Reklama

Ostatni prawdziwy mężczyzna godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Ostatni prawdziwy mężczyzna

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Ostatni prawdziwy mężczyzna będzie miała miejsce:

2018-03-24

08:15 Ostatni prawdziwy mężczyzna 6, odc. 7 - Panna młoda z piekła rodem kontra Baxterowie Logo FOX Comedy
Do ślubu coraz bliżej, a Mandy stopniowo zmienia się w pannę młodą z piekła rodem. Nieoczekiwanie zwalnia człowieka odpowiedzialnego za organizację wesela, zmusza całą rodzinę do pomocy i nie pozwala Kyle'owi założyć tenisówek do garnituru. Ed ma dość jej zachowania, więc postanawia zrezygnować z udziału w uroczystości. Teraz Mandy musi jak najszybciej znaleźć nowego drużbę. Ostatecznie przyszła panna młoda uświadamia sobie, że tak naprawdę w tym ważnym dniu jedyne, czego będzie potrzebować, to obecność bliskich i miłość Kyle'a.
Czas trwania: 25min. / USA / 2016 / serial komediowy
08:40 Ostatni prawdziwy mężczyzna 6, odc. 8 - Samochód mojego ojca Logo FOX Comedy
Mike chce odkupić od Chucka samochód, który ten odziedziczył po swoim zmarłym ojcu. Niestety, Joe ma podobny pomysł. Kyle przynosi do domu Baxterów rodzinną pamiątkę związaną ze Świętem Dziękczynienia, ale Vanessa nawet nie próbuje ukryć, że przedmiot budzi w niej obrzydzenie. Kristin i Ryan muszą stworzyć nowy kodeks postępowania w domu po tym, jak okazuje się, że nowy chłopak Eve nocował w ich suterenie.
Czas trwania: 30min. / USA / 2016 / serial komediowy
09:10 Ostatni prawdziwy mężczyzna 6, odc. 9 - Drogocenne płatki śniegu Logo FOX Comedy
Zbliża się rozdanie dyplomów w szkole biznesu Mandy. Dziewczyna zwraca się do ojca z prośbą o wygłoszenie mowy podczas ceremonii. Tekst przemówienia powinien być wolny od mikroagresji i politycznie poprawny, jednak Mike nie jest pewien, czy zastosuje się do tych zasad. Cammy, przyjaciółka Eve, przybywa z wizytą. Chętnie opowiada o swoim nowym, interesującym życiu, co sprawia, że najmłodsza córka Baxterów czuje się zniechęcona.
Czas trwania: 25min. / USA / 2016 / serial komediowy
Reklama
09:35 Ostatni prawdziwy mężczyzna 6, odc. 10 - Potrzebna pomoc Logo FOX Comedy
Od czasu zwolnienia z posady nauczycielki, Vanessa doprowadza wszystkich do szału, bez przerwy wtrącając się w sprawy rodziny. Kyle i Ryan chcą się przekonać, który z nich wie więcej na temat zombie oraz działań, jakie należy podjąć w razie nadejścia apokalipsy. Vanessa nie może znaleźć dla siebie nowej pracy, co działa na nią bardzo demotywująco. Mike chce pomóc żonie, aby mogła jak najszybciej wrócić do tego, co tak bardzo kocha.
Czas trwania: 30min. / USA / 2016 / serial komediowy
10:05 Ostatni prawdziwy mężczyzna 6, odc. 11 - Na imię mi Rob Logo FOX Comedy
Zbliża się Gwiazdka. Eve na świąteczny obiad zaprasza swojego chłopaka. Dla niej to doskonała okazja, aby przedstawić go tacie i reszcie rodziny. Kiedy Mike poznaje tajemnicę Roba, zaczyna się zastanawiać, czy to rzeczywiście odpowiedni mężczyzna dla jego córki. Mandy wyznacza Kristin specjalną misję - dziewczyna ma podpowiedzieć Kyle'owi, w jaki prezent powinien się zaopatrzyć. On jednak wpada na zupełnie inny, zaskakujący pomysł.
Czas trwania: 25min. / USA / 2016 / serial komediowy

2018-03-25

10:15 Ostatni prawdziwy mężczyzna 6, odc. 12 - Trzy siostry Logo FOX Comedy
Kiedy Mike i Vanessa nie chcą dać Eve pieniędzy na zakup sprzętu do nagrywania, to Kristin wyciąga do młodszej siostry pomocną dłoń. Mike gani ją za wtrącanie się w ich metody wychowawcze, jednak dziewczyna wytyka mu, że zawsze chętnie rozpieszczał Mandy. W biurze firmy Outdoor Man Ed stawia Kyle'a w niezręcznej sytuacji. O dziwo to doświadczenie zbliża ich do siebie. Podczas obiadu w domu Baxterów Eve, Mandy i Kristin kłócą się o to, która z nich była gorzej traktowana przez rodziców. Mike i Vanessa wpadają na pomysł, jak pogodzić zwaśnione siostry.
Czas trwania: 30min. / USA / 2016 / serial komediowy
10:45 Ostatni prawdziwy mężczyzna 6, odc. 13 - Odkrywcy Logo FOX Comedy
Mike jest podekscytowany, kiedy dostaje możliwość przekazania do słynnego muzeum pewnego artefaktu. Nieoczekiwanie Ed oznajmia, że od zawsze marzył o podobnym wyróżnieniu. Mike i jego koledzy od pokera chcą razem przyszykować się do kolonoskopii. Dziewczyny planują piżama party jak za dawnych czasów. Nie biorą jednak pod uwagę tego, że Vanessa wprosi się na przyjęcie.
Czas trwania: 25min. / USA / 2016 / serial komediowy
11:10 Ostatni prawdziwy mężczyzna 6, odc. 14 - Podzielony dom Logo FOX Comedy
Mike i Vanessa mieszkają z nowożeńcami. Niestety, są zmuszeni prosić ich, aby przystopowali trochę z okazywaniem sobie uczuć. Mandy zgadza się pod warunkiem, że również jej rodzice będą bardziej dyskretni w tej kwestii. Kristen załatwia Eve występ wokalny w restauracji Outdoor Man Grill. Po pozbawionym emocji występie Ed postanawia zwolnić dziewczynę.
Czas trwania: 30min. / USA / 2016 / serial komediowy
11:40 Ostatni prawdziwy mężczyzna 6, odc. 15 - Złota rączka Logo FOX Comedy
W nadziei, że jego zięciowie wezmą się za naprawy w domu, Mike napuszcza na siebie Ryana i Kyle'a. Ku zaskoczeniu dziewczyny chłopak Eve wyznaje jej miłość.
Czas trwania: 25min. / USA / 2016 / serial komediowy
12:05 Ostatni prawdziwy mężczyzna 6, odc. 16 - Moc Logo FOX Comedy
Mike i Vanessa mają nadzieję, że Eve skupi się na rekrutacji do college'u. Oboje są bardzo zaskoczeni, kiedy dziewczyna wreszcie decyduje, na której uczelni chciałaby się uczyć. Aby uczcić pamięć zmarłego psa Eda, Kyle i Mandy zlecają wypchanie zwierzęcia. Mają po temu własne powody.
Czas trwania: 30min. / USA / 2016 / serial komediowy

2018-03-31

08:10 Ostatni prawdziwy mężczyzna 6, odc. 12 - Trzy siostry Logo FOX Comedy
Czas trwania: 30min. / USA / 2016 / serial komediowy
08:40 Ostatni prawdziwy mężczyzna 6, odc. 13 - Odkrywcy Logo FOX Comedy
Czas trwania: 25min. / USA / 2016 / serial komediowy
09:05 Ostatni prawdziwy mężczyzna 6, odc. 14 - Podzielony dom Logo FOX Comedy
Czas trwania: 30min. / USA / 2016 / serial komediowy
09:35 Ostatni prawdziwy mężczyzna 6, odc. 15 - Złota rączka Logo FOX Comedy
Czas trwania: 25min. / USA / 2016 / serial komediowy
10:00 Ostatni prawdziwy mężczyzna 6, odc. 16 - Moc Logo FOX Comedy
Czas trwania: 30min. / USA / 2016 / serial komediowy
Reklama

2018-04-01

09:00 Ostatni prawdziwy mężczyzna 6, odc. 17 - Biblioteka dla przyjaciół Logo FOX Comedy
Wayne, który zwyciężył w zorganizowanym przez firmę Outdoor Man konkursie, uważa, że we vlogach Mike'a zawarto ukryte wiadomości. Vanessa, chcąc zyskać nowych znajomych, zakłada w dzielnicy wypożyczalnię książek. Od kiedy jego żona rozpoczęła nową pracę w Los Angeles, Chuck próbuje dostosować się do swojego odmienionego życia.
Czas trwania: 30min. / USA / 2016 / serial komediowy
09:30 Ostatni prawdziwy mężczyzna 6, odc. 18 - Zabierz mnie do kościoła Logo FOX Comedy
Córki Mike'a i Vanessy od jakiegoś czasu przestały chodzić do kościoła, co bardzo martwi oboje małżonków. Państwo Baxterowie postanawiają "uatrakcyjnić" wizyty w świątyni. Ryan proponuje Kyle'owi udział w swoim podcaście. Żaden z panów nawet się nie domyśla, że audycji będą słuchały ich żony.
Czas trwania: 25min. / USA / 2016 / serial komediowy
09:55 Ostatni prawdziwy mężczyzna 6, odc. 19 - Korepetycje Logo FOX Comedy
Mike radzi żonie, by rozszerzyła działalność swojego korepetycyjnego biznesu. Vanessa bierze pod uwagę jego rady, ale denerwuje się, gdy mąż zaczyna się zbytnio wtrącać. Tymczasem Kyle postanawia, na wzór innych Baxterów, zostać dynamicznym przedsiębiorcą.
Czas trwania: 30min. / USA / 2016 / serial komediowy
10:25 Ostatni prawdziwy mężczyzna 6, odc. 20 - Pan Złota Rączka Logo FOX Comedy
Eve nie zostaje zaproszona na przyjęcie z okazji rocznicy ślubu rodziców swojego chłopaka Roba. Vanessa radzi córce, że powinna mu powiedzieć o swoich odczuciach. Mike jednak uważa inaczej. Tymczasem Kristin i Ryan uważają, że Mandy i Kyle nie poradzą sobie ze znalezieniem ukrytych wskazówek w pokoju ucieczek.
Czas trwania: 25min. / USA / 2016 / serial komediowy
10:50 Ostatni prawdziwy mężczyzna 6, odc. 21 - Zły dzień Logo FOX Comedy
Baxterowie dochodzą do wniosku, że Mandy i jej mąż powinni wyprowadzić się z ich domu. Jednak gdy Chuck przekazuje im nieoczekiwane informacje o nieobecnej matce Kyle'a, Mike zaczyna zmieniać zdanie. Tymczasem Eve mówi Ryanowi, że Boyd wymyśla historie na temat prawdziwej pracy swojego taty. Chłopiec wstydzi się również, że uczony jest w domu.
Czas trwania: 30min. / USA / 2016 / serial komediowy
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Ostatni prawdziwy mężczyzna. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Ostatni prawdziwy mężczyzna w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 160 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie.

Poprzednie emisje Ostatni prawdziwy mężczyzna

Emisja Ostatni prawdziwy mężczyzna miała miejsce:

2018-03-18, 11:40 Ostatni prawdziwy mężczyzna 6, odc. 11 - Na imię mi Rob Logo FOX Comedy
2018-03-18, 11:10 Ostatni prawdziwy mężczyzna 6, odc. 10 - Potrzebna pomoc Logo FOX Comedy
2018-03-18, 10:45 Ostatni prawdziwy mężczyzna 6, odc. 9 - Drogocenne płatki śniegu Logo FOX Comedy
2018-03-18, 10:15 Ostatni prawdziwy mężczyzna 6, odc. 8 - Samochód mojego ojca Logo FOX Comedy
2018-03-18, 09:50 Ostatni prawdziwy mężczyzna 6, odc. 7 - Panna młoda z piekła rodem kontra Baxterowie Logo FOX Comedy
2018-03-17, 09:20 Ostatni prawdziwy mężczyzna 6, odc. 6 - Nowe miejsce dla jednego z naszych Logo FOX Comedy
Eve postanawia przed rozpoczęciem studiów zrobić sobie rok przerwy. Mike nie akceptuje tej decyzji i próbuje dać córce twardą lekcję przetrwania w prawdziwym świecie. Niezrażona tym dziewczyna wprawia ojca w zakłopotanie. Kyle szuka dla Mandy wymarzonego prezentu ślubnego. Czerpiąc inspirację z internetu, usiłuje wymienić wskaźnik laserowy na samochód.
2018-03-17, 08:50 Ostatni prawdziwy mężczyzna 6, odc. 5 - Cukierek albo psikus Logo FOX Comedy
Baxterowie nie mogą się doczekać Halloween. Jedynie Mike z niechęcią myśli o corocznym przyjęciu z tej okazji. To właśnie on musi wybrać motyw przewodni imprezy. Licząc, że w ten sposób zniechęci pozostałych do zabawy, Mike proponuje, żeby każdy z członków rodziny przebrał się za jednego z krewnych. Eve postanawia wcielić się w Mandy, na co starsza siostra rewanżuje jej się tym samym. Również Kristin i Ryan przebierają się za siebie nawzajem, a Mike - ku zaskoczeniu bliskich - wybiera kostium Donalda Trumpa. Te przebieranki doprowadzają ostatecznie do wielkiej awantury. Baxterowie łączą siły dopiero, kiedy Vanessa dowiaduje się, że ma zostać zwolniona z pracy.
2018-03-17, 08:25 Ostatni prawdziwy mężczyzna 6, odc. 4 - Boyd pozostanie Boydem Logo FOX Comedy
Nadchodzą 10. urodziny Boyda. Wierny rodzinnej tradycji Baxterów, Mike chce dać chłopcu strzelbę i zabrać go na polowanie. Ten pomysł zyskuje całkowitą aprobatę Krisitn, jednak Ryanowi nie podoba się, że jego syn mógłby posiadać broń i wyrządzać krzywdę zwierzętom. Przygotowania do ślubu Kyle'a i Mandy trwają w najlepsze. Vanessa próbuje namówić przyszłego pana młodego, żeby zatańczył z nią na weselu.
2018-03-17, 07:55 Ostatni prawdziwy mężczyzna 6, odc. 3 - Nie ma dymu bez ognia Logo FOX Comedy
Mandy pali e-papierosy. Z jednej strony budzi to rozczarowanie jej rodziców, ale z drugiej przypomina czasy, kiedy pani Baxter sama popalała. Zbliżający się strajk nauczycieli wywołuje duży stres u Vanessy i jej koleżanki Sheryl. Kobiety wzajemnie sobie współczują wszystkich tych nerwów. W swojej piwnicy Ryan i Kristin znajdują ukryty sejf. Mike odkrywa, że Vanessa paliła po kryjomu. Chce z nią o tym porozmawiać, ale wie, że musi być przy tym bardzo delikatny.
2018-03-17, 07:30 Ostatni prawdziwy mężczyzna 6, odc. 2 - Przedślubna impreza Logo FOX Comedy
Jack i Jill wybierają datę przyjęcia z okazji nadchodzącego ślubu Mandy i Kyle'a. Ku rozczarowaniu Mike'a tego samego dnia zaplanowano ważny mecz Broncos z Chargersami. Mężczyzna nie chce przegapić rozgrywki, więc namawia parę, żeby urządziła dwa różne spotkania. Ryan, u którego ma się odbyć impreza dla panów, bardzo angażuje się w organizację przyjęcia, co nie do końca podoba się Mike'owi. Ed święcie wierzy, że tylko dzięki swoim zabobonnym obyczajom może zapewnić spektakularne zwycięstwo drużynie Broncos. Żeby pomóc swoim ulubieńcom, jest gotów nawet wtrącić się przedślubne przyjęcie Mandy.
Reklama
2018-03-11, 11:25 Ostatni prawdziwy mężczyzna 6, odc. 6 - Nowe miejsce dla jednego z naszych Logo FOX Comedy
2018-03-11, 10:55 Ostatni prawdziwy mężczyzna 6, odc. 5 - Cukierek albo psikus Logo FOX Comedy
2018-03-11, 10:30 Ostatni prawdziwy mężczyzna 6, odc. 4 - Boyd pozostanie Boydem Logo FOX Comedy
2018-03-11, 10:00 Ostatni prawdziwy mężczyzna 6, odc. 3 - Nie ma dymu bez ognia Logo FOX Comedy
2018-03-11, 09:35 Ostatni prawdziwy mężczyzna 6, odc. 2 - Przedślubna impreza Logo FOX Comedy
2018-03-10, 09:55 Ostatni prawdziwy mężczyzna 6, odc. 1, 22 - Niedźwiedź Logo FOX Comedy
Mike jedzie do pracy w sklepie Outdoor Man. Dowiaduje się, że na doku rozładunkowym magazynu Kyle karmi bezpańskie koty. Mężczyzna szybko ucina ten proceder. Ryan czuje się zaniedbywany przez Kristin, swoją żonę, która wszystkie siły skupia na przygotowaniach do pierwszego brunchu w restauracji Outdoor Man Grill. Na nagraniach z monitoringu Chuck i Mike dostrzegają, że Kyle nie zamknął wejścia do doku rozładunkowego. Co gorsza, do środka dostał się gigantyczny niedźwiedź. Mike szuka sposobu na pozbycie się intruza i zapewnienie bezpieczeństwa swoim bliskim.
2018-03-10, 09:30 Ostatni prawdziwy mężczyzna 5, odc. 22-ost. - Na skróty Logo FOX Comedy
Zbliża się jubileusz 25-lecia pracy Mike'a w Outdoor Man. Aby uczcić to wydarzenie, Ed przygotowuje dla niego kolację niespodziankę oraz prosi Joego i Chucka, by ułożyli mowę, która zostanie wygłoszona podczas uroczystości. Ponadto Mandy, dochodzi do wniosku, że ona i Kyle powinni po ślubie zamieszkać u jej rodziców, w celu zaoszczędzenia pieniędzy.
2018-03-10, 09:00 Ostatni prawdziwy mężczyzna 5, odc. 21 - Małżeńska porada Logo FOX Comedy
Mike odkrywa, że jego przyszły zięć, Kyle, ma pewne obawy przed wizytą u nowego pastora. Mężczyzna radzi mu, by wziął przykład z udanego małżeństwa jego i Vanessy. Jednakże z powodu małżeńskiej sprzeczki, to on sam wraz z żoną musi stawić się u wielebnego. Tymczasem Ryan pomaga Eve w projekcie, który polega na przeprowadzeniu debaty z punktu widzenia strony przeciwnej do jej konserwatywnych przekonań.
2018-03-10, 08:35 Ostatni prawdziwy mężczyzna 5, odc. 20 - Tatuaż Logo FOX Comedy
Vanessa planuje zrobienie sobie tatuażu. Kobieta liczy na to, że dzięki tej decyzji córki zaczną traktować ją bardziej jak ich przyjaciółkę niż jak matkę. Tymczasem Kyle uczy Ryana, jak należycie przygotować się do kempingu.
2018-03-10, 08:05 Ostatni prawdziwy mężczyzna 5, odc. 19 - Alpinistka Logo FOX Comedy
Mike spotyka się z Billy Cassidy, znaną alpinistka i swoją byłą dziewczyną, by namówić ją do wyrażenia zgody na sprzedaż sygnowanego jej nazwiskiem sprzętu wspinaczkowego w sklepie Outdoor Man. Kobieta zgadza się, ale stawia pewien warunek - Mike musi razem z nią uczestniczyć w objazdowej kampanii promocyjnej. Tymczasem Mandy pomaga Kristin i Ryanowi sprzedać ich stare, niepotrzebne już rzeczy.
2018-03-04, 11:40 Ostatni prawdziwy mężczyzna 6, odc. 1 - Niedźwiedź Logo FOX Comedy
2018-03-04, 11:10 Ostatni prawdziwy mężczyzna 5, odc. 22-ost. - Na skróty Logo FOX Comedy
2018-03-04, 10:45 Ostatni prawdziwy mężczyzna 5, odc. 21 - Małżeńska porada Logo FOX Comedy
2018-03-04, 10:15 Ostatni prawdziwy mężczyzna 5, odc. 20 - Tatuaż Logo FOX Comedy
2018-03-04, 09:50 Ostatni prawdziwy mężczyzna 5, odc. 19 - Alpinistka Logo FOX Comedy
2018-03-03, 10:10 Ostatni prawdziwy mężczyzna 5, odc. 18 - Męska szopa, damska szopa Logo FOX Comedy
Mike'owi nie podoba się, że Vanessa, która wieczorami poprawia prace swoich uczniów, korzysta z jego biurka w gabinecie. Postanawia coś z tym zrobić i buduje jej pracownię w ogrodzie, którą nazywa "damska szopą". Tymczasem Kyle musi zaakceptować fakt, iż Kristine została pracownikiem miesiąca w firmie Outdoor Man.
2018-03-03, 09:45 Ostatni prawdziwy mężczyzna 5, odc. 17 - Dzięki za wspomnienia Logo FOX Comedy
Mike marzy o odkupieniu kolekcji miniaturowych czołgów, która była własnością zmarłego męża jego sąsiadki, Helen Potts. Jednak gdy dowiaduje się, że kobieta już ją sprzedała, robi wszystko co w jego mocy, aby cenny zbiór trafił w jego ręce. Tymczasem Kristin i Ed są zaniepokojeni faktem, iż tajemniczy Bubba X umieścił w sieci niepochlebny komentarz na temat swoich doświadczeń w restauracji Outdoor Man.
2018-03-03, 09:15 Ostatni prawdziwy mężczyzna 5, odc. 16 - Kapela Eve Logo FOX Comedy
Eve razem z przyjaciółką Cammy zakładają nowy zespół muzyczny. Dziewczyny grają tak źle, że Mike próbuje znaleźć sposób na to aby kapela się rozpadła. Jego plan przynosi niespodziewane rezultaty. Tymczasem Kyle i Mandy zajmują się Boydem.
2018-03-03, 08:50 Ostatni prawdziwy mężczyzna 5, odc. 15 - Kredyt na nowy dom Logo FOX Comedy
Mike przekonuje Kristin i Ryana do zakupu domu zamiast ciągłego wynajmowania mieszkania. Jednak po znalezieniu idealnego lokum, Ryan niespodziewanie wycofuje się z całego przedsięwzięcia. Tymczasem Mandy, która ma w piwnicy swoją pracownie, nie godzi się na to aby dzielić ją z Eve. Kyle bierze stronę młodszej siostry, uważając, że ta ma prawo tam przebywać.
2018-03-03, 08:20 Ostatni prawdziwy mężczyzna 5, odc. 14 - Pierścionek Logo FOX Comedy
Ed prosi Kyle'a, by w tajemnicy przed wszystkimi dostarczył pierścionek zaręczynowy do jubilera, by można było go dopasować do palca Wendi. Mike dostrzega jednak jak chłopak wsuwa go do kieszeni. Teraz jemu i Vanessie wydaje się, że młodzieniec pragnie oświadczyć się Mandy.
2018-02-25, 12:10 Ostatni prawdziwy mężczyzna 5, odc. 18 - Męska szopa, damska szopa Logo FOX Comedy
2018-02-25, 11:45 Ostatni prawdziwy mężczyzna 5, odc. 17 - Dzięki za wspomnienia Logo FOX Comedy
2018-02-25, 11:15 Ostatni prawdziwy mężczyzna 5, odc. 16 - Kapela Eve Logo FOX Comedy
2018-02-25, 10:45 Ostatni prawdziwy mężczyzna 5, odc. 15 - Kredyt na nowy dom Logo FOX Comedy
2018-02-25, 10:20 Ostatni prawdziwy mężczyzna 5, odc. 14 - Pierścionek Logo FOX Comedy
2018-02-24, 11:35 Ostatni prawdziwy mężczyzna 5, odc. 13 - Mike i mechanicy Logo FOX Comedy
Eve nie dostaje się do West Point. Aby poprawić jej humor, Mike zabiera ją do swojej firmy, by pokazać, że uczelnia nie jest jedyną opcją na zrobienie kariery. Mike i Vanessa są zdumieni nieoczekiwanym wpływem, jaki wywiera na nią mechanik samochodowy Joe. Tymczasem Mandy sprawia, że Kristin czuje się jakby siostry nie miały ze sobą nic wspólnego.
2018-02-24, 11:10 Ostatni prawdziwy mężczyzna 5, odc. 12 - Bieg polarny Logo FOX Comedy
Mike i Vanessa od wielu lat uczestniczą w pięciokilometrowym biegu polarnym w Denver. Zgodnie z tradycją, każde z nich startuje z własną ekipą, składającą się z absolwentów ich alma mater. Ponieważ oboje chcą wygrać, potrzebują do tego najlepszego biegacza. Gdy wybór pada na Eve, małżonkowie robią wszystko, aby zwerbować ją do swojej drużyny. Tymczasem Kristin przeczuwa nadchodzące kłopoty po tym, jak Ed przyjmuje do pracy swoją dziewczynę Wendi na stanowisko hostessy Outdoor Man Grill.
2018-02-24, 10:40 Ostatni prawdziwy mężczyzna 5, odc. 11 - Dar mędrca Logo FOX Comedy
Mike jest rozzłoszczony, ponieważ uważa, że jego rodzina zapomniała czym jest prawdziwy duch świąt Bożego Narodzenia. Postanawia, że w tym roku nie życzy sobie żadnych, fizycznych prezentów. W zamian pragnie, aby każdy członek rodziny zrobił dla niego jakiś "dobry uczynek". Tymczasem Chuck zostaje wyznaczony do wcielenia się w postać tegorocznego Świętego Mikołaja w sklepie Outdoor Man.
2018-02-24, 10:15 Ostatni prawdziwy mężczyzna 5, odc. 10 - Trener Logo FOX Comedy
Gdy okazuje się, że hokejowej drużynie Boyda potrzebny jest nowy trener, Mike zaskakuje wszystkich, rekomendując na to stanowisko Ryana, ponieważ ten w szkole średniej był jedną z największych gwiazd hokeja. Tymczasem Vanessa nie rozumie, dlaczego tak świetna uczennica jak Eve ma złe stopnie z chemii.
2018-02-24, 09:45 Ostatni prawdziwy mężczyzna 5, odc. 9 - Lista wdzięczności Logo FOX Comedy
Choć Vanessa jest rozczarowana, że podczas Dnia Dziękczynienia przy rodzinnym stole Baxterów zasiądą jedynie ona, Mike i Eve, czuje się jeszcze bardziej zawiedziona, gdy najmłodsza córka lekceważy jedną z ich świątecznych tradycji, twierdząc, że jest "durna". Tymczasem Kristin dowiaduje się, że Mandy okłamuje rodziców odnośnie tego, gdzie ona i Kyle zamierzają zjeść świąteczny obiad.
2018-02-18, 12:00 Ostatni prawdziwy mężczyzna 5, odc. 13 - Mike i mechanicy Logo FOX Comedy
2018-02-18, 11:30 Ostatni prawdziwy mężczyzna 5, odc. 12 - Bieg polarny Logo FOX Comedy
2018-02-18, 11:05 Ostatni prawdziwy mężczyzna 5, odc. 11 - Dar mędrca Logo FOX Comedy
2018-02-18, 10:35 Ostatni prawdziwy mężczyzna 5, odc. 10 - Trener Logo FOX Comedy
2018-02-18, 10:10 Ostatni prawdziwy mężczyzna 5, odc. 9 - Lista wdzięczności Logo FOX Comedy

Emisja w stacjach

Ostatni prawdziwy mężczyzna można obejrzeć w:

Emisje w: FOX Comedy

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Obsada (osoby)

Lista zwiera odnośniki do stron osób związanych z produkcją (aktorzy, reżyser):

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info