Reklama

Niesamowite zagadki medyczne godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Niesamowite zagadki medyczne będzie miała miejsce:

2018-03-28

19:55 Niesamowite zagadki medyczne, sez. 3, odc. 5 Logo Nowa TV
Ośmiomiesięczna Nikita, która urodziła się ze zdeformowaną czaszką, przechodzi trudną operację. Poznajemy też dziewczynę, która wskutek dolegliwości neurologicznej każde doznanie odczuwała jako ból. Przełomem w jej życiu okazała się terapia hiperbaryczna. Kristine Gabster nie może normalnie funkcjonować z powodu narkolepsji. W programie zobaczymy też nowatorskie protezy kości dla dzieci. Kolejną bohaterką odcinka jest Brittany Apgar, która urodziła się bez palców prawej dłoni. Jej rodzice zdecydowali się na eksperymentalną terapię, która przyniosła wspaniałe efekty. Steven cierpi na zespół Pradera-Williego, objawiający się m.in. niepohamowanym głodem.
Czas trwania: 49min. / Irlandia / 2005 / serial dokumentalny

2018-04-04

20:00 Niesamowite zagadki medyczne, sez. 3, odc. 6 Premiera Logo Nowa TV
Jacob Brochtrup miał dramatyczny wypadek na wakeboardzie. Motorówka przewróciła go, odcinając mu nogę. Chłopak niemal wykrwawił się na śmierć. To prawdziwy cud, że lekarzom udało się ocalić mu życie. Poznamy też historię rozdzielenia bliźniaków z Filipin, którzy urodzili się złączeni głowami. Ociemniała Lisa Reid pewnego ranka obudziła się i zaczęła widzieć. Lekarze dotąd nie wiedzą, jak to możliwe, że odzyskała wzrok. Maleńka Noelle Takagi jest najmłodszą pacjentką, u której wykonano operację wymiany zastawki. Amerykański sierżant Daniel Kachmar został ciężko ranny wskutek eksplozji w Iraku. Dzięki nowatorskiej operacji mikrochirurgicznej żołnierz uniknął amputacji ręki.
Czas trwania: 49min. / Irlandia / 2005 / serial dokumentalny

2018-04-11

20:00 Niesamowite zagadki medyczne, sez. 3, odc. 7 Premiera Logo Nowa TV
Przypadkowy postrzał pozbawił 14-letniego Ahada połowy głowy. Chłopak przeszedł 23 operacje, zaczął mówić i choć porusza się na wózku, zdołał ukończyć szkołę. Kanadyjczyk Leon Sebeck uległ groźnemu wypadkowi, skacząc ze spadochronem. Cudem udało mu się przeżyć mimo strasznych obrażeń mózgu. Instalator Carrol Dagenais przypadkiem dotknął drutu wysokiego napięcia. Udało mu się przeżyć, ale konieczna była amputacja prawej ręki. Mały Jerrick przyszedł na świat jako 680-gramowy wcześniak z wadą serca, które trzeba było natychmiast operować. Quinn urodził się z rozszczepem wargi i podniebienia. Florence Diaz groziła amputacja nóg, ale lekarze tego uniknęli, stosując nowatorską technikę laserową.
Czas trwania: 49min. / Irlandia / 2005 / serial dokumentalny
Reklama

2018-04-18

20:00 Niesamowite zagadki medyczne, sez. 3, odc. 8 Premiera Logo Nowa TV
Barbara jako dziecko straciła obie ręce. Nauczyła się żyć z kalectwem i wspaniale radzi sobie z wychowaniem dwóch synków. Stacy uległa wypadkowi podczas wyścigów konnych. Była w śpiączce przez 23 dni i lekarze twierdzili, że nigdy nie będzie chodzić ani mówić. Na szczęście mylili się. Chorująca na cukrzycę Sandra nieomal umarła przez infekcję, która zaczęła się od pęcherza na stopie. Ann musiała przejść chemioterapię, która zniszczyła jej jajniki. Jednak dzięki eksperymentalnej terapii kobieta została matką. 51-letni Dave wskutek zaburzeń metabolizmu zmaga się z nadwagą. Nastoletnia Brooke cierpi na wrodzoną chorobę zwaną klątwą Ondyny, która powoduje zatrzymywanie oddechu w czasie snu.
Czas trwania: 49min. / Irlandia / 2005 / serial dokumentalny

2018-04-25

20:00 Niesamowite zagadki medyczne, sez. 3, odc. 9 Premiera Logo Nowa TV
Anna Grace jest pierwszym dzieckiem, które urodziła mama po transplantacji jajnika. Dawcą była siostra bliźniaczka pacjentki. Trzynastolatek uległ wypadkowi, wskutek którego stracił fragment nosa. Operacja przyszycia go z powrotem odbywała się w bardzo nietypowych warunkach. David urodził się ze zdeformowanymi stopami. Lekarze amputowali je, a pacjent zaczął poruszać się dzięki protezom i wybrał karierę tancerza. Mały Isaac jeszcze w łonie matki przeszedł operację usunięcia guza. Kiedy Kyle miał 5 lat, zdiagnozowano u niego autyzm atypowy. Jego rodzice zdecydowali się terapię, która dała znakomite rezultaty. Matt zakrywa tatuażami deformacje klatki piersiowej spowodowane zespołem Polanda.
Czas trwania: 49min. / Irlandia / 2005 / serial dokumentalny
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Niesamowite zagadki medyczne. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Niesamowite zagadki medyczne w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 160 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie.

Poprzednie emisje Niesamowite zagadki medyczne

Emisja Niesamowite zagadki medyczne miała miejsce:

2018-03-21, 19:55 Niesamowite zagadki medyczne, sez. 3, odc. 4 Logo Nowa TV
W programie dramatyczna historia nowojorskiego strażaka Eugene'a Stolowskiego, który podczas akcji musiał wyskoczyć z trzeciego piętra. Jego obrażenia były straszliwe, ale chirurgom udało się go uratować. 26-letnia Kate jest w stanie wegetatywnym. Lekarze ze zdumieniem odkryli jednak, że jej mózg nadal pracuje. 18- miesięczna Nayerrah urodziła się z nietypowo umiejscowioną przepukliną oponową. 43-letni Greg zawdzięcza życie niesamowitej operacji, podczas której wszczepiono mu sześć nowych organów. Poznamy też 11-letnie bliźniaczki Catherine i Kirstie Fields cierpiące na niezwykle rzadką chorobę, nazwaną od ich imienia. 40-letnia Ginger dzięki nowatorskiej operacji odzyskała wzrok.
2018-03-14, 19:55 Niesamowite zagadki medyczne, sez. 3, odc. 3 Logo Nowa TV
Steve Faber postrzelił się gwoździarką, wbijając sobie gwóźdź w serce. Lekarze ocalili jego życie. Poznamy też historię Barbary Marshall, matki trojga dzieci, cierpiącej z powodu guza mózgu, którego rozmiary zszokowały nawet doświadczonych chirurgów. Mathew Hunt wskutek wypadku samochodowego złamał kręgosłup. Uszkodzenia były bardzo poważne, ale prawdziwym cudem było, że rdzeń kręgowy pozostał nienaruszony. 10-letnia Beth przyszła na świat z poważną wadą serca i płuc. Lekarze nie dawali jej szans na przeżycie. Usłyszymy także historię profesor psychologii Pam Costy, cierpiącej na nieuleczalny bolesny rumień kończyn. Dowiemy się też, jak wirtualna rzeczywistość przynosi ulgę ofiarom poparzeń.
2018-03-11, 22:15 Niesamowite zagadki medyczne, sez. 3, odc. 10 Logo FOKUS TV
Ronnie i Donnie - najstarsi bliźniacy syjamscy na świecie - przeżyli razem już 54 lata. Siostry Bethany i Leanna Mills cierpią na dystonię. Choroba uniemożliwiła im normalne funkcjonowanie. Dzięki rewolucyjnej operacji mózgu dziewczynki znów mogą chodzić do szkoły. Zabieg neurochirurgiczny uratował też życie dr. Alana Greya, któremu wskutek wypadku wpadł do nosa kawałek drutu, docierając do mózgu. Maleńka Madison przeżyła operację jeszcze w łonie matki. Delaney to największe dziecko, jakie urodziło się w Columbia Birthing Center. Przyszła na świat, ważąc sześć kilogramów. Charles Conway cierpiał z powodu głębokiej depresji. Lekarze pomogli mu, wszczepiając mu stymulator nerwu błędnego.
2018-03-07, 20:00 Niesamowite zagadki medyczne, sez. 3, odc. 2 Logo Nowa TV
Twarz Anne Hjelle została dosłownie zerwana przez pumę. Kobieta zdołała przeżyć, a zespół znakomitych mikrochirurgów dokonał cudów w sali operacyjnej. Ceniony dyrygent Clive Wearing padł ofiarą wirusa, który poczynił spustoszenie w jego mózgu. Wskutek choroby jego pamięć krótkotrwała obejmuje jedynie siedem sekund. 12-letnia Shanay Dattoli urodziła się z atrezją dróg żółciowych. Szansę na życie dał jej przeszczep wątroby. 11-letnia Monica też przeszła wiele - przyszła bowiem na świat zrośnięta z guzem tak dużym jak ona sama. Jamie Hunter został przygnieciony przez wielki głaz. Przeżył tylko determinacji lekarzy. Dowiemy się też, jakim przekleństwem jest nadludzki słuch.
2018-03-04, 22:15 Niesamowite zagadki medyczne, sez. 3, odc. 9 Logo FOKUS TV
2018-02-28, 20:00 Niesamowite zagadki medyczne, sez. 3, odc. 1 Logo Nowa TV
Cierpiący na syndrom Tourette'a Steve Blackman zmaga się z tikami o niespotykanym nasileniu. Jedyną nadzieją na poprawienie jego stanu jest operacja umieszczenia elektrod w mózgu. Moses Lanham i jego syn mają niezwykle, wręcz nadludzko elastyczne ciała. Z kolei Ed Webber, zmagający się z narkolepsją i lunatykowaniem. Mała Destiny urodziła się z trzecią nogą i częścią organów należących do bliźniaczego płodu, który wykształcił się częściowo i obumarł. Przezywana przez rówieśników garbusem nastolatka Krystle Eginger dzięki operacji zyskała szansę na normalne życie. Upośledzona intelektualnie Gloria Lenhoff cierpi na zespół Williamsa, zwany przez naukowców piękną tajemnicą.
2018-02-25, 22:00 Niesamowite zagadki medyczne, sez. 3, odc. 8 Logo FOKUS TV
2018-02-21, 20:00 Niesamowite zagadki medyczne, sez. 2, odc. 6 Logo Nowa TV
Niewinny kopniak w kostkę podczas meczu piłki nożnej skończył się tragicznie dla Bo Salisburego. Po urazie zdiagnozowano u niego martwicze zapalenie powięzi - rzadkie i ostre zakażenie. Zabójcza bakteria dosłownie pożera tkankę i może zabić w ciągu doby. Z kolei Ken Clarke cierpi na bigoreksję - zaburzenie psychiczne polegające na poczuciu posiadania niewystarczającej masy mięśniowej. Przez lata wyciskał kilogramy na siłowni i przyjmował sterydy. Widzowie poznają też małżeństwo z achondroplazją, najwyższego Brytyjczyka, a także Australijkę cierpiącą na rzadką chorobę skóry.

Emisje archiwalne Niesamowite zagadki medyczne

Emisja Niesamowite zagadki medyczne miała miejsce:

2018-02-18, 22:00 Niesamowite zagadki medyczne, sez. 3, odc. 7 Logo FOKUS TV
2018-02-14, 20:00 Niesamowite zagadki medyczne, sez. 2, odc. 5 Logo Nowa TV
Reklama
2018-02-11, 22:10 Niesamowite zagadki medyczne, sez. 3, odc. 6 Logo FOKUS TV
2018-02-07, 20:00 Niesamowite zagadki medyczne, sez. 2, odc. 4 Logo Nowa TV
2018-02-04, 22:10 Niesamowite zagadki medyczne, sez. 3, odc. 5 Logo FOKUS TV
2018-01-31, 20:00 Niesamowite zagadki medyczne, sez. 2, odc. 3 Logo Nowa TV
2018-01-28, 22:10 Niesamowite zagadki medyczne, sez. 3, odc. 4 Logo FOKUS TV
2018-01-24, 20:00 Niesamowite zagadki medyczne, sez. 2, odc. 2 Logo Nowa TV
2018-01-21, 22:15 Niesamowite zagadki medyczne, sez. 3, odc. 3 Logo FOKUS TV
2018-01-17, 20:00 Niesamowite zagadki medyczne, sez. 2, odc. 1 Logo Nowa TV
2018-01-14, 22:10 Niesamowite zagadki medyczne, sez. 3, odc. 2 Logo FOKUS TV
2018-01-10, 20:00 Niesamowite zagadki medyczne, odc. 6 Logo Nowa TV
2018-01-07, 22:10 Niesamowite zagadki medyczne, sez. 3, odc. 1 Logo FOKUS TV
2018-01-03, 20:00 Niesamowite zagadki medyczne, odc. 5 Logo Nowa TV
2017-12-20, 20:00 Niesamowite zagadki medyczne, odc. 4 Logo Nowa TV
2017-12-13, 20:00 Niesamowite zagadki medyczne, odc. 3 Logo Nowa TV
2017-12-06, 20:00 Niesamowite zagadki medyczne, odc. 2 Logo Nowa TV
Reklama
2017-11-29, 20:00 Niesamowite zagadki medyczne, odc. 1 Logo Nowa TV
2017-10-29, 23:05 Niesamowite zagadki medyczne, sez. 2, odc. 6 Logo FOKUS TV
2017-10-25, 22:00 Niesamowite zagadki medyczne, sez. 2, odc. 6 Logo FOKUS TV
2017-10-22, 23:05 Niesamowite zagadki medyczne, sez. 2, odc. 5 Logo FOKUS TV
2017-10-18, 22:05 Niesamowite zagadki medyczne, sez. 2, odc. 5 Logo FOKUS TV
2017-10-15, 23:05 Niesamowite zagadki medyczne, sez. 2, odc. 4 Logo FOKUS TV
2017-10-11, 22:00 Niesamowite zagadki medyczne, sez. 2, odc. 4 Logo FOKUS TV
2017-10-08, 23:05 Niesamowite zagadki medyczne, sez. 2, odc. 3 Logo FOKUS TV
2017-10-04, 22:00 Niesamowite zagadki medyczne, sez. 2, odc. 3 Logo FOKUS TV
2017-10-01, 23:10 Niesamowite zagadki medyczne, sez. 2, odc. 2 Logo FOKUS TV
2017-09-27, 22:00 Niesamowite zagadki medyczne, sez. 2, odc. 2 Logo FOKUS TV
2017-09-24, 23:15 Niesamowite zagadki medyczne, sez. 2, odc. 1 Logo FOKUS TV
2017-09-20, 22:00 Niesamowite zagadki medyczne, sez. 2, odc. 1 Logo FOKUS TV
2017-09-17, 23:10 Niesamowite zagadki medyczne, odc. 6 Logo FOKUS TV
2017-09-13, 22:05 Niesamowite zagadki medyczne, odc. 6 Logo FOKUS TV
2017-09-10, 23:10 Niesamowite zagadki medyczne, odc. 5 Logo FOKUS TV
2017-09-06, 22:00 Niesamowite zagadki medyczne, odc. 5 Logo FOKUS TV
2017-09-05, 07:55 Niesamowite zagadki medyczne, sez. 3, odc. 10 Logo Nowa TV
2017-09-04, 14:20 Niesamowite zagadki medyczne, sez. 3, odc. 10 Premiera Logo Nowa TV
2017-09-04, 08:00 Niesamowite zagadki medyczne, sez. 3, odc. 9 Logo Nowa TV

Emisja w stacjach

Niesamowite zagadki medyczne można obejrzeć w:

Emisje w: FOKUS TV, Nowa TV

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info