Reklama

Ostre cięcie godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Ostre cięcie

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Ostre cięcie będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2018-07-23

10:10 Ostre cięcie, sez. 4, odc. 12 Logo TTV
W kolejnym sezonie zapraszamy na ostre rewolucje. Teraz w OSTRYM CIĘCIU nie tylko zmiany fryzur i rewolucje w salonach. Do ekipy dołączy czołowa stylistka gwiazd, która pokaże jak właściwie dobrać strój do sylwetki i zmienionej fryzury. Do wybranych salonów Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt wrócą po kilku tygodniach. Sprawdzą, jak personel radzi sobie po szkoleniach i jakie zmiany zostały wprowadzone. Przekonamy się, czy salony stały się dochodowe i czy właściciele trzymają się ustalonych zasad.
/ Polska / program

2018-07-24

10:10 Ostre cięcie, sez. 5, odc. 1/10 Logo TTV
Kolejna odsłona OSTREGO CIĘCIA, to nie tylko zmiany fryzur i rewolucje w salonach. Dorota Williams - czołowa stylistka gwiazd, której współpraca z charyzmatycznym duetem fryzjerów, okazała się wielkim sukcesem, będzie kontynuować metamorfozy zwykłych kobiet. Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt zamierzają ciąć jeszcze ostrzej nie tylko włosy, ale przede wszystkim złe nawyki panujące w odwiedzanych przez nich salonach fryzjerskich. Salon „Hebe”, Bytom Salon fryzjerski „Hebe” w Bytomiu Pani Maria prowadzi od sześciu lat. Właścicielka salonu z zawodu jest kosmetyczką , a na fachu fryzjerskim zna się niewiele.. Ale mimo wszystko postanowiła spróbować swoich sił w biznesie.. Zaciągnęła kredyt, zatrudniła fryzjerki i interes przez kilka lat nieźle prosperował, dzięki czemu bez większego problemu Pani Maria mogła spłacać zaciągnięty kredyt.. Aż do czasu kiedy w sąsiedztwie zaczęły wyrastać jak grzyby po deszczu inne salony fryzjerskie.. Klienci coraz rzadziej zaglądali do Pani Marii, nawet Ci tak zwani „stali klienci” na których właścicielka zawsze mogła liczyć, teraz odeszli.. A wraz z nimi odeszły nadzieje, że jeszcze uda się jej przezwyciężyć złą passę.. Salon zaczął podupadać, a właścicielka powoli popadać w długi.. Widmo niespłaconego kredytu w wysokości 60 tys. złotych nie pozwalało jej spać spokojnie, ale przed mężem Pani Maria trzymała w tajemnicy całą prawdę o salonie, bo strach przed ujawnieniem prawdy był dla niej paraliżujący.. Czy Andrzej i Tomek pomogą Pani Marii wyjść z sytuacji praktycznie bez wyjścia? Czy uda im się rozwikłać rodzinną tajemnicę, którą Pani Maria najchętniej chciałaby przemilczeć?
/ Polska / program

2018-07-25

00:00 Ostre cięcie, sez. 8, odc. 6 Logo TTV
W kolejnym odcinku „Ostre cięcie” zawita do Wejherowa, gdzie w studiu „Grażyna” czeka na nich następny liczny zespół uczennic z szefową na czele. Właścicielka salonu ma wysokie wymagania wobec swoich pracownic. Zwłaszcza, że sama marzy o tym, by pracować z gwiazdami. Problem w tym, że sama się nie szkoli, a co za tym idzie nie potrafi przekazać fachowej wiedzy personelowi. Za to ma dobre serce i przygarnie każdego. Jako samotna matka z dwójką dzieci jest wrażliwa na ludzki los, bo musiała dawać sobie w życiu radę . Za jej przykładem dziewczyny radzą sobie jak potrafią najlepiej. Nawet wymyślają nowe metody koloryzacji, czym zaskoczą Andrzeja i Tomka. Czym jeszcze siła kobiet z Wejherowa wprawi w osłupienie Duet Fryzjerów? Czy Kaja Paschalska opuści salon zadowolona ze swoich „lokofali” i wystawi pozytywną ocenę ?
/ Polska / program
Reklama
07:00 Ostre cięcie, sez. 4, odc. 1/12 Logo TVN Style
Polska program
22:00 Ostre cięcie, sez. 7, odc. 1/12 Logo TTV
Najbardziej znany duet fryzjerski w Polsce Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt powraca! W siódmej już odsłonie programu panowie nie zwalniają tempa. „Ostre Cięcie” czeka kolejne dwanaście salonów w Polsce. W każdym z nich naszym prowadzącym przyjdzie się zmierzyć z różnego rodzaju problemami. Od konfliktów rodzinnych, po złe zarządzanie, brud i brak kompetentnych zarówno szefów jak i pracowników. A wszystko po to, żeby puste do tej pory salony, stały się prężnie działającymi firmami, pełnymi zadowolonych i wiernych klientów. Czy bohaterowie dostrzegą potencjał wiedzy Wierzbickiego I Schmidta? Czy Wierzbicki & Schmidt przekonają właścicieli i pracowników do proponowanych zmian? I przede wszystkim, które z salonów po metamorfozie i szkoleniach dostaną rekomendacje prawdziwych znawców tego fachu, czyli gwiazd na co dzień współpracujących z najlepszymi fryzjerami w kraju i zagranicą?
/ Polska / program

2018-07-26

14:55 Ostre cięcie, sez. 4, odc. 2/12 Logo TVN Style
Polska program

2018-07-28

03:05 Ostre cięcie, sez. 6, odc. 1/12 Logo TTV
Duet Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt z nową energią i niebanalnymi pomysłami stawiają na nogi podupadłe salony fryzjerskie. Już szósty sezon do OSTREGO CIĘCIA zgłaszają się salony fryzjerskie, które mają kłopoty z utrzymaniem biznesu. Właściciele salonów wiedzą, jakiego rodzaju konfrontacja ich czeka – Wierzbicki & Schmidt są znani z bezkompromisowych rozwiązań. Prowadzący odwiedzą dwanaście salonów z całej Polski i zmierzą się z sytuacjami m.in. nierzetelnych, pyskatych pracowników okradających swoich szefów, skłóconych od pokoleń rodzin wspólnie prowadzących salon. Sukces od porażki często dzieli przypadek. Akurat w przypadku Wierzbickiego i Szmidta nie ma mowy o… przypadku. Dzięki pomocy i świeżemu spojrzeniu z zewnątrz niektóre salony fryzjerskie zyskają drugie życie. Tylko od nich samych będzie zależało, czy będą potrafiły skorzystać z tej szansy. Salon „Iza” znajduje się w samym centrum Włoszczowej, ale jego odnalezienie graniczy z cudem. Ratunku próżno szukać w umiejętnościach fryzjerskich pracujących tu osób. Posiadające wieloletni staż, dwie fryzjerki, właścicielka Iza i pracownica Monika, nie idą z duchem czasu: wciąż koloryzują na czepek, robią niemodne upięcia, nie dobierają fryzury do kształtu twarzy. Pod dużym znakiem zapytania stoi to, czy poradzą sobie z metamorfozą w stylu Agnieszki Chylińskiej. Iza i Magda pracują razem od 19 lat, ale mimo to w salonie panuje fatalna atmosfera. Co gorsza w ich relację wkradły się poważne oskarżenia. Czy głęboko skrywane urazy przekreślą lata znajomości? I czy Maja Sablewska, kreatorka stylu oraz znawczyni najnowszych trendów, będzie zadowolona z dzieła dwóch fryzjerek z Włoszczowej?
/ Polska / program
15:00 Ostre cięcie, sez. 7, odc. 1/12 Logo TTV
Polska program

2018-07-29

01:15 Ostre cięcie, sez. 7, odc. 1/12 Logo TTV
Polska program

2018-07-30

10:15 Ostre cięcie, sez. 5, odc. 2/10 Logo TTV
Kolejna odsłona OSTREGO CIĘCIA, to nie tylko zmiany fryzur i rewolucje w salonach. Dorota Williams - czołowa stylistka gwiazd, której współpraca z charyzmatycznym duetem fryzjerów, okazała się wielkim sukcesem, będzie kontynuować metamorfozy zwykłych kobiet. Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt zamierzają ciąć jeszcze ostrzej nie tylko włosy, ale przede wszystkim złe nawyki panujące w odwiedzanych przez nich salonach fryzjerskich. Tym razem Andrzej i Tomek odwiedzą Manhattan, ale nie ten w Nowym Jorku, tylko ten w ....Słupsku. Jest to wyjątkowe miejsce. Pod jednym dachem działa tu obok siebie 30 salonów fryzjerskich. W prawie wszystkich są klienci. Takiego szczęścia nie ma jednak salon Klaudia. Ten od dawna świeci pustkami. Dlaczego ? Anna od 40 lat jest fryzjerką . Wie, że umie wykonywać tylko ten zawód i boi się pomyśleć co by było gdyby musiała zamknąć salon. Ostre Cięcie jest dla niej ostatnia deską ratunku. Pomimo wieloletniego doświadczenia nie ma klientów. Za swoje niepowodzenia obwinia konkurencję. Tomek i Andrzej widzą jednak problem gdzie indziej. A im bardziej zagłębiają się w tą historię tym więcej czeka na nich niespodzianek. Anna aby utrzymać się na powierzchni przyjęła uczniów. Jej podejście do ich edukacji jest jednak co najmniej zastanawiające. Co jeszcze na miejscu odkryją zszokowani fryzjerzy. Jakie odkrycie w szafkach doprowadzi Andrzeja do furii? Jak zakończy się najbardziej nietypowa wizyta Gwiazdy w programie ?
/ Polska / program

2018-07-31

10:15 Ostre cięcie, sez. 5, odc. 3/10 Logo TTV
Kolejna odsłona OSTREGO CIĘCIA, to nie tylko zmiany fryzur i rewolucje w salonach. Dorota Williams - czołowa stylistka gwiazd, której współpraca z charyzmatycznym duetem fryzjerów, okazała się wielkim sukcesem, będzie kontynuować metamorfozy zwykłych kobiet. Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt zamierzają ciąć jeszcze ostrzej nie tylko włosy, ale przede wszystkim złe nawyki panujące w odwiedzanych przez nich salonach fryzjerskich.
/ Polska / program

2018-08-01

00:00 Ostre cięcie, sez. 7, odc. 1/12 Logo TTV
Polska program
07:00 Ostre cięcie, sez. 4, odc. 2/12 Logo TVN Style
Polska program
22:00 Ostre cięcie, sez. 7, odc. 2/12 Logo TTV
Polska program

2018-08-02

14:55 Ostre cięcie, sez. 4, odc. 3/12 Logo TVN Style
Polska program
Reklama

2018-08-04

02:05 Ostre cięcie, sez. 6, odc. 2/12 Logo TTV
W malowniczo położonym Ustroniu działa salon urody „Tamara”. Pozornie wszystko świetnie w nim gra – klientów nie brakuje, fryzjerki uzupełniają się w pracy, a właścicielka nie musi dokładać do interesu. Mogłoby się wydawać, że Andrzej i Tomek pomylili adresy i ich pomoc nie jest tu potrzebna. Nic bardziej mylnego. Na jaw szybko wychodzi konflikt pokoleń pomiędzy słabo radzącą sobie w roli szefowej Tamarą a niepokorną fryzjerką Elą. Jako, że dziewczyny w żaden sposób nie potrafią dojść do porozumienia w salonie panuje klimat wzajemnych pretensji. W oczy kłuje również brak profesjonalnego podejścia do klientów. Czy w takim razie do salonu przyciągają wybitne umiejętności fryzjerskie obu dziewczyn? Odpowiedź na to pytanie pozna finalistka Top Model i prowadząca program „De Facto”, Karolina Gilon, dla której włosy to jeden z kluczowych elementów budowania swojego wizerunku.
/ Polska / program
15:00 Ostre cięcie, sez. 7, odc. 2/12 Logo TTV
Polska program

2018-08-05

01:15 Ostre cięcie, sez. 7, odc. 2/12 Logo TTV
Polska program

2018-08-06

10:15 Ostre cięcie, sez. 5, odc. 4/10 Logo TTV
Polska program

2018-08-07

10:15 Ostre cięcie, sez. 5, odc. 5/10 Logo TTV
Polska program

2018-08-08

00:00 Ostre cięcie, sez. 7, odc. 2/12 Logo TTV
Polska program
07:00 Ostre cięcie, sez. 4, odc. 3/12 Logo TVN Style
Polska program
22:00 Ostre cięcie, sez. 7, odc. 3/12 Logo TTV
Polska program

2018-08-09

14:55 Ostre cięcie, sez. 4, odc. 4/12 Logo TVN Style
Polska program

2018-08-11

02:05 Ostre cięcie, sez. 6, odc. 3/12 Logo TTV
Studio urody JB Crazy mieści się na jednym z dużych krakowskich osiedli. Tuż pod nim znajduje się prężnie działająca myjnia, którą każdego dnia odwiedzają dziesiątki klientów. Jacek, młody, zbuntowany i oderwany od rzeczywistości właściciel salonu, nie chce jednak wykorzystać tego potencjału. Jego ambicje wykraczają daleko poza teren osiedla. Niestety Jackowi oraz jego personelowi, fryzjerce Ani oraz kosmetyczce Justynie, brakuje podstawowych umiejętności fryzjerskich by przyciągnąć bardziej wyrafinowaną klientelę.. Dodatkowo miejsce to kryje mroczną tajemnicę, która odstrasza i tak nielicznych klientów. W efekcie salon stoi pusty. Właściciel z pracownicami zamiast obsługiwać klientów spędzają czas przeglądając kolorowe czasopisma. Jacek zmaga się z wieloma problemami, a swoje frustracje wyładowuje na dziewczynach. Jak do tej pory stoją one za nim murem, ale czy długo będą go jeszcze wspierać?
/ Polska / program
15:00 Ostre cięcie, sez. 7, odc. 3/12 Logo TTV
Polska program

2018-08-12

01:15 Ostre cięcie, sez. 7, odc. 3/12 Logo TTV
Polska program

2018-08-13

10:15 Ostre cięcie, sez. 5, odc. 6/10 Logo TTV
Polska program

2018-08-14

10:15 Ostre cięcie, sez. 5, odc. 7/10 Logo TTV
Polska program

2018-08-15

00:00 Ostre cięcie, sez. 7, odc. 3/12 Logo TTV
Polska program
Reklama
07:00 Ostre cięcie, sez. 4, odc. 4/12 Logo TVN Style
Polska program

2018-08-16

00:45 Ostre cięcie, sez. 7, odc. 4/12 Logo TTV
Polska program
14:55 Ostre cięcie, sez. 4, odc. 5/12 Logo TVN Style
Polska program

2018-08-18

02:05 Ostre cięcie, sez. 6, odc. 4/12 Logo TTV
Duet Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt z nową energią i niebanalnymi pomysłami stawiają na nogi podupadłe salony fryzjerskie. Już szósty sezon do OSTREGO CIĘCIA zgłaszają się salony fryzjerskie, które mają kłopoty z utrzymaniem biznesu. Właściciele salonów wiedzą, jakiego rodzaju konfrontacja ich czeka – Wierzbicki & Schmidt są znani z bezkompromisowych rozwiązań. Prowadzący odwiedzą dwanaście salonów z całej Polski i zmierzą się z sytuacjami m.in. nierzetelnych, pyskatych pracowników okradających swoich szefów, skłóconych od pokoleń rodzin wspólnie prowadzących salon. Sukces od porażki często dzieli przypadek. Akurat w przypadku Wierzbickiego i Szmidta nie ma mowy o… przypadku. Dzięki pomocy i świeżemu spojrzeniu z zewnątrz niektóre salony fryzjerskie zyskają drugie życie. Tylko od nich samych będzie zależało, czy będą potrafiły skorzystać z tej szansy.
/ Polska / program
15:00 Ostre cięcie, sez. 7, odc. 4/12 Logo TTV
Polska program

2018-08-19

01:15 Ostre cięcie, sez. 7, odc. 7/12 Logo TTV
Polska program

2018-08-20

10:15 Ostre cięcie, sez. 5, odc. 8/10 Logo TTV
Polska program

2018-08-21

10:15 Ostre cięcie, sez. 5, odc. 9/10 Logo TTV
Polska program

2018-08-22

00:00 Ostre cięcie, sez. 7, odc. 4/12 Logo TTV
Polska program
07:00 Ostre cięcie, sez. 4, odc. 5/12 Logo TVN Style
Polska program
22:00 Ostre cięcie, sez. 7, odc. 5/12 Logo TTV
Polska program

2018-08-23

14:55 Ostre cięcie, sez. 4, odc. 6/12 Logo TVN Style
Polska program

2018-08-25

02:05 Ostre cięcie, sez. 6, odc. 5/12 Logo TTV
Polska program
15:00 Ostre cięcie, sez. 7, odc. 5/12 Logo TTV
Polska program

2018-08-26

01:15 Ostre cięcie, sez. 7, odc. 5/12 Logo TTV
Polska program

2018-08-27

10:15 Ostre cięcie, sez. 5, odc. 10 Logo TTV
Polska program

2018-08-29

00:00 Ostre cięcie, sez. 7, odc. 5/12 Logo TTV
Polska program
07:00 Ostre cięcie, sez. 4, odc. 6/12 Logo TVN Style
Polska program
22:00 Ostre cięcie, sez. 7, odc. 6/12 Logo TTV
Polska program

2018-08-30

14:55 Ostre cięcie, sez. 4, odc. 7/12 Logo TVN Style
Polska program

2018-09-01

02:25 Ostre cięcie, sez. 6, odc. 6/12 Logo TTV
Polska program
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Ostre cięcie. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Ostre cięcie w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 170 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Ostre cięcie.

Emisja w stacjach

Ostre cięcie można obejrzeć w:

Emisje w: TTV, TVN Style

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info