Opowieść wiecznie żywa godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Opowieść wiecznie żywa

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Opowieść wiecznie żywa będzie miała miejsce:

2017-11-18

09:50 Zapisz 2017-11-18 09:50:00 2017-11-18 10:00:00 Europe/Warsaw Opowieść wiecznie żywa - Brak wyboru Więcej Opowieść wiecznie żywa pod adresem: http://programtv.naziemna.info/program/audycja/Opowieść+wiecznie+żywa TV Trwam Opowieść wiecznie żywa - Brak wyboru Logo TV Trwam
Opowieści biblijne, których przesłanie, pomimo upływu lat, pozostaje wciąż aktualne.
Czas trwania: 7min. / Holandia / 1995 / serial animowany
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Opowieść wiecznie żywa. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Opowieść wiecznie żywa w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 160 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie.

Emisja w stacjach

Opowieść wiecznie żywa można obejrzeć w:

Emisje w: TV Trwam

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info