Reklama

Morderczy występ godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Morderczy występ

W najbliższym czasie nie ma żadnych emisji pozycji programowych: Morderczy występ

Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Morderczy występ. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Morderczy występ w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 170 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Morderczy występ.

Poprzednie emisje Morderczy występ

Emisja Morderczy występ miała miejsce:

2018-07-07, 00:35 Morderczy występ Logo Stopklatka TV
W Moskwie ma się odbyć wielki koncert charytatywny, w którym weźmie udział najgorętsza amerykańska gwiazda muzyki pop – Venus (Melissa Anne Smith). Wśród zaproszonych gości jest prezydent Rosji i jego dwie nastoletnie córki. Joe (Dolph Lundgren) jest perkusistą w zespole rockowym, który ma rozgrzać publiczność przed występem Venus. Wszystko idzie dobrze do momentu, gdy na scenę wtargnie grupa uzbrojonych terrorystów, a prezydent i jego córki staną się ich zakładnikami. Sytuację uratować może tylko jeden człowiek – Joe, który jest byłym komandosem.
2018-06-27, 20:00 Morderczy występ Logo TV Puls
Moskwa. Amerykańska gwiazda muzyki pop – Venus – przygotowuje się do charytatywnego koncertu. Wśród zaproszonych gości jest prezydent Rosji oraz jego dwie nastoletnie córki. Perkusista– Joe – jest członkiem zespołu rockowego, który ma wystąpić przed Venus, by rozgrzać publiczność. Wszystko idzie zgodnie z planem do chwili, gdy na scenę wpada grupa uzbrojonych terrorystów. Prezydent i jego córki stają się zakładnikami. Teraz wszystko zależy od Joe’go, który jest byłym komandosem i jako jedyny może uratować zakładników.

Emisje archiwalne Morderczy występ

Emisja Morderczy występ miała miejsce:

2018-06-13, 22:05 Morderczy występ Logo TV Puls

Emisja w stacjach

Morderczy występ można obejrzeć w:

Emisje w: Stopklatka TV, TV Puls

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info