Na wspólnej godziny emisji w telewizji, obsada, gdzie i kiedy obejrzeć

Najbliższe emisje

Emisja Na wspólnej będzie miała miejsce:

2017-05-25

20:15 Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2483 Logo TVN
Olaf walczy o życie! Po całonocnej operacji ratunkowej Olaf jest w śpiączce. Lekarze nie są w stanie powiedzieć Marcie, czy jej ukochany przeżyje. W szpitalu pojawia się policja. Marta dowiaduje się, że na Olafa napadł człowiek, który atakował ją wcześniej w parku. I że on także walczy o życie… Agnieszka wraca do pracy ! Agnieszka po terapii wraca do swojej kancelarii. Darek udaje, że się cieszy, ale nawet sztuczny uśmiech schodzi mu z twarzy, kiedy Olszewska każe mu przenieść się do pokoju stażystów. Wieczorem Agnieszka zaprasza kochanka do łóżka. Darek z rezygnacją sięga po mocny alkohol… Ziębowie na spotkaniu z mediatorem Maria i Włodek przychodzą do mediatora rodzinnego. Niestety, oboje są w bojowych nastrojach i na spotkaniu dochodzi do ostrej kłótni. Psycholog próbuje zapanować nad sytuacją – czy mu się uda?
/ Polska / serial obyczajowy

2017-05-26

11:35 Na Wspólnej, odc. 820 Logo TVN Fabuła
Reżyserem odcinka jest Urszula Urbaniak. Kamil zastanawia się, czy dać sobie spokój z Zuzą. Marta namawia brata, aby tak łatwo się nie poddawał. Krystyna Kopczyńska, korzystając z nieobecności syna, spotyka się z Izabelą. Przyznaje się przed Brzozowską do swoich wad i słabości. Ola mówi rodzicom o nowym, jej zdaniem szalonym, pomyśle Daniela, który zamierza założyć kapelę rockową. Okazuje się, że jej ojciec w młodości też miał swój zespół muzyczny.
/ Polska / serial obyczajowy
12:10 Na Wspólnej, odc. 821 Logo TVN Fabuła
Reżyserem odcinka jest Jacek Filipiak. Maks dzwoni do mamy i mówi, że razem z Edytą wybierają się na wycieczkę do Morskiego Oka. Izabela prosi go, aby po powrocie z gór koniecznie do niej zadzwonił. Przemek proponuje Ewie, aby zrobiła u niego horoskop małżeński. Ewa podejrzewa, że Roman nigdy się na to nie zgodzi. Do Renaty dzwoni Marcin, którego poznała w klubie muzycznym. Chłopak prosi ją, aby umówiła się z nim na kawę.
/ Polska / serial obyczajowy

2017-05-29

11:35 Na Wspólnej, odc. 822 Logo TVN Fabuła
Reżyserem odcinka jest Jacek Filipiak. Izabela i Jerzy w napięciu oczekują wiadomości o losach turystów, których przysypała lawina. Jeden z Ratowników informuje ich, że pod lawiną odnaleziono dwójkę młodych ludzi. Marek zauważa, że Małgosia jest w kiepskim humorze. Ola mówi mu, że to z powodu Piotra. Michał radzi panu Latałko, aby odzyskał pieniądze za piwa, które sprzedawał na kredyt. Wojtek próbuje porozmawiać o tym z kolegami - oni obiecują mu pomóc.
/ Polska / serial obyczajowy
12:10 Na Wspólnej, odc. 823 Logo TVN Fabuła
Reżyserem odcinka jest Jacek Filipiak. Ewa ma powody, aby myśleć, że jej mąż znowu pije. Razem z Agnieszką postanawiają porozmawiać z nim o tym. Karol przyjeżdża do Zakopanego. Jest rozczarowany tym, że Izabela nie potrzebuje już jego pomocy. Piotr robi swojej dziewczynie bardzo miłą niespodziankę. Gosia jest zaskoczona jego zachowaniem.
/ Polska / serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2484 Logo TVN
Olaf nadal w śpiączce! Zrozpaczona Marta nie opuszcza szpitala - nikt nie informuje jej o stanie zdrowia Olafa. Roman alarmuje Kamila. Ten powoduje, że do Marty wreszcie przychodzi lekarz opiekujący się Kubickim. Czy będzie miał dobre wieści? Zazdrosna Aneta ujawni zdrady i kłamstwa Darka? Agnieszka daje Darkowi w prezencie piękny zegarek, i - co ważniejsze – biurko w swoim gabinecie. Żbik czuje się doceniony i czule jej dziękuje. Aneta nie może tego znieść. Zazdrosna kobieta zaczyna grozić Darkowi. Agata całuje Norberta! Norbert zdejmuje sobie gips – musi być sprawny w pracy. Kiedy przychodzi do niego Agata, chłopak tłumaczy, że jest już zdrowy, wymyślając absolutnie nieprawdopodobną historię. Rozmowa kończy się namiętnym pocałunkiem.
/ Polska / serial obyczajowy

2017-05-30

11:35 Na Wspólnej, odc. 824 Logo TVN Fabuła
Reżyserem odcinka jest Jacek Filipiak. Kamil informuje ojca, że jedzie na parę dni do Zuzy. Hoffer postanawia odwieść syna na prom do Gdyni. Weronika przypadkiem spotyka Krzysztofa Zielskiego. Nalega, aby powiedział jej czy Adam miał romans z Agnieszką. Marek domyśla się, że Piotr zamierza poprosić o rękę Małgosi. Nie ukrywa swojego zaskoczenia i niezadowolenia.
/ Polska / serial obyczajowy
12:10 Na Wspólnej, odc. 825 Logo TVN Fabuła
Reżyserem odcinka jest Jacek Filipiak. Adam zapewnia Weronikę, że nie miał romansu z Agnieszką. Ma nadzieję, że jego narzeczona nie odwoła ślubu. Zuza spotyka się z Kamilem. Stęsknieni i ucieszeni rzucają się sobie w ramiona. Niestety okazuje się, że dziewczyna za parę dni wraca do Szwecji. Koledzy Wojtka planują obrabować bar na Wspólnej. Pan Latałko próbuje temu zapobiec.
/ Polska / serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2485 Logo TVN
Olaf spędzi resztę życia na wózku inwalidzkim? Olaf odzyskuje przytomność - ale okazuje się, że nie ma czucia w nogach! Jest przerażony wizją spędzenia reszty życia na wózku inwalidzkim… Na dodatek, podczas przesłuchania przez policjanta, Kubicki dowiaduje się, że to on jest oskarżony o napad! Agata unika Norberta? Po tym jak Agata pocałowała Norberta, chłopak nieustannie próbuje się do niej dodzwonić. Bezskutecznie. Owczarek dopada dziewczynę przed uczelnią – chce wiedzieć, o co chodzi. Dziewczyna mówi mu coś, w co chłopak nie może uwierzyć. Roma rozwija skrzydła! Roma z Maćkiem wracają po urlopie. Dyrektor jest bardzo speszony, Roma wprost przeciwnie. Oboje zapraszają cały zespół na zebranie. To, co oznajmiają, wprawia wszystkich w osłupienie.
/ Polska / serial obyczajowy

2017-05-31

11:35 Na Wspólnej, odc. 826 Logo TVN Fabuła
Reżyserem odcinka jest Marcin Krzyształowicz. Ziębowie, zwabieni dziwnymi odgłosami, przychodzą w nocy do baru. Znajdują tam pobitego do nieprzytomności pana Latałko. Roztocki zapewnia narzeczoną, że nigdy jej nie okłamał. Weronika jest przekonana, że Krzysztof również nie kłamał mówiąc o romansie Agnieszki i Adama. Szef Marty jest zachwycony pracami Pawła i Filipa. Proponuje im zorganizowanie wystawy.
/ Polska / serial obyczajowy
12:10 Na Wspólnej, odc. 827 Logo TVN Fabuła
Reżyserem odcinka jest Marcin Krzyształowicz. Adam przychodzi do biura Zielskiego. Domaga się od Krzysztofa, aby wytłumaczył, dlaczego okłamał Weronikę… Igor zaprasza Natalię na kawę. Po wyjściu z kawiarni spotykają Ulę z Radkiem... Marta i Paweł biorą udział w audycji radiowej na żywo. Paweł opowiada o swojej pasji i relacjach z rodzicami...
/ Polska / serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2486 Logo TVN
Zięba wynajmuje mieszkanie! Włodek wynajmuje mieszkanie – jednak czuje się w nim samotny i nieszczęśliwy. Wyraźnie zaczyna do niego docierać, że stracił to, co miał najcenniejszego w życiu. Wieczorem siedzi w barze kompletnie załamany. Dzwoni do Marii… Darek w tarapatach Darek wymyka się rano z mieszkania Agnieszki i biegnie z bukietem róż do Anety. Młoda kochanka jest na niego wściekła o to, że ją zaniedbuje. Kolejna awantura czeka Darka w pracy – Olszewska jest podejrzliwa i zazdrosna o Olę. Smolny ujawnia kim jest „Zielona Dama” Smolny decyduje się ujawnić, kim jest „Zielona Dama”. W tajemnicy przed Marceliną, organizuje ustawkę z dziennikarzami.
/ Polska / serial obyczajowy

2017-06-01

11:35 Na Wspólnej, odc. 828 Logo TVN Fabuła
Reżyserem odcinka jest Marcin Krzyształowicz. Kinga ma pretensje do Michała, że podejrzewa pana Latałko. Michał uważa, że żona jest naiwna myśląc, że Wojciech nie miał nic wspólnego z napadem na bar... Krystyna namawia Izabelę, aby zostały na kolacji u pana Dudka. Brzozowska rezygnuje z romantycznego wieczoru z Karolem... Natalia zaprasza Igora na imprezę dla chorych dzieci. Igorowi coraz bardziej podoba się zaangażowanie Natalii w pracę z pacjentami...
/ Polska / serial obyczajowy
12:10 Na Wspólnej, odc. 829 Logo TVN Fabuła
Reżyserem odcinka jest Marcin Krzyształowicz. Karol proponuje Izabeli, aby bez niego poszła na wieczór autorski. Zapewnia, że dla niego to żaden problem... Zuza, dzień przed wyjazdem do Szwecji, przygotowuje pożegnalną kolację. Kamil prosi, aby zapomnili o jedzeniu i zajęli się czymś innym... Ziębowa, niewinnym podstępem, zwabia pana Latałko, do swojego domu. Razem z Zofią próbują wydobyć od Wojciecha prawdę dotyczącą napadu na bar...
/ Polska / serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2487 Logo TVN
Olaf z zarzutami! Mężczyzna, który wypchnął Olafa z pociągu umiera! Policja oficjalnie oskarża Kubickiego o spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Olaf nie wierzy w to, co słyszy! Marta z Igorem ruszają do Otwocka – czy uda im się znaleźć kogoś, kto zaświadczy o niewinności Olafa? Mikołaj hazardzistą? Mikołaj – zanęcony łatwym zyskiem - chce spróbować gry w pokera. Prosi Adama, którego wozi do kasyna, żeby wprowadził go do podziemia nielegalnego hazardu. Mężczyzna się zgadza. Wieczorem Mikołaj siada do pierwszej gry… Wnuki pogodzą Ziębów? Mania i Franek podstępem ściągają oboje Ziębów do mieszkania Bergów. Dzieci oznajmiają, że nie wypuszczą stąd dziadków, dopóki ci się nie pogodzą. Ale Maria i Włodek zaczynają się ponownie kłócić.
/ Polska / serial obyczajowy

2017-06-02

11:35 Na Wspólnej, odc. 830 Logo TVN Fabuła
Reżyserem odcinka jest Marcin Krzyształowicz. Zuza, tuż przed wyjazdem do Szwecji, prosi ojca, aby pozwolił jej zostać w Polsce. Panu Leszczyńskiemu nie podoba się pomysł córki. Podczas wystawy Pawła i Filipa dochodzi do małego skandalu towarzyskiego. Chłopak Marty uważa, że to jej wina. Ojciec Adama prosi Weronikę, aby nie rezygnowała ze ślubu. Jest przekonany, że jego syn nigdy jej nie okłamał.
/ Polska / serial obyczajowy
12:10 Na Wspólnej, odc. 831 Logo TVN Fabuła
Reżyserem odcinka jest Stanisław Kuźnik. Marta dowiaduje się, że Paweł czuje się oszukany. Zarzuca Filipowi, że przypisuje sobie zasługi Pawła. Zofia prosi Brzozowskich o pomoc w sprawie Wojtka. Kinga zgadza się dopilnować, żeby pan Latałko poszedł na policję i złożył zeznania w sprawie napadu. Weronika dowiaduje się, że Adam nie odwołał ich ślubu. Roztocki tłumaczy jej, dlaczego nie mógł tego zrobić.
/ Polska / serial obyczajowy

2017-06-05

11:35 Na Wspólnej, odc. 832 Logo TVN Fabuła
Reżyserem odcinka jest Stanisław Kuźnik. Przemek nalega, aby Marta jak najszybciej oddała materiał na reportaż. Ona próbuje mu wytłumaczyć, że jest na to za wcześnie. Malczewski odwiedza biuro księgowe, w którym pracuje Renata. Przez przypadek dowiaduje się, że dziewczyna prowadzi administrację wspólnoty mieszkaniowej "Na Wspólnej". Kamil i Zuza czują się skrępowani mieszkaniem z rodzicami. Młody Hoffer prosi Igora o pomoc.
/ Polska / serial obyczajowy
12:10 Na Wspólnej, odc. 833 Logo TVN Fabuła
Reżyserem odcinka jest Stanisław Kuźnik. Marek nie może zrozumieć, dlaczego Gosia tak szybko chce wyjść za mąż. Ola mówi, że wie, dlaczego siostra spieszy się ze ślubem. Agnieszka wraca po urlopie do pracy. Niczego nieświadoma wypytuje Weronikę o przygotowania do ślubu. Edyta mówi Maksowi, że jej ojciec bardzo polubił Izabelę. Maks jest przekonany, że mama o wiele lepiej dogaduje się z panem Dudkiem niż z Karolem.
/ Polska / serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2488 Logo TVN
Polska serial obyczajowy

2017-06-06

11:35 Na Wspólnej, odc. 834 Logo TVN Fabuła
Reżyserem odcinka jest Stanisław Kuźnik. Kilka godzin przed planowanym ślubem Agnieszka wyjaśnia Weronice, że okłamała Krzysztofa. Zapewnia, że nigdy nie miała romansu z Adamem i prosi przyjaciółkę, żeby nie rezygnowała z małżeństwa z Rostockim. Igor prosi Natalię, aby poszła z nim na ślub i wesele Weroniki. Dziewczyna jest w rozterce - właśnie przyjechała do niej siostra, z którą mają wspólne plany. Piotr prosi Zimińskich o rękę Małgosi. Nieoczekiwana reakcja Marka wzbudza w Gosi złość i oburzenie.
/ Polska / serial obyczajowy
12:10 Na Wspólnej, odc. 835 Logo TVN Fabuła
Reżyserem odcinka jest Stanisław Kuźnik. Weronika w ostatniej chwili pojawia się w Urzędzie Stanu Cywilnego i w majestacie prawa zostaje żoną Rostockiego. Natalia próbuje wyznać Igorowi, że się w nim zakochała. On domyśla się o co jej chodzi i prosi żeby tego nie robiła. Roman stara się dowiedzieć, czy Agnieszka znowu zaczęła pić. Ostrzega Olszewską, że będzie miał ją na oku.
/ Polska / serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2489 Logo TVN
Polska serial obyczajowy

2017-06-07

11:35 Na Wspólnej, odc. 836 Logo TVN Fabuła
Reżyserem odcinka jest Robert Wichrowski. Zimińscy wyjeżdżają na kilka dni do Szczytna. Zaraz po ich odjeździe Piotr tymczasowo przeprowadza się do ich mieszkania. Weronika namawia Olszewską, aby szczerze porozmawiała ze swoim byłym narzeczonym. Agnieszka dzwoni do Krzysztofa Zielskiego i prosi, aby się z nią spotkał. Karol i Izabela rozmawiają o małżeństwie. Brzozowska uważa, że ślub niczego nie zmienia jeśli ludzie naprawdę się kochają. Filip chce pokazać fotoreporterowi prace Wędrownej Wystawy Graffiti. Okazuje się jednak, że graffiti zostały zniszczone.
/ Polska / serial obyczajowy
12:10 Na Wspólnej, odc. 837 Logo TVN Fabuła
Reżyserem odcinka jest Robert Wichrowski. Marcie udaje się zapanować nad szarpaniną między Filipem i Pawłem. Jej chłopak ma do niej pretensje, że bardziej użala się nad młodocianym przestępcą niż nad nim. Do Ziębów przyjeżdża pani Helena z synem. Staszek szuka żony i bardzo się cieszy, że Renata już niedługo będzie wolna. Gosia oznajmia swoim przyjaciołom, że wychodzi za Piotra. Mierzejewski podejrzewa, że jej przyjaciele nigdy go nie zaakceptują.
/ Polska / serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2490 Logo TVN
Polska serial obyczajowy

2017-06-08

11:35 Na Wspólnej, odc. 838 Logo TVN Fabuła
Reżyserem odcinka jest Robert Wichrowski. Karol uważa, że Izabela nie traktuje poważnie ich związku. Brzozowska próbuje go przekonać, że ślub niczego między nimi nie zmieni. Roman planuje wyremontować pokoje dla Zuzy i Kamila. Młodzi nie wiedzą jak mają mu powiedzieć, że wkrótce przeprowadzają się do Igora. Staszek wybiera się na spotkanie z kandydatkami na żonę. Pani Helena i Maria postanawiają go śledzić.
/ Polska / serial obyczajowy
12:10 Na Wspólnej, odc. 839 Logo TVN Fabuła
Reżyserem odcinka jest Robert Wichrowski. Ewa zarzuca Przemkowi, że cały czas niepotrzebnie adoruje swoje klientki. Wiśniewski zapewnia, że to tylko maska i tak naprawdę jest zupełnie innym człowiekiem. Agnieszka spotyka się z Krzysztofem. Ma nadzieję, że Zielski wybaczy jej, że w przeszłości tak bardzo go skrzywdziła. Gosia ma nadzieję, że rodzice nie dowiedzą się o tym, że Piotr przez kilka dni mieszkał w ich mieszkaniu. Niestety Zimińscy dzień wcześniej wracają z urlopu.
/ Polska / serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2491 Logo TVN
Polska serial obyczajowy

2017-06-09

11:35 Na Wspólnej, odc. 840 Logo TVN Fabuła
Reżyserem odcinka jest Robert Wichrowski. Piotr próbuje wytłumaczyć Zimińskim niezręczną sytuację. Marek nie ma ochoty słuchać jego tłumaczeń i wyrzuca go z domu. Renata oznajmia najbliższym, że dostała rozwód. Jeszcze tego samego dnia Staszek proponuje jej małżeństwo. Izabela ciekawa jest o czym będzie najnowsza książka Jerzego.
/ Polska / serial obyczajowy
12:10 Na Wspólnej, odc. 841 Logo TVN Fabuła
Reżyserem odcinka jest Robert Wichrowski. Danuta prosi męża, aby przeprosił Małgosię. Przyjaciele Agnieszki martwią się jej kiepską formą psychiczną i zastanawiają się jak mogą jej pomóc. Roman uważa, że Olszewska przede wszystkim potrzebuje towarzystwa kogoś bliskiego. Wera mówi Lenbachowi, że kiedyś grywała w brydża. Szymon nalega, aby zgodziła się zagrać z nim w parze.
/ Polska / serial obyczajowy

2017-06-12

11:35 Na Wspólnej, odc. 842 Logo TVN Fabuła
Reżyserem odcinka jest Jacek Filipiak. Malczewski prosi szefową biura księgowego, aby jego sprawami zajmowała się Renata Zięba. Chwilę później prosi Renatę, aby dała mu swój prywatny numer telefonu komórkowego. Marta zastanawia się czy powinna dokończyć reportaż o Pawle. Obawia się, że puszczając swój materiał na antenie obrazi Filipa. Ewa z Przemkiem starają się poprawić nastrój Agnieszki. Wiśniewski jest trochę niezadowolony, że Ewa nie umie docenić jego inicjatywy.
/ Polska / serial obyczajowy
12:10 Na Wspólnej, odc. 843 Logo TVN Fabuła
Reżyserem odcinka jest Jacek Filipiak. Danuta przekonuje męża, aby pierwszy wyciągnął rękę do Małgosi. Marek dzwoni do córki i prosi ją, aby wróciła do domu. Malczewski nalega, aby Renata spotykała się z nim na neutralnym gruncie. Ona nie jest przekonana, czy to dobry pomysł. Weronika, Ewa i Agnieszka spędzają razem urocze popołudnie. Olszewska jest bardzo wzruszona gestem przyjaciółek.
/ Polska / serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2492 Logo TVN
Polska serial obyczajowy

2017-06-13

11:35 Na Wspólnej, odc. 844 Logo TVN Fabuła
Reżyserem odcinka jest Jacek Filipiak. Igor informuje przyjaciół, że zamierza zrezygnować z pracy. Kamil próbuje go przekonać, że jego zachowanie jest bezsensu. Kopczyński zwierza się Maksowi ze swoich osobistych planów związanych z Izabelą. Maks obawia się, że Karol może być rozczarowany. Adam opowiada żonie o pasji, która łączyła go z Krzysztofem. Ma nadzieję, że jeszcze kiedyś wybierze się z Zielskim na wspinaczkę.
/ Polska / serial obyczajowy
12:10 Na Wspólnej, odc. 845 Logo TVN Fabuła
Reżyserem odcinka jest Jacek Filipiak. Karol wręcza Izabeli pierścionek zaręczynowy. Na Brzozowskiej nie robi to większego wrażenia. Igor próbuje zrezygnować z pracy. Jego szef uświadamia mu, że teraz nie jest to najlepszy moment. Marta decyduje się oddać swoje materiały na reportaż. Filip ma do niej pretensję, że go ośmieszyła.
/ Polska / serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2493 Logo TVN
Polska serial obyczajowy

2017-06-14

11:35 Na Wspólnej, odc. 846 Logo TVN Fabuła
Reżyserem odcinka jest Urszula Urbaniak. Hofferowie martwią się o Martę. Proszą, aby wyjaśniła im, dlaczego wyprowadziła się od swojego chłopaka. Izabela nie przyjmuje oświadczyn Karola. On, zraniony odmową, nie chce wracać do jej mieszkania. Adam proponuje Weronice rodzinny interes. Ona uważa jednak, że powinni pracować oddzielnie.
/ Polska / serial obyczajowy
12:10 Na Wspólnej, odc. 847 Logo TVN Fabuła
Reżyserem odcinka jest Urszula Urbaniak. Kopczyńska próbuje przekonać Izabelę do zmiany decyzji. Brzozowska wyjaśnia jej, dlaczego nie przyjęła oświadczyn Karola. Paweł stara się pocieszyć Martę po rozstaniu z Filipem. Ona jednak prosi go, aby zostawił ją w spokoju. Piotr odwiedza Zimińskiego w pracy. Proponuje mu, aby ze względu na Gosię zapomnieli o dawnych urazach.
/ Polska / serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2494 Logo TVN
Polska serial obyczajowy

2017-06-15

20:15 Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2495 Logo TVN
Polska serial obyczajowy

2017-06-16

11:35 Na Wspólnej, odc. 848 Logo TVN Fabuła
Reżyserem odcinka jest Urszula Urbaniak. Filip dowiaduje się, że jego prace nie zakwalifikowały się na wystawę. Maks zauważa przygnębienie przyjaciela i stara się przekonać Martę, aby porozmawiała z Filipem. Natalia przychodzi do Centrum Rehabilitacji zabrać swoje papiery. Igor prosi ją o rozmowę. Roman jest coraz bardziej zazdrosny o Ewę. Włodek radzi Hofferowi, żeby zrobił żonie jakąś miłą niespodziankę.
/ Polska / serial obyczajowy
12:10 Na Wspólnej, odc. 849 Logo TVN Fabuła
Reżyserem odcinka jest Urszula Urbaniak. Renata zgadza się spotykać z Malczewskim poza biurem. Chwilę później Robert przesyła jej piękny bukiet kwiatów. Maks namawia Filipa, aby porozmawiał z Martą. Kiedy Filip przychodzi pod jej dom widzi, jak Marta i Paweł, w doskonałych humorach, wybierają się razem do miasta. Daniel i Ola martwią się odejściem gitarzysty z ich zespołu rockowego. Marek proponuje im pomoc.
/ Polska / serial obyczajowy

2017-06-19

11:35 Na Wspólnej, odc. 850 Logo TVN Fabuła
Reżyserem odcinka jest Urszula Urbaniak. Danuta próbuje przekonać Marka, żeby zrezygnował ze wspólnego występu z młodzieżą. Ola również jest niezadowolona - twierdzi, że ojciec przyniesie jej wstyd. Marek jednak nie zmienia zdania. Na próbie zespołu, okazuje się, że dobrze razem grają. Ola jest tak zadowolona, że spontanicznie całuje Daniela w usta. Krystyna próbuje pogodzić Izę i Karola. Brzozowska uważa, że skoro Karol nie chce zgodzić się na związek bez ślubu, to lepiej się rozstać. W tej sytuacji Kopczyński ostatecznie żegna się z Izabelą. Maria narzeka na samotność. Róża namawia ją, żeby bardziej zajęła się sobą. Proponuje siostrze, aby zapisała się na Uniwersytet III-go wieku.
/ Polska / serial obyczajowy
12:10 Na Wspólnej, odc. 851 Logo TVN Fabuła
Reżyserem odcinka jest Jarosław Sypniewski. Ola i Daniel rozmawiają o pocałunku. Dla obydwojga jest to dość krępująca sytuacja, ale okazuje się, że żadne z nich nie ma z tym problemu. Zimiński robi poranne ćwiczenia. Danuta martwi się, że to kryzys wieku średniego. Ewa uspokaja ją, że Marek raczej dobrze się bawi i nie ma powodów do obaw. Iza wypytuje Edytę o Jerzego. Edyta wyznaje, że ojciec dużo teraz pracuje nad swoją nową powieścią. Książka wydaje się być bardzo osobista, ale nic więcej nie może powiedzieć. Filip spotyka się z Martą. Mówi jej, że chce się pogodzić i o wszystkim zapomnieć. Marcie chodzi o coś innego - obawia się, że kariera jest dla Filipa najważniejsza.
/ Polska / serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2496 Logo TVN
Polska serial obyczajowy

2017-06-20

11:35 Na Wspólnej, odc. 852 Logo TVN Fabuła
Reżyserem odcinka jest Jarosław Sypniewski. Ewa i Przemek przechodzą na ty. Roman jest o żonę coraz bardziej zazdrosny. Wiśniewski oznajmia Hofferom, że ma dla nich propozycję biznesową. Adam mówi Weronice, że wieczorem wpadnie Krzysztof. Weronika zaprasza Agnieszkę, ale ta odmawia - obawia się, że Zielski wcale nie chce się z nią spotykać. Po wizycie u Roztockich Krzysztof przychodzi do Agnieszki i przeprasza ją, że się nie odzywał. Żaneta przyjeżdża do Warszawy. Kiedy Pani Helena i Maria zaczynają z nią rozmawiać o przygotowaniach do ślubu Żaneta mówi, że wolałaby skromną uroczystość, bo nie stać ich na nic wielkiego - W Irlandii ktoś ich okradł i stracili wszystkie oszczędności. Pani Helena nie przyjmuje do wiadomości, że wesele ma być skromne.
/ Polska / serial obyczajowy
12:10 Na Wspólnej, odc. 853 Logo TVN Fabuła
Reżyserem odcinka jest Jarosław Sypniewski. Przemek opowiada Hofferom, że kupił dworek, który zamierza przeznaczyć na dom weselny. Chce, żeby Roman go wyremontował. Roman zgadza się wykonać prace za darmo pod warunkiem, że Ewa zostanie współwłaścicielem. Przemek zgadza się na propozycję. Krzysztof przyznaje, że przez cały czas obwiniał Agnieszkę za rozpad ich związku. Teraz widzi to inaczej. Przeprasza, że nie pomógł jej kiedy tego potrzebowała. Razem spędzają dzień na wspomnieniach. Daniel i Ola mówią sobie co do siebie czują. Całują się. Daniel mówi jej, że nazwa ich kapeli - Roxanna - pochodzi od jej imienia. Edycie nie podoba się, że jej tata spędza dużo czasu z Izabelą. Trudno jej zrozumieć, że ojciec, po śmierci matki, może interesować się kimś innym. Przypomina mu, że w przyszłym tygodniu jest rocznica śmierci. Jerzy obiecuje, że pojadą na grób matki.
/ Polska / serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2497 Logo TVN
Polska serial obyczajowy

2017-06-21

11:35 Na Wspólnej, odc. 854 Logo TVN Fabuła
Reżyserem odcinka jest Jarosław Sypniewski. Zuza stara się poprawić Igorowi nastrój. Namawia go na wypad do klubu i proponuje, aby podszedł do jakiejś dziewczyny i z nią porozmawiał. Igor nie ukrywa, że Zuza jest jedyną dziewczyną, z którą chce rozmawiać… Jerzy tłumaczy Filipowi, że sukces bez bliskiej osoby, z którą można go dzielić, nie ma sensu. Filip, po rozmowie z panem Dudkiem, zaczyna rozumieć, o co Marta ma do niego pretensje. Spotyka się z Pawłem i przeprasza go za swoje zachowanie. Kinga umawia się z mężem w ich ulubionej restauracji. Michał reflektuje się, że zapomniał o rocznicy ich ślubu. Przeprasza żonę i wyznaje, że lata spędzone razem z nią były najpiękniejsze w jego życiu…
/ Polska / serial obyczajowy
12:10 Na Wspólnej, odc. 855 Logo TVN Fabuła
Reżyserem odcinka jest Jarosław Sypniewski. Żaneta idzie z Renatą na zakupy. W centrum handlowym spotykają Malczewskiego, który pomaga Żanecie w wyborze sukni ślubnej. Żaneta w ramach wdzięczności zaprasza go na ślub. Malczewski odmawia twierdząc, że wyjeżdża… Filip przeprasza Martę. Przyznaje, że zachowywał się idiotycznie. Marta wybacza mu i zostaje u niego na noc. Nagle ktoś dzwoni i pyta o Pawła, który nie wrócił do domu i nie wiadomo, co się z nim dzieje… Kamil po kilkudniowej nieobecności wraca do domu. Igor źle się czuje w towarzystwie Zuzy i Kamila. Wychodzi do klubu, w którym był razem z Zuzą i spotyka tam Katię - dziewczynę, z którą nie udało mu się porozmawiać poprzedniego wieczoru…
/ Polska / serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2498 Logo TVN
Polska serial obyczajowy

2017-06-22

11:35 Na Wspólnej, odc. 856 Logo TVN Fabuła
Reżyserem odcinka jest Wojciech Smarzowski. Igor spędza noc z Katią. Rano próbuje się szybko ulotnić. Dziewczyna zatrzymuje go i daje mu swój numer telefonu. Ma ochotę się jeszcze z nim spotkać. Igor zwierza się Kamilowi, że głupio postąpił. Słyszy to Zuza, która nie ukrywa swojej dezaprobaty… U Marty i Filipa zjawia się Paweł. Prosi ich, żeby go "przechowali" parę dni. Marta i Filip martwią się, że coś się stało. Domagają się wyjaśnień. Paweł twierdzi, że nie może im nic na razie powiedzieć. Kiedy Filip zostaje sam w domu, znajduje w torbie Pawła kilka odtwarzaczy radiowych - najprawdopodobniej kradzionych… Robert mówi Markowi, że w pubie widział Piotra z jakąś kobietą. Marek zaprasza Roberta na obiad, na którym ma być Gosia - chce udowodnić, że Piotr ją zdradza. Kiedy Robert orientuje się, że Marek go wplątał w tak krępującą sytuację w pośpiechu opuszcza dom Zimińskich. Gosia wyjaśnia ojcu, że wiedziała o służbowym spotkaniu Piotra w pubie…
/ Polska / serial obyczajowy
12:10 Na Wspólnej, odc. 857 Logo TVN Fabuła
Reżyserem odcinka jest Wojciech Smarzowski. Krystyna zaprasza Jerzego na wernisaż. On tłumaczy, że jest bardzo zajęty - pracuje nad zakończeniem swojej książki. Mimo to Kopczyńska odwiedza go i przynosi mu przepis na napój energetyzujący. Edyta radzi ojcu, aby był bardziej asertywny… Przemek proponuje Ewie pracę poza miastem na cały weekend. Ewa się waha. Do salonu przychodzi Żaneta. Poznaje Przemka, który udziela jej parę rad co do wesela. Żaneta żałuje, że nie może skorzystać z jego usług. Roman widzi przez okno baru jak Przemek bierze Ewę za rękę… Pani Helena nie zgadza się żeby Renata- rozwódka była świadkiem na ślubie. Żaneta jest zła na matkę. W końcu poddaje się i prosi Monikę, aby została świadkiem na jej ślubie… Igor nie rozumie dziwnego zachowania Zuzy. Zuza chce się wyprowadzić. Igor proponuje, że to on cos sobie znajdzie. Nagle zaczynają się całować. Niespodziewanie wchodzi Kami,l ale nie zauważa ich pocałunku…
/ Polska / serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2499 Logo TVN
Polska serial obyczajowy

2017-06-23

11:35 Na Wspólnej, odc. 858 Logo TVN Fabuła
Zuza i Igor czują się niezręcznie w towarzystwie Kamila, który nie ma pojęcia co wydarzyło sięmiędzy nimi. Igor nie wytrzymuje napięcia, pakuje swoje rzeczy i wyprowadza się ze swojego mieszkania… Karolina informuje rodziców, że ma nowego chłopaka, który pochodzi z Pakistanu, ma już za sobą jedno małżeństwo i syna. Nalega, aby rodzice przylecieli do Stanów i poznali jej narzeczonego. Brzozowscy postanawiają jak najszybciej pojechać do córki… Paweł wyjaśnia skąd ma w swojej torbie radia samochodowe - wziął je na przechowanie, aby kumplowi uratować skórę. Jego ojciec i Filip uważają, że powinien jak najszybciej pozbyć się ich. Filip postanawia zmieś je na policję…
/ Polska / serial obyczajowy
12:10 Na Wspólnej, odc. 859 Logo TVN Fabuła
Marek ma zamiar udowodnić Gosi, że Piotr jest oszustem i ją zdradza. Postanawia wynająć prywatnego detektywa, który będzie śledził Mierzejewskiego… Krystyna próbuje porozmawiać z Jerzym. On prosi córkę, aby powiedziała, że nie ma go w domu. Edyta kłamie, że ojciec wyjechał na parę dni, aby skończyć swoją powieść. Dudek nie ma pojęcia co dokładnie jego córka powiedziała Kopczyńskiej. Toteż jest bardzo zaskoczony zachowaniem Krystyny, którą przypadkowo, wieczorem spotyka na ulicy… Daniel odmawia wyjazdu z rodzicami do Stanów. Andrzej zastanawia się czy w tej sytuacji nie zrezygnują z podróży. Michał proponuje mu, że on i Kinga zajmą się Danielem…
/ Polska / serial obyczajowy

2017-06-26

11:35 Na Wspólnej, odc. 860 Logo TVN Fabuła
Marek wraz kolegami Oli przygotowuje się do koncertu na akademii. Okazuje się, że dyrektor szkoły chce zobaczyć, co oni przygotowują. W tej sytuacji chłopakom z zespołu odechciewa się grania i występu. Dzięki Markowi znowu z entuzjazmem zabierają się do prób… Edyta przeprasza Kopczyńską za swoje kłamstwo. Krystyna przyjmuje przeprosiny i jest nawet rozbawiona tą sytuacją. Jerzy wyznaje Izabeli, że powieść, którą właśnie skończył wydaje mu się najlepsza, ze wszystkich jego książek - twierdzi, że jest najbardziej osobista a jej bohaterka ma swój pierwowzór w rzeczywistości… Weronika spotyka się z Lenbachem i jego znajomymi na partyjce brydża. Ku jej zaskoczeniu i niezadowoleniu panowie proponują grę na pieniądze…
/ Polska / serial obyczajowy
12:10 Na Wspólnej, odc. 861 Logo TVN Fabuła
Weronika oddaje Lenbachowi pieniądze, które przegrała w brydża i mówi mu, że więcej nie będzie brała udziału w grze hazardowej. Natomiast Agnieszka bardzo chętnie przyjmuje zaproszenie Szymona - nie widzi w tym nic złego. Weronika ostrzega Olszewską przed Lenbachem - mówi, że jest hazardzistą… Żaneta prosi swoją mamę, aby powstrzymała się od nadmiernego, niepotrzebnego rozmachu i nie przygotowywała wesela na całą gminę. Pani Helena informuje ją, że mogą sobie na to pozwolić, bo Staszek zamierza sprzedać swoją ziemię… Krystyna odwiedza Jerzego i wypytuje o jego najnowszą powieść. On mówi tylko, że bohaterką jest niezwykła kobieta o niesamowitej, silnej osobowości. Zaintrygowana Kopczyska wykorzystuje chwilę nieuwagi Dudka i wykrada mu jedną z kopii powieści..
/ Polska / serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2500 Logo TVN
Polska serial obyczajowy

2017-06-27

11:35 Na Wspólnej, odc. 862 Logo TVN Fabuła
Reżyserem odcinka jest Marcin Krzyształowicz. Igor mówi Kamilowi i Zuzi, że zamierza przeprowadzić się na Wspólną. Młody Hoffer nie może zrozumieć decyzji przyjaciela i czuje się zakłopotany tą sytuacją. Igor zapewnia go, że tak będzie najlepiej dla wszystkich zainteresowanych. Chwilę potem informuje Romana o swoich planach. Żaneta próbuje porozmawiać z Wieśkiem na temat bezsensownej rywalizacji ich rodzin związanej ze ślubem i weselem. On jednak uważa, że to wszystko wina Żanety, bo gdyby nie odrzuciła jego oświadczyn nie byłoby takiego problemu. Ewa stara się porozmawiać z Przemkiem o ich wspólnym interesie. Wiśniewski nie chce rozmawiać na ten temat. Niespodziewanie pozwala sobie na namiętny pocałunek, który Ewa odwzajemnia.
/ Polska / serial obyczajowy
12:10 Na Wspólnej, odc. 863 Logo TVN Fabuła
Reżyserem odcinka jest Marcin Krzyształowicz. Ewa prosi Przemka, żeby przestał zawracać jej głowę i żeby więcej nie pokazywał się u niej w salonie. Wiśniewski nie ma zamiaru rezygnować z kontaktów z Ewą tym bardziej, że mają prowadzić wspólny interes. Mimo jej protestów Przemek zgadza się zająć przygotowaniami do ślubu i wesela Żanety. Zuza nalega, aby Kamil porozmawiał z Igorem i poprosił go, żeby się nie wyprowadzał. Młody Hoffer próbuje dowiedzieć się od przyjaciela, dlaczego tak nagle postanowił się przeprowadzić do rodziców. Igor bezskutecznie stara się znaleźć jakiś dobry argument. W końcu mówi Kamilowi, że zostanie razem z nimi. Ola zaprasza kolegów z zespołu na imprezę. Daniel i reszta chłopaków uważają, że pan Zimiński też powinien być na tym spotkaniu. Danuta nie jest zachwycona, kiedy dowiaduje się, że jej mąż będzie imprezował z młodzieżą.
/ Polska / serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2501 Logo TVN
Polska serial obyczajowy

2017-06-28

11:35 Na Wspólnej, odc. 864 Logo TVN Fabuła
Reżyserem odcinka jest Marcin Krzyształowicz. Podczas koncertu na akademii szkolnej dochodzi do małego skandalu - Jeżu pod koniec występu roztrzaskuje gitarę. Danuta ma pretensję do Marka, że dopuścił do tak skandalicznego zachowania. Igor zaprasza Katię na wspólny wieczór z Kamilem i Zuzą. Niestety Zuza nie potrafi ukryć swojej niechęci do nowej przyjaciółki Igora. Kamil jest zaskoczony zachowaniem swojej dziewczyny. Natomiast Katia od razu domyśla się, że Zuza jest zazdrosna o Igora. Karol informuje matkę, że planuje na jakiś czas wyjechać do Niemiec. Krystyna uważa, że to dobry pomysł bo nic tak nie rozwija jak podróże. Przy okazji chwali się, że została bohaterką najnowszej powieści pana Dudka.
/ Polska / serial obyczajowy
12:10 Na Wspólnej, odc. 865 Logo TVN Fabuła
Reżyserem odcinka jest Marcin Krzyształowicz. Marek dostaje telefon z agencji detektywistycznej. Detektyw informuje Zimińskiego, że ma dowody na to, że Piotr spotyka się z inną kobietą. Prosi również, aby Marek dobrze się zastanowił, czy jego córka powinna dowiedzieć się o tym. Zuza nie może pogodzić się z tym, że Igor znalazł sobie nową, miłą przyjaciółkę. Posuwa się do kłamstw i krętactwa, aby tylko odciągnąć go od Kati. Filip zabiera Pawła do Akademii Sztuk Pięknych. Prosi swojego profesora, aby przekonał Pawła do dalszej edukacji. Profesor daje Pawłowi spis koniecznych lektur i zaprasza go na konsultacje. Dyrektor szkoły obawia się kłopotów po skandalicznym występie zespołu Daniela. Okazuje się jednak, że panie z kuratorium, które były na akademii są zachwycone koncertem. Daniel i jego koledzy zamiast nagany dostają gratulacje od dyrekcji.
/ Polska / serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2502 Logo TVN
Polska serial obyczajowy

2017-06-29

11:35 Na Wspólnej, odc. 866 Logo TVN Fabuła
Reżyserem odcinka jest Stanisław Kuźnik Rodzice Daniela wybierają się do Stanów. Basia prosi Kingę, aby miała oko na jej syna, który najwyraźniej przechodzi burzę hormonów. Daniel mówi Oli, że rodzice wyjeżdżają i zaprasza ją do siebie na imprezę. Niestety, Kinga i Michał zabraniają mu spać w jego mieszkaniu… Agnieszka dostaje kosz pięknych kwiatów. Tłumaczy zaskoczonej Weronice, że kwiaty są od Szymona Lenbacha, z którym ostatnio spędza dużo czasu. Weronikę martwi ta nagła zażyłość Agnieszki z Szymonem… Marek wręcza Gosi dowód na to, że narzeczony ją zdradza. Małgosia dowiaduje się skąd ojciec ma zdjęcia, na których jest Mierzejewski i nieznana Markowi dziewczyna. Wyjaśnia, że na zdjęciach jest Piotr wraz ze swoją siostrą…
/ Polska / serial obyczajowy
12:10 Na Wspólnej, odc. 867 Logo TVN Fabuła
Reżyserem odcinka jest Stanisław Kuźnik. Zuza próbuje udobruchać Igora i przeprasza go, za to że była niemiła w stosunku do Katii. Tłumaczy, że nic nie ma do jego nowej przyjaciółki, ale życzy mu lepszej dziewczyny. Igor też ją przeprasza - gdyby jej nie pocałował nie byłoby tych wszystkich problemów… Marek chce przeprosić Małgosię za swoje idiotyczne zachowanie. Niestety nie zastaje córki w domu i rozmawia z Piotrem, który jest mocno zaskoczony przeprosinami Zimińskiego. Małgosia dowiaduje się o wizycie ojca i wyjaśnia Piotrowi, co się stało… Daniel zaprasza Olę do domu. Nieoczekiwanie przychodzi Kinga, która uważa, że Daniel z Olą zbyt bardzo mają się ku sobie…
/ Polska / serial obyczajowy
20:15 Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2503 Logo TVN
Polska serial obyczajowy

2017-06-30

11:35 Na Wspólnej, odc. 868 Logo TVN Fabuła
Reżyserem odcinka jest Stanisław Kuźnik. Ewa namawia męża, aby zrezygnowali ze spółki z Wiśniewskim. Roman nie rozumie irracjonalnego zachowania żony. Zdesperowana Ewa prosi Przemka, aby wycofał się z interesu… Jerzy próbuje elegancko pozbyć się towarzystwa Krystyny. Ona świadoma jego intencji prowadzi z nim grę, aż w końcu przyznaje, że wie o co mu chodzi. Dziwi się, że Jerzy nie potrafi powiedzieć pewnych rzeczy wprost i daje do zrozumienia, że czuje się urażona takim traktowaniem… Marta nie czuje się najlepiej. Lekarz podejrzewa, że dziewczyna albo ma anemię, albo jest w ciąży. Marta robi sobie test ciążowy - wynik jest pozytywny… Żaneta szykuje się do powitania Grzegorza, który przylatuje z Irlandii. Okazuje się jednak, że młody Zięba zrobił najbliższym niespodziankę i trochę wcześniej niż planował wrócił do Polski…
/ Polska / serial obyczajowy
12:10 Na Wspólnej, odc. 869 Logo TVN Fabuła
Reżyserem odcinka jest Stanisław Kuźnik. Filip cieszy się, że zostanie ojcem. Razem z Martą zastanawiają się, jaka będzie reakcja ich rodziców, kiedy dowiedzą się, że niedługo zostaną dziadkami… Żaneta mówi Grzegorzowi, że nie chce wracać do Irlandii. Prosi, żeby został w kraju i tu poszukał dobrej pracy. Grzesiek tłumaczy, że zagranicą dwa razy szybciej zarobi pieniądze na ich wymarzony domek… Zuza radzi Katii, żeby dała sobie spokój z Igorem, bo on zakochany jest w niej. Dodaje, że Kamil jeszcze o niczym nie wie, ale tak czy inaczej Zuza niedługo będzie z Igorem…
/ Polska / serial obyczajowy
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji oraz obsady pozycji Na wspólnej. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Na wspólnej w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 160 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie.

Emisja w stacjach

Pozycję można obejrzeć w:

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info