Pępek świata godziny emisji w telewizji, obsada, gdzie i kiedy obejrzeć

Najbliższe emisje

W najbliższym czasie nie ma żadnych emisji pozycji programowych: Pępek świata

Strona zawiera informacje na temat godzin emisji pozycji Pępek świata. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Pępek świata w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 160 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie.

Poprzednie emisje

Emisja Pępek świata miała miejsce:

2017-08-04

15:30 Pępek świata: The Carpool, sez. 5, odc. 12 Logo Comedy Central
Frankie podejmuje się podwożenia dzieciaków do szkoły. Brick i jego kumple obawiają się, że przez to nie pójdą na imprezę "nie dla drętwusów". Axl zaczyna wkuwać, by dawać korki atrakcyjnej dziewczynie.
15:00 Pępek świata: War of the Hecks, sez. 5, odc. 11 Logo Comedy Central
Wściekła Sue próbuje się odegrać na Axlu, odkrywszy, że ten ukradł głowę szkolnej maskotki. Tymczasem szef Frankie, Dr Goodwin, próubuje się zaprzyjaźnić. Po godzinach.
14:30 Pępek świata: Sleepless in Orson, sez. 5, odc. 10 Logo Comedy Central
Frankie i Mike martwią się, gdy Brick zaczyna cierpieć z powodu irracjonalnych lęków. Tymczasem Sue jest zniesmaczona i zafascynowana okolicznym gburem.
14:00 Pępek świata: The Christmas Tree, sez. 5, odc. 9 Logo Comedy Central
Axl wraca do domu na święta, ale czas ten wolałby spędzić ze znajomymi, a nie z rodziną. Sue ma alergie na choinkę, co może zepsuć jej święta.

2017-08-03

15:30 Pępek świata: The Kiss, sez. 5, odc. 8 Logo Comedy Central
Romantyczny weekend w domu Frankie i Mike'a legnie w gruzach z powodu usterek technicznych. Paskudne dzieciaki Glossnerów zwalają się do domu Hecków.
15:00 Pępek świata: Thanksgiving V, sez. 5, odc. 7 Logo Comedy Central
Rodzice Frankie, a z nimi kilkoro niezapowiedzianych gości, pojawiają się na kolacji z okazji Święta Dziękczynienia. Axl próbuje wybrać odpowiedni moment i przekazać rodzicom złe wieści.
14:30 Pępek świata: The Jump, sez. 5, odc. 6 Logo Comedy Central
Frankie znajduje ukojenie w ratunku zaginionego psa. Sue zakłada drużynę siatkówki. Axl dzwoni do Bricka w sprawie pomocy z materiałem na uczelnię.
14:00 Pępek świata: Halloween IV: The Gost Story, sez. 5, odc. 5 Logo Comedy Central
Halloween tuż, tuż... Sue organizuje seans spirytystyczny z Wrestlerettkami, Axl ma otrzęsiny i nie może iść na własną imprezę. Brick próbuje wyciągnąć dziewczynę na bal.

2017-08-02

15:30 Pępek świata: The 100th, sez. 5, odc. 4 Logo Comedy Central
W setnym odcinku serialu miasteczko Orson obchodzi stulecie założenia. Frankie i Mike jadą na paradę wielką, nadmuchiwaną krową, a Axl i jego znajomi ponownie odpalają Boss Co.
15:00 Pępek świata: The Potato, sez. 5, odc. 3 Logo Comedy Central
Sue zatrudnia się w centrum handlowym, żeby zarobić na samochód. Axl nocuje w domu, żeby unikać współlokatora. Frankie i Mike zostają wezwani na dywanik do dyrektora Bricka.
14:30 Pępek świata: Change in the Air, sez. 5, odc. 2 Logo Comedy Central
Sue czuje powiew wolności po wyprowadzce Axla. Brick unika szkolnej łazienki. Frankie jest zazdrosna, że Axl oddzwania do Mike'a i odpisuje na jego SMS-y, a z nią unika kontaktu.
14:00 Pępek świata: The Drop Off, sez. 5, odc. 1 Logo Comedy Central
Wbrew życzeniom Axla Frankie nalega, by zabrać na wyjazd całą rodzinę Hecków. Wszyscy mają pomóc w przeprowadzce do akademika.

2017-08-01

15:30 Pępek świata: The Graduation, sez. 4, odc. 24 Logo Comedy Central
Zbliża się koniec szkoły. Pomiędzy Frankie i Axlem rośnie napięcie. Wicedyrektor przypomina Brickowi, że jako klasowy kronikarz jest odpowiedzialny za stworzenie prezentacji zdjęć z czterech lat nauki.
15:00 Pępek świata: The Ditch, sez. 4, odc. 23 Logo Comedy Central
Ku zdumieniu doktora Goodwina, przyłapana na kłamstwie Frankie próbuje wmówić pacjentowi, że sama jest stomatologiem.
14:30 Pępek świata: Hallelujah Hoedown, sez. 4, odc. 22 Logo Comedy Central
Frankie knuje plan, dzięki któremu dostanie od Mike'a prezent o jakim marzy. Sue zwraca się po poradę do pastora Timtoma.
14:00 Pępek świata: From Orson With Love, sez. 4, odc. 21 Logo Comedy Central
Frankie podbija liczbę znajomych Sue na portalach społecznościowych z pomocą trefnych profili. Axl i Brick produkują viralowe wideo w klimatach Jamesa Bonda z udziałem zwierząt.

2017-07-31

15:30 Pępek świata: Dollar Days, sez. 4, odc. 20 Logo Comedy Central
Frankie stara się o stanowisko asystentki stomatologa. Sue wtrąca się do spraw kapeli Darrina i Axla.
15:00 Pępek świata: The Bachelor, sez. 4, odc. 19 Logo Comedy Central
Frankie jest przygnębiona finałem programu "Kawaler do wzięcia". Sue zapisuje się do drużyny tenisowej. Mike próbuje jej wytłumaczyć, że nie powinna komplementować przeciwników podczas rywalizacji.
14:30 Pępek świata: The Name, sez. 4, odc. 18 Logo Comedy Central
Frankie uczy się do egzaminów i prosi siostrę o pomoc w ogarnięciu domu. Axl poznaje rodziców Cassidy i jej byłego chłopaka. Sue chce zmienić swoje drugie imię, które również brzmi Sue.
14:00 Pępek świata: Wheel Of Pain, sez. 4, odc. 17 Logo Comedy Central
Frankie i Mike próbują zmusić dzieci, aby przyznały się do wykroczenia, które zataiły. Urodzinowa impreza Sue staje pod znakiem zapytania.

2017-07-28

15:30 Pępek świata: Winners And Losers, sez. 4, odc. 16 Logo Comedy Central
Brick chce jechać autobusem na trzydniową wycieczkę szkolną do Chicago. Frankie jest tym przerażona. Sue próbuje wybadać, czy Darrin, kumpel Axla, coś do niej czuje.
15:00 Pępek świata: Valentine's Day IV, sez. 4, odc. 15 Logo Comedy Central
Axl i jego kumple z okazji Walentynek otwierają biznes oferujący innym chłopakom pomoc w zerwaniu z dziewczynami. Mike przez przypadek wysyła romantyczną wiadomość współpracownikowi.
14:30 Pępek świata: The Smile, sez. 4, odc. 14 Logo Comedy Central
Frankie i Mike martwią się tym, że Axl traci szanse na stypendium. W szkolnym projekcie naukowym Sue stara się udowodnić, że uśmiech jest zaraźliwy.
14:00 Pępek świata: The Friend, sez. 4, odc. 13 Logo Comedy Central
Frankie namawia Mike'a na spotkanie z nowym sąsiadem, który ma podobne zainteresowania. Sue i Wrestleretki stają do rywalizacji ze szkolnymi cheerleaderkami.

2017-07-27

15:30 Pępek świata: Life Skills, sez. 4, odc. 12 Logo Comedy Central
Axl jest przerażony na wieść o tym, że ma wziąć udział w szkolnym projekcie razem z Sue. Szkolny terapeuta próbuje nauczyć Bricka jak ma zjednywać sobie przyjaciół.
15:00 Pępek świata: One Kid At A Time, sez. 4, odc. 11 Logo Comedy Central
Frankie i Mike mają wyrzuty sumienia, że nie poświęcają dzieciom wystarczająco dużo uwagi. Postanawiają poświęcić każdemu z osobna po jednym dniu długiego weekendu.
14:30 Pępek świata: Twenty Years, sez. 4, odc. 10 Logo Comedy Central
Zbliża się 20. rocznica ślubu Hecków. Frankie zaczyna podejrzewać, że Mike się nią znudził. Sue próbuje urządzić rodzicom przyjęcie. Brick przeżywa zapaść z powodu Axla.
14:00 Pępek świata: Christmas Help, sez. 4, odc. 9 Logo Comedy Central
Rusty, brat Mike'a, prosi go o przechowanie mebli. Wkrótce okazuje się, że meble są kradzione. Frankie zatrudnia się na okres świąteczny w sklepie w nadziei na zniżkowe zakupy.

2017-07-26

15:30 Pępek świata: Thanksgiving IV, sez. 4, odc. 8 Logo Comedy Central
Wiecznie skłóceni rodzice Frankie psują rodzinne Święto Dziękczynienia. Axl żywi coraz większe uczucie do swojej korepetytorki.
15:00 Pępek świata: The Safe, sez. 4, odc. 7 Logo Comedy Central
Frankie podpada pani Armwood podczas jej zajęć dla asystentek stomatologa. Axl musi podciągnąć się w nauce.
14:30 Pępek świata: Halloween III: The Driving, sez. 4, odc. 6 Logo Comedy Central
Halloween staje się dla Hecków przerażającym doświadczeniem, gdy Sue po raz pierwszy siada za kierownicą auta. Axl po raz pierwszy idzie na wybory, a Brick zjada zbyt wiele słodyczy.
14:00 Pępek świata: The Hose, sez. 4, odc. 5 Logo Comedy Central
Rita Glossner oskarża Frankie o kradzież węża ogrodowego i poprzysięga, że zamieni jej życie w piekło. Sue jest w szoku widząc kwotę wypłaty Mike'a.

2017-07-25

15:30 Pępek świata: Bunny Therapy, sez. 4, odc. 4 Logo Comedy Central
Nowy królik Bricka ma mu pomóc pokonać nerwowy tik, który zaczyna przesłaniać jego szepty. Jednak rozdrażniony zwierzak pokazuje Heckom prawdziwe znaczenie słowa "zło".
15:00 Pępek świata: The Second Act, sez. 4, odc. 3 Logo Comedy Central
Po zwolnieniu z Ehlert Motors, Frankie postanawia zadbać o swoją karierę i rozpoczyna naukę w technikum. Sue zostaje licealną mentorką pierwszoroczniaka.
14:30 Pępek świata: Last Whiff Of Summer Part 2, sez. 4, odc. 2 Logo Comedy Central
W pierwszym odcinku nowego sezonu: Axl siedzi w letniej szkole, Brick hoduje wielkiego pomidora, Sue trzyma sztamę z Mikiem, a Mike wybiera swoje ulubione dziecko!
14:00 Pępek świata: Last Whiff Of Summer Part 1, sez. 4, odc. 1 Logo Comedy Central
W pierwszym odcinku nowego sezonu: Axl siedzi w letniej szkole, Brick hoduje wielkiego pomidora, Sue trzyma sztamę z Mikiem, a Mike wybiera swoje ulubione dziecko!

2017-07-24

15:30 Pępek świata: The Wedding, sez. 3, odc. 24 Logo Comedy Central
Frankie i Mike z zaskoczeniem dowiadują się, że brat Mike’a zaplanował w ich domu swoje wesele. Niestety, zapomniał zapytać ich o zgodę.
15:00 Pępek świata: The Telling, sez. 3, odc. 23 Logo Comedy Central
Frankie przyłapuje Sue i Axla na oszustwie. Mike wpada w oburzenie, gdy okazuje się, że dokonała tego z pomocą donosów Bricka.
14:30 Pępek świata: The Clover, sez. 3, odc. 22 Logo Comedy Central
Brick wpada w spiralę pecha po znalezieniu czterolistnej koniczyny. Darrin, kumpel Axla, zaprasza Sue na bal maturalny.
14:00 Pępek świata: The Guidance Counselor, sez. 3, odc. 21 Logo Comedy Central
Szkolny psycholog inspiruje Sue do przyjęcia nowej tożsamości i nowego imienia, Suki. Brick próbuje wystosować skargę do prezydenta USA.

Emisja w stacjach

Pozycję można obejrzeć w:

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info