 00:15 Mordercza kuchnia, odc. 9/13: Nikczemne zadania: gotowanie w kajaku Logo Food Network
W tej konkurencji trójka kucharzy gotuje potrawkę z ryby w kajaku. Kolejny zawodnik musi przyrządzić makaron z sosem carbonara w poruszającej się wagonetce, a ostatni korzysta z zestawu małego chemika, by upiec babkę piaskową. W tej konkurencji trójka kucharzy gotuje potrawkę z ryby w kajaku. Kolejny zawodnik musi przyrządzić makaron z sosem carbonara w poruszającej się wagonetce, a ostatni korzysta z zestawu małego chemika, by upiec babkę piaskową.
2018-03-22, 00:15 Mordercza kuchnia, odc. 8/13: Nikczemne zadania: smażalnia pierwszej klasy Logo Food Network
W tym odcinku trójka kucharzy przyrządza danie w stylu chińskiej kuchni, siedząc w fotelach samolotu. Para zawodników udaje dobrych sąsiadów, przyrządzając stek z kurczaka. Do tego jeden z kucharzy po omacku kupuje składniki do placka. W tym odcinku trójka kucharzy przyrządza danie w stylu chińskiej kuchni, siedząc w fotelach samolotu. Para zawodników udaje dobrych sąsiadów, przyrządzając stek z kurczaka. Do tego jeden z kucharzy po omacku kupuje składniki do placka.
2018-03-21, 00:15 Mordercza kuchnia, odc. 7/13: Nabici w bagietkę Logo Food Network
W tym odcinku jeden z kucharzy dostaje kieliszek do martini, w którym ma przygotować banh mi. Następnie dwójka zawodników musi wydobyć składniki na zupę z tortillą z piniaty. Na koniec jeden z kucharzy piecze tartę na rakiecie tenisowej. W tym odcinku jeden z kucharzy dostaje kieliszek do martini, w którym ma przygotować banh mi. Następnie dwójka zawodników musi wydobyć składniki na zupę z tortillą z piniaty. Na koniec jeden z kucharzy piecze tartę na rakiecie tenisowej.
2018-03-20, 00:15 Mordercza kuchnia, odc. 6/13: Robimy sobie jaja Logo Food Network
Aby przyrządzić jaja Benedykta, jeden z kucharzy musi wydobyć je z klatki dla kur. Dwóch zawodników musi wyczarować dania z brytyjskiego pubu w piętrowym autobusie. Kolejny kucharz robi ciasteczka z nadzieniem przy użyciu butelek po mleku. Aby przyrządzić jaja Benedykta, jeden z kucharzy musi wydobyć je z klatki dla kur. Dwóch zawodników musi wyczarować dania z brytyjskiego pubu w piętrowym autobusie. Kolejny kucharz robi ciasteczka z nadzieniem przy użyciu butelek po mleku.
2018-03-17, 00:15 Mordercza kuchnia, odc. 5/13: Dom babeczek Logo Food Network
Trójka kucharzy przyrządza zapiekankę z tuńczykiem przy pomocy stopionych narzędzi. Jeden z zawodników smaży steka Salisbury, stojąc na położonej nad kuchnią platformie. Kolejny kucharz urządza podwieczorek, jednocześnie piekąc babeczki. Trójka kucharzy przyrządza zapiekankę z tuńczykiem przy pomocy stopionych narzędzi. Jeden z zawodników smaży steka Salisbury, stojąc na położonej nad kuchnią platformie. Kolejny kucharz urządza podwieczorek, jednocześnie piekąc babeczki.
2018-03-16, 00:15 Mordercza kuchnia, odc. 4/13: Zamieszanie z trzepaczką Logo Food Network
W konkurencji na czas, trójka kucharzy musi przyrządzić omlet, dzieląc się jedną patelnią. Jeden z kucharzy musi wydobyć składniki dania z ostryg z beczki na ropę. Kolejny z nich musi użyć palców zamiast trzepaczki, by przyrządzić ptysia. W konkurencji na czas, trójka kucharzy musi przyrządzić omlet, dzieląc się jedną patelnią. Jeden z kucharzy musi wydobyć składniki dania z ostryg z beczki na ropę. Kolejny z nich musi użyć palców zamiast trzepaczki, by przyrządzić ptysia.
2018-03-15, 00:15 Mordercza kuchnia, odc. 3/13: Bekonowe szaleństwo Logo Food Network
Jeden z kucharzy posługuje się palcami, by przygotować danie zawijane w bekon. Inny kucharz przyrządza lasagne, siedząc w fotelu samochodu wyścigowego. Kolejny z zawodników piecze czarno-białe ciastko i coś jeszcze w czarno-białej kuchni. Jeden z kucharzy posługuje się palcami, by przygotować danie zawijane w bekon. Inny kucharz przyrządza lasagne, siedząc w fotelu samochodu wyścigowego. Kolejny z zawodników piecze czarno-białe ciastko i coś jeszcze w czarno-białej kuchni.
2018-03-14, 00:15 Mordercza kuchnia, odc. 2/13: Dla kogo tarta? Logo Food Network
Trójka kucharzy musi szukać małży w małżowym łóżku. Jeden z kucharzy przyrządza burgery z indyka z przymocowanymi do rąk ciężarkami. Kolejny kucharz musi zrobić tartę owocową z warzyw, które w rzeczywistości są owocami. Trójka kucharzy musi szukać małży w małżowym łóżku. Jeden z kucharzy przyrządza burgery z indyka z przymocowanymi do rąk ciężarkami. Kolejny kucharz musi zrobić tartę owocową z warzyw, które w rzeczywistości są owocami.
2018-03-13, 00:15 Mordercza kuchnia, odc. 1/13: Jak tam twoje tacos, Alton? Logo Food Network
Dwójka kucharzy musi zdobyć składniki na delikatesowe kanapki z automatu z jedzeniem. Następnie, dwójka kolejnych zawodników przyrządza taco przeciwnika. Wreszcie jeden z kucharzy zaprezentuje swoje umiejętności, przygotowując deser lodowy. Dwójka kucharzy musi zdobyć składniki na delikatesowe kanapki z automatu z jedzeniem. Następnie, dwójka kolejnych zawodników przyrządza taco przeciwnika. Wreszcie jeden z kucharzy zaprezentuje swoje umiejętności, przygotowując deser lodowy.
Reklama
2018-03-10, 00:15 Mordercza kuchnia, odc. 13 Logo Food Network
Szesnaście najsłynniejszych gwiazd żywności na świecie będzie bezlitośnie sabotować siebie nawzajem. Walka odbywa się w pięciu etapach pod czujnym okiem gospodarza, Altona Browna. Ostatecznie najbardziej przebiegły i wymyślny szef kuchni wychodzi z walki poobijany poobijany, ale zwycięski i dumny jak paw zgarnia nagrodę 75 000 dolarów. W konkursie startuje: Aarti Sequeira, Cat Cora, Richard Blais, Melissa D'Arabian, Eric Greenspan, Justin Warner, Kelsey Nixon, Josh Elkin, Rocco Dispirito, Duff Goldman, Fabio Viviani, Claire Robinson, Bobby Deen, Sherry Yard, Alex Guarnaschelli i Marcel Vigneron. Dwoje szefów będzie musiało przygotować sajgonki na slole utkanym z grubych sznurów do bungee. Następne zadanie deser banana split w zupełnie nowej odsłonie.
2018-03-09, 00:15 Mordercza kuchnia, odc. 12/13 Logo Food Network
Szesnaście najsłynniejszych gwiazd żywności na świecie będzie bezlitośnie sabotować siebie nawzajem. Walka odbywa się w pięciu etapach pod czujnym okiem gospodarza, Altona Browna. Ostatecznie najbardziej przebiegły i wymyślny szef kuchni wychodzi z walki poobijany poobijany, ale zwycięski i dumny jak paw zgarnia nagrodę 75 000 dolarów. W konkursie startuje: Aarti Sequeira, Cat Cora, Richard Blais, Melissa D'Arabian, Eric Greenspan, Justin Warner, Kelsey Nixon, Josh Elkin, Rocco Dispirito, Duff Goldman, Fabio Viviani, Claire Robinson, Bobby Deen, Sherry Yard, Alex Guarnaschelli i Marcel Vigneron. Czworo zawodników powraca aby zmierzyć się w wielkim finale! Jeden z nich będzie musiał przygotować paluszki rybne w komorze klimatycznej. To dopiero początek!
2018-03-08, 00:15 Mordercza kuchnia, odc. 11/13 Logo Food Network
Szesnaście najsłynniejszych gwiazd żywności na świecie będzie bezlitośnie sabotować siebie nawzajem. Walka odbywa się w pięciu etapach pod czujnym okiem gospodarza, Altona Browna. Ostatecznie najbardziej przebiegły i wymyślny szef kuchni wychodzi z walki poobijany poobijany, ale zwycięski i dumny jak paw zgarnia nagrodę 75 000 dolarów. W konkursie startuje: Aarti Sequeira, Cat Cora, Richard Blais, Melissa D'Arabian, Eric Greenspan, Justin Warner, Kelsey Nixon, Josh Elkin, Rocco Dispirito, Duff Goldman, Fabio Viviani, Claire Robinson, Bobby Deen, Sherry Yard, Alex Guarnaschelli i Marcel Vigneron. Już tylko jedno miejsce pozostało w ścisłym finale konkursu! Każdy z szefów zrobi wszystko aby się w nim znaleść! Jednym z morderczych zadań będzie przygotowanie omleta podczas... spaceru na kołowrotku.
2018-03-07, 00:15 Mordercza kuchnia, odc. 10/13 Logo Food Network
Szesnaście najsłynniejszych gwiazd żywności na świecie będzie bezlitośnie sabotować siebie nawzajem. Walka odbywa się w pięciu etapach pod czujnym okiem gospodarza, Altona Browna. Ostatecznie najbardziej przebiegły i wymyślny szef kuchni wychodzi z walki poobijany poobijany, ale zwycięski i dumny jak paw zgarnia nagrodę 75 000 dolarów. W konkursie startuje: Aarti Sequeira, Cat Cora, Richard Blais, Melissa D'Arabian, Eric Greenspan, Justin Warner, Kelsey Nixon, Josh Elkin, Rocco Dispirito, Duff Goldman, Fabio Viviani, Claire Robinson, Bobby Deen, Sherry Yard, Alex Guarnaschelli i Marcel Vigneron. W tym odcinku szefowie kuchni będą walczyć w trzeciej odsłonie morderczych zawodów. W pierszwej rundzie będą musieli przygotować prawdziwy talerz pełen potrawy- pupu. Następnie jeden z nich będzie musiał zmierzyć się z wyzwaniem tortellini.
2018-03-06, 00:15 Mordercza kuchnia, odc. 9/13 Logo Food Network
Szesnaście najsłynniejszych gwiazd żywności na świecie będzie bezlitośnie sabotować siebie nawzajem. Walka odbywa się w pięciu etapach pod czujnym okiem gospodarza, Altona Browna. Ostatecznie najbardziej przebiegły i wymyślny szef kuchni wychodzi z walki poobijany poobijany, ale zwycięski i dumny jak paw zgarnia nagrodę 75 000 dolarów. W konkursie startuje: Aarti Sequeira, Cat Cora, Richard Blais, Melissa D'Arabian, Eric Greenspan, Justin Warner, Kelsey Nixon, Josh Elkin, Rocco Dispirito, Duff Goldman, Fabio Viviani, Claire Robinson, Bobby Deen, Sherry Yard, Alex Guarnaschelli i Marcel Vigneron. W drugiej rundzie zmierzą się ze sobą chefowie kuchni: Josh Elkin, Eric Greenspan, Kelsey Nixon oraz Justin Warner. Bohaterowie będą poddani prawdziwemu sabtażowi podczas przygotowywania szwedzkich nalesników.
2018-03-03, 00:15 Mordercza kuchnia, odc. 8/13 Logo Food Network
2018-03-02, 00:15 Mordercza kuchnia, odc. 7/13 Logo Food Network
2018-03-01, 00:15 Mordercza kuchnia, odc. 6/13 Logo Food Network
2018-02-28, 00:15 Mordercza kuchnia, odc. 5/13 Logo Food Network
2018-02-27, 00:15 Mordercza kuchnia, odc. 4/13 Logo Food Network
Szesnaście najsłynniejszych gwiazd żywności na świecie będzie bezlitośnie sabotować siebie nawzajem. Walka odbywa się w pięciu etapach pod czujnym okiem gospodarza, Altona Browna. Ostatecznie najbardziej przebiegły i wymyślny szef kuchni wychodzi z walki poobijany poobijany, ale zwycięski i dumny jak paw zgarnia nagrodę 75 000 dolarów. W konkursie startuje: Aarti Sequeira, Cat Cora, Richard Blais, Melissa D'Arabian, Eric Greenspan, Justin Warner, Kelsey Nixon, Josh Elkin, Rocco Dispirito, Duff Goldman, Fabio Viviani, Claire Robinson, Bobby Deen, Sherry Yard, Alex Guarnaschelli i Marcel Vigneron. W specjalnym odcinku jaskini człowieka, sędziowanym przez Williama Shatnera, szefowie kuchni musieli przygotowywać potrawy z boczekiem, siedząc na kanapie. Potem dwóch kucharzy musi uprawiać zapasy, aby zrobić burgera i krążki cebulowe. Wreszcie, jeden szef kuchni musi strzelać do basenu, aby przemieszczać się po kuchni, podczas robienia deseru z alkoholem.
2018-02-24, 00:15 Mordercza kuchnia, odc. 3/13 Logo Food Network
2018-02-23, 00:15 Mordercza kuchnia, odc. 2/13 Logo Food Network
2018-02-22, 00:15 Mordercza kuchnia, odc. 1/13 Logo Food Network

Emisje archiwalne Mordercza kuchnia

Emisja Mordercza kuchnia miała miejsce:

2018-02-21, 00:15 Mordercza kuchnia, odc. 13: Pogoń za chlebem Logo Food Network
2018-02-20, 00:15 Mordercza kuchnia, odc. 12/13: Przybyłem, zobaczyłem, zjadłem Logo Food Network
2018-02-17, 00:15 Mordercza kuchnia, odc. 11/13: Wyrazista zupa z owoców morza Logo Food Network
2018-02-16, 00:15 Mordercza kuchnia, odc. 10/13: Kajakiem po rzece Logo Food Network
2018-02-15, 00:15 Mordercza kuchnia, odc. 9/13: Wyzwanie Monte Cristo Logo Food Network
2018-02-14, 00:15 Mordercza kuchnia, odc. 8/13: Sabotaż 2: elektryczne Boogaloo Logo Food Network
2018-02-13, 00:15 Mordercza kuchnia, odc. 7/13: Przybyliśmy, pohuśtaliśmy się, zwyciężyliśmy Logo Food Network
2018-02-10, 00:15 Mordercza kuchnia, odc. 6/13: Fruwająca zupa z ketmii Logo Food Network
2018-02-09, 00:15 Mordercza kuchnia, odc. 5/13: Niegrzeczne tacos Logo Food Network
2018-02-08, 00:15 Mordercza kuchnia, odc. 4/13: Dni z babcią Logo Food Network

Emisja w stacjach

Mordercza kuchnia można obejrzeć w:

Emisje w: Food Network

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info