Reklama

Polak potrafi godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Polak potrafi będzie miała miejsce:

2018-03-26

05:10 Polak potrafi, sez. 11, odc. 7/12 Logo TVN Turbo
„Polak potrafi” to program rozrywkowo-naukowy, w którym prezentujemy, co Polacy potrafią opracować, skonstruować i wyprodukować. To gwarancja dobrej rozrywki, okraszona dużą dawką wiedzy merytorycznej! Pokażemy, jak powstają różne przedmioty – zarówno te związane z motoryzacją, jak i produkty codziennego użytku. Przyjrzymy się dokładnie procesom produkcji, zajrzymy w każde interesujące miejsce, znajdziemy najciekawsze obiekty inżynieryjne w kraju! Odwiedzimy wyjątkowe fabryki i manufaktury z różnych branż. Pokażemy dynamicznie rozwijające się gałęzie polskiego przemysłu. Zaprezentujemy procesy produkcyjne wyrobów, które zdobywają uznanie na światowych rynkach. Odwiedzimy miejsca, w których pracują tysiące Polaków! Polak naprawdę potrafi! Wyburzanie kominów i renowacja fortepianów Pokażemy skomplikowaną operację wyburzenia komina oraz przyjrzymy się pieczołowitemu procesowi renowacji fortepianiu.
/ Polska / program rozrywkowy

2018-04-02

05:10 Polak potrafi, sez. 11, odc. 9/12 Logo TVN Turbo
„Polak potrafi” to program rozrywkowo-naukowy, w którym prezentujemy, co Polacy potrafią opracować, skonstruować i wyprodukować. To gwarancja dobrej rozrywki, okraszona dużą dawką wiedzy merytorycznej! Pokażemy, jak powstają różne przedmioty – zarówno te związane z motoryzacją, jak i produkty codziennego użytku. Przyjrzymy się dokładnie procesom produkcji, zajrzymy w każde interesujące miejsce, znajdziemy najciekawsze obiekty inżynieryjne w kraju! Odwiedzimy wyjątkowe fabryki i manufaktury z różnych branż. Pokażemy dynamicznie rozwijające się gałęzie polskiego przemysłu. Zaprezentujemy procesy produkcyjne wyrobów, które zdobywają uznanie na światowych rynkach. Odwiedzimy miejsca, w których pracują tysiące Polaków! Polak naprawdę potrafi! Cukierki, obiektyw i zabezpieczenia drogowe Przyjrzymy się produkcji słynnych "Michałków" z Wawelu, prześledzimy skomplikowany proces wytwarzania obiektywów i zajrzymy do zakładu wykonującego zabezpieczenia drogowe.
/ Polska / program rozrywkowy

2018-04-09

05:10 Polak potrafi, sez. 11, odc. 10/12 Logo TVN Turbo
„Polak potrafi” to program rozrywkowo-naukowy, w którym prezentujemy, co Polacy potrafią opracować, skonstruować i wyprodukować. To gwarancja dobrej rozrywki, okraszona dużą dawką wiedzy merytorycznej! Pokażemy, jak powstają różne przedmioty – zarówno te związane z motoryzacją, jak i produkty codziennego użytku. Przyjrzymy się dokładnie procesom produkcji, zajrzymy w każde interesujące miejsce, znajdziemy najciekawsze obiekty inżynieryjne w kraju! Odwiedzimy wyjątkowe fabryki i manufaktury z różnych branż. Pokażemy dynamicznie rozwijające się gałęzie polskiego przemysłu. Zaprezentujemy procesy produkcyjne wyrobów, które zdobywają uznanie na światowych rynkach. Odwiedzimy miejsca, w których pracują tysiące Polaków! Polak naprawdę potrafi! GPS, autobus i cukierki Pokażemy, jak powstaje osobisty GPS, zajrzymy do firmy produkującej elektryczne autobusy i poznamy tajniki manufaktury cukierków.
/ Polska / program rozrywkowy
Reklama

2018-04-15

10:00 Polak potrafi, sez. 16, odc. 3/4 Logo TVN Turbo
„Polak potrafi” to program rozrywkowo-naukowy, w którym prezentujemy, co Polacy potrafią opracować, skonstruować i wyprodukować. To gwarancja dobrej rozrywki, okraszona dużą dawką wiedzy merytorycznej!
/ Polska / program rozrywkowy

2018-04-16

05:10 Polak potrafi, sez. 11, odc. 11/12 Logo TVN Turbo
„Polak potrafi” to program rozrywkowo-naukowy, w którym prezentujemy, co Polacy potrafią opracować, skonstruować i wyprodukować. To gwarancja dobrej rozrywki, okraszona dużą dawką wiedzy merytorycznej! Pokażemy, jak powstają różne przedmioty – zarówno te związane z motoryzacją, jak i produkty codziennego użytku. Przyjrzymy się dokładnie procesom produkcji, zajrzymy w każde interesujące miejsce, znajdziemy najciekawsze obiekty inżynieryjne w kraju! Odwiedzimy wyjątkowe fabryki i manufaktury z różnych branż. Pokażemy dynamicznie rozwijające się gałęzie polskiego przemysłu. Zaprezentujemy procesy produkcyjne wyrobów, które zdobywają uznanie na światowych rynkach. Odwiedzimy miejsca, w których pracują tysiące Polaków! Polak naprawdę potrafi! Fotoradar, osłona balistyczna i pociąg Przyjrzymy się powstawaniu fotoradaru, prześledzimy proces produkcji osłon balistycznych i dowiemy się, jak powstają pociągi.
/ Polska / program rozrywkowy
17:30 Polak potrafi, sez. 16, odc. 3/4 Logo TVN Turbo
Polska program rozrywkowy

2018-04-18

12:45 Polak potrafi, sez. 16, odc. 3/4 Logo TVN Turbo
Polska program rozrywkowy

2018-04-19

09:15 Polak potrafi, sez. 16, odc. 3/4 Logo TVN Turbo
Polska program rozrywkowy

2018-04-20

20:00 Polak potrafi, sez. 16, odc. 3/4 Logo TVN Turbo
Polska program rozrywkowy

2018-04-23

05:10 Polak potrafi, sez. 11, odc. 12 Logo TVN Turbo
„Polak potrafi” to program rozrywkowo-naukowy, w którym prezentujemy, co Polacy potrafią opracować, skonstruować i wyprodukować. To gwarancja dobrej rozrywki, okraszona dużą dawką wiedzy merytorycznej! Pokażemy, jak powstają różne przedmioty – zarówno te związane z motoryzacją, jak i produkty codziennego użytku. Przyjrzymy się dokładnie procesom produkcji, zajrzymy w każde interesujące miejsce, znajdziemy najciekawsze obiekty inżynieryjne w kraju! Odwiedzimy wyjątkowe fabryki i manufaktury z różnych branż. Pokażemy dynamicznie rozwijające się gałęzie polskiego przemysłu. Zaprezentujemy procesy produkcyjne wyrobów, które zdobywają uznanie na światowych rynkach. Odwiedzimy miejsca, w których pracują tysiące Polaków! Polak naprawdę potrafi! Kosiarka, bioimplant i wideodomofon Odwiedzimy zakład montujący kosiarki, poznamy twórców polskiego bioimplantu oraz pokażemy, jak produkuje się wideodomofon.
/ Polska / program rozrywkowy

2018-04-29

10:00 Polak potrafi, sez. 16, odc. 4 Logo TVN Turbo
Polska program rozrywkowy

2018-04-30

05:10 Polak potrafi, sez. 13, odc. 1/8 Logo TVN Turbo
To program rozrywkowo-naukowy, w którym udowadniamy, że "Polak potrafi". Potrafi opracować, skonstruować i wyprodukować. Edukacja i rozrywka w jednym. W programie przyjrzymy się dokładnie procesom produkcji, zajrzymy w każde interesujące miejsce, znajdziemy najciekawsze obiekty w kraju. W kolejnej serii programu oddamy głos specjalistom, którzy znają skomplikowane procesy produkcyjne od podszewki. Pozwolimy im, aby stali się naszymi przewodnikami po świecie fabryk, maszyn i robotów. Jak zawsze będziemy pokazywać dynamicznie rozwijające się gałęzie polskiego przemysłu. Zaprezentujemy procesy produkcyjne wyrobów, które zdobywają uznanie na światowych rynkach. Odwiedzimy miejsca, w których pracują tysiące Polaków, bo Polak naprawdę potrafi! W każdym odcinku serii przyjrzymy się jak nagrywa się album hip-hopowy i sprawdzimy jak powstają gitary basowe. Będziemy też gościć w fabryce miedzi i sprawdzać jak produkuje się telewizory. Prześledzimy proces produkcji płyty hiphopowej - tajniki swojego zawodu zdradzą nam producent Sir Michu i raper Vienio. Odwiedzimy też zakład wytwarzający klucze oraz fabrykę produkującą szyby mleczne.
/ Polska / program rozrywkowy
17:30 Polak potrafi, sez. 16, odc. 4 Logo TVN Turbo
Polska program rozrywkowy
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Polak potrafi. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Polak potrafi w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 160 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie.

Poprzednie emisje Polak potrafi

Emisja Polak potrafi miała miejsce:

2018-03-19, 05:10 Polak potrafi, sez. 11, odc. 5/12 Logo TVN Turbo
„Polak potrafi” to program rozrywkowo-naukowy, w którym prezentujemy, co Polacy potrafią opracować, skonstruować i wyprodukować. To gwarancja dobrej rozrywki, okraszona dużą dawką wiedzy merytorycznej! Pokażemy, jak powstają różne przedmioty – zarówno te związane z motoryzacją, jak i produkty codziennego użytku. Przyjrzymy się dokładnie procesom produkcji, zajrzymy w każde interesujące miejsce, znajdziemy najciekawsze obiekty inżynieryjne w kraju! Odwiedzimy wyjątkowe fabryki i manufaktury z różnych branż. Pokażemy dynamicznie rozwijające się gałęzie polskiego przemysłu. Zaprezentujemy procesy produkcyjne wyrobów, które zdobywają uznanie na światowych rynkach. Odwiedzimy miejsca, w których pracują tysiące Polaków! Polak naprawdę potrafi! Udamy się do zakładu produkującego myjki ultradźwiękowe, pokażemy, jak powstają mapy do nawigacji i sprawdzimy, jak robi się pędzle kosmetyczne.
2018-03-16, 20:00 Polak potrafi, sez. 16, odc. 2 Logo TVN Turbo
Reklama
2018-03-15, 09:15 Polak potrafi, sez. 16, odc. 2 Logo TVN Turbo
2018-03-14, 12:45 Polak potrafi, sez. 16, odc. 2 Logo TVN Turbo
2018-03-12, 17:30 Polak potrafi, sez. 16, odc. 2 Logo TVN Turbo
2018-03-12, 05:10 Polak potrafi, sez. 11, odc. 3/12 Logo TVN Turbo
„Polak potrafi” to program rozrywkowo-naukowy, w którym prezentujemy, co Polacy potrafią opracować, skonstruować i wyprodukować. To gwarancja dobrej rozrywki, okraszona dużą dawką wiedzy merytorycznej! Pokażemy, jak powstają różne przedmioty – zarówno te związane z motoryzacją, jak i produkty codziennego użytku. Przyjrzymy się dokładnie procesom produkcji, zajrzymy w każde interesujące miejsce, znajdziemy najciekawsze obiekty inżynieryjne w kraju! Odwiedzimy wyjątkowe fabryki i manufaktury z różnych branż. Pokażemy dynamicznie rozwijające się gałęzie polskiego przemysłu. Zaprezentujemy procesy produkcyjne wyrobów, które zdobywają uznanie na światowych rynkach. Odwiedzimy miejsca, w których pracują tysiące Polaków! Polak naprawdę potrafi! Pokażemy, jak powstaje bagażowy melex, prześledzimy proces produkcji tabletu i sprawdzimy, jak wytwarza się wózek inwalidzki służący do gry w koszykówkę.
2018-03-11, 10:00 Polak potrafi, sez. 16, odc. 2 Logo TVN Turbo
2018-03-05, 05:10 Polak potrafi, sez. 11, odc. 2/12 Logo TVN Turbo
„Polak potrafi” to program rozrywkowo-naukowy, w którym prezentujemy, co Polacy potrafią opracować, skonstruować i wyprodukować. To gwarancja dobrej rozrywki, okraszona dużą dawką wiedzy merytorycznej! Pokażemy, jak powstają różne przedmioty – zarówno te związane z motoryzacją, jak i produkty codziennego użytku. Przyjrzymy się dokładnie procesom produkcji, zajrzymy w każde interesujące miejsce, znajdziemy najciekawsze obiekty inżynieryjne w kraju! Odwiedzimy wyjątkowe fabryki i manufaktury z różnych branż. Pokażemy dynamicznie rozwijające się gałęzie polskiego przemysłu. Zaprezentujemy procesy produkcyjne wyrobów, które zdobywają uznanie na światowych rynkach. Odwiedzimy miejsca, w których pracują tysiące Polaków! Polak naprawdę potrafi! Pokażemy produkcję dysków SSD, zajrzymy do hodowli tilapii oraz zdradzimy, czym jest optymalizerka do drewna.
2018-02-26, 05:25 Polak potrafi, sez. 12, odc. 12 Logo TVN Turbo
Zapałki, broń i meble fornirowane. Przyjrzymy się produkcji zapałek, odwiedzimy tarnowskie zakłady mechaniczne specjalizujące się w wytwarzaniu broni oraz pokażemy, jak powstają meble fornirowane.
2018-02-24, 10:15 Polak potrafi, sez. 16, odc. 1 Logo TVN Turbo
2018-02-23, 13:00 Polak potrafi, sez. 16, odc. 1 Logo TVN Turbo
2018-02-22, 19:30 Polak potrafi, sez. 16, odc. 1 Logo TVN Turbo
2018-02-19, 09:30 Polak potrafi, sez. 16, odc. 1 Logo TVN Turbo
2018-02-19, 05:25 Polak potrafi, sez. 12, odc. 11/12 Logo TVN Turbo
Filtr paliwa, wiertarka i akumulator. Dowiecie się, jak powstają dwa bardzo istotne elementy Waszych samochodów: filtr paliwa oraz akumulator. Odwiedzimy też zakład wytwarzający wiertarki.

Emisje archiwalne Polak potrafi

Emisja Polak potrafi miała miejsce:

2018-02-18, 17:30 Polak potrafi, sez. 16, odc. 1 Logo TVN Turbo
2018-02-12, 05:25 Polak potrafi, sez. 12, odc. 8/12 Logo TVN Turbo
2018-02-05, 05:25 Polak potrafi, sez. 12, odc. 7/12 Logo TVN Turbo
Reklama
2018-02-03, 10:15 Polak potrafi, sez. 15, odc. 4 Logo TVN Turbo
2018-02-02, 13:00 Polak potrafi, sez. 15, odc. 4 Logo TVN Turbo
2018-02-01, 19:30 Polak potrafi, sez. 15, odc. 4 Logo TVN Turbo
2018-01-29, 09:30 Polak potrafi, sez. 15, odc. 4 Logo TVN Turbo
2018-01-29, 05:25 Polak potrafi, sez. 12, odc. 6/12 Logo TVN Turbo
2018-01-28, 17:30 Polak potrafi, sez. 15, odc. 4 Logo TVN Turbo
2018-01-27, 10:15 Polak potrafi, sez. 15, odc. 3/4 Logo TVN Turbo
2018-01-26, 13:00 Polak potrafi, sez. 15, odc. 3/4 Logo TVN Turbo
2018-01-25, 19:30 Polak potrafi, sez. 15, odc. 3/4 Logo TVN Turbo
2018-01-22, 09:30 Polak potrafi, sez. 15, odc. 3/4 Logo TVN Turbo
2018-01-22, 05:25 Polak potrafi, sez. 12, odc. 5/12 Logo TVN Turbo
2018-01-21, 17:30 Polak potrafi, sez. 15, odc. 3/4 Logo TVN Turbo
2018-01-20, 10:15 Polak potrafi, sez. 15, odc. 2/4 Logo TVN Turbo
2018-01-19, 13:00 Polak potrafi, sez. 15, odc. 2/4 Logo TVN Turbo
2018-01-18, 19:30 Polak potrafi, sez. 15, odc. 2/4 Logo TVN Turbo
2018-01-15, 09:30 Polak potrafi, sez. 15, odc. 2/4 Logo TVN Turbo
2018-01-15, 05:25 Polak potrafi, sez. 12, odc. 4/12 Logo TVN Turbo
2018-01-14, 17:30 Polak potrafi, sez. 15, odc. 2/4 Logo TVN Turbo
2018-01-13, 10:15 Polak potrafi, sez. 15, odc. 1/4 Logo TVN Turbo
2018-01-12, 13:00 Polak potrafi, sez. 15, odc. 1/4 Logo TVN Turbo

Emisja w stacjach

Polak potrafi można obejrzeć w:

Emisje w: TVN Turbo

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info