Policja dla zwierząt w Houston godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Policja dla zwierząt w Houston

Emisja Policja dla zwierząt w Houston będzie miała miejsce:

2017-10-20

03:36 Policja dla zwierząt w Houston: Starcie ogierów Logo Animal Planet
Zespół weterynarzy z oddziału SPCA w Houston ma pełne ręce roboty, kiedy próbuje rozdzielić dwa walczące ogiery.

2017-10-21

03:36 Policja dla zwierząt w Houston: Zaniedbany pies Logo Animal Planet
Policjantka Dana Moss zostaje wezwana w sprawie psa o zaniedbanej sierści. Musi teraz ocenić, czy właściciele właściwie opiekują się czworonogiem.

2017-10-22

00:00 Policja dla zwierząt w Houston, odc. 11 Logo Animal Planet
Funkcjonariusze sprawdzają doniesienie o dużej liczbie psów trzymanych w niewoli w prowizorycznych kojcach. Z kolei Octavio Gonzales interweniuje w sprawie porzuconego konia.
03:36 Policja dla zwierząt w Houston: Anioł doskonały Logo Animal Planet
Policjanci z oddziału SPCA w Houston udzielają pomocy szczeniakowi, który doznał poważnych obrażeń. Zwierzak ma trzynaście złamanych kości.

2017-10-23

03:36 Policja dla zwierząt w Houston: Przeprowadzka rezerwatu Logo Animal Planet
Policjanci z SPCA wraz z weterynarzami i ochotnikami szykują się do przeniesienia około 200 ptaków i ssaków z rezerwatu, którego właściciele zapomnieli o opiece nad zwierzętami.

2017-10-24

03:36 Policja dla zwierząt w Houston: Narodziny szczeniaków Logo Animal Planet
Na prośbę policji oficerowie śledczy interweniują w sprawie setek kogutów, przeznaczonych do nielegalnych walk. Zespół ratuje też dwie brzemienne suczki.

2017-10-25

03:36 Policja dla zwierząt w Houston: Szaleństwo fretek Logo Animal Planet
Oficerowie śledczy ratują zaniedbanego źrebaka i trzy fretki, pozostawione bez opieki w wyziębionym domu.

2017-10-26

03:36 Policja dla zwierząt w Houston: Opuszczone szczeniaki Logo Animal Planet
Oficerowie śledczy, Sage i Enrique, wyruszają na ratunek nowo narodzonym szczeniakom, które porzucono w rowie niedaleko Houston.

2017-10-27

03:36 Policja dla zwierząt w Houston: Walki ptaków Logo Animal Planet
Policyjny nalot na lokal, w którym właśnie odbywają się nielegalne walki kogutów. Spotkanie z małżeństwem, które przygarnia niechciane zwierzęta.

2017-10-28

03:36 Policja dla zwierząt w Houston: Mały źrebak Logo Animal Planet
Oficerowie interweniują w sprawie trzech skrajnie zagłodzonych koni. Zdesperowane zwierzęta z głodu jadły piasek. Jeden z koni zasłabł i potrzebuje natychmiastowej pomocy.

2017-10-29

03:36 Policja dla zwierząt w Houston: Niewiarygodne transformacje Logo Animal Planet
Policjanci ratujący z opresji zwierzęta zawsze mają nadzieję, że dzięki fachowej opiece powrócą one do zdrowia. W tym odcinku oficerowie przypominają najdrastyczniejsze przypadki.

2017-10-30

03:36 Policja dla zwierząt w Houston: Z klatki do schroniska Logo Animal Planet
Funkcjonariusze odwiedzają niedźwiedzie i tygrysy, które niedawno uratowali z rąk okrutnych właścicieli. Zwierzęta trzymane były w ciasnym kurniku. Teraz żyją w zoo lub schronisku.

2017-11-15

03:36 Policja dla zwierząt w Houston: Desperackie środki Logo Animal Planet
Codzienna praca oficerów śledczych z policyjnej jednostki ds. ochrony zwierząt HSPCA. Kristie Franks musi schwytać psa, któremu obroża dotkliwie poraniła szyję.

2017-11-16

03:36 Policja dla zwierząt w Houston: Przypadkowe spotkanie Logo Animal Planet
Codzienna praca oficerów śledczych z policyjnej jednostki ds. ochrony zwierząt HSPCA. Tym razem interweniują w sprawie dwóch koni, przywiązanych do jadącej autostradą ciężarówki.
13:00 Policja dla zwierząt w Houston: Zbieractwo kotów Logo Animal Planet
Zespół SPCA musi przenieść sporą grupę ptaków z niebezpiecznego miejsca zbrodni. Z kolei Debbie Michelson interweniuje w sprawie rodziny, która została zdominowana przez psy.

2017-11-17

03:36 Policja dla zwierząt w Houston: Czyn nadobowiązkowy Logo Animal Planet
Oficerowie muszą ponownie przywieść do ośrodka w Houston dwa strusie emu. W innym miejscu, rutynowa akcja chwytania zwierzęcia nieoczekiwanie przeradza się w akcję ratunkową.
13:00 Policja dla zwierząt w Houston: Maltretowany kucyk Logo Animal Planet
Podczas interwencji w sprawie zaniedbania zwierząt funkcjonariusze pomagają koniom z szokującymi ranami. Następnie zespół uwalnia psa, który zaplątał się w drut kolczasty.

2017-11-18

03:36 Policja dla zwierząt w Houston: Najtrudniejsze akcje ratunkowe Logo Animal Planet
Oficer śledczy, Stephen Goldman, przeżywa szok podczas kontroli w pewnej hodowli psów. Dziesiątki wynędzniałych buldogów znajdują się na granicy śmierci głodowej.

2017-11-19

03:36 Policja dla zwierząt w Houston: Uratowane z niedoli Logo Animal Planet
Oficer śledczy, Stephen Goldman, ratuje z opresji miniaturowego konia. Pomocy potrzebują też dwa psy, porzucone przez właściciela.

2017-11-20

03:36 Policja dla zwierząt w Houston: Szczęście w nieszczęściu Logo Animal Planet
Oficer śledczy, Stephen Goldman, wyrusza na pomoc psu, który zaklinował się w płocie. Zwierzę jest skrajnie wyczerpane z głodu i nie ma siły chodzić.
13:00 Policja dla zwierząt w Houston: Porzucony bohater Logo Animal Planet
Śledczy mierzą się z jedną z najpoważniejszych spraw od lat. Na przedmieściach odkrywają dom, w którym w makabrycznych warunkach zamieszkuje ponad 120 kotów.

2017-11-21

03:36 Policja dla zwierząt w Houston: Uratowane od śmierci Logo Animal Planet
Oficer śledczy, Dana Almengor, poszukuje właściciela dwóch martwych psów i sześciu beagli, bestialsko uwięzionych w psiarni.
13:00 Policja dla zwierząt w Houston: Sprawiedliwości stało się zadość Logo Animal Planet
Śledczy z SPCA otrzymują wezwanie do zamożnej dzielnicy Houston w sprawie koni, nad którymi znęcają się właściciele. Niestety do niektórych zwierząt pomoc przyszła za późno.

2017-11-22

03:36 Policja dla zwierząt w Houston: W ostatniej chwili Logo Animal Planet
Pracownicy SPCA ratują dwa wygłodniałe konie, pozostawione bez opieki na podmokłym padoku. Udzielają też pomocy porzuconemu golden retrieverowi, który prawdopodobnie ma świerzb.
13:00 Policja dla zwierząt w Houston: Handel ludźmi Logo Animal Planet
Starszy śledczy zostaje wezwany w sprawie okrutnie poranionego kucyka, nad którym się znęcano. Zwierzę przywiązano do auta i ciągnięto po jezdni.

2017-11-23

03:36 Policja dla zwierząt w Houston: Pomoc bezbronnym Logo Animal Planet
Oficer śledczy, Sage Halford, ratuje dwa pitbulle, które były wykorzystywane do walk psów. Wkrótce udaje się postawić ich właściciela przed sądem. Czy jednak zostanie ukarany?
13:00 Policja dla zwierząt w Houston, odc. 6 Logo Animal Planet
Funkcjonariusze zabierają z mieszkania koty, należące do kobiety, która wcześniej została eksmitowana. Niektóre zwierzęta są w złym stanie i pilnie potrzebują pomocy weterynarza.

2017-11-24

03:36 Policja dla zwierząt w Houston: Węże Logo Animal Planet
Oficer śledczy i miłośniczka węży - Dana Almengor, zostaje wezwana do boa dusiciela, którego znaleziono w Galveston.
13:00 Policja dla zwierząt w Houston, odc. 7 Logo Animal Planet
Śledczy ds. okrucieństwa wobec zwierząt, którzy przybywają na interwencję w sprawie koni, przy okazji odkrywają miot szczeniąt uwięzionych rurze kanalizacyjnej.

2017-11-27

13:00 Policja dla zwierząt w Houston, odc. 8 Logo Animal Planet
Śledczy ds. okrucieństwa wobec zwierząt interweniują w sprawie ogromnej liczby kotów trzymanych przez starsze osoby w domu, którego dach może się lada chwila zawalić.

2017-11-28

13:00 Policja dla zwierząt w Houston, odc. 9 Logo Animal Planet
W tym odcinku przypomnimy najbardziej szokujące przypadki okrucieństwa wobec zwierząt, jakie zostały zaprezentowane w całej serii.

2017-11-29

13:00 Policja dla zwierząt w Houston, odc. 10 Logo Animal Planet
Zajrzymy do domów maniakalnych zbieraczy zwierząt. Ich obsesja stanowi naprawdę poważny problem. Zobaczymy, jak oficerowie walczą z szokującymi aktami okrucieństwa wobec zwierząt.

2017-11-30

13:00 Policja dla zwierząt w Houston, odc. 11 Logo Animal Planet
Funkcjonariusze sprawdzają doniesienie o dużej liczbie psów trzymanych w niewoli w prowizorycznych kojcach. Z kolei Octavio Gonzales interweniuje w sprawie porzuconego konia.
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Policja dla zwierząt w Houston. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Policja dla zwierząt w Houston w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 160 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie.

Emisja w stacjach

Policja dla zwierząt w Houston można obejrzeć w:

Emisje w: Animal Planet

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info