Reklama

Polak potrafi godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Polak potrafi będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2018-07-20

14:00 Polak potrafi, sez. 16, odc. 1/5 Logo TVN Turbo
„Polak potrafi” to program rozrywkowo-naukowy, w którym prezentujemy, co Polacy potrafią opracować, skonstruować i wyprodukować. To gwarancja dobrej rozrywki, okraszona dużą dawką wiedzy merytorycznej! Przyjrzymy się jak powstaje największa maszyna w Polsce -koparko-zwałowarka, odwiedzimy fabrykę schodów, poznamy tajniki działania laserowej obrabiarki do cięcia stali, pokażemy jak funkcjonuje pocisk rakietowy, prześledzimy proces powstawania taśmy ledowej.
/ Polska / program rozrywkowy

2018-07-21

09:40 Polak potrafi, sez. 16, odc. 2/5 Logo TVN Turbo
„Polak potrafi” to program rozrywkowo-naukowy, w którym prezentujemy, co Polacy potrafią opracować, skonstruować i wyprodukować. To gwarancja dobrej rozrywki, okraszona dużą dawką wiedzy merytorycznej! Przyjrzymy się budowie domu z prefabrykatów, zobaczymy jaka wygląda produkcja okien, pokażemy jak powstaje parkiet drewniany, prześledzimy proces powstawania pomostu przeładunkowego, podpatrzymy proces wytwarzania folii termokurczliwej.
/ Polska / program rozrywkowy

2018-07-23

07:00 Polak potrafi, sez. 12, odc. 12 Logo TVN Turbo
Zapałki, broń i meble fornirowane. Przyjrzymy się produkcji zapałek, odwiedzimy tarnowskie zakłady mechaniczne specjalizujące się w wytwarzaniu broni oraz pokażemy, jak powstają meble fornirowane.
/ Polska / program rozrywkowy
Reklama
18:15 Polak potrafi, sez. 16, odc. 2/5 Logo TVN Turbo
Polska program rozrywkowy

2018-07-24

21:00 Polak potrafi, sez. 16, odc. 2/5 Logo TVN Turbo
Polska program rozrywkowy

2018-07-26

10:25 Polak potrafi, sez. 16, odc. 2/5 Logo TVN Turbo
Polska program rozrywkowy

2018-07-27

06:45 Polak potrafi, sez. 11, odc. 2/12 Logo TVN Turbo
„Polak potrafi” to program rozrywkowo-naukowy, w którym prezentujemy, co Polacy potrafią opracować, skonstruować i wyprodukować. To gwarancja dobrej rozrywki, okraszona dużą dawką wiedzy merytorycznej! Pokażemy, jak powstają różne przedmioty – zarówno te związane z motoryzacją, jak i produkty codziennego użytku. Przyjrzymy się dokładnie procesom produkcji, zajrzymy w każde interesujące miejsce, znajdziemy najciekawsze obiekty inżynieryjne w kraju! Odwiedzimy wyjątkowe fabryki i manufaktury z różnych branż. Pokażemy dynamicznie rozwijające się gałęzie polskiego przemysłu. Zaprezentujemy procesy produkcyjne wyrobów, które zdobywają uznanie na światowych rynkach. Odwiedzimy miejsca, w których pracują tysiące Polaków! Polak naprawdę potrafi! Pokażemy produkcję dysków SSD, zajrzymy do hodowli tilapii oraz zdradzimy, czym jest optymalizerka do drewna.
/ Polska / program rozrywkowy
14:00 Polak potrafi, sez. 16, odc. 2/5 Logo TVN Turbo
Polska program rozrywkowy

2018-07-28

09:40 Polak potrafi, sez. 16, odc. 3/5 Logo TVN Turbo
„Polak potrafi” to program rozrywkowo-naukowy, w którym prezentujemy, co Polacy potrafią opracować, skonstruować i wyprodukować. To gwarancja dobrej rozrywki, okraszona dużą dawką wiedzy merytorycznej! Odwiedzimy fabrykę parkietów, przyjrzymy się jak uszlachetniany jest alternator i dowiemy się jak wytwarzana jest tarcza sprzęgła. Pokażemy jak produkuje się okucia i stelaże do łóżek i innych mebli posiadających funkcje do spania, zajrzymy też do fabryki okien i rolet.
/ Polska / program rozrywkowy

2018-07-30

07:00 Polak potrafi, sez. 11, odc. 3/12 Logo TVN Turbo
„Polak potrafi” to program rozrywkowo-naukowy, w którym prezentujemy, co Polacy potrafią opracować, skonstruować i wyprodukować. To gwarancja dobrej rozrywki, okraszona dużą dawką wiedzy merytorycznej! Pokażemy, jak powstają różne przedmioty – zarówno te związane z motoryzacją, jak i produkty codziennego użytku. Przyjrzymy się dokładnie procesom produkcji, zajrzymy w każde interesujące miejsce, znajdziemy najciekawsze obiekty inżynieryjne w kraju! Odwiedzimy wyjątkowe fabryki i manufaktury z różnych branż. Pokażemy dynamicznie rozwijające się gałęzie polskiego przemysłu. Zaprezentujemy procesy produkcyjne wyrobów, które zdobywają uznanie na światowych rynkach. Odwiedzimy miejsca, w których pracują tysiące Polaków! Polak naprawdę potrafi! Pokażemy, jak powstaje bagażowy melex, prześledzimy proces produkcji tabletu i sprawdzimy, jak wytwarza się wózek inwalidzki służący do gry w koszykówkę.
/ Polska / program rozrywkowy
18:15 Polak potrafi, sez. 16, odc. 3/5 Logo TVN Turbo
Polska program rozrywkowy

2018-07-31

21:00 Polak potrafi, sez. 16, odc. 3/5 Logo TVN Turbo
Polska program rozrywkowy

2018-08-02

10:20 Polak potrafi, sez. 16, odc. 3/5 Logo TVN Turbo
Polska program rozrywkowy

2018-08-03

06:45 Polak potrafi, sez. 11, odc. 5/12 Logo TVN Turbo
„Polak potrafi” to program rozrywkowo-naukowy, w którym prezentujemy, co Polacy potrafią opracować, skonstruować i wyprodukować. To gwarancja dobrej rozrywki, okraszona dużą dawką wiedzy merytorycznej! Pokażemy, jak powstają różne przedmioty – zarówno te związane z motoryzacją, jak i produkty codziennego użytku. Przyjrzymy się dokładnie procesom produkcji, zajrzymy w każde interesujące miejsce, znajdziemy najciekawsze obiekty inżynieryjne w kraju! Odwiedzimy wyjątkowe fabryki i manufaktury z różnych branż. Pokażemy dynamicznie rozwijające się gałęzie polskiego przemysłu. Zaprezentujemy procesy produkcyjne wyrobów, które zdobywają uznanie na światowych rynkach. Odwiedzimy miejsca, w których pracują tysiące Polaków! Polak naprawdę potrafi! Udamy się do zakładu produkującego myjki ultradźwiękowe, pokażemy, jak powstają mapy do nawigacji i sprawdzimy, jak robi się pędzle kosmetyczne.
/ Polska / program rozrywkowy
14:00 Polak potrafi, sez. 16, odc. 3/5 Logo TVN Turbo
Polska program rozrywkowy
Reklama

2018-08-04

09:40 Polak potrafi, sez. 16, odc. 4/5 Logo TVN Turbo
„Polak potrafi” to program rozrywkowo-naukowy, w którym prezentujemy, co Polacy potrafią opracować, skonstruować i wyprodukować. To gwarancja dobrej rozrywki, okraszona dużą dawką wiedzy merytorycznej! Poznamy nowoczesne metody używane w geodezji, dowiemy się jak wiele etapów produkcji musi przejść zwykła uszczelka, pokażemy różne sposoby testowania okien i drzwi.
/ Polska / program rozrywkowy

2018-08-06

07:00 Polak potrafi, sez. 11, odc. 6/12 Logo TVN Turbo
„Polak potrafi” to program rozrywkowo-naukowy, w którym prezentujemy, co Polacy potrafią opracować, skonstruować i wyprodukować. To gwarancja dobrej rozrywki, okraszona dużą dawką wiedzy merytorycznej! Pokażemy, jak powstają różne przedmioty – zarówno te związane z motoryzacją, jak i produkty codziennego użytku. Przyjrzymy się dokładnie procesom produkcji, zajrzymy w każde interesujące miejsce, znajdziemy najciekawsze obiekty inżynieryjne w kraju! Odwiedzimy wyjątkowe fabryki i manufaktury z różnych branż. Pokażemy dynamicznie rozwijające się gałęzie polskiego przemysłu. Zaprezentujemy procesy produkcyjne wyrobów, które zdobywają uznanie na światowych rynkach. Odwiedzimy miejsca, w których pracują tysiące Polaków! Polak naprawdę potrafi! Odwiedzimy zakład produkujący klocki, przyjrzymy się wytwarzaniu bojowych psich szelek oraz sprawdzimy, jak wygląda proces budowy i instalacji autobusowego biletomatu.
/ Polska / program rozrywkowy
18:15 Polak potrafi, sez. 16, odc. 4/5 Logo TVN Turbo
Polska program rozrywkowy

2018-08-07

21:00 Polak potrafi, sez. 16, odc. 4/5 Logo TVN Turbo
Polska program rozrywkowy

2018-08-09

10:20 Polak potrafi, sez. 16, odc. 4/5 Logo TVN Turbo
Polska program rozrywkowy

2018-08-10

06:45 Polak potrafi, sez. 11, odc. 7/12 Logo TVN Turbo
„Polak potrafi” to program rozrywkowo-naukowy, w którym prezentujemy, co Polacy potrafią opracować, skonstruować i wyprodukować. To gwarancja dobrej rozrywki, okraszona dużą dawką wiedzy merytorycznej! Pokażemy, jak powstają różne przedmioty – zarówno te związane z motoryzacją, jak i produkty codziennego użytku. Przyjrzymy się dokładnie procesom produkcji, zajrzymy w każde interesujące miejsce, znajdziemy najciekawsze obiekty inżynieryjne w kraju! Odwiedzimy wyjątkowe fabryki i manufaktury z różnych branż. Pokażemy dynamicznie rozwijające się gałęzie polskiego przemysłu. Zaprezentujemy procesy produkcyjne wyrobów, które zdobywają uznanie na światowych rynkach. Odwiedzimy miejsca, w których pracują tysiące Polaków! Polak naprawdę potrafi! Wyburzanie kominów i renowacja fortepianów Pokażemy skomplikowaną operację wyburzenia komina oraz przyjrzymy się pieczołowitemu procesowi renowacji fortepianiu.
/ Polska / program rozrywkowy
14:00 Polak potrafi, sez. 16, odc. 4/5 Logo TVN Turbo
Polska program rozrywkowy

2018-08-11

09:40 Polak potrafi, sez. 16, odc. 5 Logo TVN Turbo
„Polak potrafi” to program rozrywkowo-naukowy, w którym prezentujemy, co Polacy potrafią opracować, skonstruować i wyprodukować. To gwarancja dobrej rozrywki, okraszona dużą dawką wiedzy merytorycznej!
/ Polska / program rozrywkowy

2018-08-13

07:00 Polak potrafi, sez. 11, odc. 9/12 Logo TVN Turbo
„Polak potrafi” to program rozrywkowo-naukowy, w którym prezentujemy, co Polacy potrafią opracować, skonstruować i wyprodukować. To gwarancja dobrej rozrywki, okraszona dużą dawką wiedzy merytorycznej! Pokażemy, jak powstają różne przedmioty – zarówno te związane z motoryzacją, jak i produkty codziennego użytku. Przyjrzymy się dokładnie procesom produkcji, zajrzymy w każde interesujące miejsce, znajdziemy najciekawsze obiekty inżynieryjne w kraju! Odwiedzimy wyjątkowe fabryki i manufaktury z różnych branż. Pokażemy dynamicznie rozwijające się gałęzie polskiego przemysłu. Zaprezentujemy procesy produkcyjne wyrobów, które zdobywają uznanie na światowych rynkach. Odwiedzimy miejsca, w których pracują tysiące Polaków! Polak naprawdę potrafi! Cukierki, obiektyw i zabezpieczenia drogowe Przyjrzymy się produkcji słynnych "Michałków" z Wawelu, prześledzimy skomplikowany proces wytwarzania obiektywów i zajrzymy do zakładu wykonującego zabezpieczenia drogowe.
/ Polska / program rozrywkowy
18:15 Polak potrafi, sez. 16, odc. 5 Logo TVN Turbo
Polska program rozrywkowy

2018-08-14

21:00 Polak potrafi, sez. 16, odc. 5 Logo TVN Turbo
Polska program rozrywkowy

2018-08-16

10:20 Polak potrafi, sez. 16, odc. 5 Logo TVN Turbo
Polska program rozrywkowy

2018-08-17

06:45 Polak potrafi, sez. 11, odc. 10/12 Logo TVN Turbo
„Polak potrafi” to program rozrywkowo-naukowy, w którym prezentujemy, co Polacy potrafią opracować, skonstruować i wyprodukować. To gwarancja dobrej rozrywki, okraszona dużą dawką wiedzy merytorycznej! Pokażemy, jak powstają różne przedmioty – zarówno te związane z motoryzacją, jak i produkty codziennego użytku. Przyjrzymy się dokładnie procesom produkcji, zajrzymy w każde interesujące miejsce, znajdziemy najciekawsze obiekty inżynieryjne w kraju! Odwiedzimy wyjątkowe fabryki i manufaktury z różnych branż. Pokażemy dynamicznie rozwijające się gałęzie polskiego przemysłu. Zaprezentujemy procesy produkcyjne wyrobów, które zdobywają uznanie na światowych rynkach. Odwiedzimy miejsca, w których pracują tysiące Polaków! Polak naprawdę potrafi! GPS, autobus i cukierki Pokażemy, jak powstaje osobisty GPS, zajrzymy do firmy produkującej elektryczne autobusy i poznamy tajniki manufaktury cukierków.
/ Polska / program rozrywkowy
14:00 Polak potrafi, sez. 16, odc. 5 Logo TVN Turbo
Polska program rozrywkowy

2018-08-20

07:00 Polak potrafi, sez. 11, odc. 11/12 Logo TVN Turbo
„Polak potrafi” to program rozrywkowo-naukowy, w którym prezentujemy, co Polacy potrafią opracować, skonstruować i wyprodukować. To gwarancja dobrej rozrywki, okraszona dużą dawką wiedzy merytorycznej! Pokażemy, jak powstają różne przedmioty – zarówno te związane z motoryzacją, jak i produkty codziennego użytku. Przyjrzymy się dokładnie procesom produkcji, zajrzymy w każde interesujące miejsce, znajdziemy najciekawsze obiekty inżynieryjne w kraju! Odwiedzimy wyjątkowe fabryki i manufaktury z różnych branż. Pokażemy dynamicznie rozwijające się gałęzie polskiego przemysłu. Zaprezentujemy procesy produkcyjne wyrobów, które zdobywają uznanie na światowych rynkach. Odwiedzimy miejsca, w których pracują tysiące Polaków! Polak naprawdę potrafi! Fotoradar, osłona balistyczna i pociąg Przyjrzymy się powstawaniu fotoradaru, prześledzimy proces produkcji osłon balistycznych i dowiemy się, jak powstają pociągi.
/ Polska / program rozrywkowy
Reklama

2018-08-24

06:45 Polak potrafi, sez. 11, odc. 12 Logo TVN Turbo
„Polak potrafi” to program rozrywkowo-naukowy, w którym prezentujemy, co Polacy potrafią opracować, skonstruować i wyprodukować. To gwarancja dobrej rozrywki, okraszona dużą dawką wiedzy merytorycznej! Pokażemy, jak powstają różne przedmioty – zarówno te związane z motoryzacją, jak i produkty codziennego użytku. Przyjrzymy się dokładnie procesom produkcji, zajrzymy w każde interesujące miejsce, znajdziemy najciekawsze obiekty inżynieryjne w kraju! Odwiedzimy wyjątkowe fabryki i manufaktury z różnych branż. Pokażemy dynamicznie rozwijające się gałęzie polskiego przemysłu. Zaprezentujemy procesy produkcyjne wyrobów, które zdobywają uznanie na światowych rynkach. Odwiedzimy miejsca, w których pracują tysiące Polaków! Polak naprawdę potrafi! Kosiarka, bioimplant i wideodomofon Odwiedzimy zakład montujący kosiarki, poznamy twórców polskiego bioimplantu oraz pokażemy, jak produkuje się wideodomofon.
/ Polska / program rozrywkowy

2018-08-27

07:00 Polak potrafi, sez. 13, odc. 1/8 Logo TVN Turbo
To program rozrywkowo-naukowy, w którym udowadniamy, że "Polak potrafi". Potrafi opracować, skonstruować i wyprodukować. Edukacja i rozrywka w jednym. W programie przyjrzymy się dokładnie procesom produkcji, zajrzymy w każde interesujące miejsce, znajdziemy najciekawsze obiekty w kraju. W kolejnej serii programu oddamy głos specjalistom, którzy znają skomplikowane procesy produkcyjne od podszewki. Pozwolimy im, aby stali się naszymi przewodnikami po świecie fabryk, maszyn i robotów. Jak zawsze będziemy pokazywać dynamicznie rozwijające się gałęzie polskiego przemysłu. Zaprezentujemy procesy produkcyjne wyrobów, które zdobywają uznanie na światowych rynkach. Odwiedzimy miejsca, w których pracują tysiące Polaków, bo Polak naprawdę potrafi! W każdym odcinku serii przyjrzymy się jak nagrywa się album hip-hopowy i sprawdzimy jak powstają gitary basowe. Będziemy też gościć w fabryce miedzi i sprawdzać jak produkuje się telewizory. Prześledzimy proces produkcji płyty hiphopowej - tajniki swojego zawodu zdradzą nam producent Sir Michu i raper Vienio. Odwiedzimy też zakład wytwarzający klucze oraz fabrykę produkującą szyby mleczne.
/ Polska / program rozrywkowy

2018-08-31

06:40 Polak potrafi, sez. 13, odc. 2/8 Logo TVN Turbo
Będziemy obcować z najnowocześniejszymi technologiami - udamy się do fabryki telewizorów Ultra HD. Pokażemy też, jak produkuje się gaśnice samochodowe i przyjrzymy się procesowi warzenia piwa.
/ Polska / program rozrywkowy
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Polak potrafi. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Polak potrafi w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 170 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Polak potrafi.

Poprzednie emisje Polak potrafi

Emisja Polak potrafi miała miejsce:

2018-07-20, 06:45 Polak potrafi, sez. 12, odc. 11/12 Logo TVN Turbo
Filtr paliwa, wiertarka i akumulator. Dowiecie się, jak powstają dwa bardzo istotne elementy Waszych samochodów: filtr paliwa oraz akumulator. Odwiedzimy też zakład wytwarzający wiertarki.
2018-07-19, 10:25 Polak potrafi, sez. 16, odc. 1/5 Logo TVN Turbo
2018-07-17, 21:00 Polak potrafi, sez. 16, odc. 1/5 Logo TVN Turbo
2018-07-16, 18:15 Polak potrafi, sez. 16, odc. 1/5 Logo TVN Turbo
2018-07-16, 06:55 Polak potrafi, sez. 12, odc. 8/12 Logo TVN Turbo
Żarówki samochodowe, znaki drogowe i wódka. Pokażemy proces produkcji żarówek samochodowych, znaków drogowych oraz wódki.
2018-07-14, 09:40 Polak potrafi, sez. 16, odc. 1/5 Logo TVN Turbo
2018-07-13, 14:00 Polak potrafi, sez. 16, odc. 1/4 Logo TVN Turbo
2018-07-13, 06:55 Polak potrafi, sez. 12, odc. 7/12 Logo TVN Turbo
Robot sprzątający, wyburzanie komina i symulator. Pokażemy proces wytwarzania robota sprzątającego polskiej produkcji, rozłożymy na czynniki pierwsze wyburzanie 140-metrowego komina i sprawdzimy, jak działa symulator jazdy autobusem.
2018-07-12, 10:25 Polak potrafi, sez. 16, odc. 1/4 Logo TVN Turbo
2018-07-10, 21:00 Polak potrafi, sez. 16, odc. 1/4 Logo TVN Turbo
2018-07-09, 18:15 Polak potrafi, sez. 16, odc. 1/4 Logo TVN Turbo
2018-07-09, 06:55 Polak potrafi, sez. 12, odc. 6/12 Logo TVN Turbo
Lakiernia i drewniany dom. Zajrzymy do nowoczesnej lakierni i pokażemy Wam drewniany całoroczny dom, który można postawić w tydzień!
2018-07-07, 09:40 Polak potrafi, sez. 16, odc. 1/4 Logo TVN Turbo
2018-07-06, 06:55 Polak potrafi, sez. 12, odc. 5/12 Logo TVN Turbo
Odlewnia, chrupki i miejskie auto. Zajrzymy do odlewni żeliwa sferoidalnego - pokażemy, jak wygląda praca wśród wielkich rozgrzanych kadzi. Odwiedzimy też zakład wytwarzający chrupki oraz powrócimy do tyskiej fabryki Lancii Ypsilon.
2018-07-02, 07:10 Polak potrafi, sez. 12, odc. 4/12 Logo TVN Turbo
Inteligentny dom, garbarnia i fabryka aut. Odwiedzimy firmę wytwarzającą systemy pozwalające zdalnie sterować urządzeniami domowymi, zajrzymy do garbarni i pokażemy proces produkcji Lancii Ypsilon w fabryce w Tychach.
2018-06-25, 05:10 Polak potrafi, sez. 12, odc. 3/12 Logo TVN Turbo
Masterkey, panele solarne i bieżnikowanie. Pokażemy proces produkcji masterkey'a - systemu, dzięki któremu można otwierać wszystkie zamki jednym kluczem. Zajrzymy też do zakładu wytwarzającego panele solarne i sprawdzimy, czy zużyte opony da się jeszcze przywrócić do życia.
2018-06-18, 05:10 Polak potrafi, sez. 12, odc. 2/12 Logo TVN Turbo
Piersiówka, jacht i metalowa szafka. Prześledzimy niezwykle ciekawy proces wytapiania szklanych piersiówek, pokażemy, jak powstają luksusowe jachty żaglowe oraz odwiedzimy zakład wytwarzający metalowe szafki.

Emisja w stacjach

Polak potrafi można obejrzeć w:

Emisje w: TVN Turbo

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info