Reklama

Nowe życie na Hawajach godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Nowe życie na Hawajach będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2018-07-22

19:00 Nowe życie na Hawajach, odc. 7/13 Logo HGTV
Według agentów nieruchomości nie trzeba być bogatym, żeby zamieszkać na Hawajach, trzeba tylko bardzo tego chcieć. Każdy może znaleźć tam miejsce dla siebie. Niezależnie czy chce mieszkać w małej drewnianej chatce czy w wielkiej posiadłości z ogromnym ogrodem. Na tych wyspach liczy się przede wszystkim widok. Agenci nieruchomości spełnią marzenie każdego, kto zdecydował się porzucić się dotychczasowe życie i zacząć wszystko od nowa na hawajskich wyspach. Nowożeńcy Kenny i Kaitlyn mieszkają obecnie w Bostonie i chociaż kochają swoje rodzinne miasto, to właśnie na Oahu, które odwiedzili na wakacjach przed laty, poczuli się jak w domu. Od razu wiedzieli, że Oahu jest miejscem, w którym chcieli wychować swoje dzieci. Z pomocą agentki Hawaii Life Sandrą Sagisi Moser, szukają domu blisko plaży z podwórkiem dla ich psa i mnóstwem miejsca dla swojej licznej rodziny, która będzie ich odwiedzać
/ USA / program

2018-07-23

15:00 Nowe życie na Hawajach, odc. 8/13 Logo HGTV
Według agentów nieruchomości nie trzeba być bogatym, żeby zamieszkać na Hawajach, wystarczy tylko bardzo tego chcieć. Każdy może znaleźć tam miejsce dla siebie. Niezależnie od tego, czy chce mieszkać w małej drewnianej chatce, czy w przestronnej posiadłości z wielkim ogrodem. Oahu, Kauai, Maui czy Wielka Wyspa na Hawajach, to tylko nieliczne z cudownie malowniczych miejsc w tym wyspiarskim regionie. Liczy się tutaj przede wszystkim widok. Agenci nieruchomości spełnią marzenie każdego, kto zdecydował się porzucić dotychczasowe życie i zacząć wszystko od nowa na hawajskich wyspach. Irminne i Russell Van Dyken przez ostatnie lata żyli w północnej Dakocie. Teraz kiedy Irminne dostała nową pracę w szpitalu na Oahu, maja okazję przenieść się w cieplejszy klimat i zacząć nowe życie.
/ USA / program
15:30 Nowe życie na Hawajach, odc. 7/13 Logo HGTV
Według agentów nieruchomości nie trzeba być bogatym, żeby zamieszkać na Hawajach, wystarczy tylko bardzo tego chcieć. Każdy może znaleźć tam miejsce dla siebie. Niezależnie od tego, czy chce mieszkać w małej drewnianej chatce, czy w przestronnej posiadłości z wielkim ogrodem. Oahu, Kauai, Maui czy Wielka Wyspa na Hawajach, to tylko nieliczne z cudownie malowniczych miejsc w tym wyspiarskim regionie. Liczy się tutaj przede wszystkim widok. Agenci nieruchomości spełnią marzenie każdego, kto zdecydował się porzucić dotychczasowe życie i zacząć wszystko od nowa na hawajskich wyspach. Kiedy Chris i Logan Roche wzięli ślub na Kauai, zakochali się w tym miejscu. Kiedy Chris dostał tu ofertę pracy ani chwili nie zastanawiali się nad przeprowadzką.
/ USA / program
Reklama

2018-07-29

19:00 Nowe życie na Hawajach, odc. 8/13 Logo HGTV
Według agentów nieruchomości nie trzeba być bogatym, żeby zamieszkać na Hawajach, trzeba tylko bardzo tego chcieć. Każdy może znaleźć tam miejsce dla siebie. Niezależnie czy chce mieszkać w małej drewnianej chatce czy w wielkiej posiadłości z ogromnym ogrodem. Na tych wyspach liczy się przede wszystkim widok. Agenci nieruchomości spełnią marzenie każdego, kto zdecydował się porzucić się dotychczasowe życie i zacząć wszystko od nowa na hawajskich wyspach. Donald i Dorothy Merrill dorastali w cieple południowego wschodu, więc kiedy Donald, żołnierz marynarki, dostał przeniesienie na Hawaje, młoda para skakała z radości, że będzie mogła wychowywać swą 2-letnią córkę Amelię w raju. Z pomocą ich agenta Alison Wisnom, Merrill'owie mają nadzieję znaleźć dom, w którym ich córka będzie mogła bawić się na zewnątrz.
/ USA / program

2018-07-30

15:00 Nowe życie na Hawajach, odc. 9/13 Logo HGTV
Według agentów nieruchomości nie trzeba być bogatym, żeby zamieszkać na Hawajach, wystarczy tylko bardzo tego chcieć. Każdy może znaleźć tam miejsce dla siebie. Niezależnie od tego, czy chce mieszkać w małej drewnianej chatce, czy w przestronnej posiadłości z wielkim ogrodem. Oahu, Kauai, Maui czy Wielka Wyspa na Hawajach, to tylko nieliczne z cudownie malowniczych miejsc w tym wyspiarskim regionie. Liczy się tutaj przede wszystkim widok. Agenci nieruchomości spełnią marzenie każdego, kto zdecydował się porzucić dotychczasowe życie i zacząć wszystko od nowa na hawajskich wyspach. David Ault urodził się na Big Island, ale przeprowadził się, kiedy miał siedem lat. Podczas swojego ostatniego urlopu, który spędził na Hawajach podjął decyzję, by wrócić do korzeni i razem ze swoją żoną i dziećmi zacząć tam nowe życie.
/ USA / program
15:30 Nowe życie na Hawajach, odc. 8/13 Logo HGTV
USA program

2018-08-05

19:00 Nowe życie na Hawajach, odc. 9/13 Logo HGTV
Według agentów nieruchomości nie trzeba być bogatym, żeby zamieszkać na Hawajach, trzeba tylko bardzo tego chcieć. Każdy może znaleźć tam miejsce dla siebie. Niezależnie czy chce mieszkać w małej drewnianej chatce czy w wielkiej posiadłości z ogromnym ogrodem. Na tych wyspach liczy się przede wszystkim widok. Agenci nieruchomości spełnią marzenie każdego, kto zdecydował się porzucić się dotychczasowe życie i zacząć wszystko od nowa na hawajskich wyspach. Teraz, gdy szóstka dzieci Jerry'ego i Gail Rustin dorosła i rozpoczęła samodzielne życie, Rustinowie są gotowi skupić się na sobie i rozpocząć nowy rozdział swojego życia na Hawajach, w inspirującym miejscu, które pomaga im rozwijać pasję do pisania i muzyką. Wraz z Sandrą Sagisi Moser, szukają domu w pobliżu tętniącego życiem Honolulu z zacisznym miejscem do pisania i prawdziwą ""męską jaskinią"" dla Jerry'ego.
/ USA / program

2018-08-06

15:00 Nowe życie na Hawajach, odc. 10/13 Logo HGTV
Według agentów nieruchomości nie trzeba być bogatym, żeby zamieszkać na Hawajach, wystarczy tylko bardzo tego chcieć. Każdy może znaleźć tam miejsce dla siebie. Niezależnie od tego, czy chce mieszkać w małej drewnianej chatce, czy w przestronnej posiadłości z wielkim ogrodem. Oahu, Kauai, Maui czy Wielka Wyspa na Hawajach, to tylko nieliczne z cudownie malowniczych miejsc w tym wyspiarskim regionie. Liczy się tutaj przede wszystkim widok. Agenci nieruchomości spełnią marzenie każdego, kto zdecydował się porzucić dotychczasowe życie i zacząć wszystko od nowa na hawajskich wyspach. Kevin i Kelly Herendeen wielokrotnie spędzali wakacje na Hawajach, razem z dwójką swoich dzieci - Reese i Riley. Zawsze chcieli tam zamieszkać, ale dopiero gdy ich córka zagaiła do taty czy może pracować zdalnie, marzenie zaczęło się urzeczywistniać. Razem z pomocą agenta nieruchomości szukają domu, w którym osiądą na stałe.
/ USA / program
15:30 Nowe życie na Hawajach, odc. 9/13 Logo HGTV
USA program

2018-08-07

13:00 Nowe życie na Hawajach, odc. 1/13 Logo HGTV
Według agentów nieruchomości nie trzeba być bogatym, żeby zamieszkać na Hawajach, trzeba tylko bardzo tego chcieć. Każdy może znaleźć tam miejsce dla siebie. Niezależnie czy chce mieszkać w małej drewnianej chatce czy w wielkiej posiadłości z ogromnym ogrodem. Na tych wyspach liczy się przede wszystkim widok. Agenci nieruchomości spełnią marzenie każdego, kto zdecydował się porzucić się dotychczasowe życie i zacząć wszystko od nowa na hawajskich wyspach.
/ USA / program lifestylowy

2018-08-08

13:00 Nowe życie na Hawajach, odc. 2/13 Logo HGTV
USA program lifestylowy

2018-08-09

12:55 Nowe życie na Hawajach, odc. 3/13 Logo HGTV
USA program lifestylowy

2018-08-10

13:00 Nowe życie na Hawajach, odc. 4/13 Logo HGTV
USA program lifestylowy

2018-08-12

19:00 Nowe życie na Hawajach, odc. 10/13 Logo HGTV
Według agentów nieruchomości nie trzeba być bogatym, żeby zamieszkać na Hawajach, trzeba tylko bardzo tego chcieć. Każdy może znaleźć tam miejsce dla siebie. Niezależnie czy chce mieszkać w małej drewnianej chatce czy w wielkiej posiadłości z ogromnym ogrodem. Na tych wyspach liczy się przede wszystkim widok. Agenci nieruchomości spełnią marzenie każdego, kto zdecydował się porzucić się dotychczasowe życie i zacząć wszystko od nowa na hawajskich wyspach. Lucie i Sam Silveira zawsze ciężko pracowali a po latach rozwoju ich firmy fotograficznej w Kalifornii, są szczęśliwi, że będą mogli przenieść swoją działalność na Hawaje, świadomi tego, że tempo pracy i życia będzie dużo bardziej spokojne. Pragną odkrywać zakątki wyspy Oahu, odpoczywać na plaży i cieszyć się nocami w tętniącym życiem mieście. Silveiras'owie współpracują z agentem nieruchomości Davidem Buck'iem, by wspólnie znaleźć miejsce, które nazwą domem i w którym znajdzie się miejsce na ich własne studio fotograficzne.
/ USA / program

2018-08-13

13:00 Nowe życie na Hawajach, odc. 5/13 Logo HGTV
USA program lifestylowy
Reklama
15:00 Nowe życie na Hawajach, odc. 11/13 Logo HGTV
Według agentów nieruchomości nie trzeba być bogatym, żeby zamieszkać na Hawajach, wystarczy tylko bardzo tego chcieć. Każdy może znaleźć tam miejsce dla siebie. Niezależnie od tego, czy chce mieszkać w małej drewnianej chatce, czy w przestronnej posiadłości z wielkim ogrodem. Oahu, Kauai, Maui czy Wielka Wyspa na Hawajach, to tylko nieliczne z cudownie malowniczych miejsc w tym wyspiarskim regionie. Liczy się tutaj przede wszystkim widok. Agenci nieruchomości spełnią marzenie każdego, kto zdecydował się porzucić dotychczasowe życie i zacząć wszystko od nowa na hawajskich wyspach. Paul King dorastał na wyspie Oahu. Teraz chce, aby jego córka miała okazję przeżyć dzieciństwo takie jak jego, na pięknych hawajskich plażach. Postanawia więc sprowadzić swoją rodzinę z powrotem na wyspę. Razem szukają domu, w którym zamieszkają.
/ USA / program
15:30 Nowe życie na Hawajach, odc. 10/13 Logo HGTV
USA program

2018-08-14

13:00 Nowe życie na Hawajach, odc. 6/13 Logo HGTV
USA program lifestylowy

2018-08-16

12:55 Nowe życie na Hawajach, odc. 7/13 Logo HGTV
USA program lifestylowy

2018-08-17

13:00 Nowe życie na Hawajach, odc. 8/13 Logo HGTV
USA program lifestylowy

2018-08-19

19:00 Nowe życie na Hawajach, odc. 11/13 Logo HGTV
Według agentów nieruchomości nie trzeba być bogatym, żeby zamieszkać na Hawajach, trzeba tylko bardzo tego chcieć. Każdy może znaleźć tam miejsce dla siebie. Niezależnie czy chce mieszkać w małej drewnianej chatce czy w wielkiej posiadłości z ogromnym ogrodem. Na tych wyspach liczy się przede wszystkim widok. Agenci nieruchomości spełnią marzenie każdego, kto zdecydował się porzucić się dotychczasowe życie i zacząć wszystko od nowa na hawajskich wyspach. Odkąd Kim i Martin Camacho odwiedzili Oahu, zasmakowali aktywności na świeżym powietrzu – surfingu i kajaków. Mroźne przedmieścia Filadelfii, gdzie do tej pory mieszkali mocno ich ograniczały. Najlepszym rozwiązaniem jest po prostu własny dom na Hawajach. Ron Hamic, poszuka dla nich wymarzonego miejsca w regionie Kaneohe. Do dyspozycji ma około 700 tys. dolarów, a na liście potrzeb znajduje się podwórko dla aktywnego psa, otwarte przestrzenie w domu i cicha okolica.
/ USA / program

2018-08-20

13:00 Nowe życie na Hawajach, odc. 9/13 Logo HGTV
USA program lifestylowy
15:00 Nowe życie na Hawajach, odc. 12/13 Logo HGTV
Według agentów nieruchomości nie trzeba być bogatym, żeby zamieszkać na Hawajach, wystarczy tylko bardzo tego chcieć. Każdy może znaleźć tam miejsce dla siebie. Niezależnie od tego, czy chce mieszkać w małej drewnianej chatce, czy w przestronnej posiadłości z wielkim ogrodem. Oahu, Kauai, Maui czy Wielka Wyspa na Hawajach, to tylko nieliczne z cudownie malowniczych miejsc w tym wyspiarskim regionie. Liczy się tutaj przede wszystkim widok. Agenci nieruchomości spełnią marzenie każdego, kto zdecydował się porzucić dotychczasowe życie i zacząć wszystko od nowa na hawajskich wyspach. Jako inżynier wojskowy, Robin Glebes dośc długo podróżował wokoło północnego Pacyfiku, podczas gdy jego żona Tirzah kończyła studia w Kolorado. Teraz kiedy Robin dostał delegację na Hawajskie wyspy, a jego zona jest już absolwentką mogą wspólnie zamieszkać w jednym z domów na wyspach.
/ USA / program
15:30 Nowe życie na Hawajach, odc. 11/13 Logo HGTV
USA program

2018-08-21

13:00 Nowe życie na Hawajach, odc. 10/13 Logo HGTV
USA program lifestylowy

2018-08-22

13:00 Nowe życie na Hawajach, odc. 11/13 Logo HGTV
USA program lifestylowy

2018-08-23

12:55 Nowe życie na Hawajach, odc. 12/13 Logo HGTV
USA program lifestylowy

2018-08-24

13:00 Nowe życie na Hawajach, odc. 13 Logo HGTV
USA program lifestylowy

2018-08-26

19:00 Nowe życie na Hawajach, odc. 12/13 Logo HGTV
Według agentów nieruchomości nie trzeba być bogatym, żeby zamieszkać na Hawajach, trzeba tylko bardzo tego chcieć. Każdy może znaleźć tam miejsce dla siebie. Niezależnie czy chce mieszkać w małej drewnianej chatce czy w wielkiej posiadłości z ogromnym ogrodem. Na tych wyspach liczy się przede wszystkim widok. Agenci nieruchomości spełnią marzenie każdego, kto zdecydował się porzucić się dotychczasowe życie i zacząć wszystko od nowa na hawajskich wyspach. Kristopher i Shannon Breyer spakowali się i przenieśli na Hawaje ze swoją córeczką Eloise nie wiedząc, czego się spodziewać. Obecnie wynajmują mieszkanie na Kauai, ale są gotowi zainwestować w swoją własną nieruchomość. Z pomocą brokera Rona Margolisa poszukają domu w Kalaheo i Kapa’a, aby Shannon miała blisko do szpitala, w którym pracuje jako pielęgniarka. Zależy im na dostępie do wszystkich atrakcji na świeżym powietrzu, takich jak jazda na rowerze i plaża, potrzebują także ogródka i podwórka dla psa. Na swój kawałek raju chcą przeznaczyć od 300 do 500 tysięcy dolarów.
/ USA / program

2018-08-27

15:00 Nowe życie na Hawajach, odc. 13 Logo HGTV
Według agentów nieruchomości nie trzeba być bogatym, żeby zamieszkać na Hawajach, wystarczy tylko bardzo tego chcieć. Każdy może znaleźć tam miejsce dla siebie. Niezależnie od tego, czy chce mieszkać w małej drewnianej chatce, czy w przestronnej posiadłości z wielkim ogrodem. Oahu, Kauai, Maui czy Wielka Wyspa na Hawajach, to tylko nieliczne z cudownie malowniczych miejsc w tym wyspiarskim regionie. Liczy się tutaj przede wszystkim widok. Agenci nieruchomości spełnią marzenie każdego, kto zdecydował się porzucić dotychczasowe życie i zacząć wszystko od nowa na hawajskich wyspach. George i Lois Deuel marzyli o życiu na hawajskich wyspach od ponad dekady. Kiedy pojawiła się możliwość by w ramach firmy przenieść się do biura w tamte rejony, George nie wahał się ani chwili. Razem z agentką nieruchomości Sandrą Sagisi Moser i wspaniałą pomocą własnych dzieci, para będzie szukać swojego wymarzonego domu.
/ USA / program
Reklama
15:30 Nowe życie na Hawajach, odc. 12/13 Logo HGTV
USA program
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Nowe życie na Hawajach. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Nowe życie na Hawajach w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 170 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Nowe życie na Hawajach.

Poprzednie emisje Nowe życie na Hawajach

Emisja Nowe życie na Hawajach miała miejsce:

2018-07-16, 15:30 Nowe życie na Hawajach, odc. 6/13 Logo HGTV
Według agentów nieruchomości nie trzeba być bogatym, żeby zamieszkać na Hawajach, wystarczy tylko bardzo tego chcieć. Każdy może znaleźć tam miejsce dla siebie. Niezależnie od tego, czy chce mieszkać w małej drewnianej chatce, czy w przestronnej posiadłości z wielkim ogrodem. Oahu, Kauai, Maui czy Wielka Wyspa na Hawajach, to tylko nieliczne z cudownie malowniczych miejsc w tym wyspiarskim regionie. Liczy się tutaj przede wszystkim widok. Agenci nieruchomości spełnią marzenie każdego, kto zdecydował się porzucić dotychczasowe życie i zacząć wszystko od nowa na hawajskich wyspach. Richard i Tessa McSwain kochają spędzać czas na świeżym powietrzu, dlatego coraz krótsze i zimniejsze dni jakie przychodzą wraz z zimą zupełnie im nie odpowiadają. Obojgu udaje się ogarnąć służbowe sprawy i przeprowadzają się na Hawaje by zacząć nowe życie.
2018-07-16, 15:00 Nowe życie na Hawajach, odc. 7/13 Logo HGTV
2018-07-15, 19:00 Nowe życie na Hawajach, odc. 6/13 Logo HGTV
Według agentów nieruchomości nie trzeba być bogatym, żeby zamieszkać na Hawajach, trzeba tylko bardzo tego chcieć. Każdy może znaleźć tam miejsce dla siebie. Niezależnie czy chce mieszkać w małej drewnianej chatce czy w wielkiej posiadłości z ogromnym ogrodem. Na tych wyspach liczy się przede wszystkim widok. Agenci nieruchomości spełnią marzenie każdego, kto zdecydował się porzucić się dotychczasowe życie i zacząć wszystko od nowa na hawajskich wyspach. Veronica i Scott Rahn zawsze byli zapalonymi podróżnikami. Odwiedzili większość z 50 stanów, ale zakochali się w Hawajach i wkrótce zdecydowali się przenieść tam na stałe. Chociaż Rahowie wiedzą, czego pragną od swojego domu, to nie mogą postanowić gdzie ten dom ma się znajdować Więc zwracają się do agenta Hawaii Life, Jene Green, aby ta, pokazała im Kauai i pomogła im zbadać Wielką Wyspę, aby mogli ostatecznie zadecydować, która wyspa im najbardziej odpowiada i zacząć żyć na Hawajach.
2018-07-09, 15:30 Nowe życie na Hawajach, odc. 5/13 Logo HGTV
Według agentów nieruchomości nie trzeba być bogatym, żeby zamieszkać na Hawajach, wystarczy tylko bardzo tego chcieć. Każdy może znaleźć tam miejsce dla siebie. Niezależnie od tego, czy chce mieszkać w małej drewnianej chatce, czy w przestronnej posiadłości z wielkim ogrodem. Oahu, Kauai, Maui czy Wielka Wyspa na Hawajach, to tylko nieliczne z cudownie malowniczych miejsc w tym wyspiarskim regionie. Liczy się tutaj przede wszystkim widok. Agenci nieruchomości spełnią marzenie każdego, kto zdecydował się porzucić dotychczasowe życie i zacząć wszystko od nowa na hawajskich wyspach. Shirley Edwards to mama, która samodzielnie wychowywała trzech synów. Teraz, kiedy wszyscy wyprowadzili się z domu, postanawia opuścić zimny Boston i zamieszkać w przyjemniejszym miejscu. Wybór pada na Big Island, na Hawajach.
2018-07-09, 15:00 Nowe życie na Hawajach, odc. 6/13 Logo HGTV
2018-07-08, 19:00 Nowe życie na Hawajach, odc. 5/13 Logo HGTV
Według agentów nieruchomości nie trzeba być bogatym, żeby zamieszkać na Hawajach, trzeba tylko bardzo tego chcieć. Każdy może znaleźć tam miejsce dla siebie. Niezależnie czy chce mieszkać w małej drewnianej chatce czy w wielkiej posiadłości z ogromnym ogrodem. Na tych wyspach liczy się przede wszystkim widok. Agenci nieruchomości spełnią marzenie każdego, kto zdecydował się porzucić się dotychczasowe życie i zacząć wszystko od nowa na hawajskich wyspach. John i Jason od dłuższego czasu są w pewien sposób połączeni z Hawajami. Teraz w końcu mają szanse przeprowadzić się do tego rajskiego miejsca.
2018-07-02, 15:30 Nowe życie na Hawajach, odc. 4/13 Logo HGTV
Według agentów nieruchomości nie trzeba być bogatym, żeby zamieszkać na Hawajach, wystarczy tylko bardzo tego chcieć. Każdy może znaleźć tam miejsce dla siebie. Niezależnie od tego, czy chce mieszkać w małej drewnianej chatce, czy w przestronnej posiadłości z wielkim ogrodem. Oahu, Kauai, Maui czy Wielka Wyspa na Hawajach, to tylko nieliczne z cudownie malowniczych miejsc w tym wyspiarskim regionie. Liczy się tutaj przede wszystkim widok. Agenci nieruchomości spełnią marzenie każdego, kto zdecydował się porzucić dotychczasowe życie i zacząć wszystko od nowa na hawajskich wyspach. Greg i Emily Bryan pracują w college'u w małym miasteczku Akron, w stanie Ohio. Dostali ofertę zmiany szkoły na jedną z placówek na Hawajach. Razem z dwójką swoich dzieci wyruszają na cudowne wyspy by zacząć nowe życie.
2018-07-02, 15:00 Nowe życie na Hawajach, odc. 5/13 Logo HGTV
2018-07-01, 19:00 Nowe życie na Hawajach, odc. 4/13 Logo HGTV
Według agentów nieruchomości nie trzeba być bogatym, żeby zamieszkać na Hawajach, trzeba tylko bardzo tego chcieć. Każdy może znaleźć tam miejsce dla siebie. Niezależnie czy chce mieszkać w małej drewnianej chatce czy w wielkiej posiadłości z ogromnym ogrodem. Na tych wyspach liczy się przede wszystkim widok. Agenci nieruchomości spełnią marzenie każdego, kto zdecydował się porzucić się dotychczasowe życie i zacząć wszystko od nowa na hawajskich wyspach. Lewis i Kirsten Paragona całe swoje życie spędzili na przedmieściach Massachusetts. Przeprowadzka na Hawaje to zawsze było ich marzenie. Teraz mają szanse je spełnić!
2018-06-25, 15:30 Nowe życie na Hawajach, odc. 3/13 Logo HGTV
Według agentów nieruchomości nie trzeba być bogatym, żeby zamieszkać na Hawajach, wystarczy tylko bardzo tego chcieć. Każdy może znaleźć tam miejsce dla siebie. Niezależnie od tego, czy chce mieszkać w małej drewnianej chatce, czy w przestronnej posiadłości z wielkim ogrodem. Oahu, Kauai, Maui czy Wielka Wyspa na Hawajach, to tylko nieliczne z cudownie malowniczych miejsc w tym wyspiarskim regionie. Liczy się tutaj przede wszystkim widok. Agenci nieruchomości spełnią marzenie każdego, kto zdecydował się porzucić dotychczasowe życie i zacząć wszystko od nowa na hawajskich wyspach. Świeżo poślubieni Daniel i Keala mieszkają w malutkim domu na Honolulu. Teraz są gotowi na zmiany - pragną przeprowadzić się na większy metraż, aby powiększyć swoją rodzinę. David Buck, miejscowy agent nieruchomości, pomoże znaleźć im idealne miejsce.
2018-06-25, 15:00 Nowe życie na Hawajach, odc. 4/13 Logo HGTV
2018-06-24, 19:00 Nowe życie na Hawajach, odc. 3/13 Logo HGTV

Emisje archiwalne Nowe życie na Hawajach

Emisja Nowe życie na Hawajach miała miejsce:

2018-06-18, 15:30 Nowe życie na Hawajach, odc. 2/13 Logo HGTV
2018-06-18, 15:00 Nowe życie na Hawajach, odc. 3/13 Logo HGTV
2018-06-17, 19:00 Nowe życie na Hawajach, odc. 2/13 Logo HGTV
2018-06-11, 15:30 Nowe życie na Hawajach, odc. 1/13 Logo HGTV
2018-06-11, 15:00 Nowe życie na Hawajach, odc. 2/13 Logo HGTV
2018-06-10, 19:00 Nowe życie na Hawajach, odc. 1/13 Logo HGTV
2018-06-04, 15:30 Nowe życie na Hawajach, odc. 13 Logo HGTV
2018-06-04, 15:00 Nowe życie na Hawajach, odc. 1/13 Logo HGTV
2018-06-03, 19:00 Nowe życie na Hawajach, odc. 13 Logo HGTV
2018-05-28, 15:30 Nowe życie na Hawajach, odc. 12/13 Logo HGTV

Emisja w stacjach

Nowe życie na Hawajach można obejrzeć w:

Emisje w: HGTV

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info