Reklama

Najdziwniejsze Zwierzęta Świata godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Najdziwniejsze Zwierzęta Świata

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Najdziwniejsze Zwierzęta Świata będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2018-07-23

19:00 Najdziwniejsze zwierzęta świata, odc. 1 - Farmy i hodowle Logo Nat Geo Wild
Odwiedzimy farmy, na których hoduje się jadalne owady lub pobiera jad od pająków. Oto codzienność bohaterów - farmerów i hodowców - kolejnego odcinka tego programu.
Czas trwania: 55min. / USA / serial przyrodniczy
22:00 Najdziwniejsze zwierzęta świata, odc. 1 - Farmy i hodowle Logo Nat Geo Wild
Czas trwania: 55min. / USA / serial przyrodniczy

2018-07-24

09:00 Najdziwniejsze zwierzęta świata, odc. 1 - Farmy i hodowle Logo Nat Geo Wild
Czas trwania: 55min. / USA / serial przyrodniczy
Reklama
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Najdziwniejsze Zwierzęta Świata. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Najdziwniejsze Zwierzęta Świata w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 170 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Najdziwniejsze Zwierzęta Świata.

Poprzednie emisje Najdziwniejsze Zwierzęta Świata

Emisja Najdziwniejsze Zwierzęta Świata miała miejsce:

2018-07-15, 10:05 Najdziwniejsze zwierzęta świata, sez. 3, odc. 4 Logo FOKUS TV
Bohaterami dzisiejszego odcinka są osobniki, którym lepiej nie wchodzić w drogę, gdy coś je wyprowadzi z równowagi albo rozwścieczy. Zobaczymy między innymi, na jakie niebezpieczeństwo naraziła się dziewczyna, która chciała zrobić sobie zdjęcie z jeleniem. Miłośniczka przyrody nie wzięła pod uwagę, że akurat trwało rykowisko i samiec był bardzo pobudzony. Przekonamy się również, do czego zdolna jest niedźwiedzica, by ratować swoje młode, które utknęły w garażu. Poznamy też historię hipopotama, który napędził strachu amatorom safari.
2018-07-14, 10:05 Najdziwniejsze zwierzęta świata, sez. 3, odc. 3 Logo FOKUS TV
Tym razem przekonamy się, jak niebezpieczne mogą być nieoczekiwane spotkania z przedstawicielami różnych gatunków. Zobaczymy najbardziej absurdalne, a zarazem groźne wyczyny zwierząt. Rowerzysta z RPA zostaje znienacka uderzony przez pędzącą antylopę. W Karolinie Północnej ważący ponad 100 kg aligator wywołuje duże zamieszanie, wędrując do rowu przy autostradzie. Do groźnych sytuacji dochodzi również za sprawą siedmiometrowej anakondy spacerującej swobodnie po mieście. Dowiemy się też, jak cierpi mężczyzna, w którego cewce moczowej znalazła się ryba.
2018-07-14, 10:00 Najdziwniejsze zwierzęta świata, odc. 3 - Dziwolągi przestworzy Logo Nat Geo Wild
W tym odcinku przyjrzymy się bliżej różnym dziwacznym gatunkom zwierząt, które potrafią latać.
2018-07-14, 09:00 Najdziwniejsze zwierzęta świata, odc. 2 - Dziwolągi lądowe Logo Nat Geo Wild
Najdziwniejsze lądowe gatunki - od zwierząt, które w obliczu zagrożenia tryskają krwią z oczu po takie, które pożerają swoich partnerów podczas godów.
2018-07-14, 08:00 Najdziwniejsze zwierzęta świata, odc. 1 - Dziwolągi morskie Logo Nat Geo Wild
W wodach całego świata kryją się organizmy, które mają niezwykłe umiejętności lub charakteryzują się niecodziennymi zachowaniami. Twórcy dokumentu przybliżają najciekawsze gatunki zamieszkujące morza i oceany w różnych częściach planety. Prezentują m.in. flądry, obojnacze płazińce, ryby chodzące po lądzie, a także ośmiornicę, która potrafi naśladować niemal wszystko ze swojego otoczenia.
2018-07-09, 20:00 Najdziwniejsze zwierzęta świata, odc. 1 - Farmy i hodowle Logo Nat Geo Wild
2018-07-08, 10:05 Najdziwniejsze zwierzęta świata, sez. 3, odc. 2 Logo FOKUS TV
Prezentowane w dzisiejszym odcinku stworzenia są tak zmutowane, że wydają się nierealne. Zobaczymy zwierzęta dotknięte wyjątkowymi deformacjami genetycznymi oraz obdarzone niezwykłymi cechami i umiejętnościami. Jedną z bohaterek odcinka jest należąca do rodziny z Kalifornii jaszczurka z dwiema głowami. Poznamy też szympansa z Missouri, który potrafi nurkować z akwalungiem. W programie także kociak urodzony z pięcioma kończynami oraz papuga kakadu zupełnie pozbawiona piór.
2018-07-07, 10:05 Najdziwniejsze zwierzęta świata, sez. 3, odc. 1 Logo FOKUS TV
Odcinek poświęcony niezwykłym preferencjom żywieniowym niektórych gatunków. Poznamy zwierzęta, które gotowe są sięgnąć po najobrzydliwsze i najbardziej niestrawne przekąski. Zobaczymy m.in. nagranie z parku ukazujące pelikana, który na oczach zszokowanych obserwatorów połyka w całości całkiem dużego gołębia. Przekonamy się też, kto chętnie konsumuje surowe ropuchy, nie bacząc na to, że taki posiłek może mieć fatalne konsekwencje.
2018-07-01, 23:00 Najdziwniejsze zwierzęta świata, odc. 1 - Aby tylko przeżyć Logo Nat Geo Wild
W odcinku zaprezentowana zostanie najwyższej jakości maszyneria i misternie układane plany ucieczki. Widzowie zobaczą, jak dzikie zwierzęta przygotowują się na najgorsze.
2018-07-01, 20:00 Najdziwniejsze zwierzęta świata, odc. 1 - Aby tylko przeżyć Logo Nat Geo Wild
2018-07-01, 10:05 Najdziwniejsze zwierzęta świata, odc. 4 Logo FOKUS TV
Rekiny żyją w wodach Ziemi od zamierzchłych czasów. Ich szczątki kopalne znaleziono w warstwach z dewonu. Te ryby miały zatem mnóstwo czasu, aby ewoluować. Należą do najdziwniejszych i najbardziej zróżnicowanych grup zwierząt. Niektóre są typowo planktonożerne, np. rekin wielorybi i długoszpar, i mimo ogromnych rozmiarów niegroźne dla człowieka, inne - jak żarłacz biały i żarłacz tygrysi - to niebezpieczne drapieżniki. Filmowcy ukazują zadziwiające cechy rekinów, a także niedawno odkryte fakty na temat najsłynniejszych z tych fascynujących ryb.
2018-06-30, 10:05 Najdziwniejsze zwierzęta świata, odc. 3 Logo FOKUS TV
W świecie zwierząt nie ma uniwersalnego modelu rodzicielstwa. Każdy gatunek inaczej wychowuje swoje młode. Często to samice są czułymi matkami, bywa jednak, że to samce opiekują się potomstwem. W dzisiejszym odcinku poznamy zwierzęta, które zachowują się tak, że to prawdziwy cud, iż ich dzieciom udaje się przeżyć. Filmowcy przedstawiają najgorszych rodziców pośród zwierząt. Niektóre zwyczaje są po prostu dziwne, inne budzą przerażenie, ale wszystkie mają na celu zwycięstwo w grze o przetrwanie gatunku.
Reklama
2018-06-27, 20:00 Najdziwniejsze zwierzęta świata - Lecznicze robale Logo Nat Geo Wild
W tym odcinku pokażemy owady, które mogą uratować człowiekowi życie. Zarówno te pełzające, jak i wyjące czy bzyczące - wszystkie potrafią pokonać groźne choroby dotykające ludzi. Mimo że są niezbyt przyjemne, mają lecznicze właściwości.
2018-06-27, 08:00 Najdziwniejsze zwierzęta świata, odc. 1 - Aby tylko przeżyć Logo Nat Geo Wild
2018-06-26, 21:00 Najdziwniejsze zwierzęta świata, odc. 1 - Aby tylko przeżyć Logo Nat Geo Wild
2018-06-26, 19:05 Najdziwniejsze Zwierzęta Świata odc. 02: Zwierzęce mądrale Logo Zoom TV
Pasożytnicze robaki, mięsożerne larwy, ssące krew pijawki. Współcześni ludzie nie przepadają za tego typu stworzeniami, a co więcej, starają się wyeliminować je ze świata. Nie tak prędko! Przełomowe badania naukowców ukazują, jak bardzo potrzebujemy tych małych, niedocenianych robali. Przyjrzymy się z bliska pięciu z pozoru przerażającym stworzeniom, zawierającym w sobie niezwykłe substancje lecznicze, które mogą zrewolucjonizować współczesną medycynę. Przy pomocy światowej sławy naukowców i najnowocześniejszej technologii zajrzymy do wewnątrz ciał pacjentów, aby dowiedzieć się, co kryje się za tajemnicą tych medycznych cudów.
2018-06-26, 18:00 Najdziwniejsze zwierzęta świata, odc. 1 - Aby tylko przeżyć Logo Nat Geo Wild
2018-06-25, 19:05 Najdziwniejsze Zwierzęta Świata odc. 01: Osobliwe maleństwa Logo Zoom TV
2018-06-24, 10:05 Najdziwniejsze zwierzęta świata, odc. 2 Logo FOKUS TV
W dzisiejszym odcinku filmowcy prezentują najbardziej zaskakujące strategie przetrwania, jakie można zaobserwować w królestwie zwierząt. Dziko żyjące stworzenia muszą być przygotowane na wiele zagrożeń, między innymi atak drapieżników czy klęski żywiołowe. Od tego, jak się zabezpieczyły, zależy ich życie. Zobaczymy bobry, które z inżynieryjną precyzją budują bunkry, które stanowią doskonałe schronienie. Ponadto w programie o zwierzęcych strategiach ucieczek i kunszcie robienia zapasów.
2018-06-23, 10:05 Najdziwniejsze zwierzęta świata, odc. 1 Logo FOKUS TV
Od zarania dziejów w świecie zwierzęcym powstawały i ewoluowały niesamowite gatunki, które bardziej przypominają monstra z utworów fantastycznonaukowych niż znany nam świat fauny. W dzisiejszym odcinku filmowcy wyruszają na poszukiwania najbardziej spektakularnych przykładów zwierzęcych zachowań, które przypominają aktywność zombi. Widzowie dowiedzą się, w jaki sposób funkcjonują duże grupy takich stworzeń i dlaczego obrały taką strategię przetrwania.

Emisje archiwalne Najdziwniejsze Zwierzęta Świata

Emisja Najdziwniejsze Zwierzęta Świata miała miejsce:

2018-06-18, 20:00 Najdziwniejsze zwierzęta świata, odc. 1 - Farmy i hodowle Logo Nat Geo Wild
2018-06-08, 17:00 Najdziwniejsze zwierzęta świata, odc. 1 - Dziwolągi morskie Logo Nat Geo Wild
2018-06-07, 20:00 Najdziwniejsze zwierzęta świata - Mutanty Logo Nat Geo Wild
2018-06-06, 09:00 Najdziwniejsze zwierzęta świata, odc. 1 - Farmy i hodowle Logo Nat Geo Wild
2018-06-05, 22:00 Najdziwniejsze zwierzęta świata, odc. 1 - Farmy i hodowle Logo Nat Geo Wild
2018-06-05, 19:00 Najdziwniejsze zwierzęta świata, odc. 1 - Farmy i hodowle Logo Nat Geo Wild
2018-05-13, 05:00 Najdziwniejsze zwierzęta świata, odc. 4 - Bezwstydne wybryki Logo Nat Geo Wild
Reklama
2018-05-13, 04:00 Najdziwniejsze zwierzęta świata, odc. 2 - Osobliwości Logo Nat Geo Wild
2018-05-13, 03:00 Najdziwniejsze zwierzęta świata, odc. 3 - Zdradziecki atak Logo Nat Geo Wild
2018-05-13, 02:00 Najdziwniejsze zwierzęta świata, odc. 1 - Dziwaczne smaki Logo Nat Geo Wild
2018-05-13, 01:00 Najdziwniejsze zwierzęta świata, odc. 1 - Mózg i potomstwo: Dziwaczne maluchy Logo Nat Geo Wild
2018-05-13, 00:00 Najdziwniejsze zwierzęta świata, odc. 2 - Mózg i potomstwo: Zwierzęce mądrale Logo Nat Geo Wild
2018-05-12, 17:00 Najdziwniejsze zwierzęta świata, odc. 4 - Bezwstydne wybryki Logo Nat Geo Wild
2018-05-12, 16:00 Najdziwniejsze zwierzęta świata, odc. 2 - Osobliwości Logo Nat Geo Wild
2018-05-12, 15:00 Najdziwniejsze zwierzęta świata, odc. 3 - Zdradziecki atak Logo Nat Geo Wild
2018-05-12, 14:00 Najdziwniejsze zwierzęta świata, odc. 1 - Dziwaczne smaki Logo Nat Geo Wild
2018-05-12, 13:00 Najdziwniejsze zwierzęta świata, odc. 1 - Mózg i potomstwo: Dziwaczne maluchy Logo Nat Geo Wild
2018-05-12, 12:00 Najdziwniejsze zwierzęta świata, odc. 2 - Mózg i potomstwo: Zwierzęce mądrale Logo Nat Geo Wild
2018-05-12, 11:00 Najdziwniejsze zwierzęta świata, odc. 2 - Dziwolągi lądowe Logo Nat Geo Wild
2018-05-12, 10:00 Najdziwniejsze zwierzęta świata, odc. 1 - Dziwolągi morskie Logo Nat Geo Wild
2018-05-12, 09:00 Najdziwniejsze zwierzęta świata, odc. 3 - Dziwolągi przestworzy Logo Nat Geo Wild
2018-04-30, 14:00 Najdziwniejsze Zwierzęta Świata odc.2: Zwierzęce mądrale Logo Zoom TV
2018-04-30, 13:00 Najdziwniejsze Zwierzęta Świata odc.1: Osobliwe maleństwa Logo Zoom TV
2018-04-26, 19:00 Najdziwniejsze Zwierzęta Świata odc.2: Zwierzęce mądrale Logo Zoom TV
2018-04-26, 13:05 Najdziwniejsze Zwierzęta Świata odc.1: Osobliwe maleństwa Logo Zoom TV
2018-04-25, 19:00 Najdziwniejsze Zwierzęta Świata odc.1: Osobliwe maleństwa Logo Zoom TV
2018-04-17, 05:00 Najdziwniejsze zwierzęta świata, odc. 1 - Dziwolągi morskie Logo Nat Geo Wild

Emisja w stacjach

Najdziwniejsze Zwierzęta Świata można obejrzeć w:

Emisje w: FOKUS TV, Nat Geo Wild, Zoom TV

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info