Reklama

Polowanie na czarownice godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Polowanie na czarownice będzie miała miejsce:

2018-03-23

07:50 Trwa...  Polowanie na czarownice 1/2 Logo CBS Europa
Historia słynnego procesu czarownic z Salem w gwiazdorskiej obsadzie. Rok 1692. Purytanie z miasteczka Salem w Nowej Anglii, którym przewodzi wielebny Samuel Parris, wszystkie niezrozumiałe i złe rzeczy tłumaczą czarami. Kiedy Ann Putnam rodzi martwe dziecko, tragedia dotyka całą rodzinę. Wkrótce jej starsza córka Annie zaczyna zachowywać się dziwnie, oskarżając o czarnoksięstwo Bridget Bishop. W miasteczku pojawiają się przypadki zbiorowych ataków histerii wśród młodych dziewcząt. Rozpoczyna się polowanie na czarownice. Jako jedna z pierwszych zostaje oskarżona czarna służąca Tituba. XVII-wieczny proces czarownic z Salem (oskarżono blisko 80 osób) to dramatyczna karta w historii Stanów Zjednoczonych, ale i początek przemian w społeczeństwie amerykańskim — do tej pory zdominowanym przez purytanów. Temat czarownic z Salem wielokrotnie pojawiał w teatrze i kinie, również za sprawą dramatu Arthura Millera z 1952 roku. Miniserial Polowanie na czarownice przywołuje tę historię. Oryginalny scenariusz napisała Maria Nation, a reżyserii podjął się Joseph Sargent — doświadczeni twórcy telewizyjni. Ich film to poruszający dramat osadzony w historycznych realiach. Opowieść o małej purytańskiej społeczności, mierzącej się z niezrozumiałym dla niej zjawiskiem, przywołuje historyczne postacie związane z tymi wydarzeniami, takie jak Ann Putnam, jej córka Annie, wielebny Parris czy służąca Tituba. Umiejętnie budowane napięcie, aktorstwo oraz wiernie oddane realia tamtego czasu to moce strony tej telewizyjnej produkcji. W postać Ann wcieliła się znakomita Kirstie Alley, której partnerują Jay O. Sanders, Gloria Reuben, Henry Czerny, Rebecca De Mornay i młodziutka Katie Boland nagrodzona za swoją kreację Young Artist Award. Jednak na szczególną uwagę zasługują drugi plan i wielkie postaci kina: Peter Ustinov, Alan Bates oraz Shirley MacLaine.
Czas trwania: 91min. / USA, Kanada / 2002 / dramat historyczny
09:40 Polowanie na czarownice 2/2 Logo CBS Europa
Czas trwania: 91min. / USA, Kanada / 2002 / dramat historyczny

2018-03-28

07:40 Polowanie na czarownice 1/2 Logo CBS Europa
Czas trwania: 91min. / USA, Kanada / 2002 / dramat historyczny
Reklama
09:30 Polowanie na czarownice 2/2 Logo CBS Europa
Czas trwania: 91min. / USA, Kanada / 2002 / dramat historyczny

2018-04-04

07:55 Polowanie na czarownice 1/2 Logo CBS Europa
Czas trwania: 91min. / USA, Kanada / 2002 / dramat historyczny
09:45 Polowanie na czarownice 2/2 Logo CBS Europa
Czas trwania: 91min. / USA, Kanada / 2002 / dramat historyczny

2018-04-21

07:25 Polowanie na czarownice 1/2 Logo CBS Europa
Czas trwania: 91min. / USA, Kanada / 2002 / dramat historyczny
09:15 Polowanie na czarownice 2/2 Logo CBS Europa
Czas trwania: 91min. / USA, Kanada / 2002 / dramat historyczny
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Polowanie na czarownice. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Polowanie na czarownice w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 160 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie.

Poprzednie emisje Polowanie na czarownice

Emisja Polowanie na czarownice miała miejsce:

2018-02-19, 20:05 MEGA HIT - Polowanie na czarownice Logo Polsat
Film akcji/fantasy. Behmen (Nicolas Cage) powraca z kolejnej krucjaty. Lata wojowania w imieniu Boga pozbawiły go złudzeń co do idei krwawych rzezi oraz świętości Kościoła. Wraz z towarzyszem broni Felsonem (Ron Perlman) zamierzają przejść w stan spoczynku. Ku ich zdumieniu, widzą swój kraj zrujnowany i wyludniony, spustoszony przez Czarną Śmierć. Rycerze zostają zatrzymani przez ludzi umierającego Kardynała (Christopher Lee). Grozi im więzienie za dezercję, chyba że podejmą się niebezpiecznej misji. W kardynalskich lochach przetrzymywana jest młoda kobieta (Claire Foy), uznana za czarownicę, oskarżona o paktowanie z diabłem i sprowadzenie Zarazy. Behmen i Felson unikną kary, jeśli podejmą się konwojowania dziewczyny do odległego opactwa, gdzie zostanie osądzona...   Dla małoletnich od lat 16              Udogodnienia: napisy dla niesłyszących

Emisje archiwalne Polowanie na czarownice

Emisja Polowanie na czarownice miała miejsce:

2018-02-19, 00:55 Polowanie na czarownice Logo Polsat
2018-01-20, 22:50 Polowanie na czarownice 2/2 Logo CBS Europa
2018-01-20, 21:00 Polowanie na czarownice 1/2 Logo CBS Europa
Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info