Reklama

Odlotowy ogród godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Odlotowy ogród

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Odlotowy ogród będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2018-07-19

07:55 Odlotowy ogród, odc. 2/8 Logo HGTV
Dominik Strzelec to pasjonat ogrodów z głową wypełnioną pączkującymi pomysłami. Potrafi sprawić, że bohaterowie pokochają zieleń, a ich przydomowe działki zyskają miano „Odlotowego ogrodu”. "Odlotowy Ogród" to program dla każdego, kto marzy o własnym magicznym miejscu, w którym może zorganizować przyjęcie albo znaleźć chwilę wytchnienia po ciężkim dniu. O miejscu, do którego zawsze chce się wracać. Co zrobić, jeśli ogród jest zarośnięty chwastami, zalegają w nim sterty niepotrzebnych śmieci albo jest po prostu brzydki ? Wtedy trzeba wezwać na pomoc Dominika Strzelca. Zdiagnozuje problem, przystąpi do działania i udowodni, że kluczem do sukcesu jest dobrze przemyślany projekt. A co najważniejsze, potrzebuje na to tylko 2 dni i 5 tysięcy złotych. Zawsze wrażliwy na potrzeby rodziny, potrafi być jednocześnie stanowczy i zdeterminowany, aby odmienić ich ogród. , napisy
/ Polska / program
08:25 Odlotowy ogród, odc. 3/8 Logo HGTV
Polska program

2018-07-20

23:00 Odlotowy ogród, odc. 1/13 Logo HGTV
Dominik Strzelec jest pasjonatem ogrodów i wszelkiej roślinności. Potrafi odmienić nudną, zaniedbaną czy niewymiarową działkę w funkcjonalny, magiczny ogród. Co więcej, wystarczą mu na to tylko trzy dni! „Odlotowy ogród" to program pełen praktycznych porad, zaskakujących metamorfoz i humoru. Dominik odmieni aż 13 polskich ogrodów i pokaże w jakim pięknym otoczeniu można mieszkać. U bohaterów programu powstaną altany, oczka wodne, tarasy, płoty i strefy dla dzieci. Każdy zielony zakątek będzie skrojony na miarę właściciela. Widzowie natomiast zobaczą jak łatwa i przyjemna może być praca w ogrodzie. Rodzina policjanta w małym mieście nie ma lekko. Ktoś podpalił im garaż ze wszystkimi sprzętami sportowymi. Pan domu i dzieci uwielbiają sport i chcieliby w ogrodzie spędzać czas bardzo aktywnie. Pani domu - Urszula, od wielu lat marzy o oczku wodnym, na które mogła by patrzeć godzinami. Brak porozumienia w tej kwestii doprowadził do tego, że w siedmioletnim ogrodzie bohaterów nie ma niczego oprócz szpetnej trawy. Dzięki Dominikowi nadarza się okazja by spełnić ogrodowe pragnienia całej rodziny. Są to urodziny pani domu. Cała rodzina będzie świętować, ale podczas ciężkiej pracy. Czy będą zadowoleni z efektu? "Nidzica"
/ Polska / program
Reklama

2018-07-21

05:30 Odlotowy ogród, odc. 13 Logo TTV
Nasza bohaterka Magda, po wielu latach mieszkania w Egipcie wróciła z dziećmi do Polski. Tęskni za kaktusami, piaskiem oraz wolnością i radością. Plaża w ogrodzie pod Warszawą? Czemu nie! W Odlotowym Ogrodzie wszystko jest możliwe….A już z pewnością dzięki Dominikowi. "Piaseczno"
/ Polska / program

2018-07-22

08:25 Odlotowy ogród, sez. 4, odc. 1/6 Logo TTV
Dominik Strzelec, na specjalne życzenie zakochanych w ogrodach widzów, powróci z programem ODLOTOWY OGRÓD. Charyzmatyczny ekspert ogrodnictwa w nowej serii programu „Odlotowy ogród” odwiedzi sześć niezwykłych rodzin, którym pomoże uporać się z ich przydomowym kawałkiem zieleni. W każdym przypadku Dominik i jego ekipa mają trzy dni na metamorfozę ogrodu. Pracują dzień i noc, często mając za przeciwnika kapryśną pogodę. Ale i ta nie jest straszna, jeśli się spełnia w realizacji swojej pasji. Dominik powraca z niesamowitą energią oraz z ulubioną ekipą, w której skład wchodzi m.in. pan Jerzy, czyli tata Dominika. W tym sezonie odwiedzimy m.in. Będków w województwie łódzkim, wieś Adamowiznę w województwie mazowieckim oraz rodzinne miasto Dominika, czyli Piłę.
/ Polska / program
10:36 Odlotowy ogród, odc. 2/13 Logo HGTV
Dominik Strzelec jest pasjonatem ogrodów i wszelkiej roślinności. Potrafi odmienić nudną, zaniedbaną czy niewymiarową działkę w funkcjonalny, magiczny ogród. Co więcej, wystarczą mu na to tylko trzy dni! „Odlotowy ogród" to program pełen praktycznych porad, zaskakujących metamorfoz i humoru. Dominik odmieni aż 13 polskich ogrodów i pokaże w jakim pięknym otoczeniu można mieszkać. U bohaterów programu powstaną altany, oczka wodne, tarasy, płoty i strefy dla dzieci. Każdy zielony zakątek będzie skrojony na miarę właściciela. Widzowie natomiast zobaczą jak łatwa i przyjemna może być praca w ogrodzie. W Ożarowie Mazowieckim, w pięknym zabytkowym dworku z 1912 roku mieszka Kasia i Adam. Ich piękny choć zaniedbany przez wiele lat ogród jest domem i schronieniem dla wielu dzikich zwierząt: wiewiórek, jeży , różnorodnych gatunków ptaków czy okolicznych dachowców. Para prowadzi dość otwarty dom i chętnie gości pasjonatów zabytków: studentów ASP, którzy chętnie ich dom rysuja czy fotografują. Kasię i Adama dzieli spora, bo ponad 20 letnia różnica wieku. Pierwsza żona Adama zmarła na raka i ten został z dworkiem sam. Kiedy w jego życiu pojawiła się Kasia, wniosła do tego domu dużo miłości i dbałości. Duży ogród ze starodrzewiem stał się jednak wyzwaniem ponad jej siły, dlatego poprosiła o pomoc Dominika. Jej celem jest w ich ogrodzie panowała styl angielski z nutą romantyzmu. Co na to ekipa Dominika? Czy sprostają oczekiwaniom bohaterów? Przekonamy się już w drugim odcinku Odlotowego Ogrodu. "Ożarów"
/ Polska / program
11:00 Odlotowy ogród, odc. 1/13 Logo HGTV
Polska program

2018-07-23

21:00 Odlotowy ogród, odc. 2/13 Logo HGTV
Polska program

2018-07-24

08:00 Odlotowy ogród, odc. 4/8 Logo HGTV
Polska program
08:30 Odlotowy ogród, odc. 5/8 Logo HGTV
Polska program
18:05 Odlotowy ogród, sez. 2, odc. 6/8 Logo TTV
Polska program

2018-07-25

08:25 Odlotowy ogród, odc. 6/8 Logo HGTV
Polska program
18:05 Odlotowy ogród, sez. 2, odc. 7/8 Logo TTV
Polska program

2018-07-26

07:55 Odlotowy ogród, odc. 7/8 Logo HGTV
Polska program
08:25 Odlotowy ogród, odc. 8 Logo HGTV
Polska program
Reklama

2018-07-27

23:00 Odlotowy ogród, odc. 2/13 Logo HGTV
Polska program

2018-07-28

05:30 Odlotowy ogród, sez. 4, odc. 1/6 Logo TTV
Polska program

2018-07-29

08:25 Odlotowy ogród, sez. 4, odc. 2/6 Logo TTV
Justyna to niesamowicie sympatyczna i tryskająca optymizmem kobieta, na co dzień pracująca w jednej z warszawskich korporacji. W warszawskich Włochach mieszka wraz z narzeczonym Rafałem, który w związku z pracą bardzo dużo podróżuje. Aktualnie jest w USA. Justyna chciała zrobić Rafałowi niespodziankę i zaskoczyć go pięknym ogródkiem. Dlatego też poprosiła o pomoc Dominika i jego ekipę. Zobaczcie jak piękny i nowoczesny ogród przygotował Dominik dla niespodziewającego się nic Rafała.
/ Polska / program
10:36 Odlotowy ogród, odc. 3/13 Logo HGTV
Bohaterowie odcinka swój nowy, wymarzony i wyczekany dom kupili pod Lublinem. Na kameralnym i cichym osiedlu z dala od zgiełku miasta. Miało być pięknie! Jednak okazało się, że sąsiedzi nie chcą widzieć naszych bohaterów i w zależności od nastroju zarzucają na siatkę albo przedziwne zasłony albo folie i inne dziwne konstrukcje. Spór trwał kilka miesięcy i zrobiło się jeszcze bardziej nieprzyjemnie. Sąsiedzi się nienawidzą, a kością niezgody wciąż jest płot. W epicentrum konfliktu wkracza Dominik z ekipą i planuje pogodzić zwaśnione strony. Czy jest szansa na sukces? Nie będzie lekko. "Lublin"
/ Polska / program
11:00 Odlotowy ogród, odc. 2/13 Logo HGTV
Polska program

2018-07-30

21:00 Odlotowy ogród, odc. 3/13 Logo HGTV
Polska program

2018-07-31

08:00 Odlotowy ogród, odc. 1/12 Logo HGTV
Dwa dni, pięć tysięcy złotych i jeden ogrodnik. Jaki jest efekt takiego połączenia? Na pewno odlotowy! Na antenie TTV będzie można oglądać Dominika Strzelca i jego ogrodowe metamorfozy. W programie „Odlotowy ogród” Dominik w atrakcyjny sposób pokazuje, jak odmienić zaniedbaną przydomową działkę w piękny, funkcjonalny ogród. Przedstawia praktyczne rozwiązania i podpowiada, jak dbać o rośliny. Radzi sobie z każdym ogrodowym wyzwaniem! W każdym odcinku Dominik przeprowadza jedną metamorfozę i co ważne - zajmuje mu to tylko dwa dni! „Odlotowy ogród” to dynamiczny program, pełen praktycznych porad, zaskakujących zmian i humoru. Dostarcza nie tylko cennych informacji, ale także rozrywki. Odmienia polskie ogrody i pokazuje, w jakiej pięknej przestrzeni możemy żyć. "Tomaszów Mazowiecki". Ogród, to miejsce w którym rodzina może zaznać relaksu na łonie natury lub po prostu urządzić grilla dla znajomych. Ale co zrobić, jeśli brakuje środków i koncepcji na aranżację ? Dominik został poproszony o pomoc przez Joannę i Tomka, którzy w natłoku spraw związanych z remontem domu, po prostu nie mieli czasu i siły zająć się swoim zielonym azylem. Na szczęście zawsze można liczyć na wsparcie wojskowe. Efekty możecie zobaczyć już wkrótce. , napisy
/ Polska / program
08:30 Odlotowy ogród, odc. 2/12 Logo HGTV
"Piła". Marzena jest ekspertem w robieniu niespodzianek. W tajemnicy przed rodzicami Elżbietą i Marianem, poprosiła Dominika o pomoc w realizacji metamorfozy ich ogrodu. Rodzice Marzeny chcieliby odpoczywać w pięknym i zadbanym ogrodzie, nie wymagającym dużych nakładów pracy. Niestety brakuje im funduszy na realizację tego marzenia. Zadanie nie jest łatwe, ale Dominik lubi wyzwania. , napisy
/ Polska / program
18:05 Odlotowy ogród, sez. 2, odc. 8 Logo TTV
Polska program

2018-08-01

08:25 Odlotowy ogród, odc. 3/12 Logo HGTV
"Warszawa Grochów". W tym odcinku, Dominik odwiedzi panią psycholog, która po godzinach jest pasjonatką tańca afrykańskiego. Wiola traktowała swój ogródek jak plantację mlecza, co zdecydowanie psuło jej kontakty z sąsiadami. Ogród o niedużym metrażu, ale dużych możliwościach, zainspirował Dominika do wykorzystania ciekawych materiałów. Warunkiem było uzyskanie estetycznego i łatwego w utrzymaniu ogrodu, który wieczorem może stać się sceną dla... ale to już zobaczcie sami. , napisy
/ Polska / program
18:05 Odlotowy ogród, sez. 4, odc. 1/6 Logo TTV
Polska program

2018-08-02

07:55 Odlotowy ogród, odc. 4/12 Logo HGTV
"Dziekanów Leśny". Tym razem, nasz ogrodowy specjalista odwiedził młode małżeństwo z Dziekanowa Leśnego. Aneta i Dominik tuż po ślubie zamieszkali w wymarzonym segmencie ze 100 m ogrodem, a w zasadzie miejscem na ogród. Teren ten najchętniej odwiedzał nieproszony czworonożny sąsiad, poza tym nie działo się nic. Długa wąska działka stanowiła nie lada wyzwanie, a pogoda nie ułatwiała Dominikowi zadania. Czy udało mu się zakończyć prace w dwa dni ? , napisy
/ Polska / program
08:25 Odlotowy ogród, odc. 5/12 Logo HGTV
"Piła 2". W tym odcinku Dominik podjął się metamorfozy ogrodu Asi i Mariusza w Pile. Małżeństwo kupiło stary dom do generalnego remontu. Niestety remont pochłonął wszystkie ich środki i ciągnie się już od roku. Ogród stał się miejscem składowania gruzu i przypomina raczej plac budowy niż zieloną oazę. Dodatkowo brak w nim ogrodzenia. Trawnik, a raczej to co go przypomina, jest nierówny i zachwaszczony, a gospodarze nie mają koncepcji jak miałby wyglądać i jakie rośliny miałyby w nim rosnąć... , napisy
/ Polska / program

2018-08-03

23:00 Odlotowy ogród, odc. 3/13 Logo HGTV
Polska program

2018-08-04

02:40 Odlotowy ogród, odc. 1/12 Logo TTV
Polska program
Reklama
03:10 Odlotowy ogród, sez. 4, odc. 1/6 Logo TTV
Polska program
05:30 Odlotowy ogród, sez. 4, odc. 2/6 Logo TTV
Polska program

2018-08-05

08:25 Odlotowy ogród, sez. 4, odc. 3/6 Logo TTV
Polska program
10:36 Odlotowy ogród, odc. 4/13 Logo HGTV
Marcin i Adrian zakochali się w sobie, a chwilę później Marcin, który jest marynarzem wypłynął w długi rejs. Po powrocie zdecydowali, że dla dobra ich relacji Marcin zmieni zawód. A Adrian w podzięce za to poświęcenie zmieni ich ogród, z pomocą Dominika. Jest tylko jeden kłopot, gdyż Marcin jest alergikiem i w ogrodzie nie może być traw. Czy w trzy dni uda się zmienić prostokątną działkę w piękną portową marinę? Dominik lubi takie wyzwania. "Banino"
/ Polska / program
11:00 Odlotowy ogród, odc. 3/13 Logo HGTV
Polska program

2018-08-06

21:00 Odlotowy ogród, odc. 4/13 Logo HGTV
Polska program

2018-08-07

08:00 Odlotowy ogród, odc. 6/12 Logo HGTV
"Falenty". Dominik pojechał z wizytą do Sylwii i Marcina, którzy od pewnego czasu mieszkają w podwarszawskich Falentach Nowych. Zajęty pracą zawodową Marcin i Sylwia, która zajmuje się wychowaniem dwójki dzieci, marzą o miejscu, gdzie w ciszy i spokoju mogliby się relaksować przy porannej kawie, a dzieci mogłyby się bawić. Niestety w natłoku codziennych obowiązków nie mają siły zająć się ogrodem, w którym po deszczu tworzy się istne grzęzawisko, a wysoki taras stanowi zagrożenie dla bezpieczeństwa dzieci. Dominik musi sprawić, aby zaniedbany plac stał się ogrodem dającym rodzinie wytchnienie i radość z wspólnie spędzanego czasu. , napisy
/ Polska / program
08:30 Odlotowy ogród, odc. 7/12 Logo HGTV
"Poddębie". W tym odcinku Dominik odwiedził Kasię i Waldka, którzy kilka lat temu kupili dom położony w malowniczym miejscu nad Narwią. Przebudowa i remont domu zajęły im dużo czasu i uszczupliły zasoby finansowe. Do uporządkowania pozostał jeszcze ogród, w którym królują chwasty i zalega stary fundament. Problem stanowi też rozpadający się taras. Kasia i Waldek prowadzą bogate życie towarzyskie, a ich dom zawsze tętni życiem. Ogród to miejsce, w którym chcieliby wspólnie spędzać czas ze znajomymi, a ich dzieci mogłyby bezpiecznie się bawić. Kasia i Waldek nie mają pomysłu na metamorfozę, więc wezwali na pomoc Dominika. , napisy
/ Polska / program
18:05 Odlotowy ogród, sez. 4, odc. 2/6 Logo TTV
Polska program

2018-08-08

08:25 Odlotowy ogród, odc. 8/12 Logo HGTV
"Reńska Wieś". W tym odcinku Dominik pojechał do Pani Marii do Reńskiej Wsi. Pani Maria porusza się na wózku inwalidzkim, który uniemożliwia jej samodzielne dbanie o nisko położone rośliny, a nieutwardzona i nierówna nawierzchnia stanowi problem przy poruszaniu się po ogrodzie. Dominik ma już pomysł, jak pomóc Pani Marii i sprawić, aby ogród był miejscem, w którym z radością będzie spędzała czas dbając o rośliny i spotykając się ze znajomymi. Ogromnym wsparciem dla Dominika będzie tajemniczy Pan Marian… , napisy
/ Polska / program
18:05 Odlotowy ogród, sez. 4, odc. 3/6 Logo TTV
Polska program

2018-08-09

07:55 Odlotowy ogród, odc. 9/12 Logo HGTV
"Wrocław". W tym odcinku Dominik odwiedził Wrocław. Doris i Radek uwielbiają podróże, sport i spotkania towarzyskie. Ich życie niedługo ulegnie dużej zmianie. Na świat przyjdzie ich pierwsze upragnione dziecko. Marzeniem Doris i Radka jest ogród, w którym będą mogli spędzać czas z dzieckiem i urządzać spotkania z przyjaciółmi. Dominik chce zapewnić im optymalne warunki do wypoczynku i rozrywki. , napisy
/ Polska / program
08:25 Odlotowy ogród, odc. 10/12 Logo HGTV
"Facimiech". Facimiech to mała miejscowość położona niedaleko Krakowa. Stefania i Stanisław niebawem obchodzą 50 rocznicę ślubu. Ich córka Agnieszka chciałaby im sprawić z tej okazji niespodziankę. Poprosiła Dominika, żeby przyjechał i zmienił ogród rodziców w pełną kwiatów i zieleni oazę, w której będą mogli spędzać czas z rodziną. , napisy
/ Polska / program

2018-08-10

23:00 Odlotowy ogród, odc. 4/13 Logo HGTV
Polska program

2018-08-11

02:40 Odlotowy ogród, odc. 2/12 Logo TTV
Polska program
03:10 Odlotowy ogród, sez. 4, odc. 3/6 Logo TTV
Polska program
05:30 Odlotowy ogród, sez. 4, odc. 3/6 Logo TTV
Polska program

2018-08-12

08:25 Odlotowy ogród, sez. 4, odc. 4/6 Logo TTV
Pan Andrzej z żoną Kamilą i synem Sebastianem mieszkają w rodzinnym mieście Dominika, Pile. Pani Kamila gra na wiolonczeli, Sebastian na skrzypcach, a pan Andrzej na akordeonie. Pan Andrzej i pani Kamila od dłuższego czasu zbierają na profesjonalne skrzypce dla syna, które pozwolą mu rozwijać się dalej w zawodzie skrzypka. Marzenia o nowym instrumencie pochłaniają całe oszczędności, stąd pomysł żeby zgłosić się do programu "Odlotowy ogród”. Zobaczcie jak Dominik poradzi sobie w swoich rodzinnych stronach z ogrodem dla muzyków.
/ Polska / program
10:36 Odlotowy ogród, odc. 5/13 Logo HGTV
#prepersi #indonezyjska księżniczka #altana z piwniczką #warzywnik #rośliny na dachu Na skraju mazurskiego lasu żyją sobie Piotr i Klaudia oraz ich kilkuletnia córeczka. Nazywają siebie prepersami, co oznacza, że chcą być przygotowani na przetrwanie podczas kataklizmu. Bez prądu, żywności czy wody. Pewnie nie są jedynymi, którzy tak praktycznie podchodzą do tematu, jednak to co wyróżnia tę rodzinę to niezwykłe pochodzenie Klaudii. Żona Piotra jest indonezyjską księżniczką, a Piotr deklaruje jej codzienne całowanie stóp. Jakiego ogrodu potrzebuje ta rodzina? Kwiecistego i pięknego zagajnika jak z bajki czy praktycznego, wytrzymałego schronu? Dominik stanie na wysokościach i sięgnie do korzeni, aby zadowolić prepersów spod Olsztyna. "Naglady"
/ Polska / program
11:00 Odlotowy ogród, odc. 4/13 Logo HGTV
Polska program

2018-08-13

21:00 Odlotowy ogród, odc. 5/13 Logo HGTV
Polska program

2018-08-14

08:00 Odlotowy ogród, odc. 11/12 Logo HGTV
"Jaworzno". Za domem Iwony i Ryszarda znajduje się skrzętnie ukryte pole chwastów, które stanowi doskonały wybieg dla psów, ale kompletnie nie nadaje się na miejsce wypoczynku. Iwona i Ryszard nie mają siły i pomysłu na to, jak zmienić zaniedbaną przestrzeń w oazę spokoju i miejsce spotkań rodzinnych. Na pomoc rusza Dominik, którego zadaniem jest stworzyć ogród, który jednocześnie będzie cieszył oczy i będzie łatwy w utrzymaniu. , napisy
/ Polska / program
08:30 Odlotowy ogród, odc. 12 Logo HGTV
"Wolica". Ogród. Zielony, przyjazny zakątek, w którym możemy odpocząć i się zrelaksować, to marzenie wielu rodzin. Olga i Robert mają ogród, ale w natłoku obowiązków nie mają czasu, aby go zaaranżować i przekształcić w miejsce dostosowane do potrzeb rodziny z trójką dzieci. Dominik postanowił pomóc im w stworzeniu przestrzeni, w której znajdzie się miejsce na wspólny rodzinny obiad i kącik, w którym można odpocząć po trudach całego dnia. , napisy
/ Polska / program
18:05 Odlotowy ogród, sez. 4, odc. 4/6 Logo TTV
Polska program

2018-08-15

09:55 Odlotowy ogród, odc. 1/6 Logo HGTV
Polska program
10:25 Odlotowy ogród, odc. 2/6 Logo HGTV
Polska program

2018-08-16

07:55 Odlotowy ogród, odc. 1/8 Logo HGTV
Polska program

2018-08-17

23:00 Odlotowy ogród, odc. 5/13 Logo HGTV
Polska program

2018-08-18

02:40 Odlotowy ogród, odc. 3/12 Logo TTV
Polska program
03:10 Odlotowy ogród, sez. 4, odc. 4/6 Logo TTV
Polska program
05:30 Odlotowy ogród, sez. 4, odc. 4/6 Logo TTV
Polska program

2018-08-19

08:25 Odlotowy ogród, sez. 4, odc. 5/6 Logo TTV
W 5. odcinku "Odlotowego ogrodu" Dominik Strzelec zawita do Modliczki niedaleko Krakowa. Mieszka tam rodzina z pięciorgiem dzieci i psem. Pani Kasia jest psychologiem i doradca¶ zawodowym, pan Paweł jest listonoszem. Pragną by ogródek stal się miejscem wymarzonego relaksu, w którym każdy ma swoje ulubione miejsce. Dostęp do ogrodu jest nieco skomplikowany. Spora gromadka dzieci sprawia, ze w ogrodzie bezładnie porozmieszczane są piaskownica, trampolina, huśtawka. Pies skutecznie niszczy trawę w całym ogrodzie. Jakie rozwiązanie zaproponuje Dominik. Czy każdy znajdzie swoje miejsce?
/ Polska / program
10:36 Odlotowy ogród, odc. 6/13 Logo HGTV
#para bez dzieci #psy w ogrodzie #straszny syf #taras dla ludzi #babcia #wspomnienia W ogrodzie opanowanym przez psy nie ma już miejsca dla naszych bohaterów. Codziennie sprzątają po sforze adoptowanych pupili: sierść, zniszczenia no i nawóz… Po kilku latach poświęconych komfortowi zwierząt, doszli do wniosku, że miło byłoby zaprosić czasem znajomych na grilla, a w tej chwili jest to niemożliwe. Para zwróciła się po pomoc do Dominika, który postara się wyznaczyć terytorium niesfornej gromadce i odseparować ich od towarzyskich właścicieli posesji. Dom odziedziczony po babci to grunt pod wspomnienia oraz drzewa zasadzone przez ich bliskich. Okazuje się, że te na drzewa nie ma jednak miejsca w projekcie Dominika… Czy spotkanie z racjonalnym i praktycznym Dominikiem będzie łatwe dla przyzwyczajonych do zastanego bałaganu bohaterów? Czy znajdzie się wreszcie miejsce dla ludzi w tym ogrodzie? "Bełdów"
/ Polska / program
11:00 Odlotowy ogród, odc. 5/13 Logo HGTV
Polska program

2018-08-20

21:00 Odlotowy ogród, odc. 6/13 Logo HGTV
Polska program

2018-08-21

08:00 Odlotowy ogród, odc. 2/8 Logo HGTV
Polska program
08:30 Odlotowy ogród, odc. 3/8 Logo HGTV
Polska program
18:05 Odlotowy ogród, sez. 4, odc. 5/6 Logo TTV
Polska program

2018-08-22

08:25 Odlotowy ogród, odc. 4/8 Logo HGTV
Polska program
18:05 Odlotowy ogród, sez. 4, odc. 6 Logo TTV
Polska program

2018-08-23

07:55 Odlotowy ogród, odc. 5/8 Logo HGTV
Polska program

2018-08-24

23:00 Odlotowy ogród, odc. 6/13 Logo HGTV
Polska program

2018-08-25

02:40 Odlotowy ogród, odc. 4/12 Logo TTV
Polska program
03:10 Odlotowy ogród, sez. 4, odc. 6 Logo TTV
Polska program
05:30 Odlotowy ogród, sez. 4, odc. 5/6 Logo TTV
Polska program

2018-08-26

08:25 Odlotowy ogród, sez. 4, odc. 6 Logo TTV
Polska program
10:36 Odlotowy ogród, odc. 7/13 Logo HGTV
Trzy pokolenia kobiet w jednym domu to jest sytuacja niezwykła, tym bardziej, że panie muszą liczyć wyłącznie na siebie. Babcia uwielbia krzyżówki, mama ma dar jasnowidzenia, a córka pisze bloga o relacjach damsko męskich. Panie marzą o saloniku pod chmurką i pięknej trawie, ale nie potrafią zrobić tego same. Tu potrzebny będzie silny biceps. Babcia poprosiła o pomoc Dominika. Ale kto pomoże Dominikowi ogarnąć zaniedbane domostwo w trzy dni? Czy on i jego ekipa wniosą trochę męskiej siły i krzepy do tej rodziny? "Sieradz"
/ Polska / program
11:00 Odlotowy ogród, odc. 6/13 Logo HGTV
Polska program

2018-08-27

21:00 Odlotowy ogród, odc. 7/13 Logo HGTV
Polska program

2018-08-28

08:00 Odlotowy ogród, odc. 6/8 Logo HGTV
Polska program
08:30 Odlotowy ogród, odc. 7/8 Logo HGTV
Polska program
18:05 Odlotowy ogród, odc. 1/13 Logo TTV
Polska program

2018-08-29

08:25 Odlotowy ogród, odc. 8 Logo HGTV
Polska program
18:05 Odlotowy ogród, odc. 2/13 Logo TTV
Polska program

2018-08-30

07:55 Odlotowy ogród, odc. 1/12 Logo HGTV
Polska program
08:25 Odlotowy ogród, odc. 2/12 Logo HGTV
Polska program

2018-08-31

23:00 Odlotowy ogród, odc. 7/13 Logo HGTV
Polska program

2018-09-01

03:00 Odlotowy ogród, odc. 5/12 Logo TTV
Polska program
03:30 Odlotowy ogród, odc. 2/13 Logo TTV
Polska program
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Odlotowy ogród. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Odlotowy ogród w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 170 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Odlotowy ogród.

Emisja w stacjach

Odlotowy ogród można obejrzeć w:

Emisje w: HGTV, TTV

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info